Opera VPN ātrais pārskats

Jurisdikcija Kanāda
Cena Bezmaksas
Serveri 3 Tikai reģioni
Baļķi Veikalu savienojumu žurnāli
Šifrēšana Informācija nav pieejama
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://www.opera.com/computer/features/free-vpn
Saderība Chrome, Firefox

Kompānijas SurfEasy īpašumā esošais Opera VPN ir pieejams tikai Opera Web pārlūkā kā iebūvēts pakalpojums, ļaujot lietotājiem droši izmantot internetu. Nav joslas platuma ierobežojuma, tas ir bezmaksas un darbojas ar Netflix! Tomēr OpenVPN protokols netiek atbalstīts, un jūsu trafiks tiek nodrošināts, izmantojot starpniekserveri, padarot to ļoti neaizsargātu.

Uz virsmas tas šķiet pietiekami labs, bezmaksas pakalpojums. Bet ne tik ātri, cik daudz bezmaksas pakalpojumu’Ve recenzēts daudzās jomās nonāca īss, jo īpaši aizsargājot lietotāju datus un privātumu tiešsaistē.

Vai Opera VPN ir tas pats, vai tas darbojas citā līnijā?

Izlasiet šo visaptverošo Opera VPN pārskatu vietnē BestVPN.co! Mēs esam apskatījuši arī slavenu zīmolu vpn pārskatus.

Opera VPN darbojas ar Netflix

Lielākais Opera VPN profils ir tas, ka tas var atbloķēt vairākas Netflix bibliotēkas, neskatoties uz to, ka tas ir bezmaksas pakalpojums.

Ja tu domā ko’s liels tajā? Tad droši vien jūs don’t nezina par Netflix’s VPN aizliegums.

Netflix piedāvā dažādas reģionālās bibliotēkas visā pasaulē, tad kas’Vietnēs pieejamās Netflix var nebūt pieejamas citās. Lai izvairītos no šī ierobežojuma, lietotāji sāka izmantot Netflix, lai ar vieglumu pārlēktu šos digitālos žogus, līdz Netflix atgriezās ar atriebību.

Bija draņķīgs Netflix VPN aizliegums.

Un pēc tam jūs redzējāt šo ekrānu, ja mēģinājāt izveidot savienojumu ar Netflix ar VPN.

Netflix VPN aizliegums

Šis aizliegums padarīja daudzus VPN nelietderīgus pret Netflix ASV, Lielbritānijas un citu bibliotēku atbloķēšanu.

Un tā dēļ vissmagāk cieta bezmaksas VPN, jo Netflix atbloķēšanai tagad bija nepieciešams liels daudzums resursu, lai IP rotētu ātrāk nekā Netflix varētu tos iekļaut melnajā sarakstā..

Tātad, kad es atklāju, ka Opera VPN strādā pie Netflix atbloķēšanas visos testētajos serveros, tas bija liels pārsteigums.

Tas ir lielākais šī Opera VPN pārskata akcents.

Opera VPN plāni un cenu apskats

Es neesmu Opera fane, tāpēc man tiešām nebija ne mazākās nojausmas par tās VPN pakalpojumu. Es tikko sāku analizēt pakalpojumu sniedzēju, jo daudziem lietotājiem bija vajadzīga labāka ideja par viņu drošību.

Veicot Opera VPN pārskatīšanu, vietnē vai citur es nevarēju atrast informāciju par cenām. Tas nozīmē, ka jūs varat izmantot viņu integrēto VPN pakalpojumu pārlūkā, nemaksājot par vienu santīmu.

Tā kā Opera jau ir ieguvusi labu reputāciju, es saprotu, kāpēc daudzi lietotāji var izvēlēties pakalpojumu. Tomēr, ja mēs esam pilnīgi objektīvi, bezmaksas ir tikai aizsegs.

Produkts faktiski nav a “Virtuālā privātā tīkla (VPN) pakalpojums, bet drīzāk starpniekserveris. Tātad maksimālais, ko jūs varat darīt ar Opera VPN, ir atbloķēt dažām vietnēm, kuru atrašanās vieta ir ierobežota.

Kā izmantot Opera VPN?

Visu savu pārskatīšanas karjeru mēs nekad neesam saskārušies ar vieglāku VPN iestatīšanu nekā Opera VPN.

Vienkārši lejupielādējiet Opera pārlūku no oficiālās vietnes: https://www.opera.com.

Palaidiet pārlūku

Tieši blakus URL joslai ir “VPN” pogu. Lai to aktivizētu, man tomēr bija jāiet uz izvēlni > Iestatījumi > Privātums > VPN.

Opera VPN ir absolūti brīvi lietojama, jo es vispār neatradu abonēšanas plānus.

Jūs varat mainīt serverus tajā pašā pārlūka iestatījumu rūtī, vienkārši pārlūkojot pieejamo sarakstu.

Vai Opera piedāvā bezmaksas VPN

Opera VPN norēķinu metožu pārskats

Tā kā Opera VPN ir “Bezmaksas” pakalpojumu, tas neatbalsta nevienu maksājuma veidu. Tas ir tāpēc, ka tas vienkārši neko nepiedāvā “piemaksa” kas var prasīt iegādi.

Pārlūku, tāpat kā Mozilla Firefox un Google Chrome, var lejupielādēt BEZMAKSAS. Pat papildinājumi, kas ir pieejami operā’Visu atvēlēto veikalu var lejupielādēt bez maksas. Maksājuma metodes nav vajadzīgas!

Opera VPN serveri un veiktspējas pārskats

Opera VPN piedāvā ļoti neviennozīmīgu serveru sarakstu.

Jums tiek piedāvātas tikai trīs iespējas, kā izveidot savienojumu:

  • Amerikāņi
  • Eiropa
  • Āzija

Neatkarīgi no tā, ar kuru no viņiem jūs izveidojat savienojumu, jums nebūs pārliecības par to, uz kuru pilsētu / atrašanās vietu / valsti jūs esat novirzīts.

Serverus neaizsargā nekāda veida šifrēšana vai protokolu atbalsts, un tie arī cieš no IP noplūdēm (es atklāju, ka tas noplūst manam IP vismaz 3 reizes 7 dažādos testos).

Serveru saraksts ir mazāks, ja salīdzinām to ar jebkuru citu labāko pakalpojumu sniedzēju (NordVPN piedāvā 5700+ serverus), tas mani pārsteidza, ka es to varēju izmantot, lai atbloķētu Netflix, taču, izņemot Opera Opera VPN, viņam pietrūkst nekādu komandu pavēles. autoritāte šeit.

Opera VPN ātruma testa apskats

Lai labāk izprastu Opera VPN uzticamību un joslas platumu, es nolēmu veikt ātruma pārbaudi manā 50Mbps savienojumā. Rezultāti ir parādīti tabulā:

Serveris Ping Lejupielādēt Augšupielādēt
Savienotās Valstis 159 ms 32,4Mbps 37,8Mbps
Kanāda 133 ms 40,2Mbps 23,4Mbps
Vācija 203 ms 30,7Mbps 29,1Mbps
Singapūra 119 ms 32,9Mbps 32,7Mbps
Nīderlande 102 ms 34,5Mbps 33,3Mbps

Opera VPN privātums un drošība

Iepriekš lietotājiem teicu, ka Opera galvenā mītne atrodas Norvēģijā. Viņu VPN pakalpojums ir pieejams caur meitasuzņēmumu SurfEasy. Tagad privātuma aizstāvji un tie, kas neuztraucas par interneta likumiem, var zināt, ka Norvēģija aizstāv un aizsargā tiesības uz lietotāju privātumu.

Daudzi tās likumi un likumi parasti ir labvēlīgi vidējam Džo. Tomēr SurfEasy var nebūt tik uzticama! Uzmini kāpēc? Dienesta, kas savu starpniekservera tehnoloģiju ir integrējis vadošajā pārlūkā, galvenā mītne atrodas KANADA!

Tagad neaizmirsīsim, ka Kanāda ir Piecu un četrpadsmit acu alianses locekle. Šajā izlūkošanas grupā ietilpst tādi nosaukumi kā Amerikas Savienotās Valstis, Lielbritānija, Jaunzēlande, Austrālija un Kanāda. Kā tāds jūs varat gaidīt, ka viņu valdības ļausies masveida uzraudzībai.

Faktiski vairums valstu, kas atrodas ES un ASV jurisdikcijā, pat uzliek obligātus datu saglabāšanas likumus. Tas nozīmē, ka Opera VPN ne tikai reģistrēs visu jūsu informāciju. Tomēr pēc Kanādas valdības pieprasījuma viņi nodos privātos datus.

Pārskatot Opera VPN, lietas turpināja mulsināt. Jūs īsti nezināt, kam kas pieder! Diskusijā ar Android policiju 2018. gada aprīlī Opera PR informēja, ka viņu VPN lietotne vairs nav viņu pārlūka programmatūras sastāvdaļa.

Tas ir vai nu triks, lai izvairītos no nepatikšanām, kas saistīti ar atrašanās vietu Kanādā, vai vienkārši slikts mārketings un PR, kas ir izraisījis milzīgu neskaidrību par viņu VPN pakalpojuma patieso mītni. Neatkarīgi no tā, es izvairītos no sava privātuma nodošanas Operas rokās’s VPN pakalpojums.

Opera VPN protokoli / šifrēšanas pārskats

Praktiski nav informācijas par protokoliem vai šifrējumiem, ko Opera VPN izmanto jebkur.

Tas nozīmē, ka Opera nav VPN, bet gan starpniekserveris, kas slēpj jūsu IP, taču ir ārkārtīgi bezjēdzīgs, ja vēlaties tiešsaistē visaugstākās kvalitātes aizsardzību un drošību..

Tātad, ja jūs domājat izmantot Opera VPN, lai aizsargātu jūs, kamēr veicat sensitīvu finanšu darījumu, vienkārši pametiet ideju tūlīt.

Opera VPN P2P / Torrenting Review

Opera VPN vispār nav labs Torrenting.

Tas cieš no IP noplūdēm, un tam praktiski nav drošības seguma, kas pasargātu jūs no autortiesību troļļiem.

Lai novērstu jebkādas papildu šaubas, Opera VPN savā VPN lapā arī skaidri piemin, ka neatbalsta P2P / Torrenting. Tāpēc lietotājiem, izmantojot Opera VPN, ir par katru cenu jāizvairās no straumju koplietošanas / lejupielādes.

Opera VPN privātuma politikas pārskats

Kā jau minēts iepriekš, Opera VPN nav tieši virtuālā privātā tīkla pakalpojums, bet gan starpniekserveris. Lai gan tas nodrošina visas nepieciešamās funkcijas no VPN, lielākā daļa iespēju ir ierobežotas tikai ar jūsu pārlūkprogrammas datiem.

Tas nozīmē, ka pakalpojumu sniedzējs šifrē tikai datus, kas pārsūtīti no jūsu tīmekļa pārlūka un interneta. Rezultātā pakalpojums var nebūt pilnīgi drošs. Faktiski tas ir līdzīgi kā aizslēgt jūsu mājas durvis, bet atstāt logus atvērtus.

Bloķētās durvis tomēr nodrošina zināmu drošību, bet iebrucēji joprojām var izlauzties / atslēgt logus. Tas acīmredzami samazina saņemto drošības līmeni. Es izpētīju veco privātuma politikas lapu (kad Opera VPN bija sava īpaša vietne), lai iegūtu sīkāku informāciju par VPN aizsardzību.

Pakalpojumā teikts, ka netiek reģistrēta savienojuma / sesijas informācija, taču, kā es atklāju iepriekš, tas ir nepatiess. Protams, tā kā tas ir bezmaksas pakalpojums, jums nav jānorāda vārds, e-pasta adrese un cita svarīga personiskā informācija.

Tomēr piekrišana Opera VPN noteikumiem nozīmē arī to, ka jūs piekrītat SurfEasy’s Datu politika, jo tas ir galvenais pakalpojums. Lai gan nav skaidras informācijas par to, kāda informācija tiek saglabāta, pirms personas datu kopīgošanas, jūsu pienākums ir ievērot piesardzību.

Vai Opera VPN ir drošs?

Opera VPN ir starpniekserveris, tāpēc nelietojiet’nemaldos to par VPN tikai tāpēc, ka tas tur ir nosaukumā.

Tā nav’nepiedāvā jebkādu šifrēšanu, protokolu, iznīcināšanas slēdzi vai burtiski jebkuru citu barjeru, ko citi VPN dara, lai jūsu anonimitāte būtu aizsargāta tiešsaistē.

Opera VPN klientu atbalsta pārskats

Opera VPN vispār nepiedāvā nekādu klientu atbalstu.

Tiešraides tērzēšana, kontakta forma vai pat biļetes ģenerēšana? Tu uzvarēji’t nevar atrast kaut ko līdzīgu Opera VPN.

Vienīgais pieejamais atbalsts ir pieejams sadaļā BUJ.

Jūs saņemsit detalizētas atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Tas attiecas tikai uz to.

Kā alternatīvu FAQ varat apsvērt iespēju uzdot jautājumus Opera forumā, bet pat tas tā nav’t nav īpašas sadaļas Opera’s VPN pakalpojums.

Ir daudz VPN ar sliktu klientu atbalstu, taču Opera VPN, iespējams, ir viens no vissliktākajiem.

Opera VPN ierīces saderības pārskats

Opera VPN ir pieejams tikai operētājsistēmas pārlūkprogrammām, periodiski.

Windows, Mac, Android, iOS vai pat citām pārlūkprogrammām nav pieejama neviena lietotne.

Pakalpojumu sniedzējs pārtrauca operētājsistēmas iOS un Android darbību, tāpēc tagad tās ir pieejamas tikai pārlūkā Opera.

Bet problēma šeit ir tā, ka Opera pārlūks nav pasaule’tam vispopulārākais vai pat populārākais pārlūks.

Divas visiecienīgākās pārlūkprogrammas ir pārlūki Google Chrome, Mozilla Firefox, bet Opera VPN to nedara’t strādāt pie viņiem.

Savietojamības pusē Opera VPN to nedara’t pat nav pelnījuši, lai no mums iegūtu rangu.

Opera VPN apskats Reddit

Mana Opera VPN apskats un labākais vpn reddit atklāj, ka pakalpojums ļoti aktīvi darbojas Reddit. Jūs varat atrast dažādus pavedienus, kur lietotāji meklē risinājumus problēmām, ar kurām nākas saskarties pārlūka papildinājumiem un viedtālruņu lietojumprogrammām.

Jums ir daudz aktīvu kopienas locekļu, kas piedāvā risinājumus dažādiem jautājumiem. Zemāk jūs varat atrast pavedienu, kurā lietotāji apspriež Opera VPN darbības, kas saistītas ar vietnes un lietotņu noņemšanu, atstājot tikai vienu Windows pārlūka VPN piedāvājumu:

Opera VPN alternatīva no androidapps

Galīgais spriedums

Nē.

Ja jūs man jautātu, cik labs ir Opera VPN? Es teiktu, ka tas ir viens no nevēlamākajiem VPN, pat ja tas ir bezmaksas.

Papildus Netflix atbloķēšanai Opera VPN dara daudz ko citu.

Tā’s pamatā ir viena trika ponijs.

Opera VPN uzvarēja’Lai aizsargātu savu drošību tiešsaistē, tam nav nevienas lietotnes, tam nav nekāda veida klientu atbalsta, tas tā nav’t atbalsta Torrenting, tā serveru parks ir niecīgs, un nav skaidrības par to, no kuras jurisdikcijas tas darbojas.

Nav absolūti iemesla, lai mēs to ieteiktu šajā Opera pārlūka VPN pārskatā.

Labais

  1. Atbloķē Netflix.
  2. Bezmaksas VPN pakalpojums.

Sliktais

  1. Nav klientu atbalsta.
  2. Nav savietojamības starp platformām.
  3. Īpašuma vietā izmanto Google DNS serverus.
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me