CyberGhost pārskats 2020

Jurisdikcija Rumānija
Cena USD 3,75 mēnesī par 3 gadu plānu
Serveri 6 100+ serveri 90 un vairāk valstīs
Baļķi Nav sertificēti apaļkoki
Šifrēšana AES-256-bit
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://www.cyberghostvpn.com/en_US/
Saderība Windows, Android, Apple, Chrome, Firefox, FireTV

Atrodas Rumānijā, CyberGhost VPN ir pieejams VPN pakalpojums par pieņemamu cenu tikai USD 2,75 mēnesī uz tā 3 gadu plānu.

Tas nesen arī ieviesa jauno CyberGhost 6 lietotāja saskarni savās Mac un Windows lietotnēs, kā arī jauno lietotni Firestick, kas sniedzējam ir devusi milzīgu stimulu, palielinot lietotājdraudzīgumu dažādās platformās..

Stingra nulles reģistrēšanas politika, AES 256 šifrēšana, piekļuve vairāk nekā 3400 serveriem, speciālas platformu lietotnes - tas viss padara to par pietiekami drošu vietu, kur uzticēties savam interneta savienojumam..

Pakalpojumu sniedzējs ir atguvis savus labākos veiktspējas līmeņus, ievērojot uzlabojumus standartos, kopš mēs to pēdējoreiz pārskatījām, tāpēc jums noteikti vajadzētu apsvērt iespēju izlasīt šo padziļināto CyberGhost pārskatu par 2020. gadu, lai uzzinātu vairāk.

 • Drošība
 • Pārredzamība
 • Cenu noteikšana
 • Serveri
 • Performance
 • Saderība
 • Atbalsts

Tā atrodas drošā vietā Eiropā, Rumānijā

Tās jurisdikcija, t.i., Rumānija, pēc savas būtības ir droša, jo tai nav arī stingru datu saglabāšanas likumu, kā arī valsts nav daļa no problemātiskas alianses, piemēram, 14 Eyes, kurai varētu būt nepieciešams, lai tā apmainītos ar informāciju vai lūgtu to no VPN pakalpojumu sniedzējiem, kas atrodas tā atrašanās vietā..

Mēs nevarējām’Pētījumā par VPN bīstamām jurisdikcijām nav atrodams nekas nepareizs, ja atrodamies Rumānijā, tāpēc mēs varam droši pieņemt, ka no šī viedokļa CyberGhost ir drošs.

CyberGhost žurnāli / privātuma politikas pārskats

Atšķirībā no daudziem populāriem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kuri apgalvo, ka viņiem ir skaidri noteikta nulles žurnālu politika, taču rīkojas pret to, nododot lietotāju datus varas iestādēm, CyberGhost ir vārds, kuram ir tendence izcelties. Pakalpojumu sniedzējs neveic darbības, kas apdraud lietotāju’ identitāte.

Tas pastāv kā viens no drošākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem tirgū, un tas ir tālu no mulsinošajiem skandāliem, ko pārcietuši citi pakalpojumi. Mēs sīki izpētījām tās mežizstrādes politikas savā pētījumā par vairāk nekā 100 pakalpojumu sniedzēju reģistrēšanas politiku visā pasaulē un neatradām neko tādu, kas varētu radīt jebkādu satraukumu. Tāpēc jūs varat būt drošs, ka CyberGhost neveic žurnālus, izņemot jūsu ierobežotos personas datus (e-pasta adresi, lietotājvārdu un paroli), kas nepieciešami jūsu konta pārvaldīšanai pakalpojumā.

CyberGhost protokoli / šifrēšanas pārskats

Saskaņā ar mūsu CyberGhost VPN pārskatu 2020, ar pakalpojumu pieejamo protokolu skaits ir ierobežots līdz trim, proti, OpenVPN, L2TP-IPsec un PPTP, kas nozīmē, ka tas ir vienkāršs pakalpojumu sniedzējs, kas tā īpašībās nepiedāvā plašu dažādību..

Tomēr, kur ir negatīvi, ir arī pozitīvi. CyberGhost izvieto labāko šifrēšanas standartu AES-256 Bit, ko ieteikušas augstākās militārās un valdības iestādes, lai jūsu identitāte būtu droša.

Šī šifrēšanas sistēma piedāvā visaugstāko drošības pakāpi, un to gandrīz nav iespējams novērst. Pat visgudrākajiem hakeriem viņu mēģinājumi izrādīties veltīgi pret šifrēšanas standartu, ko izmanto CyberGhostVPN.

Iegūstiet CyberGhost

Lielākā daļa VPN pakalpojumu sniedzēju neatklāj pamatinformāciju par savu pakalpojumu, jo trūkst pārredzamības, kas nepieciešama lietotājiem, lai uzticētos savam produktam.

Viņi izvairās no lietotāju informēšanas par viņu galveno mītni, īpašniekiem, investoriem, direktoru padomi, garantiju kanārijiem / pārskatāmības pārskatiem un revīzijas procesiem (ja tādi ir).

CyberGhost nav vienas un tās pašas šķirnes, un faktiski sniedza mums diezgan sīkas atbildes, kad mēs viņiem pārredzamības ceļvedī uzdevām invazīvus jautājumus:

Kur ir jūsu uzņēmuma galvenā mītne? Vai mēs varētu saņemt adresi??

Mēs’re Bukarestē, Rumānijā, ārpus alianses 5 acīm, 9 acīm un 14 acīm. Mūsu informācija ir šeit: https://www.cyberghostvpn.com/en_US/imprint

Vai jūs publicējat pārskatāmības ziņojumus / garantiju kanārijputniņus??

Jā, mēs bijām pirmie VPN nozarē, kas 2011. gadā publicēja pārskatāmības ziņojumu. Tas’Tā ir tradīcija, kuru mēs mīlam.

Ja jā, cik bieži? Būtu noderīga saite uz URL vai PDF failu!

Mūsu gada pārskatāmības ziņojums ir šeit: https://www.cyberghostvpn.com/en_US/transparency-report

Juridisko pieprasījumu skaits par 2019. gada 1. ceturksni drīz parādīsies mūsu privātuma centrā: https://www.cyberghostvpn.com/privacyhub/

Vai jūsu prasības ir pārbaudījis neatkarīgs trešo personu apsardzes uzņēmums?

Nē.

Kāpēc jums vēl nav veikta revīzija? Jebkādi iemesli?

Līdz šim mēs esam koncentrējušies uz vislabākā VPN izveidi mūsu lietotājiem. Bet mēs plānojam nākotnē veikt mūsu VPN revīziju.

Vai mēs varētu iegūt informāciju par uzņēmuma īpašniekiem??

Tas nav izplatīts VPN nozarē, taču visa informācija par mums ir publiska. Iepazīstieties ar mūsu komandu un biroja suņiem šeit: https://www.cyberghostvpn.com/en_US/team

Vairāk šeit: https://www.cyberghostvpn.com/en_US/transparency-report/about-us un šeit: https://www.instagram.com/cyberghost_private_life/?hl=lv

Vai jums, puišiem, ir kādi investori, un vai lietotājiem tā ir publiski pieejama informācija?

Mēs’Kape daļa. Sīkāka informācija šeit: http://www.kape.com/about-us.html

Kas ir jūsu uzņēmuma direktoru padome?

Visu informāciju varat atrast šeit: http://investors.kape.com/board-of-directors

CyberGhost plāni un cenu apskats

CyberGhost vienmēr ir bijis pieejamu VPN pakalpojumu ar lētu abonēšanas darījumu kurus lielākā daļa lietotāju var viegli iekļaut savā budžetā.

Pašlaik pakalpojumu sniedzējs piedāvā četru dažādu veidu plānus:

 • Mēneša abonements: 12,99 USD / mēnesī
 • Gada abonements: USD 5,99 mēnesī (71,88 USD vienreiz jāmaksā)
 • Abonements uz diviem gadiem: USD 3,69 / mēnesī (USD 88,56 vienreiz jāmaksā)
 • 3 gadu abonements: USD 2,75 mēnesī (USD 99,00 vienreiz jāmaksā)

Mēneša darījums un gada abonements ir dārgi un noteikti neietilpst pieejamajā diapazonā.

2 gadu plāns ir labs, bet tas ir labs’Joprojām ir mazliet pāri bortam, pieskaroties USD 4 mēnesī atzīmei.

kiberhostēšanas cenu plāni

CyberGhost’Labākais plāns ir 3 gadu darījums, kas jums izmaksās tikai USD 2,75 mēnesī. Es to vērtēju kā labāko darījumu, jo tā cena ir zemāka par to, ko piedāvā labākie plāni - divi vadošie pakalpojumu sniedzēji NordVPN un PureVPN.

Vienīgais labākais pakalpojumu sniedzējs’Šobrīd lētāk nekā CyberGhost ir Surfshark - USD 1,99 mēnesī, bet, tā kā pēdējais piedāvā daudz mazāku serveru skaitu nekā CyberGhost, tas’s tā nav laba alternatīva.

Ja vēlaties abonēt CyberGhost, dodieties uz 3 gadu plānu un neaiciniet’Neuztraucieties par tik lielas summas ieguldīšanu sākotnēji, jo jūs būsit aizsargāts bezriska 45 dienu atmaksas politika vietā, ko izveidojis CyberGhost, kuru varat izmantot, lai atgūtu naudu, ja nevēlaties’t nevēlaties turpināt tālāk.

Pakalpojums arī piedāvā īpašus IP kā papildinājumu par papildu izmaksām USD 5 mēnesī.

Iegūstiet CyberGhost

CyberGhost norēķinu metožu pārskats

Ja plānojat abonēt kādu no CyberGhost VPN plāniem, jūs priecātos dzirdēt, ka pakalpojumu sniedzējs akceptē labu maksājuma veidu izvēli. Jūs varat norēķināties, izmantojot visus galvenos kredītkaršu pakalpojumus, ieskaitot Visa, MasterCard un American Express, tiešo norēķinu metodes, piemēram, PayPal, un par maksimālu anonimitāti, Bitcoin.

Citas mazāk populāras iespējas ir GiroPay, Sofort Banking, Direct Debet un citas. Tomēr, ja salīdzinām maksājuma veidu sarakstu ar citiem VPN pakalpojumiem, CyberGhost to noteikti trūkst. Nav pieejams AliPay, un nav arī to iespēju no Payment Wall (kas visā pasaulē pieņem 150 maksājuma metodes).

Kriptogrāfijās netrūkst arī norēķinu iespēju, izmantojot Ether vai LiteCoin, kas nerada daudz iekļaujošāku sajūtu. Tātad, CyberGhost ievērojami trūkst daudzveidības, ciktāl tas attiecas uz vairākām maksājuma metodēm. Mēs ceram, ka pakalpojums šajā jomā tiks uzlabots un uzlabots.

CyberGhost norēķinu metožu pārskats

CyberGhost serveru pārskats

Pašlaik tiek piedāvāts pakalpojums 3400+ serveri 59 valstīs aptver galvenās vietas visā pasaulē. Tā infrastruktūra ir pietiekami laba, lai lietotājiem visā pasaulē nodrošinātu uzticamu veiktspēju.

Divas lielākās serveru atrašanās vietu aglomerācijas atrodas Ziemeļamerikā un Eiropā.

kiberhost servera atlase

CyberGhost’serveri ir droši jo nevienam no viņiem netika atklāts mūsu reālais IP caur DNS vai WebRTC noplūdēm. Ātrums bija liels ar zemu ping ātrumu, kas ļāva veikt HD straumēšanu visās lielākajās vietās bez jebkādām problēmām.

Pakalpojums piedāvā specializētus serverus ģeogrāfiski ierobežotu vietņu atbloķēšanai, un caur to jūs varat atbloķēt vairākas Netflix bibliotēkas ASV, Francijā, Vācijā un citur. To var arī izmantot, lai atbloķētu Hulu, BBC iPlayer un CrunchyRoll.

Vai CyberGhost darbojas Ķīnā??

Ķīnā spēkā esošais VPN aizliegums ir spēcīgi ietekmējis virkni VPN pakalpojumu. Jūs vairs nevarat atrast Ķīnas VPN ierakstus Google Play un iTunes veikalos. Kā tādu jūs nevarat instalēt CyberGhost valstī, īpaši neinformējot iestādes. Tas atstāj tikai vienu iespēju CyberGhost piesaistīšanai darbam Ķīnā. Varat manuāli lejupielādēt .apk failu, pasakot kādam ārpus valsts, lai jūs nosūtītu lejupielādes saiti. Expats var iepriekš ielādēt lietotni lietošanai Ķīnā, lai atbloķētu populāras vietnes / lietotnes.

CyberGhost ātruma testa apskats

Visi VPN palēnina jūsu interneta ātrumu pievienotās šifrēšanas dēļ, kas rada garāku datu pakešu maršrutu. Tomēr, ja VPN pārāk daudz palēnina jūsu ātrumu, iespējams, labāk būtu to vispār izvairīties.

Pārskatot CyberGhost VPN, mēs atklājām, ka pakalpojums darbojas labi, ja ir izveidots savienojums ar serveriem, kas atrodas jūsu tuvumā vai tuvumā. Bet kopš pagājušā gada’Pēc krituma dienests ir ievērojami uzlabojis savus standartus.

Man bija iespēja skatīties Netflix HD formātā, izmantojot CyberGhost, kas ir apliecinājums ātrākam ātrumam, ko tas tagad atbalsta. Pat tālu serveros veiktspēja vienmēr bija laba, un ping likmes bija zemas.

CyberGhost vs ExpressVPN

Šeit ir CyberGhost VPN un ExpressVPN salīdzinošo funkciju, cenu un daudz ko citu:

Iespējas ExpressVPN CyberGhostVPN
Cenu noteikšana (katru gadu) 99,95 USD (1 gada plāns) 99,00 USD (3 gadu plāns)
Serveri 3000+ 3400+
Protokoli OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec un SSTP OpenVPN, L2TP-IPsec un PPTP protokoli
Šifrēšana AES-256-CBC ar 2048 bitu DH atslēgu AES-256-CBC ar 2048 bitu DH atslēgu
Baļķi
P2P atļauts
Atrodas Lielbritānijas Virdžīnu salas Rumānija
Starpniekserveri
Vienlaicīgi lietotāji 3 5
Pievienotās funkcijas DNS / IPv6 aizsardzība pret noplūdēm, slēdzis un dalītā tunelēšana CyberGhost 6 klients operētājsistēmai Windows un Mac, kā arī automātiskā nogalināšanas slēdzis

CyberGhost un NordVPN

Salīdzinot NordVPN un CyberGhost VPN, šeit ir kopsavilkums par funkciju izcelšanu:

Iespējas NordVPN CyberGhostVPN
Cenu noteikšana (katru gadu) USD 107,55 (3 gadu plāns) 99,00 USD (3 gadu plāns)
Serveri 3200+ 3400+
Protokoli IKEv2, OpenVPN, DoubleVPN un SSTP OpenVPN, L2TP-IPsec un PPTP protokoli
Šifrēšana AES-256-CBC ar 2048 bitu DH atslēgu AES-256-CBC ar 2048 bitu DH atslēgu
P2P atļauts
Atrodas Panama Rumānija
Baļķi
Starpniekserveri
Vienlaicīgi lietotāji 6 5
Pievienotās funkcijas SmartPlay, sīpoli virs VPN, CyberSec un automātiskais nogalināšanas slēdzis, lieliski piemērots Netflix CyberGhost 6 klients operētājsistēmai Windows un Mac, kā arī automātiskā nogalināšanas slēdzis

Iegūstiet CyberGhost

CyberGhost ierīces saderības pārskats

Tāpat kā visi citi populārie VPN, arī CyberGhost pārliecinās, ka lietotāji var izmantot tā pakalpojumu visās populārajās platformās ar neticamu vieglumu un komfortu. Šis pakalpojums ir lieliski piemērots vidusmēra lietotājam, izmantojot īpašas operētājsistēmas Windows, Mac, Android un IOS lietotnes.

Tomēr, ja jūs izmantojat nišas platformu, piemēram, Linux vai FireStick, pakalpojums nepiedāvā lielu savietojamību, izņemot apmācības par to, kā tas izmanto savu pakalpojumu, izmantojot manuālu iestatīšanu šādās nišu ierīcēs..

CyberGhost 6 apskats

Pats labākais pakalpojumā, kas mūs visvairāk pārsteidza, bija CyberGhost 6 lietotāja saskarne savās Windows un Mac lietotnēs.

CyberGhost apskats

Pateicoties sešiem režīmiem, no kuriem katrs ir iezīmēts īpašai, pielāgotai pārlūkošanas pieredzei, CyberGhost 6 saskarne ikvienam lietotājam padara ārkārtīgi vieglu optimizētu darbu ar VPN..

Sākot ar straumēšanu un beidzot ar drošu sērfošanu, tiek parādīts viss, kas jums varētu būt nepieciešams VPN. Tālāk ir norādīts, kā jūs to varat lejupielādēt operētājsistēmā Windows un Mac:

 1. Izvēlieties cenu plānu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām
 2. Lejupielādējiet vietnē Windows pieejamo lietotni Windows vai Mac
 3. Izvēlēties instalēšanu
 4. Lietotne CyberGhost 6 ir gatava lieliskai pārlūkošanas pieredzei

CyberGhost VPN lietotne Firestick

Tagad pakalpojumu sniedzējs piedāvā savu Firestick VPN lietotni un pievienojas to pakalpojumu sniedzēju elites klubam, kuri šobrīd to dara, piemēram, PureVPN un ExpressVPN.

Šī lietotne ir viegli pieejama Amazon FireTV lietotņu veikalā, un to var lejupielādēt un iestatīt, vienkārši veicot meklēšanu tajā.

Visām lielākajām straumēšanas vietnēm, ieskaitot Hulu, Netflix US, Crunchyroll un Disney +, bija pieejama Firestick, lielā mērā CyberGhost.’Lieliska spēja izvairīties pat no spēcīgākajiem no ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem un VPN aizliegumiem šajās vietnēs.

CyberGhost Kodi apskats

Kodi pastāv kā viens no labākajiem jauninājumiem pēdējos gados, ļaujot mums straumēt tiešsaistes saturu visās mūsu ierīcēs. Tomēr atvērtā pirmkoda daudzplatformu izklaides lietotne ierobežojumus rada visam ģeogrāfiski ierobežotajam saturam.

Dažreiz lietotājiem var kļūt neiespējami pilnībā izbaudīt populāro straumēšanas bezmaksas multivides programmatūru. Šeit nāk labākais kodi vpn, un CyberGhost noteikti ir vārds, kas jums jāņem vērā, ja plānojat apņemties sasniegt šo mērķi.

Pakalpojumam ir gadu reputācija, lai atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotu saturu, un saskaņā ar mūsu CyberGhost VPN pārskatu Kodi mīļotāji par to noteikti var uzticēties pakalpojumam. Ja vēlaties izmantot Kodi ar CyberGhost VPN, rīkojieties šādi:

 1. Lejupielādēt Kodi no tv un turpināt ar iestatīšanu un instalēšanu.
 2. Reģistrēties kontam CyberGhost VPN.
 3. Izvēlieties jūsu cenu plāns.
 4. Droši Lietotāja akreditācijas dati.
 5. Lejupielādēt un uzstādīt specializētais operētājsistēmas klients no CyberGhost’vietne.
 6. Izvēlieties “Atbloķēt straumēšanu” ja esat lejupielādējis viņu Windows vai Mac lietotni.
 7. Izbaudi Kodi bez ierobežojumiem!

Ja jūs savā televizorā izmantojat Kodi, mēs iesakām iestatīt CyberGhost VPN maršrutētājā, lai jūsu Kodi tiktu automātiski izveidots caur drošu interneta savienojumu. Tur’Tā ir arī iespēja koplietot savu VPN tieši no datora.

Lietotājiem, kuri vēlas izmantot Kodi VPN kopā ar OpenVPN klientu, CyberGhost sniedz detalizētu rokasgrāmatu, kā to izdarīt arī.

Iegūstiet CyberGhost

Kā instalēt / savienot CyberGhost operētājsistēmā Windows

CyberGhost VPN nodrošina neticamu, īpašu Windows lietotni ar nosaukumu “CyberGhost 6”, kurā ir jauna aizraujoša lietotāja saskarne, kas atvieglo mijiedarbību ar VPN. To var iegūt šādi:

 1. Pierakstīties ar CyberGhost un atlasīt cenu plāns
 2. Tagad jums tiks izsniegti lietotāja akreditācijas dati, t.i., jūsu e-pasts un parole
 3. Lejupielādēt un uzstādīt CyberGhost 6 Windows lietotne no CyberGhost’vietne
 4. Izvēlieties no jebkuras no 6 pieejamajām iespējām
 5. Izbaudi droša piekļuve internetam, izmantojot CyberGhost VPN!

Kā iestatīt CyberGhost VPN operētājsistēmai Android

CyberGhost VPN Android lietotne tika parādīta to lietotņu sarakstā, kuras bija inficētas ar ļaunprātīgu programmatūru un kuras tika uzskatītas par uzmācīgām, taču, kad pārbaudījām, vai tās zina, tā’Tas ir pilnīgi skaidrs un drošs, lai lietotāji to lejupielādētu un iestatītu savās Android ierīcēs.

CyberGhost’Android lietotnei ir arī makeover ar jaunu satriecošu un ērti lietojamu dizaina saskarni, kurai ir visas jaunās no pakalpojumu sniedzēja funkcijām..

Šeit’Kā iestatīt CyberGhost VPN operētājsistēmā Android:

 1. Dodieties uz vietni https://www.cyberghostvpn.com/en_US/
 2. Noklikšķiniet uz cenu plāna’tas ir vispiemērotākais jums
 3. Maksājiet par abonementu pēc nepieciešamās informācijas ievadīšanas
 4. Droši lietotāja akreditācijas dati (lietotājvārds & Parole)
 5. Tagad dodieties uz Cyberghost’Lietotnes lapa pakalpojumā Google Play
 6. Pieskarieties “Uzstādīt”
 7. Kad lietotne ir instalēta, atveriet to un ievadiet savu lietotājvārdu un paroli
 8. Tagad jūsu lietotne būs gatava lietošanai

Lielākais izcēlums šeit bija tas, ka mēs varējām skatīties Netflix US, pateicoties CyberGhost Android VPN lietotnei, kas ir galvenā operatora iezīme.

Ja vēlaties iegūt Android VPN, tad CyberGhost var būt reāls kandidāts uz to.

CyberGhost pārlūkprogrammām Chrome un Firefox

CyberGhost VPN nenodrošina iedzimtu atbalstu tādām pārlūkprogrammām kā Chrome vai Firefox. Diemžēl nav pieejami īpaši paplašinājumi. Ja jūs joprojām vēlaties tos izmantot šajos pārlūkos, vislabāk ir lejupielādēt viņu ierīču drošības lietotnes, piemēram, Windows klienta instalēšana nodrošinātu, ka visas interneta darbības, ieskaitot tās, kas tiek veiktas pārlūkprogrammā, paliek privātas!

CyberGhost operētājsistēmai Mac OS

Ar ārkārtīgi lietotājam draudzīgu saskarni un jaudīgu funkciju integrāciju Mac OS ir iekarojis tirgu sev, kas gadu no gada turpina augt. Labākais vpn mac lietotājiem don’nepatīk pārāk daudz darbību, kad nepieciešams lejupielādēt jeb instalēt jebko, kā arī CyberGhost VPN’s Mac lietotne ir lieliski piemērota šim rēķinam:

 1. Tā’Tas ir neticami viegli instalējams šeit un šeit’parādi to’darīts:
 2. Dodieties uz CyberGhost VPN’vietnē un izvēlieties cenu plānu
 3. Maksājiet par pakalpojumu un pārliecinieties, ka jums ir akreditācijas dati
 4. No vietnes vai Itunes veikala lejupielādējiet un instalējiet īpašu Mac OS klientu
 5. Izbaudiet digitālo brīvību, CyberGhost ceļu!

CyberGhost iPhone un iPad ierīcēm

Apple’Tādas rokas ierīces kā iPhone un iPad ir iedvesmojušas pasauli to modernākā dizaina un inovāciju dēļ. Tomēr jūsu Apple ierīce nevar iztikt arī bez tiešsaistes drošības vai arī jūsu dati joprojām ir neaizsargāti. CyberGhost VPN ir viens lielisks risinājums, kad nepieciešams nodrošināt šādas ierīces holistiskā veidā. Instalēšanas soļiem rīkojieties šādi: (Vairāk instalēšanas rokasgrāmatu varat atrast mūsu labākajā vpn for iphone emuārā)

 1. Pierakstīties izmantojot CyberGhost VPN, izvēloties cenu plānu un samaksājot
 2. Kad esat ieguvis lietotāja akreditācijas datus, lejupielādēt specializētā lietotne IOS CyberGhost no iTunes veikala
 3. Uzstādīt un baudiet drošu un netraucētu pārlūkošanas pieredzi savā Apple ierīcē

Iegūstiet CyberGhost

CyberGhost klientu atbalsta pārskats

Saskaņā ar mūsu CyberGhost VPN pārskatu 2020. gadā, viena no labākajām lietām pakalpojumā ir tā augstie klientu atbalsta standarti, kas pieejami jūsu rīcībā neatkarīgi no tā, ar kādām problēmām jūs saskaraties. Ir pieejama tiešsaistes tērzēšanas funkcija, kas izrādās ļoti atsaucīga, sniedzot detalizētas atbildes uz visiem jautājumiem, kas lietotājiem varētu būt.

CyberGhost klientu atbalsta pārskats

Sākot ar Netflix atbloķēšanu un beidzot ar speciālajiem P2P serveriem, atbalsta vadītāji var jums palīdzēt novērst visas problēmas vai problēmas. Vēl viena lieliska iezīme, ar kuru mēs saskārāmies, bija detalizēti ceļveži, kas ir nodalīti atbilstoši katrai operētājsistēmai, padarot lietotājam raksturīgāku iespēju orientēties noteiktos interesējošos tematos..

CyberGhost protokoli / šifrēšanas pārskats

CyberGhost pieteikšanās

Lietotāja akreditācijas dati ir jūsu unikālā identitāte, vienlaikus abonējot jebkuru pakalpojumu un iegādājoties tos vietnē CyberGhost, nav tik grūts uzdevums. Lai gan jums nav nepieciešams konts 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijai, vēlāk jums būs nepieciešams lietotājvārds un parole, lai piekļūtu VPN’īpašām lietotnēm vai vēlāk pieprasiet atmaksu.

Lai iegūtu lietotāja akreditācijas datus, ievadiet derīgu e-pasta adresi un atlasiet cenu plānu, kas atbilst jūsu privātuma vajadzībām un budžeta prasībām. Aizpildiet maksājuma informāciju un pabeidziet norēķinu procesu. Pēc tam jums būs jāiestata parole.

Mēs iesakām lietotājiem iestatīt spēcīgas paroles, kurās ir gan lielie, gan mazie burti, vismaz viens cipars un viens simbols. Spēcīga parole nozīmē, ka tā’Hakeriem un snooperiem ir grūti to uzminēt, pamatojoties uz tīru veiksmi.

Kad esat iestatījis paroli, e-pasts un parole kļūst par derīgiem lietotāja akreditācijas datiem, un jums tie jāatceras vai jāizmanto uzticama lietotne, lai to izdarītu jūsu labā. Lai pieteiktos, vienkārši ievadiet akreditācijas datus lietotnes vai vietnes pieteikšanās lapā.

CyberGhost Crack apskats

Lai gan meklētājprogrammās var atrast daudz rezultātu, ja mēģināt atrast CyberGhost Crack iestatījumus, mēs iesakām tos nemeklēt. Saskaņā ar mūsu CyberGhost VPN pārskatu, pakalpojumam tiešsaistē nav pieejama ticama plaisa, un visi, kas apgalvo, ka tādi ir, ir ļaunprātīgas, ar ļaunprātīgu programmatūru inficētas saites, kas var kaitēt jūsu datoram un privātiem datiem.

CyberGhost apskats Reddit

Profesionāli pārskati lielākoties neatšķiras no tā, ko lietotāji domā un izjūt par noteiktu pakalpojumu, jo abi no tiem ir nepievilti un brutāli godīgi. Reddit mitina visdažādākos pavedienus par visām tēmām, īpaši no lietotājiem iegūtiem VPN pārskatiem, padarot to par lielisku vietu, kur meklēt, lai saprastu, kā lietotāji uztver noteiktu pakalpojumu. Uzziniet vairāk par CyberGhost, jo tas tiek atzīts par labāko reddit vpn 2020. gadā.

Saskaņā ar mūsu CyberGhost VPN pārskatu, mēs saskaramies ar dažādiem komentāriem par pakalpojumu sniedzēju’s vispārējais pakalpojums. Viens lietotājs, kurš ļoti ilgi bija kopā ar pakalpojumu sniedzēju, apgalvo, ka ne visi tā serveri ir pietiekami labi, lai nodrošinātu uzslavas vērtu lietotāja pieredzi.

Ziņojumā lietotājs arī norādīja: ja vēlaties izmantot VPN visoptimālākajā veidā, pārliecinieties, vai esat izvēlējies serverus savas atrašanās vietas tuvumā.

CyberGhost VPN atsauksmes

Lietotāju norādītās nopietnās bažas par CyberGhost VPN ir arī patētiskā Android lietotne, kas izrādās uzmācīga un kurai ir nepieciešams kapitālais remonts. Tas ilgu laiku ir bijis problemātisks, un lietotāji, šķiet, bija izslēgti no visas lietotnes, sākot no veiktspējas un beidzot ar ļaunprātīgas programmatūras klātbūtni, iesakot jums palikt prom no tās..

CyberGhost lietotāji

CyberGhost alternatīvs pārskats

Kaut arī CyberGhost VPN ir labs, tas nav labākais pakalpojumu sniedzējs. Pakalpojums joprojām ir diezgan vienkāršs, un tajā nav daudz jaunu iespēju. Citi mūsdienīgāki pakalpojumu sniedzēji, piemēram, PureVPN, ExpressVPN, IPVanish, uzlaboto funkciju sarakstā piedāvā lielāku dažādību.

Sadalītā tunelēšana, Netflix atbloķēšana, nišas platformām paredzētas lietotnes, piem. Firestick, Sīpols virs VPN, dubultā VPN - tā ir regulāra darījuma sastāvdaļa galvenajos VPN pakalpojumu sniedzējos.

Tātad, ja jūs meklējat kaut ko labāku nekā CyberGhost, izvēlieties tādus pakalpojumu sniedzējus kā NordVPN, ExpressVPN, PrivateVPN. PureVPN un IPVanish.

CyberGhost pārskatīšanas FAQ

Vai CyberGhost VPN ir drošs?

Izmantojot AES-256 līmeņa šifrēšanas standartus, bezkompromisa nulles žurnālu politiku, Kill Switch un virkni citu visaugstākās kvalitātes funkciju, mēs varam apliecināt, ka CyberGhost VPN ir ļoti drošs un drošs..

Ko dara bezmaksas CyberGhost?

Lai to aprakstītu vienā vārdā, viss. Jūs iegūstat pilnīgu piekļuvi VPN iespējām. Ja lietotāji joprojām nav apmierināti, CyberGhost VPN pat nodrošina 30 dienu atmaksas politiku pēc tam, kad esat samaksājis par noteiktu cenu plānu.

Kas ir CyberGhost 6??

Seši apzīmē lietotājam piedāvātās sešas iespējas, kas pārstāv populārākos VPN izmantošanas mērķus, ieskaitot anonīmu sērfošanu, anonīmu torrentu, aizsargātu Wi-Fi, atbloķētu straumēšanu, atbloķētu pamata vietnes un izvēlētos manu serveri. Katra no šīm iespējām, noklikšķinot uz, atver interfeisu, kurā ir daudz lietotājam draudzīgu, pielāgotu funkciju, kas optimizētas paredzētā mērķa labākajai apkalpošanai..

Ir ieteicams CyberGhost VPN?

Noteiktākais, JĀ!

CyberGhost VPN dažreiz piedzīvoja standartu pazemināšanos, taču tas atgriezās absolūti izcili.

Tās galvenās problēmas, piemēram, mainīgs ātrums, lietotņu kļūdas un lēns tērzēšanas atbalsts, ir atrisinātas, un šī VPN darbība visos kontos tagad ir līdzvērtīga nozares labākajiem pakalpojumu sniedzējiem..

CyberGhost ir ļoti drošs VPN pakalpojums, kas neglabā žurnālus un tā atrašanās vietu Rumānijā, ļauj lietotājiem piedāvāt maksimālu anonimitāti un drošību.

Abonējot CyberGhost, jūs reģistrēsities, lai iegūtu labāko pieredzi. Nav IP noplūžu, kas tai ļautu darboties Netflix, Tor un pat Torrents.

Joprojām ir daudz neapmierinātu CyberGhost lietotāju, ņemot vērā pagātnes veiktspējas trūkumu, bet, ja viņi pakalpojumam piešķirs jaunu iespēju, viņi uzvarēja’t ir vīlušies.

Похожие статьи

 • IPVanish pārskats 2020

  Jurisdikcija Amerikas Savienotajās Valstīs Cena 6,49 USD / mēnesī Serveri 1000+ Žurnālu nav Šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Jā Ieteicams...

 • IVPN pārskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Gibraltārā Cena 8,33 Serveri 3152 Žurnāli Nē Šifrēšana AES-256 Atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Jā Ieteicams Jā Vietne...

 • Privātā tuneļa pārskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Amerikas Savienotajās Valstīs Cena 3 USD / mēnesī (36 USD par gada plānu) Serveri 22 Serveri 12 valstīs Žurnāli Uztur slepenus žurnālus 14 dienu šifrēšanai...

 • Betternet VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Kanādā Cena 2,99 USD / mēn par 1 gada plāna serveriem 10 serveriem 10 valstīs Žurnāli Žurnāli Lietotāja datu šifrēšana AES-256 (samaksāts) | AES-CBC-128 bits...

 • SpyOff VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija San Marino Cena 9,99 Serveri 300+ Žurnālu Nē Šifrēšana AES-256 Atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Jā Ieteicams Jā Vietne...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me