Surfshark apskats 2020. gadā

Jurisdikcija Britu Virdžīnu salas
Cena USD 1,99 mēnesī (USD 47,76 uz 24 mēnešiem)
Serveri 1040+ 61 vai vairāk valstīs
Baļķi Nav sertificēti apaļkoki
Šifrēšana AES-256-GCM / AES-256-CBC
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://surfshark.com/
Saderība Windows, Android, Apple, Chrome, Firefox

Mans Surfshark pārskats atklāj VPN piedāvāto izcilo drošību un uzticamību. Sākot no USD 1,99 mēnesī uz 2 gadu plānu, es ļoti iesaku šo daudzpusīgo. Tas lietotājiem nodrošina lielu vērtību visā pasaulē.

Surfshark VPN piedāvā neierobežotu multi-logins, veiksmīgi atbloķē Netflix 13 valstīs un apiet VPN aizliegumu Ķīnā, vienlaikus nodrošinot piekļuvi 1040+ serveriem vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē..

Vissvarīgākais ir tas, ka tas ir pilnīgi brīvs no visa veida noplūdēm, konkurējot ar tādiem populārākajiem nosaukumiem kā PureVPN un ExpressVPN. Tas pat ir izturējis drošības auditu no Cure53.

Sākot ar 2019. gadu, BVI bāzēts pakalpojumu sniedzējs pat kļuva par finālistu kiberdrošības balvās 2019 kā gada sākums. Tas arī ieviesa statiskos IP, divus jaunus VPN drošības elementus un atbalstu ShadowSocks,

Novērtēšanas kritēriji

 1. Jurisdikcija:Kur atrodas Surfshark VPN?
 2. Drošība: Vai Surfshark VPN ir drošs?
 3. Noplūdes: Vai Surfshark noplūst jūsu IP, DNS & WebRTC?
 4. Serveri: Vai Surfshark ir laba tīkla infrastruktūra?
 5. Straumēšana: Vai Surfshark strādā ar Netflix & Citi straumēšanas pakalpojumi?
 6. Ātrums: Cik ātrs ir PureVPN?
 7. Saderība: Lietotnes un atbalstītās ierīces
 8. Cenas: Cik maksā Surfshark??
 9. Uzticamība: Trustpilot vērtējumi, Reddit & Klientu atbalsts

Jurisdikcija: Kur atrodas Surfshark VPN?

Tātad, kādi ir datu saglabāšanas likumi, kas regulē VPN esamību Lielbritānijas Virdžīnu salās? Faktiski nav. Tā var būt Lielbritānijas aizjūras teritorija, taču tai ir arī pietiekama brīvības pakāpe jautājumos, kas regulē tās iekšējās lietas.

Lielbritānija varētu būt tādu alianšu dalībniece kā 14 acis, liekot tai ievērot citas dalībvalstis datu un izlūkošanas jautājumos, taču šīs alianses ēnas Britu Virdžīnu salas neuzliek par pienākumu rīkoties tāpat..

Tas ir galvenais iemesls, kāpēc Surfshark kopā ar ExpressVPN tur ir izveidojuši savu bāzi. Apkalpot rupju pieprasījumu vai iesniegt datu izdošanas pieprasījumu valstī ir sarežģīts process. Tā ir tikai laba vieta, kur atrasties kā VPN pakalpojums, nekas vairāk, nekas cits.

Drošība: vai Surfshark VPN ir drošs?

Uz Surfshark bāzes’Vietas atrašanās vietas, audita, garantijas kanārijputniņu un mežizstrādes politikas dēļ manis padziļinātajā Surfshark pārskatā atklājas, ka pakalpojumu sniedzējs ir naudas vērts. Tiešsaistes lietotāji var iegūt maksimālu aizsardzību, izmantojot Surfshark.

Vai Surfshark glabā kādus žurnālus??

Nē Surfshark neuztur savienojumu / darbību žurnālus, piemēram, ienākošos / izejošos IP, VPN serverus, izmantoto joslas platumu, sesijas informāciju, tīkla trafiku, savienojuma laika zīmogus un pārlūkošanas / lejupielādes / pirkšanas vēsturi..

Ir svarīgi pieminēt, ka Surfshark VPN tomēr reģistrē jūsu personīgo e-pasta adresi un kredītkartes datus. Ikviens pakalpojumu sniedzējs pieprasa šīs divas detaļas, lai izveidotu un pārvaldītu jūsu kontu, vienlaikus ņemot vērā arī jūsu sūdzības.

Protams, ir tādi pakalpojumu sniedzēji kā MullvadVPN kas pat nesaglabā informāciju par jūsu e-pastu vai kredītkartēm. Viņi ģenerē īpašus kontu numurus, lai izveidotu lietotāju kontus un tos darbinātu.

Protokoli un šifrēšanas informācija

Tādiem protokoliem kā L2TP / IPSec vai PPTP nav pieejams atbalsts. Surfshark visās ierīcēs un platformās izmanto nozares standarta OpenVPN (TCP un UDP) protokolu.

Tas ietver viņu iOS lietotni, kas iepriekš izmantoja tikai IKEv2 protokolu. Tā rezultātā jūs varat justies pārliecināti, ka jūsu iPhone un iPad ierīcēs tiks izmantota lielāka drošība.

Sākot ar 2019. gadu, Surfshark VPN ir arī viens no nedaudzajiem pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā jauno Shadowsocks protokolu, kas palīdz apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus tādās valstīs kā Ķīna!

Attiecībā uz šifrēšanu pakalpojumu sniedzējs atbalsta divus dažādus šifrus: AES-256-CBC un AES-256-GCM. Varat tos mainīt visās lietotnēs atbilstoši drošības preferencēm.

Drošības līdzekļi, ko piedāvā Surfshark

2019. gads uzņēmumam Surfshark ir bijis inovāciju gads, jo tas turpina pievienot divus jaunus pakalpojumus savam VPN produktu piedāvājumam; HackLock un BlindSearch. Pirmais ir datu noplūdes trauksmes sistēma, kas var pārtapt par pilnvērtīgu identitātes zādzības aizsardzības rīku.

No otras puses, BlindSearch ir jauns privāts meklēšanas rīks bez reklāmām, kura mērķis ir parādīt tīri dabiskus rezultātus, netraucējot vēsturisko atmiņu. Tas ir lielisks rīks arī tirgotājiem.

Kā labumu bezmaksas VPN lietotājiem Surfshark ir ieviesis pat lietotni TrustDNS, lai visiem nodrošinātu pamata drošību. Pakalpojuma sniedzējs ir pievienojis arī apgrieztas dalītās tunelēšanas funkciju, lai izvēlētos, kuras lietotnes vai vietnes izmanto VPN.

Surfshark un VPN Trust Initiative (VTI)

Veikt savu lomu izpratnes veidošanā, uzticības stiprināšanā un risku mazināšanā VPN lietotājiem, Surfshark VPN apvienojas kā VPN Trust Initiative (VTI) dibinātājs..

Šīs i2Coalition iniciatīvas mērķis ir izveidot sadarbības kopienu privātuma nozarē, lai sniegtu ieskatu par VPN labāko praksi un tehniskajiem standartiem..

Tas kolektīvi kalpos kā VPN nozares balss, palīdzot patērētājiem būt labāk informētiem par viņu VPN izvēli, vienlaikus iegūstot vairāk zināšanu par piemērotām vadlīnijām.

Cure53 ir izgājis drošības auditu

Cure53, slavenā tīmekļa drošības pakalpojumu firma un pirmā izvēle VPN visaptverošai revīzijai, veica pilnu Surfshark VPN drošības novērtējumu.’s pārlūka Chrome un Firefox paplašinājumi.

Surfshark VPN veica ierobežoto novērtējumu, kas tika veikts 2018. gada novembrī, un nekas cits netika atrasts, izņemot divas nelielas ievainojamības, kas tika apzīmētas kā “zema smaguma pakāpe”.

Kanāriju orderi nav apdraudēti (datums: 2020. gada 8. janvāris)

Surfshark’s Warrant Canary ir tik tīrs kā svilpe, kas katru dienu tiek atjaunināta, lai atvieglotu potenciālo klientu un klientu prātu. Sākot ar 8. janvāri, uz katru šādu lūgumu viņi rēķinās:

 • Nacionālās drošības vēstules: 0
 • Rīkojumi: 0
 • Valdības organizācijas orderi: 0

Tas ir neticami iespaidīgi, vēl vairāk nostiprinot Surfshark VPN uzticamību. Ir arī svarīgi uzsvērt, ka ne daudzi VPN izdod šos ordera kanārijus. Lielākā daļa saņem šādus pasūtījumus un lielākā daļa tos ievēro.

Noplūdes: vai Surfshark noplūst jūsu IP, DNS & WebRTC?

Nē, Surfshark neplūst personiski identificējama informācija. Jūsu IP, DNS un WebRTC vienmēr ir bez noplūdes, neatkarīgi no tā, ar kuru serveri jūs izveidojat savienojumu.

Kā es nonācu pie šāda secinājuma? Nekad nav slikta ideja uzzināt vairāk par VPN pakalpojumu drošību un uzticamību. Ņemot to vērā, es veica VPN noplūdes testus Surfshark VPN.

Process man prasīja labu 12 stundu laikā, kad es pārbaudīju gandrīz visus Lielbritānijas Virdžīnu salās esošā pakalpojumu sniedzēja serverus no četriem dažādiem VPN testēšanas rīkiem internetā:

 1. https://ipx.ac/run - nodots
 2. https://ipleak.org/ - nodots
 3. https://ipleak.net/ - nodots
 4. https://browserleaks.com/webrtc - nodots

IPX

surfshark testi 2019. gadam

IPLeak.org

surfshark p2p tests

Pārlūka noplūde

sērfings par mocīšanu

IPLeak.net

sērfings par mocīšanu

Surfshark neiznāca no visiem šiem četriem noplūdes testiem, lai pārliecinātos par tā uzticamību kā ļoti piemērotu pakalpojumu aizsardzībai pret ziņkārīgiem skatieniem un autortiesību pārkāpumu medniekiem, vienlaikus mocot..

Serveri: vai Surfshark ir laba tīkla infrastruktūra?

Jā, patiesībā Surfshark’Serveru tīkls gadu gaitā ir ārkārtīgi pieaudzis. No 800 serveriem 50+ valstīs tagad tas mitina 1040 + serverus 61 valstī visā pasaulē, kas ir diezgan liels sasniegums jaunpienācējam..

Iepriekš serveru infrastruktūra bija vairāk orientēta uz Ziemeļameriku un Eiropu. Tomēr tas ir pievienojis jaunākus serverus tādās vietās kā Turcija, Indija, Singapūra, Dienvidkoreja, Jaunzēlande, Izraēla, Dienvidāfrika, Čīle, Kostarika un Kanāda.

Aplūkojot šo Surfshark servera statusu, ir skaidrs, ka VPN vēlas izvērsties un pareizi. Viena no kritiskākajām lietām, kas var radīt vai sabojāt jebkuru VPN’Uzticamība tirgū ir tā serveru pieejamība.

Vai Surfshark ir labs Torrenting?

Patiešām, Surfshark VPN piedāvā izcilu veiktspēju p2p darbībām. Jums ir 1000 un vairāk serveru 60 vietās, no kuriem visi ir draudzīgi P2P un strādājiet ar tādiem klientiem kā uTorrent, BitTorrent, Deluge un straumēšanas atskaņotājiem, piemēram, VLC, Ace Player un Popcorn Time.

Tajā pašā laikā pakalpojumu sniedzējs garantē, ka tā serveri nerada problēmas lejupielādēt torrentus un failus no ThePirateBay, RARBG, 1337X, TorrentDownloads un LimeTorrents..

Vai Surfshark darbojas Ķīnā??

Jā, Ķīnā Surfshark darbojas nevainojami. Līdzīgi kā NordVPN un ExpressVPN, jaunpienācējs piedāvā arī īpašu ķīniešu vietni palīdzēt valsts iedzīvotājiem piekļūt savam produktam.

Emigrantiem Surfshark VPN piedāvā NoBordersTM režīmu, kas tiek apiets “Lielais ugunsmūris” izmantojot obfuskāciju tehnoloģiju. Veiciet tālāk norādītās darbības, lai aktivizētu režīmu un atkal kļūtu par ķīniešu vietējo:

 1. Lejupielādēt Surfshark VPN Windows lietojumprogramma
 2. Abonēt uz plānu un ievadiet jūsu pieteikuminformācija lietotnē
 3. Klikšķis uz “Pārnesums” ikona augšējā labajā stūrī
 4. Virzīties uz “Advanced” iestatījumu izvēlne
 5. Aktivizēt  “NoBordersTM režīms”
 6. Pievienojieties uz visiem pieejamajiem Surfshark China serveriem!

Kā apiet GFW, izmantojot Surfshark

Surfshark izmanto gan: metālu, gan virtuālās vietas

Es vērsos pie Surfshark’Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts, lai uzzinātu vairāk par virtuālā / fiziskā servera piedāvājumiem, taču pārstāvis pilnībā noliedza, ka būtu kādas fiktīvas atrašanās vietas.

Surfshark virtuālās vietas - tērzēšanas stenogramma

Pārbaude uz viņu in-mum.prod.surfshark.com serveris atklāja, ka tas faktiski atrodas Nīderlandē, Amsterdamā. Vēl viens ir Surfshark’s Vjetnama - Hošiminas pilsētas serveris, kas maršrutē no Beļģijas caur datu centru, kas atrodas Nīderlandē.

Surfshark ASM Traceroute Test - Indijas serveris

Kad es atkal vērsos pie pakalpojumu sniedzēja ar šiem atklājumiem, viņi teica, ka viņi piedāvā gan virtuālo, gan fizisko. Tērzēšanas atbalsta izpildītājs arī pieminēja, ka viņi plāno ieviest jaunu funkciju savās lietotnēs.

Tas, kas lietotājiem pateiks, kurš serveris ir virtuāls, kurš - faktiskais neapstrādāta metāla, līdzīgi kā citi pakalpojumu sniedzēji. Lielākajai daļai pakalpojumu sniedzēju serveru sarakstā ir (V) zīme, kas signalizē par virtuālo serveri.

Sākot ar 2019. gada oktobri, Surfshark VPN ir pieņēmis praksi un tagad savās lietotnēs skaidri iezīmē visas virtuālās atrašanās vietas, neatkarīgi no tā, vai tas ir iOS, Android, Mac vai Windows. 

Straumēšana: vai Surfshark darbojas ar Netflix un citām straumēšanas vietnēm?

Jā, Surfshark VPN darbojas ar Netflix un citām straumēšanas vietnēm, piemēram, BBC iPlayer, Amazon Prime, Hotstar, Voot, Hulu un pat Disney Plus., pateicoties spēcīgajai drošībai / privātumam, kas piedāvā aizsardzību pret dziļo pakešu pārbaudi (DPI) un citiem VPN bloķēšanas algoritmiem.

Lai atbloķētu amerikāņu Netflix pakalpojumu, es pārslēdzu protokolu no novecojušā IKEv2 uz OpenVPN (TCP) protokolu. Pēc tam es pārbaudīju visus pieejamos ASV / UK / JP / DE serverus “fiziskās atrašanās vietas” cilne:

5 darba serveri Netflix US

 1. Losandželosa (īpaši HD)
 2. Lasvegasa (īpaši HD)
 3. Ņūdžersija (HD)
 4. Fēnikss (HD)
 5. Sietla (HD)

3 darba serveri Netflix UK

 1. Londona (ultra HD)
 2. Mančestra (ultra HD)
 3. Glāzgova (HD)

2 Netflix JP strādājošie serveri

 1. Tokija (īpaši HD)
 2. Osaka (īpaši HD)

2 Netflix DE darba serveri

 1. Berlīne (Ultra HD)
 2. Frankfurte pie Mainas

Ja jūs domājat, kā skatīties Netflix US, izmantojot Surfshark (vai jebkuru citu Lielbritānijas, JP, DE versiju), vienkārši izveidojiet savienojumu ar iepriekš minētajiem darba serveriem katrā vietā un baudiet iecienītāko filmu / TV šovu straumēšanu.!

Surfshark darbojas ar Netflix

Neskaitot ASV, Lielbritāniju, JP un DE, Surfshark nodrošina piekļuvi vēl 12 Netflix bibliotēkām (kopā 16). Tas ir diezgan neticami jaunpienācējam, ņemot vērā pēdējā laika grūto stāvokli pat atbloķēt vienu bibliotēku.

Ātrums: cik ātrs ir Surfshark?

Vidēji Surfshark izdevās nodrošināt 78,15Mbps lejupielādē un 60,18Mbps augšupielādēs, kad es pirmo reizi veicu ātruma testus 5 dažādos serveros, kas pēc nejaušības principa atlasīti ASV, Lielbritānijā, Austrālijā, Vācijā un Francijā:

Pēc tam, kad viņi nesen bija jauninājuši savu tīklu uz vairāk nekā 1040 serveriem vairāk nekā 60 valstīs, es nolēmu veikt vēl vienu testu. Šoreiz Surfshark piedāvāja labāku sniegumu, nodrošinot vidēji 89,99 Mbps lejupielādēs un 86,25 Mbps augšupielādē.

ServerDownloadUploadPing
ASV 95,39Mbps 90,63Mbps 67 ms
UK 89,88Mbps 85,74Mbps 119 ms
Austrālija 81,19Mbps 79,44Mbps 125 ms
Vācija 93,03Mbps 87,13Mbps 111 ms
Francija 90,50Mbps 88,31Mbps 88 ms
Vidēji 89,99Mbps 86,25Mbps 102 ms

Savietojamība: lietotnes un atbalstītās ierīces

Iepriekš pakalpojumu sniedzējs neko daudz nepiedāvāja lietotņu veidā. Tikai daži pārlūka paplašinājumi, pamata Android lietotne, un tas arī bija. Tagad viņi ir nopietni pārveidoti, pievienojot jaunu un uzlabotu lietotņu versiju;

 • Windows
 • Mac
 • iOS
 • Android
 • Uguns TV
 • Apple TV
 • Firefox un Chrome

2019. gadam Surfshark ir pat modernizējis visu lietotņu dizainu un lietotāja saskarni, ieskaitot pārlūka paplašinājumus. Tas viņiem vēl vairāk palīdz iegūt lielāku vilci savā tirgū, jo jaunā lietotāja saskarne ir diezgan iespaidīga.

Kā instalēt Firestick Surfshark VPN

 1. Palaist  “Google Play veikals” savā Amazon Fire TV
 2. Meklēt priekš “Surfshark” lietotne
 3. Klikšķis “Lejupielādēt” un pagaidiet, kamēr process tiks pabeigts
 4. Ielogoties izmantojot savus Surfshark pieteikšanās akreditācijas datus

Kā instalēt Kodi Surfshark VPN

 1. Pierakstīties ar Surfshark, iegādājoties abonementu
 2. Lejupielādēt ierīces, kurā izmantojat Kodi, VPN lietotne
 3. Pievienojieties uz jebkuru drošu vietu, lai aktivizētu VPN
 4. Palaist Kodi un droši baudiet straumēšanu ierīcē!

Cenu noteikšana: Cik maksā Surfshark?

Cenu plāni Surfshark ir sadalīti trīs tvertnēs: mēnesī (sākot no USD 11,95), gadā (USD 5,99 mēnesī) un 2 gadi (tikai USD 1,99 mēnesī) Ilgāks derīguma termiņš dod jums iespēju izmantot labākas atlaides.

Piemēram, ja izvēlaties gadu, jums būs jāmaksā tikai USD 5,99 mēnesī, rēķins kā USD 71,88 vienreiz. Tas ir diezgan saprātīgi, nekā katru mēnesi maksāt USD 11,95, kas pārsniedz 140 USD!

Viņu 24 mēnešu plāns ir tas, kur pakalpojumu sniedzējs piedāvā vislētākās abonēšanas likmes. Tas maksā tikai USD 1,99 mēnesī (USD 47,76 tiek apmaksāts vienreiz), kas ir ievērojami zemāk nekā mēneša vai gada abonementa radītie zaudējumi.

surfshark cenu plāna pārskatīšana

Surfshark VPN’Izmaksu stratēģija padara vienu lietu diezgan skaidru, t.i., viņi vēlas, lai jūs nopirktu viņu divu gadu abonementu. Tomēr tas ir diezgan lētāks nekā vairums salīdzināmo pakalpojumu sniedzēju, nodrošinot lietotājiem lielāku naudas vērtību.

Vai viņi piedāvā bezmaksas izmēģinājumu? Diemžēl nē, viņi nepiedāvā pilntiesīgs bezmaksas izmēģinājums klientiem. Arī tam ir jēga, it īpaši ņemot vērā, ka varat iegūt 2 gadu plānu par tik zemu kā 1,99 USD.,

Gluži pretēji, jums ir 30 dienu naudas atmaksas garantija visiem prēmiju plāniem, sākot no jūsu abonēšanas sākuma. Surfshark pieņem arī visas galvenās maksājuma metodes. 

Tie ietver PayPal, AliPay un kredītkarti / debetkarti utt. Varat arī maksāt, izmantojot dažāda veida kriptovalūtas, lai paliktu anonīmi, neizpaužot nekādu būtisku finanšu informāciju..

Uzticamība: Trustpilot Ratings, Reddit un klientu atbalsts

Lai sniegtu jums labāku priekšstatu par Surfshark VPN, esmu sniedzis sīkāku informāciju par pakalpojumu sniedzēju no “lietotājiem” vietnē Trustpilot un Reddit. Tiem vajadzētu palīdzēt lēmumu pieņemšanas procesā:

Pārskats par Surfshark Trustpilot

Surfshark VPN ir ieguvis vidējo novērtējumu 4.5 / 5 Trustpilot no visām 1 059 lietotāju atsauksmēm. Lieki piebilst, ka tas ir diezgan ievērojams vērtējums un norāda, ka lietotāji ir apmierināti ar pakalpojumu sniedzēju.

Vairāk nekā 71% lietotāju ir ievadījuši Surfshark an “teicami” vērtējums, kas daudz saka, ņemot vērā pakalpojuma sniedzēja uzticamību. Lielākā daļa sūdzību par pakalpojumu balstās uz viņu atmaksas politiku un gaidīšanas periodu, lai to saņemtu.

Surfshark Trustpilot vērtējums

Surfshark VPN apskats Reddit

Es biju pārliecināta par to, ka Surfshark ir laba reputācija Redditors vidū, un man to pierādīja neskaitāmie Reddit pārskati. Lielākajai daļai netizens ir bijusi a “pozitīvs” pieredze ar pakalpojumu sniedzēju.

Lietotāji novērtē budžetam draudzīgās izmaksas, lietotājam draudzīgo dizainu, labu veiktspēju un neierobežotas ierīces. Daži Redditors ziņoja par problēmām ar Netflix, taču tāpat kā zemāk esošajā pārskatā tika paskaidrots, ka palīdzēja sazināties ar atbalsta komandu.

Mans viedoklis par Surfshark no vpnreviews

Surfshark’s Klientu atbalsts

Iespējams, ka Surfshark ir vienīgais pakalpojumu sniedzējs tirgū, kas piedāvā vairāk nekā 10 dažādas atbalsta saņemšanas metodes. Protams, visuzticamākais ir viņu diennakts tiešraides tērzēšanas atbalsts, kas ir neticami proaktīvs.

Ja rodas sīkāka problēma, kurai jāpievērš uzmanība, lietotājiem ir iespēja iesniegt pieprasījumu un izvēlēties atbilstošo nodaļu, lai arī sūdzība tiktu pārsūtīta..

Surfshark klientu atbalsts

Citos atbalsta veidos ietilpst atsevišķas lapas FAQ, palīdzības saņemšanai lietojumprogrammās un rēķinu sagatavošanai & kontu, viedajiem televizoriem un konsolēm, funkcijām, maršrutētāju, manuālo savienojumu un DNS iestatījumiem.

Kopumā mani diezgan pārsteidza pieejamo neskaitāmo iespēju klāsts un dažādo atbalsta lapu sadalīšana, lai lietotājiem būtu vieglāk saņemt specifisku informāciju par viņu problēmām..

Es pat ierakstīju atbildes laikus pēc tam, kad pa e-pastu ar intervālu četrus jautājumus bija nosūtījis VPN. Starp tiem divi bija vispārīgi jautājumi un divi bija nedaudz tehniskāki. Skatiet zemāk esošo statistiku:

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Vai Surfshark strādā ar Netflix? 20 minūtes 1
Vai Surfshark ir labs Torrenting? 25 minūtes 1
Vai Surfshark darbojas Ķīnā?? 30 minūtes 1
Kā aktivizēt VPN apmulsināšanu? 24 minūtes 1

Alternatīvas Surfshark

Pēc tam, kad tirgū ir pārskatīts vairāk nekā 180 pakalpojumu sniedzēju, Surfshark bauda visaugstāko vērtējumu no BestVPN.co. Kāpēc? Apbrīnojamā servisa dēļ, tomēr draudzīgums budžetam, neskatoties uz to, ka tirgū esat jaunpienācējs.

Tomēr, ja jūs joprojām meklējat alternatīvas un nedomājat maksāt nedaudz papildus, es iesaku reģistrēties PureVPN (sākot no USD 2,91 mēnesī) vai Ivacy (sākot no USD 1,99 mēnesī).

Vai es ieteiktu Surfshark?

Es ļoti iesaku Surfshark, ja jūs meklējat pieejamu izvēli visām ar VPN saistītajām vajadzībām. Jūs varat saņemt plānu par zemu USD 1,99 mēnesī. no šejienes.

Kā jaunpienācējs tirgū, Surfshark atbloķē Netflix, droši lejupielādē straumēm un nodrošina izcilu digitālo privātumu, tāpēc tas ieņem 1. vietu mūsu sarakstā.

VPN ir brīva no WebRTC / DNS / IP adreses noplūdēm, piedāvā pārsteidzošu atbalstu visām platformām un nodrošina lietotājiem neierobežotus vienlaicīgus savienojumus, kā pirmais VPN nozarē..

Похожие статьи

 • Avast VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Čehijas Republikā Cena USD 79,99 par viena gada plāna serveriem 55 serveriem 34 valstīs Žurnālu žurnāli Veikali Savienojumu žurnālu šifrēšana...

 • PureVPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Honkongā Cena 2,91 USD / mēn par 2 gadu plāna serveriem, kas pārsniedz 2000 un vairāk nekā 140 valstīs. Žurnāli Nav sertificētu žurnālu. AES-256-CBC atbloķē Netflix...

 • IVPN pārskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Gibraltārā Cena 8,33 Serveri 3152 Žurnāli Nē Šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Jā Ieteicams Jā Vietne...

 • VyprVPN apskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Šveice (nedroša) Cena 6,67 USD / mēnesī (80 USD par 1 gadu) Serveri 700 žurnāli Nav žurnālu šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Jā Torrenting...

 • GOOSE VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Nīderlandē Cena 1,99 USD Serveri 71 žurnāls Nē šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Nav ieteicams Nav vietnes...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me