GOOSE VPN pārskats 2020

Jurisdikcija Nīderlande
Cena 1,99 USD
Serveri 71
Baļķi
Šifrēšana AES-256
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://goosevpn.com/
Saderība Windows, Android, Apple, Chrome

GOOSE VPN, kas tika izveidots 2016. gadā un kura galvenā mītne atrodas Nīderlandē, iespējams, nav saistošs tirgus līderiem, bet kļūst populārs katru dienu. Tas ir daudzsološs jauns pakalpojums, kas piedāvā diezgan pievilcīgas iespējas. Tajos ietilpst neierobežoti vienlaicīgi savienojumi un savs VPN tīkls, kas privātuma rīku tirgū ir diezgan reti sastopams.

Lai iegūtu papildinformāciju par pakalpojumu sniedzēju, izlasiet šo padziļināto GOOSE VPN pārskatu 2020 vietnē BestVPN.co!

GOOSE VPN cenu pārskats

GOOSE VPN, tāpat kā citi pakalpojumu sniedzēji, piedāvā trīs dažādus abonementus dažāda garuma lietotājiem. Pirmais ir ikmēneša abonements, kas sākas ar USD 12,99.

Tas ir diezgan dārgi iesācēju pakalpojumam, kura uzlabošanai ir daudz aspektu. Pat ExpressVPN un NordVPN cena ir zemāka nekā GOOSE VPN.

Protams, ja vēlaties izmantot labākas cenas, jums ir iespēja abonēt ilgāku laiku. Otrais, gada plāns sākas ar 4,99 USD - ļauj lietotājiem piesaistīt pārsteidzošu 61% atlaidi.

Tā kā jūs maksājat tikai 59,88 USD par piekļuvi 12 mēnešiem. Lai iegūtu vislabāko cenu, jūs varat izvēlēties trešo un pārsteidzošāko 3 gadu plānu, sākot no USD 1,99 (dodot jums 84% ​​atlaidi no ikmēneša izmaksām).

GOOSE VPN cenu pārskats

GOOSE VPN bezmaksas izmēģinājuma pārskats

GOOSE VPN apgalvo, ka tas lietotājiem nodrošina 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu, taču tas patiesībā ir diezgan nepatiess. Viņi piedāvā atmaksas garantiju saskaņā ar a “Bezmaksas izmēģinājuma versija” piesaistīt klientus.

Līdz ar to, reģistrējoties pakalpojumam, jums joprojām būs jāsniedz sava kredītkartes informācija. VPN ir skaidri jānorāda, ka viņi nedod lietotājiem bezmaksas izmēģinājumu, lai izvairītos no neskaidrībām!

Es’Es pamanīju, ka daudzi pakalpojumu sniedzēji pēdējā laikā to dara, lai maldinātu izredzes. Tā ir klaja negodīgums, kas parasti noved pie neapmierinātiem klientiem.

GOOSE VPN atmaksas garantija

Kā minēts iepriekš, GOOSE VPN pārdod savu 30 dienu atmaksu kā “bezmaksas izmēģinājuma versija”, kad tā faktiski ir tikai naudas atdošanas garantija. Tādēļ, ja jūs neapmierina pakalpojuma sniedzēja piedāvātais pakalpojums, jums ir jāpaiet apmēram mēnesim pirms atmaksas pieprasīšanas.

Protams, ir arī citi nosacījumi, kuri ir jāizpilda, un es varētu piebilst, ka tie ir “nepamatots”. Lai varētu pretendēt uz atmaksu, jums nav jāpatērē vairāk nekā 100 MB joslas platuma.

Tas ir muļķīgi, ņemot vērā, ka viņi ir iesnieguši 30 dienu termiņu naudas atmaksai. Tomēr, VPN savā atmaksas politikā paskaidro, ka īpašos gadījumos, kad lietotājiem rodas pastāvīgas tehniskas problēmas, viņi veic kompensācijas ar pārāk lielu joslas platumu..

GOOSE VPN informācijas panelis

GOOSE VPN ir viens no “tiem” pakalpojumu sniedzēji tirgū, kas nepiešķir piekļuvi savām VPN lietotnēm, ja vien jūs nemaksājat par abonementu. Tikai pēc maksājuma lietotāji varēs noklikšķināt uz lejupielādējamām saitēm galddatoriem, pārlūkprogrammām un TV lietotnēm.

Savukārt iOS un Android lietotājiem būs iespēja iegūt lietotni no iTunes vai Google Play Store. Tomēr viņiem joprojām būs jāsniedz sava kredītkartes informācija, lai pierakstītos un lietotu lietotni savos viedtālruņos.

GOOSE VPN pārskats 2020

GOOSE VPN norēķinu iespējas

Es gaidīju, ka GOOSE VPN atbalstīs daudz maksājuma iespēju, ņemot vērā to dārgo ikmēneša cenu. Lai gan viņiem joprojām ir jāuzlabo pieejamās metodes, jūs pašlaik varat maksāt, izmantojot Visa, MasterCard, Amex, Discover, Maestro un PayPal.

Sniedzējs neatbalsta tādas kriptovalūtas kā Bitcoin, Ethereum un Ripple. Tas nozīmē, ka lietotāji nevar veikt pilnīgi anonīmus maksājumus. Kā negatīvs GOOSE VPN arī aizmirst pievienot vārteju, piemēram, PaymentWall.

GOOSE VPN norēķinu metodes

GOOSE VPN serveru pārskats

Saskaņā ar Nīderlandes pakalpojumu sniedzēju tas darbojas 26 valstīs “Iepazīstieties ar zosu” lapu, bet precīzi skaitļi nav skaidri. Pat atbalsta komanda man nesniedza precīzu numuru par atrašanās vietām, kas, maigi izsakoties, ir nedaudz aizdomīgs.

Instalējot Windows lietotni, es piekļuvu vismaz 71 dažādām vietām. Tomēr es uzskatu, ka sporādiskas numerācijas shēmas dēļ daudzi tajā laikā nebija pieejami. Neatkarīgi no tā, varat brīvi ļauties straumēšanai vai P2P / Torrenting, izmantojot GOOSE VPN.

Nu, man vajadzētu mazliet sīkāk izstrādāt. Serveri bija piemēroti vietņu atbloķēšanai, taču neizdevās nodrošināt netraucētu straumēšanu hit VoD pakalpojumos. Jums tiešām ir pieejami 14 serveri, kas paredzēti straumēšanai, un lielākoties veiktspēja bija laba!

GOOSE VPN serveru pārskats

Vai GOOSE VPN atbloķē Netflix?

GOOSE VPN diezgan daudzās vietās norāda, ka viņi var jums palīdzēt “piekļūt visām vietnēm, lai kur jūs atrastos”. Kaut arī tas zināmā mērā ir taisnība, straumēšanas aspektos tas patiešām neizdodas. Man izdevās veiksmīgi apiet YouTube’Vietas pārbaude, straumējot tikai ASV saturu.

Tomēr otro reizi, kad es piekļuvu Netflix, man tika bloķēts jebkāda satura skatīšana. Vietne parādīja standartu “tu’atkārtoti izmantojat starpniekserveri” Kļūdas ziņojums un man lika izsludināt signālu. Es varēju retumis piekļūt Amazon Prime Video un BBC iPlayer, bet labākajā gadījumā tas bija plankumains.

Sazinoties ar atbalsta komandu, mani informēja, ka šī problēma ir īslaicīga.

GOOSE VPN ātruma pārbaude

Lai izmērītu GOOSE VPN veiktspēju, es veica ātruma testu, izmantojot mūsu joslas platuma analīzes rīku. Process ietver savienojumu ar piecām dažādām vietām: ASV, Lielbritāniju, Austrāliju, Vāciju, Franciju un pēc tam katras valsts lejupielādes / augšupielādes ātruma analīzi ar 50Mbps savienojumu..

Visi serveri darbojās un darbojās, nodrošinot ātru savienojuma laiku. Aktivizējot VPN, ātrumi ievērojami samazinājās. Rezultāti ir attēloti diagrammā zemāk, lai tos būtu viegli lasīt un lai jūs saprastu, vai VPN ir jūsu naudas vērts vai nē!

GOOSE VPN ātruma pārbaude

GOOSE VPN WebRTC, DNS un IPv6 noplūdes pārbaude

Veicot pētījumu par GOOSE VPN, es saskāros ar daudziem lietotājiem, kuri sūdzējās, ka pakalpojums noplūst jūsu DNS un WebRTC. Kā tāds man bija nepieciešams likt VPN pārbaudīt. Pēc savienojuma ar ASV serveri es veica pārbaudi vietnē IPLeak.net.

Ja redzat rezultātus zemāk, varat pamanīt, ka visas ģeogrāfiskās atrašanās vietas pārbaudes, šķiet, atrodas to reklamētajā vietā. Tātad, iespējams, ka VPN ir strādājis pie problēmas savos jaunākajos lietotņu izlaidumos, taču es joprojām uzskatīšu par atvērtu pretējiem viedokļiem..

GOOSE VPN pārskats 2020

Privātuma un drošības pārskats

GOOSE VPN ir pievilcīgi izveidotas vietnes ar atbilstošām navigācijām mājas lapā, lai informētu lietotājus par dažādiem VPN aspektiem. Ja apmeklējat lapas apakšdaļu, jūs pat varat atrast saites uz tādām lietām kā FAQ, emuārs, kopiena un atbalsts. Kā tāds lietotāja interfeiss nav tik slikts, bet, lai iegūtu skaidru priekšstatu par privātumu un drošību, turpiniet lasīt zemāk:

Protokolu un šifrēšanas pārskats

GOOSEVPN atbalsta visus populāros protokolus, piemēram, IKEv2, L2TP / IPSec, PPTP un OpenVPN. Viņi pat dod lietotājiem iespēju automātiski izvēlēties labāko pieejamo protokolu un serveri. Šifrēšanai lietotāji saņēma aizsardzību, izmantojot AES-256 bitu šifrus.

Gan vadības, gan datu kanāliem VPN izmanto HMAC SHA1 autentifikāciju ar RSA-2048 rokasspiedienu un DHE-2048 Perfect Forward Secrecy. Tas nodrošina jūs drošību, taču, spriežot pēc nozares pāriešanas uz 4098 bitu taustiņiem, GOOSE VPN ir daudz kas jādara..

Ja jūsu VPN savienojums atvieno un atklāj jūsu patieso IP adresi, GOOSE VPN pat izveido “Avārijas poga” funkcija pieejama. Pēc VPN atvienošanas tas automātiski izslēdz internetu un pēc veiksmīga VPN savienojuma to atkal aktivizē.

GOOSE VPN protokoli un šifrēšanas pārskats

Vai GOOSE VPN ir droša izvēle?

Tā kā GOOSE VPN atrodas Nīderlandē, tas iegūst priekšrocības salīdzinājumā ar konkurenci. Valstī nav stingru privātuma likumu, atšķirībā no ASV, Lielbritānijas, Kanādas un citiem Piecu un četrpadsmit acu alianses locekļiem. Tādējādi jūs varat justies atvieglots, ka jūsu informācija joprojām ir pilnīgi droša.

Faktiski 2016. gadā pieņemtais likums piešķīra piekļuvi Nīderlandes aģentūrām tikai kriminālizmeklēšanas SUSPECTS datoru uzlaušanai. Tas ir maksimums, uz kuru viņi dotos, un tas joprojām ir diezgan saprātīgi, salīdzinot ar tādām valstīm kā ASV, kas ļaujas masu uzraudzībai..

Par reģistrēšanas politikām GOOSE VPN neuzglabā sesiju / savienojumu informāciju. Viņi patur jūsu e-pasta adreses tikai atbalsta sniegšanai un biļetenu sūtīšanai. Bez tam pakalpojumā netiek saglabāta kešatmiņa / saglabāta identificējama informācija.

GOOSE VPN P2P / Torrenting Review

P2P / failu koplietošanas ziņā GOOSE VPN ir diezgan uzticama. Tas neierobežo lietotājus lejupielādēt straumēm un dod piekļuvi 14 P2P draudzīgiem serveriem. Lai gan to skaits var būt mazāks, BitTorrent klientiem jūs saņemat labu ātrumu

GOOSE VPN P2P-Torrenting pārskats

GOOSE VPN atbalsta pārskats

Lai sniegtu palīdzību / atbalstu klientiem, GOOSE VPN ļauj piekļūt vairākām iespējām. Ja apmeklējat viņu palīdzības lapu, jums ir iespēja uzdot jautājumu, meklēšanas joslā ievadot vaicājumu. Tas jūs novirza uz vispiemērotākajiem rezultātiem, kas saistīti ar jūsu jautājumiem.

Ja tas neizklausās pievilcīgi, GOOSE VPN savus FAQ sadala 8 dažādās kategorijās: Konts, vispārīga informācija, maksājums, konfidencialitāte, maršrutētāji, serviss, tehniskais un lietojums. Tas vēl vairāk palīdz noteikt jūsu vajadzības un noklikšķināt uz piemērotas iespējas atbalsta saņemšanai.

GOOSE VPN atbalsta pārskats

Ja jūs nevarat atrast atbilstošu atbildi no meklēšanas funkcijas vai FAQ sadaļas, lietotājiem ir iespēja iesniegt biļeti. Šis process ietver jūsu vārda, e-pasta adreses, tēmas, problēmas sākuma datuma, operētājsistēmas un pieprasījuma veida ievadīšanu.

Es to pārbaudīju un dienas laikā saņēmu atbildi, kas ir pareizi - it īpaši, ja tieša tērzēšana nav pieejama tūlītējam atbalstam. Kad viss pārējais neizdodas, lietotāji var apsvērt arī iespēju sūtīt e-pastus uz [email protected], lai saņemtu palīdzību.

GOOSE VPN pārskats 2020

GOOSE VPN lietotņu saderība

GOOSE VPN nodrošina izcilu savstarpējo platformu savietojamību. Viņi piedāvā lietotnes visiem galddatoriem, viedtālruņiem un pat Android TV. Kā tādu jūs varat viegli izmantot VPN jebkurā izvēlētajā ierīcē. Vienīgais faktors, ka, lai lejupielādētu, jums ir jāreģistrējas pakalpojumā. Tas nozīmē, ka jums ir jāsamaksā, pirms varat piekļūt viņu lietojumprogrammām!

GOOSE VPN lietotņu saderība

Darbvirsmas lietotnes

GOOSE VPN lietotnes operētājsistēmām Windows, Mac un Linux ir diezgan līdzīgas pēc izskata un dizaina. Katra lietotne ļauj jums kontrolēt protokolu atlasi, iespējot tādas funkcijas kā “Viedie serveri”, “Automātiski izveidojiet savienojumu ar VPN” un “Avārijas poga”.

Lietotāja saskarnei es sniegtu lietotnei 9/10, ņemot vērā, ka tā ir izņēmusi un viegli pieejamu visas svarīgās konfigurācijas.. Savienojuma laiks arī bija neticami ātrs, un mēs reti saskārāmies ar atvienošanas problēmām abās platformās.

GOOSE VPN pārskats 2020

Mobilās lietotnes

Android un iOS GOOSE VPN lietotnes ir pieejamas lejupielādei tieši no vietnes un tām paredzētajos Google Play un iTunes veikalos. Tie ir mehāniski un vizuāli līdzīgi Windows OS klientam un dod piekļuvi vienai un tai pašai izvēlnei, iestatījumiem un konfigurācijām!

GOOSE VPN pārskats 2020

Pārlūka lietotnes

GOOSE VPN pārlūka paplašinājumu piedāvā tikai Google Chrome lietotājiem. Viņiem joprojām jāpaplašina piedāvājums, iekļaujot Mozilla Firefox, Opera un Safari. Tomēr, kā redzat zemāk, pārlūkprogrammas lietotnei ir tāds pats dizains un izskats. To var iegūt Chrome veikalā!

GOOSE VPN pārskats 2020

Maršrutētāja atbalsts

Atšķirībā no daudziem pakalpojumu sniedzējiem tirgū, GOOSE VPN nedod lietotājiem piekļuvi vietējām maršrutētāja lietotnēm, lai jūs varētu tās lejupielādēt un instalēt. Tomēr jūs joprojām varat konfigurēt maršrutētāja VPN, izmantojot rokasgrāmatas instrukcijas. Pierakstieties un dodieties uz viņu lejupielādes lapu, lai iegūtu instrukcijas!

GOOSE VPN pārskats 2020

Galīgais spriedums

Noslēgumā es teiktu, ka VPN nav laba iespēja VoD atbloķēšanai straumēšanai. Viņu funkcijām jāpievieno īpaši IP, vairāk serveru dažādās vietās un jāsamazina ikmēneša plāna izmaksas. Varat strauji izmantot VPN, taču salīdzinājumā ar citiem pakalpojumu sniedzējiem ātrums ir mazs. Pagaidām GOOSE varētu būt noderīga tikai tāpēc, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus izlases vietnēs.

Plusi

 1. Daudzvalodu vietne un lietotne
 2. Specializēti P2P draudzīgi serveri
 3. Atbalsts uz biļetēm un tiešsaistes tērzēšana
 4. Pieejama 30 dienu atgriešanas garantija
 5. Neierobežots vienlaicīgs savienojums
 6. Atrodas Nīderlandē (Haven Privacy Privacy)

Mīnusi

 1. Dārgs mēneša plāns
 2. Serveri tikai 28 valstīs
 3. Neatbalsta kriptovalūtas
 4. Trūkst Mozilla Firefox un Safari paplašinājumu

Похожие статьи

 • PureVPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Honkongā Cena 2,91 USD / mēn par 2 gadu plāna serveriem, kas pārsniedz 2000 un vairāk nekā 140 valstīs. Žurnāli Nav sertificētu žurnālu. AES-256-CBC atbloķē Netflix...

 • VPNBook pārskats 2020

  Jurisdikcija Šveicē Cena 7,95 USD / mēnesī Serveri 6 Tikai serveri Žurnāli Veikali Savienojumu žurnāli Šifrēšana AES-256-Bit Atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā...

 • SpyOff VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija San Marino Cena 9,99 Serveri 300+ Žurnālu Nē Šifrēšana AES-256 Atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Jā Ieteicams Jā Vietne...

 • Betternet VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Kanādā Cena 2,99 USD / mēn par 1 gada plāna serveriem 10 serveriem 10 valstīs Žurnāli Žurnāli Lietotāja datu šifrēšana AES-256 (samaksāts) | AES-CBC-128 bits...

 • Surfshark apskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Britu Virdžīnu salas Cena 1,99 USD / mēn. (USD 47,76 par 24 mēnešiem) Serveri 1040 un jaunāki 61+ valstīs Žurnāli Nav sertificētu žurnālu...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me