RA4W VPN apskats 2019. gadā

Jurisdikcija Savienotās Valstis
Cena 2,08 USD / mēn par 2 gadu plānu
Serveri 27 serveri 20+ valstīs
Baļķi
Šifrēšana Blowfish 128-CBC
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://ra4wvpn.com/
Saderība Windows

Kas ir RA4W VPN?

RA4W ir ASV bāzēts VPN pakalpojumu sniedzējs, kas tirgū iegūst diezgan labu statusu ar zemām cenām un ātrgaitas serveriem. Tas atbalsta OpenVPN protokolus un ievēro nulles žurnālu politiku. Tomēr tam trūkst spožas drošības. Ir slikts šifrēšanas līmenis, netiek atbalstīts nogalināšanas slēdzis, un DNS noplūdes ir diezgan acīmredzamas. Izlasiet šo padziļināto Best VPN RA4W pārskatu, lai iegūtu papildinformāciju par pakalpojumu sniedzēju:

RA4W VPN cenu pārskats

Kaut arī šis VPN noteikti ir uzticams pakalpojumu sniedzējs, uz kuru lietotāji var uzticēties, labākajai daļai par to ir jābūt tā zemākajām cenām.

Šeit ir cenu plāni, ko pašlaik piedāvā RA4W VPN:

RA4W cenu noteikšana

 • Mēneša abonements: USD 3,49, par kuru jāmaksā vienreiz
 • Ceturkšņa abonements: 7,99 USD jāmaksā vienreiz
 • Gada abonements: USD 15,99 rēķins vienreiz
 • Mūža abonements: USD 29,99 jāmaksā vienreiz

Mēneša plāns’Cenu noteikšana varētu būt tāda, ko var saskaņot citi VPN, taču tikai daži var atbilst RA4W VPN ceturkšņa un gada cenu plānos. Par nedaudz zem USD 8 jūs varat saņemt drošu VPN abonementu uz pilniem trim mēnešiem! Tas padara to apmēram USD 2,66 mēnesī, kas ir vienkārši neticami, bet pagaidiet!’s vairāk.

Gada plāns tiek piedāvāts tikai par USD 15,99 rēķinu, tiklīdz tas izmaksā nepareizi USD 1,33 mēnesī, ja tas piekrīt šim plānam!

Tas ir lieliski piemērots visiem tiem VPN lietotājiem, kuri vēlas abonēt pietiekami labu pakalpojumu par zemām cenām. Neviens pakalpojumu sniedzējs nepiedāvā plānu gandrīz visur, kur USD 1,5 mēnesī, tāpēc šis plāns vietnē RA4W noteikti ir darījums!

RA4W VPN mūža abonēšanas pārskats

Vai esat kādreiz saskāries ar šādiem darījumiem, kad VPN piedāvā abonementu uz mūžu tikai par 30 USD? Vai ne? Un jūs to vairs nesatiksit ātrāk, izņemot RA4W’mūža abonements!

Tikai par USD 29,99, kas izrakstīts vienreiz, jūs varat saņemt šo pakalpojumu sniedzēju’mūža abonements, kas satur vairāku serveru piekļuvi, neierobežotu joslas platumu, portu pāradresāciju un citas satriecošas funkcijas. Un neatkarīgi no visa šī, RA4W drīzumā piedāvās savu iOS klientu, tāpēc šis noteikti ir viens pakalpojumu sniedzējs, kuru varat pārbaudīt, jo nauda, ​​par kuru jūs šeit uzliksit risku, ir tikpat kā nekas līdzīgs šādiem lieliskiem piedāvājumiem!

RA4W VPN iestatīšanas / reģistrēšanās procesa pārskats

Mūsu RA4W pārskats norāda, ka reģistrēšanās pakalpojumā ir vienkārša. Vienkārši apmeklējiet reģistra lapu. Ievadiet lietotājvārdu, e-pasta adresi un paroli. Ja jums ir licences kods, noteikti ierakstiet to. Turpiniet procesu, piekrītot pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un noklikšķinot uz “reģistrēties” cilne.

RA4W VPN iestatīšanas / reģistrēšanās procesa pārskats

Vietne jūs novirzīs uz lapu, kurā parādīts zemāk redzamais ziņojums. Saņemot e-pastu, noklikšķiniet uz validācijas saites. Tas pabeigs reģistrēšanās procesu un izveidos jūsu kontu.

RA4W VPN pieteikšanās

Lai sāktu izmantot pakalpojumu, noklikšķiniet uz “Pirkt” cilni no paneļa. Izvēlieties plānu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un budžeta prasībām. Nospiediet pirkšanas pogu un jūs redzēsit “Maksājumu iestatījumi”. Izvēlieties maksājuma veidu, pabeidziet norēķinu procesu un izbaudiet RA4W lietošanu! Jūs pat varat iegādāties neierobežotu portu papildinājumu, kas ir papildu USD 5,00.

Konta informācijas paneļa izkārtojums

Pēc konta izveides jūs iegūsit a “mērinstrumentu panelis” savam profilam virs RA4W vietnes lapas. Galvenajā cilnē atradīsit informāciju par savu lietotājvārdu, savienojuma datiem (pieteikšanās un parole), plāna izvēli, derīguma termiņu un pašreizējo IP adresi..

RA4W konts

Nākamais ir “pirkumu” cilne, kurā varat ērti atjaunot VPN abonementu, ja jūsu pakotnes derīguma termiņš beidzas. Pēc tam jūs redzēsit “Ostas” cilne, kas ļauj konfigurēt portu pārsūtīšanu serveros. Lai lejupielādētu Windows klienta vai OpenVPN konfigurācijas failus, noklikšķiniet uz “Lejupielādēt”.

“Paziņojumi” cilne ir tukša. Nebija nekādas sveiciena ziņas. Nav brīdinājumu par strādājošiem / nestrādājošiem serveriem. Šķiet, ka tas joprojām ir attīstības procesā. Tomēr nākotnē jūs varat saņemt visa veida paziņojumus. Ja dodaties blakus savam lietotājvārdam, redzēsit tādas iespējas kā profila rediģēšana, novirzījumi, rēķinu konta iestatījumi un atteikšanās cilnes.

Iestatījumi šajā lietotāja vadības panelī ir niecīgi. Dažas iespējas joprojām tiek pabeigtas. Piemēram, ja jūs noklikšķiniet uz “Rediģēt profilu” cilni, jūs saņemsit ziņojumu, kurā teikts “Šī funkcija vēl nedarbojas, un drīz tiks pabeigta”. Ja vēlaties mainīt savu e-pastu un paroli, galvenos iestatījumus atradīsit “Rediģēt konta informāciju” cilne. Lai gan paziņojumu josla nedarbojas, jums ir iespējas iespējot / atspējot drošību un sistēmas e-pastus.

Pieņemtās maksāšanas metodes

Mūsu RA4W pārskats atklāj, ka VPN nesniedz daudz informācijas par pieņemtajām maksājuma metodēm. Tomēr, ja jūs iegādājaties plānu, jums ir pieejamas dažas iespējas. Tie ietver:

 • Amerikāņu ekspresis,
 • MasterCard,
 • Visa,
 • PayPal un
 • Bitcoin.

RA4W VPN atmaksa & Naudas atmaksas garantijas pārskats

Diemžēl RA4W VPN nepiedāvā nekādu naudas atdošanas garantiju vai atmaksu. Tomēr saskaņā ar mūsu RA4W pārskatu tas ir diezgan saprotams. Pārdevējs piedāvā pārsteidzoši lētāko VPN cenu par savu piemaksu plānu. Par zemu USD 2,99 mēnesī jūs varat piekļūt serveriem 25 valstīs.

RA4W VPN serveru pārskats

Mūsu RA4W pārskats atklāj, ka pakalpojumu sniedzējs piedāvā serverus piecos kontinentos. Tur ir 30 serveri vairāk nekā 25 valstīs, tostarp ASV, Lielbritānijā, Ukrainā, Šveicē, Singapūrā, Nīderlandē, Moldovā, Vācijā, Francijā un daudzās citās, kuras varat apskatīt šeit.

RA4W VPN serveru pārskats

Iegādājoties plānu, jūs iegūstat piekļuvi visiem šiem serveriem ar iespēju tos savienot tik reižu, cik vēlaties. Pakalpojumu sniedzējs neierobežo joslas platumu un neuzliek datu ierobežojumus. Periodiski RA4W VPN pievieno jaunas serveru atrašanās vietas, lai mudinātu vairāk lietotāju no visas pasaules. Sarakstā mājas lapā ar katra servera nosaukumu jūs varat redzēt tā reāllaika statusu. Tomēr daudzi lietotāji ir ziņojuši par dažu serveru savienojuma problēmu.

RA4W privātums un drošība

Uz RA4W VPN kā uz ASV bāzētu VPN pakalpojumu sniedzēju attiecas daži datu saglabāšanas likumi. Tomēr vietnē netika pieminēts jebkāda veida informācijas reģistrēšana. Tas nozīmē, ka internetā varat izmantot labu anonimitāti.

Problēmas sāk parādīties, apskatot novecojušos 128 bitu šifrēšanas šifrus, ko izmanto pakalpojums. Lietojumprogramma neizturēja arī mūsu veikto DNS noplūdes testu. Lai gan tās SSL sertifikāti ir labi, mūsu RA4W pārskats atklāja vietni, kurā atradās arī daudzi izsekotāji.

Tāpēc var droši teikt, ka pakalpojumu sniedzējs piedāvā ļoti pamata aizsardzības līmeni. Lai gan jūs varat viegli piekļūt ģeogrāfiski ierobežotām un bloķētām vietnēm, saņemtā konfidencialitāte būs niecīga. Tas nozīmē, ja lietas iet uz dienvidiem, jūsu IP adresi var izsekot jums. Neviens negribētu uzņemties šādu risku!

RA4W VPN protokolu pārskats

Mūsu RA4W VPN atklāj, ka visi serveri atbalsta tikai OpenVPN protokolu. Savienojumus var izveidot tikai ar TCP 443 un UDP 1194. Lai arī šie protokoli piedāvā labu drošību, paļauties uz tiem pilnībā būtu muļķīgi. Labākie VPN nodrošinātāji vienmēr pārliecinieties, vai ir pievienoti L2TP, PPTP, IPSec, IKEv1 un IKEv2 protokoli ar augsta līmeņa AES-256 šifriem..

Visi RA4W serveri izmanto Blowfish 128-CBC šifrēšanu ar SHA1 autentifikāciju un 2048 bitu RSA atslēgu. Šis šifrēšanas līmenis ir pietiekams, bet ne spēcīgākais. Novecojušais SHA1 hash ir riskants, jo ir pierādāms, ka šo algoritmu var viegli uzlauzt. Mēs noteikti vēlētos redzēt uzlabojumus protokolos, kā arī augstāku šifrēšanas līmeni.

RA4W VPN P2P / Torrenting Review

Saskaņā ar mūsu RA4W pārskatu, pakalpojumu sniedzējs ļauj P2P / Torrenting visos savos serveros, izņemot tos, kas atrodas ASV. Visās atrašanās vietās valstī ir aizliegta lejupielāde caur Torrentiem. Neskatoties uz to, jūs varat izveidot savienojumu ar citām vietām, lai piekļūtu ISP bloķētajām torrentu vietnēm, apiet interneta cenzūru un ģeogrāfiski ierobežotas vietnes, piemēram, HBO, Netflix, BBC iPlayer, Hulu, Spotify utt..

Cik drošs ir RA4W VPN?

Mežizstrādes jomā nav nekāda prāta, ka sesijas / savienojuma datu ierakstīšana nav veselīga VPN lietotājiem. Tomēr daudzi augstākā līmeņa pakalpojumi glabā šo informāciju, samazinot to uzticamību. RA4W savā vietnē paziņo, ka lepojas ar stingru nulles žurnālu politiku. Viņi saka, ka pakalpojumā netiek glabāti sesijas / savienojuma dati, taču viņi reģistrē citu informāciju.

Lai piešķirtu privātu piekļuvi internetam, nosūtītu maksājuma apstiprinājumus, informāciju par abonēšanu un reklāmas piedāvājumus, vietne reģistrē e-pasta adreses. Lai pārvaldītu atcelšanu, rēķinus un apstrādātu klientu reģistrēšanos, tiek glabāti maksājuma dati. Tomēr ar to vien nepietiek, lai garantētu pakalpojumu sniedzēja drošību. RA4W pārskatīšanas laikā mēs saskārāmies ar dažiem pretrunīgiem paziņojumiem par Reddit.

Daži lietotāji ir atklājuši pakalpojumu sesijas / savienojuma datu reģistrēšanai, kā arī citus datus. Plašāku informāciju par to varat lasīt RA4W VPN Reddit seansu sadaļā.

RA4W DNS noplūdes problēma

Veicot RA4W pārskatīšanu, mēs novērtējām VPN’s anonimitāte, veicot DNS noplūdes testu. Mēs nejauši izvēlējāmies ‘Baltkrievija’ serveris testēšanai. Ja kaut kur jūs redzat Baltkrievijas karogu, tas nozīmē, ka dienests neiztur noplūdes pārbaudi.

RA4W VPN DNS noplūdes pārbaude

Iepriekš redzamie rezultāti secina, ka DNS noplūdes pārbaude neizdevās. Tas nozīmē, ka savienojums, izmantojot pakalpojumu, nebūs anonīms. Lietotāji paši var novērst noplūdi, manuāli iestatot DNS serveri. Noteikti rīkojieties šādi:

 1. Atvērt “Tīkla un koplietošanas centrs” un noklikšķiniet uz “Mainiet adaptera iestatījumus”
 2. Atlasiet savienojumu, kuru vēlaties konfigurēt
 3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz savienojuma un dodieties uz ‘‘īpašības’’
 4. Atlasiet 4. interneta protokola versiju (TCP / IPv4)
 5. Klikšķiniet uz “Izmantojiet šādas DNS servera adreses”
 6. Pievienojiet vēlamo DNS serveri vai alternatīvo DNS serveri

Ja manuālā konfigurācija izrādās smaga, varat izmantot “bloķēt ārpus DNS” opcija tikai OpenVPN versijai 2.3.9. Ja tas nedarbojas:

 1. Lejupielādējiet ‘fix-dns-leak-32.dll’ vai ‘fix-dns-leak-64.dll’, atkarībā no operētājsistēmas
 2. Pievienot ‘’spraudnis fix-dns-leak-32.dll’’ uz jūsu OpenVPN konfigurācijas failu
 3. Ja izmantojat 64 bitu sistēmu, pievienojiet “spraudnis fix-dns-leak-64.dll”

Šis spraudnis bloķē visus IPv4 un IPv6 DNS vaicājumus, izņemot OpenVPN’s TAP interfeiss. Tas darbojas kā pagaidu ugunsmūris, bloķējot visas noplūdes un iztīrot noteikumus pēc avārijas vai darbības pārtraukšanas, lai aizsargātu jūsu IP un savienojamības informāciju. Tas ne tikai palielina aizsardzību, bet arī apgrūtina interneta pakalpojumu sniedzējus uzraudzīt interneta aktivitātes un indivīdiem uzlauzt / atbloķēt jūsu savienojumu..

RA4W VPN SSL sertifikātu pārbaudes pārskats

Katrā vietnē, kas pieņem kredītkartes informāciju, lietotājvārdus un paroles un glabā to datu bāzē vēlākai apstrādei, ir jābūt jaudīgam SSL sertifikātam. Instalējot, tas aktivizē https protokolu un piekaramo atslēgu drošiem savienojumiem. RA4W pārskatīšanas laikā mēs veicām SSL sertifikāta pārbaudi.

Kā redzat, RA4W izmanto sertifikāta pakāpi A +. Tas nozīmē, ka vietnes drošība nepavisam nav slikta, kaut arī tās VPN pakalpojums noteikti prasa jaunināšanu. Jūs varat būt drošs, ka jūsu vietējā slepenā personīgā informācija ir droša un droša.

RA4W VPN izsekotāju pārbaude

Tā kā mēs dzīvojam strauji augošā pasaulē, kurā dominē digitālā informācija, katrs sīkdatnes klikšķis, ko mēs darām tiešsaistē, mūsu sīkdatņu izmantošanas rezultātā varētu būt izsekojams nezināmām iestādēm. Mums nav jāprecizē šādas rāpojošās darbības sekas.

RA4W VPN izsekotāju pārbaude

Lietas kļūst vēl satraucošākas, jo daudzi interneta lietotāji nezina, ka vietnes zog vērtīgu informāciju par darbībām. Tas neatšķiras no vērošanas / ieslodzījuma reālajā pasaulē. Lai iegūtu labāku priekšstatu par VPN mūsu RA4W pārskatīšanai; mēs nolēmām veikt izsekotāju pārbaudi.Kā jūs varat redzēt, gan Privacy Badger, gan Ghostery RA4W vietnē atrada piecus izsekotājus. Tas rada lielu risku ikvienam, kurš izmanto šo vietni. Visa jūsu informācija tiek reģistrēta dažu sekunžu laikā, ja vien, protams, jūs neizmantojat bloķētāja programmatūru.

RA4W atbalsta pārskats

Saskaņā ar mūsu RA4W pārskatu, VPN sniedzējam nav ļoti aktīvas vai sadarbības atbalsta grupas. Spriežot pēc BUJ lapas, atbildes saņemšana var aizņemt visu dienu. Lielākoties atbildes neliecina par daudz noderīgām. Pašā vietnē informācija ir diezgan niecīga.

RA4W atbalsta pārskats

Atbalsta nodrošināšanai tiek izmantota biļešu sistēma. Varat sūtīt e-pastus uz [email protected], un vietnē RA4W ir lapa Facebook, kas piedāvā palīdzību. Tomēr tiešraides tērzēšana nav pieejama. Lietotājiem arī nav piekļuves iestatīšanas ceļvežiem. Īsāk sakot, atbalsts gandrīz nav pieejams.

RA4W VPN lietotnes pārskats

Mūsu RA4W pārskatā ir atklāts, ka VPN sniedzējs piedāvā tikai vienu lietojumprogrammu, kas ir pieejama tikai Windows lietotājiem. Mac, Android, iOS un Linux nav pielāgotu lietotņu. Lai izmantotu VPN, jums būs jāinstalē OpenVPN GUI. Šī programmatūra RA4W lietotājiem ļauj pievienot konfigurācijas failus, ievadīt akreditācijas datus un izveidot savienojumu ar VPN serveriem..

RA4W Windows klienta pārskats

Saskaņā ar mūsu RA4W pārskatu, Windows klients izskatās pilnīgi pārblīvēts un gandrīz nevar lepoties ar iestatījumiem. Jūs nevarat pārslēgties no UDP uz TCP. Jums nav iespēju konfigurēt savienojumus. Varbūt labāk būtu izmantot OpenVPN, tā vietā, lai izvēlētos Windows klientu. Atverot lietotni, jūs pamanīsit galveno cilni, kurā parādīta jūsu pašreizējā IP adrese. Lai izveidotu savienojumu ar serveri, izvēlieties jebkuru vietu pēc jūsu izvēles un noklikšķiniet uz “savienot” pogu. Tagad jūs varēsit redzēt savienojuma statistiku, kas ietver augšupielādes un lejupielādes datus.

RA4W Windows klienta pārskats

Ja jūs noklikšķiniet uz “statistika” cilni, jūs saņemsit reāllaika atjauninājumus par savienojumu savienojuma žurnālu un diagrammas veidā. Varat izmantot šo informāciju, lai spriestu par dažādu serveru konsekvenci un veiktspēju. Pēc tam noklikšķiniet uz “iestatījumi” cilnē mūsu RA4W pārskatā tika atklāts, ka pilnībā trūkst konfigurācijas opciju. Dzēst, verificēt, atjaunināt vai izveidot tikai TAP adapteri. Pārslēgšanās uz citu protokolu nav iespējama, un konfigurācijas pārvaldnieks ir bezjēdzīgs.

RA4W VPN Mobile (Android) pārskats

Kā jau minēts iepriekš, RA4W VPN nav speciālas Android lietojumprogrammas. Lietotājiem ir iespēja izveidot savienojumu ar serveriem, izmantojot OpenVPN. Veiciet tālāk norādītās darbības, lai izveidotu savienojumu ar RA4W serveriem savā Android ierīcē.

 1. Lejupielādējiet un instalējiet OpenVPN no Google Play veikala
 2. Dodieties uz RA4W VPN vietni un lejupielādējiet konfigurācijas failus
 3. Startējiet OpenVPN lietojumprogrammu
 4. Pieskarieties “importēt” pogu
 5. Atrodiet un atlasiet konfigurācijas .ovpn failu
 6. Pēc pieskaršanās aizveriet importēšanas dialogu “Pabeigts konfigurācijas faila nolasīšana”
 7. Izvēlieties serveri pēc jūsu izvēles
 8. Ievadiet RA4W lietotājvārdu un paroli
 9. Pārbaudiet “Es ticu pieteikumam” lodziņā un pieskarieties “Labi”
 10. Izbaudiet RA4W VPN izmantošanu savā Android ierīcē

RA4W VPN Mac un iOS pārskats

Mūsu RA4W VPN atklāj, ka pakalpojums ir saderīgs ar Mac. Tā vietā, lai izmantotu programmatūru OpenVPN, mēs iesakām izmantot programmu Tunnelblick. Tā ir bezmaksas atvērtā pirmkoda programmatūra, kas lieliski darbojas, lai izveidotu pielāgotu VPN savienojumu operētājsistēmā Mac. Lejupielādējot un instalējot lietojumprogrammu, jums vienkārši jāpievieno OpenVPN konfigurācijas faili no RA4W VPN, lai izveidotu savienojumu ar dažādiem serveriem..

RA4W VPN izmantošanas process iOS ir diezgan līdzīgs Android. Jums vienkārši jāielādē un jāinstalē OpenVPN klients no Apple Store. Lejupielādējiet konfigurācijas failus no RA4W VPN, importējiet tos VPN programmatūrā, atlasiet jebkuru serveri pēc jūsu izvēles un ievadiet lietotājvārdu un paroli. Veiksmīgi izveidojot VPN savienojumu, jūs pamanīsit zaļu atzīmi.

RA4W VPN lejupielāde

Mūsu RA4W pārskats atklāj, ka piekļuvi lejupielādes centram varat iegūt tikai izveidojot kontu pakalpojumā (neatkarīgi no tā, vai jūs maksājat par plānu). Kad esat reģistrējies, vienkārši noklikšķiniet uz “lejupielādēt” cilne lietotāja informācijas panelī. Jūs iegūsit divas iespējas. Lejupielādēt “VPN klients operētājsistēmai Windows” vai “OpenVPN konfigurācijas faili”.

RA4W VPN klienta lejupielāde operētājsistēmai Windows

Kad esat lejupielādējis lietojumprogrammu, jums ir jāizpako zip fails. Tā kā VPN klients ir pārnēsājams, tam nav nepieciešama instalēšana.

RA4W VPN OpenVPN konfigurācijas

Lejupielādējot konfigurācijas failus un izvelkot ZIP failu, redzēsit divas mapes. Viens ar VPN iestatījumiem TCP protokolam un otrais UDP protokolam. TCP ierobežojošajiem tīkliem izmanto 441. portu, bet UDP - 1194.

Cik ierīču vienlaikus varat izmantot RA4W VPN??

Saskaņā ar mūsu RA4W pārskatu, jūs varat izmantot VPN tik daudzās ierīcēs, cik vēlaties. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka katrai ierīcei ir svarīgi izmantot dažādus serverus. Tas nozīmē, ja, izmantojot datoru, jūs izveidojat savienojumu ar X serveri, jums jāizvairās no tā paša servera izmantošanas mobilajā telefonā.

RA4W VPN Reddit seansi

Dažreiz lietotāji jūs aizrauj, jo viņi var ievietot savu viedokli, kas var ļoti atšķirties no jūsu viedokļa. Tas pats notika ar mums, pārbaudot lietotāju viedokļus par Reddit RA4W VPN.

Saskaņā ar mūsu pētījumu, šajā platformā bija vairāki pavedieni, kuru laikā daudzi lietotāji komentēja, ka tika konstatēts, ka RA4W glabā lietotāju darbību žurnālus, un tas arī apsūdzēja šo pakalpojumu sniedzēju par nedrošu pakalpojumu!

Lielākā daļa šo sarunu bija koncentrētas ap pastkastes saiti, kas kopš tā laika ir noņemta, bet, kad tā bija aktīva, tajā bija sīks apraksts par to, kā lietotājs uzzināja, ka RA4W VPN glabā žurnālus..

Pēc tam daudzi labākie vpn reddit lietotāji nāca klajā ar savu pieredzi, komentējot, kā viņi uzskatīja, ka pakalpojums nav labs.

RA4WVPN uztur žurnālus no vpnreviews

Bet šie ziņojumi ir diezgan veci, vismaz gadu, tāpēc mēs ceram, ka RA4W patiešām atjaunināja savu pakalpojumu un atrisināja lielāko daļu problēmu, kas lietotājiem tajā laikā radās, izmantojot šo pakalpojumu.

Galīgais spriedums

Mūsu RA4W pārskatā ir noteikts, ka pakalpojumu sniedzējs ir piemērots tikai tām personām, kuru rīcībā ir nepieciešams budžeta VPN, un viņu neuztraucēs par neatbilstīgiem savienojuma ātrumiem. Zemas cenas noteikti ir pievilcīga īpašība. Tomēr pakalpojums nespēj konkurēt ar citiem VPN tirgū.

Ņemot vērā ierobežoto protokolu izvēli, šifrēšanas izvēles trūkumu, vidējo klientu atbalstu un DNS noplūdes, ir maz ticams, ka jūs iegūsit visaugstāko drošību un anonimitāti. Apvienojiet šos trūkumus ar Reddit iespaidiem; pirms abonēšanas VPN, iespējams, vēlēsities padomāt divreiz.

Labais

 1. Pieejams mūža abonements
 2. OpenVPN protokola atbalsts

Sliktais

 1. Trūkst operētājsistēmas Android, Mac un iOS atbalsta
 2. Nav pieejami iestatīšanas ceļveži
 3. Pamata šifrēšanas šifri
 4. DNS noplūde serveros
 5. Vājš Windows klients
 6. Neuzticami serveri

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me