PureVPN pārskats 2020

Jurisdikcija Honkonga
Cena 2,91 USD / mēn par 2 gadu plānu
Serveri 2000+ vairāk nekā 140 valstīs
Baļķi Nav sertificēti apaļkoki
Šifrēšana AES-256-CBC
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://www.purevpn.com/
Saderība Windows, Android, Apple, Chrome, Firefox

Atrodas Honkongā, PureVPN ieņem ievērojamu vietu VPN tirgū. Tas ir visaptverošs, kuram ir 100% pārbaudīta No-Logs politika caur ASV revīzijas firmu; Altius IT.

Tas ir budžetam draudzīgs VPN, sākot no USD 2,91 mēnesī (uz 2 gadu plānu), piedāvājot NAT ugunsmūri, dalīto tunelēšanu, reklāmu / izsekotāju bloķēšanu, IPv6 noplūdes aizsardzību, slepkavības slēdzi, DDoS aizsardzību un īpašus IP personīgai lietošanai.

Tajā pašā laikā tam ir lietotnes visām galvenajām platformām / ierīcēm un 2 000 serveriem vairāk nekā 140 valstīs apkārt pasaulei. Labākā daļa no visiem: jūs iegūstat izcilu sniegumu ar vidējo ātrumu 91,51Mbps, lejupielādējot 88,59Mbps augšupielādē.

Es ļoti iesaku PureVPN, ja meklējat pieejamu, bet uzticamu VPN. Uzziniet, kā šajā PureVPN pārskatā izdevās iegūt 4,5 zvaigznes.

Novērtēšanas kritēriji

 1. Jurisdikcija: Kur balstās PureVPN?
 2. Drošība: Vai PureVPN ir patiešām drošs?
 3. Noplūdes: Vai tas noplūst jūsu IP, DNS & WebRTC?
 4. Serveri: Vai tas ir saderīgs ar P2P, vai tas darbojas Ķīnā??
 5. Straumēšana: Vai tas darbojas ar Netflix & citi VoD pakalpojumi?
 6. Ātrums: Cik ātrs ir PureVPN?
 7. Saderība: Lietotnes un atbalstītās ierīces
 8. Cenas: Cik maksā PureVPN??
 9. Uzticamība: Trustpilot vērtējumi, Reddit & Klientu atbalsts

Jurisdikcija: kur balstās PureVPN?

PureVPN galvenā mītne atrodas Honkongā, tāpēc ļaujiet’Vispirms runājiet par tā centru. Šī bijušā Lielbritānijas kolonija tagad ir autonoma Ķīnas teritorija. Tomēr vai tas padara to par drošu vietu?

Jā! Neskatoties uz Ķīnu’Bēdīgi slavenā reputācija attiecībā uz drakoniskajiem interneta privātuma likumiem, Honkonga ir vairāk līdzīga lielākajām Eiropas valstīm nekā pati kontinentālā daļa. Vismaz, ciktāl tas attiecas uz interneta brīvību un datu privātuma likumiem.

Honkongai nav saistošs tāds datu / informācijas vākšanas vai koplietošanas līgums kā 5/9/14 Eyes, kā mēs to detalizēti uzzinājām pēc pētījuma veikšanas par invazīvām jurisdikcijām.

Drošība: vai PureVPN ir patiešām drošs?

Pēc padziļinātas izpētes PureVPN’atrašanās vieta, drošības audits, ordera kanārijputniņš un reģistrēšanas politika, Es varu teikt bez šaubām. pakalpojumu sniedzējs ir droša izvēle privātuma apzinātajiem. Uzziniet vairāk par katru aspektu zemāk:

Vai PureVPN glabā žurnālu failus?

Pēc tam, kad saņēmis milzīgu atbalstu sadarbībai ar FBI, iesaistot kiberhuligānisma un kiberuzdevumu upuri, PureVPN apsolīja likvidēt visus žurnālus. Protams, viņi palīdzēja noķert noziedznieku un atviegloja nevainīgas meitenes prātu, bet viņi tomēr nodeva baļķus.

Kā tāds tas bija viņu pienākums nopietni uztvert pretreakciju, un viņi to arī izdarīja. Tagad pakalpojumu sniedzējs pievienojas VPN pakalpojumu klāstam, lai pārbaudītu viņu pieteikumus par reģistrāciju bez žurnāla kā daļu no viņu apņemšanās nodrošināt stingru privātumu un drošību klientiem visā pasaulē..

Revīziju pabeidza ASV bāzētā apsardzes firma Altius IT, un tā miera stāvoklī rada visas klientu anonimitātes šaubas, kļūst par uzticamu pakalpojumu sniedzēju. Atjauninātajā privātuma politikā PureVPN apgalvo:

“Mēs neveicam nevienu jūsu pārlūkošanas darbību, savienojumu žurnālu, jums piešķirto VPN IP ierakstu, sākotnējos IP, savienojuma izveidošanas laiku, pārlūkošanas vēsturi, apmeklētās vietnes, izejošo trafiku, saturu vai datus jūs piekļāvāt”

Tas acīmredzami izklausās apmierinoši, un es ar prieku uzzināju, ka pakalpojumu sniedzējs ir mainījis visu savu privātuma politiku pēc negatīvās ietekmes. Vai tas viss tagad ir drošībā??

Vienīgā lieta, ko viņi dara

Es domāju, ka joprojām ir jāpiemin, ka PureVPN saglabā joslas platuma žurnālus; lai nepārspiestu ātrumu. Tikai tāpēc, lai pārliecinātos, ka visi PureVPN lietotāji iegūst augstāko ātrumu un pieredzi ar pakalpojumu sniedzēju.

Tikai žurnāli PureVPN saglabā

Protokoli un šifrēšanas informācija

PureVPN piedāvā atbalstu tādiem protokoliem kā SSTP, PPTP un L2TP. Tomēr, vairums lietotņu izmanto OpenVPN protokolu, lai nodrošinātu jūs tiešsaistē, jo tas ļauj ieviest militāras pakāpes šifrēšanu.

Piegādātājs datu kanālam izmanto AES-256-CBC šifru ar HMAC SHA1 hash autentifikāciju un AES-256-CBC šifru ar HMAC SHA384 hash autentifikāciju un RSA-2048 rokasspiediena šifrēšanu vadības kanālam..

Atbalsta ostas pāradresāciju, dalīto tuneli un specializētās IP

Honkongas pakalpojumu sniedzējs ir viens no nedaudzajiem tirgū atbalsta tādas uzlabotas funkcijas kā Port Forwarding, DDoS Protection, Split Tunneling un IP noplūdes aizsardzība.

Visas šīs īpašās funkcijas apvienojumā palielina vispārējo aizsardzību, kuru saņemat straumju lejupielādēšanai vai straumēšanai VoD. Protams, es vēlētos redzēt DoubleVPN un sīpolu pievienošanu arī VPN.

Vietējās lietotnes visām platformām bez ļaunprātīgas programmatūras

Lai pārbaudītu, vai PureVPN ir droši lejupielādējams / instalējams, es veicu testus visās lietotnēs, kuras atbalsta pakalpojumu sniedzējs no VirusTotal.com. Rezultāti atklāj, ka visas lietotnes ir aizsargātas pret vīrusiem / ļaunprātīgu programmatūru.

PureVPN vīrusa kopējais tests

Noplūdes: vai noplūst jūsu IP, DNS & WebRTC?

Lai iegūtu objektīvu PureVPN attēlu’Drošības dēļ es veicu rūpīgu noplūdes testu, kurā tika izmantoti vairāk nekā 6 dažādi rīki. PureVPN ir izturējis visus testus, norādot, ka tas pilnīgi neizpludina nekādu informāciju.

WebRTC un HTTP pieprasījuma noplūdes:
 • https://browserleaks.com/webrtc (Notīrīt)
 • https://www.doileak.com/ (Notīrīt)
DNS noplūde:
 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/ (Notīrīt)
 • https://www.dnsleaktest.com/ (Notīrīt)
IPv4 / IPv6 un Torrent IP noplūdes:
 • https://ipleak.net/ (Notīrīt)
 • https://ipx.ac/run/ (Notīrīt)

PureVPN noplūdes pārbaude

Serveri: vai tas ir saderīgs ar P2P, vai tas darbojas Ķīnā?

PureVPN ir plašs globāls 2000+ serveru tīkls vairāk nekā 140 valstīs visā pasaulē. Lielākais serveru skaits, kāds ir PureVPN, ir Eiropas reģionā, kam seko Ziemeļamerika. Tālāk ir sniegts serveru skaita sadalījums pa reģioniem:

 • Ziemeļamerika: 656 serveri
 • Eiropa: 769 serveri
 • Āzija: 309 serveri
 • Centrālamerika: 12 serveri
 • Dienvidamerika: 81 serveris
 • Āfrika: 150 serveri
 • Okeānijas 93 serveri
 • Kopējais serveru skaits: 2070

Ir PureVPN labs Torrenting?

Patiešām, tā ir lieliska izvēle straumju lejupielādei. Pakalpojuma sniedzējs piedāvā milzīgu p2p serveru sarakstu un pat padara pieejamas tādas funkcijas kā Split Tunneling un SOCKS5 starpniekserveris, lai jūs paātrinātu un aizsargātu..

Tā saviem p2p serveriem izmanto OpenVPN (UDP) protokolu, un šifrēšana ir pieejama, izmantojot AES-256 šifru, RSA-4096 atslēgas šifrēšanu un SHA384 hash autentifikāciju..

Pārbaudot ASV servera ātrumu p2p / straumēšanai uTorrent, PureVPN arī spēja sasniegt vidējo 91,51 Mbps un 88,59 Mb / s augšupielādēt.

PureVPN P2p failu koplietošanas režīms

Vai PureVPN darbojas Ķīnā??

PureVPN nepiedāvā pastāvīgu darbību Ķīnā rezidentiem. Atšķirībā no citiem pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, ExpressVPN un Surfshark, tas iedzīvotājiem nepiedāvā īpašu lapu ķīniešu valodā, lai lejupielādētu produktu.

Kas attiecas uz ķīniešu emigrantiem, VPN darbojas, apejot “Lielais ugunsmūris”, un ir vienīgais pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā 12 ķīniešu serverus, no kuriem 6 atrodas Šanhajā un 6 Pekinā.

Tam joprojām ir jāiegulda apmulsušos serveros, izmantojot Xor vai Stunnel protokolu, kas novirza VPN trafiku uz portu 443, padarot to izskatīgu kā parastu HTTPs trafiku, muļķojot vietnes / valstis, kas uzliek VPN aizliegumus.

PureVPN darbojas Ķīnā

PureVPN izmanto gan: metālu, gan virtuālās vietas

PureVPN, tāpat kā daudzi citi pakalpojumu sniedzēji šajās dienās, nepiedāvā fiziskos serverus visās tā vietās. Tas arī izmanto virtuālās atrašanās vietas galvenokārt pieejamībai valstīs ar stingriem interneta likumiem.

Galvenā atšķirība starp abiem ir tieši tas, ko norāda viņu vārdi. Fiziskie serveri ir faktiski serveri, kas kaut kur pastāv fiziskā formā, bet virtuālie serveri ir fiktīvi.

Testēšana vietnē az1-ovpn-udp.pointtoserver.com serveris atklāja, ka tas faktiski atrodas Edinburgā, Lielbritānijā. Dažas citas virtuālās vietas, kuras izmanto PureVPN, ietver: Aruba, Saūda Arābija, Bahreina un Jemena.

PureVPN virtuālo atrašanās vietu pārbaude

Vai PureVPN darbojas ar Netflix un citiem VoD?

Jā, tā ir! Faktiski pakalpojumu sniedzējs ir vienīgais tirgū, kas tieši atbloķē VoD, izmantojot pārlūka papildinājumu, neskatoties uz VPN aizliegumu. Un tas attiecas ne tikai uz Netflix.

Lietotāji visā pasaulē var abonēt PureVPN, lai atbloķētu dažādas straumēšanas platformas, piemēram, Amazon Prime, BBC iPlayer, Hulu, Voot, Hotstar, Sling TV, Disney Plus un citas..

Tikai pārliecinieties pirms piekļuves vietnei Netflix, notīriet pārlūkprogrammas kešatmiņu, vai kā vienkāršāku risinājumu palaidiet “Inkognito” pārlūkā Google Chrome vai “privātais režīms” vietnē Mozilla Firefox.

Zemāk varat redzēt, kā es izmantoju viņu Chrome paplašinājumu, lai atbloķētu Netflix ASV versiju un straumētu hit filmu sēriju, “Atriebēji: Bezgalības karš”, bez apgrūtinājumiem!

Turpmāka PureVPN testēšana atklāja, ka pakalpojumu sniedzējs tagad atbloķē Netflix vēl 3 reģionos (papildus iepriekšminētajam); Kanādā, Francijā un Vācijā

PureVPN atbloķē Netflix ASV

Ātrums: cik ātrs ir PureVPN?

Vidēji, PureVPN izdevās nodrošināt 91,51Mbps lejupielādē un 88,59Mbps augšupielādē, pēc viņu serveru pārbaudes 5 dažādās vietās. Kopumā ātrumi ir uzlabojušies, kopš mēs pēdējo reizi pārbaudījām pakalpojumu.

ServerDownloadUploadPing
ASV 95,97Mbps 90,13Mbps 99ms
UK 91,03Mbps 89,53Mbps 102 ms
Austrālija 93,55Mbps 91,22Mbps 87 ms
Vācija 87,69Mbps 85,08Mbps 120 ms
Francija 89,31Mbps 86,99Mbps 111 ms
Vidēji 91,51Mbps 88,59Mbps 103 ms

Savietojamība: lietotnes un atbalstītās ierīces

PureVPN ir viens no nedaudzajiem VPN sniedzējiem, kas ir saderīgs ar visām galvenajām platformām un ierīcēm. Zemāk ir pilns to ierīču saraksts, kuras sniedzējs atbalsta:

 • Kodi
 • Roku
 • Maršrutētāji
 • Xbox
 • Android TV
 • Boksa kastīte
 • Amazon Firestick
 • Microsoft Surface
 • Tagad TV kaste
 • Aveņu Pi
 • Chrome cast
 • Spēļu stacija
 • iOS lietotne (atsākta)

PureVPN operētājsistēmai iOS

PureVPN’s iOS lietotne faktiski nebija pieejama ilgu laiku, jo tā tika noņemta iTunes politikas pārkāpuma dēļ. Uz ābolu veikalu ir atgriezies jauns tomēr, un tā ir veidota uz tā paša principa, kāds ir tā Android versijai.

IOS lietotnes kopējais UX un UI ir diezgan ievērojams un to neietekmē iPhone / iPad dažādie ekrāna izmēri. Arī savienojuma izveides laiki bija ātri un vidēji nebija nepieciešami vairāk par 10 sekundēm. Kopumā lietotnes vērtējums ir 10/10!

PureVPN lietotne iOS

PureVPN operētājsistēmai Android

Pateicoties vieglajai struktūrai, PureVPN’s Android lietotne neaizkavēs pat vissliktākās un lēnākās Android ierīces. Navigācija ir nemanāma, līdzīga tās iOS līdziniekam, un savienojuma laiki arī bija iespaidīgi.

Tas nozīmē, ka izstrādātāji pielika pūles un pārdomāja, izstrādājot UX, kas īpaši piemērots platformai. Netflix un citi VoD strādāja lieliski, un arī ātrums ir ievērojami uzlabojies. Vērtēšanas skalā Android lietotne no manis saņem 9/10.

PureVPN lietotne operētājsistēmā Android

PureVPN operētājsistēmai Windows

PureVPN’s Windows lietotne ir paredzēta abām auditorijām; tehniski lietpratīgi un amatieru VPN lietotāji. Un tāpēc tas ir populārs Windows cienītāju vidū. Nespeciālistam noklusējuma iestatījumi darbojas lieliski pārlūkošanai, mocīšanai un atbloķēšanai.

Jums ir pieejami īpaši režīmi, kas savieno jūs ar attiecīgajiem serveriem t.i., ja vēlaties lejupielādēt straumēm, noklikšķiniet uz “Failu koplietošana” režīmā un baudiet maksimālu drošību un ātru straumēm.

Pēc tam, kad esat ievadījis “Preferences” izvēlne, lietotne ir tīri labsirdīgu tehnoloģiju eksperts. Tas piedāvā neskaitāmas protokolu, šifrēšanas un lietotņu pielāgošanas iespējas lai vēl vairāk uzlabotu savu drošību un privātumu tiešsaistē.

PureVPN operētājsistēmā Windows

PureVPN operētājsistēmai Mac

Līdzīgi kā ar Windows līdzīgo, PureVPN’s Mac lietotnē tiek izmantots tāds pats dizains un stils. Tas piedāvā ievērojamu funkciju sarakstu gan jauniesaucamajiem, gan tehnoloģiski prasmīgajiem VPN lietotājiem, kas veicina tā vispārējo pievilcību.

Jums ir tāda pati intuitīvā režīma izvēles iespēja, konfigurācijas pielāgošana un citi modificējami iestatījumi, kas lietotnes lietošanu padara vienkāršu.  Tajā pašā laikā lietotnes izskats jūs nesagādā un izskatās diezgan moderns!

PureVPN operētājsistēmā Mac

PureVPN operētājsistēmai Linux

PureVPN nepiedāvā uz GUI balstītu lietotni Linux, līdzīgi kā vairums pakalpojumu sniedzēju. Tomēr, tā joprojām ir lieliska iespēja tiem, kas var saprast un ieviest kodēšanu, lai izveidotu VPN savienojumus.

Lielākā daļa recenzentu piekrīt, ka tādu lietojumprogrammu iestatīšana, kas nav GUI balstītas operētājsistēmā Linux, ir grūts uzdevums. Pat ja tā, PureVPN diezgan labi izdodas pilnveidot konfigurācijas procesu. Lai iegūtu papildinformāciju, varat sekot viņu ceļvedim šeit.

PureVPN operētājsistēmā Linux

PureVPN Firestick

PureVPN netraucēti darbojas Firestick ar savu speciālo lietotni; optimizēta platformai. Jūs to varat lejupielādēt tīklā Pure’vietnē vai apmeklējot Google Play veikalu un vienkārši ierakstot “PureVPN”.

Tas ļauj platformas lietotājiem piesaistīt maksimālu drošību savos Amazon Fire televizoros, vienlaikus iegūstot iespēju atbloķēt tādas platformas kā Netflix, BBC iPlayer, Sling TV, Amazon Prime un citu..

PureVPN vietnē Amazon Firestick

PureVPN priekš Kodi

PureVPN ir vienīgais pakalpojumu sniedzējs tirgū, kas šobrīd piedāvā atbalstu Kodi. Lai saglabātu savu identitāti, varat ērti lejupielādēt un instalēt papildinājumu izklaides platformā.

Norādījumus par PureVPN instalēšanu Kodi var sekot šai rokasgrāmatai. Kad lietotne ir instalēta, jūs varat izmantot lielu drošību, straumējot pirātisku saturu, ietaupot jūs no smalkajiem DMCA sodiem!

PureVPN vietnē Kodi

Cenas: cik tieši maksā PureVPN?

Pakalpojumu sniedzējs potenciālajiem klientiem piedāvā trīs pievilcīgus plānus; mēnesī (sākot no USD 10,95), gadā (USD 4,16 mēnesī) un 2 gadi (USD 2,91 mēnesī). Ilgāks termiņš piešķir labākas atlaides.

Ja izvēlaties pirmo, jums būs jāmaksā USD 10,95 mēnesī, kas vispār nav ļoti pieņemams darījums. Labākais PureVPN piedāvātais plāns šobrīd ir tā 2 gadu darījums, maksā tikai jums 2,91 USD / mēnesī.

Šī plāna kumulatīvās izmaksas ir tikai USD69,99 jāmaksā vienreiz par pilnu gadu’abonēšanas vērts. Vai tas atgriežas ar garantiju? JĀ, 31 dienas atmaksa, ja neesat apmierināts ar VPN.

PureVPN pārskats 2020

Diemžēl nav pieejama bezmaksas izmēģinājuma versija, taču PureVPN piedāvā PAED izmēģinājumu, kas pieejams par 2,50 USD, un tā derīguma termiņš ir 3 dienas (pietiekami labs, lai pārbaudītu). Maksas par ostas pāradresāciju un speciālajiem IP ir norādītas zemāk:

Ostas pāradresācija:

1 mēnesis - USD 1,99 mēnesī
1 gads - USD 0,99 mēnesī
2 gadi - USD 0,99 mēnesī

Īpaši IP:

1 mēnesis - USD 1,99 mēnesī
1 gads - USD 1,99 mēnesī
2 gadi - USD 1,99 mēnesī

Ciktāl tas attiecas uz norēķinu metodēm, PureVPN tiek izmantots pilnībā. Tas atbalsta visas standarta iespējas, ieskaitot Visa, MasterCard, American Express, Cashu un anonīmo Bitcoin.

Lai iegūtu vairāk dažādības, nodrošinātājs ievieš PayWall, kas tai ļauj pieņemt maksājumus 150 dažādās metodēs no vairāk nekā 200 pasaules valstīm, neatstājot nevienu akmeni.

PureVPN norēķinu metodes

Uzticamība: Trustpilot vērtējumi, Reddit & Klientu atbalsts

PureVPN ir augstāks vērtējums nekā pat slavenākajiem pakalpojumu sniedzējiem tirgū, * klepo Nord un Express *. No vairāk nekā 8 654 atsauksmēm tas ir ieguvis 5 zvaigžņu novērtējumu, kas norāda, ka vairāk nekā 85% lietotāju ir bijusi pozitīva pieredze. 

PureVPN Trustpilot vērtējumi

PureVPN apskats Reddit

Vai PureVPN ir kaut kas labs? Tas’s tas, ko vairums redditoru jautā Reddit un no manis analizētajām atbildēm, Varu droši apgalvot, ka pakalpojumu sniedzējs noteikti kaut ko dara pareizi, jo tas vairākumam lietotāju dod pozitīvas atsauksmes.

Zemāk varat redzēt dažus iegultus reddit pavedienus, kas runā PureVPN’s kopējais ātrums un veiktspēja. Lielākā daļa, ja ne visi, ir pozitīvi, protams, dažiem lietotājiem ir negatīva pieredze.

PureVPN Reddit pārskats 1

Šeit lietotājs runā par to, kā viņš’pēdējos 2 gadus ir izmantojis PureVPN un uzskata, ka tas ir viens no labākajiem atbloķētāju tirgiem piekļuvei Netflix, Hulu, Amazon Prime, BBC iPlayer utt..

PureVPN Reddit pārskats 2

Protams, tur, kur bija pozitīvi, es saskāros ar dažām negatīvām atsauksmēm. Galvenokārt tās bija bažas par VPN reģistrēšanas politiku, kas nesen tika pārbaudīta. 

PureVPN Reddit pārskats 3

PureVPN’s Klientu atbalsts

Honkongā bāzēts pakalpojumu sniedzējam ir ļoti aktīva klientu atbalsta komanda, neatkarīgi no tā, vai tā ir tiešraides tērzēšana, biļete vai e-pasta atbalsts. Visi pārstāvji ir diezgan izpalīdzīgi un detalizēti atbildēs.

Parasti citi izpildītāji novirza jūs uz saiti vai emuāru, lai ietaupītu viņu pūles. Tomēr es novēroju, ka atšķirībā no citiem VPN pakalpojumiem un viņu tērzēšanas atbalsta komandas, PureVPN’vadītāji neiebilda izvērst savas atbildes.

Es pat ierakstīju atbildes laikus pēc tam, kad pa e-pastu ar intervālu četrus jautājumus bija nosūtījis VPN. Starp tiem divi bija vispārīgi jautājumi un divi bija nedaudz tehniskāki. Skatiet zemāk esošo statistiku:

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Kā lejupielādēt PureVPN? 20 minūtes 1
Kāpēc PureVPN ir tik lēns?? 15 minūtes 1
Kā es varu saņemt atmaksu no PureVPN? 25 minūtes 1
Kāpēc mans PureVPN netiek savienots?? 22 minūtes 1

PureVPN alternatīvas

PureVPN jau pastāv kā slavens pakalpojumu sniedzējs, kas ir piemērots visām ar VPN saistītajām vajadzībām par budžetam draudzīgu cenu. Tomēr, ja vēlaties noslēgt citu lētu darījumu, apsveriet iespēju reģistrēties Surfshark (sākot no USD 1,99 mēnesī).

No otras puses, ja jums nav prātā maksāt nedaudz augstāk par efektīvu un uzticamāku pakalpojumu, tad es ieteiktu doties uz ātrāko ExpressVPN (sākot no USD 1,99 mēnesī).

Vai es iesaku PureVPN??

Jā, es ļoti iesaku PureVPN tiem, kas meklē pieejamu, taču ar funkcijām bagātu VPN pakalpojumu. Lai apietu, ir nepieciešami uzlabojumi “Lielais ugunsmūris”, bet kopumā jūs saņemat labu aizsardzību un drošību.

Visas īpašās lietotnes darbojas vienmērīgi un atsaucīgi, kas palielina VPN pievilcību. Pievienojiet to lielam skaitam pieejamo serveru, speciālajiem IP un Hotspot funkcijai. PureVPN nodrošina labu naudas vērtību.

Nemaz nepieminot, tas nesen ir pievienojies žurnālu sniedzēju rindām un pat atbloķē Netflix un citas straumēšanas platformas tieši caur saviem pārlūka paplašinājumiem. Šeit varat iegūt plānu 1,99 ASV dolāru vērtībā.

Похожие статьи

 • Surfshark apskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Britu Virdžīnu salas Cena 1,99 USD / mēn. (USD 47,76 par 24 mēnešiem) Serveri 1040 un jaunāki 61+ valstīs Žurnāli Nav sertificētu žurnālu...

 • VyprVPN apskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Šveice (nedroša) Cena 6,67 USD / mēnesī (80 USD par 1 gadu) Serveri 700 žurnāli Nav žurnālu šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Jā Torrenting...

 • NordVPN apskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Panamā Cena 3,49 USD / mēn par 3 gadu plāna serveriem, kuru serveri ir 5560+ 59 valstīs 59% žurnālu Nav sertificētu žurnālu šifrēšanas AES-256-GCM / AES-256-CBC...

 • GOOSE VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Nīderlandē Cena 1,99 USD Serveri 71 žurnāls Nē šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Nav ieteicams Nav vietnes...

 • Avast VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Čehijas Republikā Cena USD 79,99 par viena gada plāna serveriem 55 serveriem 34 valstīs Žurnālu žurnāli Veikali Savienojumu žurnālu šifrēšana...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me