ExpressVPN apskats 2020. gadā

Jurisdikcija BVI
Cena 6,67 USD / mēnesī (99,95 USD par 1 gadu)
Serveri 3000+
Baļķi Nav žurnālu
Šifrēšana AES-256-CBC
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://www.expressvpn.com/
Saderība Windows, Android, Apple, Chrome, Firefox

Sākot ar augstiem USD 8,32 mēnesī uz gada plānu, ExpressVPN var būt dārgi, taču tas ir ievērojams universālais pakalpojums. Tā ir lieliska izvēle visām jūsu VPN vajadzībām, tāpēc mūsu sarakstā tā ieņem 3. vietu.

Pakalpojumu sniedzējs var lepoties pat ar plašu 3000+ augstas veiktspējas serveru tīklu 160 un vairāk vietās visā pasaulē, kas nodrošina pārsteidzošu vidējo ātrumu 85,29Mbps lejupielādē un 76,92Mbps augšupielādē.

Runājot par tā uzticamību, VPN neietilpst 5–9–14 cilvēku jurisdikcijā un atrodas Britu Virdžīnu salās. Tas ir saderīgs arī ar visām galvenajām ierīcēm, piemēram, Windows, Mac, iOS, Android, Linux, maršrutētājiem, spēļu konsolēm un viedajiem televizoriem..

Kopumā, ExpressVPN ir energoietilpīgs un efektīvs pakalpojumu sniedzējs, taču, tā kā tas ir dārgs, daudzi lietotāji vilcinās to izvēlēties.. Lietotāji, kas meklē pieejamus pakalpojumus, parasti izvēlas Surfshark vai PureVPN.

ExpressVPN analīze’s drošība

Pamatojoties uz ExpressVPN’Vietas noteikšana, drošības audits, garantijas kanārijputniņš un reģistrēšanas politika, mana padziļinātā analīze atklāj, ka nodrošinātājs ir piemērots risinājums, kas apzinās privātumu. Zemāk ir sniegts pilnīgāks pārskats par viņu drošību:

Atrodas Britu Virdžīnu salās (droša interneta jurisdikcija)

Šī ir maza valsts, kas, neskatoties uz pakļaušanu Lielbritānijas monarhijai, ir pilnīgi neatkarīga, pārvaldot savas iekšējās lietas; Britu Virdžīnu salas.

Šeit atrodas ExpressVPN galvenā mītne, kas ļoti atbalsta pakalpojumu sniedzēju kā atrašanās vieta ir brīva no invazīviem masu uzraudzības un datu saglabāšanas likumiem.

ExpressVPN tas palielina tā uzticamību un aizsargā tā pakalpojumus no nepamatotas piespiešanas, ko citur nodrošina likuma varas iestādes. Viņi pat ir publicējuši pilna mēroga skaidrojumu par BVI un tā datu likumiem.

ExpressVPN galvenā mītne

Mežizstrādes politika - vai jūs varat izsekot?

ExpressVPN izvairās no jebkādu žurnālu, perioda saglabāšanas. Nav metadatu, lietotāja pārlūkošanas vēstures, lietotāja’s / reālais IP vai pievienotā VPN servera IP uz, DNS vaicājumus utt. reģistrē pakalpojumu sniedzējs.

Viņi to pat skaidri norāda savā tīmekļa vietnē, kā redzat zemāk esošajā ekrānuzņēmumā. Arī, ļaujiet’Neaizmirstiet par incidentu, kurā Turcijas varas iestādes sagrāba ExpressVPN serverus.

Tas notika pēc incidenta, kurā tika noslepkavots Krievijas Turcijas vēstnieks un atbildīgais dežurants-policists izdzēsa savus sociālo mediju kontus, izmantojot ExpressVPN.

Atsaucoties uz serveriem, reģistrēšanas informācija netika atrasta, pārbaudot, vai ExpressVPN patiešām ir bezpakalpojumu sniedzējs (oficiālo paziņojumu lasiet šeit).

Skaidra reģistrēšanas politika

Protokoli un šifrēšanas informācija

ExpressVPN atbalsta visus populāros VPN protokolus. Tie ietver PPTP, SSTP, L2TP / IPSec (iOS ierīcēs) un OpenVPN (TCP un UDP) visās citās platformās / ierīcēs.

Par OpenVPN protokolu, tas izmanto AES-256-CBC šifrus ar HMAC SHA-256 datu autentifikāciju datu kanālā, un AES-256-GCM šifri ar RSA-384 rokasspiedienu un HMAC SHA-256 datu auntēšana vadības kanālā.

Perfekta priekšlaicīga slepenība (PFS) tiek nodrošināta, izmantojot DH-2048 Diffie-Hellman atslēgu apmaiņu. Burtiski nav tā, kā jūs varat iziet cauri un atšifrēt šo šifrēšanas formu, pat veicot vismodernāko brutālā spēka uzbrukumu..

ExpressVPN militārās pakāpes šifrēšana

WebRTC / DNS / IP adreses ExpressVPN noplūdes testi

Lai tikai atgādinātu, kāpēc ExpressVPN tiek augstu novērtēts visā nozarē un lietotājiem visā pasaulē, es veica WebRTC / DNS / IP adreses noplūdes testu..

Rezultāti, kā vienmēr, bija lieliski. Netika atklāta šāda noplūde. Pakalpojumu sniedzējs ir nozares izcilības pazīme, tāpēc, ja vēlaties to parakstīties, dariet to bez jebkādām bažām.

 1. https://ipx.ac/run - nodots
 2. https://ipleak.org/ - nodots
 3. https://ipleak.net/ - nodots
 4. https://browserleaks.com/webrtc - nodots

ExpressVPN lietotnes WebRTC noplūdes pārbaude

ExpressVPN serveru atrašanās vietas: 3000 un vairāk serveru 94 valstīs

ExpressVPN tagad ir 3000+ serveru, kas izvietoti 94 valstīs un 160+ vietās visā pasaulē. Šis ir viens no lielākajiem sportēto serveru skaitam.

Tik liels serveru tīkls par to pārliecinājās Nevienā serverī, kas ir savienots straumēšanas, straumēšanas, ātruma un noplūdes testēšanas fāzē, man nav novērotas joslas platuma vai izstumšanas problēmas..

Tā kā tīkls ir arī labi izplatīts, jums vienmēr būs serveris, kas atradīsies ļoti tuvu jums, neatkarīgi no tā, vai atrodaties Luksemburgā, Kalkutā vai Honkongā, tas nav svarīgi!

ExpressVPN serveri un veiktspējas pārskats

Ātruma pārbaude dažādiem serveriem (ASV, Lielbritānija, Austrālija, Vācija, Francija)

Vidēji ExpressVPN lejupielādēja 85,29Mbps un augšupielādēs 76,92Mbps. Pakalpojumu sniedzējam izdodas noraidīt visas izredzes un piedāvāt uzslavas pilnu ātrumu. Pārbaudot dažādas servera vietas vietnē speedtest.net, atklājās fenomenāli rezultāti:

Serveris ASV UK Austrālija Vācija Francija Vidēji
Lejupielādēt 95,23Mbps 79,43Mbps 85,18Mbps 76,89Mbps 81,55Mbps 85,29Mbps
Augšupielādēt 69,21Mbps 60,49Mbps 70,99Mbps 60,72Mbps 59,27Mbps 76,92Mbps
Ping 105 ms 111 ms 62 ms 79 ms 70 ms 85,4 ms

Vai ExpressVPN serveri strādā ar Netflix US?

Jums būs prieks to dzirdēt ExpressVPN veiksmīgi izdodas atbloķēt Netflix un citas VoD, piemēram, Amazon Prime, BBC iPlayer, HBO Now, padarot to par diezgan ievērojamu izklaides iespēju!

Jūsu ērtībām, Es pat esmu izveidojis emuāru un zemāk sniedzu darba sarakstu ar Netflix serveriem, kas tiek regulāri atjaunināts, lai straumēšanas laikā nerastos nepatikšanas.

5 darba serveri Netflix US
 1. Losandželosa 5 (īpaši HD)
 2. Ņūdžersija 3 (īpaši HD)
 3. Losandželosa 4 (īpaši HD)
 4. Ņūdžersija 1 (īpaši HD)
 5. Ņujorka 2 (īpaši HD)
4 darba serveri Netflix UK
 1. Berkshire - 2 (īpaši HD)
 2. Berkshire (Ultra HD)
 3. Londona (ultra HD)
 4. Kenta (īpaši HD)
2 Netflix JP strādājošie serveri
 1. Tokija 1 (īpaši HD)
 2. Tokija 3 (īpaši HD)
2 Netflix DE darba serveri
 1. Nirnberga (ultra HD)
 2. Frankfurte - 2 (ultra HD) 

ExpressVPN Netflix

Kā skatīties Netflix ar ExpressVPN?

Ja Netflix nedarbojas ar ExpressVPN, tam var būt divi iemesli: vai nu pieslēgtais serveris ir bloķēts, vai arī esat izmantojis neatbalstītu protokolu. Veiciet tālāk norādītās darbības, lai Netflix atbloķētu, izmantojot ExpressVPN:

 1. gūt attiecīgā operētājsistēmas / ierīces lietotne
 2. Ej uz iestatījumiem un pārliecinieties, vai izmantojat OpenVPN protokolu
 3. Pievienojieties jebkuram no iepriekšminētajiem “strādā” serveru saraksts
 4. Izbaudi dažādu Netflix versiju atbloķēšana, izmantojot ExpressVPN!

Vai ExpressVPN atļauj Torrenting?

Jā, tā ir! ExpressVPN ir ātrs, bez noplūdēm un bez logiem sniedzējs, padarot to par stabilu iespēju straumju lejupielādei. Lielākā daļa tā serveru ir draudzīgi pret P2P, un tam ir lietotnes visām lielākajām ierīcēm.

Tā kā spīdzināšana ar ExpressVPN ir neticami droša. Varat izmantot viņu lietotnes, lai lejupielādētu straumēm no jebkuras vietas un jebkuras ierīces, ar tādām funkcijām kā nogalināšanas slēdzis un dalīta tunelēšana, vēl vairāk uzlabojot pieredzi.

ExpressVPN apiet “Lielisks ugunsmūris” Ķīnā!

ExpressVPN parāda Ķīnas valdības vidējo pirkstu un Lielā ugunsmūra atklāšanas paņēmienus izmantojot apmulsināšanu, kas padara VPN trafiku par parastu HTTPS trafiku, novirzot to caur portu 443.

Labākā daļa no visiem: BVI bāzēts pakalpojumu sniedzējs ir viens no nedaudzajiem, kas piedāvā speciālu ķīniešu lapu valsts iedzīvotājiem, lai lejupielādētu savas lietotnes un baudītu bezmaksas interneta iespējas:

 • http://exp4links4.net/

ExpressVPN klientu atbalsta pārskats

Vislabāko klientu atbalstu visā VPN nozarē piedāvā ExpressVPN. Uz katru vaicājumu vai jautājumu atbild ļoti labi apmācīti vadītāji.

Tomēr klientu atbalsts nebeidzas tikai ar tiešsaistes tērzēšanas atbalstu. Ja meklējat tūlītēju risinājumu, ir pieejama arī problēmu novēršanas lapa.

ExpressVPN atbalsta pārskats

Šeit varat atrast visu informāciju par pakalpojumu sākšanu, dažādu funkciju izmantošanu un bieži uzdotajiem jautājumiem (FAQ) saistībā ar VPN.

ExpressVPN traucējummeklēšanas atbalsts

Ja iepriekšminētās iespējas nav pietiekami noderīgas, jūs vienmēr varat apmeklēt iestatīšanas apmācību lapu. Šeit jūs varat saņemt rokasgrāmatas, kā iestatīt VPN dažādās platformās.

ExpressVPN iestatīšanas pamācības

ExpressVPN izmaksas, izmēģinājuma, atmaksas un maksāšanas metodes

Cenu plāni ExpressVPN ir sadalīti trīs tvertnēs: katru mēnesi (sākot no USD 12,95), 6 mēnešus (USD 9,99 mēnesī) un 1 gads - USD 8,32 mēnesī.) Ilgāks derīguma termiņš dod jums iespēju izmantot labākas atlaides.

Katru mēnesi abonēšana ir gandrīz 13 USD mēnesī, pat ja tā ir labākā VPN pasaulē. Tas pats attiecas uz 6 mēnešu plānu: Tas’Pārāk dārgi - gandrīz USD 10 mēnesī.

Tomēr, gadā USD 8,32 mēnesī’Abonēšanas vērts ExpressVPN ir lieliska iespēja, it īpaši, ja ņemat vērā tās nepārspējamās saistības ar privātumu, straumēšanu / straumēšanu un drošību.

expressvpn cenu apskats

ExpressVPN bezmaksas izmēģinājuma versija nav pieejama? Jā, pakalpojumu sniedzējs apgalvo, ka piedāvā “bez riska” VPN izmēģinājums, kas ilgst 30 dienas, bet viņi faktiski mānina klientus, kad patiesībā šis stimuls ir tikai pieejami naudas atdošanas garantijai.

Pēc būtības bezmaksas izmēģinājums nozīmē, ka varat reģistrēties “bezmaksas konts” un pilnībā vai ierobežoti izmantojiet VPN pakalpojumu, lai pārbaudītu, vai tas atbilst jūsu vajadzībām.

ExpressVPN apstākļos noklikšķiniet uz “saņemt bezmaksas izmēģinājuma versiju” CTA jūs novirzīs uz viņu abonēšanas lapu, kur jums būs jāreģistrējas plānam un jāievada maksājuma informācija.

Attiecībā uz norēķinu metodēm, pakalpojumu sniedzējs atbalsta milzīgu iespēju sarakstu. Starp tiem ir kredītkartes, tiešie maksājumi un anonīmais Bitcoin.

ExpressVPN norēķinu metožu pārskats

Kā es varu lejupielādēt ExpressVPN?

 1. Ej vietnē https://www.expressvpn.com/ un klikšķis uz “Iegūstiet ExpressVPN” pogu
 2. Izvēlieties piemērots plāns. (Iesaku abonēt 12 mēnešus).
 3. Ievadiet savu e-pasta adresi un atlasīt vēlamais maksājuma veids.
 4. Pabeigts norēķinu procesu un saglabājiet visu pieteikšanās informāciju.
 5. Klikšķis uz “produkti” cilne vietnes augšējā daļā
 6. Izvēlieties ierīce, kurā vēlaties izmantot ExpressVPN
 7. Lejupielādēt lietotne ar vienkāršu klikšķi!

Jūs atradīsit ExpressVPN lietotni gandrīz katrai iedomājamajai ierīcei. Vienalga’s operētājsistēmām Windows, Mac, Android, iOS vai pat Firestick, nodrošinātājam ir īpaša, saderīga lietotne, kas lejupielādējama tieši no vietnes.

ExpressVPN lietotnes

Pārbaudījām arī visas viņu lietotnes vietnē VirusTotal.com visiem vīrusiem, ļaunprātīgu programmatūru vai motoriem. Visi testi iznāca ļoti tīri, norādot, ka VPN ir laba iespēja.

ExpressVPN VirusTotal tests

Kā instalēt ExpressVPN vietnē Amazon Firestick

 1. Palaist “Google Play veikals” savā Amazon Fire TV
 2. Meklēt priekš “ExpressVPN” lietotne
 3. Klikšķis “Lejupielādēt” un pagaidiet, kamēr process tiks pabeigts
 4. Ielogoties izmantojot savus ExpressVPN pieteikšanās akreditācijas datus

Kā instalēt ExpressVPN for Kodi

 1. Pierakstīties izmantojot ExpressVPN, iegūstot abonementu
 2. Lejupielādēt ierīces, kurā izmantojat Kodi, VPN lietotne
 3. Pievienojieties uz jebkuru drošu vietu, lai aktivizētu VPN
 4. Palaist Kodi un droši baudiet straumēšanu ierīcē!

Labākās ExpressVPN alternatīvas

ExpressVPN, bez šaubām, ir lielisks pakalpojums visām jūsu tiešsaistes privātuma, straumēšanas, straumēšanas un pārlūkošanas vajadzībām. Tomēr, tā kā tas ir nedaudz dārgs, lietotāji, iespējams, meklē piemērotas alternatīvas.

Starp labākajiem ir arī Honkongā bāzēts PureVPN, kura cena ir USD 2,91 mēnesī. uz 5 gadu plānu. Budžetam draudzīgākam variantam varat apsvērt iespēju reģistrēties Surfshark, kas pieejama tikai par 1,99 USD mēnesī. uz 2 gadu plānu.

Vai es iesaku ExpressVPN??

Jā, es iesaku ExpressVPN visiem lietotājiem, kuri meklē efektīvu visaptverošu pakalpojumu un neiebilst maksāt augstu abonēšanas cenu - USD 8,32 mēnesī. Tā’s drošība, privātums, straumēšanas un straumēšanas iespējas nav nepārspējamas.

Jums ir milzīgs 3000 serveru tīkls ar lielisku izplatīšanu. Tas ļauj jums iegūt maksimālu veiktspēju straumju lejupielādei un VoD straumēšanai / atbloķēšanai, piemēram, Netflix, BBC iPlayer, Hulu un Amazon Prime.

VPN neatrodas arī interneta ienaidnieku jurisdikcijās un piedāvā lietotnes visām populārajām platformām un ierīcēm. Tas ietver maršrutētāja lietotni, kuru varat izmantot jebkuras trešās puses DD-WRT vai Flashrouter ierīcēs. Šeit jūs varat saņemt plānu par 8,32 USD.

Похожие статьи

 • Ivacy VPN Review 2020

  Jurisdikcija Singapūrā Cena USD 2,25 mēnesī / mēnesī (48 USD par 2 gadu plānu) Serveri 1000+ 100+ atrašanās vietu žurnālos Nav sertificētu šifrēšanas žurnālu AES-256-GCM / AES-256-CBC...

 • PureVPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Honkongā Cena 2,91 USD / mēn par 2 gadu plāna serveriem, kas pārsniedz 2000 un vairāk nekā 140 valstīs. Žurnāli Nav sertificētu žurnālu. AES-256-CBC atbloķē Netflix...

 • Surfshark apskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Britu Virdžīnu salas Cena 1,99 USD / mēn. (USD 47,76 par 24 mēnešiem) Serveri 1040 un jaunāki 61+ valstīs Žurnāli Nav sertificētu žurnālu...

 • AVG drošā VPN apskats 2020. gadā: vai AVG VPN ir labs?

  Jurisdikcija Čehijas Republika Cena no vienas valsts rēķina 79,99 USD vienreiz (1 gada plāns) Serveriem, kuru žurnāli ir 50+ Jā Šifrēšana AES-256-CBC atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me