Trust.Zone Review – budžetam draudzīgs VPN nodrošinātājs

Jurisdikcija Seišelu salas
Cena Mēnesī 3,33 USD
Serveri 127 serveri
Baļķi Nav žurnālu
Šifrēšana AES-256-CBC šifri
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://trust.zone/
Saderība Windows, Android, Apple, Desktop, Chrome, Firefox

Trust.Zone pārskats

Kas ir Trust.Zone?

Izveidojis uzņēmums ar nosaukumu “Uzticamības risinājumi, LLC” un kas atrodas Seišelu salās, Trust.Zone ir virtuālā privātā tīkla (VPN) pakalpojums, kas tirgū nonāca jau 2014. gadā. Kopumā labākais VPN piedāvā diezgan pienācīgu produktu ar labu serveru skaitu, saprātīgām cenām un programmatūras funkcijas. Tomēr mēs novērtētu vairāk platformu savietojamības dažādību. Lai iegūtu papildinformāciju par VPN pakalpojumu, izlasiet šo visaptverošo Trust.Zone pārskatu.

Plusi Mīnusi
1. Automātiska nogalināšanas slēdža funkcija

2. Trīs vienlaicīgas saites

3. Budžetam draudzīgi cenu plāni

4. 10 dienu atgriešanas garantija

5. Testēšanai ir pieejams bezmaksas izmēģinājums

1. Trūkst atbalsta 24 stundas diennaktī

2. Tikai Apvienotajai Karalistei paredzētie IP

3. Trūkst vietējo programmu

Trust.Zone plāni un cenu pārskats

Saskaņā ar mūsu Trust.Zone pārskatu, pakalpojumu sniedzējs piedāvā diezgan saprātīgas cenas saviem klientiem, labi ierindojoties budžetam draudzīgā VPN sarakstā. Parasti VPN piedāvā vienu plānu, kas pēc ilguma ir sadalīts trīs kategorijās: 1 mēnesis, 3 mēneši un 1 gads.

Kā redzat zemāk, mēneša plāns sākas ar 6,99 ASV dolāriem, kas ir atsvaidzinošas pārmaiņas, kas ir vērojamas - lielākās daļas VPN cenu dēļ. Trīs mēnešu plāns ir noteikts USD 4,95 mēnesī, ļaujot piesaistīt 30% atlaidi, kopsummā tikai USD 14,85. Ko vēl jūs varētu lūgt?

Ja lietotāji tomēr vēlas saņemt vislabāko cenu, dodieties uz 1 gada plānu. Trust.Zone veic papildu jūdzes, piegādājot lētu produktu tikai par USD 3.33 mēnesī. Tas nozīmē, ka jūs saņemat pārsteidzošu atlaidi 53% apmērā, kas sastāda tikai 39,95 USD 12 mēnešus!

Trust.Zone plāni un cenu pārskats

Trust.Zone norēķinu metožu pārskats

Kad runa ir par pierakstīšanos pie pakalpojumu sniedzēja, lietotājiem ir svarīgi, lai maksāšanai būtu pieejams daudz iespēju. Galu galā klienti pierakstīsies no jebkuras vietas pasaulē, ja VPN būs labs. Lucky for Trust.Zone potenciālajiem lietotājiem ir pieejams liels skaits norēķinu metožu, ieskaitot PayPal un kredītkartes, piemēram, Visa MasterCard, American Express, Discover un UCB..

Trust.Zone pat izveido PayPro Global, kas ir vārteja vairāk nekā 70 maksājuma metodēm. Tie ietver Qiwi, Union Pay, iDeal, WebMoney, AliPay, bankas pārskaitījumu un daudz ko citu. Ja, reģistrējoties un izmantojot Trust.Zone VPN pakalpojumu, vēlaties palikt pilnīgi anonīms, lietotājiem pat ir iespēja izmantot Bitcoin kriptovalūtu (kurai ir iedibināta reputācija, ka tā nav izsekojama).

Trust.Zone norēķinu metožu pārskats

Trust.Zone Dedicated IPs Review

Tā kā VoD pakalpojumi kļūst gudri un integrē algoritmus, kas var identificēt dinamiskās IP adreses, dažreiz var būt ļoti grūti atbloķēt tādas vietnes kā Netflix, BBC iPlayer un Amazon Prime. Pievienojiet to sliktajai dinamisko IP drošībai, jo īpaši, kad piekļūstat banku informācijai, un jūs varētu domāt par labāku risinājumu. Tas ir, ja īpašu IP padara savu ieeju.

Mūsu Trust.Zone pārskats atklāj, ka pakalpojumu sniedzējs piedāvā papildu funkcijas, kas ietver īpašus IP. Labākā daļa no visiem: patlaban pastāv 53% atlaide izvēles papildinājumiem. Tas samazina statisko IP cenu no 6,99 USD līdz USD 3,33 mēnesī. Diemžēl jums ir piekļuve statiskiem IP tikai Lielbritānijā. Citos papildinājumos ietilpst vairākkārtēja pieteikšanās 3 ierīcēs, kas mēnesī maksā papildus 1,91 USD.

Trust.Zone Dedicated IPs Review

Trust.Zone atmaksas garantija

Pēc rūpīgas Trust.Zone pārskatīšanas mēs uzzinājām, ka VPN patiešām piedāvā atmaksas garantiju, neskatoties uz to, ka tas nav minēts citās vietnēs. Mēs uzzinājām vairāk par atmaksas garantiju vietnē “Pakalpojuma noteikumi” lapu, kurā teikts, ka jūs varat paziņot Trust.Zone pirmo 10 dienu laikā pēc līguma noslēgšanas par 100% atmaksas saņemšanu.

Tomēr ne viss ir tik vienkārši, un naudas atmaksa notiek ar noteikumu kopumu. Jums jāpārliecinās, ka neesat izmantojis vairāk kā 1 GB joslas platuma. Ja kvota pārsniedz vairāk nekā 1 GB, joprojām varat lūgt daļēju atmaksu. Lai to izdarītu, atbalsta portālā būs jāiesniedz biļete. Process ilgs līdz 20 dienām pēc jūsu līguma atcelšanas.

Trust.Zone Bezmaksas VPN

Papildus 10 dienu atmaksas garantijas piedāvājumam mūsu Trust.Zone pārskatā tiek atklāts, ka VPN piedāvā pat uzticamu BEZMAKSAS izmēģinājumu. Tas atšķiras no pilnīgi BEZMAKSAS VPN, jo jums ir ierobežota piekļuve VPN pakalpojumam tikai 3 dienas, kas ļauj piekļūt tikai 1 GB joslas platuma datiem, 1 vienlaicīgam savienojumam un 111 servera atrašanās vietām..

Trust.Zone ierīces saderība

Tā kā jaunas platformas / OS pastāvīgi nonāk tirgū, VPN ir saprātīgi dažādot savus pakalpojumus, lai apmierinātu lietotāju prasības. Saskaņā ar mūsu Trust.Zone pārskatu, pakalpojumu sniedzējs piedāvā tikai vietēju lietojumprogrammu Windows operētājsistēmai, neskatoties uz to, ka tā atbalsta citas platformas, piemēram, iOS, Android, Linux un MAC (kurām jums vajadzētu manuāli iestatīt VPN)..

Trust.Zone ierīces saderība

Trust.Zone servera pieejamības pārskats

Runājot par serveru pieejamību, mūsu Trust.Zone pārskatā tiek atklāts, ka pakalpojumu sniedzējs piedāvā saprātīgu 127 ātru serveru sarakstu, kas izvietoti 79 vietās visā pasaulē - ieskaitot Dienvidāfriku, Japānu, Indiju, Honkongu, Singapūru, Franciju, Apvienoto Karalisti. , Ukraina, Bulgārija, Nīderlande, Krievija, Vācija, Polija, Somija, Amerikas Savienotās Valstis, Kanāda, Brazīlija, Zviedrija, Itālija, Spānija, Šveice, Beļģija, Rumānija un citas!

Trust.Zone servera pieejamības pārskats

Trust.Zone protokoli / šifrēšanas pārskats

Runājot par lieliskas tiešsaistes anonimitātes izmantošanu, lai pasargātu jūs no ziņkārīgo acīm, jo ​​īpaši, ja iesaistāties P2P / Torrenting darbībās vai pirātiskā straumēšanā, lietotājiem ir jābūt spēcīgam šifrētam tīklam. Tas nozīmē, ka viņu izmantotajam VPN ir jāatbalsta jaudīgi šifrēšanas protokoli. Lucky Trust.Zone klientiem, ka jums ir pieeja OpenVPN AES-256-CBC šifriem apvienojumā ar RSA-2048 rokasspiedienu un SHA256 autentifikāciju, lai maskētu jūsu identitāti.

Trust.Zone privātuma politikas pārskats

Saskaņā ar mūsu Trust.Zone pārskatu, pakalpojumu sniedzējs var lepoties ar diezgan stingru politiku bez žurnāliem. Vietne saglabā tikai jūsu vārdu, e-pasta adresi un citu informāciju, kas izmantota apstiprinot jūsu reģistrāciju. Ja izmantojat trešās puses maksājumu apstrādātāju, iespējams, viņi arī varēs uzglabāt specifisku informāciju par maksājumiem. Bez tam visas VPN paroles / konti, publiskās / privātās atslēgas tiek glabātas šifrētā formātā, izmantojot kriptogrāfijas algoritmus.

Uzticēšanās.Zone

Mēs bieži domājam, kāpēc kāds varētu izveidot VPN pakalpojumu, ja viņi vienkārši nevar dot lietotājiem iespēju iesaistīties P2P / Torrenting (piemērs ir TunnelBear). Par laimi Trust.Zone klientiem lietas ir atšķirīgas, un jums ir atbalsts iesaistīšanai straumējošās aktivitātēs. VPN klients pat ir aprīkots ar automātisko nogalināšanas slēdzi un dažādiem VPN portiem, lai nodrošinātu drošību, lejupielādējot straumēm.

Vietnes Trust.Zone apskats

Ja salīdzinām pakalpojumu sniedzēju ar citiem tirgū esošajiem, mūsu Trust.Zone pārskats atklāj, ka vietne ir diezgan unikāla visā tās izskatā. Savā vietnē tas izmanto diezgan āķīgas un spilgtas krāsas, kas ir svaigas izmaiņas. Lai arī mēs vēlamies, lai būtu vairāk informācijas par funkcijām / rīkiem, kā arī pieeja tiešajai tērzēšanai, vietne joprojām darbojas diezgan labi!

Vietnes Trust.Zone apskats

Trust.Zone klientu atbalsta pārskats

VPN izmantošana mūsdienās, kad ikviens uzņēmums / valdība nelokās ierobežot piekļuvi informācijai, var kļūt diezgan sarežģīta. Pievienojiet to dažām neparedzētām problēmām / problēmām, kas var rasties noteiktu kļūdu dēļ vietējās lietotnēs vai paša pakalpojuma sniedzēja kļūdas dēļ, jums ir jābūt piekļuvei klientu atbalstam. Kamēr 24/7 tiešraide nav pieejama, jums ir iespēja nosūtīt biļeti!

Trust.Zone klientu atbalsta pārskats (1)

Vienkārši ievadiet savu e-pasta adresi, tēmu, nodaļu, svarīgumu un ziņojumu. Jūs pat varat pievienot attēlus, lai labāk atspoguļotu problēmu / problēmu. Kad esat iesniedzis biļeti, jūs varat sagaidīt atbildi 24 stundu laikā. Ja jums nepieciešams ātrāks traucējummeklēšanas risinājums, jums ir arī FAQ lapa, kurā atrodama visa informācija par visbiežāk sastopamajām kļūdām.

Trust.Zone klientu atbalsta pārskats 2

Galīgais spriedums

Mūsu Trust.Zone pārskats atklāj, ka pakalpojumu sniedzējs piedāvā labu vispārēju pakalpojumu, kas prasa nelielu darbu. Viņiem būtu jāizstrādā vietējās lietotnes visām platformām un jāpalielina funkciju skaits īpaši Windows klientā. Ātrums bija diezgan labs, un mums nav problēmu ar tādu vietņu atbloķēšanu, kurām ir ierobežots ģeogrāfiski ierobežojums vai iesaistīšanās P2P / Torrenting.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me