StrongVPN drošības pārskats

Jurisdikcija Tahoe ezers
Cena 10
Serveri 950. lpp+
Baļķi
Šifrēšana AES-256
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://www.strongvpn.com/
Saderība Windows, Android, Apple, Desktop, Chrome, FireTV

No pirmā acu uzmetiena man StrongVPN šķita diezgan jauns pakalpojums. Bet tas mani bez gala pārsteidza, ka viņi darbojas šajā biznesā kopš 2005. gada! Tas’Ir pat vecāks par dažiem populārākajiem pakalpojumiem, kas tur pieejami! Tad kāpēc nav’t StrongVPN tika uzņemts, neskatoties uz tik daudzo gadu pieredzi šajā jomā?

Izskatot iepriekšējās atsauksmes, es uzzināju, ka pāris gadus atpakaļ šis pakalpojums bija nopietni nelietojams. Tas varētu izskaidrot viņu apjukumu.

Bet ko tagad? Vai tie ir uzlabojušies un vai ir vērts tos saukt par labāko VPN?

Es don’t zināt!

Un tas’tieši tā, kāpēc es’Jūs veiksiet visaptverošu StrongVPN pārskatu, lai uzzinātu, kas tieši ir tā pašreizējais sniegums un kur tas darbojas kā pakalpojums nozarē. Es’Mēs arī pieskarsimies dažādiem tā pakalpojuma aspektiem, ieskaitot ātrumu, Netflix atbloķēšanu, cenu noteikšanu un daudz ko citu.

Vai tas tiešām ir a “Spēcīgs” VPN? ļaujiet’s to noskaidrot!

Lai VPN būtu pieņemams pat, tam jābūt absolūti drošam, lai lietotājs uzticētos savam privātumam. Svarīgi ir arī citi faktori, bet drošība ir funkcija numur 1, kuru lietotāji vēlas piegādāt VPN.

Nu, VPN drošības bastionam ir četri svarīgi elementi, t.i., šifrēšanas līmenis, protokola atbalsts, reģistrēšanas politika un jurisdikcija.

Šifrēšanas līmeņa pārskats

StrongVPN iegūst pilnīgas atzīmes par AES-256 militārās pakāpes šifrēšanas piedāvāšanu, kas ir tāds pats šifrēšanas līmenis, ar kādu CIP nodrošina arī savus slepenos failus.

Bet mani nepārsteidz tik daudz’tāpēc, ka ir kļuvusi AE-256 šifrēšana, līdzīgi kā šobrīd nozarē spēkā esošā norma, un pat mazākie pakalpojumu sniedzēji to piedāvā.

Ja pakalpojumu sniedzējs to nedarīja’To nepiedāvājat, tikai tad tas būtu bijis jaunums, bet, kad tas faktiski to piedāvā, tad tam nekas nav par ko pārmest’Nepieciešama funkcija pietiekami labam VPN pakalpojumam.

Protokola atbalsta pārskats

Tagad, lai atbalstītu protokolu, StrongVPN piedāvā iespēju izvēlēties starp protokoliem, piemēram, OpenVPN, PPTP, L2TP, IKEv2 & pat SSTP.

OpenVPN ir visdrošākais no šīs partijas, jo līdz šim tas nekad nav bijis apdraudēts, tāpēc iesaku visiem lietotājiem, kuri’Nemainiet šo protokolu, ja vien ātrums nav absolūti iespējams.

Mežizstrādes politikas pārskats

Ciktāl tas attiecas uz reģistrēšanas politiku, es atklāju, ka StrongVPN ir ļoti uzticama. Jā, viņi savāc sava veida personisko informāciju, piemēram, jūsu vārdu un e-pasta adresi, bet viņi to nedara’t nav apkopojama pārlūkošanas vēsture, savienojuma laika zīmogi vai viss, kas saistīts ar jūsu savienojuma ģenerētajiem datiem.

Jā, nozarē ir labāka politika nekā šī, piemēram, MullvadVPN’s, kas ģenerē tikai konta numuru, bet nav nepieciešams e-pasts vai parole, bet tomēr - StrongVPN’Privātuma politiku var uzskatīt par pietiekami stingru, lai noteikti neapdraudētu jūsu privātumu tiešsaistē.

DNS noplūdes aizsardzība

Un ciktāl tas attiecas uz StrongVPN drošību’Serveru tīkls iet, es atkal biju no jauna iespaids, jo nebija DNS noplūžu un nebija arī WebRTC noplūžu.!

Šīs divas noplūdes rodas, ja pakalpojumu sniedzējs’Servera infrastruktūra nepārsniedz patieso IP aizsardzību pret atdošanu.

Nespeciālistam šie divi jautājumi ir nepilnības, kuras datu zagļi, hakeri un snoopers var izmantot, lai nokļūtu jūsu reālajā IP un atrašanās vietā. Tāpēc VPN obligāti var aizsargāt pret šādiem jautājumiem.

Un tieši to piedāvā StrongVPN, aizsardzība pret šādām noplūdēm.

Darbības jurisdikcijas pārskats

Lake Tahoe, Amerikas Savienotās Valstis.

Šajā vietā atrodas StrongVPN galvenā mītne.

Vai tas ir labs punkts, protams, ka nē!

Un tas’tāpēc, ka ASV ir viena no vissliktākajām VPN atrašanās vietām, pateicoties šai valstij’s graujošie un regresīvie datu saglabāšanas likumi. Valsts ir arī tādu datu apmaiņas alianšu dalībniece kā 14 Eyes Group, kas to vēl vairāk pasliktina.

Saskaņā ar mūsu pētījumu par datu privātumu dažādās jurisdikcijās visā pasaulē ASV to nedara’Šķiet, ka VPN ir ļoti laba izvēle iestatīšanas bāzei, tāpēc, neskatoties uz visiem labiem pakalpojuma drošības tikumiem, piemēram, augstākā līmeņa šifrēšanu, OpenVPN protokola atbalstu un labi noapaļotu reģistrēšanas politiku, StrongVPN joprojām to nedara.’t ir ļoti drošs VPN.

ASV varas iestādes var klauvēt pie durvīm, meklējot lietotāja datus, kas patiešām ir liels drauds lietotāju privātumam, liekot man ievērojami atcelt StrongVPN.

Lietotnes faila pārbaude

Pēdējā lieta, kas man bija jāpārbauda līdz pat StrongVPN’Drošība rada bažas par to, cik droša tās lietotnes ir jūsu sistēmai. Vai tajos ir kāda ļaunprātīga programmatūra, vai tie ir pietiekami tīri, lai tos varētu izmantot droši?

Es vadīju VirusTotal viņu Windows lietotnes pārbaudi, un šeit ir rezultāti no tā:

Atrasts viens dzinējs!

SpēcīgsVPN’s Windows lietotne nav droša lietošanai jūsu sistēmā, jo tai ir lielas iespējas to inficēt un ietekmēt tās darbību vai pat apdraudēt jūsu sensitīvos datus. Vēl viens punkts, kas sagrauj citādi godīgo, pietiekami labo pakalpojumu.

StrongVPN servera apskats

Kļūst par ļoti tipisku VPN, lai piedāvātu lielāko daļu savu serveru Ziemeļamerikā, Eiropā un dažus no tiem Tālajos Austrumos, vienlaikus ignorējot pārējo pasauli. StrongVPN to nedara’Pēc šī pieņēmuma nevienam kontam neatšķiras.

Tā serveru skaits ir labs, precīzāk sakot, 650 un vairāk serveru, taču tas joprojām padara to par vidēja diapazona serveru infrastruktūru. Lielākiem VPN parasti ir 2000 serveru, piemēram, PureVPN un ExpressVPN.

Šis serveru tīkls ir precīzi izkliedēts 26 pasaules valstīs, un tas nav daudz, taču es varu nepamanīt šķietamo servera izplatību, ja veiktspēja ir līdz atzīmei.

Arī StrongVPN to nedara’t nepievienojiet jaunākus serverus, kas pārāk bieži, tāpēc, ja jūs to meklējat, nelietojiet’Nav gaidāms krass uzlabojums vietās, kur varat piekļūt serveru savienošanai.

Arī servera izplatība nav tik laba, jo StrongVPN, tāpat kā jebkurš cits VPN, koncentrējas tikai uz servera pārklājuma piedāvāšanu Ziemeļamerikas un Eiropas reģioniem, faktiski ārpus nulles serveriem. Lietotājiem, kuri don’Šajos reģionos nedzīvojot, StrongVPN darbosies diezgan lēni, ņemot vērā faktu, ka savienojumam būs jānoiet diezgan liels attālums, lai nolaistu uz noteiktu serveri..

Tātad, vienkāršiem vārdiem sakot, StrongVPN’Serveru tīklam būs ļoti ierobežota pievilcība, ja vien tas vai nu dažādos pašreizējo serveru izplatību, lai ietvertu citus pasaules reģionus, vai arī šajos apgabalos papildus jau esošajiem serveriem nepievienos vairāk serveru..

StrongVPN ātruma apskats

Visi VPN rada ievērojamu ātruma zudumu’tas ir saprotams, ņemot vērā visas drošības funkcionalitātes slodzes, piemēram, šifrēšanu un uz protokolu balstītu tunelēšanu. Pat ja ātruma zudums jāsamazina līdz minimumam, pretējā gadījumā lietotājam būs patētiska pieredze, un šeit tas ir atrodams StrongVPN’s lielākais trūkums!

SpēcīgsVPN’Ātrums vispār nav par ko rakstīt mājās. Pat ja es nomainīju 5 dažādus serverus, es to nevarēju’t iegūtu vairāk nekā 40% no mana interneta savienojuma faktiskā ātruma. Daži serveri to nedarīja’t pat tik tālu aiziet, jo viņi tik tikko reģistrējās ātruma pārbaudēs.

Pārbaudei izmantoju 50Mbps savienojumu, tāpēc vidējais lejupielādes ātrums pēc lielāko labu VPN savienošanas ir ap atzīmi 35–40Mbps. Es šeit nerunāju ātri, es runāju par vidējo šeit, bet apskatiet ātrumu, kāds man bija ar StrongVPN, kad pieslēdzos tā Ņujorkas serveriem, kas bija ātrākais starp pārbaudītajiem:

  1. Lejupielādes ātrums: 16,82 Mb / s
  2. Augšupielādes ātrums: 6.76 Mbps
  3. Ping: 93ms

Tas’s ātruma zudums gandrīz 70% lejupielādes ātrumā un vēl demoralizējošāks 85% augšupielādes ātrums. Tas vienkārši nav pietiekami labs, lai to izmantotu jebkam, neatkarīgi no tā, vai tas ir straumēšana, straumēšana vai vienkārši pārlūkošana.

StrongVPN ir nopietni jāatrisina šī problēma, vai arī tas vienmēr būs pakalpojums, ko neviens citiem neiesaka.

Pārskats par StrongVPN Netflix

Tā dara arī tā serveri, kas atbloķē Netflix US?

Liels jā un arī pārsteidzoši!

Es nebiju’t nopietni gaida, ka StrongVPN no visiem VPN atbloķēs šo Holy Grail straumēšanas vietni!

Kopš Netflix’s VPN aizliegums stājās spēkā, pat lielākajiem dienestiem nav izdevies to pārvarēt’tāpēc, ka šis VPN aizliegums nav jūsu vidējais ģeogrāfiskais ierobežojums. Tā’s sarežģīta un brutāla sistēma, kas izslēdz jebkuru savienojumu, kas tiek uzskatīts par novirzītu caur VPN iespējošanas savienojumu.

Tātad Netflix US atbloķēšana, izmantojot šo pakalpojumu, kļuva par vienu no labākajām šī pakalpojuma funkcijām.

Ļoti slikti, ka to ātrums vienkārši nav pietiekami labs, lai atbalstītu HD straumēšanu, liekot man nepamanīt tā spēju atbloķēt pašu vietni, jo, ja ātrumi nav labi, ko jūs darīsit, pat atbloķējot vietni?

StrongVPN Torrenting pārskats

Mocīšana šajās dienās nav iespējama bez VPN, jo tas būtu pielīdzināms neticami muļķīgas darbības izdarīšanai, kas liek jums saskarties ar sekām, piemēram, dūšīgiem naudas sodiem vai pat cietuma laiku.

Ikviens zina, ka lielākajai daļai Torrenting vietnēs pieejamo materiālu ir apšaubāma izcelsme un tas netiek oficiāli atbalstīts ar autortiesību vāku, tāpēc, ja kaut ko lejupielādējat no turienes, iespējams, ka autortiesību troļļi varētu izsekot jūsu IP adresei un nosūtīt jums juridisku paziņojumu.

Lai to novērstu, noderīgi ir VPN, bet tikai tie, kas piedāvā zvaigžņu drošību un maksimālo ātrumu.

StrongVPN ļauj Torrenting savos serveros, un tā drošība ir pietiekami spēcīga, lai slēptu jūsu IP no autortiesību troļļiem, tomēr pakalpojumu sniedzējs’s Ahileja papēdis, t.i., ātrums var ievērojami samazināt Torrenting entuziastus, jo lejupielādes tajā laikā var būt ārkārtīgi lēnas.

Tātad, es uzvarēju’iesakām jums meklēt StrongVPN, ja vēlaties Torrenting VPN, jo tas pašlaik nevar piedāvāt tāda ātruma režīmu, kāds nepieciešams lieljaudas Torrenting darbībām, piemēram, filmu vai lielu programmatūras failu lejupielādēšanai, cita starpā.

StrongVPN cenu pārskats

Cenu noteikšana bieži vien nav problēma lietotājiem, kad runa ir par VPN, ja sniegums, ko viņi izlaiž no pakalpojuma, ir pietiekami spēcīgs, lai attaisnotu cenu zīmes. Neskatoties uz to, ka ExpressVPN piedāvā divreiz augstāku cenu nekā līdzīgiem pakalpojumiem, ExpressVPN ir pieņēmis lēmumu par sākumu VPN domēnā tikai tāpēc, ka tas piedāvā neticami uzticamību un jaudīgu jaudu.

Bet, kad jūs don’Nav preču, lai atbalstītu jūsu pakalpojumus, augstas cenu zīmes nepavisam nav laba ideja.

StrongVPN ir līdzīgs gadījums.

Tas piedāvā tikai divu veidu cenu plānus:

  1. Mēnesī: USD 10 mēnesī
  2. Gadā: USD 5,83 mēnesī (USD 69,99 rēķins vienreiz)

Mēneša cenas ir pārmērīgas, taču to var nepamanīt, jo lielākajai daļai pakalpojumu sniedzēju ir dārgi īstermiņa plāni, lai lietotāju pamudinātu pirkt ilgtermiņa abonementus..

Tomēr gada plāns, kura cena ir gandrīz 70 USD, ir vismaz par 40% dārgāks, jo ir pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā neticami labāku veiktspēju un vairāk funkciju nekā StrongVPN un joprojām saņem zemāku cenu, piemēram, Surfshark.

StrongVPN ir jāsamazina cenu zīmes, ņemot vērā faktu, ka tā ātrums nav tik labs un tam joprojām trūkst daudz funkciju, piemēram, DoubleVPN vai SplitTunnelling, ko citi pakalpojumu sniedzēji piedāvā.

StrongVPN maksājuma metode un bezmaksas izmēģinājuma pārskats

Jūs varat samaksāt par StrongVPN’cenu plāni, izmantojot trīs dažādas maksāšanas metodes:

  1. Kredītkartes / debetkartes
  2. Paypal
  3. Alipajs

Šīs metodes ir vienas no populārākajām norēķinu metodēm, lai lielākajai daļai lietotāju nebūtu grūti samaksāt par kādu no StrongVPN’abonēšanas plāni.

Vienīgais, kas šeit pietrūkst, ir tas, ka pakalpojumu sniedzējs to nedara’nepiedāvā maksājuma metodi, kas balstīta uz kriptovalūtu, kurai vajadzētu būt visās VPN, jo tā ļauj lietotājam maksāt anonīmi, tādējādi ļaujot viņam saglabāt izvēles brīvību attiecībā uz to, vai viņam ir nepieciešams dalīties ar savu maksājuma informāciju..

Jūs saņemat arī 30 dienu atmaksas periodu, kurā varat sazināties ar viņu tērzēšanas atbalstu un lūgt naudu atpakaļ. Nav pievienotas aizmugures stīgas vai slēpti nosacījumi, tāpēc piedāvājums ir spēkā.

StrongVPN klienta lietotnes pārskats

StrongVPN tagad var lepoties ar plašu VPN klientu repertuāru, ieskaitot Windows, Mac, Android un iOS. Bet kas bija pārsteidzošāk? Es nebiju’t sagaida, ka šis pakalpojumu sniedzējs piedāvās īpašu lietotni Firestick! Bet tas tomēr to piedāvā! Un savienojiet to ar StrongVPN’spēja atbloķēt Netflix no ASV servera un jums’esat ieguvis pietiekami labu VPN straumēšanai.

Nesenā pagātnē pakalpojumu sniedzējs tika kritizēts par savām neveiklajām lietotnēm, kuras 2000. gada sākumā atgādināja programmatūru, bet pēc pārkārtošanās un jaunināšanas - StrongVPN’Lietotņu krātuvi var uzskatīt par tur esošu slavenu pakalpojumu sniedzēju labāku klientu lietotni.

Šim pakalpojumu sniedzējam vēl ir tāls ceļš ejams’Lietotnes joprojām nav tik vienkārši izmantojamas kā tādas, kuras piedāvā augstākie pakalpojumu sniedzēji, piemēram, ExpressVPN, taču, ja skatāties uz nulles dīkstāves vai avārijas problēmām, kuras es pamanīju testēšanas posmā, StrongVPN patiešām ir pelnījis patronu aizmugurē, lai ievietotu tik milzīgu centieni padarīt tās lietotnes pēc iespējas izmantojamākas.

StrongVPN piedāvā arī iedzimtu maršrutētāja atbalstu, un jūs pat varat manuāli iestatīt pakalpojumu sniedzēju, izmantojot plašās iestatīšanas rokasgrāmatas, kuras tas piedāvā tādām platformām kā Linux un Ubuntu.

StrongVPN atbalsta pārskats

Pakalpojumu sniedzējs nesen pievienoja tērzēšanas atbalsta logu un pārcēlās no savas datētās, uz e-pastu balstītās atbalsta sistēmas.

Klients neizmanto’nesniedziet sagatavotas atbildes un faktiski sarunājieties ar jums tā, kā vajadzētu sniegt reālam atbalstam. Es viņiem nosūtīju gatavu jautājumu, un viņu atbilde bija ātra un skaidra.

No otras puses, StrongVPN ir ļoti labs atbalsta krātuve, kurā varat piekļūt visa veida iestatīšanas un problēmu novēršanas rokasgrāmatām..

Secinājums

Neskatoties uz to, ka viņu pakalpojumā ir ieviesti dažādi, slavējami uzlabojumi, StrongVPN joprojām ir jāpievieno daudz caurumu un brīdinājumu, pirms es to varu ieteikt citiem lietotājiem. Daži no lielākajiem problēmu punktiem, kuriem jāpievērš steidzama uzmanība, cita starpā ir patētisks ātrums, nedroša jurisdikcija, augstas cenas abonēšanas plāni.

Ja StrongVPN atrisina šīs problēmas un veic savu servisu’uzticamība sakrīt ar nozares uzticamību’Pēc pakalpojumu sniedzēja potenciālajiem rādītājiem var pieskaitīt pie labākajiem nozarē, taču pagaidām jums jāmeklē kaut kur citur, ja meklējat vislabāko VPN..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me