IPVanish pārskats 2020

Jurisdikcija Savienotās Valstis
Cena 6,49 USD / mēnesī
Serveri 1000+
Baļķi
Šifrēšana AES-256
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://www.ipvanish.com/
Saderība Windows, Android, Apple

Ar visām mulsinošajām datu noplūdēm, ko rada sociālo mediju giganti, nemitīgiem nelikumīgu hakeru uzbrukumiem un daudziem citiem tikpat bīstamiem draudiem, kas izplatās tiešsaistes telpā, VPN ir kļuvuši neaizstājami mūsdienu interneta lietotājam, cenšoties aizsargāt savu privātumu un drošību tiešsaistē..

Bet ne katrs VPN sniedzējs ir jūsu uzmanības vērts. Tam pakalpojumu sniedzējam ir jāpiedāvā vislabākais VPN pakalpojums ar visām piemērotajām funkcijām, pareizo cenu un pareizo drošības kombināciju. Šajā pārskatā mēs aplūkojam IPVanish, populāro VPN pakalpojumu, lai pārbaudītu, vai tas izpilda savus solījumus vai dažos aspektos nepilda savus pienākumus..

Šeit ir pilns IPVanish Review 2020 ar godīgu kritiku par cenu noteikšanu, maksājuma metodēm, konfidencialitātes politiku, platformas saderību un citu, ko izstrādājis BestVPN.co

IPVanish pārskats

Contents

IPVanish jurisdikcija

Viens no pazīstamākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, IPVanish dara tieši to, ko norāda nosaukums, t.i., aizsargājot jūsu anonimitāti tiešsaistē, aizsargājot jūsu IP. Šiem pakalpojumu sniedzējiem ir visas nepieciešamās funkcijas, kuras var meklēt jebkurš VPN lietotājs, piemēram, vairāku protokolu atbalsts, daudz saderīgu OS paredzētu lietotņu, 1000+ serveru, AES-256 šifrēšana un daudz kas cits..

Atrodoties ASV, ir lielākais drošības mīkla, ar kuru saskaras IPVanish. Tas’s tāpēc, ka ASV ir bēdīgi slavena ar to, ka ir daļa no starptautiskām datu apmaiņas aliansēm, piemēram, 14 Eyes, kā arī tāpēc, ka arvien pieaug spēkā esošie tiesību akti par datu saglabāšanu. Mēs’Ve uzsvēra problēmas, ar kurām VPN var saskarties, aizsargājot savus datus, atrodoties ASV, mūsu ceļvedī par 14/9/14 Eyes Allians..

Bet no tā var secināt, ka IPVanish jums noteikti nav pietiekami drošs, kamēr tā atrodas ASV. Tas jebkurā laikā var saņemt rīkojumu par rēgumu vai tikt pakļauts visiem datu saglabāšanas likumiem, kas varētu apdraudēt jūsu slepenos datus, tāpēc’t iet uz priekšu ar to.

IPVanish žurnāli / privātuma politikas pārskats

Kad mēs iepazīstāmies ar detalizēto IPVanish privātuma politiku, mēs bijām ļoti pārsteigti, ka tajā ir skaidri norādīts, ka tas tā nav’t neveicat savienojuma vai darbību žurnālus vai pat jūsu VPN sesijas metadatus, bet tas faktiski meloja un nodeva datus iestādēm, kā mēs’Esam atraduši visaptverošā pētījumā par vairāk nekā 100 piegādātāju mežizstrādes praksi,

Tas arī parāda, kā atrašanās nepareizajā jurisdikcijā var padarīt VPN nedrošu lietotāju datu aizsardzībā, neskatoties uz nulles žurnālu politikas piedāvāšanu..

IPVanish ātrais pārskats

Cenas ir nedaudz augstākas, nekā tām vajadzētu būt, un ir vairāk pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā vēl labākas funkciju paketes par zemāku cenu, lai’s nomierināšana. Bet tas, kas tai trūkst īpašību, to kompensē izpildījumā. IPVanish to nedara’cieš no biežiem pārtraukumiem, nav IP noplūžu un ātrumi ir diezgan nemainīgi neatkarīgi no tā, kurā laikā vai kādam mērķim jūs to izmantojat.

Plusi

 1. 1000+ serveri 60+ valstīs.
 2. Militārās pakāpes AES-256 šifrēšana.
 3. Vairākas veltītas lietotnes, ieskaitot vienu, kas īpaši paredzēta FireTV.
 4. Avārijas poga.
 5. Stabils ātrums.

Mīnusi

 1. Cenas ir augstākas, nekā vajadzētu būt par šādu pakalpojumu.
 2. Atrodas ASV, 14 Eyes grupas loceklis.
 3. Saglabājiet žurnālus un datus
 4. Nav’t atbloķējiet Netflix ASV.

IPVanish plāni un cenu pārskats

Mēs patiesībā neesam lieli daudzpakāpju cenu plānu fani, kur piekļuve noteiktām funkcijām ir atļauta tikai tiem, kas izvēlas zemāku cenu plānus. Piem. Vietnē VyprVPN jūs varat piekļūt viņu ekskluzīvajiem Chameleon Protocol un Vypr Cloud līdzekļiem tikai tad, ja abonējat viņu dārgāko plānu. Bet par laimi, IPVanish to nedara’t nav līdzīga cenu noteikšanas režīma.

Visas tā iespējas tiek piedāvātas visos cenu plānos, ar vienīgo atšķirību starp šiem plāniem norādot jūsu abonēšanas ilgumu.

IPVanish plāni un cenu pārskats

Mēneša abonēšanas plāns

Deklarētās izmaksas: USD 10,00 mēnesī

Kā jebkurš cits VPN sniedzējs, IPVanish’Mēneša cenu plāns ir diezgan dārgs. Šī plāna abonēšana maksās USD 10 mēnesī mēnesī. Jūs don’Mēs nesaņemam nekādas atlaides no šī plāna, jo mums nav’Tiešām redzējis, ka pakalpojumu sniedzējs kādreiz piedāvā savu mēneša plānu par USD 11,99. Šeit attēlotā 17% atlaide ir tikai ļoti gudrs mārketinga izdomājums un nekas cits. Ne pārāk labs plāns, ko gaidīt, un ieteicams tikai tad, ja jums ir nepieciešams VPN kaut kādiem īstermiņa ieguvumiem.

Ceturkšņa / 3 mēnešu abonēšanas plāns

Deklarētās izmaksas: USD 8,99 mēnesī

Mums tas patiešām būtu paticis vairāk, ja pakalpojumu sniedzējs piedāvātu 6 mēnešu abonēšanas plānu, nevis 3 mēnešu plānu, jo tas būtu bijis daudz realizējamāks lietotājam..

Bet kopš tā laika’Tur jūs varat iegādāties tā plānu par 26,99 USD, par kuru jāmaksā reizi 3 mēnešos, un tas jums izmaksās 8,99 USD / mēnesī par katru abonēšanas perioda mēnesi. Diezgan slikts darījums, domājot par to, noteikti nav ieteicams, jo ikmēneša sadalījuma izmaksas ir pārāk augstas.

Atkal izmantojiet šo plānu tikai tad, ja jums pēc iespējas ātrāk ir jāapkalpo kāda steidzama vajadzība.

Gada / 12 mēnešu abonements

Deklarētās izmaksas: 6,49 USD / mēnesī

Labākais partijas plāns, IPVanish’Gada plāns ir tas, ko jums vajadzētu izvēlēties, ja vēlaties abonēt tā pakalpojumu. USD 77,99 gadā tas jums izmaksās 6,49 USD mēnesī, nodrošinot vislabāko cenas un vērtības attiecību. Bet tomēr, salīdzinot ar IPVanish, cenas ir pārāk augstas’Funkciju pakotne ir nobažījusies. Jūs varat saņemt abonementu daudz labākos pakalpojumu sniedzējos par daudz zemāku cenu, tāpēc mēs patiešām uzskatām, ka šīm cenām noteikti vajadzētu ceļot uz dienvidiem.

IPVanish kuponi

Pašlaik IPVanish piedāvā divus kuponu kodus. Viņu pirmais kods “OURBESTOFFER” nodrošina 25% atlaidi visiem cenu plāniem un dod jums patiešām izdevīgu darījumu, ja vēlaties panākt, lai cenas vēl vairāk atbilstu jūsu budžetam..

Pievienojot šo IPVanish kupona kodu, gada plāna izmaksas var sasniegt no USD 77,99 līdz daudz saprātīgākām USD 58,49..

IPVanish kuponi

Otra IPVanish kupona kods “SAVE20NOW”, pazeminās cenas par 20%, ja to piemēros, bet mēs nopietni to neatbalstām’t nesaprot šī koda esamību, kad viņi jau piedāvā kodu ar 25% atlaidi. IPVanish patiešām ir jāizbeidz šī neskaidrība un jāpiešķir viņu kuponu kodiem vienveidīgāka perspektīva.

IPVanish izmēģinājuma perioda pārskats

IPVanish šobrīd nepiedāvā pilnvērtīgu bezmaksas izmēģinājumu šī vārda tiešā nozīmē, tā vietā tas piedāvā 7 dienu naudas atdošanas garantiju visiem saviem cenu plānošanas plāniem, un, rīkojoties šādi, tas pats rīkojas kā diserviss. Bezmaksas izmēģinājuma versijas ir lielākie rādītāji tam, cik lielu uzticību sniedzējs sniedz savam pakalpojumam un piedāvā to, runājot par piedāvāto funkciju ticamību..

To nepiedāvāšana rada sliktu iespaidu par pakalpojumu, un mēs patiešām iesakām IPVanish to iekļaut pēc iespējas ātrāk vai riskēt pazaudēt klientus tādiem pakalpojumu sniedzējiem kā NordVPN, kuri ne tikai piedāvā bezmaksas izmēģinājuma versiju bez visām saistītām funkcijām, bet arī ir daudz labāki. cenu plāni.

Pārskats par IPVanish maksāšanas metodēm

Lai gan tas pašlaik nepiedāvā Bitcoin kā maksājuma iespēju, pārbaudot trešo personu atsauksmes par pakalpojumu, mēs noskaidrojām, ka IPVanish iepriekš piedāvāja Bitcoin kā maksājuma iespēju. Tas’Tas noteikti ir bummer, jo tas liedz lietotājam iespēju anonīmi maksāt par cenu plāniem.

Pārskats par IPVanish maksāšanas metodēm

Pašlaik ir pieejamas tikai divas maksājuma metodes. Jūs varat maksāt, izmantojot savu kredītkarti, vai arī izvēlēties norēķināties, izmantojot Paypal. Saskaņā ar mūsu pārskatu ar maksājuma metodēm nepietiek, un tām ir jāpalielinās, lai lietotājam nodrošinātu lielāku elastību.

IPVanish saderības pārskats

Tāpat kā vairāk labāku VPN pakalpojumu sniedzēju, IPVanish piedāvā arī speciāli saderīgas lietotnes tādām populārām OS kā Windows, iOS, Mac un Android. Kas’Ir labi, ka pakalpojumu sniedzējs piedāvā arī īpašu lietotni FireTV, un tā darbojas kā brīze. Īpašs nišu platformu atbalsts vienmēr ir laipni gaidīts un novērtēts, tāpēc mēs patiešām sniedzam pakalpojumu sniedzējam īkšķus par lietotnes pievienošanu kolekcijai.

IPVanish saderības pārskats

Bez tam IPVanish piedāvā iestatīšanas rokasgrāmatas Linux, Chromebook datoriem, Windows Phone un maršrutētājiem. Tomēr IPVanish nesniedz daudz attiecībā uz vairāku protokolu atbalstu visās platformās. Vairāk par to vēlāk šajā rakstā.

IPVanish serveru pārskats

Pakalpojumu sniedzējs apgalvo, ka tā’ir visstraujāk augošais augstākā līmeņa VPN pasaulē un vienīgā vieta, kur šai pretenzijai bija vislielākā rezonanse, bija tās serveru infrastruktūra.

IPVanish piedāvā vairāk nekā 1000 serverus iespaidīgās 60 un vairāk valstīs, kas aptver lielāko pasaules daļu’Tīmekļa ainava, taču jāsaka, ka serveru skaits ir nedaudz šķībs pret Eiropu un ASV.

Āzijā ir tikai 59 serveri, un Tuvie Austrumi no tiem saņem niecīgus 3 serverus

sniedzējs. Salīdziniet to ar Losandželosu (ASV), kurā vien ir izvietoti 57 IPVanish serveri, un jums būs labs priekšstats par to, kur atrodas problēma..

Mēs iesakām pakalpojumu sniedzējam pievienot vairāk serveru trīs vietās, t.i., Tuvajos Austrumos, Āfrikā un Centrālāzijā, ja tā’s, lai piesaistītu vairāk klientu no šiem reģioniem, kuri nākamajos laikos tikai palielināsies.

IPVanish protokoli / šifrēšanas pārskats

Šifrēšanas standarts, ko piedāvā IPVanish, ja AES 256, kas gandrīz atbilst nozares standartam. Bet šis šifrēšanas standarts ir pieejams tikai FireTV, Windows, Mac, iOS un Android lietotnēs.

Ja plānojat izmantot IPVanish vietnē Chrombook vai Windows Phone, AES-128 šifrēšanu iegūsit tikai ar savu interneta savienojumu..

Linux atbalsta gan AES-128, gan AES-256 klases šifrēšanas standartus.

Kaut arī IPVanish nodrošina vairāku protokolu atbalstu, tas tiek pārveidots tikai dažās atlasītajās operētājsistēmās.

Piem. operētājsistēmā Windows un Mac varat piekļūt OpenVPN, L2TP un PPTP protokoliem, bet ne IPSec, savukārt operētājsistēmā iOS varat piekļūt tikai IKEv2 un IPSec protokoliem.

Šeit ir OS un tajos atbalstīto protokolu saraksts:

Operētājsistēmas atbalstītais (-ie) protokols (-i)
FireTV OpenVPN
Windows OpenVPN, L2TP un PPTP
Mac OpenVPN, IPSec un L2TP
iOS IKEv2 un IPSec
Android OpenVPN
Linux OpenVPN un PPTP
ChromeBook L2TP un IPSec
Windows Phone L2TP

Mēs iesakām pakalpojumu sniedzējam paplašināt lietotāju izvēles iespējas, izvēloties dažādus protokolus visās platformās, lai ļautu viņiem izmantot lielāku elastīgumu attiecībā uz viņu drošības iespējām.

IPVanish klientu atbalsta pārskats

IPVanish reklamē, ka tas nodrošina atbalstu visu diennakti, bet gluži pretēji - nav tiešraides tērzēšanas iespējas. Tas ir slikts IPVanish mārketings, un viņiem tas jāaizstāj ar kaut ko pieņemamāku, t.i., tādu, kas atbilst viņu atbalsta gatavībai..

IPVanish’Primārais atbalsta sniegšanas veids ir tā biļešu pārdošanas sistēma, taču pat saskaņā ar mūsdienu klientu atbalsta standartiem tas nav pietiekami ātrs. Mēs nosūtījām vaicājumu par VPN instalēšanu Anonabox caur tās biļešu sistēmu, un ir pagājušas jau 8 stundas kopš mēs gaidām atbildi.

IPVanish klientu atbalsta pārskats

Mēs to nekad nesauksim “tūlītējs atbalsts, ja vien mēs neesam tikuši maldināti, lai ņemtu vērā 10 stundu kavēšanos starp vaicājumu un tā atrisinājumu “tūlītēju”.

IPVanish ātruma testa pārskats

Ātrumi nedaudz samazinās no sākotnējā interneta savienojuma ātruma jebkurā VPN. Tas notiek šifrēšanas un protokolu slodzes dēļ, tāpēc mēs to nedarām’t neuztver to kā kaut ko no zila, ja vien tas nepārsniedz pieļaujamo diapazonu. Saskaņā ar mūsu IPVanish ātruma testiem uz tā dažādajiem serveriem mēs atklājām, ka tas ir pietiekami ātrs, lai nodrošinātu pietiekami labu lietotāja pieredzi..

Tomēr dažos tā serveros, piemēram, Lielbritānijā, ātrums samazinājās mazliet par tālu, un mēs noteikti nebijām pārsteigti. Vēl viena lieta, ko mēs šeit vēlētos piebilst, ir tāda, ka IPVanish tā nedara’Pašlaik notiek Netflix US atbloķēšana, bet tas var būt piemērots Disney +, un tas’s, iespējams, tās lielākais trūkums.

Torrenting lietotājiem IPVanish var būt laba iespēja, ja esat vidusmēra datu patērētājs. Smagajiem datu patērētājiem ātrums lielākajā daļā serveru var būt nedaudz lēns un neparasts, tāpēc pirms IPVanish abonēšanas jums jāapsver savas preferences un vajadzības..

IPVanish Kodi apskats

Kodi ir mūsu personīgais favorīts, kad mājas multivides platformā digitālā satura patēriņš tiek samazināts līdz nullei. Šī daudzpusīgā programmatūra ļauj lietotājiem piekļūt jebkam, sākot no tiešajām ziņām līdz multfilmu šoviem un sākot ar nozīmīgiem sporta notikumiem un beidzot ar jaunākajām filmām, izmantojot simtiem papildinājumu..

Bet, Kodi’Jaudu var vēl vairāk pastiprināt, izmantojot to Kodi VPN aizsegā, jo tas ļaus atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu no visas pasaules.

IPVanish nodrošina lielu skaitu saderīgu lietotņu dažādām operētājsistēmām, piemēram, Windows, kuras darbojas fonā, ļaujot jums iespēju pilnībā izmantot Kodi.

IPVanish Kodi apskats

Tomēr IPVanish var arī manuāli instalēt nišu platformās, piemēram, Smart TV, ar vieglumu.

Pašlaik IPVanish nodrošina sava VPN atbalstu Kodi šādās platformās:

 1. Windows
 2. Mac OSX
 3. Android
 4. MXQ Pro Android TV kaste
 5. OpenElec

IPVanish Crack pārskats

Plaisas nekad nav drošas, un tas’tāpēc iesakām mūsu lietotājiem vienmēr atrasties prom no viņiem. Tajos var būt jebkas, sākot ar ļaunprātīgu programmatūru un beidzot ar bīstamiem vīrusiem, kas, ja tas nav iesaiņots, var izraisīt jūsu sistēmas postu.

Pašlaik IPVanish nav pieejama ticama plaisa, un pat ja jūs kaut ko saskaraties ar apgalvojumiem pretējo, mēs iesakām jums izvairīties no tā..

IPVanish papildu funkcijas

IPVanish piedāvā dažas diezgan pienācīgas funkcijas, ieskaitot Kill Switch, lai aizsargātu interneta atvienošanas gadījumā, 1000+ VPN serverus, SOCKS5 starpniekserveri, militārā līmeņa AES 256 šifrēšanu, vairāku protokolu atbalstu un iespēju izmantot VPN līdz piecām vienlaicīgām ierīcēm,.

Šīs funkcijas ir pietiekami labas, lai ļautu IPVanish kvalificēt kā vienu no labākajiem VPN, kas tur darbojas. Bet noteikti var būt vairāk papildinājumu.

IPVanish joprojām nepiedāvā augstākās pakāpes drošības funkcijas, piemēram, Double VPN, Sīpolu virs VPN un Split Tunneling. Šīs funkcijas ir jaunums VPN pasaulē, un tikai daži no labākajiem pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, NordVPN un PureVPN, tos piedāvā. IPVanish vismaz divi no tiem jāiekļauj funkciju paketē, lai pamatotu tā cenu un palielinātu sava pakalpojuma vērtību..

IPVanish pieteikšanās

Pieteikšanās procesam IPVanish nav nepieciešams daudz skaidrojumu. Viss, kas jums jādara, ir apmeklēt vietni ipvanish.com un doties uz “Mans Konts” (Ja jūs’esat jau iegādājies abonēšanas plānu) un pieejamajos laukos ievadiet savu VPN lietotājvārdu un paroli.

IPVanish pieteikšanās

Tie paši VPN lietotāja akreditācijas dati būs nepieciešami, lai pieteiktos jebkurā no tam paredzētajām lietotnēm vai iniciētu manuālās iestatīšanas failus.

Kā instalēt / pieslēgt IPVanish operētājsistēmai Windows

Izmantojot speciālo Windows lietotni, IPVanish VPN izmantošana jūsu Windows OS ir viengabalains process. Tālāk ir norādīts, kā jūs varat lejupielādēt un instalēt šo lietotni mazāk nekā 3 minūtēs.

 1. Izmantojiet jebkuru izvēlētu pārlūku, lai apmeklētu ipvanish.com.
 2. Kad esat nonācis vietnē, dodieties uz “Lietotnes” > “Windows”.
 3. Šajā lapā noklikšķiniet uz “Lejupielādējiet Windows lietotni” lai sāktu lejupielādi.
 4. Kad fails ir beidzis lejupielādi, noklikšķiniet uz tā un tas jautās, vai vēlaties to palaist vai nē. Klikšķiniet uz “Skrien”.
 5. Tiks parādīts uzvedne no IPVanish iestatīšanas vedņa. Klikšķis “Nākamais”.
 6. Tagad noklikšķiniet uz “Es piekrītu līguma noteikumiem” pēc licencēšanas noteikumu iziešanas un pēc tam noklikšķiniet uz “Nākamais”.
 7. Klikšķis “Nākamais” atkal uz faila atrašanās vietas uzvednes.
 8. Tagad noklikšķiniet uz “Uzstādīt” un tad “Jā”.
 9. Fails tagad ir veiksmīgi instalēts.
 10. Ievadiet lietotāja akreditācijas datus, atlasiet serveri un noklikšķiniet uz “Pievienojieties” lai sāktu lietot IPVanish VPN savā Windows OS.

Kā instalēt / savienot MAC IPVanish

Mac ir lieliski izmantojami, taču tiem ir nepieciešama drošība, lai tos aizsargātu no draudiem tiešsaistē. Šeit’Kā jūs varat iestatīt IPVanish’Specializētā Mac lietotne jūsu platformā racionalizētā veidā:

 1. Apmeklējiet vietni ipvanish.com un dodieties uz vietni “Lietotnes” sadaļa no augšējās joslas.
 2. Izvēlieties “Mac” > “Lejupielādējiet Mac lietotni”.
 3. Tagad fails tiks lejupielādēts uz jūsu “Lejupielādes” Mape.
 4. Lai sāktu instalēšanu, atlasiet failu un nometiet to mapē Programmas.
 5. Ievadiet lietotāja akreditācijas datus.
 6. Klikšķis “Izlaist” ja jūs don’nevēlaties apmeklēt apmācību.
 7. Tagad jūs atradīsit sevi lietotnes galvenajā lietotāja interfeisā. Ritiniet uz leju, lai atrastu labāko serveri atbilstoši jūsu vajadzībām, un noklikšķiniet uz tā, lai sāktu savienojumu.
 8. IPVanish tagad darbojas jūsu Mac OSX.

Kā instalēt / savienot IPVanish iOS

IPVanish’s iOS lietotnes darbojas nemanāmi labi gan iPad, gan iPhone. Šeit’Soli pa solim iestatīšanas rokasgrāmata par to, kā iOS lietotni nekavējoties izveidot un palaist ierīcē:

 1. Atveriet iTunes veikalu un meklējiet “IPVanish”.
 2. Tagad lietotne parādīsies meklēšanas rezultātos. Klikšķiniet uz “Lejupielādēt” un tad “Atvērt”.
 3. Tagad noklikšķiniet uz “Atļaut” un pēc tam ievadiet lietotāja akreditācijas datus (VPN lietotājvārds un parole).
 4. Izvēlieties “Izlaist apmācību”.
 5. Tagad atlasiet vēlamo servera atrašanās vietu un noklikšķiniet uz “Pievienojieties”.
 6. Visbeidzot noklikšķiniet uz “Atļaut” sākt aizsargāt savu anonimitāti tiešsaistē, izmantojot IPVanish.

Kā instalēt / savienot IPVanish operētājsistēmai Android

Nekur nav vieglāk instalēt IPVanish’tam paredzēta lietotne nekā operētājsistēmā Android. Lūk, kā jūs to varat paveikt ar minimālu piepūli:

 1. Dodieties uz Google Play veikalu un meklēšanas joslā ierakstiet ‘IPVanish” un nospiediet “Meklēt”.
 2. Pēc atrašanas noklikšķiniet uz “Lejupielādēt” un tad tālāk “Atvērt” lai sāktu instalēšanu.
 3. Tagad jums vienkārši jāievada lietotājvārds un parole un jāizvēlas jūsu izvēlētais serveris, lai droši sāktu lietot internetu zem IPVanish vāka..

Kā instalēt / pieslēgt IPVanish for FireTV

Kas to nedara’Vai mīlat nišas atbalstu? Mēs to darām, jo ​​īpaši attiecībā uz mūsu iecienītākajiem pakalpojumiem, piemēram, FireTV. IPVanish piedāvā īpašu platformai paredzētu lietotni, kas ievērojami atvieglo VPN izvietošanu un ģeogrāfiski ierobežota satura atbloķēšanu. Bet pirms mēs turpinām, jums jāzina, ka šī lietotne uzvarēja’t darbojas pareizi 1. paaudzes Firestick ierīcēs.

Šeit’s soli pa solim apmācība par to, kā jūs varat instalēt IPVanish’Īpaša FireTV lietotne:

 1. Uz jūsu Firestick / FireTV’s interfeisu, dodieties uz “Lietotnes”.
 2. Tagad atlasiet “Kategorijas” > “Lietderība” > “IPVanish” lietotne.
 3. Pieskarieties / noklikšķiniet uz “gūt” ikona.
 4. Tagad noklikšķiniet uz “Atvērt”.
 5. Tagad jums būs jāievada lietotājvārds un parole. Dariet to un pēc tam pārejiet pie servera izvēles. kas tev vislabāk der.
 6. Klikšķiniet uz “Pievienojieties” un jūs tagad izmantojat FireTV zem uzticama VPN.

Kā instalēt / savienot IPVanish maršrutētājiem

VPN instalēšana maršrutētājā var būt diezgan sarežģīta lieta, un mēs iesakām šo ceļu turpināt tikai tad, ja esat pietiekami spējīgs to novilkt, nesabojājot maršrutētāju..

IPVanish piedāvā dažādas iestatīšanas pamācības dažāda veida maršrutētājiem, kuras šeit varat viegli iziet .

Kā instalēt / savienot IPVanish operētājsistēmai Linux

Linux ir daudz bistro, tāpēc īpašas lietotnes nodrošināšana tam ir neticami sarežģīts uzdevums. Nevienam populāram pakalpojumu sniedzējam tāda nav, taču jūs varat viegli uzzināt, kā ērti manuālā veidā instalēt VPN savā bistro.

IPVanish piedāvā divu veidu Ubuntu VPN protokolus, t.i., Ubuntu PPTP un Ubuntu OpenVPN, un jūs varat piekļūt pakāpeniskai manuālai iestatīšanas rokasgrāmatai šīm konfigurācijām IPVanish.’vietnes vietnē lietotņu sadaļā vai mūsu pašu izveidotajā VPN pārskatā operētājsistēmai Linux.

Kā instalēt / savienot Chromebook datoru IPVanish

Chromebook dators ir Google klēpjdators, kas darbojas Google Chrome OS. Šis klēpjdators nāk no ļoti atšķirīgas šķirnes, un tā ir lieliska iespēja ļauties, ja tagad jums ir pārāk garlaicīgi ar Windows vai Mac OS.

Labākā daļa par Chromebook datoru ir tā nesarežģītā un pilnveidotā saskarne, kas ļauj jums darīt lietas daudz vienkāršāk, nekā to varētu darīt citās operētājsistēmās. Tas pats attiecas uz VPN iestatīšanu šajā operētājsistēmā. Šeit’Ļoti vienkāršs VPN rokasgrāmatas iestatīšanas ceļvedis pārlūkā Chrome OS:

 1. Savā Chromebook datorā atveriet pārlūku Google Chrome un pēc tam atveriet jaunu cilni
 2. Šajā cilnē adreses joslā ievadiet chrome: // iestatījumus
 3. Ritiniet uz leju, lai atrastu “Pievienojiet savienojumu” un noklikšķiniet uz tā. Tagad noklikšķiniet uz “Pievienojiet privāto tīklu” no sekojošajām iespējām

Tagad ievadiet informāciju, kā parādīts tabulā:

Servera resursdators Šajā laukā ir jānorāda pilns servera nosaukums, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu. Šos nosaukumus varat viegli atrast serveru sarakstā, kas ir pieejams jūsu kontā’s vadības panelis
Pakalpojuma nosaukums Jūs varat izveidot jebkuru vārdu, kas jums patīk
Iepriekš koplietota atslēga Ipvanish
Servera CA sertifikāts Izvēlieties “Noklusējums”
Lietotāja sertifikāts Atstājiet šo lauku tukšu
Lietotājvārds & Parole Ievadiet savu VPN lietotājvārdu un paroli
OTP Atstājiet šo lauku tukšu
Grupas nosaukums Atstājiet šo lauku tukšu
Saglabājiet lietotājvārdu un paroli Tas nav obligāti. Saglabājiet to vai saglabājiet to uz laiku
 1. Vienkārši noklikšķiniet uz “Pievienojieties” un jūsu savienojums tiks sākts, kad iespējots VPN

Kā instalēt / savienot IPVanish operētājsistēmai Windows Phone

Windows Phone nav tik populāri, salīdzinot ar viņu izturīgākajiem brālēniem, t.i., Android un iOS, taču tie tomēr pastāv tik daudz, ka tie noteikti ir hakeru mēģinājumu mērķis.

Tādēļ jums ir nepieciešams VPN, lai nodrošinātu jums vislabāko drošības segumu. Šeit’Kā jūs varat iegūt šo ļoti drošo pārklājumu, instalējot IPVanish savā Windows Phone, izmantojot šo soli pa solim:

 1. Piekļūstiet lietotņu sarakstam savā Windows Phone un dodieties uz “Iestatījumi” un ritiniet uz leju, lai atrastu un noklikšķiniet uz “VPN”
 2. Mainiet statusu no noklusējuma “Izslēgts” uz “Ieslēgts”
 3. Tagad pieskarieties “Pievienot” un pāriet uz kasti “Servera nosaukums” un ierakstiet tā servera vārdu vai tā IP adresi, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu. Jāizvēlas tikai tie serveri, kas pieejami ar IPVanish
 4. Tagad pieskarieties “Veids” un atlasiet “L2TP ar IPSec” kā jūsu šifrēšanas protokolu
 5. Zem “Savienojiet, izmantojot” lodziņā ievadiet savu lietotājvārdu un paroli. Iepriekš koplietotās atslēgas lodziņā ievadiet “ipvanish”
 6. Lodziņā atlasiet savam savienojumam unikālu profila vārdu “Profila vārds” un pieskarieties “Saglabāt”
 7. Lai mainītu serveri, jums tas būs jāatkārto.

IPVanish pieskarieties ierīcei

Pieskaršanās ierīce parasti ir a “Šoferis” ko izmanto visas VPN programmas privāta savienojuma iespējošanai. Ja kāda programmatūra nespēj instalēt šo draiveri, jums būs problēmas ar piekļuvi klientam vai savienojuma izveidošanu ar VPN serveri. Tātad, kāda, šķiet, ir IPVanish problēma’s Pieskarieties Ierīce?

Nu, šī problēma ir diezgan izplatīta daudzos ar tīklu vai privātumu saistītos rīkos. Programmatūras konflikti un draivera parakstīšanas kļūdas var neļaut Windows instalēt IPVanish’s Pieskarieties draiverim. Lai to labotu, apsveriet iespēju pilnībā iziet no IPVanish. Atveriet uzdevumu pārvaldnieku, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz lietotnes un noklikšķiniet uz “Beigt uzdevumu”.

Kad tas ir izdarīts, no OpenVPN vietnes lejupielādējiet jaunāko pieskāriena draiveri. Lai iegūtu tiešu lejupielādes saiti, noklikšķiniet šeit. Instalējiet failu ar apzīmējumu “krāni-9.21.2”. Diez vai process prasīs dažas sekundes, pēc tam jūs varēsit izmantot IPVanish, lai izveidotu savienojumu ar jebkuru vēlamo serveri pēc jūsu izvēles.!

IPVanish slepkava

Mūsdienās gandrīz visa VPN programmatūra piedāvā funkciju Kill Switch. Tas ir ļoti svarīgs rīks, kas nepieciešams privātuma apziņai, lai izslēgtu visu interneta trafiku, ja jūsu VPN savienojums vairs nedarbojas. Atvienojot visu piekļuvi tīklam, jūs varat aizsargāt savu identitāti no noplūdes.

Vienkāršiem vārdiem sakot, slepkavas pārslēgšanas funkcija ir ļoti svarīga, lai jūs būtu drošībā, pat ja jūsu VPN atsakās no jums. IPVanish atbalsta šo rīku saviem Mac OS un Windows klientiem.

Kā iespējot IPVanish Kill Switch operētājsistēmā Mac un Windows?

Tiem, kas darbojas ar Mac, dodieties uz “Preferences” klienta lietotnē un pēc tam tālāk “Savienojums”. Jūs redzēsit pieejamo konfigurāciju sarakstu, ieskaitot “Aktīvais protokols” un citas iespējas, piemēram “Automātiska atkārtota savienošana”, “Iespējot IPv6 aizsardzību pret noplūdi”, un “Brīdiniet, kad atmest, kamēr ir savienots”. Vienkārši atzīmējiet izvēles rūtiņu “Avārijas poga” lai aktivizētu funkciju.

IPVanish slepkava

Un otrādi, tiem, kas operētājsistēmā Windows izmanto IPVanish, ir pieejama daudz vienkāršāka GUI. Lai ieslēgtu funkciju Kill switch, vienkārši noklikšķiniet uz “Iestatījumi” cilne klientā. Kad tas izdarīts, pieskarieties “Savienojums” un noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas ar apzīmējumu “Avārijas poga”. Varat arī iespējot citas funkcijas, piemēram, IPv6 aizsardzību pret noplūdi, DNS noplūdes aizsardzību, melnā LAN trafiku un automātisko atkārtotu savienojumu.

IPVanish netiek izveidots savienojums

IPVanish Reddit

Reddit lietotāji galvenokārt izcēla tās pašas problēmas, uz kurām mēs norādījām šī pārskata laikā. Pārbaudiet labāko reddit VPN, jo tas dod jums labu gada un citu biznesa paketi.

Ātrums tiek samazināts daudzos serveros. Google, izmantojot dažus serverus, pieprasa ar captcha, tērzēšanas atbalsts ir ļoti maldinošs (Tas nav’t 24/7 jebkurā termina izpratnē) un dažas citas problēmas ir tās, kuras regulāri saskaras ar lielu daudzumu lietotāju.

Pakalpojumu sniedzējam ir jāizvēlas sava spēle, lai paņemtu lielu laiku. Tā pieklājīgie un drošie, taču mūsdienīgie lietotāji ir apmierināti ar neko citu kā labāko, tāpēc, ja varat’Nodrošiniet to, pēc tam esiet gatavs šādiem forumiem kā Reddits, piemēram, šim zemāk:

IPVĀNIJAS Trust Pilot pārskats

TrustPilot situācija ir daudz sliktāka. Lietotāju izveidotas kopumā 404 atsauksmes un vienas zvaigznes kumulatīvs vērtējums, lai atspoguļotu kolektīvo viedokli, kas ietverts lielākajā daļā šo atsauksmju.

Lietotājiem var būt sūdzības par jebkuru pakalpojumu, bet, kad kaut kas iet uz dienvidiem, visi to var pamanīt. IPVanish ir daudz pamata, lai segtu šos rangus ieteikumos.

IPVanish VS NordVPN

Šeit ir raksturots funkciju salīdzinājums starp Nord VPN un IPVanish:

FeatureIPVanishNordVPN
Cenu noteikšana (katru gadu) USD 77,89 69 USD
Valstis 60+ 62. lpp
Serveri 1000+ 4278. lpp
Protokoli OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP un IKEv2 IKEv2, PPTP, OpenVPN, L2TP, DoubleVPN un SSTP
Šifrēšana AES-256-CBC ar 2048 bitu DH atslēgu AES-256-CBC ar 2048 bitu DH atslēgu
Baļķi
P2P atļauts
Atrodas Savienotās Valstis Panama
Starpniekserveri
Vienlaicīgi lietotāji 5 6
Pievienotās funkcijas Nogalināšanas slēdzis, SOCKS5 starpniekserveris SmartPlay, sīpoli virs VPN, CyberSec un automātiskais nogalināšanas slēdzis darbojas Netflix

IPVanish VS PureVPN

Šeit ir aprakstītas atšķirības starp īpašībām, cenām un citiem faktoriem starp IPVanish un PureVPN:

IezīmeIPVanishPureVPN
Cenu noteikšana (katru gadu) USD 77,89 59,88 USD
Valstis 60+ 60
Serveri 1000+ 1300+
Protokoli OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP un IKEv2 PPTP, OpenVPN, L2TP un DoubleVPN
Šifrēšana AES-256-CBC ar 2048 bitu DH atslēgu AES-256-CBC ar 2048 bitu DH atslēgu
Baļķi Minimāls
P2P atļauts
Atrodas Savienotās Valstis Honkonga
Starpniekserveri
Vienlaicīgi lietotāji 5 5
Pievienotās funkcijas Nogalināšanas slēdzis, SOCKS5 starpniekserveris Sīpols pa VPN, dalītā tunelēšana, veltīts IP, DDoS aizsardzība, reklāmu bloķēšana un automātiskais slepkavības slēdzis,

IPVanish VPN nedarbojas / kļūdas / problēmas

Runājot par IPVanish lietošanu, lietotāji var saskarties ar dažādām problēmām / kļūdām, kas viņiem var liegt baudīt pilnīgi privātu tiešsaistes pieredzi. Ņemot to vērā, mēs vietnē BestVPN.co nolēmām sastādīt sarakstu ar visbiežāk sastopamajām nestrādājošajām kļūdām, kuras iegūstam no saviem lasītājiem / skatītājiem!

IPVanish netiek izveidots savienojums

Savienojamības problēmām var būt daudz iemeslu. Jūsu ugunsmūris varētu bloķēt lietotni’s interneta savienojums. Nepareizi datuma un laika iestatījumi datorā var izraisīt savienojuma problēmas. Dažreiz pat ISP var bloķēt PPTP VPN savienojumus. Citreiz tā vienkārši ir tikai jūsu interneta problēma. Vispirms jums ir jānoskaidro galvenais cēlonis, pēc tam attiecīgi rīkojieties.

IPVanish nevar instalēt Pieskarieties ierīcei

Parasti, kad lietotājiem personālajā datorā ir instalēts daudz VPN lietotņu, IPVanish, instalējot krāna ierīci, var rasties kļūdas. Ja vēlaties novērst problēmu, apsveriet konfliktējošu programmatūras lietojumprogrammu noņemšanu. Tam vajadzētu darboties, bet, ja tas nedarbojas, vienmēr varat lejupielādēt krāna draiveri no OpenVPN’vietne tieši. Lejupielādējiet un instalējiet skāriena draiveri šeit: https://swupdate.openvpn.org/community/releases/tap-windows-9.21.2.exe

IPVanish neļauj atvienoties

Ja jūsu IPVanish lietotne turpina atvienoties, tas var apdraudēt jūsu identitāti. Tagad tādi rīki kā Automātiskā nogalināšanas slēdzis var sasniegt tik tālu, lai vienmēr būtu drošībā. Lai pārtrauktu IPVanish atvienošanu, ir nepieciešams problēmas risinājums. Kā minēts iepriekš, var būt vairāki iemesli, kāpēc var rasties savienojuma pārtraukumi. Apsveriet lietotnes atbloķēšanu no ugunsmūra, datu un laika iestatījumu labošanu vai interneta konfigurēšanu, lai redzētu, vai kaut kas darbojas!

IPvanish Review FAQ

Izmanto VPN legal ASV?

Ja VPN nelietojat kaut kādam draudīgam vai noziedzīgam gadījumam, VPN lietošana ir pilnīgi likumīga ne tikai ASV, bet arī pasaules lielākajā daļā..

Vai IPVanish var izmantot vairākās ierīcēs?

Jā. IPVanish ļauj vienlaicīgi piekļūt pakalpojumam 5 ierīcēs.

Kā es varu anulēt savu IPVanish abonementu?

Ja neesat apmierināts ar IPVanish pakalpojumu standartiem, noteikti varat izmantot savu lietotāja brīvību, lai anulētu abonementu. Vienkārši dodieties uz vietni un piesakieties savā kontā. Šeit vadības panelī noklikšķiniet uz “Abonēšana”. Tagad jūs varēsit redzēt opciju “Es vēlos atcelt savu abonementu” šīs cilnes apakšā. Noklikšķiniet uz tā un turpiniet procesu, līdz esat nokārtojis visas formalitātes. Jūsu konts tagad būs anulēts un nederīgs.Kā es varu anulēt savu IPVanish abonementu

Secinājums

Pārklājot lietas, mēs vēlamies ieteikt pakalpojumu sniedzējam pievienot vairāk pakalpojumu savam pakalpojumam un uzlabot esošo darbību, lai klienti paliktu ienākoši. Pakalpojums nesenā pagātnē ir cietis no ievērojamiem kritieniem un tā ir pēdējais laiks, lai viņi sevi uzmundrinātu un nezaudētu savu labo tēlu VPN domēnā.

IPVanish ir labs, taču mūsdienās’Ļoti konkurētspējīga, uz lietotāju virzīta pasaule, tā ir laba, tikko uzvarēja’t veikt griezumu. Jums jābūt ārkārtējam, lai piesaistītu vairāk lietotāju un uzsākt ilgstošu lojalitāti lojalitātei.

ExpressVPN ir pārmērīgi cenu plāni, taču lietotāji to meklē, neskatoties uz lētākām iespējām, tikai uzticamības un uzticamības dēļ, ko pakalpojumu sniedzējs ir radījis, izmantojot zvaigžņu veiktspēju visās frontēs..

IPVanish jāiet pa to pašu ceļu. Esam apmierināti ar to, kā šobrīd ir, taču noteikti ir daudz ko uzlabot.

Ja jums ir komentāri vai ieteikumi par mūsu pakalpojumu un pārskata standartiem, komentējiet zemāk esošajā pavedienā. Mēs būtu priecīgi par jums sazināties!

Похожие статьи

 • CyberGhost pārskats 2020

  Jurisdikcija Rumānijā Cena 2,75 USD / mēn par 3 gadu plāna serveriem, 6,1 vai vairāk serveriem 90+ valstīs, žurnāli Nav sertificētu žurnālu. AES-256 bitu atbloķēšana...

 • SpyOff VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija San Marino Cena 9,99 Serveri 300+ Žurnālu Nē Šifrēšana AES-256 Atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Jā Ieteicams Jā Vietne...

 • TunnelBear VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Kanādā Cena 4,99 USD / mēn par 1 gada plāna serveriem, kuru skaits pārsniedz 1000 serverus 22 valstīs. Žurnāli saglabā savienojumu žurnālus Šifrēšana AES-256 bitu atbloķēšana...

 • IVPN pārskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Gibraltārā Cena 8,33 Serveri 3152 Žurnāli Nē Šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Jā Ieteicams Jā Vietne...

 • Nosūtiet VPN apskatu 2020. gadā

  Jurisdikcija Kanādā Cena 49 USD par viena gada plāna serveriem, kuru serveri ir vairāk nekā 60, 60 valstīs Žurnāli Jā Šifrēšana AES-256 Bit atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me