Slēpt manu IP VPN pārskatu 2020

Jurisdikcija Savienotās Valstis
Cena 2,91 USD / mēnesī
Serveri 120
Baļķi
Šifrēšana AES-256
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://www.hide-my-ip.com/
Saderība Windows, Android, Apple

Slēpt manu IP ir ASV dibināts VPN sniedzējs, kas ir daļa no My Privacy Tools Inc, kas privātuma industrijā darbojas vairāk nekā 10 gadus, piedāvājot daudzus risinājumus, tostarp pret spiegprogrammatūru, cietā diska atkopšanu, sīkfailu noņemšanas līdzekli, vēstures tīrītāju, un ugunsmūris.

Slēpts ar labu sniegumu un lētāko VPN cenu noteikšanu, paslēpt savu IP ir izveidojusi spēcīgu reputāciju tirgū, konkurējot ar labākajiem VPN pakalpojumiem, piemēram, ExpressVPN, NordVPN, PureVPN, PrivateVPN un ibVPN.

Lai iegūtu papildinformāciju par pakalpojumu sniedzēju, izlasiet šo detalizēto Hide My IP pārskatu:

Vai slēpj manas IP VPN atbloķēšanas vietnes Ķīnā?

Ķīnai strādājot pie savas valsts slēgta interneta, valdība ir atbalstījusi uz Ķīnu vērstas lietotnes un pakalpojumus. Tāpēc valstī ir aizliegtas tādas lietotnes no ārpuses, īpaši no Ķīnas, VPN, kas atbloķē ārvalstu pakalpojumus / vietnes. Tāpēc Hide My IP nedarbojas Ķīnā, taču viņu iOS lietotne joprojām var izrādīties noderīga atbloķēšanā. Tas notiek tāpēc, ka tas izmanto IPSec / L2TP protokolu, kuru pagaidām nezināmu iemeslu dēļ Ķīnas varas iestādes vēl nav bloķējušas.

Slēpt manu IP VPN cenu pārskatu

Pārskatā Hide My IP VPN atklāts, ka pakalpojumu sniedzējs lepojas ar ļoti budžetam draudzīgu cenu struktūru. Ir pieejami trīs plāni: mēneša, ceturkšņa un gada. Neatkarīgi no tā, kādu plānu izvēlaties, jūs saņemat tādu pašu funkciju komplektu. Vienīgā atšķirība ir atlaides, ko saņemat ar ilgāku abonementu.

Piemēram, ja izvēlaties mēneša plānu, jums jāmaksā mērena summa USD 2,95 apmērā, kas ir diezgan lēta salīdzinājumā ar Surfshark VPN cenu, kas ir USD 11,95 mēnesī. Tomēr, ja dodaties uz ceturksni, jums jāmaksā tikai 2,93 USD. Tas sastāda USD 8,79 par katriem trim mēnešiem. Tāpat, ja izvēlaties gada plānu, mēneša cenas samazinās līdz USD 2,91, par kuru rēķins ir USD 34,95 gadā!

Visi abonementi tiek automātiski atkārtoti un tiks atjaunoti pēc noteiktā ilguma, ja vien, protams, jūs neatcelsit manuāli. Saņemtās funkcijas ietver:

 1. 120 serveri 66 valstīs
 2. Tūkstošiem globālo IP adrešu
 3. Lietotnes operētājsistēmai Windows Mac, iOS un Android
 4. Bezmaksas ikdienas starpniekserveris & Premium proxy serveri
 5. Ātrdarbīgi serveri straumēšanai & Spēles
 6. DNSCrypt– paslēpt manu IP OpenDNS
 7. Slēpt Mana IP pārlūka paplašinājumus
 8. 5 vienlaicīgi savienojumi

Izrakstīšanās laikā varat pamanīt arī opciju, kas apzīmēta kā “Atbloķējiet koda aizsardzību”. Ļoti ieteicams pievienot šo funkciju, it īpaši, ja jums ir ieradums pazaudēt licences atslēgas. Slēpt manu IP parasti glabā atslēgu failā, ja nevarat to atrast.

Aizsardzība pret kodu

Piegādātājs var pat nomainīt atslēgu apstākļos, kad tā tika nozagta vai noplūda tiešsaistē. Ja jums kādreiz ir radušās problēmas ar programmas instalēšanu, jo esat pazaudējis atslēgu vai nejauši to izmetis, precīzi zināt, cik svarīga var būt šāda aizsardzība..

Iegūstiet HideMyIP

Slēpt manu IP VPN serveru pārskatu

Saskaņā ar mūsu Hide My IP VPN pārskatu, pakalpojumu sniedzējs piedāvā 120 premium serverus 66 valstīs ātrdarbīgai straumēšanai, VoIP pakalpojumiem, e-pastam, pārlūkošanai un tiešsaistes spēlēm. Jūs pat varat lejupielādēt straumēm, atskaitot pārraudzības spriedzi. Bet šis serveru skaits ir diezgan mazāks nekā PureVPN serveriem, kuru skaits ir 2000+ un kuriem ir 300 000+ IP.

Mēs pārbaudījām pakalpojumu ar BitTorrent un uTorrent klientiem, un lejupielāde notika diezgan viegli. Lai pārskatītu visu Hide My IP serveru sarakstu, iepazīstieties ar oficiālo atrašanās vietu lapu!

hide_my_ip_servers_review

Mēs pat veicām ātruma testus mūsu 50 MBPS savienojumam kontrolētos apstākļos, lai labāk spriestu par VPN darbību. Tomēr paturiet prātā, ka savienojums ar internetu, izmantojot VPN, vismaz zināmā mērā palēninās savienojuma ātrumu. Tas var mainīties atkarībā no faktoru kopuma, kas ietver, bet neaprobežojas ar:

 • Attālums no starpniekservera atrašanās vietas - Piemēram, lietotāji ASV, kas pieslēdzas vietai Vācijā, iespējams, pārlūkos lēnāk, nekā tad, ja būtu savienoti ar tuvāku Kanādas serveri!
 • Programmatūras traucējumi - Dažas datora programmas var nonākt tiešā konfliktā ar Slēpt manu IP. Jums jāpārliecinās, ka visa cita IP slēpšanas programmatūra iepriekš ir atinstalēta.
 • Joslas platuma un interneta trafika daudzums, kas tika izmantots brīdī, kad darbojas Slēpt manu IP.

Ātruma testa rezultāti

Katrs tests ir veikts trīs reizes, izvēloties labāko rezultātu:

Ātruma pārbaude-pārskats

Slēpt IP VPN klientu atbalsta pārskatu

Pārskatā Slēpt IP VPN tiek atklāts, ka pakalpojumu sniedzējs piedāvā vairākus noderīgus klientu atbalsta risinājumus. Tie ietver tiešraides tērzēšanu (pieejama tikai 12 stundas), biļešu sistēmu, zināšanu bāzi un tiešsaistes problēmu novēršanas rīku.

Tiešraides tērzēšana, iespējams, ir labākā vieta, kur iegūt jautājumus & tūlītēji risinātie jautājumi. Tomēr, ja tiešraides tērzēšana notiek bezsaistē, visi jūsu jautājumi tiek nosūtīti atbalsta komandai kā ziņojumi, kuri pēc tam atbild uz jūsu jautājumiem mazāk nekā 12 stundu laikā..

Biļešu sistēma ir labi izstrādāta un ļauj izvēlēties atbilstošo nodaļu, ar kuru vēlaties sarunāties. Varat arī noteikt prioritāti savam vaicājumam, lai nodrošinātu ātru atbildi. Mūs pārsteidza arī zināšanu bāze tās detalizēto atbilžu un vienkāršās saskarnes dēļ. 

hide_my_ip_support_review

Slēpt manu IP VPN maksāšanas metožu pārskatu

Slēpt manu IP piedāvā garu maksājumu veidu sarakstu potenciālajiem abonentiem, ar kuriem norēķināties. Tie ietver:

 1. JCB
 2. VISA
 3. Payza
 4. PayPal
 5. Bitcoin
 6. Atklājiet
 7. MasterCard
 8. Pusdienotājs’s klubs
 9. Maksājumu siena
 10. Amerikāņu ekspresis

hide_my_ip_payment_review

Iegūstiet HideMyIP

Slēpt manu IP pārskatu lietotņu un paplašinājumu saderību

Pašlaik Slēpt manu IP ir savietojams ar visām galvenajām operētājsistēmām, kurām visām ir pieejamas īpašas lietotnes. Tie ietver:

 1. Windows
 2. Mac
 3. Android
 4. iOS
 5. Linux

Papildus modernajai programmatūrai Hide My IP ir savietojams ar populārākajiem pārlūkiem un nodrošina izcilu pārlūka paplašinājumu pārlūkprogrammām Google Chrome un Mozilla Firefox:

HideMyIP paplašinājuma pārskats

Slēpt Mozilla Firefox manu IP paplašinājumu (pa kreisi) & Papildinājums pārlūkam Google Chrome (pa kreisi)

Slēpt Mana IP VPN Windows lietotnes pārskatu

Windows lietotnei ir ļoti vienkāršs lietotāja interfeiss. Tas piedāvā labu veiktspēju un izrādās neticami ērti lietojams. Savienojamības funkcija ar vienu klikšķi ir absolūti lieliska, un jūs varat vienkārši noklikšķināt uz servera joslas apakšā un nekavējoties mainīt savu atrašanās vietu.

hide_my_ip_windows_review 

Lietotnei ir arī automātiska IP rotācija funkcija, kas ļauj mainīt IP adresi taimerī, kuru varat iestatīt manuāli. Ja jums ir nepieciešams ASV IP, atrodoties ASV IP, varat vienkārši pārbaudīt piedāvāto iespēju (lieliska funkcija).

Sīkdatnes var notīrīt arī automātiski, mainoties IP adresei. HideMyIP VPN lietotne piedāvā jums izvēlēties starp Piemaksa (ātrgaitas) un Standarta (lēnāka ātruma) serveri atkarībā no jūsu lietojuma.

slēpt manu ip premium pārskatu

Slēpt manus IP protokolus & Šifrēšanas pārskats

Slēpt manu IP izmanto OpenVPN protokolu (abi UDP & TCP) visās vietējās lietotnēs un manuāli konfigurējot to, izmantojot lietotni OpenVPN Connect. Izvēlētais galvenokārt ar savu izslavēto ātruma un drošības sajaukumu, OpenVPN tuneļošanas protokols joprojām ir viens no nedaudzajiem, ko NSA un Ķīna nav apdraudējušas.

OpenVPN var izmantot arī kopā ar 128 bitu un 256 bitu šifrēšanas atslēgām, ļaujot izdarīt to, ko vēlaties, jebkurā izvēlētā ierīcē. Slēpt manu IP izmanto spēcīgu 256 bitu AES šifrēšanu (militārā & banku standarts) pēc noklusējuma, savukārt autentifikācija tiek veikta, izmantojot 2048 bitu HMA5 atslēgas. Funkcija tika apstiprināta e-pastā, kuru sniedza Hide My IP pārstāvis Maiks R.:

“Mēs izmantojam spēcīgāko pieejamo metodi, kas ir OpenVPN protokols, ar 256 bitu šifrēšanu, izmantojot 2048 bitu atslēgu ...”

Slēpt manu IP žurnālu pārskatu

Kā par pakalpojumu sniedzēju’Vietnes vietne un Lietošanas noteikumu dokuments Slēpt manu IP nav nulles žurnālu nodrošinātājs un neuzrauga nevienu lietotāja darbību savā tīklā. Tomēr, ievērojot ASV likumus par datu saglabāšanu, uzņēmums informē, ka par visām nelikumīgām darbībām likumīgas garantijas gadījumā nekavējoties ziņos varas iestādēm. Lietošanas noteikumi apgalvo, ka:

“Lai gan mēs neglabājam satura žurnālus par izmantošanu un nedalāmies ar jūsu privāto informāciju nevienai trešajai pusei, mēs nodosim visu informāciju, kas mums ir, ja to prasa likums. My Privacy Tools, Inc. var uzraudzīt noteiktus tīkla aspektus, lai pārvaldītu ļaunprātīgu izmantošanu, uzturētu un / vai uzlabotu pakalpojumu.”

Slēpt manu IP bezmaksas izmēģinājuma versiju

Slēpt manu IP patiešām piedāvā bezmaksas izmēģinājuma pakalpojumu, ko apstiprinājis pārstāvis. Visi abonenti pat saņem 30 dienu naudas atdošanas garantiju, kas ir lieliska, un labs veids, kā pārbaudīt pakalpojumu, lai pārliecinātos, vai tas darbojas jūsu labā.

Recenzents’s spriedums

Mūsu visaptverošajā Slēpt manu IP VPN pārskatā ir noteikts, ka pakalpojumu sniedzējs ir pelnījis pienācīgu pakalpojumu 4 zvaigznes no 5. Klientu atbalsts ir lielisks un diezgan atsaucīgs. Serveru ātrums ir labs pārlūkošanai, straumēšanai un straumēšanai. Jums pat ir īpašas lietojumprogrammas visām populārajām platformām / ierīcēm.

Funkcijas, kas man patika
 1. Lieliska cena
 2. Atveriet DNSCrypt
 3. Bezmaksas izmēģinājuma pieejamība
 4. Plašs serveru tīkls
 5. Lielisks servera ātrums
 6. Intuitīvi pārlūka paplašinājumi
 7. Standarta & Premium serveri
 8. Laba norēķinu metožu izvēle
 9. Pienācīgs klientu serviss
 10. 30 dienu naudas atdošanas garantija
Uzlabošanas jomas
 1. Izmantojams tikai 1 tunelēšanas protokols
 2. Piespiedu pārdošana abonēšanas lapā
 3. Kopētas mājas lapas dizains

Iegūstiet HideMyIP

Похожие статьи

 • Privātā tuneļa pārskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Amerikas Savienotajās Valstīs Cena 3 USD mēnesī (36 USD par gada plānu) Serveri 22 Serveri 12 valstīs Žurnāli Uztur slepenus žurnālus 14 dienu šifrēšanai...

 • SpyOff VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija San Marino Cena 9,99 Serveri 300+ Žurnālu Nē Šifrēšana AES-256 Atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Jā Ieteicams Jā Vietne...

 • PandaPow VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Honkongā Cena 7,00 USD / mēn par 1 gada plāna serveriem ar 120+ VPN 16 valstīm, žurnāli, veikali, savienojumu žurnāli, šifrēšana AES-256 bitu atbloķēšana...

 • IVPN pārskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Gibraltārā Cena 8,33 Serveri 3152 Žurnāli Nē Šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Jā Ieteicams Jā Vietne...

 • GOOSE VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Nīderlandē Cena 1,99 USD Serveri 71 Žurnāli Nē šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Nav ieteicams Nav vietnes...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me