OVPN pārskats 2020. gadā

Jurisdikcija Zviedru
Cena 7,00 USD / mēnesī
Serveri 56 serveri 7 valstīs
Baļķi
Šifrēšana AES-256
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://www.ovpn.com/lv
Saderība Windows, Android, Apple

OVPN apgalvo, ka tā ir galvenā izvēle lietotājiem, kas apzinās privātumu, sākot no augstiem USD 7 mēnesī. uz 12 mēnešu plānu. Diemžēl augstā cena nav pamatota, jo pakalpojumu sniedzējam vēl tāls ceļš ejams.

Tas piedāvā tikai 81 serveri 13 valstīs, un tas veicina sliktu ātrumu servera slodzes dēļ, kas nozīmē, ka jums būs jārisina lēna straumēšana, pārlūkošana un straumēšana (kas var kļūt diezgan vienmuļa).

Tomēr tas, kas patiešām pārbauda OVPN no visaugstāk novērtēto VPN pakalpojumu saraksta, ir nepietiekama spēja atbloķēt straumēšanas platformas, piemēram, Netflix, vai apiet “Lielisks ugunsmūris” Ķīnā (nav pieejama apjukšana).

Kā labāku alternatīvu es ieteiktu doties uz funkcijām bagāto PureVPN, kas sākas ar zemu USD 2,91 mēnesī uz 2 gadu plānu. Tai nav problēmu apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus VoD, piemēram, Netflix, vai piedāvāt drošību lietotājiem Ķīnā. 

OVPN cenu pārskats:

Labākie cenu noteikšanas plāni ir tie, kas ir nesarežģīti un cik vien iespējams vienkārši. Daudzi lietotāji nekavējoties tiek izslēgti, kad redz cenu noteikšanas plānus, pamatojoties uz piedāvāto funkciju skaitu. Bet OVPN to nedara’t iet to ceļu. Tas piedāvā visvienkāršākos cenu plānus, un visos tajos varat piekļūt visām pieejamajām funkcijām. Vienīgā atšķirība cenu noteikšanas plānos ir ilgums, uz kuru abonēšana paliks spēkā.

Pašlaik OVPN piedāvā trīs cenu plānus.

 • Mēneša abonēšana maksā 10,99 USD
 • Ceturkšņa abonements (3 mēneši) maksā USD 24,99, par kuru jāmaksā vienreiz (USD 8,33 mēnesī)
 • Gada abonements izmaksā USD 84,00 vienu reizi (7,00 USD mēnesī)

Cenas nav pārāk augstas, un tās nav arī pārāk zemas. Varat saņemt VPN ar labākiem piedāvājumiem gada abonementos, tāpēc OVPN ir jāsamazina cena gada paketei diapazonā no 60 līdz 70 USD, par kuru jāmaksā vienreiz, lai padarītu to vilinošāku un pieejamāku..

OVPN cenu pārskats

Saskaņā ar mūsu pārskatu, ceturkšņa abonements, iespējams, ir vispiemērotākais tiem, kuri vēlas abonēt VPN uz īstermiņu un kuriem ir nepieciešams pieņemams piedāvājums.

Un, ja jūs esat tāds, kurš to nedara’nevēlaties panākt kompromisu par zemāku cenu, tāpēc pat gada plāns piedāvā pietiekami labu piedāvājumu, lai jūs varētu to apsvērt.

Tomēr, ciktāl tas attiecas uz norēķinu iespējām, OVPN piedāvā diezgan pamatpakalpojumu.

Maksāt var, izmantojot kredītkartes, Paypal kontu, skaidru naudu vai pat Bitcoin.

OVPN maksājuma metode

Iespējas ir labas, bet jāpievieno vēl dažas.

OVPN bezmaksas izmēģinājums

Šobrīd OVPN to nedara’t nepiedāvā pilnvērtīgu bezmaksas izmēģinājumu, piemēram, NordVPN’3 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija, kurai nav pievienotas virknes, bet tā piedāvā naudas atdošanas 10 dienu garantiju.

Tas nav nekas neparasts. Atmaksas politikas piedāvāšana ir iedibināta prakse VPN nozarē, un, ja kāds pakalpojumu sniedzējs turpina rīkoties un piedāvā bezmaksas izmēģinājumu, tas ir papildu ieguvums.

Tātad, OVPN’10 dienu atmaksas politika ir laba, taču mēs iesakām tai pievienot vismaz ierobežotu sava pakalpojuma bezmaksas izmēģinājuma versiju, lai lietotāji varētu sazināties ar VPN un to izmantot, pirms reāli pāriet uz tā iegādi.

OVPN lietotņu saderības pārskats

Atšķirībā no citiem līdzīgiem pakalpojumu sniedzējiem, OVPN piedāvā saderīgus klientus operētājsistēmai Windows un Mac OS X. Mēs lejupielādējām Windows klientu un instalējām to, lai redzētu, cik labi tas darbojas, un mūs ļoti pārsteidza tīra, racionalizēta klienta struktūra..

OVPN lietotņu saderības pārskats:

Lietotnes UX un UI ir nevainojami, un viss, sākot no serveru pārslēgšanas uz drošību un klienta iespējām, ir ērti sasniedzams..

Varat arī iestatīt OVPN operētājsistēmās Android un iOS, taču tas jums jādara manuāli, izmantojot OpenVPN. Šeit ir norādījumi par OVPN instalēšanu operētājsistēmā Android un par OVPN instalēšanu iOS.

OVPN serveru pārskats

Servera infrastruktūra ir viena no vissvarīgākajām lietām, kas jāpārbauda VPN. OVPN piedāvā 56 serverus 7 valstīs un 2 894 anonīmas IP adreses. Šīs 7 valstis pamatā atrodas Eiropā un Ziemeļamerikā, tāpēc mēs uzskatām, ka to serveru izvietojums ir nedaudz šķībs. Vairāk serveru ir jāpievieno citur tādos reģionos kā Tuvie Austrumi, Āfrika un Āzija, lai uzlabotu VPN veiktspēju apgabalos, kas ir tuvāk šiem reģioniem.

OVPN serveru pārskats

OVPN atbalsta pārskats

Lai gan klientu atbalsts atbildēšanai vajadzēja nedaudz laika, un nokavēšanās laiks nebija pagājis’Tā kā tā ir pilnībā piemērota 24/7 tiešraides tērzēšanas funkcijai, ko tā piedāvā, mēs joprojām uzskatīsim to par labu, jo mūsu jautājumi tiek risināti ar viņu atbildēm.

OVPN atbalsta pārskats

Atbalsta funkcijai ir jākļūst daudz labākai, ja OVPN vēlas saglabāt savus klientus. Viņu sniegtās atbildes varētu būt labas, taču laiks, kas tām vajadzīgs, lai sniegtu šīs atbildes, var uzkurināt vilšanos un likt cilvēkiem doties citur.

OVPN protokola atbalsta pārskats

Ja jūs meklējat VPN, kas atbalsta PPTP, tad OVPN nav paredzēts jums, kā tas nav’nesniedz atbalstu šim protokolam, norādot iemeslu, ka šis protokols nav pietiekami labs, lai to padarītu obligātu tā klientam.

Nav arī L2TP / IPSec atbalsta, jo vienkārši varēsit izmantot OpenVPN kā noklusējuma protokolu OVPN. Interesanti, ka OVPN’Vārds atgādina OVPN failu nosaukumus, kas tiek izmantoti VPN iestatīšanai OpenVPN.

OVPN Vilfo Router pārskats

Mūsdienās VPN nozarē dominē jauna un satriecoša tendence, tas ir, piedāvāt VPN iespējot maršrutētāju tiem lietotājiem, kuri ir mazliet saudzīgāki, runājot par viņu privātuma aizsardzību..

OVPN piedāvā arī VPN maršrutētāju ar nosaukumu Vilfo. Jūs varat iegādāties šo VPN maršrutētāju tikai par 429 ASV dolāriem vietnē Vilfo.com, un tam ir 19 iepriekš konfigurēti VPN, ieskaitot nosaukumus, piemēram, NordVPN un VyprVPN. Ar vienu klikšķi varat izmantot jebkuru no šiem (ja jums ir derīgs VPN pakalpojumu sniedzēja abonents, kuru vēlaties ieslēgt, maršrutētājā)..

OVPN Vilifo maršrutētāja pārskats

Citus VPN var arī viegli iestatīt šajā maršrutētājā, bet tikai tad, ja tie piedāvā OpenVPN protokola atbalstu.

Ja jūs izmantojat Vilfo, jums nekad nebūs jāuztraucas par VPN iestatīšanu visās ierīcēs atsevišķi, jo visas jūsu darbības internetā neatkarīgi no tā, kuru ierīci tā rada, tiek garantēts, ka VPN automātiski tiek nodrošināts caur maršrutētāju..

Secinājums:

OVPN ir dažas uzlabojamas lietas, bet kopumā tas ir’s ir ieteicamais VPN. Nebija DNS noplūdes, ātrums bija liels, pieskaroties gandrīz 30 MBPS, izmantojot 35 MBPS savienojumu, latentuma laiks bija mazs un, pats galvenais, mēs nekad neesam saskārušies ar pārtraukumiem.

Izmantojiet 10 dienu atmaksas politiku un pārbaudiet šo VPN, ja jums patīk mūsu pārskats. Ja jums ir kādi jautājumi, jautājumi vai pat ieteikumi, komentējiet zemāk esošajā pavedienā. Mēs būtu priecīgi iesaistīties ar jums jēgpilnā sarunā, kā vienmēr.

Похожие статьи

 • VPN neierobežots pārskats 2020. gadā

  Jurisdikcija ASV Cena 2,78 Serveri 400+ Žurnāli Nē Šifrēšana OpenVPN, L2TP / IPSec un IKEv2 Atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas Ķīnā...

 • NVPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Bosnijā Cena 3,33 USD mēnesī Serveri 54 Serveru žurnāli Nav žurnālu šifrēšanas 256 bitu CBC / SHA512 Atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā Darbojas Ķīnā...

 • PandaPow VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Honkongā Cena 7,00 USD / mēn par 1 gada plāna serveriem ar 120+ VPN 16 valstīm, žurnāli, veikali, savienojumu žurnāli, šifrēšana AES-256 bitu atbloķēšana...

 • VyprVPN apskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Šveice (nedroša) Cena 6,67 USD / mēnesī (80 USD par 1 gadu) Serveri 700 žurnāli Nav žurnālu šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Jā Torrenting...

 • Privātā tuneļa pārskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Amerikas Savienotajās Valstīs Cena 3 USD mēnesī (36 USD par gada plānu) Serveri 22 Serveri 12 valstīs Žurnāli Uztur slepenus žurnālus 14 dienu šifrēšanai...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me