Pārskats par privāto piekļuvi internetam 2020. gadā

Jurisdikcija ASV
Cena 2,91 USD
Serveri 3272. lpp
Baļķi
Šifrēšana AES-256
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://www.privateinternetaccess.com/
Saderība Windows, Android, Apple

Privātā interneta piekļuve ir ASV dibināts VPN pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā privātuma un drošības risinājumus, izmantojot spēcīgu šifrēšanas līmeni un vairākus serverus, kas atrodas visā pasaulē. Šajā privātā interneta piekļuves pārskatā tiek novērtēta VPN pakalpojuma likumība un kompetence’Prasība par privātuma un anonimitātes nodrošināšanu lietotājiem internetā. Izlasiet šo privātā interneta piekļuves pārskatu un jaunāko lietotāju viedokli, uz kuru attiecas labākais vpn.

Plusi

 1. Nulles žurnāli (pat FBI divreiz neizdevās iegūt datus)
 2. 3386+ serveri 17 dažādās valstīs
 3. OpenVPN, L2TP / IPSec un PPTP protokoli
 4. Sniegta AES 256 bitu šifrēšana
 5. 24/7 tiešraides tērzēšanas funkcija
 6. Labs klientu atbalsts
 7. Viegli lietojams VPN klients

Mīnusi

 1. Atrodas ASV (5-acu, 9-acu un 14-acu alianšu radarā)
 2. Lēns lejupielādes ātrums
 3. Nav bezmaksas izmēģinājuma versijas
 4. Var’t atlasiet protokolus no programmatūras klienta

Iegūstiet privātu piekļuvi internetam

Žurnāli un konfidencialitātes politika

Daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji apgalvo, ka piedāvā “Nav reģistrēšanas politikas”, taču ļoti maz ievēro viņu solījumus, kā mēs savā rokasgrāmatā par vairāk nekā 100 šobrīd nozarē strādājošu pakalpojumu sniedzēju mežizstrādes politikas detalizētu izklāstu esam uzsvēruši. Lielākā daļa pakalpojumu, kurus esam pārskatījuši, reģistrē dažus nelielus sesijas / savienojuma datus. Tas parādījās tikai pēc tam, kad šie VPN tika pakļauti oficiālai izmeklēšanai, kad tika atrasti lietotāji, kuri izmanto pakalpojumus nelikumīgām darbībām. Nesenais piemērs bija PureVPN, kas atklāja FBI reģistrēšanas informāciju.

Lietas pamatojums

Tomēr, ja jūs meklējat pakalpojumu, kas ir spēcīgs pat no FBI spiediena, jums jāizmanto privātā interneta piekļuve. Pagājušajā gadā pakalpojumu sniedzējs nonāca FBI veiktās izmeklēšanas krustpunktos attiecībā uz to, ka lietotājs ir nepatiesi informējis un izplatījis informāciju par bumbas draudiem. Decembrī dažādām lidostām un skolām tika nosūtīti vairāki mānīšanās draudi ar nosaukumu “Ēriks Meads”.

Izmeklēšanas rezultātā tika iegūti pierādījumi tam, ka stalkeris, vārdā Makveterss, dodas prātā, apsēžoties par bijušo līdzstrādnieku Devonu Kenniju. Ja jūs vēl neesat uzminējuši, Ēriks Mēds ir Kenneja vārds’puisēns, kurš, acīmredzami sastopoties, noliedza jebkādu draudu izdarīšanu. Aizdomas vērsās pret Makvotersu, kurš vairāk nekā 100 reizes mēģināja sazināties ar bijušā darbinieka simpātiju.

PIA’s atbilde

Visi mēģinājumi sazināties ar e-pastu, Facebook, Twitter un TracFone tika meklēti IP adresē no privātā interneta piekļuves. Kaut arī FBI bija pietiekami daudz pierādījumu, lai McWaters atbrīvotu, viņi lūdza PIA nodot tās žurnālus. Tā kā pakalpojumu sniedzējs netur nekādu reģistrēšanas informāciju, tas nespēja sadarboties; Lietotāja privātuma nodrošināšana palika neskarta.

“Pārbaudot tiesas pavēstu derīgumu un apstiprinot to, mēs atkārtojāmies, kā vienmēr rīkojamies ar mūsu privātuma politikas saturu, un pēc tam paziņojām aģentam, ka mēs neierakstām nekādas lietotāja darbības. Aģents apstiprināja savu izpratni par mūsu uzņēmumu’savu politiku un nostāju, pēc tam meklējot alternatīvus piedāvājumus. Šis ziņojums skaidri norāda, ka PIA nereģistrē lietotāju aktivitātes, un mēs turpinām ievērot saistības ar saviem lietotājiem.”

Liels sarkanais karogs - PIA atrodas ASV

ASV, iespējams, ir vissliktākā vieta pasaulē, kur atrodas VPN.

Tas nav tikai daļa no vairākām datu apmaiņas aliansēm, piemēram, 14 acis, kā mēs norādījām mūsu detalizētajā rokasgrāmatā par problemātiskajām jurisdikcijām, bet tajā ir arī vairāku veidu datu saglabāšanas likumi, kas var nopietni ļaut tam piespiest jebkuru pakalpojumu sniedzēju iegūt datus jebkurā laikā. Visi šie jautājumi ietekmē PIA, pārvēršot jebkuru citu pietiekami labu pakalpojumu par tādu, kam nevajadzētu’t nevar abonēt.

Tomēr, tā kā PIA līdz šim nav koplietojusi žurnālus ar iestādēm, tai ir izdevies izglābt zināmu ticamību, neskatoties uz to, ka tā atrodas ASV. Mēs tomēr neiesakām uzņemties risku un meklēt pakalpojumu sniedzēju, kas atrodas drošākā vietā, piemēram, ExpressVPN vai Surfshark..

Cenas un plāni

PrivateInternetAccess piedāvā trīs cenu plānus, tāpat kā vairums nozares VPN pakalpojumu sniedzēju. Jūs varat izvēlēties mēneša kontu, gada kontu un divu gadu kontu.

privātā interneta piekļuves cenu noteikšana

Mēneša pakete tiek piedāvāta par 6,95 USD mēnesī, kas ir nedaudz augstāka salīdzinājumā ar dažiem citiem VPN pakalpojumu sniedzējiem. Tomēr jūs varat izvēlēties no ilgāka ilguma kontiem, lai izmantotu daudz zemākas cenas, jo gada pakete maksā USD 3,33 mēnesī un divkāršs gada plāns maksā USD 2,91 mēnesī (puse no tā, ko maksā mēneša paketes).

Pārskats par privāto piekļuvi internetam parādīja, ka tas piedāvā ļoti izdevīgu cenu, jo katram komplektam ir 7 dienu naudas atdošanas garantija un katram cenu noteikšanas plānam ir vienādas iespējas un aizsardzības līmenis, nodrošinot, ka jūsu dati un privātums ir aizsargāti no visa veida draudi internetā. Lai uzzinātu privātā interneta piekļuves kuponu, apskatiet Melnās piektdienas VPN piedāvājumus.

Iegūstiet privātu piekļuvi internetam

Bezmaksas izmēģinājuma versija

Ja dažas dienas vēlaties izmēģināt pakalpojumu bez maksas, mēs ar skumjām ziņojam, ka privātā interneta piekļuve šajā posmā nenodrošina bezmaksas izmēģinājumus. VPN pakalpojums piedāvā 7 dienu naudu atpakaļ garantiju no pieteikšanās dienas.

Mēs iesakām izmantot šīs septiņas dienas un pārbaudīt pakalpojumu visās jūsu izmantotajās platformās un ierīcēs. Izmēģiniet dažādus serverus, piekļūstiet dažādām vietnēm, kurām ir ierobežots ģeogrāfiskais izvietojums, un pārbaudiet, vai nav problēmu ar pakalpojumu un tā funkcijām.

Serveri

Saskaņā ar mūsu PIA pārskatu, VPN ir vairāk nekā 3272 serveri, kas izplatīti 33 pasaules valstīs. Starp tiem, tostarp Austrālija, Brazīlija, Kanāda, Dānija, Somija, Francija, Honkonga, Indija, Īrija, Izraēla, Itālija, Japāna, Meksika, Nīderlande, Jaunzēlande, Norvēģija, Rumānija, Singapūra, Dienvidkoreja, Zviedrija, Šveice, Turcija , Lielbritānija, ASV. Jūs varat pārbaudīt PIA’Tīkla lapa šeit, lai iegūtu papildinformāciju par serveru skaitu un atrašanās vietām katrā valstī (ekrānuzņēmums zemāk).

privāti interneta piekļuves serveri

Lai arī atbalstīto vietu skaits ir mazs, PIA sarakstam pastāvīgi pievieno jaunus serverus. Pagaidām to veido augstā servera un atrašanās vietas attiecība. Tas ļauj lietotājiem maskēt savu sākotnējo identitāti un palikt anonīmi internetā, izmantojot papildu stimulu izmantot serverus, kuru lietotāju slodze ir mazāka. Tā rezultātā jūs saņemat izcilu ātrumu neatkarīgi no tā, kurā valstī izveidojat VPN savienojumu, izmantojot PIA - kas ir svarīgi netraucētai straumēšanai un straumēšanai!

PIA sniegums

Lai sniegtu jums labāku priekšstatu par pakalpojuma uzticamību, mēs veica dažus veiktspējas testus. Ja jums ir divkāršs viedoklis par VPN, šie testi var palīdzēt lēmumu pieņemšanas procesā:

Ātruma pārbaude

Zemāk ir ātruma testa rezultāti ar 100Mbps savienojumu, lai sniegtu objektīvu priekšstatu par ātrumu, kuru varēsit izmantot, pieslēdzoties dažādiem PIA serveriem..

Vietējais ISP

Zemāk redzamie rezultāti ļaus jums labāk izprast atšķirību starp primārā tīkla ātrumu un PIA premium serveriem.

privāta interneta piekļuves ātruma pārbaude

Pievienots PIA France serverim

ASV – Francijas servera testi parādīja izcilu ātruma līmeni. Lai gan lejupielādes un augšupielādes ātrums tika samazināts. VPN izdevās nodrošināt pastāvīgu 50,67Mbps lejupielādi un 35,47Mbps augšupielādi ar latentumu līdz 418ms.

pia france servera ātrums

Savienots ar PIA Australia Server

Arī ASV un Austrālijas servera testi bija diezgan iespaidīgi. Jūs varat piesaistīt 52,25 Mbps lejupielādi un ātrumu 37,48 Mbps ar 231 ms latentumu. Tas joprojām ir diezgan liels pārlūkošanas / straumēšanas ātrums!

pia australia servera ātrums

Iegūstiet privātu piekļuvi internetam

Privāta interneta piekļuves straumju un P2P failu apmaiņas reālā ātruma pārbaude

PrivateInternatAccess vienmēr tiek slavēts kā VPN pakalpojums, kas vislabāk darbojas ar VPN saistītās izklaides funkcijās, piemēram, Torrenting un ģeogrāfiski ierobežota satura atbloķēšana.

Bet viss mārketinga mumbo jumbo uz VPN vietnes neattiecas’t nesasniedz neko, ja pakalpojumu sniedzējs nevar to dublēt ar faktisko sniegumu.

Un tas’Tas ir tieši tas, kas mūs sarūgtināja ar PIA, kad pārbaudījām tā sniegumu Torrenting.

PIA savulaik bija lielisks pakalpojums vilinošu mērķu sasniegšanai, par ko liecināja cilvēku skaits, kas to uzstājīgi ieteikusi labākajam vpn reddit lapai un citiem populāriem sociālo mediju forumiem. Bet pēdējā laikā tā izrāde ir kļuvusi par nastu. Nopietni!

Es pārbaudīju PIA’s Torrenting performance, mēģinot izveidot savienojumu ar kādu no tā īpašajiem P2P serveriem un lejupielādējot filmu, lai redzētu, cik tā darbojas. Un man jāsaka, ka rezultāti bija drausmīgi.

Es pieslēdzos viņu Izraēlas serverim, kuru viņi bija īpaši norobežojuši Torrenting uzdevumam.

Torrent privātā interneta piekļuves ātrums

Kad es izveidoju savienojumu ar šo serveri, es devos uz Yts.am - populāro Torrenting vietni, kurā ir daudz jaunāko filmu un cita veida satura, kuru varat viegli lejupielādēt..

Piezīme. Mēs vietnē BestVPN.co nekādā veidā neveicinām ar autortiesībām aizsargāta satura lejupielādi. Arī šī faila lejupielādes process tika apturēts pusceļā, lai nodrošinātu, ka šāds fails mūsu sistēmā netiek novietots. Šī demonstrācija bija paredzēta tikai PIA parādīšanai’izrāde paredzēta tikai Torrenting.

Yts es turpināju lejupielādēt filmu “Rekviēms cīnītājam” caur manu Utorrent klientu.

PIA ātrums vissliktākais ir lejupielādēšanai

Torrenting lejupielādes ātrums, kā arī augšupielādes ātrums bija krietni mazāks par nominālo. Pietiekami, lai liktu mums pazemināt PIA līdz a nav ieteicams pakalpojums Torrenting.

PIA torrent tests

Privāta piekļuve internetam lēns straumēšanas ātrums:

Šeit ir PIA ātruma testa rezultāti’s Izraēlas serveris:

Ping: 199 kundze

Lejupielāde: 3,19 Mb / s

Augšupielāde: 2,64 Mb / s

PIA ātruma pārskats

Šie ir rezultāti no a 20 Mb / s savienojums, kas nozīmē, ka PIA’Izraēlas serveris faktiski samazināja mūsu lejupielādes ātrumu par 84%, kas vienkārši nav pieņemams VPN, kas sevi reklamē Torrenting.

PIA’ātruma zudums, ko izmanto, lai lidotu ap 30–40% atzīme tikai dažus mēnešus atpakaļ. Varbūt viņiem notiek slikta fāze, un drīz viss uzlabosies, taču pagaidām PIA noteikti nav VPN, uz kuru jums vajadzētu doties, ja vēlaties iegūt Premium Torrenting pieredzi..

Privātās interneta piekļuves Netflix pārbaude - vai tā darbojas?

Es biju diezgan apmulsis no PIA ātruma testu aizraujošās veiktspējas, taču tik un tā es gaidīju no pakalpojumu sniedzēja daudz labākus pasākumus, kas saistīti ar Netflix atbloķēšanu..

Bet atkal es biju vīlusies, jo PIA pirms trešās savienošanas divreiz neizdevās atbloķēt Netflix US.

Privātā interneta piekļuves netflix apskats

Es biju savienots ar PIA’s Ņujorkas serveris, mēģinot atbloķēt Netflix, jo tas bija viņu labākais serveris uzdevuma veikšanai iepriekš.

Privāta interneta piekļuves netflix reālā pārbaude

Un kad PIA beidzot izdevās atbloķēt Netflix US, es nolēmu straumēt Ex Machina, kas ir ģeogrāfiski ierobežota filma, kas ir pieejama tikai Netflix ASV lietotājiem.

Netflix darbojas privāta piekļuve internetam

Jā, filma straumēja, bet tomēr es atkal saskāros ar tāda paša veida problēmu kā PIA VPN ātrums, kā ar Torrenting..

PIA VPN ātrums bija tik lēns, ka, pirmkārt, filmai bija daudz bufera. Un ar daudz ko es domāju daudz.

Otrkārt, PIA ātrums to nedarīja’t ļautu filmai sasniegt HD kvalitāti. Graudi uz ekrāna palika visur.

Netflix privāta piekļuve internetam - lēns ātrums

Kā es jau paskaidroju, ka Netflix privātā interneta piekļuves ātrums bija diezgan lēns, man jums jāparāda, cik lēns tas faktiski bija.

Šeit ir PIA Ņujorkas servera ātruma testa rezultāti:

Ping: 241 kundze

Lejupielāde: 3,03 Mb / s

Augšupielāde: 1,60 Mb / s

Privātā interneta piekļuves netflix ātrums ir vissliktākais

Atkal straumēšanas ātrums saglabājās 3 Mb / s diapazons manā 20 Mb / s interneta savienojumā.

Privātā interneta piekļuves ātrums ir precīzs iemesls, kāpēc pakalpojumu sniedzējs nedarbojās labi ar Netflix straumēšanu.

Citas funkcijas joprojām ir diezgan pieņemamas, piemēram, tai izdevās atbloķēt vietni’ASV versija trešajā mēģinājumā, bet, ja ātrums nepārsniedz straumēšanai pieļaujamo ātrumu, mēs runājam diapazonā no Vidēji 30% ātruma zudums, tad PIA nākotnē nepaliks piemērots VPN Netflix.

Klientu atbalsts

Privātajā piekļuvē internetam tiek izmantotas dažādas metodes, lai reaģētu uz tā lietotājiem’ vaicājumi. Jebkuram pakalpojumam, īpaši VPN nozarē, ir svarīgi, lai būtu dažādi kanāli, caur kuriem lietotāji var sazināties ar pakalpojumu, lai meklētu palīdzību.

Lai atrisinātu lietotāju problēmas un atbildētu uz viņu prasībām, PrivateInternetAccess izmanto tiešraides tērzēšanas funkciju, kā arī zināšanu bāzi un FAQ sadaļu..

Tiešraides Čats

Pārskatā par privāto piekļuvi internetam mēs pārbaudījām tiešraides iespēju un bijām gandarīti par tā kopējo rezultātu. Lai arī pagāja neilgs laiks, līdz klientu atbalsta personāls ieradās tiešsaistē un apmeklēja mūsu tērzēšanu, darbinieks ātri atbildēja uz mūsu vaicājumu un atbilstoši vadīja mūs..

Tiešraides tērzēšanas funkcija ir pieejama visu diennakti, visu diennakti un ir pieejama 365 dienas gadā. Tas parāda, ka PIA ir apņēmusies nodrošināt augstas kvalitātes pieredzi lietotājiem un ir veltīta jūsu ar VPN saistīto problēmu risināšanai.

Zināšanu pamats

PIA ir labi pieredzējusi un detalizēta zināšanu bāze, kurai var piekļūt no ‘Klientu atbalsts’ opcija no vietnes. Zināšanu bāzē ir iestatīšanas rokasgrāmatas, OpenVPN protokola konfigurācijas faili un informācija par dažādām piedāvātajām funkcijām.

FAQ sadaļa

BUJ sadaļai var piekļūt no ‘Sazinies ar mums’ pieejama no vietnes augšdaļas. Bieži uzdoto jautājumu sadaļā ir pamatinformācija par PIA VPN pakalpojumu, tā funkcijām, konfidencialitātes politiku un informāciju par maksājumiem.

Ja esat jauns lietotājs vai plānojat izmantot PrivateInternetAccess, tad BUJ pārbaude ir labs sākumpunkts, jo tas sniegs jums pietiekamu iesācēja informāciju par pakalpojumu.

Maksājuma iespējas

Privātajā interneta piekļuvē tiek izmantotas dažādas norēķinu metodes. Tie ietver kredītkaršu un debetkaršu maksājumus, kā arī PayPal, American Express, BitCoin, Ripple, Pay Garden un daudzas citas maksājuma metodes. Jūs varat arī norēķināties par pakalpojumu anonīmi, izmantojot Wal-Mart, Starbucks, Macy dāvanu kartes’s utt.

privātas piekļuves internetam apmaksas metodes

Iegūstiet privātu piekļuvi internetam

Pierakstīšanās process

Pierakstīšanās process privātam piekļuvei internetam ir vienkāršs, un tam ir vajadzīgas dažas darbības. Process ir atkarīgs no jūsu izvēlētā maksājuma veida. Pakalpojuma iegādei mēs izmantojām PayPal, un tā mūs novirzīja tieši uz PayPal’vietne. Viss, kas jums jādara, ir aizpildīt informāciju un to’s it, jūs esat pabeidzis.

Ja maksāšanai izvēlējāties kredītkartes opciju, tai nepieciešama nedaudz personīgāka informācija, ieskaitot jūsu e-pasta adresi. Jūs varat izmantot dāvanu karti vai arī norēķināties ar Bitcoin, ja vēlaties maksāt anonīmi.

PIA Windows klients

Kad esat reģistrējies pakalpojumam, varat vai nu konfigurēt VPN pakalpojumu, izmantojot manuālu konfigurēšanu, vai arī izmantot VPN klientu. Klients ir pieejams operētājsistēmai Windows (XP un jaunākām versijām) un Mac OS X (10.6 vai jaunāka versija). Jūs varat lejupielādēt klientus no ‘Klientu atbalsts’ lapa bez maksas.

Kad esat lejupielādējis klientu, jums vienkārši jāievada lietotājvārds un parole un jāpieslēdzas VPN pakalpojumam. Ir daži papildu iestatījumi, kurus varat arī izmantot, piesakoties klientā.

Jūs varat izvēlēties vajadzīgo savienojuma veidu, attālo portu vai, ja vēlaties izmantot porta pāradresāciju, VPN iznīcināšanas slēdzi, DNS noplūdes aizsardzību vai IPv6 noplūdes aizsardzību.

Varat arī izmantot klientu, lai izvēlētos aizsargāšanai nepieciešamo šifrēšanas līmeni, datu autentifikāciju un rokasspiediena iestatījumus.

Saderība

Pārskatā par privāto piekļuvi internetam mēs bijām gandarīti par ierīču un operētājsistēmu skaitu, ar kurām pakalpojums ir saderīgs.

Varat konfigurēt VPN operētājsistēmā Windows un Mac, izmantojot programmatūras klientu vai manuālo iestatīšanu. Pakalpojumu var izmantot arī iOS un Android ierīcēs, izmantojot sniegtos iestatīšanas norādījumus. PIA darbojas arī ar Ubuntu Linux ierīcēm, dažādiem maršrutētājiem un Boxee Box ierīci.

Tas nodrošina aizsardzību vairākās platformās, un kopā ar multi-login funkciju jūs varat palikt aizsargāti, baudot interneta brīvību.

Piedāvātās konsultācijas

Privātā interneta piekļuve piedāvā iestatīšanas rokasgrāmatas un konsultācijas pakalpojuma konfigurēšanai katrā ierīcē, ar kuru tas ir saderīgs. PIA iestatīšanas norādījumiem var piekļūt no vietnes ‘Klientu atbalsts’ lapā vietnē.

Šīs rokasgrāmatas sniedz soli pa solim pakalpojuma konfigurēšanu, un ir arī atsevišķas pamācības, kā saderīgās ierīcēs konfigurēt dažādus protokolus. Ir OpenVPN konfigurācijas faili, kurus var lejupielādēt arī no šīs lapas.

Protokoli un šifrēšana

PrivateInternetAccess nodrošina spēcīgus drošības pasākumus, apvienojot dažādus protokolus un šifrēšanas līmeņus. PIA piedāvātie protokoli ir PPTP, L2TP / IPSec un OpenVPN. Šie protokoli darbojas kopā ar šifrēšanas līmeņiem, lai aizsargātu jūsu datus pret dažādiem draudiem.

Šifrēšanas līmeņos ietilpst AES (CBC Blowfish) 128 bitu un 256 bitu šifrēšana. Ja izmantojat pakalpojuma klienta programmatūru, datu un identitātes aizsardzībai varat arī izvēlēties datu autentifikācijas un rokasspiediena iestatījumus..

Tomēr nav iespējas izvēlēties protokolu, izmantojot klienta programmatūru, jo tas nāk ar noklusējuma OpenVPN protokola iestatījumiem. Ja nevēlaties izmantot OpenVPN, varat manuāli konfigurēt izvēlēto protokolu.

Iegūstiet privātu piekļuvi internetam

Papildus iespējas

PIA noteikti piedāvā papildu iespējas, piedāvājot lietotājiem papildu saderību un uzticamību. Izvēloties pakalpojumu, varat justies pārliecināti, ka izmantosit vairākas noderīgas funkcijas. Starp tiem iekļaujiet:

PIA Mace ™ bloķē reklāmas, izsekotājus, sīkfailus

MACE ir jauna PIA piedāvāta sistēma, kas vēl vairāk palielina klientu’Drošība un privātums. Šī funkcija atgriež nevēlamo domēna vārdu IP adreses kā adresi, kas nav nododama. Tā rezultātā VPN bloķēs visu vietņu kairinošās reklāmas, kas ietaupa jūsu datus un joslas platumu. Bloķējot arī izsekotājus un sīkfailus, jūs varat nodrošināt, ka jūsu identitāte paliek pilnīgi droša. Labākā daļa no visiem: šai funkcijai nav jālejupielādē atsevišķa lietojumprogramma, jo tā ir iebūvēta kopā ar VPN.

Vienādranga (P2P) / aizraujoša

Ja jūs meklējat uzticamu VPN, kas neierobežo joslas platumu vai neseko jūsu straumējošajām darbībām, PIA noteikti ir laba izvēle. Pakalpojums piedāvā pilnīgu anonimitāti, bet ierobežotu ātrumu. Tas nodrošina, ka jūsu identitāte vienmēr ir droša, vienlaikus nodrošinot visaugstāko ērtības līmeni, lai lejupielādētu visu, ko vēlaties.

SOCKS5 starpniekserveris

Privātā interneta piekļuve pat atbalsta SOCKS5 starpniekserveri, kas garantē visaugstāko drošību P2P / Torrenting darbībām. Šis protokols atbalsta uzlabotas tīkla tehnoloģijas, piemēram, IPv6 un UDP, kas nodrošina, ka jūs vienmēr esat drošībā. Jūs varat justies pārliecināti, ka jūsu identitāte paliek pilnīgi anonīma no ziņkārīgo valdības aģentūru un vietējo interneta pakalpojumu sniedzēju puses.

Interneta nogalināšanas slēdzis

Interneta nogalināšanas slēdzis ļauj pārtraukt interneta savienojumu, kad VPN atvienojas. Tas aizsargā jūs un liedz ļaunprātīgām organizācijām piekļūt jūsu datiem vai zināt jūsu identitāti, ja VPN neizdodas.

Ostas pāradresācija

Ostas pāradresācijas funkcija ļauj novirzīt noteiktus sakarus uz noteiktu vārteju. Tomēr tas samazina privātumu, un PIA iesaka neņemt vērā šo funkciju, jo jūs augstu vērtējat augstu drošību.

DNS noplūdes aizsardzība

Izmantojot šo funkciju, jūs iegūstat pilnīgu aizsardzību, jo jūsu DNS tiek virzīts caur VPN. Tādā veidā jūs esat pasargāts no DNS noplūdes, un jūsu privātums paliek neskarts.

IPv6 aizsardzība pret noplūdi

IPv6 aizsardzība pret noplūdi atspējo satiksmi, kas iet caur IPv6, kamēr izmantojat PIA VPN. Tas nodrošina, ka nav IPv6 trafika.

Vairāki pieteikumi

Izmantojot Privateinternetaccess, vienā un tajā pašā kontā varat vienlaikus savienot līdz 5 dažādām ierīcēm. 5 multi-login funkcija lietotājiem ļauj izmantot interneta elastīgumu un drošību neatkarīgi no tā, kuru ierīci vai platformu viņi vēlas izmantot.

Iegūstiet privātu piekļuvi internetam

Kā izmantot privāto piekļuvi internetam (PIA) Ķīnā?

Līdzīgi citiem pakalpojumu sniedzējiem, arī PIA’Pēc Ķīnas valdības ierobežojumiem attiecībā uz Ķīnas VPN pakalpojumiem kontinentālajā Ķīnā nav pieejama vietne. Atliek tikai viena privātā interneta piekļuves (PIA) izmantošanas iespēja Ķīnā: iestatiet VPN manuāli. Kamēr “Lielisks ugunsmūris” tas bloķē visus VPN savienojumus, ko tas var atrast, tas tomēr piedāvā zināmu rīcības brīvību IPSec / L2TP savienojumiem. Sekojiet PIA’rokasgrāmata par to, kā iestatīt protokolu dažādās ierīcēs. Tas ietver instrukcijas maršrutētājiem, Android tālruņiem, iOS un arī darbvirsmām.

Ieteicamās alternatīvas PIA VPN

PIA bija lielākais pakalpojumu sniedzējs dažus gadus atpakaļ, bet kopš tā laika tas zaudēja lielu daļu sava spīduma un uzticamības, jo atmeta vienu svarīgu īpašību pēc otras. Tagad tas nenotiek’t piedāvā atbloķēt Netflix US vai jebkuru citu straumēšanas pakalpojumu, piemēram, Disney Plus. Tā vilinošās iespējas pat ir krietni samazinājušās, jo lietotāji ir daudz sūdzējušies par savienojuma pārtraukumiem un lēniem pilieniem. Tas ir bijis grūts kritiens no PIA žēlastības.

PIA mūs pašreizējā formā neiesaka, jo tā cena ir pārāk augsta - USD 3,11 mēnesī vai USD 87,87 par 2 gadu darījumu, un tā lietotājam rada tik zemu vērtību.

Nākamā labākā alternatīva tai pašlaik ir PureVPN, kas joprojām ir diezgan bagātīga ar savu īpašo atbalstu Netflix atbloķēšanai, Torrenting un citām saistītām darbībām. Un jūs varat saņemt PureVPN tikai par USD 2,88 mēnesī vai par 69 ASV dolāriem vienreiz rēķinu, ja dodaties uz tā 2 gadu darījumu, kas ir vislētākā abonēšanas pakete.

Privātā interneta piekļuves (PIA) alternatīvas

PIA bija lielākais pakalpojumu sniedzējs dažus gadus atpakaļ, bet kopš tā laika tas zaudēja lielu daļu sava spīduma un uzticamības, jo atmeta vienu svarīgu īpašību pēc otras. Tagad tas nenotiek’t piedāvā atbloķēt Netflix US vai jebkuru citu straumēšanas pakalpojumu. Tā vilinošās iespējas pat ir krietni samazinājušās, jo lietotāji ir daudz sūdzējušies par savienojuma pārtraukumiem un lēniem pilieniem. Tas ir bijis grūts kritiens no PIA žēlastības.

PIA mūs pašreizējā formā neiesaka, jo tā cena ir pārāk augsta - USD 3,11 mēnesī vai USD 87,87 par 2 gadu darījumu, un tā lietotājam rada tik zemu vērtību.

Nākamā labākā alternatīva tai pašlaik ir PureVPN, kas joprojām ir diezgan bagātīga ar savu īpašo atbalstu Netflix atbloķēšanai, Torrenting un citām saistītām darbībām. Un jūs varat saņemt PureVPN tikai par USD 1,99 mēnesī, ja dodaties uz tā 1 gada darījumu, kas ir viens no lētākajiem abonēšanas paketiem..

VPN nodrošinātāji

Atbloķē Netflix ASV

Piedāvā ātru ātrumu

Šifrēšana

Protokoli

Vairāki pieteikumi ir atļauti

Cenu noteikšana

Lasīt atsauksmes

Vietne

NordVPN PureVPN
Ātri Virs vidējā / vidējā
AES-256 šifrēšana visos protokolos, kurus tā atbalsta AES-256 šifrēšana visos protokolos, kurus tā atbalsta
OpenVPN, IPSec & IKEv2 OpenVPN, L2TP, PPTP & SSTP
6 5
2,99 USD mēnesī par 3 gadu abonēšanas plānu (USD 107,55, par kuru jāmaksā vienreiz) 2,88 USD / mēnesī par 2 gadu abonēšanas plānu (USD 69,00 vienreiz jāmaksā)
NordVPN apskats PureVPN pārskats
Apmeklējiet NordVPN Apmeklējiet vietni PureVPN

Secinājums

Privāta piekļuve internetam ir viens no VPN pakalpojumiem, kas piedāvā ierobežotu drošību un privātumu. Pakalpojums novērtē aizsardzību pret dažādiem draudiem internetā un nodrošina to, izmantojot savus drošības protokolus un šifrēšanas līmeņus.

Pārskatā par privāto piekļuvi internetam mēs bijām gandarīti par pakalpojumu kopumu. Bez lēna veiktspējas ātruma, pakalpojumu ir viegli izmantot un iestatīt. Apvienojumā ar labu klientu atbalstu un detalizētām iestatīšanas instrukcijām PIA piedāvā izdevīgu cenas un kvalitātes attiecību.

Tātad, ja jūs meklējat VPN pakalpojumu, kas nodrošina visaugstāko interneta drošību un aizsargā jūsu privātumu internetā, nekas nav tuvāk par privāto piekļuvi internetam.

Похожие статьи

 • Privātā tuneļa pārskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Amerikas Savienotajās Valstīs Cena 3 USD mēnesī (36 USD par gada plānu) Serveri 22 Serveri 12 valstīs Žurnāli Uztur slepenus žurnālus 14 dienu šifrēšanai...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me