Mana privātā tīkla VPN pārskats

No pirmā acu uzmetiena tas jūtas līdzīgs Apvienotajā Karalistē noteiktajam pakalpojumam, taču izskats var būt diezgan maldinošs, un šis jēdziens šeit noteikti ir spēkā. MyPrivateNetwork VPN, iespējams, nav viens no lielākajiem VPN nodrošinātājiem, taču tas noteikti ir pietiekami labs pakalpojums, kam līdz šim nav piešķirta pienācīga daļa uzmanības centrā..

Nu, tā’šodien mainīsies, jo es visaptveroši pārskatīšu šo pakalpojumu, pārbaudot tā dažādos aspektus, ieskaitot cenu noteikšanas plānus, serveru tīklu, bezmaksas izmēģinājumu un daudz ko citu, lai analizētu, vai tas atbilst mūsu labākajiem VPN standartiem vai nē.

Tātad šeit’s ir ekskluzīvais vietnes MyPrivateNetworkVPN pārskats, ko izstrādājis BestVPN.co!

MyPrivateNetwork cenu pārskats

Pirmkārt, cena. Lai jebkurš VPN šodien būtu konkurētspējīgs’Tā kā šī nozare ir ļoti dziļa, tai ir jāpiedāvā savs pakalpojums par pareizo cenu. Mūsdienās daudzi pakalpojumu sniedzēji konkurē nozarē, izmantojot savus zemākās cenas noteikšanas plānus.

Apskatot dažādus pakalpojuma aspektus, kurus sīkāk apskatīšu vēlāk šajā pārskatā, un salīdzinot tos ar pakalpojumu sniedzēja cenu plāniem, es uzskatīju, ka tie ir nedaudz dārgāki par normu. Piedāvātāja piedāvātās mēneša cenas:

Mana privātā tīkla VPN pārskats

  • Globālais plāns £ 8,97 vai USD 11,65 mēnesī
  • Viena valsts £ 4,97 vai USD 6,46 mēnesī

Ir pieejami arī ilgtermiņa plāni:

Viena valsts:

  • 3 mēneši - USD 14,16 vai USD 18,40, par kuru jāmaksā vienreiz
  • 12 mēneši - 47,71 GBP vai 61,99 USD

Globāls:

  • 3 mēneši - £ 25,56 vai USD 33,21
  • 12 mēneši - USD 86,11 vai USD 111,8

Myprivatevpn Ilgtermiņa plāni

LabākajāVPN.co mēs to nedarām’parasti parasti ievēro politiku, ka labi ir tikai tie pakalpojumu sniedzēji, kuri piedāvā zemu cenu plānus’tāpēc, ka mēs zinām un pieņemam faktu, ka kvalitatīva VPN pakalpojuma nodrošināšana prasa daudz naudas, un mazāki pakalpojumu sniedzēji to nelieto’t parasti ir resursi, lai ne tikai piedāvātu labu pakalpojumu, bet arī panāktu triecienu, izmantojot zemas peļņas normas.

Tātad pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, MyPrivateNetwork, kuru cenu plāni noteikti pārsniedz gaidāmo diapazonu šāda auguma pakalpojumiem, es viņiem dodu labuma robežu. Citi recenzenti varētu slavināt šādus pakalpojumu sniedzējus tieši, bet es VPN piešķiru lielāku nozīmi’izrāde. Cenas man ir sekundāras.

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā divu veidu plānus, pirmkārt, globālo plānu ar visām iespējām un serveriem, ko piedāvā pakalpojumu sniedzējs, un, otrkārt, vienas valsts plānu, kas ierobežo jūs tikai ar vienas valsts servera savienojumu..

Es tikai ieteiktu pakalpojumu sniedzējam nodrošināt, ka, pirmkārt, tas maina savas cenas no Lielbritānijas sterliņu mārciņām uz ASV dolāriem, lai plāni būtu mazliet pievilcīgāki pasaules patērētājiem un glābtu viņus no grūtībām konvertēt. Un, otrkārt, es viņiem ieteiktu samazināt cenas par 25%, lai viņi būtu līdzvērtīgi pārējiem pakalpojumu sniedzējiem, kas strādā vienā līmenī.

Ja vēlaties izvēlēties pakalpojumu sniedzēju, mans padoms būtu meklēt ilgtermiņa plānus, jo īpaši globālā plāna 3 mēnešu darījumu, kas, iespējams, ir vislabākais partijas piedāvājums pēc cenas pamatojuma..

MyPrivateNetwork bezmaksas izmēģinājuma versija

Labākā šī pakalpojuma īpašība ir tā bezmaksas izmēģinājuma un atmaksas politika. MyPrivateNetwork ir viens no visdāsnākajiem un atvērtākajiem VPN pakalpojumiem, ar ko esmu saskāries savā pārskatīšanas karjerā, un es vēlētos ieteikt viņu bezmaksas izmēģinājuma politiku visiem citiem nozares pakalpojumu sniedzējiem, jo ​​tas turpina parādīt, cik uzticams ir sniedzējs. parādīšana savā dienestā, izmantojot šo aktu.

Mana privātā tīkla VPN pārskats

Parasti, ja jums ir nepieciešams bezmaksas izmēģinājums, jums tas ir jāizvēlas vai arī jums tas nav jāizdara’t., jūs varat doties tieši uz pakalpojuma iegādi, tomēr lietas nav vajadzīgas’t sadarbojas ar šo VPN nodrošinātāju.

Vietnē MyPrivateNetwork jums tiks piešķirta pilna 3 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija bez saistībām attiecībā uz katru plānu, kas ir vienkārši pārsteidzošs, jo tas ļauj lietotājam justies daudz drošāk, dodoties pakalpojumā..

Pakalpojuma sniedzējs papildus visam piedāvā arī savu bezmaksas VPN pakalpojumu. Vietnē MyPrivateNetwork’Bezmaksas pakalpojums, jums nejauši tiek piešķirts serveris Vācijā vai Spānijā, un maksimālais ātrums ir 1Mbps.

Bet dāsnums to nedara’Ar to nebeidzaties, jo arī naudas atmaksas pieprasīšanai izmantojiet milzīgas 90 dienu laika. Visi šie faktori apvieno, piedāvājot jebkuram lietotājam nepārspējamu drošības redzējumu, pērkot VPN, jo jūs zināt, ka uzvarējāt’no jums netiks iekasēta maksa līdz 72 stundām, un pat pēc tam naudu varēsit atgūt jebkurā laikā 3 mēnešos.

Man ir bažas par MyPrivateNetwork’s plāni par augstu cenu, taču tā bezmaksas izmēģinājuma un atmaksas politika vairāk nekā pilnībā kompensē.

MyPrivateNetwork Apps saderības pārskats

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā četras galvenās klientu lietotnes, t.i., operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Tas ir diezgan liels pamata pakete, ja es to varu nosaukt, jebkuram VPN pakalpojumu sniedzējam. Bet es biju diezgan pārsteigts, redzot, ka pakalpojumu sniedzējs piedāvā īpašu lietotni Firestick, kas nav mazsvarīgs pasākums, jo tā turpina parādīt, ka tā nodrošina arī nišas lietotāju bāzi..

MyPrivateVPN ierīces atbalsts

Viens no pārsteidzošākajiem aspektiem šeit bija tas, ka Kodi nekur nebija pieminēti. Kodi ir viena no populārākajām straumēšanas platformām un pat ja pakalpojumu sniedzējs to nedara’Piedāvājot tam īpašu papildinājumu, viņi noteikti piemin savu VPN’s iestatīšanas process tam. Bet šis VPN sniedzējs to nedara’t darīt kaut ko no tā, kas, manuprāt, ir būtisks samazinājums.

Neatkarīgi no tā, tās lietotnes ir arī diezgan pamata, izņemot Firestick lietotni, kas ir diezgan darn laba un, iespējams, tur augšā ar vislabāko, ar ne pārāk daudz bezgaumīgām lietām. Lietotāja saskarne ir nedaudz neveikla, un tā var atcelt modernizāciju un uzlabojumus, lai lietu shēmā iekļautu vairāk minimālisma.

Bet viena lieta, kas man šeit ir jānoskaidro, ir tāda, ka Windows lietotne faktiski ir OpenVPN lietotne, kas nozīmē, ka tā nav jūsu vidējais VPN klients, t.i., tāda pati kā jūs, ko saņemat no pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, ExpressVPN vai PureVPN. Viņu Windows lietotne darbojas uz protokola balstītas iestatīšanas protokolu, kas mūsdienās ir mazliet vecs’vidē, kur jums ir viens klients, kurā bez problēmām varat ātri pāriet no viena protokola uz otru.

MyPrivateNetwork ir jāievieš labāka Windows klienta lietotne, piemēram, tā, kuru piedāvā labākie pakalpojumu sniedzēji, jo šī vidējam lietotājam ir pārāk tehniska.

MyPrivateNetwork servera infrastruktūra

MyprivateVPN serveru pārskats

Šis pakalpojumu sniedzējs šobrīd piedāvā apmēram 200 un vairāk serveru 44 pasaules valstīs. Serveru infrastruktūra ir ļoti šķībi par labu Rietumeiropai un Ziemeļamerikas reģionam, ar mazām vietām Āzijā, piemēram, Indiju, un vēl mazāk Dienvidamerikas un Āfrikas reģioniem..

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā labu serveru sarakstu tiem, kas vēlas izveidot savienojumu ar serveriem Tālo Austrumu Āzijas reģionā, kur pieejamās vietas ir Malaizija, Taivāna un Honkonga..

Serveru skaits ir pietiekams, ja tāds ir’salīdzinot ar līdzīgiem vidēja lieluma pakalpojumu sniedzējiem, tomēr pakalpojumu sniedzējam ir jāpievieno vēl dažas atrašanās vietas tādos reģionos kā Āzija un Dienvidamerika, lai sniedzējam būtu plašāka pieeja.

Kas attiecas uz atbalstīto serveru straumēšanu, par nožēlu manuprāt, es to nedarīju’t var nokļūt Netflix ASV. Bet pakalpojums labi darbojās, atbloķējot BBC iPlayer no Lielbritānijas, kas tika gaidīts, jo pakalpojuma sniedzējs galvenokārt koncentrējas uz Lielbritānijas patērētāju apkalpošanu.

Šī pieeja ir laba, taču to var noraidīt, liekot pakalpojumu sniedzējam ierobežot lietotāju skaitu vienā valstī. MyPrivateNetwork ir jāstrādā pie tā, lai tā serveri iegūtu iespēju apiet Netflix US ierobežojumus, ja tas nākamajos gados vēlas ievērojami palielināties kā pakalpojums..

MyPrivateNetwork atbalsta pārskats

Jebkura veida lietotāju jautājumiem vai problēmu novēršanai pakalpojumu sniedzējs piedāvā standarta e-pasta atbalstu, taču to noteikti var uzlabot, nākamajiem periodiem pievienojot tiešās tērzēšanas funkciju. Tas ļaus tai padarīt savu pakalpojumu pievilcīgāku un atsaucīgāku salīdzinājumā ar to, kas tas ir šobrīd.

Atbalsts pa e-pastu ir labs un joprojām tiek augstu vērtēts, taču, pateicoties lielākajiem nozares pakalpojumiem, un turpmākajos periodos to pakāpeniski pārtrauks, visiem būs jāiet viens un tas pats ceļš, tad kāpēc gan ne tagad.

Neatkarīgi no metodes, ļaujiet’s apskatīt sniegumu. Es viņiem nosūtīju e-pastu par noteiktu vaicājumu, kas man bija prātā, un viņu atbildes laiks bija mazāks par stundu, kas ir diezgan lieliski, ņemot vērā manu pieredzi ar citām līdzīgām e-pasta atbalsta sistēmām..

Myprivatevpn atbalsta pārskats

Tāpēc es varu jums mierināt, ka, reģistrējoties pakalpojumam, jūs saņemat labu darījumu. Tā’s nav labākais, bet tas’Nav arī tik slikti.

Secinājums

MyPrivateNetwork ir viens no labākajiem vidēja mēroga pakalpojumiem, kas noteikti pastāv, jo tā sniegums ir patiešām lielisks kā VPN pakalpojums. Šeit un tur ir maz nēģeru, kas, ja tiek uzlaboti, var krasi uzlabot pakalpojuma veiktspēju.

MyPrivateVPN funkcijas

Kas attiecas uz maniem galvenajiem ieteikumiem, MPN ir jāpievieno, lai padarītu savus klientus vieglāk izmantojamus (lai viņus atlaistu no OpenVPN klientu atbalsta vai saglabātu to, kā arī izveidotu jaunu, kas piedāvā vieglāku VPN pakalpojuma apstrādi), pievienojiet iespēju atbloķēt. Netflix ASV, samaziniet cenu par 20% -40%, un visbeidzot pievienojiet tiešsaistes tērzēšanas atbalstu (pēc izvēles).

Bet šeit jāpiebilst, ka es vērtēju MyPrivateNetwork’s Firestick lietotne ir viena no labākajām platformas VPN lietotnēm, un, ja jūs vēlaties iegūt sava Firestick VPN, tad ir dažas labākas iespējas nekā MPN’tam paredzēta lietotne.

Ja pakalpojumu sniedzējs īstenos visus šos ieteikumus, tas var kļūt par vēl labāku un populārāku pakalpojumu, nekā tas ir šodien. MPN ir ātrs, piedāvā labu daudzumu serveru un ir drošs, tāpēc tas noteikti iegūst pamata tiesības, vienīgais, kas paliek tagad, ir pievienot jaunumus, lai iegūtu lielāku komercialitāti..

Похожие статьи

  • Privātā tuneļa pārskats 2020. gadā

    Jurisdikcija Amerikas Savienotajās Valstīs Cena 3 USD mēnesī (36 USD par gada plānu) Serveri 22 Serveri 12 valstīs Žurnāli Uztur slepenus žurnālus 14 dienu šifrēšanai...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me