Hola VPN pārskats 2019. gads – bīstams un bezmaksas & rdquo; No VPN, no kura jāizvairās!

Hola VPN, kas tika uzsākta 2017. gadā un kuru dibināja Ofer Vilenski un Derry Shribman, ir pazīstams vārds bezmaksas biedru vidū. Tas izmanto freemium modeli, kas nozīmē, ka viņiem ir pieejami bezmaksas (bez reklāmām) un apmaksāti plāni. Tomēr, ja es būtu pilnīgi objektīvs, viņi abi sniegtu sliktu sniegumu.

Produkts ir bijis daudzu polemiku sastāvdaļa, kas ir daļa no viņu stratēģijas, izmantojot lietotāju resursus kā Hola izejas mezglus.’Apmaksāts māsas pakalpojums, Luminati. Ir arī pierādījums tam, ka VPN darbojas kā robottīkls un tā cits produkts Hola pārlūks, kas saistīts ar DDoS Attacks!

Vai jūs nolemjat abonēt pakalpojumu sniedzēju? Ja tā, es ieteiktu jums apstāties turpat un, lai iegūtu skaidrāku attēlu, izlasiet šo padziļināto Hola VPN pārskatu 2019!

 • Drošība
 • Pārredzamība
 • Cenu noteikšana
 • Serveri
 • Performance
 • Saderība
 • Atbalsts

Jurisdikcija

Hola VPN galvenā mītne atrodas Izraēlā, kuru, lai arī tā nav FVEY alianses locekle, tomēr var uzskatīt par spēcīgu sabiedroto. Valsts ir viens no tuvākajiem partneriem ar ASV valdību un tādām izlūkošanas aģentūrām kā Nacionālā drošības aģentūra (NSA)..

Protams, apgalvojums, ka viņi ir ierēdņi “novērotājs” joprojām ir diskutējams, ņemot vērā Eduarda Snidena dokumentos nebija daudz informācijas par valsti. Tomēr Wikipedia joprojām min Izraēlu kā oficiālu FVEY novērotāju, un NSA tieši dalās ar neapstrādātu uzraudzību.

Ja ar to nebūtu pietiekami, ir bijuši daudzi gadījumi, kad tiek identificēti neērti uzņēmumi, kas ir saistīti ar Izraēlu. Daži pat apgalvo, ka Izraēlas varas iestādes piešķir plašākas uzraudzības pilnvaras, salīdzinot ar ASV varas iestādēm. Es tiešām nevēlētos uzticēties pakalpojumam, kas atrodas šādā valstī!

Mežizstrādes politika

Atšķirībā no vairuma bezmaksas VPN pakalpojumu, es priecājos, ka Hola VPN piedāvā gala lietotāja licences līguma un privātuma politikas lapu. Tādā veidā lietotāji precīzi zinās, par ko viņi pierakstās.

Ja es runāju par mežizstrādi, ir svarīgi atgādināt, ka Hola VPN pārskatīja viņu lapu tikai pēc tam, kad bija saskārusies ar smagu kritiku, kas ap “robottīkls” baumas.

Pēc šī notikuma nodrošinātājs nolēma būt “skaidrāks” par viņu operācijām, un lielākoties es priecājos, ka viņi cenšas būt caurspīdīgi.

Tomēr, kā es gaidīju pirms gadiem un pēc simtu pakalpojumu sniedzēju pārskatīšanas tirgū, arī Hola VPN reģistrē jūsu informāciju.

VPN reģistrētajos žurnāla datos ietilpst jūsu izmantotais pārlūka tips, apmeklētās Web lapas, kā arī informācija, piemēram, pavadītais laiks un piekļuves laiki un datumi..

“Mēs neiznomājam un nepārdodam personisko informāciju. Mēs varam atklāt personisko informāciju citiem uzticamiem trešo personu pakalpojumu sniedzējiem vai partneriem, lai sniegtu jums pakalpojumus, krātuvi un analītiku.. Mēs varam arī nodot vai atklāt personisko informāciju saviem meitasuzņēmumiem, saistītajiem uzņēmumiem.”

Tagad Hola VPN paziņo, ka viņi nepārdod / nedara zināmu personisko informāciju, bet es neuzskatu, ka, ņemot vērā lielāko daļu bezmaksas VPN, jūsu dati tiek pārdoti trešajām personām..

Nemaz nerunājot, viņi ir pretrunā ar viņu pašu paziņojumu tajā pašā punktā, vispirms norādot, ka viņi nesniedz personisko informāciju, bet pēc tam informē, ka viņi to atklāj meitasuzņēmumiem un saistītajiem uzņēmumiem.

Lietotāju resursu izmantošana kā izejas mezgli

Tas bija diezgan satriecošs VPN nozarē, kad Hola kopš 2014. gada visā pasaulē spēja uzkrāt milzīgu 46 miljonu lietotāju sekotāju..

Laika gaitā viņi izveidoja 9 miljonu IP spēcīga robottīkla datu bāzi, kas vietnē https://luminati.io pārdod piekļuvi HTTP pieprasījumiem..

Parasti, instalējot Hola, jūs kļūsit par VPN galapunktu. Iespējams, ka citi tīkla lietotāji var iziet, izmantojot jūsu interneta savienojumu, un izmantot jūsu IP.

Tas Hola izdodas pārdot “bezmaksas pakalpojums”. Tas nemaksā par joslas platumu, bet to izmanto un pārdod lietotājiem, kuri izvēlas instalēt un palaist savas lietotnes.

Situācija kļūst vēl sarežģītāka, parādoties jaunumiem par 8chan vietni, 30 sekunžu laikā saņemot likumīga izskata POST pieprasījumus uz post.php no vairāk nekā 9 761 015 Luminati robottīkla izejas mezgliem, par kuru valdes operators Fredriks Brennans dalījās ar informāciju par.

IP / WebRTC / DNS noplūdes problēmas

Lai iegūtu labāku priekšstatu par Hola starpniekservera uzticamību (neskatoties uz daudzajiem apgalvojumiem un pretrunām), es nolēmu veikt VPN testus saistībā ar noplūdes problēmām..

Šis process man prasīja visu dienu, kurā es pārbaudīju gandrīz katru Hola starpniekservera serveri no sešiem dažādiem VPN testēšanas rīkiem internetā:

 1. https://ipx.ac/run - neizdevās
 2. https://ipleak.net/ - nodots
 3. https://dnsleak.com - neizdevās
 4. https://browserleaks.com/webrtc - neizdevās
 5. https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/ - nodots
 6. https://www.perfect-privacy.com/check-ip - nodots

No testiem, kas veikti ar šiem sešiem rīkiem, pakalpojumu sniedzējs neuzrādīja nekādas noplūdes problēmas saistībā ar Perfektu konfidencialitāti un Pārlūka noplūdi, bet neizturēja testus par IPX, Pārlūka noplūdes un DNS noplūdes..

IPX

Zemāk redzamie rezultāti ir no testa, kas veikts Lielbritānijas serverī. Diemžēl VPN noplūda mana sākotnējā IPv4 publiskā un privātā IP adrese.

Tāpēc es cenzēju informāciju ar sarkanu izcēlumu, lai aizsargātu savu identitāti. Tomēr noteikti ir skaidrs, ka Hola starpniekserveris nav droša izvēle!

Hola VPN noplūdes pārbaude IPLeak

IPLeak

IPLeak parasti sniedz ļoti precīzus rezultātus, novērtējot VPN un tā savienojumu. Saskaņā ar rīku jūsu IPv4 adrese un DNS ir droši.

Tomēr DNS tests atklāja plus 55 serverus un procesa laikā radās 8 kļūdas, tāpēc atkal es neuzticos pakalpojumu sniedzējam ar šādu reputāciju!

Hola VPN noplūdes pārbaude IPX

DNSLeak

Pārbaudei ar DNSLeak esmu pievienots tajā pašā Lielbritānijas serverī, kurā tiek veikta visa analīze. Šis rīks man deva visatbilstošākos un precīzākos mana savienojuma rezultātus.

Tajā tika parādīta mana precīza IPv4 publiskā un privātā adrese, kā arī precīza informācija par valsti un pilsētu, tāpēc es esmu aizmiglojis rezultātus.

Hola VPN noplūdes testa DNS noplūde

Pārlūka noplūde

Pārlūka noplūdes ir trešais rīks no saraksta, kas parāda WebRTC un DNS noplūdi. Manas IPv4 publiskās un privātās adreses bija skaidri redzamas Hola VPN.

Tas atkārtoti uzsver, ka pakalpojumu sniedzējs nav drošs un nepiedāvā jums aizsardzību no uzraudzības. Tas ir parocīgi, ja jūsu identitāte tiek slēpta, un es tam neuzticētos!

Hola VPN noplūdes testa pārlūksLeaks

Perfekta privātums

Es izmantoju divus Perfect Privacy rīkus, lai pārbaudītu, vai mans savienojums ir drošs. Viens ir rīks Pārbaudīt IP, bet otrs ir DNS noplūdes pārbaudes rīks.

Kā redzat, rezultāti parāda, ka Hola VPN jūsu identitāti paslēpj, bet es domāju, ka tā ir rīku vaina, jo trīs dažādi dienesti parādīja noplūdes problēmas.

Hola VPN noplūdes pārbaude Perfekta konfidencialitāte

Lietotnes faila pārbaude

Ja pretvīrusu uzņēmumam, piemēram, AVG, un tā drošās līnijas VPN produktam var būt vīruss GrayWare / Win32.Presenoker, Hola VPN lietotnēs nav trojānu un ļaunprātīgas programmatūras..

Pārbaude tika veikta vietnē virustotal.com, kur varat augšupielādēt failu un analizēt to vairākos pretvīrusu pakalpojumos, lai pārbaudītu, vai nav sarkanu pazīmju..

Hola VPN vīrusu pārbaude ar vīrusu kopsummu

Pārredzamība

Lai uzticētos VPN pakalpojumu sniedzējam, jums jāzina vairāk par viņu vēsturi, īpašniekiem, galveno biroju, direktoru padomi utt. Šāda informācija nav viegli pieejama nevienā pakalpojumā.

Tāpēc es nolēmu izveidot caurspīdīgu VPN rokasgrāmatu, kurā jūs varat redzēt, kā es dalos ar dažādu pakalpojumu sniedzēju atbildēm, uzdodot viņiem INVASĪVUS jautājumus pa e-pastu.

Lieta ir tā, ka man nevajadzēja sūtīt e-pastu Hola VPN, lai iegūtu informāciju par viņu produktu. Viss, kas attiecas uz VPN, ir atrodams “Par” vai “DNS” lappuse. Es viegli nolasīju katru aspektu:

Hola VPN apskats

 1. Dibinātāji: Ofer Vilenski un Derry Shribman
 2. Komandas dalībnieki: Limor Kidron (VP HR), (Ron KolCTO) un (Arik GiladGM)
 3. Investori: DFJ (Silīcija ieleja), Triloģija (Sietla), Magma (Izraēla), Horizons Ventures (Honkonga) un Oranža (Francija).

VPN nepiedāvā “Kanāriju kanāli” un neviens to vēl nav revidējis, bet es drīz mēģināšu no Hola VPN saņemt sīkāku atbildi par to.

Cenu noteikšana

Es jau esmu sniedzis sīkāku informāciju par Hola VPN’Bezmaksas versija darbojas un izmanto lietotāju resursus joslas platumam un izejas mezgliem, lai izvairītos no naudas tērēšanas.

Tomēr pakalpojumu sniedzējs piedāvā arī piemaksu paketi. Lai gan pakalpojums joprojām ir gandrīz vienāds, tas joprojām ir labs, lai pārbaudītu pakalpojumu sniedzēju.

Abonēšanas izvēles iespējas

Parasti jums ir 4 dažādas abonēšanas izvēles: mēneša, pusgada, gada un divu gadu plāns. Mēneša cena sākas ar USD 11,95.

Ja vēlaties piesaistīt atlaides, varat izvēlēties abonēšanu ar ilgāku termiņu. Piemēram, 6 mēnešu pakete samazina ikmēneša cenu līdz USD 9,00.

Ja izvēlaties gada maksu, jūs maksājat USD 6.99 mēnesī. - ietaupot ievērojamus 41% no sākotnējās cenas, par kuru katru gadu tiek izrakstīti rēķini par 83,88 USD.

Lai nodrošinātu vislabāko vērtību, es ieteiktu lietotājiem izvēlēties 2 gadu plānu. Tas mēnesī maksā 3,99 USD, kopā divus gadus sasniedzot 95,75 USD, dodot jums milzīgu 66% atlaidi!

Hola VPN cenu pārskats

Naudas atdošanas garantija

Hola VPN piedāvā bezmaksas lietojumprogrammu un atmaksas garantiju, kas klientiem aptver abas bāzes. Jūs varat pārbaudīt pakalpojumu, kad vien vēlaties.

Naudas atdošanas garantija ilgst 30 dienas. Tomēr noteikti jāzina, ka Hola VPN savus klientus muļķo cenu noteikšanas jomā.

Šis ir pirmais, ko es jebkad esmu redzējis šādu sistēmu nozarē! “Hola pakalpojums tiek nodrošināts katrai platformai atsevišķi. Tādējādi, ja jūs reģistrējāties divās platformās, būs jāveic divi maksājumi.”

Šis ir teksts, kas ņemts no sadaļas Norēķinu jautājumi, kur pakalpojumu sniedzējs pievēršas bažām par kontu, no kura tiek iekasēta maksa divreiz. Diezgan gudra stratēģija, lai maldinātu klientus, Hola!

Serveri

Pēc Hola VPN lietotnes instalēšanas manā Android un Windows platformā es pamanīju, ka precīzs numurs nav pieejams. No tā, ko es skaitīju, jums tomēr ir vairāk nekā 220 serveru savienošanai.

Šo serveru ātrums bija “labi” bet drošība bija ārprātīgi slikta. Kā es parādīju iepriekš, Hola VPN neizdodas pareizi šifrēt un nodrošināt savienojumu, noplūstot jūsu informācijai!

Virtuālo atrašanās vietu pārbaude

Lai lietotājiem radītu labāku priekšstatu par Hola Unblocker, es viņu serveros veicu pārbaudi. Tas bija spriest, vai pakalpojumu sniedzēji’ serveri atrodas reklamētajā vietā vai nē.

Es izveidoju savienojumu ar serveri Apvienotajā Karalistē, kurš man iedeva IP adresi: 213.229.67.83. Es ielīmēju šo adresi CA App Synthetic Monitor ping testā.

Hola VPN virtuālo atrašanās vietu pārbaude

Šis rīks piesprauž serveri vairāk nekā 90 vietās visā pasaulē. Kā redzat, turp un atpakaļ brauciena laiks ir diezgan augsts citām vietām, bet Apvienotajā Karalistē - Londonā, ms nepārsniedz 2,419 ms.

HolaVPN apskats

Izsekošanas rīks no CA Technologies’ App Synthetic Monitor, tālāk pārbaudiet šos atradumus, parādot rtt 4.709 ms. Tas nozīmē, ka serveris patiešām atrodas Londonā.

Hola VPN virtuālo atrašanās vietu testi

Lai iegūtu pilnīgu attēlu, es arī nokopēju un ielīmēju Hurricane Electric BGP Toolkit IP adresi, ko saņēmu no servera (213.229.67.83), un beigu punkta adresi (151.236.46.162):

HolaVPN

Ātruma testi

Es pārbaudīju Hola VPN darbību, veicot ātruma pārbaudi uz vairākiem serveriem. Šim procesam es izmantoju drausmīgo Speedtest by Ookla for Hola’Lielbritānijas, ASV, Francijas un Austrālijas atrašanās vietas.

Visi testi tika veikti ar 50Mbps savienojumu. Austrālijā es diez vai saņēmu 5.51Mbps lejupielādi un 6.65Mbps augšupielādi. Francijai rezultāti nebija daudz atšķirīgi.

Es saņēmu lejupielādi 7.54Mbps un augšupielādi 4.11Mbps. ASV es saņēmu visaugstāko 17,4Mbps lejupielādi un 4,76Mbps augšupielādi, bet Lielbritānijā - 13,7Mbps lejupielādi un 4,28Mbps augšupielādi..

Tādējādi Hola VPN vidējais ātrums ir 10Mbps un augšupielāde 4Mbps jūsu 50Mbps savienojumā, kas ir neticami slikts, lai neteiktu vairāk.

Hola VPN Speedtest by Ookla

Vētraina & Apjukums

Diemžēl pakalpojumu sniedzējs nepiedāvā StealthVPN apstādināšanas funkciju. Man joprojām bija pārstāvis Ķīnā (kā daļa no mūsu pakalpojumu sniedzēja 80 gadu vecuma), kurš pārbaudīja pakalpojumu’s analīze), taču tas nedarbojās.

VPN nedarbojās arī citās vietās, piemēram, Irānā, Irākā, Turcijā un Ēģiptē, kur VPN aizliegumi ir nenovēršami un tos ir diezgan grūti apiet..

Saistībā ar P2P / Torrenting es vietnē IPLeak.net veica pārbaudi, kurā pieprasīja lejupielādēt magnēta saiti un pēc tam novērtēt tīkla fona.

Hola VPN neveiksmīgi pārtvēra manu sākotnējo IP adresi. Tas var kaitēt mocītājiem, jo ​​viņiem būs jāmaksā milzīgi DMCA naudas sodi, kas saistīti ar satura lejupielādi par autortiesību pārkāpumiem!

Hola VPN vilinošais tests

Straumēšana / atbloķēšana - Hola Netflix

VPN ir vērtīgi rīki izklaides lietotājiem un auklu griezējiem, kuri vēlas piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam saturam VoD, piemēram, Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime un Hulu..

Kā tāds ir tikai pamatoti gaidīt, ka Hola VPN atbloķē šādas straumēšanas platformas, bet diemžēl iegūtie rezultāti man lika vilties.

Es apmeklēju vietni https://www.netflix.com un uzreiz no Hola VPN saņēmu paziņojumu par manas atrašanās vietas maiņu uz Amerikas Savienotajām Valstīm vai jebkuru citu valsti.

Hola VPN Netflix atbloķēšana

Es noklikšķinu “Savienotās Valstis” tā kā tam ir visvairāk titulu filmās un TV šovos, un Hola VPN man lika pierakstīties savā Netflix kontā. Es izdarīju un pēc tam pieslēdzos ASV, lai straumētu.

HolaVPN Netflix atbloķēšana

Kā redzat, šī ir kļūda, ko saņēmu no Netflix, kurā teikts, ka viņu sistēma atklāja, ka es izmantoju atbloķētāju vai starpniekserveri. Hola ir diezgan neuzticama straumētājiem!

Hola VPN Netflix atbloķēšanas pārskats

Saderība

Ierīču saderība nav problēma Hola VPN, kas visā pasaulē jau pārvalda vairāk nekā 191 miljonu lietotāju. Jums ir pieejamas lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS un Android.

Lietotāji pat var iegūt Google Chrome un Mozilla Firefox paplašinājumus. Pakalpojumu sniedzējs pat apgalvo, ka strādā Apple TV, taču tas faktiski sniedz tikai instrukcijas DNS iestatīšanai.

Hola Android lietojumprogramma

Pēc lejupielādes / instalēšanas “Neierobežots bezmaksas VPN - Hola”, jūs sagaidīs izvēlne, kurā jums to lūgts “abonēt, don’t dalīties resursos” vai noklikšķiniet uz “Nākamais”.

Ja izvēlēsities bijušo, jums būs jāiegādājas abonements. Paturiet prātā, ka Hola’Plāni dažādās ierīcēs tiek pārvaldīti atšķirīgi.

Tas nozīmē, ja jums jau ir abonements operētājsistēmā Windows, tas pats konts nedarbosies jūsu Android ierīcē. Jums nāksies ļauties citam darījumam.

Ja izvēlēsities pēdējo, jums būs jāpiekrīt dalīties ar saviem resursiem, pēc kura jūs iegūsit piekļuvi “Hola atbloķētāja”, kas darbojas vairāk kā starpniekserveris nekā VPN.

Visas manas instalētās lietotnes ir kārtīgi izkārtotas izvēlnē. Es varu izvēlēties vienu, kurā es vēlos mainīt savu atrašanās vietu, un pēc tam izvēlēties serveri, kas man patīk.

Kā vēl vienu iespēju jūs vienkārši noklikšķiniet uz valsts karoga augšējā kreisajā stūrī, atlasiet serveri un pēc tam meklējiet jebko, lai šajā vietā saņemtu atbilstošus rezultātus..

Manuprāt, lietotne ir piemērota atbloķēšanai, taču, izmantojot VPN serveri dažādās lietotnēs, es saskāros ar daudz problēmām. Aizsardzība nebija tik pārliecinoša, un man radās savienojuma problēmas.

Hola VPN Android lietojumprogramma

Hola Windows lietojumprogramma

Hola Windows lietojumprogramma, kas pieejama lejupielādei tieši vietnē, bija diezgan līdzīga tās Android versijai. Parasti jūs nesaņemat VPN, VPN, bet gan pielāgotu Chrome pārlūku!

Jā, es jūs nejokoju. Hola VPN ir vienkārši optimizējis pārlūku Chrome, lai iekļautu virkni tā paplašinājumu, tostarp video paātrinātāju, reklāmu bloķētāju un starpniekserveri / VPN..

Bez lietotnes, kas apņem visu jūsu tīklu, un ne tikai ar pārlūka savienojumu, Hola nešķiet pārliecinoša iespēja anonimitātes palielināšanai tiešsaistē.

Jums varētu būt pieejams daudz atrašanās vietu, bet tas ir tikai par to. Lietotne ir vairāk kā starpniekserveris nekā faktisks VPN pakalpojums, un tā nepiedāvā labu šifrēšanu, lai jūsu identitāte būtu paslēpta.

Hola VPN Windows lietojumprogramma

Hola VPN Chrome / Mozilla paplašinājums

Šis bezmaksas VPN pārlūkam Chrome ir tāds pats kā Windows lietojumprogrammai. Darbvirsmas versija pārlūkam tikai pievieno citus pakalpojumus, kas ietver Hola Google Chrome paplašinājumu.

Kopumā dizains un izskats ir pilnīgi identisks. Jūs varat pagriezt “starpniekserveris” ieslēdziet, kad vien vēlaties, un mainiet savu atrašanās vietu, izmantojot 226 dažādus serverus.

Tomēr atcerieties, ka šis Hola paplašinājums ir tas pats nozvejoto pārdošanas lietotājs’ joslas platums bezmaksas pakalpojuma segšanas izmaksām. Tātad, vai jums patiešām vajadzētu uzticēties tam?

ES tā nedomāju! Labāka izvēle lietotājiem, kas apzinās privātumu, ir uzticami nosaukumi nozarē, piemēram, NordVPN, ExpressVPN, Surfshark un PureVPN, ar drošiem pārlūka paplašinājumiem.!

Hola VPN pārlūka paplašinājums

Atbalsts

Attiecībā uz atbalstu Hola bezmaksas VPN nepiedāvā tiešsaistes tērzēšanu 24 stundas diennaktī. Viņiem ir palīdzība pa e-pastu [@] hola.org, kur varat sazināties ar viņu tehniskajiem darbiniekiem ar VPN saistītām problēmām..

Citas pieejamās atbalsta iespējas ir Facebook, Twitter un YouTube. Viņiem pat bija Google+ lapa, bet pēc slēgšanas viņu klātbūtne ir zaudēta.

Pēdējā palīdzības saņemšanas iespēja ir apmeklējot sadaļu BUJ, kur tiek ielādēti attiecīgie jautājumi, kuriem būtu jāsniedz pietiekami daudz palīdzības.

Hola VPN atbalsts

Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)

Kad runa ir par Holavpn lietošanu, lietotājiem, iespējams, ir daudz problēmu / jautājumu. Ņemot to vērā, es esmu uzskaitījis dažus visizplatītākos jautājumus, ko vienā vietā saņemam no mūsu lietotājiem. Lai novērstu traucējummeklēšanu, skatiet šādus FAQ:

Vai Hola VPN ir droši lietojams?

Kā minēts iepriekš, Hola darbojas vairāk kā starpniekserveris, nevis VPN lietojumprogramma. Jūsu satiksmē netiek izmantota šifrēšana, tāpēc tā neslēpj jūsu aktivitātes internetā.

Tādējādi jūsu tiešsaistes identitāte tiks apdraudēta neatkarīgi no tā, kurā platformā izmantojat Hola VPN. Labāk ir meklēt ievērojamus vārdus tirgū ar drošu reputāciju.

Ko dara Hola VPN?

Pēc piedāvājuma freemium modeļa Holai ir gan bezmaksas, gan maksas plāni. Pati lietotne ir saistīta ar daudzām aizdomīgām darbībām, piemēram, izmantojot lietotāja ierīces kā izejas piezīmes joslas platuma ietaupīšanai.

Ir pat diskutēts par to, vai VPN pārdod jūsu informāciju trešajām personām. Iespējams, ka pakalpojumu sniedzējs darbojas VPN nozarē, taču tas faktiski ir viens no iemesliem, kāpēc vairums cilvēku atsakās no privātuma rīkiem!

Vai Hola.org ir drošs?

Pati vietne ir pilnīgi droša apmeklēšanai. Ienākošajai / izejošajai trafikai tiek izmantots HTTPS protokols, nodrošinot jūsu datu drošību, taču tas attiecas tikai uz vietni.

Hola bezmaksas VPN operētājsistēmas Windows, Mac, iOS un Android lietojumprogrammas ir gandrīz bezjēdzīgas, ja tā ir jūsu privātums un anonimitāte!

Ko nozīmē Hola?

Hola pati ir spāņu frāze, kas atsaucas “Sveiki”, taču nav vēstures par to, kāpēc šis pakalpojumu sniedzējs izvēlas lietot vārdu “Hola VPN” par viņu kalpošanu.

Es esmu nosūtījis e-pastu pakalpojumu sniedzējam, lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā uzņēmums izveidojās, kā viņi piestāja pie nosaukuma utt. Es joprojām gaidu atbildi!

Galīgais spriedums

Vai es ieteiktu Hola VPN?

Nekad nekad manā dzīvē! Atrodas valstī, kas ir tuvu FVEY sabiedrībai, reģistrē sesijas / aktivitātes informāciju, nespēj atbloķēt Netflix, WebRTC / DNS / IP noplūdes problēmas, krāpj lietotājus, pārdodot privātus datus, izmantojot tos kā izejas mezglus…

Pakalpojums cieta nevienu manu pārskatīšanas procesa aspektu. Vienkārši sakot, tas ir starpniekserveris, ko tirgo kā VPN un kas nepiedāvā nekādu privātumu / drošību. Lietotājiem vajadzētu būt prom no šī bezmaksas VPN krāpniecības. Neattiecieties uz tās maldinošajām mārketinga stratēģijām!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me