ibVPN serveru infrastruktūras pārskats

Jurisdikcija Rumānija
Cena 4.95
Serveri 100+
Baļķi
Šifrēšana AES-256
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://www.ibvpn.com/
Saderība Windows, Android, Apple, Desktop, Chrome, Firefox

Pirms sākam pārskatīt ibVPN funkcijas, mēs vēlamies, lai labākie VPN lasītāji saprastu, ka šī pārskatīšana ir balstīta uz personīgo pieredzi un tāpēc objektīvi uzņemas ibVPN. Tāpat kā jebkuram citam VPN ekspertam, pirms šī pārskata parakstīšanas mums bija jāpārliecinās, ka ibVPN pakalpojumi ir pilnībā pārbaudīti..


Vissvarīgākais jebkura ātrāka VPN pakalpojuma aspekts ir tā servera infrastruktūras stabilitāte. ibVPN ir pieredzējis ievērojamu uzlabojumu šajā ziņā, pieaugot no nedaudz vairāk kā 100 serveriem pirms diviem gadiem līdz milzīgiem 180 serveriem 57 valstīs 57 valstīs šodien.

Pārbaudot šo serveru veiktspēju, mēs atklājām, ka vairums no tiem nodrošina lielu ātrumu, kas ir retums VPN domēnā, kur droseļvārsta darbība ir izplatīta, nav satiksmes sastrēgumu pat populārajās serveru vietās un atbalsts tādu straumēšanas vietņu atbloķēšanai kā Netflix un Hulu.

Mēs reti gaidām, ka pakalpojumu sniedzēji apiet jaudīgo VPN aizliegumu tādās vietnēs kā Netflix US un ļaus tā lietotājiem iegūt pilnīgu vērtību no abonēšanas, piekļūstot daudz lielākai satura bibliotēkai, taču ibVPN mūs pārsteidza ne tikai ar tā uzticamajām atbloķēšanas iespējām, bet ar ātro ātrumu. padarīja iespējamu HD straumēšanu un nometot to labākajā Netflix VPN pakalpojumā.

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā arī SmartDNS pakalpojumu, ar kura palīdzību jūs varat iestatīt VPN līdzīgu pakalpojumu savās multivides straumēšanas ierīcēs, piemēram, Roku un Apple TV, lai atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotas straumēšanas un spēļu vietnes. Starpniekserveriem var piekļūt arī tad, ja vēlaties izveidot savienojumu ar atrašanās vietu, izmantojot starpniekservera pakalpojumu. ibVPN ieguva lielu un krietni virs mūsu cerībām šajā pakalpojumu kvalitātes kvadrantā.

ibVPN’Serveru skaits ir labi izplatīts visā pasaulē, aptverot lielu daļu kontinentālā ASV, Eiropas, Austrālijas un Āzijas reģionus, Tālajos Austrumos Āziju un pārsteidzoši Tuvajos Austrumos, kur visvairāk VPN’t pat nepiedāvā vienu serveri.

ibVPN serveris

ibVPN’s Atbalstītie protokoli

Protokoli nodrošina svarīgākās vienības, kas veido jebkura VPN drošības mehānismu. Pat ja VPN piedāvā militāra līmeņa šifrēšanu, ierobežota protokolu izvēle var atturēt lietotāju no pierakstīšanās pie pakalpojumu sniedzēja tieši šo drošības un aizsardzības ievainojamību dēļ.

ibVPN arī šajā jomā darbojas diezgan labi, nodrošinot atbalstu ne tikai parastajiem protokoliem, piemēram, OpenVPN, PPTP, L2TP, SSTP un IPSec, bet arī SoftEther, lai lietotājs varētu izjust lielāku izvēles līmeni drošības līmeņa izvēlē. tas ir nepieciešams, un līdzsvarojiet to ar veiktspēju, ko tas prasa no VPN.

Tomēr mēs iesakām vienmēr izmantot OpenVPN’Drošākais un uzticamākais protokols, kas tur pieejams, ar izcilu privātuma aizsardzības ierakstu un pieejams arī ibVPN, ja nolemjat reģistrēties pakalpojumam.

Šifrēšana un ierīces savietojamība

Pirms mēs nonākam pie nākamā punkta, mēs gribētu jums uzdot jautājumu. Ja jūs kādreiz nopirktu VPN pakalpojumu, kādi būtu jūsu galvenie un sekundārie motīvi? Paturot prātā arvien pieaugošās tiešsaistes drošības problēmas, mēs pieņemam, ka daudzi lietotāji izvēlas VPN pakalpojumus maksimālai aizsardzībai, sērfojot internetā.

Runājot par šifrēšanu, ibVPN ir tikpat labs kā jebkurš cits VPN pakalpojumu sniedzējs. Tas padara jūsu tiešsaistes identitāti nekaitīgu un aizsargā to ar SSL un AES 256 bitu šifrēšanas atbalstu. ibVPN izmanto vienu no drošākajiem algoritmiem Blowfish, lai jūsu tiešsaistes ID būtu tīrs un aizsargāts.

Lai būtu godīgi pret ibVPN, to ierīču savietojamība ir diezgan pieņemama, un tomēr ir vēl kādi uzlabojumi. To var iestatīt operētājsistēmās Windows, Mac, Linux, Android, iOS, Roku Streaming Player, spēļu konsolēs (PlayStation un Xbox) un maršrutētājos (DD-WRT un Sabai). Būtu lieliski, ja tiktu pieminēti arī BlackBerry un Kindle, taču tāpat kā mēs teicām, ibVPN joprojām var uzlabot, izmantojot ierīču saderības opcijas..

ibVPN saderība

ibVPN’s cenu plāni un VPN paketes

Tagad VPN kļūst aizvien jutīgākas par precēm, jo ​​arvien vairāk lietotāju sāk izrādīt interesi par šo domēnu, bet ar ļoti atšķirīgām prasībām un vajadzībām. Tātad cenu noteikšanas plāna stratēģijai ir jāsniedz plašs pārklājums visu šāda veida lietotāju vajadzībām, veidojot plānus, kas konkrētām lietotājiem par pieņemamām cenām piedāvā augstu vērtību..

ibVPN ir precīzi ievērojis šo stratēģiju, formulējot savus cenu plānus atbilstoši populārajām lietotāju vajadzībām.

ibvpn cenu apskats

Ļaujiet’s apspriest ibVPN’Cenu plāni ir nedaudz sīkāk šeit:

Komplekts: Galvenais VPN

Cena: USD 58,06, par kuru jāmaksā vienreiz (USD 2,42 mēnesī)

Tas, iespējams, ir visplašākais plāns sarakstā un var apmierināt jebkura veida lietotāju vajadzības. Sākot ar straumēšanas vietņu atbloķēšanu un aizsargājot jūsu anonimitāti tiešsaistē, un sākot ar Torrenting atbalstu tādām drošības funkcijām kā Tor Over VPN un Double VPN, šajā plānā ir viss, ko ibVPN piedāvā klientiem..

Bez tam šajā plānā jūs piekļūstat visām 180 servera vietām, 5 vienlaicīgām atrašanās vietām, Socks5 starpniekserveriem, neierobežotu joslas platumu, kā arī ļoti saderīgām VPN klientu lietotnēm. Un, neskatoties uz visām šīm pārliecinošajām funkcijām, ibVPN’Cena ir krietni zemāka par to, ko maksāsit citiem pakalpojumu sniedzējiem par līdzīgu plānu.

Šis plāns noteikti ir labākais sarakstā!

Komplekts: Standarta VPN

Cena: 18,48 USD / gadā, rēķins izrakstīts vienreiz (1,54 USD / mēnesī) vai 2,47 USD mēnesī, izmantojot ikmēneša norēķinu ciklu

Atkal ļoti saprātīgu cenu plāns, kuru daudzi privātuma atbalstītāji var viegli atļauties izmantot. Šim standarta VPN plānam ir vairāk nekā 140 valstis, viens savienojuma ierobežojums, vairāku protokolu atbalsts un īpašas klientu lietotnes, taču Torrenting netiek atbalstīts, kā arī nav starpniekserveri. Plāns var būt labs risinājums tiem, kas meklē pamata VPN abonementu, lai aizsargātu savu tiešsaistes anonimitāti, bet, ja jūs daudz iesaistāties straumēšanā vai straumē, tad mēs iesakām jums izvēlēties Ultimate Plan.

Komplekts: Torrent VPN

Cena: USD 36,95 gadā, rēķins izrakstīts vienreiz (USD 3,08 mēnesī) vai USD 4,95 mēnesī, izmantojot mēneša norēķinu ciklu

Torrenting Fans don’t nesaņem daudz īpašu atbalstu VPN jomā, un tā ir liela vilšanās, jo tie veido dažas no vissvarīgākajām interešu grupām VPN nozarē. Tomēr ibVPN piedāvā īpašu plānu, it īpaši Torrenters, kā uzdrīkstēšanos pārtraukt parasto nozares praksi.

Un, tā kā šis plāns ir paredzēts tikai Torrenting mērķiem, jūs piekļūstat tikai 21 serveris kas paredzēts ibVPN Torrenting vai P2P darbībām, kopā ar vienu vienlaicīgu savienojumu un īpašām lietotnēm, lai uzlabotu saderības iespējas. Cenu diapazons arī nav tik augsts, un, ja jūs izvēlaties gada plānus, tas kļūst arvien lētāks, sasniedzot nedaudz virs USD 3 mēnesī.

Komplekts: IBDNS / SmartDNS:

Cena: USD 36,95 gadā, rēķins izrakstīts vienreiz (USD 3,08 mēnesī) vai USD 4,95 mēnesī, izmantojot mēneša norēķinu ciklu

Mediju straumētāji mūsdienās ir ļoti nikni, jo cilvēki meklē vairāk iespēju, kā dažādot veidus, kā viņi var skatīties savas iecienītās straumēšanas vietnes. Šādas ierīces, piemēram, Apple TV, var ļoti ietekmēt visu pieredzi, padarot tās par ideālām kandidātēm šādām izklaidei paredzētām darbībām.

ibVPN tagad piedāvā īpašu plānu tieši šādām ierīcēm ar tādu pašu cenu kā to Torrenting plāns lieliskā šovā, kas lietotājiem dod iespēju ar palielinātu iespēju iegādāties tikai tik daudz, cik šobrīd nepieciešams. Jūs varat izmantot šo SmartDNS pakalpojumu, lai atbloķētu vairāk nekā 300 ģeogrāfiski ierobežotus kanālus visā pasaulē.

Kā iestatīt ibVPN operētājsistēmā Windows:

Viena no labākajām lietām, kas raksturo ibVPN, ir neticami detalizētā informācija par klientu lietotņu attīstību, lai nodrošinātu viņu pakalpojuma iedzimto savietojamību gandrīz visās populārajās un daudzās nišu ierīcēs..

Bet, tā kā Windows klients, iespējams, tiek visvairāk izmantots starp pieejamajiem klientiem, tam ir jābūt lieliski noformētam tā UI / UX formātos, lai nodrošinātu, ka lietotāji jūtas ērti, mijiedarbojoties ar programmatūru, kā arī nodrošinot arvien vairāk funkciju, kas lietotājiem atvieglo.

ibVPN’s Windows klients ir pārskatīts vairākas reizes labākajā un pašreizējā situācijā, kā viens no labākajiem Windows VPN klientiem, kurā ietilpst Surfshark Windows klients ExpressVPN Windows App. Tas ir tāpēc, ka tas ir ne tikai ērti lietojams, bet tagad piedāvā arī dažas iespaidīgas iespējas, piemēram, Double VPN, Tor over VPN un pat Kill Switch. Klients var arī jums palīdzēt uzzināt, kas tieši ir “ātrākais serveris” ir pieejams brīdī, kad ir uzskaitīti tādi faktori kā pašreizējā atrašanās vieta, servera noslodze utt.

Ja arī jūs vēlaties lejupielādēt un iestatīt Windows klientu, tad šeit’s cik vienkāršs process ir:

  • Iegādājieties ibVPN abonementu, norēķinoties par jebkuru no iepriekšminētajiem cenu plānošanas plāniem
  • Iegūstiet lietotāja akreditācijas datus, kas aktivizēs jūsu klientu e-pastā
  • Lejupielādējiet Windows klientu un ļaujiet tam iestatīt jūsu sistēmā
  • Izvēlēties “Ātrākais serveris” Iespēja vai atlasiet savu vēlamo serveri un noklikšķiniet uz Savienot
  • Baudiet straumēšanu vai nevainojami aizsargājiet tiešsaistes anonimitāti, izmantojot ibVPN’s zvaigžņu VPN pakalpojums

Klientu atbalsts

ibVPN veic pārsteidzošu darbu, runājot par klientu atbalstu. Tas ir mūsu acs ābols, kad runa ir par VPN pakalpojuma marķēšanu. ibVPN sniedz informāciju, izglīto lietotājus un palīdz viņiem tehniskos jautājumos saistībā ar viņu VPN klientiem.

Jūs varat sazināties ar ibVPN, izmantojot atbalsta biļetes, e-pastu, tiešraides tērzēšanu, attālo palīdzību un saņemt dažus ātrus padomus un iemācīties kaut ko vai divas, vienkārši izlasot FAQ, zināšanu bāzi un diskusijas forumos. Šāds lielisks klientu atbalsts ir ļoti reti sastopams un to ir prieks izmantot!

ibVPN bezmaksas izmēģinājuma un norēķinu iespējas

Vietnē BestVPN.co mēs vērtējam tos VPN sniedzējus pārskatos daudz augstāk, kuri cenšas saviem lietotājiem nodrošināt bezmaksas izmēģinājuma versiju ar visām pieejamajām funkcijām. Tas notiek tāpēc, ka mēs uzskatām, ka bezmaksas izmēģinājuma piedāvājums nozīmē tikai to, cik pārliecināts pats pakalpojuma sniedzējs ir par sniegtajiem pakalpojumiem un vai viņš vēlas to lietot kā galveno lietotāja pārbaudi..

ibVPN’Piedāvājums par 24 stundu bezmaksas izmēģinājumu ir viens no šī pakalpojuma pārskatīšanas akcentiem, jo ​​tas no lietotāja viedokļa bija neticami noderīgs, pieņemot lēmumu turpināt darbību un iegādāties pakalpojuma abonēšanu vai nē..

Neatkarīgi no tā, ja jums joprojām ir problēmas ar pakalpojumu, vienmēr ir 15 dienu naudas atdošanas garantija, kas var jūs pārliecināt, ka jūsu nauda saglabāsies droša ar šo uzticamo pakalpojumu sniedzēju.

Ciktāl tas attiecas uz norēķinu iespējām, ibVPN piedāvā neticamas 50 un vairāk iespēju norēķinu iespējas, ieskaitot debetkarti / kredītkarti, Ali Pay, Yandex, bankas pārskaitījumu. Tomēr bitcoin kā norēķinu iespējas esamība tiek vērtēta visvairāk, jo tā ļauj lietotājam izjust lielu autonomiju, saglabājot savu privātumu aizsargātu un anonīmu, pat veicot maksājumu par pakalpojuma abonēšanu..

Secinājums

No vienas puses, tā bija lieliska pieredze, izmantojot ibVPN un detalizēti pārskatot tās funkcijas, no otras puses, mēs atradām dažas jomas, kurās mēs uzskatām, ka ibVPN var strādāt un kļūt par vienu no labākajiem, ja ne vislabākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem..

Serveri dažādos kontinentos palielina tā vērtību, un ciets Blowfish algoritms nodrošina, ka ibVPN ir šeit, lai paliktu VPN nozarē. Daudzi no jums to varbūt nezina, taču tas ir visstraujāk augošais VPN pakalpojums, un tajā ir vairāk nekā 500 000 cilvēku, kas izmanto ibVPN’s pakalpojumi.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me