PrivateVPN apskats

Jurisdikcija Kanāda
Cena USD 3,82 mēnesī par 1 gada plānu
Serveri 150+ serveri 50+ valstīs
Baļķi
Šifrēšana AES-256-bit
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://privatevpn.com/
Saderība Windows, Android, Apple, Chrome, Firefox

Zviedrijā dibinātais PrivateVPN mērķis ir nodrošināt lietotājiem digitālo brīvību. Piedāvājot ļoti uz klientu orientētus VPN pakalpojumus, piemēram, Netflix atbloķēšanu, straujo atbalstu un Disney +, tas ir ieguvis zināmu reputāciju tirgū, lai veiktu šīs darbības izcili labi.

Tomēr tā’Tā kā nav ilgstoša abonementa un augstās izmaksas, lietotāji mudina paļauties uz budžeta ziņā draudzīgākām alternatīvām. Neskatoties uz to, apskatiet mūsu 2020. gada PrivateVPN pārskatu, lai iegūtu objektīvu attēlu uz pakalpojumu sniedzēju, vai arī izlasiet mūsu labāko VPN ceļvedi, lai iegūtu vairāk iespēju.

PrivateVPN atrodas valstī, kurā darbojas 5 acis

Neskatoties uz Zviedrijas vārdu, kas ikvienam rada drošības sajūtu, maz zina, ka šī gleznainā Eiropas valsts ir 5 acu alianses locekle, kā mēs uzzinājām mūsu detalizēts pētījums par starptautiskām informācijas apmaiņas aliansēm. Atrodoties Zviedrijā, padariet PrivateVPN par daudz nedrošāku, jo Zviedrijas valdība jebkurā laikā var pieprasīt PrivateVPN iegūt datus par valsti vai nu’Pēc paša vai pēc alianses dalībvalstu pieprasījuma. Pat ja PrivateVPN to neievēro, tikai draudošie draudi saņemt pasūtījumu ir pietiekami problemātiski, lai radītu bažas.

PrivateVPN žurnālu politika

Vietnē BestVPN.co mēs neatvainojamies attiecībā uz privātumu, un šajā nulles summas spēlē mums nekas nav pieņemams kā skaidri noteikta nulles žurnālu politika.

Mēs veica visaptverošu aptauju par vairāk nekā 100 pakalpojumu sniedzēju reģistrēšanas politikām, lai tikai pastāstītu lietotājiem par to, kā daži VPN ir neuzticīgi, neskatoties uz to, ka viņi apgalvo tieši pretēji.

PrivateVPN paziņo, ka tas tā nav’Netiek glabāti jebkāda veida lietotāju dati attiecībā uz darbībām ar VPN savienojumiem, taču mēs joprojām uztraucamies, jo tie reģistrē lietotāju IP adreses.

Tas’mēs uzskatām, ka tas nav drošs, un PrivateVPN patiešām ir jāpārtrauc to darīt, ja tas patiešām vēlas ievērot savu vārdu, kas paaugstina privātumu.

PrivateVPN pārskats 2020 - satura tabula

 1. PrivateVPN ātrais pārskats
 2. PrivateVPN cenu pārskats
 3. PrivateVPN bezmaksas izmēģinājuma versija
 4. Pārskats par PrivateVPN protokoliem
 5. PrivateVPN serveru apskats
 6. PrivateVPN lietotņu savietojamība
 7. PrivateVPN lejupielāde
 8. PrivateVPN atbalsta pārskats
 9. PrivateVPN žurnālu politika
 10. Vai PrivateVPN darbojas Netflix?
 11. Vai PrivateVPN atbalsta Torrenting un P2P failu koplietošanu?
 12. PrivateVPN Firestick
 13. PrivateVPN un Kodi
 14. PrivateVPN Reddit atsauksmes
 15. PrivateVPN starpniekserveris

PrivateVPN ātrais pārskats

Tā’Tas ir drošs ar iekšējā servera infrastruktūru un ir viens no nedaudzajiem VPN, kas tur darbojas’t ļaujiet sagūstīt jebkurus baļķus.

Citas nevainojamas funkcijas, kas saistītas ar PrivateVPN, ietver slēdzi, speciālas lietotnes, satura atbloķēšanu un daudz ko citu.

Viņu šifrēšanas līmeņi ir necaurlaidīgi, lai nodrošinātu, ka pat tad, ja notiek MiTM (Man in the Middle) uzbrukumi, viņi uzvarētu’t nespēj kaut ko iegūt no datu paketēm.

PrivateVPN ir viens VPN, kas kopš tā pirmsākumiem ir ieguvis augstu uzticamības un uzticamības līmeni, un ir kļuvis par pakalpojumu, kas’Ir noteikti vērts izmēģināt,

Lai uzzinātu vairāk par ložu necaurlaidīgajiem šifrēšanas līmeņiem, cenu plāniem, atmaksas politikām, nišas platformas atbalstu, izlasiet šo visaptverošo un iekļaujošo BestVPN.co pārskatu PrivateVPN.!

Plusi

 1. 6 vienlaicīgi savienojumi
 2. Serveri 56 valstīs
 3. Atbalsta visas OS platformas
 4. Vairāku protokolu atbalsts nodrošina visaugstākās kvalitātes drošību & šifrēšana
 5. Neierobežots joslas platums & serveru slēdži
 6. 30 dienu atmaksas politika

Mīnusi

 1. Nav bezmaksas izmēģinājuma versijas
 2. Nav paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox
 3. Lēns straumēšanas ātrums

Iegūstiet PrivateVPN

Vai PrivateVPN darbojas Ķīnā?

Diemžēl PrivateVPN nepiedāvā stabilu risinājumu Ķīnas VPN lietotnes iegūšanai. Pakalpojumu sniedzējs nav norādīts arī Google Play un iTunes veikalos. Netizens, kas dzīvo Ķīnā, iespējams, būs jāizmanto starpniekservera pakalpojums, lai lejupielādētu tam paredzēto lietotni no PrivateVPN. Tie, kas atrodas ārpus valsts un plāno apmeklēt Ķīnu, savā ierīcē var priekšielādēt lietotni PrivateVPN. Tādā veidā, nolaižoties kontinentālajā Ķīnā, viņi viegli varēs atbloķēt visas ārvalstu lietotnes / pakalpojumus / vietnes.

PrivateVPN cenu pārskats

Neskatoties uz to, ka PrivateVPN ir viens no labākajiem VPN kategorijā, tas nav’t tikpat dārgi kā citi līdzīga auguma pakalpojumi. Faktiski pēdējos 8 mēnešos cenas ir pazeminājušās. Tomēr cenu noteikšanas stratēģija joprojām ir tāda pati - ir pieejami trīs plāni, ieskaitot mēnesi, ceturksni un gadu.

Mēneša abonements atmaksās summu USD 7,67, savukārt ceturkšņa abonements maksā USD 15,75, par kuru jāmaksā vienreiz (USD 5,25 mēnesī). Bet mans personīgais favorīts paliek gada plāns, kura izmaksas ir USD 50,40, ja rēķins tiek aprēķināts vienreiz (3,88 USD / mēnesī), un tajā ietilpst bezmaksas abonēšanas mēnesis.

Tādā veidā PrivateVPN tiek izlikti cenu plāni’vietni, lai lietotājiem būtu vieglāk orientēties, saprast un izvēlēties viņu budžetam piemērotāko.

PrivateVPN cenu pārskats

Aptuveni pirms 8 mēnešiem gada PrivateVPN gada cena bija USD 54,00, par to tika iekasēta vienreizēja summa (4,15 USD mēnesī), tāpēc viņi noteikti ir mainījuši savas cenas, cenšoties piesaistīt vairāk klientu.

Ņemot vērā funkciju skaitu un uzticamību, ko šis VPN rada tabulā, cenu plāni noteikti ir to vērtības vērti. Bet, ja jūs joprojām esat neapmierināts ar kaut ko, uzvarēja PrivateVPN’liedz jums aizbraukt, atvieglojot viņu 30 dienu atmaksas plānu. Ļaujiet’Tālāk ir apskatīts vairāk par to, kā tas darbojas.

Iegūstiet PrivateVPN

PrivateVPN bezmaksas izmēģinājuma versija

Bezmaksas izmēģinājumi vienmēr ir lieliski, jo tie ļauj pārbaudīt un pārbaudīt VPN no visiem aspektiem, pirms apņemties to veikt ar apmaksātu pilna laika abonementu. Bet pagaidiet, tur’Tā kā bummer, PrivateVPN nepiedāvā bezmaksas izmēģinājuma versiju, piemēram, citus pakalpojumus, lai gan tas būtu lieliski, ja viņi to darītu.

PrivateVPN bezmaksas izmēģinājuma versija

Visiem cenu plāniem ir pievienota tikai 30 dienu naudas atdošanas garantija, kurā jūs varat lūgt atmaksu jebkurā laikā pirms savas 30. dienas beigām, ja’nevēlaties palikt pie pakalpojuma.

Kaut arī mēs ticam, ka atmaksas politika ir laba, taču tā var’t aizstāt bezmaksas izmēģinājumu tālejošo ietekmi. Šajā aspektā PrivateVPN gūst punktu uz leju.

Kā izveidot PrivateVPN kontu

Viena lieta, kas mums ārkārtīgi ļoti patika, pārskatot PrivateVPN, bija lietotāja pieredzes kvalitāte un ērta navigācija visā pakalpojumu sniedzējā.’vietne.

Ja vēlaties izveidot kontu ar pakalpojumu, šeit’Cik viegli tas ir!

 • Atveriet PrivateVPN’vietnē un noklikšķiniet uz “Iegūstiet PrivateVPN” no mājas lapasReģistrējieties PrivateVPN kontā
 • Izvēlieties cenu plānu (ilgtermiņa lietotājiem mēs iesakām katru gadu) un ievadiet savu e-pasta adresi un paroli.
 • Izvēlieties pieejamo maksājuma veidu. Mēs izvēlamies Bitcoin, tāpēc tas mūs ved uz nākamo lapu, kur darījums tiks tālāk apstrādāts.Privātāvpn pieteikšanās
 • Pabeidziet darījumu, un jūs būsit veiksmīgi reģistrējies kontam PrivateVPN.

PrivateVPN serveru apskats

Serveri ir galvenā jebkura VPN pakalpojuma pamatā. Ja izvēlaties apmaksātu VPN, pakalpojumu sniedzējam ir ne tikai jānodrošina daudzveidīga serveru atrašanās vieta, bet arī pieejamo serveru skaitam jābūt pietiekami lielam, lai nodrošinātu lielisku pakalpojumu.

Bet tas’Tieši tur, kur PrivateVPN mūs visvairāk sarūgtināja. Ar pakalpojumu klientiem tiek piedāvātas tikai 56 atrašanās vietas un 100 un vairāk serveru. Citi konkurenti, piemēram, ExpressVPN, piedāvā 1500+ serverus 94 valstīs, savukārt PureVPN piedāvā 750+ serverus 140+ valstīs. Serveru infrastruktūra vietnē PrivateVPN nav’t ir labākais starp tiem, kurus mēs’līdz šim pārskatīts.

PrivateVPN serveru apskats

Tas joprojām nodrošina pienācīgu interneta savienojumu, taču, ņemot vērā nelielu serveru skaitu, tādas problēmas kā joslas platuma sašaurinājumi būtu pārāk izplatīta parādība.

Tā uzvarēja’Nevar būt tik labi, lai atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotu saturu, vai nu tāpēc, ka tādi uzņēmumi kā Netflix kļūst arvien prasmīgāki identificēt VPN maršrutētos savienojumus un bloķēt piekļuvi tiem. Serveri jāpievieno simtos, ja PrivateVPN vēlas izveidot daudz piemērotāku un spējīgāku pakalpojumu savai lietotāju bāzei.

PrivateVPN lietotņu savietojamība

VPN nodrošina jūsu interneta savienojumu, taču tas, cik labi viņi to dara katrā dažādās operētājsistēmas operētājsistēmās, ir atkarīgs no viņu sniegto speciālo lietotņu savietojamības..

Izmantojot speciālas lietotnes, PrivateVPN nodrošina arī parasto savietojamību ar visām populārajām OS, piemēram, Windows, Mac, Android un IOS.

Bet tas’par to, lai gan mēs noteikti to novērtētu, ja viņi būtu gājuši soli priekšā konkurencei, nodrošinot vairāk lietotņu, kas paredzētas nišu platformām, piemēram, Firestick.

Iespējams, ka PrivateVPN nebūs labākais VPN operētājsistēmai Mac vai Windows, taču lietotnes platformās darbojās lieliski. Viņiem ir interaktīvs UX un UI dizains ar visām funkcijām un opcijām, kas ir viegli sasniedzamas.

PrivateVPN lejupielāde

Ja vēlaties lejupielādēt PrivateVPN klienta lietotni savai operētājsistēmai, šeit ir saites, kas jums to palīdzēs izdarīt katrai speciālajai platformai:

 • Windows

Lietotne operētājsistēmai Windows 7, 8, 8.1 un 10: https://PrivateVPN.com/client/PrivateVPN-win-new.exe

 • Mac

Lietotne operētājsistēmai Mac OS X: https://PrivateVPN.com/client/PrivateVPN1.1.pkg

 • iOS VPN

Lietotne iPhone un iPad iOS 9.0 vai jaunākai versijai: https://itunes.apple.com/us/app/PrivateVPN/id1168424870?ls=1&mt

 • Android

Lietotne operētājsistēmai Android 4.0 vai jaunākai vietnei: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pVPN.PrivateVPN

Instalēšanas process paliek vienāds visās platformās un šeit’Kā jūs varat iziet cauri iestatījumiem četrās vienkāršās darbībās:

 1. Piesakieties savā kontā vai reģistrējieties, norādot savu e-pasta ID un iestatot paroli
 2. Pērciet PrivateVPN’abonēšanu, izvēloties jebkuru no pieejamajiem plāniem
 3. Lejupielādējiet savas operētājsistēmas VPN lietotnes klientu no iepriekš sniegtajām saitēm
 4. Nomainiet servera atrašanās vietu un noklikšķiniet uz “Pievienojieties”

Iegūstiet PrivateVPN

PrivateVPN atbalsta pārskats

Veikla klientu atbalsta komanda var ļaut pat visnelabvēlīgākajiem pakalpojumiem iegūt pozitīvu reputāciju tirgū. VPN bieži ir sarežģīti lietotājiem, kuri don’t nav lielas pieredzes to lietošanā, tāpēc tas, izņemot ceļvežus un konsultācijas, ir arī tas’Ir lieliski, ja jums ir klientu atbalsts, kurš tos var vadīt.

Vietnē PrivateVPN klientu atbalsts ir visaugstākais, un, lai to rūpīgi pārbaudītu, mēs ievietojām patiešām sarežģītu jautājumu, t.i., es esmu izmēģinājis visu, bet Netflix joprojām to nedara.’t darbs.

Šeit ir mūsu sarunas ar PrivateVPN atbalstu stenogramma:

 • Tiešsaistes tērzēšanas funkcija ir viegli redzama visās lapās:PrivateVPN atbalsta pārskats
 • Tiešsaistes atkārtojums tiek parādīts tikai tad, ja iesniedzat vaicājumu. Šeit varat redzēt tērzēšanas logu un to, kā teikts, ka pārstāvis drīz būs ar mums.
  PrivateVPN tiešraide
 • Rep’vārds bija Manish, un mēs jautājām, kā izmantot Netflix, jo mēs esam izsmēluši visas iespējas, piemēram, izmēģināt visus serverus.
  PrivateVPN zināšanu bāze
 • Pēc tam, kad mums tika parādīts saraksts ar strādājošajiem serveriem ar Netflix US, pārstāvis devās uz procedūru un kopīgoja saiti tiešsaistes ceļvedim par problēmu, kas pieejama ar PrivateVPN.
  PrivateVPN biļete

Kad mēs viņu pamudinājām vairāk, sakot, ka gida nebija’t daudz palīdzēja, tad viņš pārgāja uz traucējummeklēšanas režīmu un lūdza mūs veikt DNS noplūdes testu.

Bingo! Mums ir uzvarētājs! Klientu atbalsts bija ļoti apmierinošs visos kontos, pat ja Netflix US joprojām to nedarīja’t strādājot ar PrivateVPN, mēs esam pārliecināti, ka pārstāvis būtu nodrošinājis, ka mēs tikām galā.

Lielais darbs, kas mums jāsaka ar PrivateVPN.

PrivateVPN ipleak

Papildus tiešās tērzēšanas funkcijai ir arī plašas rokasgrāmatas un konsultācijas, kas palīdz lietotājam ikreiz, kad tas nonāk nepatikšanās ar pakalpojumu.

Pārskats par PrivateVPN protokoliem

Protokoli, kurus izvieto PrivateVPN, ir šādi:

 1. OpenVPN
 2. PPTP
 3. L2TP
 4. IKEv2
 5. IPSec

No šīs partijas OpenVPN ir visdrošākais protokols, kas pastāv, un tas ir mūsu noklusējuma ieteikums VPN lietotājiem neatkarīgi no kategorijas. Bez tam, PrivateVPN piedāvā arī IKEv2, IPSec un L2TP protokolus, kas ir pietiekami labi, lai nodrošinātu lielāko daļu savienojumu..

PPTP nav ieteicams, jo tas’ir novecojis, taču tā pieejamība joprojām ir lieliska īpašība, jo daži iekšējie biznesa tīkli vai komunikāciju tīkli to prasa. Ja kāds meklētu VPN ar PPTP protokola atbalstu, PrivateVPN noteikti izpildītu viņu prasību.

Iegūstiet PrivateVPN

Vai PrivateVPN darbojas Netflix?

Tā’s ir svaigs jaunais gads, un mēs’jums noteikti vajadzēja jūs reāllaikā atjaunināt, vai PrivateVPN 2020. gadā darbojas kopā ar Netflix un Disney + vai nē.

Netflix vai pat Netflix US atbloķēšana šajā jautājumā ir diezgan sarežģīts koncerts. Tas ir diezgan grūti, lai VPN varētu nepārtraukti piedāvāt šo atbloķēšanas funkciju saviem lietotājiem. Tātad, ka’Tāpēc es ķēros pie jaunu PrivateVPN Netflix savietojamības testu veikšanas, lai palīdzētu jums iegūt būtisku un savlaicīgu informāciju, kas jums kalpotu vislabāk.

Tātad, vai PrivateVPN faktiski strādā, lai atbloķētu Netflix US 2020. gadā?

Jā, tomēr tā ir, tomēr pieredze ir tikai okejiska.

Es diezgan viegli varēju noskatīties Avengers - Infinity War caur to Netflix. Nav savienojumu problēmu. Pirmajā mēģinājumā tiku galā.

Vai PrivateVPN darbojas Netflix

Tagad nonāk pie trūkumiem.

Nu kvalitāte nebija līdz atzīmei, ko diezgan spilgti var redzēt no ekrānuzņēmuma, kuru šeit kopīgoju.

Tas pats notiek ar PrivateVPN, lai atbloķētu Netflix US

Tas galvenokārt notiek tāpēc, ka PrivateVPN ASV serveros izmanto lēnākus ātrumus nekā parasti.

Tātad pakalpojumu sniedzējs veiksmīgi atbloķē Netflix US, taču, ja jūs meklējat labākas kvalitātes video un vispārīgu bagātinošāku straumēšanas pieredzi.

PureVPN šajā ziņā ir daudz labāks, tāpat kā ExpressVPN un pat Surfshark.

Iegūstiet PrivateVPN

Vai PrivateVPN atbalsta Torrenting un P2P failu koplietošanu?

Jāatzīst, ka PrivateVPN varētu būt ļoti daudz tehnisko problēmu, taču tas tā ir’dara visu, kas var pamudināt klientu pieņemt lēmumu iekļauties pakalpojumā.

Tāpat kā Netflix US atbloķēšana, arī PrivateVPN nodrošina Torrenting un P2P atbalstu. Tomēr jūs to varat izdarīt tikai caur serveriem Lielbritānijā, kas var nozīmēt, ka, ja neveicat’tur nedzīvo, tādējādi samazinot lejupielādes ātrumu.

Ja jūs meklējat VPN, kas nodrošina labāku Torrenting veiktspēju, izlasiet mūsu ceļvedi par labāko VPN Torrenting..

PrivateVPN Firestick

Firestick nepārtraukti palielina savu tirgus daļu, un tā ieviešana ļāva Fire TV by Amazon augt lēcienveidīgi. Straumēšanas ierīce atbalsta arī citus pakalpojumus, piemēram, Netflix, BBC iPlayer, Hulu un citus, dažādojot skatīšanās pieredzi.

PrivateVPN Firestick

Bet, Firestick uzvarēja’t daudz nedarbojas, neizmantojot VPN, ļaujot tam iegūt un straumēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu. PrivateVPN noteikti var atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu,

PrivateVPN Kodi Addon

Diemžēl PrivateVPN to nedara’t nav īpaša Kodi papildinājuma, pat 2020. gadā.

Tas sniedzēju diezgan sarūgtina’daļa, jo tagad šķietami atpaliek no vecajām funkcijām un iespējām nozarē, kas nepārtraukti paaugstina latiņu.

PureVPN un dažiem citiem labākajiem VPN ir savi Kodi papildinājumi, taču ne mazums ir sekojuši tādiem piemēriem kā PrivateVPN..

Es zinu, ka jūs varat palaist VPN uz Kodi, pat instalējot to tieši ierīcē, bet tas pārspēj visu mērķi, pat, pirmkārt, izmantot arī Kodi. Kāpēc jūs izmantojat Kodi, lai skatītos filmas un seansus, ja to pašu varat darīt, izmantojot savu pārlūkprogrammu?

Ērtības un funkcionalitāte šeit ir divi galvenie punkti, kas jāņem vērā’Tieši tas padara Kodi VPN īpašo papildinājumu vēl spēcīgāku.

PrivateVPN ir nopietni jāuzlabo spēle atbloķēšanas un straumēšanas nodaļā.

Jebkurā gadījumā, ja vēlaties izmantot PrivateVPN pašā Kodi, varat to izdarīt, iestatot to caur OpenVPN atbalstīto VPN failu pārvaldnieku.

Iegūstiet PrivateVPN

PrivateVPN starpniekserveris

Nē, PrivateVPN nav, bet tas nav liels jautājums.

Vietnes BestVPN.co parasti neviens no mums neiesaka tuvināt, jo tās netiek izmantotas’Lai nodrošinātu jūsu drošību tiešsaistē, nepiedāvājiet tādas drošības funkcijas kā šifrēšana vai protokola atbalsts.

Tātad, pat ja PrivateVPN būtu piedāvājis bezmaksas vai pat apmaksātu starpniekserveri, es ļoti ieteiktu jums palikt prom no tā.

PrivateVPN Reddit atsauksmes

Pārdomāts viedoklis ir slikts pārskatīšanai, jo mums ir vajadzīgi brutāli godīgi viedokļi par pakalpojumu, lai saprastu tā funkcionējamības dziļumu, un nekur nevar atrast godīgus pārskatus labāk nekā Reddit.

Lietotāju kopienas vietne ir viena no labākajām vietām, kur pārbaudīt jebkuru VPN’s atsauksmes. PrivātsVPN’Lietotāji arī ir devušies uz platformu, lai izliktu savu drosmi un novērtējumu pakalpojumā.

Viens lietotājs atzina, ka serveri ASV rietumu krasta apgabalā ir ārkārtīgi slikti. Turklāt šis lietotājs to nedarīja’nepiekrītat citam lietotājam, ka PrivateVPN ASV reģionā varētu būt liels ātrums.

Mēs noteikti piekrītam lietotājam’viedoklis par atpaliekošu PrivateVPN ātrumu, kad ir izveidots savienojums ar ASV serveriem, kā norādīts mūsu Netflix atbloķēšanas pārskata sadaļā. (Lasiet vairāk atsauksmes atbilstoši redditoriem par labāko reddit vpn)

PrivateVPN Reddit atsauksmes

Secinājums

Tirgū jau pastāv simtiem VPN, un konkurence jau ir sīva, lai piesaistītu katra biznesa lielāko klientu daļu. Šādā vidē tas’Ja vēlaties izveidot veiksmīgu VPN, ir svarīgi sniegt nevainojamus pakalpojumus un augstākās klases funkcijas, kuras uzsver visu laiku nevainojamā kvalitāte..

PrivateVPN joprojām ir dažas jūdzes, lai segtu, jo īpaši attiecībā uz vēl vismaz 200 serveru pievienošanu, tā servera atrašanās vietas dažādības uzlabošanu, aptverot vairāk Āzijas un Āfrikas atrašanās vietu, padarot ātrumu labāku. Un pats galvenais, nodrošinot, ka tas palielina to saderīgo lietotņu skaitu, kuras tā nodrošina ar savu pakalpojumu.

Apkārtojot savu PrivateVPN pārskatu par 2020. gadu, mēs piešķiram pakalpojumam 3 zvaigznes un gaidām, ka tas uzlabosies, pamatojoties uz mūsu iepriekš sniegtajiem ieteikumiem..

Vietnē BestVPN.co mēs cenšamies sniegt lietotājiem labākos VPN pārskatus visās kategorijās neatkarīgi no tā, vai tie ir individuālie pakalpojumi vai savietojamība dažādās platformās. Mūsu pārskati ir ļoti objektīvi, un mēs par to pārliecināmies’t pūkas pār jebkuru konkrētu pakalpojumu vairāk, nekā tas ir pelnījis.

Ja mēs kaut ko pametām vai vēlaties pievienot vairāk mūsu pārskatam, lūdzu, pārliecinieties, ka jūs komentējat zemāk un sākat veselīgu diskusiju. Mēs’d ar nepacietību gaidīt mijiedarbību ar šādiem sabiedrībā atzītiem biedriem un lietotājiem!

Похожие статьи

 • PureVPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Honkongā Cena 2,91 USD / mēn par 2 gadu plāna serveriem, kas pārsniedz 2000 un vairāk nekā 140 valstīs. Žurnāli Nav sertificētu žurnālu. AES-256-CBC atbloķē Netflix...

 • Betternet VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Kanādā Cena 2,99 USD / mēn par 1 gada plāna serveriem 10 serveriem 10 valstīs Žurnāli Žurnāli Lietotāja datu šifrēšana AES-256 (samaksāts) | AES-CBC-128 bits...

 • CyberGhost pārskats 2020

  Jurisdikcija Rumānijā Cena 2,75 USD / mēn par 3 gadu plāna serveriem, 6,1 vai vairāk serveriem 90+ valstīs, žurnāli Nav sertificētu žurnālu. AES-256 bitu atbloķēšana...

 • TunnelBear VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Kanādā Cena 4,99 USD / mēn par 1 gada plāna serveriem, kuru skaits pārsniedz 1000 serverus 22 valstīs. Žurnāli saglabā savienojumu žurnālus Šifrēšana AES-256 bitu atbloķēšana...

 • Surfshark apskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Britu Virdžīnu salas Cena 1,99 USD / mēn. (USD 47,76 par 24 mēnešiem) Serveri 1040 un jaunāki 61+ valstīs Žurnāli Nav sertificētu žurnālu...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me