HideMyAss VPN! Šifrēšanas un protokola atbalsta pārskats

Tāpat kā ikviens cits VPN tirgū, HMA! arī apgalvo, ka tas ir labākais VPN, kas tur pieejams. Tas sola nodrošināt jūsu anonimitāti tiešsaistē, bet lietotāju atsauksmes par to ir paturēti’pēdējā laikā ir bijis lieliski. Tāpēc es nolēmu pārbaudīt lietas un pārbaudīt, cik daudz svara ir tajos viedokļos par šo populāro VPN pakalpojumu.

HMA! sniedz dažus lielus solījumus savā ļoti unikālajā un bezgaumīgajā vietnē, taču tas, kas man jānoskaidro šajā visaptverošajā HideMyAss VPN 2019. gada pārskatā

 • Drošība
 • Pārredzamība
 • Cenu noteikšana
 • Serveri
 • Performance
 • Saderība
 • Atbalsts

Šifrēšanas nozares standarts ir AES-256 militārā līmeņa šifrēšana’s visdrošākais datu šifrēšanas standarts. Jūs nevarat atšifrēt datus, kas ir šifrēti saskaņā ar šo standartu, pat ja jums ir tūkstoš superdatoru, kas simtiem gadu strādā ar 24 × 7.

Un HMA! ievieš šo standartu, tāpēc saskaņā ar šo metriku varu to droši atzīmēt, lai droši pārsūtītu jūsu datus pa tā savienojumiem.

Tuneļošanas protokola atbalstam tas piedāvā trīs dažādas protokola variācijas:

 1. OpenVPN
 2. PPTP
 3. L2TP / IPSec

No šiem trim OpenVPN tiek uzskatīts par visdrošāko kopš tā atvērtā koda un bez lielām drošības ievainojamībām. Es iesaku jums izmantot šo protokolu pēc noklusējuma neatkarīgi no tā, vai izmantojat HMA! vai jebkuru citu VPN.

PPTP nav drošs, jo tas ir vecais protokola standarts, un tiek uzskatīts par vāju, tāpēc tas ir bezjēdzīgs, pat ja tas tur ir.

L2TP / IPSec ir vislabākais iOS platformām, jo ​​zināms, ka OpenVPN tur darbojas nedaudz lēni. Ja jūs don’t nerastas ātruma problēmas, dodieties uz OpenVPN, bet, ja jūs to darāt, pārslēdzieties uz L2TP / IPSec, jo tas ir samērā drošs, pat ja tas ir mazāks nekā OpenVPN.

HMA! Pārskats par DNS noplūdes aizsardzību

Patiesa IP slēpšana tiešsaistē nav kaut kas tāds, ko var viegli izdarīt, vienkārši piedāvājot serverim novirzīt savienojumu caur. Jūsu IP var viegli noplūst, ja neizmanto jūsu izmantoto VPN’t nepiedāvā aizsardzību pret WebRTC vai DNS noplūdēm.

Pētījumā par DNS noplūdēm mēs saskārāmies ar daudziem VPN, kas solīja stabilu drošību, taču nevarēja’t pat neslēpjat savu reālo IP tiešsaistē. Lielākā daļa lietotāju don’t nezina par to, bet tas ir kaut kas jums nevajadzētu’Neņemiet vērā, ja plānojat iegādāties jauna plāna abonementu.

Tā arī HMA! aizsargātu pret DNS, WebRTC un cita veida noplūdēm?

Pārsteidzoši, bet tas noteikti notiek!

WebRTC un HTTP pieprasījuma noplūdes

 1. https://browserleaks.com/webrtc (Notīrīt)
 2. https://www.doileak.com/ (Notīrīt)

DNS noplūde:

 1. https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/ (Notīrīt)
 2. https://www.dnsleaktest.com/ (Notīrīt)

IPv4 / IPv6 un Torrent IP noplūdes:

 1. https://ipleak.net/ (Notīrīt)
 2. https://ipx.ac/run/ (Notīrīt)

Pēc tam, kad es atklāju, ka vairāki šī pakalpojuma drošības aspekti ir satricinoši un neuzticami, es nebiju’t gaida HMA! vispār jābūt pilnīgai hermētiskuma pierādījumiem. HMA! būtu bijusi lieliska izvēle Torrenting sakarā ar to, ka tā ir tik skaidri necaurlaidīga, tikai tad, ja tās mežizstrādes politika un jurisdikcija nebūtu bijusi tik nepiemērota.

HideMyAss! Lietotnes faila pārbaudes pārskats

Pat ja lietotnes nāk no zināmiem vai uzticamiem pakalpojumu sniedzējiem, tām var būt dzinēji vai ļaunprātīga programmatūra, kas var potenciāli kaitēt jūsu ierīcei vai kompromitēt jūsu datus vai pat abus.

Lai būtu īpaši pārliecināts, ka jūsu sistēma to nedara’Lai nekļūtu par kompromitētu, jums ir jāveic programmas pārbaude.

Labākā vietne, kuru izmantoju šim uzdevumam, ir Virustotal.com.

Es parasti pārbaudu darbvirsmas lietotnes, jo bieži vien tām ir lielas iespējas nēsāt ļaunprātīgu programmatūru vai aizdomīgu motoru.

HMA!’s Windows lietotne tika atklāta šajā testā, un 60 dažādos testos netika atklāti dzinēji.

HideMyAss VPN apskats

Ja jūs kādreiz esat domājis abonēt HMA!, Tad jums nopietni jāizvērtē šīs drošības nepilnības, kuras vienkārši nevar ignorēt..

  CactusVPN pārskats - Zvaigžņu pakalpojums - 4 zvaigznes

Jurisdikcija

Apvienotā Karaliste.

Šeit atrodas Privax Limited, kam savukārt pieder HMA! ir balstīts.

Privax Limited iegādājās slavenā apsardzes firma Avast, kurai ir vairāki ar privātumu saistīti produkti tiešsaistē, 2015. gadā. Un, kaut arī Avast atrodas Čehijas Republikā, HMA! joprojām darbojas ārpus Lielbritānijas.

Apvienotā Karaliste nepavisam nav droša vieta, kur izmantot jebkuru VPN. Mūsu pētījumā par jurisdikcijām Apvienotā Karaliste atradās starp visbīstamākajām vietām pasaulē, ciktāl tas attiecas uz datu drošību. Ja tur atrodas VPN, tas ir neaizsargāts pret priekšlikumiem, piemēram, valdības rīkojumu rīkojumiem, datu izdošanas pieprasījumiem utt.

Jūsu dati nav droši, ja tie ir’s novietots Lielbritānijā, padarot HMA! nepiemērota izvēle, ja meklējat drošu un anonīmu pakalpojumu sniedzēju, ar kuru jūs varētu saistīties.

Mežizstrāde

Visi VPN saka, ka tiem nav nulles žurnālu, taču vienmēr daži dati tiek saglabāti fonā, kā mēs pārbaudījām pētījumā par dažādām mežizstrādes politikām visā nozarē.

Bet kamēr VPN to nedara’Uzglabājot personiski identificējamu informāciju, to var uzskatīt par drošu lietotājiem, bet vai tā ir HMA! ietilpst šajā kategorijā?

Nē, tā nav’t. Šeit’s kāpēc:

HMA! uztur šāda veida žurnālus:

 1. Lietotājvārds
 2. Savienojuma laika zīmogi
 3. Joslas platuma žurnāli
 4. Lietotāja IP adrese
 5. VPN servera IP adrese, ar kuru lietotājs izveido savienojumu

Un tā’Tas attiecas ne tikai uz sensitīvas informācijas glabāšanu, bet arī uz laika periodu, kurā tas tiek glabāts, un tas visu lietu padara lietotājam vēl bīstamāku.

HMA! visus šos žurnālus glabā 30 dienas. Tas’Mēnesis, kurā jūsu konfidenciālie dati tiek glabāti HMA! un, ja jūs to apvienojat ar faktu, ka datu glabāšanas vieta ir Apvienotajā Karalistē, tad tur’Jums nav atlicis vietas, lai uzticētos HMA! pavisam.

Pakalpojumu sniedzējs nesenā pagātnē ir bijis iesaistīts arī gadījumos, kad tas slepenus lietotāju datus publiskoja iestādēm, kuru dēļ dažiem tā lietotājiem bija paredzēts cietumsods..

Viena lieta’Tas ir dots, HMA lietošanas laikā nekad nevajadzētu darīt neko pretlikumīgu! vispār, jo pakalpojumu sniedzējs noteikti atteiksies no jūsu datiem, ja tiks saņemts kādas iestādes pasūtījums. Un pat ja jūs esat lietotājs, kurš to nedara’t atļauties kaut ko nelikumīgu, abonējot HMA! nav ieteicams.

HMA! Parasti tiek piedāvāti trīs cenu noteikšanas plānu veidi, taču šobrīd pastāv ierobežots ilgtermiņa plāns’s arī pieejams.

Jūs varēsit piekļūt visiem HMA!’funkcijas katrā plānā.

 1. Mēneša abonēšanas plāns: USD 11,99 jāmaksā vienreiz.
 2. Gada abonēšanas plāns: USD 83,88, rēķins izrakstīts vienreiz (6,99 USD mēnesī).
 3. Divu gadu abonēšanas plāns: USD 119,76, par kuru jāmaksā vienreiz (4,99 USD mēnesī).
 4. Īpašais plāns: Trīs gadu abonēšanas plāns: USD 107,64 rēķins vienreiz (2,99 USD mēnesī).

HideMyAss VPN cenu pārskats

Tātad šie plāni un to cenu zīmes ir attaisnojami HMA sniegtajam pakalpojumam! Piedāvājumi?

Ne gluži manuprāt kā HMA!’Cenu plāni ir ne tikai pārāk dārgi, bet arī pretrunīgi.

Mēneša plāna cena ir pārāk augsta – gandrīz USD 12. Šādu plānu cenu diapazons nedrīkst pārsniegt vairāk nekā 7–8 USD, ja vien jūs neesat ExpressVPN.

Pēc mēneša plāna, HMA! Pārlec taisni uz gada darījumu, kas ir mazliet dīvaini, jo vajadzētu būt starpnieka plānam, piemēram, 6 mēnešu darījumam. Liekas, it kā HMA! Vēlas piespiest lietotājus iegādāties lielākus plānus, līdz ar to ikmēneša darījums tas patīk’s tikai tur, lai citi plāni izskatās labi un lētāk.

Bet HMA! Jūs’re nav pārāk gudrs ar šo!

Jaunajam darījuma darījumam, kas piedāvā plānu par 2,99 USD mēnesī, jums ir jāabonē trīs gadu plāns un jāapkopo dūšīga summa 107,64 USD apjomā, kas tiek iekasēta vienreiz, kas faktiski ir mazāka summa salīdzinājumā ar cenu, kas jums būs jāmaksā par 2 gadu plāns pie viena un tā paša pakalpojumu sniedzēja.

Es tiešām don’t saprast HMA cenu veidošanas stratēģijas loģiku! seko.

Cenas ir mulsinošas, un tas nevienam lietotājam, kurš vēlas abonēt šo pakalpojumu, nebūtu vienkāršs.

Un, lai arī cena 2,99 USD / mēnesī izskatās lēta, funkciju trūkums un kļūme daudzās kritiskās frontēs padara HMA! Šķiet slikta izvēle, ņemot vērā, ka par mazāku cenu varat iegūt tādu jaudīgu VPN kā Surfshark.

  Anonine VPN apskats

Bezmaksas izmēģinājuma un maksāšanas metodes HideMyAss pārskats

HMA! piedāvā jums 60 dienu periodu, kurā varat droši pārbaudīt tā pakalpojumu.

Lai aktivizētu pirmās 30 izmēģinājuma dienas, jums vienkārši ir nepieciešams derīgs Paypal vai kredītkartes numurs.

HideMyAss maksājuma metodes pārskats

Par otro 30 dienu izmēģinājuma komplektu jums būs jāmaksā par plāniem, taču jūs joprojām esat atbildīgs par atmaksas piedāvājumu, kas paliek spēkā šajā laika posmā.

Dienu skaits, ko varat izmantot HMA! bez maksas noteikti ir daudz vairāk nekā tas, ko varat saņemt pie citiem pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā tikai atmaksas periodu, nevis bezmaksas izmēģinājuma pakalpojumu. Bet HMA! piedāvā abus.

30 dienu bezmaksas izmēģinājumam ir nepieciešama kredītkarte vai Paypal numurs, taču ir tādi pakalpojumu sniedzēji kā NordVPN’t pat to nepieprasa, tāpēc HMA! šeit ir jānovērš šī barjera, pat ja tas nozīmē to dienu skaita samazināšanu, uz kurām izmēģinājums paliek spēkā.

HMA!’Atmaksas politika var izklausīties draudzīga, taču atcerieties, ka, pārsniedzot 10 GB joslas platuma ierobežojumu, jums nebūs pienākuma pieprasīt atmaksu, tāpēc rīkojieties uzmanīgi.

Runājot par maksājuma veidiem, lai apmaksātu HMA, varat izmantot tikai trīs metodes!’cenu plāni:

 1. Kredītkartes
 2. Paypal
 3. Skrill

Maksāšanas iespējas aptver divas populārākās norēķinu metodes, taču kopš HMA! nav’t nepiedāvā Bitcoin vai citu kriptogrāfisku maksājumu atbalstu (tas ļauj lietotājam saglabāt sava maksājuma informāciju privātu), es joprojām uzskatu, ka zīmolam ir jānoiet tāls ceļš, lai izprastu pašreizējo nozares dinamiku un to, ko tieši klienti vēlas no tā.

PureVPN piedāvā 15 un vairāk maksājuma veidu’s ir nozares vadošais pakalpojums, tāpēc HMA! tai ir daudz etalonu dažādās jomās, uz kuriem tā var atsaukties, un labot vai pat uzlabot pašreizējos pakalpojumu standartus.

Klāt vairāk nekā 190 vietās visā pasaulē, HMA! Ir viens no daudzveidīgākajiem serveru izplatījumiem nozarē.

Kopējais viņu piedāvātais serveru skaits ir 940+, kas ir nedaudz virs vidējā līmeņa, jo daudzi labākie VPN, piemēram, ExpressVPN un NordVPN, piedāvā sarakstos jebkur 2000–4000 serverus.

HideMyAss serveru pārskats

Bet serveru skaitam vairs nav nozīmes, pārsniedzot noteiktu skaitu, ja tīkla lietotāji to nedara’t sastopas ar satiksmes sastrēgumiem un līdz ar to ar mazāku ātrumu. Tātad, vai VPN piedāvā 1000 vai 3000, atšķirība nav pārāk liela ātruma veiktspējas ziņā.

Vietņu skaits, kurās VPN piedāvā serverus, ir neticami svarīgs faktors, kas ietekmē lietotāju pieredzi. Tas notiek tāpēc, ka, jo tuvāk lietotājam ir noteikts serveris, jo ātrāks būs ātrums, jo savienojuma vietnei ir jānoiet tik daudz attāluma.

Un šeit ir HMA! Rezultāti daži svarīgi punkti. Tās 190 un vairāk serveru atrašanās vietas ir izplatītas visā pasaulē. Izņemot Antarktīdu, lietotāji visos 6 apdzīvojamajos kontinentos var atrasties ļoti tuvu noteiktam HMA serverim! Serveru tīkls.

Lielākā daļa VPN pakalpojumu sniedzēju don’Mēs nepiedāvājam daudzus serverus ārpus Eiropas un Ziemeļamerikas reģioniem, jo ​​vairums VPN lietotāju dzīvo šajās vietās, bet HMA! Ir serveri tik nepāra vietās kā Guama, Butāna, Palestīna, Jemena, Kenija, Malāvija un pat Ziemeļkorejā.

Es patvērumu’Nevienu citu VPN, kas aptver šīs vietas, nav redzējis tikpat nežēlīgi kā HMA! Ir izdarījis.

Papildus tam vairums šo serveru ir patiesi tukša metāla serveri.

Ātruma samazināšanās ir saprotama ar VPN, jo tām ir liela šifrēšana, protokola atbalsts un maršrutēšana pār savienojumiem, kas rada slodzi ātrumam, liekot tiem pazemināties. Bet zināmā mērā šis ātruma zudums ir pieņemams, turklāt ātrums var kļūt nomākts vai pat nelietojams.

VPN maksimālajam ātruma zudumam jābūt diapazonā no 25–40% līdz HMA!’Ātrums bieži par laimi atrodas šajā diapazonā.

Es izmantoju interneta savienojuma ātrumu 50 Mb / s, tāpēc es to nedaru’t, tāpat kā jebkurš VPN, kas izraisa ātruma samazināšanos zem 30 Mb / s atzīmes.

Es veicu ātruma testus 5 dažādiem HMA! serveri, visi no dažādiem kontinentiem, un šeit ir norādīts vidējais ātrums no tā:

 • Ping: 72 kundze
 • Lejupielādes ātrums: 32,16 Mb / s
 • Augšupielādes ātrums: 27.92 Mbps
  Jogas VPN apskats 2020. gadā

Izmantojot HMA!, Jūs varat iegūt lielāku ātrumu nekā šis, bet dažos serveros, īpaši Tuvajos Austrumos un Kanādā, jūs varat sagaidīt ātruma zudumus, kas reizēm pārsniedz 50%. Visātrākais ātrums ir Eiropā un Āzijas Klusajā okeānā, lielākajā daļā serveru zaudējot aptuveni 35%.

HMA! Torrenting pārskats

VPN, kas don’t atbalstiet Torrenting, skaidri to pieminiet, bet HMA! nav’t, piemēram, ka.

Tas nekur nemin, vai tas atbalsta Torrenting, vai ne, bet daudzi lietotāji ir sūdzējušies par dažādiem forumiem, kurus HMA! nemaz nav piemērots Torrenting.

Daudzi lietotāji saņēma DMCA paziņojumus, pieredzēja lēnāku ātrumu vai pat pilnīgu izslēgšanu, vienlaikus izmantojot HMA! Torrenting, un arī es personīgi to piedzīvoju.

Tikai vienkārša grāmatas lejupielāde 2 MB vērtībā aizņēma vairāk nekā 3 minūtes, kas ir tālu no HMA! samērā labs ātrums vispārējā pārlūkošanā. Tātad, don’t iet uz to, ja jūs dzert smago Torrenting.

HideMyAss VPN Netflix atbloķēšanas pārskats

Es gaidīju HMA! Atbloķēt Netflix ASV un daudzās citās valstīs, taču esmu vīlusies. Tas’tāpēc, ka vienmēr, kad es mēģināju izveidot savienojumu ar Netflix, izmantojot jebkuru no HMA!’serveros, man radās šī draņķīgā Netflix starpniekservera kļūda.

Netflix starpniekservera kļūda

Netflix ir atšķirīgas satura bibliotēkas dažādās valstīs, tas piedāvā savus pakalpojumus citās valstīs, un, lai gan daži tajā esošie materiāli joprojām ir pieejami visās valstīs, daži’t. Un tas’s, kur nonāk VPN. Bet Netflix sarežģīja šo problēmu, kad savā vietnē izlika VPN aizliegumu, jo izmantoja savu ugunsmūri, lai atsijātu VPN balstītus savienojumus ar savu pakalpojumu.

Mūsdienās tikai neliela daļa VPN strādā pie Netflix ASV un citu reģionālo bibliotēku atbloķēšanas, ko piedāvā straumēšanas gigants, un es varu pārliecinoši teikt, ka šobrīd, HMA! Nav viņu vidū.

Nekas atšķirīgs vai unikāls šeit kā HMA! piedāvā tikai klientu lietotņu atbalstu tikai tur esošajām populārākajām platformām, ieskaitot:

 • Windows
 • Mac
 • Android
 • iOS
 • Linux

HideMyAss VPN lietotņu saderība

Firestick, Kodi un citu nišu ierīču cienītājiem, HMA! nav’t ir pareizā izvēle, jo tā nav izdarīta’t nepiedāvā vietējo atbalstu jebkurai šādai platformai.

HMA! tomēr tiek piedāvāts maršrutētāja atbalsts, lai jūs varētu viegli novirzīt visas ierīces caur savienojumu automātiski.

Vienā kontā vienlaikus varat izmantot pakalpojumu 5 dažādās ierīcēs. Tas ir būtisks pakalpojumu sniedzēja uzlabojums kopš kāda laika.’t vienlaikus piesakieties vairāk nekā 2 ierīcēs.

Ciktāl tas attiecas uz lietotņu lietojamību, tās ir neticami viegli konfigurējamas un lietojamas. Vienu klikšķi savienojuma iniciēšana un vienkārša servera nomaiņa, tikai vienu reizi noklikšķinot / pieskaroties vajadzīgajai vietai, ir tikai daži no HMA galvenajiem UX USP! lietotnes.

HMA! iepriekš bija daudz lietotāju sūdzību par lēno un gandrīz neeksistējošo klientu atbalstu. Tajos laikos viņi piedāvāja tikai e-pastu balstītu atbalstu, kas acīmredzamu iemeslu dēļ nav piemērots tehniskajam dienestam, piemēram, VPN.

Tagad, kad HMA pievienoja tiešraides tērzēšanas atbalstu, šādas problēmas vairs nav aktuālas.

HideMyAss VPN atbalsta pārskats

Tērzēšanas atbalsta darbinieki, kas nodrošina tiešraidi, ir ātri un sniedz detalizētas atbildes uz jūsu jautājumiem. Es viņiem jautāju par Firestick atbalstu un saņēmu diezgan apmierinošu atbildi, tāpēc varu teikt, ka viņu atbalsts noteikti ir izteikts un atbilst nozares standartiem.

Secinājums

Tagad pie pēdējā zvana!

Vai es iesaku jums abonēt HMA!?

Liels nē!

Kāpēc?

HMA! nav’t neatbalsta Netflix, Torrenting vai jebkuru citu straumēšanu balstītu darbību, tas saglabā sensitīvas vērtības žurnālus ilgāk par 30 dienām, un tas’atrodas Lielbritānijā, kas nav ļoti droša jurisdikcija, lai VPN atrastos.

Tam ir dažas pozitīvas atsauksmes, piemēram, ātrums, kas pārsniedz vidējo, draudzīgas izmēģinājuma politikas, vairāku ierīču atbalsts ar labu UI un UX dizainu un tiešsaistes tērzēšanas atbalsts, lai apstrādātu visas jūsu problēmu novēršanas problēmas. Bet negatīvo ir pārāk daudz, lai tos ignorētu, pat ņemot vērā šos pozitīvos.

Tātad don’ejiet uz HMA!, jo par piedāvātajiem un piedāvātajiem pakalpojumiem tas ir par dārgu’t nesatur daudz labu funkciju, ko varat iegūt pie citiem pakalpojumu sniedzējiem, un tas ir arī par zemāku cenu.

Lai iegūtu daudz labāku un lētāku VPN, varat doties uz Surfshark vai, ja jums ir budžets, tad dodieties uz ExpressVPN, bet pagaidām’t pat nedomājat par HMA abonēšanu!.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me