PandaPow VPN pārskats 2020

Jurisdikcija Honkonga
Cena USD 7,00 mēnesī par 1 gada plānu
Serveri Vairāk nekā 120 VPN 16 valstīs
Baļķi Veikalu savienojumu žurnāli
Šifrēšana AES-256-bit
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://pandapow.io/
Saderība Windows, Android, Apple

Atrodoties Honkongā, PandaPow VPN ir spēcīgs pakalpojums, neraugoties uz to, ka tas nav tik liels kā daži no vairāk iedibinātiem laikabiedriem tirgū. Tas piedāvā neierobežotu joslas platumu, piekļuvi 14 serveriem un patentētu SSL balstītu protokolu.

Jums pat ir 7 dienu naudas atdošanas garantija, saderīgas lietotnes un īpašs Wifi VPN maršrutētājs. Diemžēl pakalpojumu sniedzējam neizdodas atbloķēt populāras straumēšanas platformas, piemēram, Netflix, un tas nedarbojas Ķīnā (kļūst aizturēts no “Lielisks ugunsmūris”).

Tādējādi gada plānā noteiktā augstā cena - USD 84 - nav attaisnojama. Tomēr, ja vēlaties saņemt lielāku vērtību, iesaku doties uz Forbes apstiprināto PureVPN. Tas darbojas Ķīnā un atbloķē visus VoD par mērenu USD 1,65 mēnesī. uz 5 gadu plānu!

Pandapow VPN cenu pārskats

Cenas bieži ir viena no vissvarīgākajām lietām, kas jāapsver jebkuram pakalpojumu sniedzējam. Vispiemērotākie cenu noteikšanas plānu veidi VPN nozarē ir tie, kas piedāvā visas funkcijas visos plānos, un vienīgā atšķirība ir abonēšanas ilgums. Un tas’Tas ir tieši tas, ko mēs ieguvām vietnē PandaPow.

Pakalpojumu sniedzējam ir ļoti sarežģīti cenu plāni, sākot no mēneša, ceturkšņa un gada abonēšanas.

 • Mēneša abonements: USD 9,00 mēnesī, par kuru jāmaksā vienreiz
 • Ceturkšņa abonements: USD 24,00 vienreiz jāmaksā
 • Gada abonements: USD 84,00 vienreiz jāmaksā

PandaPow VPN cena’Gada plāns, kas ir labākais piedāvājums, mūsuprāt, ir nedaudz augsts.

Ja jūs salīdzināt to ar Ivacy VPN’Gada abonēšanas cena ir 40 USD, PandaPow VPN’Darījums izskatās dārgs, ņemot vērā, ka tas tā nav’t nepiedāvā tādu pašu serveru daudzumu vai pat neatbilst pakalpojuma sniedzēja funkcijai.

Ja tas nonāk pieņemamākā diapazonā no 35 līdz 45 USD, ņemot vērā piedāvātās iespējas, tas noteikti kļūtu pievilcīgāks jauniem lietotājiem.

Pandapow cenu noteikšana

Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

PandaPow VPN bezmaksas izmēģinājuma versija

Viena lieta, kas daudziem VPN pakalpojumu sniedzējiem rada visvairāk vilšanos, nav bezmaksas izmēģinājuma piedāvājums. Viena piedāvāšana, bez šaubām, prasa lielus ieguldījumus, taču integritātes un uzticamības apjoms, kas tiek izveidots jūsu lietotāju bāzē, jo vairāk nekā sakrīt vai pat pārsniedz iztērēto naudu.

Diemžēl saskaņā ar mūsu PandaPow VPN pārskatu pakalpojumu sniedzējs to nedara’Piedāvājam arī bezmaksas izmēģinājumu šī vārda patiesākajā nozīmē. Tas nodrošina 7 dienu naudas atdošanas garantiju tikai kā segumu lietotājiem, ja viņi to neveic’tas patīk pakalpojumam un vēlas to pārtraukt.

PandaPow VPN, iesakām puišiem strādāt pie bezmaksas izmēģinājuma versijas pievienošanas, lai padarītu jūsu VPN pieejamāku plašākam potenciālo lietotāju lokam..

Pandapow VPN lietotņu saderības pārskats

Tāpat kā ikviens cits VPN nodrošinātājs mūsdienās, PandaPow VPN piedāvā arī vietējās lietotnes izmantošanai populārās platformās, piemēram, Windows, Mac, Android un iOS. Iespējams, ka Windows lietotne bija labākā no daudzām, jo ​​tā bija daudz labāk piemērota, lai reaģētu uz funkciju piekļuves iespējām. Viņi visi pēc noklusējuma palaiž OpenVPN protokolu, pat iOS, kas ir salīdzinoši reti sastopams scenārijs, jo vairums pakalpojumu sniedzēju to nedara’t nenodrošināt OpenVPN operētājsistēmā iOS.

Arī Android lietotnē nebija tik grūti orientēties, taču mēs saskārāmies ar dažām problēmām saistībā ar nestabiliem savienojumiem. Kalpošanā bija ļoti maz pilienu, lai’s liels pluss.

Mēs vēlamies ieteikt PandaPow VPN mazliet pielāgot lietotnes un padarīt tās nedaudz modernākas. Pašlaik Windows lietotnes lietotāja interfeiss atgādina programmatūras saskarnes no 90. gadu laikmeta.

Iespējams, ka ExpressVPN ir moderna izskata lietotnes, kurām cieši seko PureVPN, NordVPN un IPVanish, tāpēc PandaPow VPN var meklēt viņus iedvesmas meklējumos, ja viņi vēlas atjaunināt savas lietotnes.

PandaPow VPN piedāvā arī īpašu maršrutētāju, kura VPN ir iepriekš konfigurēts, lai jums būtu ērti palaist tādas ierīces kā Apple TV, spēļu konsoles drošā režīmā..

Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

Pandapow VPNServers pārskats

Saskaņā ar mūsu PandaPow VPN pārskatu, sniedzējs’serveri ir labi izplatīti populārākajās VPN piekļuves vietās. Izmantojot PandaPow VPN abonementu, jums būs atļauts piekļūt 120 + serveriem 16 galvenajās vietās ar iespējām, piemēram, no ASV, Lielbritānijas, Francijas, Nīderlandes, Honkongas un Singapūras..

Pandapow servera pārskats

Tomēr visdaudzsološākais pakalpojuma aspekts ir tas, ka ASV serveri spēja atbloķēt Netflix US, kas ir līdzeklis, kuram pat daži vairāk iedibināti VPN pakalpojumu sniedzēji nespēj sakrist. Labi darbojās arī Hulu un Amazon Prime (ASV).

Bet PandaPow VPNstill ir jāpievieno vairāk serveru, ja tas’s, lai pielāgotos pieaugošajam to lietotāju skaitam, kuri tagad vēlas iegādāties VPN, lai piekļūtu ģeogrāfiski ierobežotām straumēšanas vietnēm, piemēram, Netflix US. PandaPow VPN ir smagi jāstrādā, lai to iespējotu, ja viņi aplūko sava pakalpojuma rezonansi VPN kopienā.

Kaut arī pašreizējā serveru apvienošana ir pietiekami laba, pievienojot vairāk serveru, lai sajauktu, PandaPow VPN noteikti ļaus sniegt zvaigžņu pakalpojumus.

Netflix US ir atbloķējis PandaPow VPN, kamēr ir izveidots savienojums ar Losandželosas serveris.

PandaPow VPN pārskats 2020

Netflix UK ir atbloķējis PandaPow VPN, kamēr ir izveidots savienojums ar Londonas serveris.

PandaPow VPN pārskats 2020

Netflix Netherlands atbloķēja PandaPow VPN, kamēr ir izveidots savienojums ar Amsterdamas serveris.

Amsterdamas serveri

Netflix Japan atbloķēja PandaPow VPN, kamēr ir izveidots savienojums ar Tokijas serveris.

Tokija-serveris

Netflix Australia atbloķēja PandaPow, kamēr ir izveidots savienojums ar Sidnejas serveris.

Sidnejas serveris

Papildus Netflix fokusētajām vietām nākotnē mēs vēlamies redzēt pakalpojumu sniedzēju pievienot vairāk serveru citās esošās vietās, kā arī jaunākos reģionos, piemēram, Tuvajos Austrumos un Dienvidamerikā..

PandaPow VPN piedāvā arī īpašu pakalpojumu ķīniešu lietotājiem, un šī funkcija ir iekļauta visās servisa pakotnēs.

Pandapow servera pārskats

PandaPow VPN atbalsta pārskats

Pārskatot PandaPow VPN, mums nozīmīgs slepkavības iemesls bija tas, ka tas to nedara’t nepiedāvā 24/7 tiešsaistes tērzēšanas funkciju, jo tā būtu pavērusi ceļu labākam klientu atvieglojumam. PandaPow VPN šobrīd piedāvā biļešu pārdošanas sistēmu kā klientu atbalsta funkciju, padarot jebkura vaicājuma vai problēmas risināšanu par apgrūtinošu un laikietilpīgu uzdevumu..

PandaPow atbalsta pārskats

PandaPow VPN tiešām vajadzētu apsvērt iespēju pievienot ātrāku, veiklāku klientu atvieglošanas moduli, piemēram, 24 stundas diennaktī notiekošo tiešraides funkciju, lai klientiem nodrošinātu pilnvērtīgāku pakalpojumu sniegšanas pieredzi..

Pandapow VPN protokolu pārskats

Visiem saderīgajiem lietotņu klientiem PandaPow VPN ir izvietojis savu patentēto SSL balstīto protokolu. PandaPow VPN apgalvo, ka šis protokols darbojas tā, lai tas paliktu atbloķēts tādās valstīs kā Ķīna, un sniedz lietotājiem daudz drošāku pieredzi citur pasaulē..

Un tā kā pakalpojums joprojām tiek izveidots un darbojas ķīniešu lietotājiem, mēs uzskatām prasību par nominālvērtību un uzskatām to par ļoti pieņemamu kā VPN protokolu.

Bet, neskatoties uz to, ka saskaņā ar mūsu PandaPow VPN pārskatu, tā patentētais protokols, šķiet, nav nekas vairāk kā pats OpenVPN protokols, un patentētais SSL balstītais protokols ir tikai vēl viens nosaukums, ko uzņēmums to kristīja.

OpenVPN ir visdrošākais VPN protokols un šobrīd ir nozares standarts, tāpēc mēs vēlamies ieteikt PandaPow VPN nomest iedomāto vārdu un vienkārši pieminēt, ka tas izmanto OpenVPN protokolu ikreiz, kad tiek jautāts.

Attiecībā uz citiem protokoliem, piemēram, PPTP, L2TP / IPSec un IPSec, PandaPow VPN tos neatbalsta saderīgajās lietotnēs, tomēr, ja jūs tos varat izmantot, ja VPN uz savu ierīci ielādējat, neiesaistot lietotnes.

Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

Pandapow WiFi VPN maršrutētāja pārskats:

Vispopulārākais VPN iestatīšanas veids, kuram netiek piedāvāta saderīga lietotne, ir sānu ielāde, taču lielākoties tas var būt ļoti ilgs un laikietilpīgs process, tāpēc, lai atvieglotu jūsu nepatikšanas, PandaPow VPN piedāvā savu WifI VPN maršrutētājs.

Pandapow WiFi VPN maršrutētāja pārskats

Šis Wifi maršrutētājs ļauj izmantot jebkuru ierīci, kas atrodas zem VPN pārsega, jo tas liek visai trafikai iet pa maršrutu, tādējādi padarot to automātiski drošu.

Maršrutētāja iestatīšana ir ļoti vienkārša un šeit’parādi to’darīts:

 • Kad esat iegādājies savu PandaPow Wifi maršrutētāju, pievienojiet to funkcionējošam interneta savienojumam
 • Pievienojiet jebkuru ierīci PandaPow Wifi Router kā galveno interneta savienojuma avotu
 • Tagad jūsu ierīces trafiks automātiski droši iet caur PandaPow VPN, kas ir iespējots Wifi maršrutētājā

PandaPow Wifi maršrutētājs jums gadā maksās 99 USD’vērts VPN abonements un iekļauts maršrutētājs.

Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

Ir ieteicams PandaPow VPN?

Jūs to varat apsvērt, bet es nevaru to dot tieši. 

PandaPow VPN ir viens no daudzsološākajiem jaunajiem VPN pakalpojumiem tirgū, neskatoties uz to, ka tas joprojām ir topošajos posmos.’s sniedz lielisku pakalpojumu saviem lietotājiem ātruma un stabilitātes ziņā.

Tam vēl ir tāls ceļš ejams, pirms tas var būt augsts starp labākajiem pakalpojumu sniedzējiem nozarē, bet tas, kas tam pietrūkst piemaksu funkciju veidā, ir drošības veiktspējas ziņā spēcīgs. Cena gadā ir USD 84’Abonēšanas vērts vērts ir pārāk liels, un, ja šim pakalpojumam jāsaņem no mums tiešs ieteikums, tas vispirms ir jāatsakās.

Vietnē BestVPN.co mēs cenšamies iesniegt labākos pārskatus, nodrošinot, ka mūsu analīze paliek objektīva un veicina gala mērķi - nevainojami pieņemt lēmumu par pakalpojuma iegādi..

Ja jums ir kādi ieteikumi, ar kuriem dalīties ar mums, vai pat vēlaties kritizēt mūsu pakalpojumus, droši komentējiet zemāk redzamo pavedienu. Mēs priecātos atbildēt uz jūsu jautājumiem un sākt jēgpilnas sarunas, kas ilgtermiņā uzlabotu mūsu pakalpojumus..

Похожие статьи

 • Slēpt manu IP VPN pārskatu 2020

  Jurisdikcija Amerikas Savienotajās Valstīs Cena 2,91 USD / mēnesī Serveri 120 žurnāli Nē šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Nav ieteicams Nē...

 • Privātā tuneļa pārskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Amerikas Savienotajās Valstīs Cena 3 USD mēnesī (36 USD par gada plānu) Serveri 22 Serveri 12 valstīs Žurnāli Uztur slepenus žurnālus 14 dienu šifrēšanai...

 • IVPN pārskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Gibraltārā Cena 8,33 Serveri 3152 Žurnāli Nē Šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Jā Ieteicams Jā Vietne...

 • VeePN apskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Panama Cena 1,67 USD / mēnesī Serveri 2500 žurnāli Nē Žurnālu šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Nē Ieteicams Nē...

 • Surfshark apskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Britu Virdžīnu salas Cena 1,99 USD / mēn. (USD 47,76 par 24 mēnešiem) Serveri 1040 un jaunāki 61+ valstīs Žurnāli Nav sertificētu žurnālu...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me