Jogas VPN apskats 2020. gadā

Jurisdikcija Nav informācijas
Cena Bezmaksas
Serveri 500+ serveri 30 reģionos
Baļķi Veikalu savienojumu žurnāli
Šifrēšana AES-256-bit
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne Lietotnes Google un Apple Play veikalā
Saderība Android, Apple

Jogas VPN ir izdevies uzkrāt vairāk nekā 5 miljonus lietotāju tā īsā laikā, kad viņi pievienojas privātuma rīku tirgum. Tas ir bezmaksas VPN pakalpojums, kura nosaukums ir “labākais” daudzi lietotāji Google Play veikalā, bet mana analīze atklāj diezgan tumšu pusi par VPN.

Viņu lietotnes nepavisam nav drošas, un, lai nopelnītu naudu, tiek izmantotas negodīgas darbības, kas ietver jūsu datu pārdošanu trešo personu pakalpojumiem un uz reklāmām balstīta modeļa izmantošanu (kas atkal pakļauj jūsu informāciju papildu riskam, ka jūs reģistrēsities no nedrošiem pakalpojumiem)..

Lai iegūtu papildinformāciju par jogas VPN, izlasiet šo visaptverošo pārskatu, kurā ir kritika par tā drošību, caurspīdīgumu, cenu noteikšanu, serveriem, veiktspēju, savietojamību un atbalstu.

 • Drošība
 • Pārredzamība
 • Cenu noteikšana
 • Serveri
 • Performance
 • Saderība
 • Atbalsts

Drošība

Jurisdikcija

Pirmais un satraucošākais fakts par jogas VPN ir tas, ka neviens nezina, kur atrodas pakalpojuma sniedzēja galvenā mītne. Viņiem nav pieejama oficiāla vietne, tikai Facebook lapa, kas ir neskaidra attiecībā pret kodolu. Lielākoties pakalpojums tiešsaistē ir neaktīvs.

Tomēr tas saņem diezgan lielu reģistrēšanos skaitu, nopelnot 4,7 vērtējumu Google Play veikalā un 4,8 startēšanu iTunes (no kuriem vairums atsauksmju izskatās neīsti). Iegremdējoties nedaudz dziļāk pakalpojuma sniedzējā, es saskāros ar interesantiem pētījumiem, ko veica ZDNet.

Jogas VPN jurisdikcija

Tajā teikts, ka aptuveni 60% no Apple un Google Play Store bezmaksas mobilajām lietotnēm ir izstrādātāji, kas atrodas Ķīnā vai ir Ķīnas īpašumā. 17 no 30 analizētajām lietotnēm (parādītas abos veikalos) bija oficiālas saites uz Ķīnu, kas ir satraucoši sakot.

Apskatot iepriekš minēto ierakstu, pamanīsit, ka jogas VPN ir viens no iekļautajiem nosaukumiem. Mans vienīgais padoms ir, ka jums vajadzētu pēc iespējas ātrāk bēgt no pakalpojuma. Ķīnas valdība ir slavena ar saviem likumiem par datu saglabāšanu un masveida uzraudzību.

Privātuma politika

Iespējams, ka žēlojamais konfidencialitātes politikas attaisnojums, jogas VPN publicē savas reģistrēšanas politikas teksta izmešanas mitināšanas vietnē, kurai var piekļūt šeit: http://www.yogavpn.com/static/privacy.txt

Tikai 373 vārdus garā privātuma politika mēdz būt pilnīgi neviennozīmīga, jo tajā nav derīgas informācijas par to, kāda informācija tiek savākta un cik ilgi.

Mēs neapkopojam personisko informāciju, kas identificē jūs vai citu personu, piemēram, jūsu vārdu un uzvārdu, fiziskās adreses, e-pasta adreses, tālruni, faksu, SSN, informāciju, kas glabājas jūsu ierīcē..

Kā redzat, pirmajā stāvoklī viņi nepieraksta personīgu informāciju, bet pēc tam turpina paziņot “Mēs varam apkopot jūsu informāciju, kad jūs sazināties ar mums vai jūs to sniedzat”.

Nav informācijas par to, kāda informācija tiek saglabāta / ierakstīta, un tas mums dod vēl vienu iemeslu: jums neuzticieties šai bezmaksas VPN krāpšanai. Tas var darboties nevainojami, bet ir ēnains pret galveno!

Jogas VPN konfidencialitātes politika

IP / WebRTC / DNS noplūdes pārbaude

Lai iegūtu labāku priekšstatu par jogas VPN piedāvāto drošību / privātumu, es veicu dažus testus pārlūkprogrammu noplūdes, Perfect Privacy DNS Leak un IPLeak.Net..

Es savienojos ar daudziem dažādiem serveriem, un saņemtie rezultāti bija diezgan līdzīgi ekrānuzņēmumiem, kurus redzat zemāk, ar Vācijas IP adresi.

Jā, VPN tomēr izdodas slēpt manu IPv4 adresi un WebRTC, taču satraucošā daļa ir vairāk nekā 70 DNS servera adrešu identificēšana.

Jebkura vietne, kas saņem tik daudz DNS pieprasījumu no dažādām vietām, jūs apmeklēs melnajā sarakstā. Nemaz nerunājot par to, ka DNS parāda divas dažādas atrašanās vietas.

Viena no tām ir Vācija un otra Nīderlande, tāpēc ir jēga, ņemot vērā šī servera piespraušanas laiku, kas bija mazāks par 8.000ms attiecību abās vietās.

Tas vēlreiz apstiprina manu teoriju, ka pakalpojumu sniedzējam nav savu serveru, bet faktiski tos iegādājas no ASV bāzētas firmas Linode.

Jogas VPN IP WebRTC DNS noplūdes pārbaude

Pārredzamība

Jogas VPN nenoteiktība ir tāda, ka tai ir divi dažādi izstrādātāji gan viņu iTunes, gan Google Play Store, kuriem abiem ir divas atsevišķas VPN lietotnes.

ITunes vietnē Yoga VPN ir izveidojis LANPIPER PTE.LTD (arī Melon VPN izstrādātājs), un Google Play veikalā to izstrādā Sarah Hawken (kurai arī pieder VPN Lighter).

Jogas VPN caurspīdīgums

Kā tāds nav iespējams noteikt, kurš tieši darbojas Yoga VPN, taču es joprojām esmu vērsies pie abiem izstrādātājiem, lai iegūtu vairāk informācijas par pakalpojumu sniedzēju..

Es joprojām gaidu no viņiem atbildi, kā arī atbildes uz dažiem invazīviem jautājumiem, kurus es uzdevu viņu atbalsta komandai vietnē yogavpn.feedback [@] gmail.com

 1. Kur ir jūsu uzņēmuma galvenā mītne? Vai mēs varētu saņemt adresi??
 2. Vai jūs publicējat pārskatāmības ziņojumus / garantiju kanārijputniņus??
 3. Ja jā, cik bieži? Būtu noderīga saite uz URL vai PDF failu!
 4. Vai jūsu prasības ir pārbaudījis neatkarīgs trešo personu apsardzes uzņēmums?
 5. Kāpēc jums vēl nav veikta revīzija? Jebkādi iemesli?
 6. Vai mēs varētu iegūt informāciju par uzņēmuma īpašniekiem??
 7. Vai jums, puišiem, ir kādi investori, un vai lietotājiem tā ir publiski pieejama informācija?
 8. Kas ir jūsu uzņēmuma direktoru padome?

Cenu noteikšana

Ja esat apmeklējis kādu no tās lietotņu lapām Play veikalā vai iTunes veikalā, jums tagad ir jāzina, ka tas ir bezmaksas VPN, tāpēc kāpēc vajadzētu pārskatīt cenu noteikšanu?

Jogas VPN noteikti ir bezmaksas, taču tas jums ir nepieciešams “Punkti” lai atbloķētu noteiktas funkcijas. Šie punkti ir sadalīti trīs dažādos līmeņos, lai aktivizētu pilnīgu serveru sarakstu.

Jogas VPN cenu noteikšana

Šis ir pirmais, ko es redzu šādu sistēmu. Lai iegūtu punktus, jums ir vairākas iespējas. Pirmais ir noskatīties videoklipu, kurā jums būs no 10 līdz 1000 punktiem.

Otrais ir reģistrēšanās, kas jums dod no +200 līdz 1000 punktiem. Trešais ir uzaicināt vairāk draugu, dodot jums vairāk nekā 9000 punktus, un ceturtais, lai ievadītu kodu, kas atkal dod jums 4000 punktus.

Serveri

Jogas VPN saka, ka tas piedāvā 500 “Starpniekserveri” 30 dažādos reģionos. Lai piekļūtu šiem serveriem, jums jāsaņem punkti, izmantojot iepriekš minētās metodes.

Atkarībā no jūsu rīcībā esošajiem punktiem varat piekļūt serveriem trīs dažādos līmeņos. 1. līmenis piedāvā tikai piecus serverus piecās dažādās valstīs.

Otrās pakāpes palielinājums līdz 15 serveriem kopā, kas lietotājiem papildina arī dažas reģionālās izvēles (piemēram, ASV austrumu krastā un ASV rietumu krastā).

Trešais līmenis vēl vairāk palielina sarakstu līdz 30 atsevišķiem serveriem ar nosaukumiem, kas ietver noteiktas pilsētas vietas (piemēram, Francija – Parīze vai ASV – Maiami).

Tālāk ir minēti šie 3 serveru līmeņi un punkti, kas jums katru dienu jāatbloķē. Ņemiet vērā, ka šīs summas turpina mainīties.

 1. Pamata: 500 punkti / dienā
 2. Vairāk stabils: 1800 punkti dienā
 3. Visā pasaulē & Stabilākais: 5000 punkti / dienā

Jogas VPN serveri

Pakalpojumu sniedzējs nenosaka, kādu šifrēšanu vai protokolu tas izmanto vai ko tas piedāvā. Bez šīm divām funkcijām nevar būt VPN.

Pat visniecīgākais no VPN piemin šīs divas lietas, bet jogas VPN par tām klusē. Tajā teikts, ka tā šifrē jūsu datus, taču nekas cits pēc tā neseko.

Performance

Ja īpaši runāju par ātrumu, sniedzējs ir sliktāks par jebkuru iepriekš pārbaudītu bezmaksas pakalpojumu. Tas varētu būt saistīts ar lielo lietotāju bāzi un serveru trūkumu.

Nevienam negribētos tērēt laiku, lai skatītos reklāmas vai noklikšķinātu uz reklāmām, lai iegūtu punktus, lai piekļūtu 3. līmeņa serveriem, ko piedāvā pakalpojumu sniedzējs.

Ikviens zina, ka reklāmas pašas reģistrē datus par lietotājiem, un tas pats par sevi ir riskants piedāvājums, kad izvēlaties lejupielādēt un instalēt jogas VPN.

VPN testi, kas veikti, izmantojot Oakla Speedtest Tool vairākos serveros, ar vidējo lejupielādes ātrumu 15Mbps un augšupielādi 10Mbps manā 4G tīklā!

Virtuālās atrašanās vietas pārbaude

Lai lietotājiem sniegtu labāku priekšstatu par maldinošo pakalpojumu, kas ir jogas VPN, es viņu serveros veicu pārbaudi. Pēc tam bija jāizlemj, vai pakalpojumu sniedzēji’ serveri atrodas reklamētajā vietā.

Es izveidoju savienojumu ar serveri Vācijā, kurš man iedeva IP adresi: 139.162.168.186. Es ievietoju šo adresi CA App Synthetic Monitor ping testā.

Jogas VPN virtuālās atrašanās vietas pārbaude

Šis rīks piesprauž serveri vairāk nekā 90 vietās visā pasaulē. Kā redzat, turp un atpakaļ brauciena laiks ir diezgan augsts citām vietām, bet Vācijā – Frankfurtē, ms ir tikai 1,080 ms.

Jogas VPN apskats

Tomēr, kad es pārbaudīju atrašanās vietu Nīderlande – Amsterdama, tas pieskārās tam pašam 8.000+ ms, tāpat kā serverim Vācija – Berlin, norādot servera maršrutēšanu. Tāpēc es veica izsekošanas ceļu.

Jogas VPN

Ja redzat iepriekš minētos rezultātus, tad, braucot ar maršruta maršrutu no Frankfurtes, varat redzēt, ka ping laiki ir diezgan īsi, taču līdzīgus rezultātus es saņēmu arī Nīderlandē – Amsterdamā.

Pēc tālākas rakšanas un gala punkta IP adreses kopēšanas Hurricane Electric BGP Toolkit, es atklāju, ka viņu serveri faktiski tiek iegādāti vietnē https://www.linode.com

Jogas VPN virtuālā atrašanās vieta

Tas mums visiem sniedz skaidru priekšstatu, ka jogas VPN nevar uzticēties. Viņiem ir pēdas Ķīnā un pēc tam serveri, kas iegādāti no ASV, kas ir Piecu acu tiesas jurisdikcija. Nemaz nav droši!

P2P / Torrenting un Netflix

Jogas VPN neatļauj Torrenting, un nav arī teikts, ka caur to jūs varat atbloķēt jebkuru galveno straumēšanas vietni, un tas ir labi, jo bezmaksas pakalpojumiem nav resursu, lai piedāvātu šīs funkcijas.

Mani pētījumi par tā serveriem sīkāk izskaidro, kāpēc tie neatbalsta tādu VoD kā torrenting vai atbloķēšanu kā Netflix. VPN nav pietiekami aprīkots un cieš no DNS noplūdēm!

Saderība

YogaVPN nepiedāvā daudz savietojamības. Tas atbalsta tikai divas platformas: iOS un Android, kuras izveidojuši trešo pušu izstrādātāji, LANPIPER PTE.LTD (iTunes) un Sarah Hawken (Google Play veikalā)..

Vai tas nozīmē, ka nav Windows Jogas VPN vai Jogas vietnē Firestick? Diemžēl, tā kā pakalpojumu sniedzējam pat nav oficiālas tīmekļa vietnes, ir muļķīgi gaidīt vairāku platformu atbalstu.

Esmu pārliecināts, ka lietotāji var atrast daudz izvēles iespēju, kā labāk savienot ierīci. Ja VPN palaišana joprojām ir ļoti svarīga, jūs varat ielādēt jogas VPN apk failu, izmantojot Bluestacks operētājsistēmā Mac vai Windows.

Bluestacks App Player ir Android emulators, kas jūsu Google kontā izveido Google Play veikalu krāpnieciskai ierīcei, kuru programmatūra nodrošina .apk failu ielādēšanai / instalēšanai.!

Atbalsts

Tā kā jogas VPN nav oficiālas vietnes, atbalsta saņemšanai nav daudz iespēju. Vistuvāk jebkurai tiešsaistes klātbūtnei, kas atrodas jogas VPN, ir Facebook lapa.

Diemžēl pakalpojumu sniedzējs ir bijis neticami neaktīvs. Ejot cauri ziņām, redzu, ka jogas VPN ir aktīvs jau 2017. gadā ar minimālu aktivitāti 2018., 2019. un 2020. gadā..

Jogas VPN atbalsts

Es joprojām nolēmu paziņot viņiem Facebook un pajautāt, vai viņiem ir plāns izveidot sava produkta oficiālu vietni.

Es saņēmu automātiski ģenerētu atbildi, kas mudināja mani sazināties lietotnē vai pa e-pastu. Esmu izdarījis abus, bet joprojām neesmu saņēmis atbildi.

YogaVPN pārskats

Vai joga ir aizliegta Krievijā??

Es būtu gribējis, ja pakalpojumu sniedzējs pats atbild, bet diemžēl viņu atbalsts ir niecīgs. Tas, ko es jums šobrīd varu pateikt par situāciju Krievijā, ir tas, ka viss nav kārtībā!

Valdība, līdzīgi kā Ķīna, vēlas lielāku kontroli pār digitālo pasauli. Tas atbalsta tikai akreditētus VPN pakalpojumus, kuri piekrīt dalīties žurnālos ar aģentūrām.

Tādējādi visi pakalpojumu sniedzēji, kas nesadarbojas ar valsti, cietīs no pastāvīga VPN lietotņu aizlieguma abiem: iTunes un Google Play Store, ieskaitot Yoga VPN.

Galīgais spriedums

Vai es ieteiktu jogas VPN?

Hmm. Nav precīzas informācijas par jurisdikciju, DNS noplūdes problēmām, virtuālo atrašanās vietu izmantošanu, nav oficiālas tīmekļa vietnes, trūkst augstas veiktspējas serveru un viltīgu punktu sistēmu, jums ir kopsavilkums, labi?

Pakalpojumu sniedzējs, iespējams, ir viens no sliktākajiem brīvajā segmentā, un augstu lietotāju bāze nemaina faktu, ka VPN ir ļoti neviennozīmīgs visā savā praksē, nodrošinot sliktu drošību un veiktspēju.

Mans ieteikums būtu vadīt pretējo virzienu, cik ātri vien iespējams, un neuzticēties jogas VPN, kamēr viņi neizvēlas pārredzamākus klientus un potenciālos klientus.

Похожие статьи

 • Surfshark apskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Britu Virdžīnu salas Cena 1,99 USD / mēn. (USD 47,76 par 24 mēnešiem) Serveri 1040 un jaunāki 61+ valstīs Žurnāli Nav sertificētu žurnālu…

 • PureVPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Honkongā Cena 2,91 USD / mēn par 2 gadu plāna serveriem, kas pārsniedz 2000 un vairāk nekā 140 valstīs. Žurnāli Nav sertificētu žurnālu. AES-256-CBC atbloķē Netflix…

 • GOOSE VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Nīderlandē Cena 1,99 USD Serveri 71 Žurnāli Nē šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Nav ieteicams Nav vietnes…

 • Betternet VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Kanādā Cena 2,99 USD / mēn par 1 gada plāna serveriem 10 serveriem 10 valstīs Žurnāli Žurnāli Lietotāja datu šifrēšana AES-256 (samaksāts) | AES-CBC-128 bits…

 • AVG drošā VPN apskats 2020. gadā: vai AVG VPN ir labs?

  Jurisdikcija Čehijas Republika Cena no vienas valsts rēķina 79,99 USD vienreiz (1 gada plāns) Serveriem, kuru žurnāli ir 50+ Jā Šifrēšana AES-256-CBC atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me