NVPN pārskats 2020

Jurisdikcija Bosnija
Cena Mēnesī 3,33 USD
Serveri 54 serveri
Baļķi Nav žurnālu
Šifrēšana 256 bitu CBC / SHA512
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://nvpn.net/
Saderība Windows, Android, Apple, Desktop

Salīdzinoši neskaidrs pakalpojums, salīdzinot ar daudz populārākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, NVPN ir stabils, ātrs un uzticams VPN, ciktāl tas attiecas uz faktiskā produkta veiktspēju. Tomēr pakalpojumu sniedzējam ir jāstrādā pie daudzām citām jomām, lai padarītu savu produktu pievilcīgāku un ļautu tam vairāk konkurēt ar citiem zīmoliem tirgū..

Šeit ir mūsu pilnīgs NVPN pārskats, kas aptver visus labos un ne tik labos pakalpojuma aspektus, ieskaitot servera infrastruktūru, klienta veiktspēju, ātrumu, latentuma laiku, reģistrēšanas politiku un daudz ko citu vietnē Best VPN. Ļaujiet’s sākas:

NVPN cenu pārskats

Pretēji nozares normām, NVPN’Cenu noteikšana ir atkarīga no tā, kāda veida IP vēlaties izveidot savienojumu. VPN nozarē parasti jāizvēlas starp dažādiem plāniem, kur visas iespējas tiek piedāvātas katrā paketē, ar vienīgo atšķirību starp jūsu abonēšanas ilgumu..

Bet NVPN ir četras paketes, t.i., ikmēneša kopīgais IP, ikgadējais kopīgais IP, ikmēneša veltītais IP un ikgadējais veltītais IP.

Mēneša koplietojamā IP pakete tiek piedāvāta par 6 USD / mēnesī, bet viena un tā pati pakete - uz gadu’Abonēšanas vērtībā jums būs jāmaksā 40 USD, par kuru jāmaksā vienreiz.

Ja mēnesī vēlaties piekļūt šim mērķim paredzētajam IP, jums būs jāiztērē USD 8 mēnesī, savukārt, ja vēlaties to pašu pakalpojumu gadu, jums būs jāmaksā 60 USD. Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet mūsu atjaunināto labāko lēto vpn 2018 rokasgrāmatu.

NVPN cenu pārskats

Cenu noteikšanas plānos ietilpst neierobežots joslas platums, portu pāradresācija, L2TP / IPSec protokola atbalsts, Sock5 Proxy un Squid Proxy vairāku protokolu atbalsts, Double VPN, torrenting atbalsts starp citām funkcijām.

Cenas ir saprātīgas, taču mēs uzskatām, ka gada cenām ir nedaudz jāsamazinās, ņemot vērā neapstrādātos pakalpojumus, ko tie sniedz. Nav šaubu, ka VPN ir labs, taču to izmantos maz, ja netiks pievienotas citas iespējas.

Cita lieta, kas mūs pamanīja, bija tas, ka jebkurā no šiem pašreizējiem paketiem jūs piekļūstat tikai vienam serverim. Ja vēlaties pilnu piekļuvi serveriem 69 valstīs (kopā 5522 IP), jums būs jāmaksā USD 10 mēnesī.

Tomēr pakalpojumu sniedzējs ļauj lietotājam maksimāli viegli apmaksāt, nodrošinot vairākas maksājuma iespējas, kas ietver Paypal, PefectMoney, Bitcoin, Amazon dāvanu kartes, PaymentWall, t.i., kredītkartes, Yandex, Qiwi un citas..

NVPN pārskats 2020

NVPN bezmaksas izmēģinājuma versija

Pašlaik ar NVPN nav pieejama bezmaksas izmēģinājuma versija, taču, ja jūs to nevēlaties, tie piedāvā 3 dienu atmaksu’Man patīk pakalpojums un vēlaties izglābties.

Mēs patiešām vēlamies, lai pakalpojumam tiktu pievienota kāda veida bezmaksas izmēģinājuma versija, lai padarītu to pievilcīgāku potenciālajiem lietotājiem, un tas noteikti palīdzēs klientiem pievērst uzmanību plānu patiesai pirkšanai..

Pārskats par NVPN lietotņu saderību

Iepriekš NVPN to nedarīja’t nepiedāvājiet saderīgas lietotnes ar jebkuru OS. Daudziem lietotājiem tas bija milzīgs izslēgums, uzskatot, ka vienīgais atlikušais šī VPN izmantošanas veids bija lejupielādēt tā konfigurācijas failus un pēc tam instalēt caur OpenVPN klientu..

Pārskats par NVPN lietotņu saderību:

Šī metode bija apgrūtinoša jaunākiem lietotājiem, un, iespējams, daudziem cilvēkiem bija jāizslēdz šī VPN lietošana, kaut arī viņi, iespējams, vēlējās to izmēģināt. Bet nesen NVPN paziņoja, ka tā lietotājiem atver īpašu Windows klientu. Beta versija nav pieejama, un noteikti ir daudz labāk to izmantot manuāli.

Windows klients ir solis pareizajā virzienā sniedzējam un tam’Tas ir veids, kā daudz labāk izmantot VPN, nekā tas bija pirms tā ieviešanas.

NVPN arī nepārtraukti strādā, lai savam klientam pievienotu vēl vairāk funkciju, un strādā pie tā, lai ieviestu līdzīgus klientus citām operētājsistēmām, piemēram, Mac un iOS.

Darbs ir arī Android klientam, un arī NVPN plāno to sākt drīz.

NVPN pārskats 2020

NVPN pārskata serveri

NVPN piedāvā kopumā 5512 IP 69 dažādās valstīs, kas arī parāda, ka pakalpojumam ir viena no labākajām serveru infrastruktūrām starp VPN sniedzējiem.

NVPN pārskata serveri

Tomēr šie serveri ir pieejami tikai tiem lietotājiem, kuri ir jauninājuši uz premium plānu, kura cena ir USD 10 mēnesī.

NVPN ir ļoti atšķirīga serveru infrastruktūra, salīdzinot ar citiem VPN pakalpojumu sniedzējiem tirgū, jo tās pamatā ir lietotāju nodrošināšana ar speciālu un dinamisku IP. Tiem no jums don’Par tiem neko nezina, serverus, kurus piedāvā vairums VPN, var izmantot jebkurš no viņu klientiem, radot problēmas daudzos veidos, piem. ja kāds izlems, ka serverī notiek kaut kas nepareizs, visiem lietotājiem, kas izmanto šo serveri, tiek nosūtīts paziņojums. Tas, iespējams, ir pārāk vienkāršots, taču šeit noteikti varat uzzināt mūsu viedokli.

No otras puses, specializētos IP izmanto tikai viens lietotājs, un neviens cits tiem nevar piekļūt, padarot to par daudz privātāku un drošāku pieredzi..

Parastajos cenu noteikšanas plānos pēc noklusējuma jūs saņemat divus bezmaksas maiņas variantus, un tie tiek atjaunoti, ja izmantojat mēneša plānus, un sistēma automātiski tos atiestata uz neizmantotu..

Tas varētu būt sarežģīti daudziem lietotājiem, bet tie, kuri saprot īpaša IP īpašību nozīmi, noteikti sapratīs tā cēloni. Bet tas tā nav’Turpiniet teikt, ka iesācēji var izmantot šo pakalpojumu. Viņiem noteikti vajadzētu! Izmēģiniet to, un jūs tiksit pakļauts daudz labākai, alternatīvai pieredzei, nekā to piedāvā parastie VPN.

NVPN servera slēdzis

Bet, ja iespējams, mēs iesakām NVPN visus savus serverus padarīt pieejamus papildu cenu plānā, izņemot parastos cenu plānus par noteiktu atsevišķu fiksētu cenu, un papildināt šo piemaksu plāksni, lai tas vairāk atbilstu noteiktajām nozares cenām un serveru normām. pieejamība.

NVPN pārskats 2020

NVPN atbalsta pārskats

NVPN ievēro uz biļetēm balstītu atbalsta sistēmu klientu atbalstam. Izmantojot šo funkciju, ja jums ir kādas sūdzības, jums jāģenerē biļete un NVPN’korespondents atgriezīsies ar atbilstošu risinājumu jūsu e-pastā.

Atbildes bija operatīvas, un tās sniedza lieliskus, detalizētus norādījumus par visa veida sarežģītiem un tehniskiem jautājumiem.

Šajā vietnē nav tiešās tērzēšanas iespējas, taču līdz brīdim, kad biļešu pārdošanas sistēma darbojas, kā arī tā darbojas tagad’s, lai to jauninātu, nav nepieciešams NVPN. Bet, ja tā nolemj papildināt esošo atbalstu ar tādas pašas kvalitātes atbildēm kā tiešraides tērzēšanas funkcionalitāte, tas noteikti sniegs stimulu pakalpojumu sniedzējam.’s pašreizējie atbalsta standarti.

NVPN atbalsta pārskats

NVPN ātrums un uzticamība

Pats labākais NVPN ir nevainojamais ātrums savos serveros. Pārbaudot un veicot ātruma testus pēc savienojuma izveidošanas ar serveriem ASV, mēs ierakstījām ātrumu 30 MBPS, kas ir pietiekami labs, lai ieteiktu, ņemot vērā, ka mūsu interneta ātrums.

Pakalpojumu sniegšanā bija ļoti maz pārtraukumu, un savienojums bija pietiekami drošs, lai mēs varētu nokļūt garām daudzām ģeogrāfiski ierobežotām vietnēm daudzās valstīs..

Mēs to pārbaudījām arī straumēšanas pakalpojumu saņemšanai un ņemot vērā faktu, ka tā Fifa sezona var izvēlēties straumēt tādus kanālus kā Match TV Krievijā, kamēr tas ir savienots ar krievu serveri. Lai uzzinātu vairāk par to, varat apmeklēt mūsu emuāru sadaļā Kā skatīties Fifa pasaules kausu bez kabeļa.

NVPN pārskats 2020

NVPN protokola atbalsts

Pašlaik NVPN atbalsta L2TP / IPSec protokolus un, ņemot vērā faktu, ka tas darbina OpenVPN klientu, varat būt drošs, ka tā atbalstītie protokoli ir pietiekami droši, lai tiešsaistē varētu baudīt labu anonimitātes un privātuma līmeni..

Secinājums

Kamēr VPN’Galvenā veiktspēja bija lieliska, mēs vēlamies ieteikt NVPN, ka viss, kas viņiem jādara, ir uzlabot savu vietni un pārliecināties, ka liela daļa no viņu piedāvātajām funkcijām tiek pareizi komunicēta ar galalietotāju. Vietnes navigācija ir pārāk sarežģīta, un, ja kādam nav zinātkāra rakstura, viņš / viņa var palaist garām daudzas lietas, kas var radīt vai sagraut klienta iespaidu par pakalpojumu sniedzēju..

Bet, kad mēs runājām ar NVPN’vadība, viņi mums sniedza labo vēsti par to, ka tiek gatavota jauna vietne, un, cerams, viņi sāks darbu pie tā, kad lietas tiks pabeigtas..

NVPN var būt laba izvēle VPN, ja esat zinošs lietotājs un jau esat izmantojis arī VPN, un, lai arī sākotnēji tas var būt nedaudz grūti tādiem iesācējiem kā mēs’ve minēts iepriekš, jūs noteikti varat dot to shot.

BestVPN.co cenšas nodrošināt, ka jūs droši piekļūstat objektīvām un neuzkrītošām VPN atsauksmēm, kuras’Neuzņemieties nekādu ļaundabīgu / reklāmas kampaņu veidu. Mēs rakstām ar varu pēc mūsu pavēles un jūtam, ka mūsu vislielākais pienākums ir pienācīgi un ar atsauci uz lietotāju informēt lietotāju par dažādajiem pakalpojumiem, kas pieejami tirgū..

Ja jums ir kādi jautājumi vai ieteikumi, sazinieties ar mums zemāk esošo komentāru sadaļā, mēs būtu priecīgi sarunāties ar jums jēgpilnā sarunā, kas jums ir izdevīga un novērš visas šaubas, kas jums varētu rasties prātā..

Похожие статьи

 • OVPN pārskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Zviedrijas cena USD 7,00 / mēnesī Serveri 56 serveri 7 valstīs Žurnāli Bez šifrēšanas AES-256 atbloķē Netflix Nav Torrenting Nav darbu Ķīnā Nē...

 • VPN neierobežots pārskats 2020. gadā

  Jurisdikcija ASV Cena 2,78 Serveri 400+ Žurnāli Nē Šifrēšana OpenVPN, L2TP / IPSec un IKEv2 Atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas Ķīnā...

 • Surfshark apskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Britu Virdžīnu salas Cena 1,99 USD / mēn. (USD 47,76 par 24 mēnešiem) Serveri 1040 un jaunāki 61+ valstīs Žurnāli Nav sertificētu žurnālu...

 • Nosūtiet VPN apskatu 2020. gadā

  Jurisdikcija Kanādā Cena 49 USD par viena gada plāna serveriem, kuru serveri ir vairāk nekā 60, 60 valstīs Žurnāli Jā Šifrēšana AES-256 Bits atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā...

 • IVPN pārskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Gibraltārā Cena 8,33 Serveri 3152 Žurnāli Nē Šifrēšana AES-256 Atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Jā Ieteicams Jā Vietne...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me