NordVPN apskats 2020. gadā

Jurisdikcija Panama
Cena 3,49 USD / mēn par 3 gadu plānu
Serveri 5560+ serveri 59 valstīs
Baļķi Nav sertificēti apaļkoki
Šifrēšana AES-256-GCM / AES-256-CBC
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://nordvpn.com/
Saderība Windows, Android, Apple, Chrome, Firefox

NordVPN neietilpst 5-9-14 acu jurisdikcijā, bet nesen apstiprināja, ka viņi ir uzlauzti (atpakaļ 2018. gada martā). Sekojoši, pakalpojumu sniedzējs nav ieteicams, jo viņi pārkāpa GDPR’s datu aizsardzības politiku un izrādās nedrošs pakalpojums!

Kā neliels pārskats par viņu piedāvājumu, NordVPN sākas no 3,49 USD mēnesī. uz 3 gadu plānu, un tas ir aprīkots ar tādām funkcijām kā Double VPN, Kill Switch un 6 multi-logins, 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts un daudz kas cits.

Tā pat ir vairāk nekā 5200+ serveri 58 valstīs, piedāvājot uzslavu. Izmantojot 100Mbps savienojumu, jūs varēsit baudīt vidējo ātrumu 80Mbps lejupielādē un 56Mbps augšupielādē..

Izlasiet šo 2020. gada NordVPN pārskatu, kur es diskutēju par pakalpojumu sniedzējiem’ drošība, caurspīdīgums, cenas, serveri, veiktspēja, savietojamība, atbalsts un daudz kas cits.

Mani vērtēšanas kritēriji

 • Drošība: Vai NordVPN tiešām ir privāts un drošs??
 • Jurisdikcija: Kur atrodas NordVPN?
 • Protokoli: Kādus protokolus izmanto NordVPN?
 • Šifrēšana: Kādu šifrēšanu izmanto NordVPN?
 • Mežizstrāde: Vai NordVPN glabā sesiju / savienojumu žurnālus?
 • Noplūdes pārbaude: Vai NordVPN noplūst DNS, IP & WebRTC?
 • Revīzija: Neatkarīgi auditori pārbauda NordVPN!
 • Serveri: Kur atrodas NordVPN serveri?
 • Ātruma pārbaude: Cik ātrs patiešām ir NordVPN?
 • Vētraina: Vai NordVPN ir labs mocīšanai?
 • Straumēšana: Vai es varu izmantot NordVPN, lai skatītos Netflix?
 • Atbalsts: Kā atbalstu saņem Nord klienti?
 • Cenu noteikšana: Cik maksā NordVPN abonements?
 • Saderība: Informācija par lietotnēm un atbalstītajām ierīcēm
 • Uzticamība: NordVPN Hacked, Trustpilot, Warrant Canary

Vai NordVPN ir patiešām privāts?

Pēc padziļinātas iepazīšanās ar NordVPN’atrašanās vietas, drošības audita, garantijas kanārijputniņu un mežizstrādes politikas novērtēšana un nesenā hakeru gadījuma novērtēšana, es nevaru apgalvot, ka tā ir privāta / droša izvēle, un vēlāk neiesaku pakalpojumu sniedzēju.

Kur atrodas NordVPN?

NordVPN galvenais birojs atrodas Panamā, Centrālamerikā. Tas lielākajai daļai pakalpojumu sniedzēju piešķir to, jo atrašanās vietai ir draudzīgi datu privātuma likumi, un tā neietilpst nevienā datu koplietošanas aliansē, piemēram, 5, 9 un 14 Eyes.. 

Panama atšķirībā no citām nepiešķir pilnvaras masu novērošanai un datu saglabāšanai “Interneta ienaidnieks” jurisdikcijas. Diemžēl tas uzvarēja’t neietekmē Nord’Drošības vairs nav, jo pakalpojumu sniedzējs ir cietis būtisku pārkāpumu.

Informācija par NordVPN protokoliem

NordVPN atbalsta PPTP, L2TP / IPSec, IKEv2 un OpenVPN. Pēc noklusējuma Windows klients izmanto OpenVPN, savukārt Mac un iOS partneri izmanto drošo IKEv2.

Lietotājiem ir iespēja izvēlēties starp TCP un UDP protokoliem Windows un Android lietotnēs. Šifrēšana mainās atkarībā no protokola, kuru izvēlaties katrā lietotnē.

Kādu šifrēšanu izmanto NordVPN?

Kontroles kanālam NordVPN izmanto AES-256-CBC ar RSA-2048 rokasspiedienu. AES-256-CBC šifri ar HMAC SHA256 hash autentifikāciju datu kanālam.

Perfektu priekšu slepenību (PFS) nodrošina DHE-4096 atslēgu apmaiņa. Mac lietotnes izmanto IKEv2 ar Cisco’s Nākamās paaudzes šifrēšanas (NGE) protokols, savukārt iOS lietotnēs datu autentificēšanai tiek izmantoti AES-256-GCM šifri ar HMAC SHA2384..

Vai NordVPN ir nulles žurnāla VPN?

Jā, NordVPN nereģistrē sesijas / savienojuma datus, saglabājot uzticību savam priekšnoteikumam par nepārspējamu privātumu. Patiesībā tie ir vieni no vienīgajiem pakalpojumu sniedzējiem tirgū, kurus ir pārbaudījusi trešās puses revīzijas firma.

Netizens tiešsaistē joprojām ir pilnīgi drošs. VPN neuzraudzīs jūsu ienākošo IP adresi vai jebko citu, kas var būt saistīts ar jūsu identitāti. Lai iegūtu papildinformāciju, varat iepazīties ar viņu privātuma politiku.

NordVPN tiešsaistē stingri neveic jūsu darbību žurnālus. Tas nozīmē, ka mēs neizsekojam tiešsaistes sesijas laiku vai ilgumu, kā arī neveicam izmantoto IP adrešu vai serveru, apmeklēto vietņu un lejupielādēto failu žurnālus.

Saskaroties ar valdības aģentūrām, realitāte atklājas. Mēs’es jau esmu redzējis daudz piemēru, piemēram, kas notika ar IPVanish un PureVPN.

Tomēr NordVPN’Mežizstrādes politika ir svaiga gaisa elpa, salīdzinot ar šiem pakalpojumu sniedzējiem, ievērojot solījumus un neatklājot informāciju, neskatoties uz viņu serveru konfiskāciju.

Vai NordVPN noplūst jūsu DNS / WebRTC / IP?

NordVPN nav nekādu noplūžu. Kā es to zinu? Es pārbaudīju NordVPN serveri # 3038 iepriekš 3 dažādās vietnēs, lai pārbaudītu IP vai DNS noplūdes problēmas.

WebRTC noplūdes pārbaude

Vispirms es nolēmu izmantot vietni https://browserleaks.com/, lai veiktu rūpīgu WebRTC noplūdes testu. Kā redzat zemāk, kļūdas netika atrastas. Mana sākotnējā IPv4 un IPv6 adrese nav redzama, un tajā tiek rādīta NordVPN norādītā IP adrese, t.i., 172.98.93.182.

NordVPN WebRTC tests

DNS noplūdes pārbaude

Otrajā pārbaudē es izmantoju draņķīgo Perfect Privacy DNS noplūdes testu, lai vēlreiz pārbaudītu iepriekš minētos rezultātus. Kā redzat zemāk, nekas neatklāj jūsu patieso identitāti vai atrašanās vietu. Izmantojot IP, tika atklāts tikai viens DNS serveris: 172.98.93.181.

NordVPN DNS pārbaude

Pilnīga privātuma analīze

Tā kā esmu diezgan paranoiķis attiecībā uz savu privātumu, es nolēmu veikt vēl vienu pārbaudi. Šoreiz no slavenās IPLeak.net vietnes.

Rezultāti parādīja, ka VPN ir veiksmīgi slēpis mūsu patieso atrašanās vietu. Publiskais IP ir vienāds: 172.98.93.182 un arī DNS serveris: 172.98.93.181!

NordVPN privātuma analīze

NordVPN iziet lietotņu drošības auditu

NordVPN ir viens no nedaudzajiem pakalpojumu sniedzējiem tirgū, kurš neiebilst pret iespēju pārbaudīt savas lietotnes un VPN iespējas, veicot rūpīgu audita procesu.

Sākot ar 2019. gada 9. oktobri, dienests ir oficiāli publiskojis informāciju par viņu trešo personu lietojumprogrammu iespiešanās testu, un rezultāti apstiprina Nord’s sola nulles žurnālus un maksimālu anonimitāti.

NordVPN lietotnes drošības audits

NordVPN serveru saraksts

Tagad NordVPN ir vairāk nekā 5200+ serveru 60 pasaules valstīs. Šis ir viens no galvenajiem NordVPN USP. Jūs nekad nevarat nogurt izmēģināt dažādus NordVPN serverus Ķīnai, Netflix, BBC iPlayer un Amazon Prime.

Faktiski vairums NordVPN klientu nodrošinās jums iespēju izvēlēties konkrētus serverus jūsu vajadzībām. Lietotājiem ir skaidras izvēles iespējas attiecībā uz Anti-DDoS aizsardzību, speciālajiem IP, dubultā VPN, sīpolu virs VPN un P2P / failu koplietošanu..

Ja joprojām nesatraucat, pie kura servera pieslēgties, NordVPN sniedz turpmāku palīdzību. Jums ir piekļuve ieteikumu rīkam, kas vislabāko servera atrašanai izmanto viedos algoritmus.

Serveru skaita un atrašanās vietu novērtēšana

Var domāt arī par to, vai NordVPN apiet GFW Ķīnā. Tātad, es mazliet izpētīju iespējas un uzzināju, ka jums ir izveidota speciāla ķīniešu vietne, kas ir pieejama valsts indivīdiem.

Expats, no otras puses, parasti instalē lietotni pirms nolaišanās kontinentālajā Ķīnā. Neatkarīgi no tā, jūs varat justies pārliecināti, ka saņemsit pilnīgu atbalstu valstī, izmantojot NordVPN.

Tas notiek NordVPN dēļ’s Ķīnas serveru saraksts, kurā ietvertas apmulsinātas vietas, padarot šifrētu trafiku izskatu “nešifrēts”, neļaujot DPI identificēt VPN.

Ātruma pārbaude: cik ātrs ir NordVPN?

Atklājas NordVPN ātruma testi pārsteidzošs sniegums ar lejupielādes ātrumu, kas vidēji sasniedz 80,00 Mb / s, un augšupielādējiet ar ātrumu 56,68 Mb / s. Ātruma zudums ir diezgan mazāks, salīdzinot ar citiem pakalpojumu sniedzējiem tirgū.

Lai sniegtu precīzāku priekšnesuma attēlojumu, es veicu rūpīgu ātruma testu serveros ASV, Lielbritānijā, Austrālijā, Vācijā un Francijā ar ātrgaitas 100Mbps savienojumu:

Serveris ASV UK Austrālija Vācija Francija Vidēji
Lejupielādēt 91,71 Mb / s 83,96 Mb / s 75,81 Mb / s 65,98 Mb / s 82,55 Mb / s 80.00 Mbits / s
Augšupielādēt 60,63 Mb / s 49,99 Mb / s 50,19 Mb / s 59,88 Mb / s 62,72 Mb / s 56,68 Mb / s
Ping 128 ms 92 ms 117 ms 99 ms 55 ms 98,2 ms

Iespējams, ka NordVPN ir slavens ar savu privātumu, taču tas ir ievērojami uzlabojies arī darbības jomās. Pakalpojumu sniedzējam izdodas piegādāt diezgan pārsteidzošu ātrumu, vienlaikus nodrošinot lietotājus ar nesaraujamu šifrēšanu.

Sniedzējs bija pat piešķīra “Pirmā Oakla Speedtest ieteiktā nozīmīte” 2018. gada 11. oktobrī, kuram bija NordVPN preses sekretāre Laura Tyrell, bija dažas lietas, ko teikt ...

Mēs’Es pagodināju saņemt Speedok Ieteicamo emblēmu no Ookla. Šī emblēma pierāda mūsu pastāvīgos centienus nodrošināt rentablu, pārdomātu un ātru VPN pakalpojumu. Gadu gaitā NordVPN ir kļuvis par vadošo tiešsaistes drošības risinājumu ar vairāk nekā 8 miljoniem lietotāju visā pasaulē.

Neskatoties uz šīs balvas saņemšanu, NordVPN lēsa, ka tā lietotāji, lietojot OpenVPN UDP protokolu, zaudē 30% ātruma zudumu. Tūlītējs risinājums ātruma palielināšanai ir pārslēgt protokolu uz TCP.

Torrenting NordVPN: labākie serveri ar lielu ātrumu

Droši varat straumēt ar NordVPN, kas lepojas ar lielāko 4900 P2P serveru tīklu, kas lejupielādē nodrošina pārsteidzošu vidējo ātrumu 80Mbps..

Lai gan straumējumus neatbalsta visi serveri, NordVPN straumēšanas serveri ir pieejami 28 valstīs. Jūs tos varat atrast izvēlnē specialitāte serveriem.

Papildu drošībai lejupielādējot straumēm, NordVPN pat nodrošina SOCKS5 starpniekserveri. Šis protokols tikai pilnvarotiem lietotājiem ļauj piekļūt serverim, paslēpjot jūsu identitāti.

Ja izmantojat UTorrent, dodieties uz “Iespējas” un “Preferences”. Dodieties uz savienojuma izvēlni un izvēlieties veidu “SOCKS5 starpniekserveris” par starpniekservera izvēli. Pievienojiet atbilstošu servera adresi, šeit atlasot ieteicamo P2P serveri no NordVPN.

Atbloķē amerikāņu Netflix un P2PTorrenting

Ievadiet “1080. gads” porta tipam un pabeidziet iestatījumus, ievadot savus NordVPN akreditācijas datus. Tas nodrošina, ka ikreiz, kad lejupielādējat torrentus, NordVPN automātiski izmanto jūsu pievienotos P2P serverus kopā ar SOCKS5 starpniekserveri!

Atbloķē ASV Netflix

Atbloķējiet un skatieties Netflix US, izmantojot NordVPN

Jā, NordVPN darbojas Netflix, izmantojot šos labākos serverus, kas atbloķē VoD. Es tos ieguvu, sazinoties ar viņu atbalsta komandu un sazinoties ar viņiem par jautājumiem par Netflix atbloķēšanu, izmantojot NordVPN’ātrākie serveri.

# 3038, 2352-2367, 2340-2347, 2332-2335, 2320-2327, 2312-2315, 2228-2307, 2216-2223, 2096-2203, 2052-2087, 2042-2045, 2010-2037, 1906-2005 , 1862-1901, 1806-1857, 1754-1801, 1734-1749, 1709-1732, 1692-1707, 1676-1687, 1652-1659, 1640-1643, 1616-1635, 1580-1607, 1560-1575, 1520 -1539, 1500-1515, 1492-1495, 1470-1487, 1422-1429, 1410-1417, 1402-1405, 1366-1373, 1358-1361, 1322-1346, 1297-1312, 1276-1283, 1260-1271 , 1248-1255, 1236-1239, 1170-1195, 1146-1165, 2404-2411, 2452-2480, 1118-1141, 1054-1113, 1046-1049, 1027-1036, 1016-1020, 1008-1011, 976 -999, 968-971, 956-959, 940-947, 932-935, 896-899, 856-883, 841-851, 829-836, 801-824, 769-780, 714-741, 707-710 Mobilajās ierīcēs, 689–702, 679–684, 645–664, US621–640, 577–617.

Esmu vairākkārt pārbaudījis šos dažādos serverus no augšas, un es veiksmīgi varēju straumēt Netflix ASV, Lielbritānijā un JP, kur atrodas lielākās bibliotēkas..

Tātad, kā jūs saņemat amerikāņu Netflix ar NordVPN? Kad esat izveidojis savienojumu ar kādu no šiem serveriem, vienkārši dodieties uz Netflix vietni. Jūs pamanīsit izmaiņas kategorijās un sarakstā.

Kā droši skatīties Netflix, izmantojot NordVPN

Piemēram, “Staigājošie miroņi” ir pieejams tikai Netflix ASV versijā. Tomēr man izdevās veiksmīgi atbloķēt TV šovu un vienmērīgi to straumēt, izmantojot serveri # 3038!

Noskatieties Netflix ar NordVPN

Kā NordVPN klienti saņem atbalstu?

Joprojām bieži sastopamas novēlotas atbildes, nepietiekami atbalsta nesēji, nepatīkama pieredze. Tomēr NordVPN veiksmīgi izdevās mainīt manu viedokli par tiešsaistes klientu atbalstu.

Viņiem ir dažādi nesēji, lai jūs varētu saņemt ekspertu palīdzību. Ja jūs noklikšķiniet uz “Palīdzība” cilni sākumlapā, jūs tiksit novirzīts uz iepriekš minēto lapu.

Šeit jums ir pieejama meklēšanas josla. Tas lietotājiem ļauj ievadīt atbilstošus vaicājumus un dažu sekunžu laikā saņemt atbildes, atbrīvojoties no grūtībām izpētīt dažādas atbalsta kategorijas.

Kā NordVPN klienti saņem atbalstu

Tomēr, ja nevarat atrast atbilstošu atbildi, jums ir arī kategoriju saraksts. Tajos ietilpst atbalsts taisnīgiem lietotājiem “Darba sākšana” ar NordVPN.

Tad jums var būt atsevišķas norēķinu, savienojamības un vispārīgas informācijas kategorijas par Panamas pakalpojumu sniedzēju, kuras varat izmantot specifiskākai informācijai..

NordVPN saņem atbalstu

Ekspertu palīdzībai NordVPN piedāvā pat atbalstu 24 stundas diennaktī un tiešsaistē. Viņi ir ļoti atsaucīgi un proaktīvi un sniedz atbildes dažu sekunžu laikā pēc vaicājumu izdarīšanas.

Piemēram, kad es testēju VoD atbloķēšanas pakalpojumu, es vērsos pie viņu tiešraides tērzēšanas. Es teicu pārstāvim “kristietis” ka man bija nepieciešama informācija par darba serveriem, lai apietu Netflix ģeogrāfiskos ierobežojumus.

NordVPN atbilde bija visaptveroša un sniedza mums vairāk atbilžu, nekā mēs pat prasījām. Atbildē minētie serveri lieliski darbojās tam, kas viņiem bija jādara, t.i., atbloķēt Netflix US.

NordVPN klientu atbalsts

Cik maksā NordVPN abonēšana?

NordVPN abonementos piedāvā četrus dažādus līmeņus. Jūs varat izvēlēties viņu mēneša plānu USD 11,95 vērtībā, viena gada plānu USD 6,99 mēnesī, 2 gadu plāna cenu USD 4,9 mēnesī vai vislabāko cenu USD 3,49 mēnesī. (pamatojoties uz jūsu budžeta vajadzībām).

Mēneša izmaksas sākas ar augstiem 11,95 USD. Šis ir triks, ko daudzi pakalpojumu sniedzēji izmanto tirgū, lai citi plāni ar ilgāku termiņu izskatās pārliecinošāki.

Es ieteiktu reģistrēties tikai mēnesī, ja vēlaties uz īsu brīdi VPN. Lietotājiem, kuri savā darbā paļaujas uz lētākajiem VPN vai piekļūst viņu mājas tīklam no dažādām vietām, jāizvēlas plāni ar ilgāku laiku.

Gada izmaksas ir tikai 6,99 USD / mēn., Kopā veidojot USD 83,33 gadā, kas dod jums 41% atlaidi piesaistītajiem līdzekļiem. 2 gadu plāns vēl vairāk samazina ikmēneša cenu līdz USD 4,99, par kuru ik pēc 24 mēnešiem tiek izrakstīti rēķini 119,76 USD. Jūs saņemat pārsteidzošu 58% atlaidi.

Lai iegūtu vislabāko cenu, es iesaku doties uz 3 gadu darījumu, kas sākas ar 3,49 USD mēnesī. Tas nozīmē, ka 36 mēnešus jūs maksājat tikai USD 125,64!

NordVPN cenu noteikšana

Ierīces, kuras atbalsta pakalpojumu sniedzējs

NordVPN atbalsta Windows, Mac, Android, iPhone iOS, Linux, Android TV, Mozilla Firefox, Google Chrome un Firestick.

Lai iegūtu turpmāku palīdzību, NordVPN pat piedāvā 80+ apmācību sarakstu, kā NordVPN manuāli iestatīt daudzās ierīcēs.

Tas ietver daudzu platformu un tādu ierīču veidu kā FlashRouters, Raspberry Pi, NAS ierīču un daudz ko citu. Jūs pat varat vienlaikus izveidot savienojumu ar 6 ierīcēm!

Uzticamība - NordVPN Hacked, Trustpilot, Warrant Canary

Ir neticami grūti atkal uzticēties Nord, it īpaši pēc hakeru negadījuma. Pat ja mēs atzīstam, ka šādas lietas notiek, pakalpojumu sniedzējs pārkāpa GDPR’datu pārkāpumu politika, informējot lietotājus par to 72 stundu laikā.

Sīkāka informācija par NordVPN Hack

Pēc liela sašutuma twitter, NordVPN apstiprināja apgalvojumus, ka viņu serveri Somijā tiek uzlauzti 21. oktobrī. Viņi apgalvo, ka lietotāju dati nav apdraudēti, taču daudzi nozares profesionāļi ir snieguši paziņojumus, ka tie ietekmē vairāk nekā 200–500.

Hack skāra arī divus citus VPN pakalpojumus; TorGuard un VikingVPN. Pēdējais un NordVPN nepraktizēja drošu PKI pārvaldību, turpretī TorGuard to izmantoja, tāpēc pārkāpums neietekmēja viņu lietotājus..

NordVPN Trustpilot vērtējumi

Sākotnēji baudot 5 zvaigžņu novērtējumu Trustpilot un pēc vairākām domstarpībām par to, kā viņi saņem ASA apsūdzības par “maldinošs” lietotāji, iesaistoties TorGuard tiesas prāvā un nesenajā hakeru incidentā, NordVPN ir kļuvis par 2,5 zvaigžņu novērtējumu.

NordVPN Trustpilot vērtējumi

NordVPN garantijas kanārijputniņš

NordVPN’s Warrant Canary šobrīd ir tikpat tīra kā svilpe, kas katru dienu tiek atjaunināta, lai atvieglotu potenciālo klientu un klientu prātu. Sākot ar 5. decembri, katram šāda veida pieprasījumam ir šāda summa:

 • Rīkojumi: 0
 • Nacionālās drošības vēstules: 0
 • Valdības organizācijas orderi: 0

Cilvēki arī jautā

Cik drošs ir NordVPN?

Ja ņem vērā tādas funkcijas kā apmulsušie serveri, sīpoli, izmantojot VPN, DoubleVPN un īpašos IP, neviens cits VPN pakalpojums ne tuvu nesniedz tādu drošību un anonimitāti kā NordVPN..

Papildinot to ar spēcīgo AES-256-CBC šifrēšanu ar HMAC SHA256 hash autentifikāciju, lietotāji var palikt pilnīgi apmierināti ar to, ka viņu identitāte tiešsaistē ir paslēpta ar NordVPN.

Vai NordVPN’s Klientu apkalpošana jebkura laba?

NordVPN ir viena no atsaucīgākajām un uzticamākajām klientu atbalsta sistēmām VPN tirgū. Lietotāji saņem atbalstu visu diennakti tiešraides tērzēšanā, un viņiem ir biļešu iesniegšanas sistēma, lai iegūtu detalizētākas tehniskas problēmas un problēmas.

Uz visiem jautājumiem, kas man bija, tiešraides tērzēšanas atbalsts parasti man sniedz atbildi 2–5 minūšu laikā ar atbilstošām atbildēm un saitēm uz pamācībām / ceļvežiem..

Vai varat izmantot NordVPN Android TV vai Firestick ierīcēs??

Jā, jūs noteikti varat izmantot NordVPN Android TV un Firestick ierīcēs. Faktiski pakalpojumu sniedzējs ir vienīgais tirgū, kas faktiski piedāvā īpašu lietotni Android TV.

Firestick lietotājiem tomēr jāpaļaujas uz “Downloader” pieteikums. Neatkarīgi no tā, ja jums nepieciešama palīdzība NordVPN iestatīšanā, varat sekot mūsu visaptverošām Android TV un Firestick iestatīšanas rokasgrāmatām!

NordVPN alternatīvas

Kā daudzpusīgam VPN ir grūti nākt klajā ar piemērotu alternatīvu Nord. Tomēr, ja daži no nosaukumiem ir nepieciešami, es ieteiktu vispirms meklēt ExpressVPN (USD 8,32 mēnesī uz 1 gada plānu).

Tomēr, tā kā daudziem tas var būt par dārgu, es iesaku reģistrēties universālajā, taču budžeta ziņā draudzīgajā, uz BVI balstītajā Surfshark, kura cena ir vismaz USD 1,99 mēnesī. uz 2 gadu plānu.

Vai es iesaku NordVPN??

Nē, NordVPN nav ieteicams. Tas tika uzlauzts pirms 1,5 gadiem un netraucēja informēt savus lietotājus, līdz viņi sāka saskarties ar apgalvojumiem vietnē Twitter pēc nepareizas mārketinga..

Ja jūs meklējat visaptverošu pakalpojumu, kas piedāvā pareizās funkcijas par saprātīgu cenu, bet ir brīvs no šādiem gadījumiem, reģistrējieties Surfshark. Šeit varat iegūt plānu 1,99 ASV dolāru vērtībā.

Похожие статьи

 • Surfshark apskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Britu Virdžīnu salas Cena 1,99 USD / mēn. (USD 47,76 par 24 mēnešiem) Serveri 1040 un jaunāki 61+ valstīs Žurnāli Nav sertificētu žurnālu...

 • PureVPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Honkongā Cena 2,91 USD / mēn par 2 gadu plāna serveriem, kas pārsniedz 2000 un vairāk nekā 140 valstīs. Žurnāli Nav sertificētu žurnālu. AES-256-CBC atbloķē Netflix...

 • VyprVPN apskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Šveice (nedroša) Cena 6,67 USD / mēnesī (80 USD par 1 gadu) Serveri 700 žurnāli Nav žurnālu šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Jā Torrenting...

 • Nosūtiet VPN apskatu 2020. gadā

  Jurisdikcija Kanādā Cena 49 USD par viena gada plāna serveriem, kuru serveri ir vairāk nekā 60, 60 valstīs Žurnāli Jā Šifrēšana AES-256 Bit atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā...

 • Betternet VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Kanādā Cena 2,99 USD / mēn par 1 gada plāna serveriem 10 serveriem 10 valstīs Žurnāli Žurnāli Lietotāja datu šifrēšana AES-256 (samaksāts) | AES-CBC-128 bits...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me