Nosūtiet VPN apskatu 2020. gadā

Jurisdikcija Kanāda
Cena 49 USD par 1 gada plānu
Serveri Vairāk nekā 600 serveru 60 valstīs
Baļķi
Šifrēšana AES-256 bits
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://windscribe.com/
Saderība Windows, Android, Apple, Chrome, Firefox, FireTV

Windscribe, kas tika izveidots 2016. gadā un kura galvenā mītne atrodas Kanādā, ātri sāka darboties kā viens no labākajiem iesācēju pakalpojumiem tirgū. Tā pārņēma jaunu pieeju pārpildītam tirgum, piedāvājot neticami daudzpusīgu produktu.


Diemžēl tā vietā, lai gadu gaitā uzlabotu, pakalpojums ir pasliktinājies snieguma ziņā. Tas neizdodas atbloķēt straumēšanas vietnes, piemēram, Netflix, nepiedāvā nekādu stimulu ķīniešu lietotājiem un tam ir slikts serveru tīkls.

Ja kaut kas, es ļoti novērtēju “bez maksas” plāna piedāvātais plāns ar dāsnu 10 GB joslas platuma ierobežojumu. Tomēr, ja jūs meklējat vienas pieturas risinājumu visām jūsu VPN vajadzībām, Windscribe var nebūt labākais pakalpojumu sniedzējs.

Izlasiet šo 2020. gada Windscribe VPN pārskatu, lai uzzinātu vairāk par pakalpojumu sniedzējiem’ drošība, caurspīdīgums, cenas, serveri, veiktspēja, savietojamība, atbalsts un daudz kas cits.

Contents

Novērtēšanas kritēriji

 1. Jurisdikcija: Kur ir Windscribe pamatā?
 2. Drošība: Vai Windscribe ir drošs VPN?
 3. Noplūdes: Vai Windscribe paslēpj jūsu IP?
 4. Serveri: Cik serveru piedāvā Windscribe?
 5. Straumēšana: Vai tas darbojas Netflix & Citi VoD?
 6. Ātrums: Cik ātri darbojas Windscribe VPN?
 7. Saderība: Lietotnes un atbalstītās ierīces
 8. Cenas: Cik maksā vējrādis?
 9. Uzticamība: Trustpilot Ratings, Reddit & Klientu atbalsts

Jurisdikcija: kur balstās Windscribe?

Windscribe mītne atrodas vienā no 5 acu alianses dibinātājām valstīm; Kanāda. Tas automātiski diezgan maz samazina tā uzticamību, jo valsts iedzīvotājiem uzliek obligātus datu saglabāšanas un masveida uzraudzības likumus.

Protams, Džastins Trudeau ir smagi strādājis, lai izstrādātu šādu “progresīvs” valsts tēlu, bet to tiesisko regulējumu attiecībā uz “privātums” ir ļoti invazīvas un netaisnīgas. Viņu valdība regulāri sadarbojas ar interneta pakalpojumu sniedzējiem, telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem utt.

Tas arī ļaujas izlūkdatu apmaiņai ar citām valstīm, kas ietilpst 5/9/14 Eyes Allians. Tāpēc, lai gan VPN var nebūt “nelegāls” valstī viņi ir pilnvaroti dalīties valdībā ar visiem personas datiem.

Drošība: Vai Windscribe ir drošs VPN?

Pēc padziļinātas izpētes Windscribe VPN’atrašanās vieta, reģistrēšanas politika, šifrēšana un lietotnes,  Es varu pateikt, bez otrām domām, VPN nav droša izvēle. Es sadalīšu “kāpēc’s” zemāk esošajās sadaļās, lai jums būtu vieglāk saprast.

Mežizstrādes politika

Tā kā Windscribe atrodas Kanādā, kas ir daļa no Piecu acu uzraudzības līguma, viņi ļaujas pilsoņu nelikumīgai piekļuvei’ metadati. Nemaz nerunājot par to, ka ISP Kanādā ir paredzēts ievērot likumprojektu C-11 (tiesību akti par pirātismu).

Pievienojiet to tam, ka viņiem nav nulles žurnālu politikas, un lietas kļūst sakārtotas. Vējraksts dod iespēju reģistrēt savienojumu žurnālus un IP adreses “uz īsu vai nenoteiktu laiku”. Tālāk ir sniegts ekrānuzņēmums no viņu privātuma politikas.

Ja to analizēsit, pamanīsit, ka Windscribe stāvokļi reģistrē jūsu joslas platumu un pat laika spiedogus “novērstu ļaunprātīgu izmantošanu un neaktīvu kontu izsvītrošanu.” Tomēr joprojām tiek reģistrēta būtiska informācija, kas vēl nav’t nemaz nav drošs.

Nosūtiet privātuma politiku

Šifrēšana un protokoli

Windscribe nepiedāvā daudzpusību attiecībā uz savienošanai pieejamajiem protokoliem. Tas izmanto visdrošāko iespēju tirgū - OpenVPN. Ņemot vērā, ka lielākajai daļai VPN lietotāju šī ir vēlamā izvēle, tas nav slikts pakalpojuma sniedzēja lēmums.

Izmantojot UDP (noklusējuma režīms), varat viegli izveidot drošu savienojumu. Ja rodas problēmas ar savienojumu, izmantojot UDP, VPN automātiski pārslēdzas uz TCP, lai novērstu aizkavētos savienojumus un dīkstāves.

Tas var samazināt ātrumu, taču piedāvā ārkārtas drošību. Ja arī TCP nedarbojas, ir pieejams Stealth režīms. Tas ir labākais risinājums izmantošanai valstīs, kuras lepojas ar īpaši stingriem interneta likumiem, piemēram, Ķīnā.

Šifrēšanai Windscribe izmanto AES-256 šifrus kopā ar SHA-512 autentifikāciju un spēcīgāko 4096 bitu RSA atslēgu rokasspiediena veikšanai -  papildus atbalstot Lieliska priekšu slepenība izmantojot Difiju Helmanu (DHE).

Lietotnes faila pārbaude

Lai veiktu pilnīgu Windscribe VPN drošības pārbaudi, es nolēmu pārbaudīt viņu lietotnēs vīrusus. Par laimi neviens no viņu VPN klientiem nesatur vīrusus pēc to palaišanas caur VirusTotal. Viņu Windows lietotnes rezultāti ir parādīti zemāk:

Nospiediet VPN vīrusa kopējo failu pārbaudi

Uzlabotas drošības funkcijas

Lai arī Windscribe VPN zaudē dažus punktus savas apšaubāmās mežizstrādes politikas un galvenā biroja dēļ “Interneta ienaidnieks” jurisdikcija, tā mēģina to kompensēt, piedāvājot labu drošības elementu sarakstu. Tie ietver:

Vēstules nogalināšanas slēdzis

Visas Windscribe lietojumprogrammas ir aprīkotas ar iebūvētu nogalināšanas slēdža funkciju. Parasti tas aizsargā jūsu identitāti un informāciju pēc VPN pakalpojuma atvienošanas.

Kill Switch to dara, atspējojot internetu jūsu ierīcē, līdz VPN klients atgūst savienojumu caur šifrētu tuneli, lai jūsu identitāte būtu droša..

Ugunsmūris

Papildus funkcijai Kill Switch, Windscribe ir aprīkots ar ērtu ugunsmūra funkciju. Tas darbojas kopā ar nogalināšanas slēdzi. Tas nodrošina, ka nav pakešu noplūdes.

Jo īpaši, kad savienojums pārtrūkst (jo pati operētājsistēma veiks pieprasījumus aiz ainas). Izmantojot ugunsmūri, visi savienojumi ārpus VPN paliek bloķēti. Tas garantē, ka nav noplūžu.

Reklāmu un izsekotāju bloķēšana

Viena no labākajām lietām saistībā ar Windows klientu ir tā, ka tai ir iebūvētas reklāmas un izsekotāju bloķēšanas funkcijas. Piekļūstot noteiktām vietnēm, jūsu pārlūkprogrammā tās var atstāt izsekotāju sīkfailus.

Tas nozīmē, ka jūsu darbība internetā nav droša no citu acīm. Tomēr, tā kā Windscribe automātiski bloķē reklāmas un izsekotājus, jums nav jāuztraucas par privātuma apdraudēšanu.

IPv6 un DNS aizsardzība pret noplūdi

Vēl viena ārkārtēja Windscribe iezīme ir tā, ka tā piedāvā aizsardzību pret IPv6 un DNS. Visi DNS pieprasījumi iet cauri neticami drošam tunelim, kas nodrošina, ka nav nekādu noplūžu.

Klients ignorē arī jūsu interneta pakalpojumu sniedzēju’s DNS. Tas garantē, ka viņi nevar snaust jūsu darbību. Lai aktivizētu šo funkciju, jums būs jāveido savienojums, izmantojot Stealth - TCP protokolu, izmantojot Stunnel.

Kruīza kontrole

Šī unikālā Windscribe klienta iezīme automātiski izvēlas labāko serveri atbilstoši jūsu atrašanās vietai un tīkla ātrumam. Tas ļauj lietotājiem no visas pasaules saņemt tikai labāko pakalpojumu.

VPN turpinās novirzīt jūs uz vietām, kuras saņem mazāk slodzes / trafika. Tomēr lietotāji joprojām var manuāli pāriet uz serveri, ja viņi vēlas apiet ģeogrāfiski ierobežotu saturu.

Double Hop

Vējonis ļauj lietotājiem izmantot DoubleVPN - jaunu protokola formu, kas izmanto divas servera vietas, lai vēl vairāk maskētu jūsu IP adresi un trafiku..

Piemēram, vienā pusē varat izveidot savienojumu ar Kanādu, bet vienlaikus ar kaut kur Lielbritānijā. Tas var palēnināt jūsu interneta darbību, taču piedāvā dubultu aizsardzību - tāpēc tas tiek nosaukts “Double Hop”.

Secure.link

Papildus savam VPN produktam Windscribe piedāvā atsevišķu Secure.link URL saīsināšanas pakalpojumu. Parasti tas ļauj lietotājiem izveidot drošas saites no pārlūka, vienkārši ar peles labo pogu noklikšķinot uz jebkuras lapas un noklikšķinot uz “Kopēt Secure.link” pogu.

Šeit pat varat manuāli ielīmēt jebkura vietnes URL. Vietne skenēs mērķa lapu ar zināmām reklāmas bākām un izsekotājiem un brīdinās lietotājus, ģenerējot “liecība”.

Cepumu briesmonis

Šī Windscribe funkcija parasti palīdz sīkfailu izsekošanai pēc tam, kad tie ir iespējoti jūsu pārlūkprogrammās. Tas palīdz identificēt sīkfailus ar izsekotājiem, lai jūs tos varētu atspējot.

Personības dalīšanās

Vējraksts’Bēdīgi slavenā personība palīdz pagriezt jūsu lietotāja aģentu, lai samazinātu pirkstu nospiedumu rašanās varbūtību. Lietotāja aģents ir tehnoloģija, kas atpazīst operētājsistēmas veidu.

R.O.B.E.R.T

Vēl viena ievērojama iezīme - R.O.B.E.R.T no Windscribe ir ļaunprātīgas programmatūras / reklāmu / izsekotāju bloķētājs, kas ļauj jums būt aizsargātam pret kairinošiem uznirstošajiem logiem un vīrusiem, apmeklējot dažādas vietnes.

Īpaši IP

Windscribe ir viens no nedaudzajiem VPN tirgū, kas piedāvā iespēju iegādāties statisku IP; vai nu no datu centra (maksājot USD 2,00 mēnesī), vai izmantojot dzīvojamo māju pieslēgumu (cena ir USD 8,00 mēnesī).

Vējš

Kā daļu no jaunākajām iespējām Windscribe ir ieviesis “Vējš” serveri ASV un Lielbritānijas Netflix bibliotēku atbloķēšanai. Diemžēl tas nedarbojas, kā gaidīts, un es saņēmu nekonsekventu sniegumu vietnē Windflix.

Noplūdes: Vai Windscribe paslēpj jūsu IP?

Jā, Windscribe VPN lielākoties ir drošs un neizplūst jūsu IP, DNS vai WebRTC informācija. Šeit ir rīki, kurus es izmantoju, lai pārbaudītu Windscribe’s sirsnīgums, aizsargājot savu īsto identitāti, kopā ar rezultātiem.

WebRTC un HTTP pieprasījuma noplūdes:

 • https://browserleaks.com/webrtc (Notīrīt)
 • https://www.doileak.com/ (Notīrīt)

DNS noplūde:

 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/ (Notīrīt)
 • https://www.dnsleaktest.com/ (Notīrīt)

IPv4 / IPv6 un Torrent IP noplūdes:

 • https://ipleak.net/ (Notīrīt)
 • https://ipx.ac/run/ (Notīrīt)

Nosūtiet VPN noplūdes pārbaudi

Serveri: cik daudz serveru piedāvā Windscribe?

Windscribe piedāvā ierobežotu skaitu 600 serveru 60 pasaules valstīs. Viņiem noteikti ir jāpaaugstina šie skaitļi, jo zemais serveru skaits veicina sliktu ātrumu, lielu lietotāju slodzi un dīkstāves dažādās vietās.

Tā kā VPN joprojām ir jaunpienācējs (darbību uzsāka 2007. gadā), zināmu rīcības brīvību var dot. Tomēr, ja Windscribe vēlas kļūt par pakalpojumu, viņiem ir jāstrādā pie servera paplašināšanas. Piemēram, PureVPN, tas piedāvā vairāk nekā 2000 serverus vairāk nekā 90 valstīs visā pasaulē.

Vai Windscribe ir piemērots torrenting?

Ciktāl tas attiecas uz mocīšanu, Windscribe piedāvā labu sniegumu pirātiem visā pasaulē. Lai gan daži serveri nodrošina lēnu ātrumu, jūs joprojām saskaraties ar problēmām, lejupielādējot torrent failus un atbloķējot dažādas torrent vietnes.

Papildu drošībai Windscribe izmanto arī spēcīgu ugunsmūra sistēmu, kas novērš IP, DNS un WebRTC noplūdes ārpus šifrētā tuneļa. Tas palīdz vienmēr būt anonīmam, kad nodarbojaties ar p2p / failu koplietošanu.

Vai Windscribe darbojas Ķīnā?

Nē, Windscribe neizdodas apiet “Lielisks ugunsmūris” Ķīnā, gandrīz nepiedāvājot stimulus iedzīvotājiem vai emigrantiem. Pirmkārt, viņi nepiedāvā ķīniešu spoguļvietni, kas valsts iedzīvotājiem ļauj abonēt plānu vai lejupielādēt savas lietotnes.

Otrkārt, Windscribe nepiedāvā nevienu ķīniešu serveri, tas nozīmē, ka emigranti nevar piekļūt vietējam saturam caur tādām ķīniešu vietnēm kā iQiYi (爱 奇 艺), QQ Video (QQ 视频), Toudou (土豆), Youku (优 酷), un citi.

Straumēšana: vai Windscribe darbojas Netflix un citām straumēšanas vietnēm?

Es’es gribētu atbildēt ar a “Jā”, bet diemžēl Windscribe nodrošina nekonsekventu veiktspēju Netflix un citu platformu atbloķēšanai. Neskatoties uz to, ka uzdevumam tiek piedāvāti īpaši serveri, kas pazīstami kā “Vējš” serveriem, šķiet, ka VPN joprojām rada problēmas.

Vietnē Netflix atklāta starpniekservera atklāta kļūda

Kā tāds, ja jums ir teicis, ka VPN ir laba izvēle straumēšanai, tas būtu nepareizi. Tā vietā apskatiet šos Netflix labākos VPN, kas nodrošina nemainīgu veiktspēju citos VoD, piemēram, BBC iPlayer, Hulu un pat Disney Plus..

Ātrums: cik ātrs ir Windscribe VPN?

Vējrādis nodrošina viduvēju ātrumu; vidēji ar 69,25 mbps lejupielādi un 64,74 mbps augšupielādi ar 100 mbps savienojumu. Šie rezultāti man radās pēc ātruma testa veikšanas dažādos serveros.

Process ietvēra savienojumu ar dažādiem serveriem ASV, Lielbritānijā un Austrālijā un veiktspējas analīzi, lejupielādējot straumēm vai straumējot dažādos video pēc pieprasījuma (VoD) pakalpojumus tiešsaistē.

ASV serverī es saņēmu lejupielādi 72,45 mbps un augšupielādi 68,99 mbps ar 115 ms lielu ping. 

Nosūtiet ASV servera ātruma testu

Lielbritānijas serverī es saņēmu 68,22 mbps lejupielādi un 60,64 mbps augšupielādi ar stendu 126 ms. 

Nosūtiet Lielbritānijas servera ātruma testu

Austrālijas serverī es saņēmu 67,10 Mbps lejupielādē un 64,61 mbps augšupielādē ar pikseli 111 ms.

Nosūtiet ĀS servera ātruma testu

Savietojamība: lietotnes un atbalstītās ierīces

Vējonis VPN piedāvā īpašas lietojumprogrammas visām slavenajām platformām / ierīcēm. Tas ietver Windows, Mac un Linux operētājsistēmas, Google Chrome, Firefox un Opera pārlūkus, iOS, Android un Blackberry viedtālruņus..

Jums pat ir atbalsts DD-WRT un Tomato maršrutētājiem, kā arī OpenVPN, IKEv2 un SOCKS5 konfigurācijas ģeneratori, kurus varat izmantot manuāli, ja neuzticaties VPN.’savu klientu lietojumprogrammas.

Vējraksts Windows, Mac un Linux

Vējraksts’Darbvirsmas lietotņu dizains ir diezgan vienkāršots, un tās var lepoties ar nelielu un ērti lietojamu interfeisu, kas piedāvā hamburgera ikonā uz sarakstu balstītu navigāciju pa kartēm un citām svarīgākām opcijām..

Ciktāl tas attiecas uz Linux, šī VPN beta versija tirgū ir pieejama. Tas atbalsta četrus dažādus distros, kuros ietilpst Ubunto 18.04, CentOS 6+, Debian 9, Fedora 22+.

Nosūtiet darbvirsmas klientu

Vēstules pārlūka paplašinājumi

Vēstuļu pārlūka paplašinājumi izskatās un darbojas identiski visiem darbvirsmas kolēģiem visās platformās. Tas var lepoties ar tādu pašu racionalizētu izskatu ar nekomplicētu opciju un izvēlņu komplektu, kas ļauj uzreiz konfigurēt VPN savienojumus..

Jūs varat arī izvēlēties “Baltais saraksts” vietnes, kuras bieži apmeklējat un kuras vēlaties pilnībā ielādēt, piemēram, Facebook vai ar darbu saistītas vietnes. Paplašinājums pat sniedz informāciju par jūsu iepriekšējo un pašreizējo IP adresi un atlikušo joslas platumu.

Vēstules pārlūka paplašinājums

Vējraksts Android un iOS

Windscribe Android un iOS lietotnes var lejupielādēt tieši no vietnes vai caur speciālajiem Google Play un Apple veikaliem. Viņi pieņem glītu un tīru interfeisu ar dominējošām gaiši zilām krāsām.

Ja Android versijā pēc noklusējuma tiek izmantots OpenVPN (UDP) protokols, iOS partneri izmanto IKEv2 protokolu. Lielākoties abu ierīču veiktspēja ir vienāda.

Lietotne Windscribe Smartphone

Cenas: Cik maksā vējstikli?

Papildus bezmaksas plānam Windscribe VPN potenciālajiem klientiem piedāvā trīs plānus. Vienīgā atšķirība starp trim ir cenas un abonēšanas ilgums.

 • Mēnesī: 9,00 USD
 • Gadā: USD 4,08 (rēķins kā 49 USD - 54% atlaide)
 • Veidojiet plānu: sākot no USD 1,00 mēnesī

Nosūtiet VPN cenu plānus

Pēc tam, kad būsit izvēlējies Pro, jūs iegūsit piekļuvi Windscribe’pilns funkciju saraksts, ieskaitot neierobežotu multi-logins, iespēju izveidot savienojumu ar 60 valstīm, P2P / Torrenting, Adblock, Firewall un OpenVPN konfigurācijas.

Kādas norēķinu metodes piedāvā??

Windscribe VPN ļauj lietotājiem izmantot Bitcoin, lai reģistrēšanās laikā saņemtu maksimālu anonimitāti. Tas pieņem arī citas metodes, piemēram, Visa, MasterCard, American Express un PayPal. Pakalpojumu sniedzējs pat piedāvā PaymentWall, kas visā pasaulē pieņem vairāk nekā 200 maksājuma metodes.

Vai Windscribe piedāvā bezmaksas izmēģinājumu?

Jā, Windscribe faktiski pārceļ lietas pilnīgi jaunā līmenī, nodrošinot, ka BEZMAKSAS plāns nekad nebeidzas. Jūs varat to izmantot tik ilgi, cik vēlaties, bez ierobežojumiem, kas uzlikti Torrenting.

Vienīgais ierobežojums, kāds lietotājiem ir šajā plānā, saskaņā ar mūsu Windscribe VPN pārskatu ir joslas platuma ierobežojums. Mēnesī var izmantot tikai 10 GB, taču, ņemot vērā, ka jūs saņemat tik daudz BEZMAKSAS, tas ir’s nemaz nav slikti.

Vai ir pieejama Windscribe naudas atdošanas garantija?

Jā, Windscribe VPN piedāvā atmaksu / naudas atmaksas garantiju trīs tirdzniecības dienu laikā. Jums ir tiesības pieprasīt atlīdzinājumu, nesniedzot nekādus paskaidrojumus, taču noteikti nepārkāpiet pakalpojumu sniegšanas noteikumus.

Būtībā nedrīkst pārsniegt 10 GB robežu vai pēc trim dienām iesniegt pieprasījumu. Ja atbilstat šīm prasībām, atmaksas saņemšanai no Windscribe nevajadzētu būt lielām grūtībām.

ScribeForce

Windscribe piedāvā vēl vienu cenu plānu, kas pazīstams kā “ScribeForce” kas lietotājiem ļauj iegūt paketi visai ģimenei vai birojam vienā abonementā ar stimulu pievienot arī statiskus IP. Tas sākas no USD 3,00 mēnesī!

Scribeforce plāna cenu noteikšana

Uzticamība: Trustpilot vērtējumi, Reddit & Klientu atbalsts

Lai sniegtu labāku priekšstatu par Windscribe VPN, esmu sniedzis sīkāku informāciju par pakalpojumu sniedzēju no “lietotājiem” vietnē Trustpilot un Reddit. Tiem vajadzētu palīdzēt lēmumu pieņemšanas procesā:

Vēstules Trustpilot apskats

Windscribe VPN vidējais vērtējums Trustpilot ir 4/5 no visām 134 lietotāju atsauksmēm. Lieki piebilst, ka tas ir diezgan ievērojams vērtējums un norāda, ka lietotāji ir apmierināti ar pakalpojumu sniedzēju.

Vairāk nekā 14% lietotāju ir piešķīruši Windscribe a “slikti” vērtējums tomēr ir daudz teikts, ņemot vērā, ka ir tikai 134 atsauksmes. Lielākā daļa sūdzību par pakalpojumu sniedzēju ieskauj sliktu ātrumu, problēmas ar bezmaksas plānu utt.

Nosūtiet TrustPilot vērtējumu

Vējonis VPN apskats Reddit

Kā jebkuram citam VPN pakalpojumam, Windscribe ir bijušas dažādas atsauksmes par Reddit. Gadījumos, kad dažiem lietotājiem ir bijusi pozitīva pieredze, citi parasti nepatīk pakalpojumu sniedzējam slikta ātruma un bezmaksas konta problēmu dēļ.

Tomēr lielākajā daļā pārskatu ir vienisprātis par to, ka Windscribe piedāvā pienācīgu joslas platuma ātrumu. Tāpat kā jūs varat redzēt tālāk sniegtos pārskatus, kur daži redditori runā par tā izmantošanu failu lejupielādēšanai utt.

Vējraksts Reddit Netflix atbloķēšana

Vējraksts Reddit joslas platuma diskusija

Klientu atbalsta pārskats

Saskaņā ar mūsu Windscribe VPN pārskatu, pakalpojumam ir diezgan aktīva atbalsta sistēma. Lai gan tiešraides tērzēšana nav pieejama, jums ir pieejams daudz iespēju palīdzības saņemšanai.

Kā visvienkāršākā metode jūsu rīcībā ir e-pasta atbalsts. Ja VPN lietošanas laikā rodas kādas problēmas, varat vienkārši sniegt pakalpojumu sniedzējam e-pastu [email protected]

Papildus tam ir arī atsevišķa atbalsta lapa. Šeit jūs varat saņemt palīdzību, izmantojot trīs metodes. Pirmkārt, jūs varat izvēlēties iepazīties ar iestatīšanas ceļvežiem. Otrkārt, jūs varat apmeklēt FAQ lapu.

Nospiediet VPN atbalsta pārskatu

Treškārt, jūs varat iesniegt biļeti, kas ir gandrīz tikpat līdzīga kā e-pasta nosūtīšana. Izvēle ir jūsu, bet mēs apspriedīsim katru variantu zemāk, lai jūs iegūtu labāku ieskatu pakalpojumā’s uzticamība.

Zemāk ir lapas Iestatīšanas ceļveži ekrānuzņēmums. Šeit atradīsit pakāpeniskas instrukcijas Windscribe konfigurēšanai daudzās platformās, pārlūkprogrammās, ierīcēs, maršrutētājos un pat programmatūrā.

Jūs varat uzzināt, kā iestatīt VPN operētājsistēmās Windows, Mac, Ubuntu, Chrome, Firefox, Opera, Android, iPhone, Windows Mobile, DD-WRT, Tomato, Asus un pat Torrent klientiem..

Pārskatiet VPN iestatīšanas rokasgrāmatu

Noklikšķinot uz opcijas Bieži uzdotie jautājumi, vietne jūs novirzīs uz galveno lapu, kas piepildīta ar dažāda veida jautājumiem, lai nodrošinātu jūsu atbalsta vajadzības. Vējonis izprot gudri sadalīt dažādus jautājumus kategorijās.

Piemēram, pamata vaicājumi nokļūs vispārējos jautājumos. Jums ir arī atsevišķa palīdzība darbvirsmas lietojumprogrammām un pārlūka paplašinājumiem.

Nosūtiet FAQ par VPN

Ja vēlaties atrisināt tehnisku problēmu, kuru neatrisina BUJ, varat iesniegt biļeti. Šī opcija visiem Windscribe komandas profesionāļiem ļauj atbildēt uz jūsu jautājumiem.

Lai sāktu, vienkārši ievadiet savu e-pastu, Windscribe lietotājvārdu, tēmu un ziņojumu. Parasti pakalpojumu sniedzējam steidzama atbilde prasa apmēram 4–5 stundas.

Vēstules biļešu atbalsts

Salīdzinājums starp Surfshark & Vēstu VPN

SniedzējsSurfsharkWindscribe VPN
Cena USD 1,99 mēnesī. USD 4,08 mēnesī.
Serveri 1 040+ 61 valstī 600+ 60 valstīs
Saderība Visas ierīces Windows, Mac, iOS, Android
Jurisdikcija Britu Virdžīnu salas Kanāda
Mežizstrādes politika Nav žurnālu (revidēts) Veikalu savienojumu žurnāli
Klientu atbalsts Tiešraides Čats & E-pasts Tiešraides Čats & Biļete
Uzticības pilota rezultāts 4.5 4.0
Vietne Apmeklējiet Surfshark Apmeklējiet vietni Windscribe

Vai es ieteiktu Windscribe VPN??

Nē, es neiesaku Windscribe VPN lietotājiem, kas apzinās privātumu, un straumētājiem / straumēm. VPN ir slikta servera sasniedzamība, tas nevar apiet “Lielisks ugunsmūris”, un nodrošina nekonsekventu Netflix darbību.

Tas viss palielināja faktu, ka viņi atrodas Kanādā - interneta ienaidnieka jurisdikcijā, vēl vairāk samazina viņu uzticamību. Ja jūs meklējat labu, drošu, ātru un funkcijām bagātu VPN pakalpojumu, dodieties uz Surfshark. 

Похожие статьи

 • Surfshark apskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Britu Virdžīnu salas Cena 1,99 USD / mēn. (USD 47,76 par 24 mēnešiem) Serveri 1040 un jaunāki 61+ valstīs Žurnāli Nav sertificētu žurnālu...

 • NordVPN apskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Panamā Cena 3,49 USD / mēn par 3 gadu plāna serveriem, kuru serveri ir 5560+ 59 valstīs 59% žurnālu Nav sertificētu žurnālu šifrēšanas AES-256-GCM / AES-256-CBC...

 • IVPN pārskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Gibraltārā Cena 8,33 Serveri 3152 Žurnāli Nē Šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Jā Ieteicams Jā Vietne...

 • IPVanish pārskats 2020

  Jurisdikcija Amerikas Savienotajās Valstīs Cena 6,49 USD / mēnesī Serveri 1000+ Žurnālu nav Šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Jā Ieteicams...

 • Betternet VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Kanādā Cena 2,99 USD / mēn par 1 gada plāna serveriem 10 serveriem 10 valstīs Žurnāli Žurnāli Lietotāja datu šifrēšana AES-256 (samaksāts) | AES-CBC-128 bits...

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me