Shellfire VPN pārskats 2019. gads

Jurisdikcija Vācija
Cena 3,97 USD mēnesī (95,16 USD uz 2 gadiem)
Serveri 37
Baļķi
Šifrēšana AES-256
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://www.shellfire.net/
Saderība Windows, Android, Apple

ShellFire VPN ir sens pakalpojums. Sākot savu darbību 2002. gadā, pakalpojumu sniedzējs atrodas Vācijā un piedāvā savu labākais abonēšanas darījums USD 3,97 mēnesī (2 gadu piedāvājums).

Bet šim VPN tā vietā, lai risinātu lietotāju problēmas, ir daudz būtisku problēmu, kas padara to par ļoti nepiemērotu izvēli kā VPN izvēlēties jebkuru mērķi.

Mēs veica plašus testus un analizējām visus šī pakalpojuma sniedzēja aspektus, kas saistīti ar drošību, atbloķēšanu, privātumu, savietojamību un atbalstu, lai nākt klajā ar visaptverošu Shellfire VPN pārskatu 2019..

Tātad ļaujiet’s sākums.

ShellFire VPN jurisdikcijas un reģistrēšanas politikas pārskats:

Shellfire VPN atrodas Vācijā. 

Un tas’Tā ir liela problēma, kas attiecas uz lietotāju privātumu.

Vācija ir daļa no “14 Acu alianse” kas nozīmē, ka tas var ne tikai piespiest VPN vajadzības gadījumā sniegt sensitīvu informāciju par lietotājiem, bet arī alianses pienākums ir dalīties un sadarboties ar dalībvalstīm, kad tās sniedz līdzīgu datu iegūšanas kārtību VPN valstī..

Izklausās mazliet sarežģīti pareizi?

Ļaujiet man jums to padarīt vēl vieglāku.

Vācija no Shellfire VPN var iegūt visus saglabātos lietotāja datus, un tāpat arī jebkura 14 eyes alianses dalībvalsts, ja viņi iesniedz pieprasījumu Vācijai. 

Ir iemesls, kāpēc daudzi galvenie VPN atrodas neskaidros punktos, piemēram, Panamā un Britu Virdžīnu salās’tāpēc, ka viņi vēlas atrasties vietā, kur uzvarēja’Jebkurā laikā ir draudi no valdības saņemt datu aizturēšanas rīkojumu.

Shellfire VPN šīs guffaw dēļ noteikti zaudē dažus nozīmīgus punktus.

Pakalpojumu sniedzējs tomēr to nedara’t vispār neglabājiet galvenos lietotāju darbību žurnālus.

Kompānija’Oficiālā vietne norāda:

“Savienojuma un lietošanas dati (piemēram, failu pārsūtīšana, savienojuma laiki) tiek apkopoti tikai tad, ja tie ir nepieciešami kā grāmatvedības līdzekļi. Tas neattiecas uz vienotas likmes tarifiem.”

Savienojuma laika zīmogi un joslas platums ir vienīgie divu veidu žurnāli, kurus saglabā Shellfire VPN, izņemot personisko informāciju, piemēram, jūsu e-pastu un maksājuma informāciju, lai jūsu konts darbotos.

Šī uz privātumu vērsta žurnālu politika, ko izstrādājusi Shellfire VPN, mazina risku, kas saistīts ar atrašanās vietu 14 Eyes valstī, piemēram, Vācijā, jo, ja pakalpojumu sniedzējs’Ja žurnālus vispār neuzglabā, tam nebūs informācijas, ko nodot iestādēm, pat ja viņi to pieprasīs.

Shellfire VPN šifrēšana un protokola pārskatīšana

Shellfire VPN izmanto AES-256 militāras pakāpes šifrēšanu, lai aizsargātu lietotāja datus ceļot pa saviem VPN savienojumiem.

Militārā līmeņa šifrēšana nav necaurlaidīga, kas nozīmē, ka pat visgodīgākie no hakeriem nevar tikt cauri.

Pat izmantojot kvantu skaitļošanu, šifrētu datu atšifrēšana, izmantojot šifrēšanas līmeni, prasītu tūkstošiem gadu.

Shellfire VPN kā protokolus piedāvā arī OpenVPN, PPTP un IPSec. 

Protokoli nodrošina savienojuma galapunktus. Vienkāršāk sakot, ja šifrēšana pasargā jūsu faktiskos datus no nepareizu cilvēku izmantošanas, protokoli nodrošina to, ka, pirmkārt, neviens nevar piekļūt šiem datiem, novirzot tos caur drošu tuneli.

OpenVPN ir visdrošākais protokols, kurā nav zināmas drošības ievainojamības. Tā’s, kuru pamatā ir SSL tehnoloģija, kas ģenerē īpašas atslēgas savienojuma uzsākšanai un galapunktiem, kas jebkuram savienojumam nodrošina neticamu drošību.

Tā’Ir lieliski, ka Shellfire VPN piedāvā šo protokolu, jo citi tā piedāvātie protokoli, t.i., PPTP un IPSec, nav tik droši un ir uzbrukuši iepriekš..

Shellfire VPN šīs divas lietas sakārto pareizi, bet tas tā ir’tas attiecas tikai uz to, jo tā drošībā ir daudz citu spraugu, kas padara to nelietojamu VPN lietotājam, kuru satrauc privātums un anonimitāte.

Shellfire VPN IP noplūdes testa apskats:

IP noplūdes testi ir nepieciešami jebkura VPN pakalpojuma pārbaudei, lai pārliecinātos, vai jūsu reālais IP tiek aizsargāts un paslēpts caur VPN..

Šajā nolūkā mēs vairākas reizes veica IP noplūdes testus.

Bet ar vilšanos, Shellfire VPN noplūst jūsu reālais IP un ir īpaši pakļauts WebRTC noplūdēm.

Tas padara Shellfire VPN nepiemērotu gandrīz visu veidu ar VPN saistītām funkcijām, piemēram, Torrenting, anonimitāte, Netflix atbloķēšana, cenzūras apiešana un vairāk.

Nopietni runājot, tas bija lielākais pārkāpējs no viņiem visiem.

Lietu vēl vairāk pasliktina tas, ka pakalpojumu sniedzējs nepiedāvā automātisku nogalināšanas slēdzi, kas automātiski bloķē jūsu ierīcei piekļuvi internetam, kad VPN savienojums tiek pārtraukts.

Tas aizsargā jūsu IP no pakļaušanas, jo ir kaut kas, kas apstādina ierīces piekļuvi internetam bez VPN savienojuma.

čaulas uguns ip noplūdes testa apskats

Shellfire VPN cenu noteikšana un bezmaksas izmēģinājuma pārskats:

Shellfire VPN šobrīd piedāvā trīs dažādu veidu cenu plānus. Katrā plānā ir pieejamas visas Shellfire VPN piedāvātās iespējas, un abonēšanas darījumi atšķiras tikai abonementa iegūšanas periodā..

  • Mēneša abonements: 8,36 USD / mēnesī
  • Gada abonements: USD 5,31 mēnesī (USD 63,66 vienreiz jāmaksā)
  • Divu gadu abonements: 3,97 USD mēnesī (95,16 USD jāmaksā vienreiz)

Mēneša un gada darījumiem tiek noteikta diezgan augsta cena, un tie vispār neietilpst pieejamajā diapazonā. Pakalpojumu sniedzēja norādītā cena šiem plāniem ir pārāk augsta, ņemot vērā piedāvātās iespējas.

Vienīgais labais plāns šeit ir Shellfire VPN’s Divu gadu darījums, maksājot lietotājam USD 3,97 mēnesī. Tas ir par pieņemamu cenu, bet, kad jūs varat iegūt daudz labāku VPN, piemēram Surfshark par 1,99 USD / mēnesī par savu divu gadu deal, kam ir daudz vairāk ko piedāvāt, pat Shellfire VPN’Labākais piedāvājums šķiet nepiemērots.

ugunsizturīgo cenu pārskatīšana

Tomēr, ja vēlaties pats pārbaudīt, vai jums vajadzētu izvēlēties šo pakalpojumu, varat to abonēt Shellfire VPN’s bezmaksas izmēģinājuma process bez saistībām. Par šo izmēģinājumu no jums netiek iekasēta samaksa, un joslas platumam, ko varat izmantot, nav ierobežojumu.

Shellfire VPN bezmaksas izmēģinājuma versija

Vienīgie ierobežojumi, ar kuriem nāksies saskarties bezmaksas plānā, pirmkārt, ir ātrumi, kuru maksimālais ātrums būs 1 Mb / s, un, otrkārt, jūs vienkārši varēsit piekļūt 2 serveriem..

Shellfire VPN piedāvā arī 14 dienu atmaksas periodu ja vēlaties apskatīt maksas abonēšanas piedāvājumus.

Shellfire VPN norēķinu metožu pārskats:

Maksājums par Shellfire VPN’Plānus var izveidot, izmantojot ļoti dažādas iespējas. Pakalpojumu sniedzējs atbalsta parastās maksājuma formas, piemēram, kredītkarti un Paypal, un pat netradicionālus maksājuma veidus, piemēram, kriptogrāfijas, ar kuru palīdzību jūs varat veikt anonīmus maksājumus.

Shellfire VPN ir jāuzslavē par to, ka tas ir ļoti lietotājam draudzīgs katrā darbības posmā. Ja tikai cenas var samazināties, Shellfire VPN būs pakalpojums, ko var nopietni apsvērt.

Shellfire VPN lietotņu saderības pārskats:

Ja vēlaties izmantot Shellfire VPN, nodrošinātājs piedāvā saderīgas lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS un Android OS.

Kaut arī šīs četras platformas ir vienas no vispopulārākajām, daudzas augstākā līmeņa VPN tagad piedāvā lielāku savietojamības pakāpi, piedāvājot lietotnes pat tādām niša ierīcēm kā Kodi un Firestick, lai vairākās platformās nodrošinātu lietotājiem lielāku vieglumu..

Shellfire VPN’Piedāvājums ir pamata, bet nav slikts, tomēr tas varētu nopietni darīt brīnumus, ja tas plāno savam repertuāram pievienot vēl vairākas lietotnes. Pat saderīgi pārlūka paplašinājumi tiks uzskatīti par apsveicamu papildinājumu.

shellfire vpn saderības pārskats

Bet vai pašas lietotnes ir lietotājam draudzīgas?

Ne īsti.

Lietotnes saskarne katrā platformā ir neveikla, un tā drīzāk šķiet kā programmatūra, kas pieder Windows 98 laikmetam, nekā mūsdienu VPN klienta lietotne..

Turklāt lietotnes reaģē lēni.

Tomēr vislielākā problēma šeit ir Shellfire VPN’Lietotnēs ir ļaunprātīga programmatūra un motori.

Shellfire VPN lietotne nav droša

Shellfire VPN serveru tīkla pārskats

ShellFire VPN ir tikai 37 virtuālā servera atrašanās vietas.

Lielākā daļa šo vietu ir izkaisītas lielākajā daļā Eiropas un Ziemeļamerikas.

Āzija, Āfrika un pat Dienvidamerika iegūst nepatiku, jo Shellfire VPN to nedara’t tur nepiedāvā pietiekami daudz serveru.

Tas ir svarīgi, jo, ja lietotājam ir serveris netālu no tā reālās atrašanās vietas, viņš varētu piedzīvot lielāku ātrumu, izveidojot savienojumu ar to, un tādējādi iegūt optimizētu pieredzi..

Jo lielāks attālums starp lietotāju’Sākotnējā atrašanās vieta un servera atrašanās vieta, jo augstāka ir pingēšanas likme un mazāks ātrums.

Tātad, ja kāds no let’Kā saka Vjetnama, mēģina izveidot savienojumu ar Shellfire VPN, tas visu laiku darbosies lēni, jo, pirmkārt, vietas tuvumā nav pietiekami daudz serveru, un, otrkārt, pat ja tie ir maz, tie būs pārpildīti ar lietotājiem, tādējādi radot joslas platumu sašaurinājumi.

čaulas servera pārskats

VPN, kas maksā mazāk nekā Shellfire VPN, piemēram, PureVPN, serveru atrašanās vietu ziņā piedāvā līdz 140 valstīm.

Shellfire VPN ātruma testa apskats

Mēs veica ShellFire VPN ātruma testu, lai vienkārši noskaidrotu, vai tas ir pietiekami ātrs, lai piedāvātu lielisku pieredzi.

Pirmkārt, tas veica testu bez VPN savienojuma un pēc tam veica testus, izmantojot savus serverus Apvienotajā Karalistē.

Šeit ir mana ātruma testa rezultāts bez VPN.

gliemežvāku ātruma testa pārskats

Zemāk ir ShellFire VPN rezultāts, kas savienots ar Lielbritānijas serveri:

shellfire UK servera ātruma pārbaude

Ātruma kritums nebija tikai ievērojams, tas samazinājās līdz gandrīz neizmantojamiem ierobežojumiem.

1,25 Mbps augšupielādes ātrumā, nav pietiekami labs!

Ātruma testi skaidri norādīja, ka tas nav VPN, kas jāsaņem, ja jūsu darbs ir saistīts ar lielu datu izmantošanu.

Shellfire VPN Netflix un Torrenting atbalsta pārskats:

Vēl viena liela vilšanās.

Neviens no Shellfire VPN’serveri strādāja, lai atbloķētu Netflix, nemaz nerunājot par Netflix US. 

Tā ka’s tas.

Bet par Torrentingu, Shellfire VPN piedāvā dažus specializētus pakalpojumu sniedzējus, tomēr, ņemot vērā faktu, ka tas noplūst jūsu IP, mēs to nedarītu’t ieteiktu izvēlēties to Torrenting vai P2P.

Shellfire VPN klientu atbalsta pārskats

Shellfire VPN joprojām to nedara’t nepiedāvā tiešsaistes tērzēšanas atbalstu un joprojām ir atkarīgs no e-pasta / biļešu atbalsta, lai atrisinātu lietotāju problēmas.

Shellfire VPN atbalsts

Kāpēc tieši šī ir problēma?

Nu, ja jūs esat Shellfire VPN lietotājs un iestrēdzat kādu jautājumu, lai to izlaistu’Kā saka uzstādīšanas vai savienojuma problēmas, jums ilgi jāgaida, kamēr Shellfire atgriezīsies pie jums.

Tiešsaistes tērzēšanas atbalstu piedāvā labākie VPN, piemēram, ExpressVPN un Surfshark, jo tas lietotājiem nodrošina maksimālu atvieglojumu. Izmantojot tiešraides tērzēšanu, jūs varat atrisināt savas problēmas reāllaikā, netērējot pārāk daudz laika, turpinot un turpinot.

Atbalsts pa e-pastu ir datēts, lēns un neērts, tāpēc tas ir’Šeit ir vēl viens Shellfire VPN īkšķis.

Vai ieteicams Shellfire VPN?

NĒ! Mēs don’iesakām izvēlēties Shellfire VPN.

Šim pakalpojumu sniedzējam ir tik daudz maiņu, ka es to nedarīju’t pat nav iespējas to pārdomāt.

Shellfire VPN atrodas Vācijā (14 Eyes Country), tas cieš no IP noplūdēm, tika konstatēts, ka lietotnēs ir ļaunprātīga programmatūra un motori, ātrums ir nožēlojams un tiešraides tērzēšana netiek atbalstīta. Un tas’s tikai nesaskrāpē virsmu.

Par USD 3,97 mēnesī vai pat par brīvu (ja jūs izmantojat Shellfire VPN’s Bezmaksas izmēģinājums), Shellfire VPN vispār nav jāizmanto, jo tas uzvarēja’t ļautu jums izdarīt neko būtisku vai vismaz pat būtu drošībā.

Ja vēlaties zemas izmaksas, bet daudz labāku VPN pakalpojumu, varat izvēlēties Surfshark. Pakalpojumu sniedzējs ir īpaši drošs, var atbloķēt Netflix, piedāvā drošas lietotnes visām galvenajām platformām, atbalsta Torrenting, uztur nulles žurnālus, piedāvā tiešsaistes tērzēšanas atbalstu un daudz ko citu tikai par USD 1,99 mēnesī (2 gadu darījums)..

Похожие статьи

  • VPNBaron pārskats 2019. gads

    Jurisdikcija Rumānijā Cena $ 5,54 Serveri 13 žurnāli Nav žurnālu šifrēšana OpenVPN / L2TPIKEv2 atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Nav ieteicams...

  • AirVPN apskats 2019. gadā

    Iespējams, ka AirVPN ir visvairāk cērmju cienīga līnija visā VPN nozarē. Tas definē pakalpojumu caur šiem vārdiem “Gaiss, lai elpotu īsto...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me