SpyOff VPN pārskats 2020

Jurisdikcija Sanmarīno
Cena 9.99
Serveri 300+
Baļķi
Šifrēšana AES-256
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://www.www.spyoff.com/
Saderība Windows, Android, Apple, Desktop, Chrome

Sanmarīno bāzētais SpyOff VPN ir diezgan jauns & maza mēroga privātuma nodrošinātājs, un tas ir daļa no Sareta S.r.I.  SpyOff pamatā ir misija, lai jūs tiešsaistē paliktu anonīms, kamēr pārlūkojat, lejupielādējat un straumējat video. Tā kā viena no pirmajām vietnēm ir pārskatījusi SpyOff, mēs analizēsim pakalpojumu sniedzēju’Piedāvājot, un, būdams saudzīgs, nolemj, vai zīmolam patiešām ir graudi, lai izdzīvotu nežēlīgāko labāko vpn industriju.

spiegu pārskatīšana

Mūsu Spy Off pārskats par 2017. gadu būs paredzēts tikai, lai visus atklājumus un testus iesniegtu pēc iespējas pārredzamākā veidā. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par SpyOff VPN pārskatiem par serveriem, cenām, saderību, atbalstu un daudz ko citu. Vietnei ir diezgan vienkāršs dizains, kas mani patiešām pārsteidz’s ir jauns pakalpojumu sniedzējs.

Atjaunināt: neaizmirstiet izlasīt mūsu plašo vpn pārskatu ceļvedi.

SpyOff VPN paketes & Cenu pārskats

SpyOff piedāvā 3 pārsteidzošus iepakojumus, kuru cena tiek noteikta atbilstoši dažādām piedāvātajām funkcijām. Trīs plāni ietver:

izspiegošanas cenu noteikšana-pārskatīšana

 • Starteris - piedāvāts Mēnesī 9,99 euro
  • 300 un vairāk serveru 21 valstī
  • 14 000 IP adreses, kuras paslēpties
  • 15 dienu izmēģinājums ar atcelšanu jebkurā laikā
  • AES 256 bitu datu šifrēšana
  • Vairāku lietotāju piekļuve ar vienu kontu (3 vienlaicīgi lietotāji)
  • Lietotnes, kas pieejamas operētājsistēmai Windows, Mac OSx, Android & iOS
  • Neierobežots joslas platums & Dati
 • Piemaksa - tiek piedāvāta par Mēnesī 6,99 eiro
  • Tikai gada abonements (vienreizējs 88 maksājums 12 mēnešos)
  • 300 serveri 21 valstī
  • 14 000 IP adreses, kuras paslēpties
  • 15 dienu izmēģinājums ar atcelšanu jebkurā laikā
  • AES 256 bitu datu šifrēšana
  • Vairāku lietotāju piekļuve ar vienu kontu (3 vienlaicīgi lietotāji)
  • Lietotnes, kas pieejamas operētājsistēmai Windows, Mac OSx, Android & iOS
  • Neierobežots joslas platums & Dati
 • Premium Plus - tiek piedāvāts par USD 9,99 mēnesī
  • Tikai gada abonements (vienreizējs 88 maksājums 12 mēnešos)
  • 300 serveri 21 valstī
  • 14 000 IP adreses, kuras paslēpties
  • 15 dienu izmēģinājums ar atcelšanu jebkurā laikā
  • AES 256 bitu datu šifrēšana
  • Vairāku lietotāju piekļuve ar vienu kontu (3 vienlaicīgi lietotāji)
  • Lietotnes, kas pieejamas operētājsistēmai Windows, Mac OSx, Android & iOS
  • Neierobežots joslas platums & Dati
  • Anonīms Premium Live atbalsts
  • Usenet piekļuve ar 1 GB ietilpību (vienreizēja)
  • Ekskluzīvi padomi un ieteikumi, kā pilnībā izmantot savu VPN

Iegūstiet SpyOff

Pārskats par SpyOff serveriem

spiegot serverus-pārskats

SpyOff 21 valstī izveido VPN tīklu, kuru darbina 325 serveri. Vietas, šķiet, ir izvēlētas, lai nodrošinātu pārklājumu populārākajās ziņu pārlūkošanas vietās & izklaides, straumēšanas pakalpojumi un straumēm atļautās valstis.

Tīklā iekļautie iecienītie galamērķi ir Beļģija, Vācija, Nīderlande, Luksemburga, Šveice un Dienvidkoreja, kā arī citas ātrgaitas vietas. Lai gan vietnē FAQ un zināšanu bāzē nav pieminēti vārdi straumēm & P2P failu koplietošana, “lejupielāde” ir bieži pieminēts tīmekļa vietnē. Tāpēc jūs varat lejupielādēt, izmantojot programmatūru P2P & torrent klienti, kad ir izveidoti savienojumi ar izvēlētajām vietām (Nīderlande, Beļģija & Ieteicama Luksemburga).

Es vadīju ātruma testus, kuru pamatā ir zibspuldze, kamēr esmu savienots ar 5 populārām vietām, kuras piedāvā SpyOff. Izmantojot ātrgaitas opciju Windows lietotnē, es veica reālā laika testēšanu ar 3 Mbps savienojumu kontrolētos apstākļos. Rezultāti bija šādi:

Serveris LejupielādētPing
ASV 2,19Mbps 279 ms
Apvienotā Karaliste 2,81Mbps 168 ms
Kanāda 2,40Mbps 209 ms
Nīderlande 2,60Mbps 146 ms
Vācija 2,91Mbps 129 ms

Es biju patiesi optimistisks par rezultātiem, un SpyOff nelika vilties. SpyOff VPN piedāvā ļoti jaudīgu tīkla infrastruktūru, un, lai arī Ping laiki bija augsti, kā jūs varat redzēt iepriekš, testi reģistrēja fenomenālu ātrumu. Es ieteiktu straumēšanas lietotājiem un torrent lietotājiem izmēģināt SpyOff, jo viņu tīkls joprojām netiek pietiekami izmantots. Lai iegūtu vairāk informācijas, jūs vienmēr varat sazināties ar SpyOff VPN atbalstu un rakstīt viņiem, izmantojot sadaļu Biļete.

Iegūstiet SpyOff

SpyOff VPN atbalsta pārskats

SpyOff’Pārskatot atbalstu, tiek identificēti trīs kanāli, kā iegūt klientu & tehniskais atbalsts:

 1. Vietnes FAQ

Veltīta lapa, lai atbildētu uz visiem jūsu pamatpakalpojumu jautājumiem, ieskaitot VPN, SpyOff pakalpojumus, interneta savienojumus utt.

 1. Vietnes vārdnīca

Šī ar alfabēta secībā arhivētā sadaļa sniedz jums visu nepieciešamo informāciju par SpyOff funkcijām, vietējiem pakalpojumiem, saistīto informāciju, lietotnēm un citiem pakalpojumu sniedzēja aspektiem..

 1. Vietnes zināšanu bāze (pieejama vācu valodā & Angļu)

Zināšanu bāze ir detalizēta jaunākā kategorizēta bibliotēka & populāri raksti, kas saistīti ar zīmolu. Sadaļa mēģina atbildēt uz maksājuma, konta, konfigurācijas un saderības jautājumiem.

 1. Biļešu sistēma

Biļešu sistēma šobrīd ir jūsu tiešsaistes izvēle, lai sazinātos ar vadību, tehnoloģiju komandām un citiem SpyOff atbalsta dalībniekiem. Šī īpašā biļešu lapa nodrošina arī tiešu piekļuvi zināšanu bāzei. Mani patiesi pārsteidza pati biļešu lapa, kas ir veidota kā subjektīva, sazinoties ar atbalsta dienestu, ar iespēju vajadzības gadījumā pievienot failus.

SpyOff norēķinu metodes

Viens no neapmierinošajiem iespaidiem par šo SpyOff VPN pārskatu bija, kad es nokļuvu maksājumu apstrādes lapā. Maksājumu apstrādei ir pieņemta tikai viena norēķinu metode - kredītkarte ar tikai MasterCard un VISA.

izspiegošanas-apmaksas metodes

Kam nav viena maksājuma procesora, tas nenotiek’lai pakalpojums neliktos slikts, jo tā sniedzējs ir gan jauns, gan ievērojami maza mēroga VPN sniedzējs, mēs viņiem dosim laiku, lai redzētu, kā viņi līdz nākamā gada laikam uzlabo piedāvājumu.’s SpyOff pārskatīšana ir paredzēta.

SpyOff saderības pārskats

Savietojamība nav problēma SpyOff, jo šis pārskats atklāj, pakalpojumu sniedzējs ir vietēji izstrādājis & pārvaldītās lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android. SpyOff VPN var arī konfigurēt, izmantojot Linux Ubuntu mašīnas, ar atbilstošām pamācībām, kas pieejamas sadaļās Glosārijs un Apmācība..

Visas SpyOff lietotnes ir pieejamas attiecīgajos lietotņu veikalos, savukārt Windows lietotni varat lejupielādēt tieši no SpyOff vietnes. Izmantojot VPN maršrutētāju iegādi tieši no SpyOff VPN, iestatīšanas rokasgrāmatu lapā varat arī manuāli konfigurēt jebkuru saderīgu ierīci.’vietne. Es biju patiesi priecīgs redzēt, ka viņi lieku ierīču vietā iesaka divus izcilus DDWRT VPN saderīgus maršrutētājus.

Iegūstiet SpyOff

SpyOff VPN lietotne operētājsistēmai Windows

Esmu patiesi iemīlējusies šajā pakalpojumu sniedzējā’piedāvā pēc Windows lietotnes pārskatīšanas. Iesācējiem būs nepieciešams 2 klikšķu automātiskās instalēšanas process, kā arī paškonfigurēšana. SpyOff Windows lietotni ir vienkārši instalēt, un es ceru, ka lielākā daļa lietotāju piekritīs, ka to ir viegli izmantot. Lietotāja saskarne ir pievilcīga, un lietotnes stabilitāte ir lieliska (manā personālajā datorā tā ir savienota kopš 27 stundām & 21 stunda manā telefonā) tik pilni punkti tur.

Lietotāja saskarne ir tik smieklīgi vienkārša un draudzīga, ka pat persona, kurai nav VPN pieredzes, dažu minūšu laikā var iepazīties ar lietotni. Lietotne Viena cilne dod jums iespēju izvēlēties, kuru režīmu vēlaties izmantot, piekļūt sava konta apgabalam un saņemt piemaksu atbalstu. Varat arī sazināties ar pakalpojumu sniedzēju, izmantojot viņu sociālos profilus.

SpyOff VPN konsultācijas

Ja pakalpojumu sniedzēja lietotnes nav jūsu tējas tase, SpyOff nodrošina, ka jūs joprojām esat aizsargāts, izmantojot viņu apmācības, lai manuāli konfigurētu VPN. Apmācības ir pieejamas pie pakalpojumu sniedzēja’vietnes vietne “iestatīšanas ceļveži” sadaļa. Viens aspekts, ko es pastāvīgi pamanīju, veicot šo SpyOff VPN pārskatu, ir tas, ka pakalpojums bija tāds, ka pakalpojumu sniedzējs vienmēr mēģināja piedāvāt kaut ko papildus.

spyoff-setup-ceļveži

Ja paskatās SpyOff VPN’s iestatīšanas ceļvežu lapa, papildus “Pielāgoti un izvēles ekspertu iestatījumi” izvēlne gaida jūs. Šīs sadaļas galvenais mērķis ir piesaistīt lietotājus, kuri vēlas manuāli konfigurēt un pielāgot savas ierīces ar SpyOff VPN.

SpyOff protokoli & Šifrēšanas pārskats

Pārskata SpyOff VPN’Piedāvātie protokoli, man ļoti patika, kā viņi gāja garām tehniskajam žargonam, lai labāk izprastu tunelēšanas tehnoloģijas. Tā vietā, lai pieminētu grūti saprotamās tuneļošanas protokolu tehniskās puses, SpyOff VPN uzskaita tuneļu protokolus, sakārtojot tos pēc ātruma & drošība. Tā’Tas ir lielisks jauns veids, kā iesācējiem iepazīties ar dažādiem protokoliem, ņemot vērā viņu drošību & ātrums. Sarakstā iekļautajos SpyOff tunelēšanas protokolos ietilpst:

 1. Sabalansēts - L2TP / IPSec (ja to izmanto ar 128 bitu šifrēšanu)
 2. Ekspertu režīms - konfigurējiet L2TP & OpenVPN manuāli (spēja izmantot abus 128 bitu failus) & 256 bitu šifrēšanas atslēgas)
 3. Ātrdarbīgs - PPTP (galvenokārt tikai straumēšanai, tikai 128 bitu šifrēšanai)
 4. Īpaši drošs - OpenVPN (AES 256 bitu šifrēšana)

Man īpaši patīk, ka SpyOff ļauj lietotājam kontrolēt savu drošību un ātrumu, kad ir izveidots savienojums ar pakalpojumu. Lai nodrošinātu šo SpyOff VPN, ir iespēja izmantot abus AES 128 bitu & 256 bitu šifrēšanas standarti.

Iegūstiet SpyOff

SpyOff reģistrēšana & Privātuma politika

SpyOff VPN piedāvā pienācīgu privātuma politiku, un es saku, ka tā ir pareiza, jo viņi reģistrē personisko informāciju. Tagad atcerieties, ka SpyOff VPN ir “Darbības žurnāli bez nulles” VPN nodrošinātājs, tas nozīmē, ka netiks reģistrēta neviena no jūsu tiešsaistes darbībām un savienojuma laika zīmogiem. Tomēr pakalpojumu sniedzējs kontu apstrādei pieprasa šādus datus:

 • vārds un uzvārds,
 • jūsu adreses dati,
 • telefona numurs,
 • Maksājumu informācija,
 • derīgs e-pasts

Personas dati parasti tiek saglabāti, pateicoties jūsu abonēšanas termiņam, un, aizverot kontu SpyOff VPN, dati tiek pilnībā nodoti metāllūžņos, un jūsu personīgā informācija netiek glabāta serveros..

SpyOff VPN uztur pareizus visu lietotāju profilus, taču tajā ir minēts, ka dati tiek izmantoti tikai:

 • Sareta S.r.l. piedāvāto pakalpojumu izmantošana, kā arī e-pasta reklamēšana ar nosacījumu, ka lietotājs ir izsniedzis piekrišanu.
 • Nepārtraukta mūsu piedāvājuma pilnveidošana un saglabāšana, kā arī mūsu pakalpojumu efektīva pārvaldība.

Konfidencialitātes politikā ir arī skaidri noteikts, ka, tiklīdz iepriekš minētie mērķi tiek reģistrēti, tiek izdzēsti sīkdatņu un SpyOff datu bāzu tiešsaistes uzvedības dati.

SpyOff bezmaksas izmēģinājuma versija

Neatkarīgi no tā, kuru paketi jūs abonējat, SpyOff piedāvā 15 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, lai pārliecinātos, ka pakalpojums atbilst jūsu prasībām. Jūs varat izmantot visus premium serverus, visas premium funkcijas un saņemt abonementa atcelšanas gadījumā tiesības uz pilnu atmaksu. Atcerieties, ka bezmaksas izmēģinājumam ir nepieciešama jūsu kartes informācijas apstrāde. Pēc 15 dienām abonements būs manuāli jāatceļ, pretējā gadījumā no tā tiks iekasēta maksa..

Recenzents’s spriedums

Es biju patiešām pārsteigts par to, cik labi izstrādāts & pārvaldītais SpyOff VPN ir kā zīmols. Tā kā esmu jauns pakalpojums, es to nevarētu’Es tam neticu pats, kad es ieguvu zīmolam izcilu rezultātu 4 no 5, būdams godīgs, SpyOff ir pelnījis šo cieņu.

Funkcijas, kas man patika

 • Lielisks, izraudzīts serveru tīkls
 • Lielisks servera ātrums
 • Lieliska lietotņu veiktspēja operētājsistēmās Windows un Android
 • Pienācīga cenu noteikšana 6 mēnešiem & 12 mēnešu plāni
 • Lieliska protokolu izvēle ar militāras pakāpes šifrēšanu
 • Ļoti labi atbalsta kanāli & pakalpojumi
 • 15 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
 • Torrent & P2P atbalsts

Funkcijas, pie kurām strādāt

 • Mēneša cenas mēnesī
 • Saglabā identificējamus lietotāja datus (bet ne žurnālus)
 • Maksas bezmaksas izmēģinājums
 • Tikai viens maksājuma veids

Iegūstiet SpyOff

Похожие статьи

 • GOOSE VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Nīderlandē Cena 1,99 USD Serveri 71 žurnāls Nē šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Nav ieteicams Nav vietnes...

 • IPVanish pārskats 2020

  Jurisdikcija Amerikas Savienotajās Valstīs Cena 6,49 USD / mēnesī Serveri 1000+ Žurnālu nav Šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Jā Ieteicams...

 • Slēpt manu IP VPN pārskatu 2020

  Jurisdikcija Amerikas Savienotajās Valstīs Cena 2,91 USD / mēnesī Serveri 120 žurnāli Nē šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Nav ieteicams Nē...

 • Betternet VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Kanādā Cena 2,99 USD / mēn par 1 gada plāna serveriem 10 serveriem 10 valstīs Žurnāli Žurnāli Lietotāja datu šifrēšana AES-256 (samaksāts) | AES-CBC-128 bits...

 • PureVPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Honkongā Cena 2,91 USD / mēn par 2 gadu plāna serveriem, kas pārsniedz 2000 un vairāk nekā 140 valstīs. Žurnāli Nav sertificētu žurnālu. AES-256-CBC atbloķē Netflix...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me