Paātrināt pārskatīšanu

Speedify nav ļoti vecs pakalpojums, atšķirībā no vairuma citu I’esam pārskatījuši līdz šim braucienā, lai uzzinātu vairāk par labākajiem VPN nozarē.

Tas sākās tieši 2014. gadā, padarot to salīdzinošu “jauniņais” nozarē.

Tomēr tie varētu būt jauni, taču tie noteikti ir ambiciozi.

Kāpēc?

Viņi don’neizmantojiet OpenVPN protokolu, kas ir nozares standarts. Ko tad īsti viņi izmanto??

Kanālu savienošana.

Paātriniet pārskatīšanu

Dons’t neuztraucieties, ja nevēlaties’Es nezinu, kas tas ir, jo es apskatīšu šo un citas pakalpojuma šķautnes šajā pilnvērtīgajā Speedify VPN pārskatā, komplektā ar visām precēm un pakalpojuma paketēm..

Pozitīvie

Kā norāda nosaukums, Speedify ir pievērsusies tam, lai padarītu savu pakalpojumu pēc iespējas vieglāku un ātrāku, lai lietotāji varētu gūt labumu no tā.

Lai kalpotu šim mērķim, pakalpojumu sniedzējs ir ieviesis daudzas dažādas funkcijas, kuras nozarē jums parasti nav daudz. Tie galvenokārt ir vērsti uz drošību, un šeit ir šis pakalpojumu sniedzējs’lielākais pārdošanas punkts ir.

Jauns protokols un jaunināta šifrēšana

Galvenokārt VPN pakalpojumu sniedzēji izvēlas OpenVPN protokolu, jo tas, kā zināms, ir visdrošākais protokols. Crowdsourced, par kuru nekad nav zināms, ka viņš ir sadalīts, izturīgs un ātrs, daudzi nav domājuši to darīt, bet ne Speedify.

Kā es minēju pārskata sākumā, pakalpojumu sniedzējs ir ieviesis savu iekšējo izstrādāto protokolu ar nosaukumu Channel Bonding.

Kanālu savienošana palielina jūsu ātrumu un stabilitāti, ļaujot vienlaikus izmantot vairākus interneta savienojuma punktus.

Neatkarīgi no tā, vai jūsu Wifi, mobilais datu savienojums vai jebkur citur internets tiek novirzīts uz jūsu ierīci, šis protokols to visu savieno un pārraida tieši.

Es atklāju, ka šī funkcija ļāva man turpināt lejupielādi pat tad, kad mana Wifi darbība samazinājās, jo kanāla savienošanas funkcija pārslēdza savienojumu uz manu mobilo datu savienojumu..

Patiešām ārkārtīgi iespaidīgi! Ja tas ir paredzēts tikai stabilizētām lejupielādēm vai augšupielādēm, šis VPN ir viena no labākajām iegūtajām programmatūrām.

Tagad nāk šifrēšana.

Šodienas AES-256 šifrēšana ir norma visiem VPN’s tāpēc, ka tas ir nesalaužams.

Bet tomēr Speedify piedāvā vēl modernāku šīs tehnoloģijas versiju, t.i., Cha-Cha 256 šifrēšanu. Tas ir pārāk tehnisks, lai izskaidrotu atšķirību starp abiem, taču palielinājums nozīmē, ka šis pakalpojumu sniedzējs ir smagi strādājis, lai ar sava pakalpojuma starpniecību lietotājiem sniegtu vislabāko mūsdienu drošības un privātuma aizsardzību..

Liels serveru skaits

Parasti mazākus VPN neizmanto’t pat nepiedāvā 500 serverus. Un vienmēr tas ir tas, ka, ja vēlaties lielu serveru parku, jums ir jāaplūko labākie VPN pakalpojumi nozarē, piemēram, PureVPN serveri ar 2000+ serveriem un

Paātrināt paradis ļaus jums iet, lai gan tas jau ir vairāk nekā 1000 serveru 28 dažādās vietās.

paātrināt serveru pārskatīšanu

Un tie nav parasti serveri, tie ir ātruma serveri.

Šie ātruma serveri atrodas mākonī, un tie apvienojumā ar funkciju Channel Bonding izplata visu jūsu savienojuma slodzi, nodrošinot jums uzticamāku un ātrāku savienojumu..

Lielais serveru skaits nozīmē arī to, ka jums ir liela izvēle, izvēloties tuvāko atrašanās vietu, pat ja atrodaties tādās vietās kā Āzija vai Āfrika, t.i., vietās, kuras visvairāk VPN’t neievieto serverus.

Tor savietojamība

Starp daudzajiem interneta privātuma rīkiem Tor tiek atzīts par augstu vērtējamu.

Tas’tāpēc, ka šī pārlūkprogramma saglabā jūsu IP privātumu, novirzot to caur vairākiem gala punktiem. Bet tomēr tas tā nav’t nepiedāvā šifrēšanu vai protokola atbalstu, tāpēc pat ja jūsu IP ir drošs, jūsu dati var tikt apdraudēti.

Tagad problēma ir tāda, ka vairums VPN nav saderīgi ar Tor, tādējādi graujot iit un neļaujot tam sniegt lietotājam ļoti drošu pieredzi tiešsaistē.

Speedify nav viens no šiem pakalpojumiem, jo ​​tas piedāvā lielisku saderību ar Tor, ļaujot cilvēkiem, kuri izmanto pārlūku, lielisku iespēju pieslēgties.

Kill slēdža klātbūtne

Pat ja pakalpojumam ir militāras pakāpes šifrēšana un drošs protokola atbalsts, jūsu IP joprojām var noplūst caur daudzām nepilnībām, kuras pakalpojumu sniedzēji’t parasti nav kontaktdakšas.

Viena no šīm nepilnībām ir Kill slēdža neesamība.

Kad jūsu VPN savienojums pārtrūkst, jūsu IP pēkšņi tiek pakļauts un pat ja jūs izslēdzat savienojumu, ar nelielu logu starp tiem ir pietiekami, lai pat viduvējs hakeris zinātu jūsu IP.

Nogalināšanas slēdzis to novērš, pārtraucot interneta savienojumu, ja kādreiz arī VPN savienojums tiek pārtraukts.

Speedify piedāvā šo lielisko iespēju visās savās lietotnēs.

Atbalsts ir visaugstākais

Ikreiz, kad redzu e-pasta atbalstu, nevis tiešās tērzēšanas funkciju, esmu vīlusies, jo e-pasta atbalsts mūsdienās ir tāds kā 2000. gads.

Un tas’jo tas ir bezpersonisks atbalsta sniegšanas veids, kad tiešraides tērzēšana patiešām var palīdzēt uzlabot labāku pieredzi.

Tomēr es biju patiešām pārsteigts, kad Speedify’E-pasta atbalsts ļoti profesionāli atbildēja uz maniem jautājumiem. Nav automatizētu robotprogrammatūru, nav muļķīgu atbilžu, vienkārši ir kāds neticams atbalsts no augsti kvalificēta atbalsta izpildītāja, kurš ir apmācīts tā darbībā.

Citiem pakalpojumu sniedzējiem vajadzētu izņemt lapu no Speedify’s grāmatas šajā gadījumā noteikti.

Ļoti dāsns bezmaksas izmēģinājums, kuru var turpināt bezgalīgi

Šajās dienās VPN ir diezgan skumji un mantkārīgi, un viņi vēlas, lai jūs vispirms samaksātu viņiem un vēlāk izmantotu viņu pakalpojumus.

Tāpēc mūsdienās ne daudzi pakalpojumu sniedzēji piedāvā bezmaksas izmēģinājumu, bet tikai atmaksas politiku.

Bet ne Speedify.

Šim pakalpojumu sniedzējam ir ne tikai vispārēja 30 dienu atmaksas politika, tāpat kā visiem pārējiem, bet arī tiek piedāvāts bezmaksas izmēģinājums bez saistībām ar milzīgu 5 GB joslas platuma ierobežojumu mēnesī. Jā! Katru mēnesi 5 GB pabalsts tiks atjaunots, ja vien jūs neesat pilnīgi gatavs maksāt par pakalpojumu.

Neticami, vienkārši neticami.

Tagad tā’s kaut ko noteikti var raksturot kā “Ļoti draudzīgs lietotājam”.

Pieejami un vienkārši plāni

Lielākā daļa no jums varētu būt pārsteigti, redzot, cik liela ir cenu noteikšana? Isn’t tam vajadzēja būt kaut kam, kas vienkārši jāpasaka?

Nē, pat cenu noteikšana var būt zem plusiem vai mīnusiem, un tas ir atkarīgs no tā, cik daudz jūsu cenu plāni var attaisnot jūsu piedāvāto pakalpojumu..

ExpressVPN’Plāni ir ļoti dārgi, bet es to nedaru’t tos neuzskata par sliktiem pakalpojumu sniedzēja dēļ’vērtību, uzticamību un uzticamību, pazīmes būt labākajam biznesā. Tomēr citi VPN pakalpojumi, piemēram, Surfshark, ir iesaiņoti un ar zemām cenām.

Tātad tas nepatīk, ka jums ir labi tikai tad, ja esat lēts VPN. Jums tikai vajadzēja to pamatot.

Paātrināt’Cenu plāni ir vienkārši, ir pieejami tikai mēneša un gada plāni.

 • Mēnesī: USD 8,99 rēķins vienreiz
 • Gadā: 49,99 USD, rēķins izrakstīts vienreiz (4,16 USD mēnesī)

Paātriniet cenu pārskatīšanu

Šis ir individuālais plāns, un, pēc manām domām, gada plāns ir par ļoti pieņemamām cenām. Mēneša plāns ir nedaudz dārgs, bet ne tāds, ko nevar uzskatīt.

Jā, kopā ar pakalpojumu sniedzēju ir pieejams arī ģimenes plāns un komandas plāns, un viņiem abiem ir atšķirīga cena nekā individuālajam plānam. Un pat tiem nav cenu pār bortu.

Mīnusi

Pakalpojumu sniedzējs ir labs līdz šim brīdim, pat tāds, kurš būtu jāiesaka, taču vai šīs ir visas pakalpojuma priekšrocības?

Speedify ir arī diezgan liela mīnusu daļa, kas man jāizceļ arī jūsu priekšā, lai pēc šī pārskata izlasīšanas jūs varētu pieņemt līdzsvarotākus lēmumus:

Netflix netiek atbalstīts

Kopš Netflix’Stājās spēkā VPN aizliegums, ne daudzi VPN var ļaut piekļūt dažādām Netflix piedāvātajām bibliotēkām dažādās valstīs..

VPN, kas joprojām var apiet VPN aizliegumu, ir noteikts ieguvējs, un tas var būt tā unikālais pārdošanas punkts, lielāks nekā jebkas cits.

Tomēr pati Speedify saka, ka tā serveri to nevar izdarīt, tāpēc tā’Es neesmu prātīgs par to, cik vīlusies es to redzēju.

Šis ir noteikts con.

Torrenting nav pieejams

Pēc tam, kad Netflix to nedarīja’Lai strādātu ar pakalpojumu sniedzēju, es domāju, ka varbūt Speedify būs labi ar Torrenting, bet, kā viņi vienmēr saka, don’t nav lielas cerības, vai arī lielajā laikā būsiet vīlušies!

Un tas’s tieši tas, kas notika ar mani, kad es redzēju, ka Speedify arī to nedara’t neatbalsta jebkāda veida Torrenting.

Apvienojumā ar Netflix bezjēdzību, Speedify neatbalsta Torrenting’lielākās vājās puses.

ASV jurisdikcija un daži mežizstrāde

Valsts datu saglabāšanas likumi ir diezgan svarīgs punkts pakalpojumu sniedzējam, kas jāņem vērā pirms nometnes ierīkošanas jebkurā valstī, bet es domāju, ka Speedify ir aizmirsis šo aspektu, izvēloties vienu no vissliktākajām vietām pasaulē uz šādiem likumiem, t.i., Amerikas Savienotās Valstis.

ASV ir dalībniece ne tikai daudzās datu apmaiņas aliansēs, piemēram, 5 acis un 14 acis, bet tajā ir arī ļoti slikti likumi par pašu datu saglabāšanu, kas var radīt lietotājiem nopietnas nepatikšanas, ja pat pakalpojumu sniedzējam tiek piegādāts paziņojums par datu izdošanu..

Jā, Speedify bāze ir viena no tām lietām, ko es nopietni ziedoju’t patīk.

Tas pats attiecas uz pakalpojumu sniedzēja mežizstrādes politiku.

Speedify saka, ka tā’s a “Nulles žurnālu nodrošinātājs”.

Bet tā nopietni nav.

Tas reģistrē šāda veida datus:

 • Vārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese, personiskā adrese un uzņēmuma nosaukums
 • IP adrese, apmeklētā lapa, pārlūka tips un operētājsistēma (tikai viņu vietnē)
 • Savienojuma laika zīmogi
 • Patērēts joslas platums
 • Aptuvenā atrašanās vieta

paātrināt žurnālu privātuma pārskatīšanu

Kaut arī šie žurnāli nav kaut kas nopietns, un tie to nedara’t faktiski lielā mērā grauj jūsu privātumu, bet tomēr’Jūs esat redzējis labākas reģistrēšanas politikas, piemēram, MullvadVPN, kurš to nedara’t pat neievāc savu e-pastu.

Paātrināšanai ir jānoņem šie nelielie žurnāli, ko tas glabā, lai lietotājiem piedāvātu augstāko klašu maksimālu drošību un privātumu.

Ierīces atbalsts

Kaut arī Speedify klientu lietotnes ir ļoti ērti lietojamas un tajās ir dažas neticamas funkcijas, piemēram, ātruma pārbaude, kas ir vienreizēja funkcija, kuru es’Esat saskārušies ar VPN nozari - pakalpojumu sniedzēju’Lietotņu bibliotēka joprojām ir nedaudz ierobežota.

Speedify piedāvā īpašus klientus operētājsistēmai Windows, Mac, iOS un Android.

Paātriniet lejupielādi

Šīs četras lietotnes aptver vispopulārākās platformas, taču joprojām ir vietas vairāk.

Piem. PureVPN piedāvā īpašas lietotnes Firestick & Kodi, kā arī pārlūka Chrome un Firefox paplašinājumi, lai iegūtu holistiskāku atbalsta pieredzi.

Es patiešām iesaku Speedify drīz pievienot lietotni vai divas, ja tā patiešām vēlas turēties kopā ar labākajiem izlozes pakalpojumu sniedzējiem un sacensties.

Secinājums

Speedify ir labs pakalpojums ar dažām ļoti ambiciozām funkcijām, kuras es ļoti augstu novērtēju, tomēr joprojām ir daži trūkumi, kas neļauj man ieteikt šo pakalpojumu pilnīgā veidā. Bet nekas tāds, ko nevar viegli noteikt vai novērst, ja pakalpojumu sniedzējs pieliek nedaudz pūļu.

Jūs varat izmēģināt pakalpojumu, it īpaši, ja izmantojat lielisko bezmaksas plānu, lai pārbaudītu, vai tas atbilst jūsu vajadzībām. Manuprāt, pakalpojumam ir jāiepako mazliet jaudīgāks perforators, lai saņemtu pamāšanu.

Похожие статьи

 • VPNSecure pārskats 2019. gadā

  Atrodoties neparastā vietā, kur paredzēts VPN pakalpojums, VPNSecure.me to nedarīja’No pirmā acu uzmetiena tas šķiet piemērots pakalpojums, taču šim pakalpojumam ir daudz aspektu...

 • AirVPN apskats 2019. gadā

  Iespējams, ka AirVPN ir visvairāk cērmju cienīga līnija visā VPN nozarē. Tas definē pakalpojumu caur šiem vārdiem “Gaiss, lai elpotu īsto...

 • Encrypt.Me Review

  Jurisdikcija Amerikas Savienotajās Valstīs Cena 99,99 USD (1 gada plāns) Serveri 132 serveri 25 valstīs Žurnāli saglabā žurnālus 16 dienu šifrēšanai. AES-256 atbloķē Netflix...

 • HideMyAss VPN! Šifrēšanas un protokola atbalsta pārskats

  Tāpat kā ikviens cits VPN tirgū, HMA! arī apgalvo, ka tas ir labākais VPN, kas tur pieejams. Tas sola nodrošināt jūsu anonimitāti tiešsaistē, bet lietotāju atsauksmes...

 • Betternet VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Kanādā Cena 2,99 USD / mēn par 1 gada plāna serveriem 10 serveriem 10 valstīs Žurnāli Žurnāli Lietotāja datu šifrēšana AES-256 (samaksāts) | AES-CBC-128 bits...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me