IVPN pārskats 2020. gadā

Jurisdikcija Gibraltārs
Cena 8.33
Serveri 3152
Baļķi
Šifrēšana AES-256
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://www.ivpn.net/
Saderība Windows, Android, Apple, Desktop

Atrodas Gibraltārā un tika izveidots 2009. gadā, IVPN ir bijis tirgū diezgan ilgu laiku, piedāvājot diezgan pārsteidzošu platformas atbalstu, bez reģistrēšanās pieredzi un tūlītēju Netflix un citu VoD pakalpojumu atbloķēšanu. Lai gan VPN vēl ir daudz darba, lai uzlabotu savu serveru atrašanās vietas un samazinātu izmaksas, IVPN’Veiktspēja noteikti ir viena no labākajām tirgū.

Plusi

 • Nav reģistrēšanas politikas
 • Daudzhopu serveri
 • Militārās pakāpes šifrēšana
 • 3 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija, 7 dienu atmaksa
 • Live Chat atbalsts 24 stundas diennaktī

Mīnusi

 • Ļoti maz serveru
 • Nav pārlūka paplašinājumu

IVPN cenu pārskats

Cenu ziņā mūsu IVPN pārskats atklāj, ka pakalpojumu sniedzējs mēdz būt neticami dārgs, pat vairāk nekā tirgus līderi, piemēram, ExpressVPN un NordVPN. Tas var veicināt tā mazāku popularitāti, jo lietotāji divreiz domā, pirms mēnesī tērēt USD 15 labākajam VPN pakalpojumam.

Protams, ja jūs vēlaties saņemt labāku kopējo vērtību no IVPN, jums būs jāizvēlas plāni ar ilgāku laiku. Piemēram, ja jūs izvēlaties ceturkšņa plānu, jūs saņemsit minimālu atlaidi 11% apmērā. Tas samazina ikmēneša izmaksas līdz USD 13,33, kopsummā līdz USD 40 ik pēc trim mēnešiem.

Labākais plāns, ko šobrīd piedāvā IVPN, ir gada abonements. Tas lietotājiem piedāvā vislabākās naudas taupīšanas iespējas, piešķirot viņiem pārsteidzošu 44% atlaidi. Tā rezultātā mēneša cenas nokrītas līdz USD 8,33, par kurām rēķins tiek izrakstīts USD 100 gadā (joprojām ir diezgan dārgs, salīdzinot ar citiem VPN tirgū). Lai iegūtu IVPN atlaižu kuponu, apskatiet Melnās piektdienas VPN piedāvājumus.

IVPN cenu pārskats

IVPN bezmaksas apskats

Par augstām cenām daudzi lietotāji var tikt izslēgti no IVPN abonēšanas. Tomēr, tā kā visos citos aspektos VPN ir diezgan pārsteidzošs, tie, kuri varētu vēlēties izmantot stiprāku drošību, joprojām iegulda pakalpojumā. Par laimi potenciālajiem lietotājiem IVPN piedāvā noderīgu 3 dienu BEZMAKSAS izmēģinājumu, kas lietotājiem ļauj pārbaudīt VPN un tā iespējas apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, iesaistīties P2P / failu koplietošanā un saņemt spēcīgu privātumu!

IVPN naudas atmaksas garantija

Labākie tirgū esošie VPN pakalpojumi nekad neatbilst klientu prasībām, reklamējot pēc iespējas lielāku lietošanas ērtumu un ērtības. IVPN ir viens no nedaudzajiem, kas var sasniegt papildu potenciālu, piedāvājot 7 dienu naudas atdošanas garantiju papildus 3 dienu bezmaksas izmēģinājumam. Kad esat iesniedzis atmaksas pieprasījumu, process var ilgt no 7 līdz 30 dienām.

IVPN pieteikšanās

Pēc reģistrēšanās pie pakalpojumu sniedzēja, izvēloties piemērotu plānu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un prasībām, vienkārši noklikšķiniet uz “Pieslēgties” pogu lapas augšējā labajā stūrī. Jūs piekļūsit zemāk esošajai lapai. Ievadiet savu lietotājvārdu un paroli, lai pieteiktos.

ivpn pieteikšanās

Kad tas būs izdarīts, jūs iegūsit piekļuvi VPN informācijas panelim. Šeit jūs varēsit konfigurēt visus savus VPN iestatījumus. Jums ir cilnes VPN kontiem, profila atjaunināšana, paroles maiņa, biļešu iesniegšana, atbalsta biļetes, rēķinu vēstures skatīšana un pat konta dzēšana..

IVPN bezmaksas apskats

Lietotājiem, kuri regulāri izmanto P2P / Torrent, ir pat iespēja to aktivizēt “Ostas pāradresācija” kontā. Daudzi BitTorrent un uTorrent mājas lietotāji ir iestatījuši portu pāradresāciju TCP diapazonā 6881-6889, lai ļautu savienojumiem tieši ienākt datorā, nevis tos bloķētu maršrutētājs, kā dēļ jūs no dažām sēklām saņemat zemu prioritāti..

ivpn naudas atmaksas garantija

IVPN serveru pārskats

Par augstām cenām IVPN nespēj uzturēt spēcīgu serveru datu bāzi, jo to skaits ir mazsvarīgs! Lietotājiem ir piekļuve tikai ierobežotam skaitam serveru, kas atrodas apmēram 35 valstīs. Ja VPN vēlas konkurēt ar tādiem nosaukumiem kā ExpressVPN un NordVPN, VPN noteikti ir jāuzlabo spēle. Ciktāl tas attiecas uz testēšanu, visi serveri nodrošināja izcilu veiktspēju.

Faktiski mēs saņēmām pārsteidzošu ātrumu, straumējot un izbaudot P2P / Torrenting. Tālāk izpētot, mēs sapratām, ka atšķirībā no citiem VPN pakalpojumu sniedzējiem tirgū, IVPN faktiski izmanto fiziskus serverus, nevis tos, kas aizņemti no Google. Kā tāds tas lietotājiem ļauj tiešsaistē saņemt labāku drošību un privātumu. Protams, dažreiz servera slodze var nedaudz kaitināt!

IVPN serveru pārskats

IVPN Netflix apskats

Tā kā Netflix aktīvi bloķē dažādus starpniekservera un VPN pakalpojumus, izklaides speciālisti visā pasaulē ir satraukti par piekļuvi savām iecienītākajām filmām / TV šoviem. Cilvēki ir neskaidri, kā viņi var palikt aizsargāti un anonīmi, izmantojot Netflix kopā ar VPN. Ar prieku IVPN izdodas viegli atbloķēt ASV Netflix, atbrīvojot jūs no visām grūtībām. Veiciet tālāk norādītās darbības, lai atbloķētu American Netflix, izmantojot IVPN.

1. darbība: Abonējiet piemērotu plānu, saglabājiet akreditācijas datus un lejupielādējiet atbilstošo lietotni ierīcei, kurai vēlaties piekļūt Netflix.

2. darbība: Instalējiet VPN lietotni un ievadiet savus IVPN akreditācijas datus, lai piekļūtu pakalpojumu sniedzējiem’ pilnīgas funkcijas un privātuma rīki.

3. darbība: Pievienojieties jebkuram ieteiktajam serverim ASV vai citur, lai atbloķētu Netflix’Pilna filmu / TV šovu bibliotēka!

IVPN Netflix apskats

IVPN privātums un drošība

IVPN vietne lepojas ar vienkāršu, taču elegantu izskatu, kas jūs tomēr piesaista lietotājus pirkt viņu pakalpojumus. Pakalpojumu sniedzējs pārliecinās, ka ir ļoti rūpīgs un visaptverošs, sniedzot informāciju, vienlaikus piedāvājot ārkārtas privātumu / drošību. Mēs veica vairākus VPN testus, lai uzzinātu, ka tas automātiski bloķē WebRTC, IPv6, DNS un pat Torrent noplūdes.!

IVPN šifrēšana un protokols

Neskatoties uz dārgu VPN pakalpojumu, IVPN piedāvā atbalstu tikai OpenVPN un L2TP / IPSec protokoliem. Ir pat Multi-Hop protokols, kas maršrutē datus starp diviem serveriem papildu aizsardzībai. Attiecībā uz šifrēšanu lietotāji saņem maksimālo un labāko pašreiz tirgū pieejamo AES-256-Bit apvienojumā ar RSA-4096 rokasspiedienu un HMAC SHA-1 hash autentifikāciju.

Papildu drošībai IVPN ievieš arī diffija-Helmaņa apmaiņu (DHE), kas darbojas ar perfektu priekšu noslēpumu (PFS), lai katru stundu nodrošinātu jaunas šifrēšanas atslēgas. Tas ne tikai garantē ātru informācijas pārsūtīšanu, bet arī garantē labāku drošību / privātumu tiešsaistē, it īpaši, ja IVPN galvenais priekšnoteikums ir palikšana anonīmi..

IVPN ugunsmūra pārskats

IVPN piedāvā ugunsmūra funkciju, kas automātiski aktivizējas, izveidojot VPN savienojumu. Tomēr vairums nezina, ka varat pat iespējot šo funkciju, neveicot savienojumu ar serveri. Šī integrētā ugunsmūra funkcija ir vienreizēja, darbojas kā konfidencialitātes rīks, kas pasargā jūs no ļaunprātīgām vietnēm / reklāmām / uznirstošajiem logiem, vienlaikus darbojoties arī kā Kill Switch..

IVPN WebRTC pārbaude

Viens no labākajiem veidiem, kā pārbaudīt, vai VPN faktiski piedāvā pilnīgu privātumu / anonimitāti tiešsaistē, ir pārbaudīt, vai nav noplūdes. Zemāk mēs veica WebRTC noplūdes testu no Browser Leaks, izveidojot savienojumu ar serveri Milānā, Itālijā. Kā redzat, testā nav nekādu noplūžu pazīmju. VPN veiksmīgi izdodas slēpt jūsu vietējo IP un publisko IP adresi, kas ir atrašanās vieta Itālijā (nevis mūsu sākotnējā ASV adrese)..

IVPN WebRTC pārbaude

IVPN DNS noplūdes pārbaude

Lietotājiem jāpārliecinās, ka izvēlētais pakalpojumu sniedzējs piedāvā maksimālu privātumu un anonimitāti. Kā tāds VPN anonimitātes noteikšanas process nebeidzas tikai ar WebRTC noplūdes testu. BestVPN.co veic papildu jūdzes, pat pārbaudot VPN DNS noplūdes gadījumā. Ja redzēsit rezultātus zemāk, pamanīsit, ka ir redzams tikai viens DNS serveris, kas atrodas Itālijā. Tas nozīmē, ka mūsu identitāte ir pilnīgi droša, jo nav pazīmju, kas norādītu uz mūsu oficiālo atrašanās vietu ASV vai DNS adresi.

IVPN DNS noplūdes pārbaude

IVPN P2P / Torrenting

Saskaņā ar mūsu IVPN pārskatu, pakalpojumu sniedzējs atbalsta P2P / Torrenting selektīvos serveros, kas atrodas ārpus ASV un Lielbritānijas. Pēc sarunas ar atbalsta dienestu mēs uzzinājām, ka augšupējie pakalpojumu sniedzēji ASV ir apdraudējuši VPN, jo ir liels skaits DMCA paziņojumu. Viss ir labi, ja vien jūs neizmantojat amerikāņu serveri P2P / Torrenting. Par noplūdēm jūs varat redzēt rezultātus zemāk. Lai gan savienojums ar serveri ir izveidots Itālijā, IVPN ir brīva no jebkāda veida torrent adreses noteikšanas!

IVPN P2P-Torrenting

Pilnīga privātuma analīze

Lai nodrošinātu, ka rezultāti, ko saņēmām par visiem testiem, bija precīzi, mēs nolēmām veikt pilnīgu privātuma analīzi par pakalpojumu sniedzēju, izmantojot IPLeak.net. Par laimi, arī šajā testā netika atrastas nepilnības. Noklusējuma IPv4 adrese ir atrašanās vietā Itālijā, un pat DNS adrese neliecina par to, kāda ir mūsu sākotnējā atrašanās vieta, norādot uz spēcīgu privātumu un anonimitāti!

IVPN Pilnīga privātuma analīze

IVPN atbalsta pārskats

Runājot par palīdzības un palīdzības sniegšanu klientiem, IVPN noteikti izdodas nobraukt papildu jūdzi. Pakalpojumu sniedzējs piedāvā traucējummeklēšanu 24 stundas diennaktī, izmantojot tiešsaistes tērzēšanas sistēmu, kurai var piekļūt jebkurā diennakts laikā. Papildus tam IVPN piedāvā iestatīšanas rokasgrāmatas lietotājiem, kuri varētu vēlēties palīdzību VPN konfigurēšanā dažādās platformās / ierīcēs un pat maršrutētājos..

IVPN atbalsta pārskats

Ja ar to nebūtu pietiekami, jums ir pieejami privātuma ceļveži, kur tiešsaistē varat iegūt papildu zināšanas par privātuma / anonimitātes nepieciešamību, kā arī citas funkcijas / rīki, kas veicina labāku identitātes maskēšanu tiešsaistē. Ir veselīgs saraksts ar privātuma tēmām, no kurām izvēlēties, un tas noteikti palīdz pozicionēt IVPN daudz pozitīvākā situācijā, salīdzinot ar citiem pakalpojumu sniedzējiem, kas nekoncentrējas uz noderīga satura nodrošināšanu saviem lietotājiem / klientiem!

ivpn lejupielāde

IVPN lietotņu saderība

Jums būs prieks dzirdēt, ka IVPN piedāvā vietējās lietojumprogrammas visām populārajām platformām / ierīcēm. Sākot no visām galddatoru platformu versijām, piemēram, Windows, MacOS, Linux / GNU, līdz viedtālruņiem, kas izmanto iOS / Android un pamata maršrutētājus līdz NAS, IVPN darbojas gandrīz uz visiem. Tas ļauj lietotājiem iegūt labāku VPN izmantošanas daudzpusību, kas nodrošina labāku privātumu un anonimitāti. Lai gan pakalpojumu sniedzējam ir jāstrādā, lai izveidotu paplašinājumus Opera, Mozilla Firefox un Google Chrome!

IVPN lejupielāde

Viena no labākajām lietām, izmantojot IVPN, ir tā, ka jūs varat viegli lejupielādēt viņu VPN lietotnes no dažādām vietām. Lietotnes var atrast visās populārajās platformās un tām paredzētajos lietotņu veikalos. Tajā pašā laikā jums ir pieeja lapai, kurā varat tieši lejupielādēt failus. Lai iegūtu lietotni savai ierīcei / platformai, vienkārši apmeklējiet vietni https://www.ivpn.net/apps-overview!

IVPN Windows pārskats

Windows lietotnei ir skaists un vienkāršots dizains, kas parasti ir ļoti intuitīvs un lietotājam draudzīgs. Pēc pieteikšanās varat viegli iestatīt VPN, noklikšķinot uz “savienot” pēc piemērota servera izvēles. Lietotāji, kuri vēlas saņemt stiprāku drošību, pat var izvēlēties funkciju Multi-Hop, kas pārsūta trafiku caur diviem dažādiem serveriem, nodrošinot maksimālu anonimitāti tiešsaistē..

IVPN Windows klienta pārskats

IVPN Android iestatīšana

IVPN iestatīšana Android ierīcēs neprasa ekspertu zināšanas. Kā minēts iepriekš, jums ir divi veidi, kā lietotnes iegūt jebkurā platformā. Ja vēlaties iegūt IVPN operētājsistēmai Android, vienkārši apmeklējiet Google Play veikalu un meklēšanā ievadiet IVPN. Lejupielādējiet / instalējiet lietotni uzreiz. Lai iegūtu manuālāku pieeju, IVPN failu .apk var lejupielādēt tieši no vietnes!

IVPN Reddit atsauksmes

Apstākļos, kad jums ir jāuzzina vairāk par noteiktu produktu / pakalpojumu vai ir nepieciešama palīdzība noteikta uzdevuma veikšanai, nav labāka varianta kā konsultēties ar Reddit ekspertiem. Ja indivīdi strādā dažādās nozarēs, jūs vienmēr varat gaidīt, lai atrastu informāciju par visām tēmām, ieskaitot IVPN. Lai gan ir jaukts labāko vpn reddit atzinumu kokteilis, jūs vienmēr varat gūt labāku priekšstatu par dažādiem pakalpojumiem. Zemāk lasiet Redditor teikto par IVPN:

Īkšķis par IVPN no vpnreviews

VIP un IVPN

Iespējas PIA IVPN
Cenu noteikšana (katru gadu) 40 USD 100 USD
Valstis 33 valstis 35 valstis
Serveri 3152 serveri 37+
Protokoli OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec OpenVPN un L2TP / IPSec,
Šifrēšana AES-256 bits AES-256-bit
Baļķi
Straumēm & P2P atļauts
Atrodas ASV Gibraltārs
Starpniekserveri
Vienlaicīgi lietotāji 5 5
Pievienotās funkcijas DNS aizsardzība pret noplūdi, DoubleVPN pakalpojums, IPV6 aizsardzība pret noplūdi un portu pāradresācija Multi-Hop, integrēts ugunsmūris, automātiska nogalināšanas slēdzis, WebRTC / DNS / IPv6 aizsardzības pret noplūdēm funkcijas

Galīgais spriedums

Saskaņā ar mūsu IVPN pārskatu, pakalpojumu sniedzējam noteikti izdodas darīt daudz, piedāvājot lielisku privātumu / anonimitāti tiešsaistē, ātru P2P / Torrenting, tūlītēju atbloķēšanu un lielisku atbalstu. Tomēr augstās cenas var būt izslēgšana, tāpēc mēs iesakām IVPN samazināt sava pakalpojuma izmaksas, lai piesaistītu vairāk klientu. Pretējā gadījumā VPN kopumā ir diezgan ciets, un mēs noteikti to iesakām mūsu lasītājiem.

Labais

 1. Nav reģistrēšanas politikas
 2. Daudzhopu serveri
 3. Militārās pakāpes šifrēšana
 4. Trīs dienu bezmaksas izmēģinājums, 7 dienu atmaksa
 5. Live Chat atbalsts 24 stundas diennaktī

Sliktais

 1. Ļoti maz serveru
 2. Nav pārlūka paplašinājumu

Похожие статьи

 • PandaPow VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Honkongā Cena 7,00 USD / mēn par 1 gada plāna serveriem ar 120+ VPN 16 valstīm, žurnāli, veikali, savienojumu žurnāli, šifrēšana AES-256 bitu atbloķēšana...

 • Privātā tuneļa pārskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Amerikas Savienotajās Valstīs Cena 3 USD / mēnesī (36 USD par gada plānu) Serveri 22 Serveri 12 valstīs Žurnāli Uztur slepenus žurnālus 14 dienu šifrēšanai...

 • Nosūtiet VPN apskatu 2020. gadā

  Jurisdikcija Kanādā Cena 49 USD par viena gada plāna serveriem, kuru serveri ir vairāk nekā 60, 60 valstīs Žurnāli Jā Šifrēšana AES-256 Bit atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā...

 • VyprVPN apskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Šveicē (nedroša) Cena 6,67 USD / mēnesī (USD 80 par 1 gadu) Serveri 700 žurnāli Nav žurnālu šifrēšanas AES-256 atbloķē Netflix Jā Torrenting...

 • IPVanish pārskats 2020

  Jurisdikcija Amerikas Savienotajās Valstīs Cena 6,49 USD / mēnesī Serveri 1000+ Žurnālu nav Šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Jā Ieteicams...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me