CactusVPN pārskats – Zvaigžņu pakalpojums – 4 zvaigznes

Jurisdikcija Moldovā
Cena Mēnesī 3,25 USD
Serveri 26 serveri
Baļķi Nav žurnālu
Šifrēšana 256 bitu
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://www.cactusvpn.com/
Saderība Windows, Android, Apple, Desktop, Chrome, Firefox, FireTV

Starp simtiem pastāvošo VPN ir ļoti maz, kas var izcelties tā, lai nodrošinātu ne tikai labāko VPN pakalpojumu, bet arī piedāvā iesaistošu lietotāju pieredzi, jo gandrīz katrs pakalpojuma aspekts ir daudz satriecošāks nekā pēdējais..

Mums jāatzīst, ka mēs to nedarījām’Mums ir daudz cerību, kad domājām pārskatīt CactusVPN, taču bijām pārsteigti. CactusVPN ir viens no vispievilcīgākajiem VPN, ar kuriem esam saskārušies. Veidotājiem, kas to aiz muguras, noteikti ir acs sīkumiem. Neviens akmens netika atstāts neapgriezts neatkarīgi no tā, vai tas bija mājas lapas veidošanas laikā, vai kāds no tās VPN līdzekļiem, demonstrējot to veiktspēju, VPN klienta lietotnes vai kāds cits pakalpojuma aspekts.

Mums tas ir jāatzīst, Mēs esam pārdoti! CactusVPN ir viens no labākajiem pakalpojumiem, ko atradīsit, īpaši, ja esat iesācējs, kurš to nedara’t neko daudz nezina par VPN. Tirgū ir lielāki, daudz vairāk izveidoti VPN pakalpojumi, taču tikai daži no tiem pietuvina CactusVPN dzīvotspēju..

Tātad, lai uzzinātu tālāk, šeit ir pilns CactusVPN pārskats, kurā ir kritika par tā cenu plāniem, maksājuma metodēm, vietnes UI & UX, klientu lietotnes, funkciju veiktspēja un citas iespējas, ko piedāvājuši mūsu recenzenti.

CactusVPN cenu plāni

VPN kļūst aizvien jutīgākas pret precēm, jo ​​tirgū ienāk arvien vairāk pakalpojumu sniedzēju, tādējādi palielinot konkurenci un likmes ievērojami pazeminoties. Tātad, ar tik lielu konkurenci vilkšanā, pakalpojumu sniedzējs šodien’s pasaulei ir jāpatur savi cenu plāni pieņemamā diapazonā un jāļauj pietiekami daudz iespēju, lai pielāgotos pēc iespējas vairāk lietotāju veidiem, un CactusVPN tieši to arī dara.

CactusVPN šobrīd piedāvā 4 cenu noteikšanas plānu veidus:

 • ASV VPN
 • Lielbritānijas VPN
 • VPN + SmartDNS
 • SmartDNS

Kaktusa VPN gada cena

Kaktusa VPN ceturkšņa cenu noteikšana

Kaktusa VPN mēneša cenas

Mums jānovērtē fakts, ka CactusVPN saviem lietotājiem piedāvā īpašus ASV un Lielbritānijas plānus, kas ir rets notikums VPN domēnā, kur vairums pakalpojumu sniedzēju koncentrējas uz vienotu plānu nodrošināšanu, vienīgā atšķirība ir abonēšanas ilgumā. SmartDNS šeit tiek piedāvāts arī atsevišķi, kas ir pluss, jo dažu pēdējo gadu laikā ir strauji palielinājies nišu ierīču, piemēram, mediastreamers, pārdošanas apjomi..

Īpašs SmartDNS plāns būtu lieliski piemērots šādiem klientiem ar unikālām prasībām, kā viņi to vēlētos’Nebūtu spiesti pirkt VPN savienojumu, kas viņiem nav noderīgs tikai tāpēc, ka viņi vēlas piekļūt pakalpojumu sniedzējam’s SmartDNS funkcija.

Turklāt šie plāni tiek piedāvāti mēneša, ceturkšņa un gada abonementos. Ļaujiet’Pārskatiet katru atsevišķi:

ASV VPN:

 • Mēneša abonements: USD 4,99 mēnesī, par kuru jāmaksā vienreiz
 • Ceturkšņa abonements: USD 12,99 rēķins vienreiz (4,33 USD mēnesī)
 • Gada abonements: USD 38,99 rēķins vienreiz (USD 3,24 mēnesī)

Šis plāns ietver piekļuvi 4 serveriem, kuru pamatā ir ASV, un visām citām funkcijām, ko piedāvā CactusVPN, izņemot P2P koplietošanu un SmartDNS pakalpojumu. KaktussVPN’Šī pakalpojuma cenu plāni nav pārāk slikti, ja ar šī plāna palīdzību jūs atbloķējat tādas ASV vietnes kā ģeogrāfiski ierobežotas iespējas kā Netflix. Gada plāns piedāvā ļoti labu darījumu, taču mēs uzskatām, ka šis ceturkšņa plāns ir jāsamazina līdz vismaz USD 10 rēķiniem vienreiz, ja pakalpojumu sniedzējs vēlas padarīt to pievilcīgāku.

Lielbritānijas VPN

 • Mēneša abonements: USD 4,99 mēnesī, par kuru jāmaksā vienreiz
 • Ceturkšņa abonements: USD 12,99 rēķins vienreiz (4,33 USD mēnesī)
 • Gada abonements: USD 38,99 rēķins vienreiz (USD 3,24 mēnesī)

Ar precīzi identisku cenu noteikšanu ASV VPN plānam, mūsu spriedums par Lielbritānijas cenu plānu paliek tāds pats kā ASV VPN plānam. Ceturkšņa plāna cena ir jāsamazina vēl nedaudz, tāpat kā ASV VPN plānam. Jums tiek piedāvāti 4 Lielbritānijas serveri un pieeja visām citām šī plāna premium funkcijām.

VPN + viedais DNS plāns

 • Mēneša abonements: USD 6,99 mēnesī, par kuru jāmaksā vienreiz
 • Ceturkšņa abonements: USD 17,99 rēķins vienreiz (USD 5,99 mēnesī)
 • Gada abonements: USD 54,99 rēķins tiek izrakstīts vienreiz (USD 4,58 mēnesī)

Šis plāns ir viens no visaptverošākajiem starp visiem piedāvātajiem plāniem. VPN + viedais DNS plāns ietver piekļuvi visām tā premium funkcijām, kā arī pilnu serveru sarakstu, kurā kopumā ir 23 serveri. Šajā plānā ir iekļauts arī SmartDNS pakalpojums, tādējādi padarot šo plānu par labāko tiem lietotājiem, kuriem ir vajadzīgas VPN dažādās ierīcēs, tai skaitā mediju straumētājos..

Runājot par šī plāna cenām, mēneša abonēšanas cena 6,99 USD ir diezgan zema, salīdzinot ar citiem vairāk iedibinātiem pakalpojumu sniedzējiem, kuri piedāvā savus mēneša plānus diapazonā no 8-10 USD. Ciktāl tas attiecas uz ceturkšņa un gada abonēšanas plāniem, starp tiem nav lielu cenu atšķirību, kas ir liels faktors, jo tas ļauj lietotājam izvēlēties īstermiņa ceturkšņa plānu, neradot viņam daudz par neērtībām.

SmartDNS plāns:

 • Mēneša abonements: USD 4,99 mēnesī, par kuru jāmaksā vienreiz
 • Ceturkšņa abonements: USD 12,99 rēķins vienreiz (4,33 USD mēnesī)
 • Gada abonements: USD 38,99 rēķins vienreiz (USD 3,24 mēnesī)

Kaut arī mums patīk citi plāni, mēs uzskatām, ka SmartDNS plānu cenas ir mazliet par augstu, it īpaši ceturkšņa plānam. Ja CactusVPN šajā plānā nepiedāvā neko citu, kā vien SmartDNS pakalpojumu, tad tam ir jāpazemina cenas, lai šis plāns šķistu mazliet pievilcīgāks. Joprojām ir laba iniciatīva, kuru mēs ļoti novērtējam!

CactusVPN apmaksas metodes:

Daudzas norēķinu metodes atvieglo tiešo lietotāju, jo tas palielina elastīgumu attiecībā uz izvēles iespējām, kādas lietotājam ir tādā veidā, kā viņš vēlas maksāt par cenu plānu. CactusVPN piedāvā lielisku maksājumu iespēju repertuāru, kas ietver:

 • PayPal
 • Kredītkarte / debetkarte
 • Bitcoins un Altcoins
 • Qiwi
 • WebMoney
 • Boleto Bancario
 • Yandex nauda
 • AliPay

Kaktusa VPN apmaksas metodes

Sarakstā ir gandrīz visas populārās iespējas, kuras mūsdienu lietotājs pieprasa no VPN sniedzēja. Mums patīk veids, kā CactusVPN piedāvā Bitcoin kā maksājuma iespēju, jo tas ļauj lietotājam kontrolēt savu privātumu, veicot maksājumu.

CactusVPN bezmaksas izmēģinājuma pārskats

Bezmaksas izmēģinājums ātri kļūst par retumu VPN domēnā, un daudzi pakalpojumu sniedzēji atgriežas pie vecās skolas pieejas - nepiedāvāt lietotājam iespēju izmantot produktu, pirms tas ir pilnībā samaksājis par cenu plānu. Šī pieeja var izslēgt daudzus lietotājus, un pat ja tā nenotiek, pastāv liela iespējamība, ka pēc sliktas pieredzes ar jūsu pakalpojumu lietotājs badmouth sniedz jūsu pakalpojumu visā internetā ar tik mežonīgu pieskārienu, ka jūsu pakalpojums nopietni ietekmē tā zīmola tēla atspoguļojums tirgū.

Bezmaksas izmēģinājumi ar nulles saistībām ir vislabākais VPN buferis, kas var būt pret šo problēmu, jo tie ļauj lietotājam pilnībā pārbaudīt pakalpojumu un būt apmierinātiem, pirms tas pāriet uz cenu plāna iegādi. Izmantojot bezmaksas izmēģinājumu, pat ja lietotājs nav apmierināts, viņš tikai nedarīsies pirkt. Netika nodarīts liels kaitējums zīmola imidžam.

CactusVPN šobrīd piedāvā bezmaksas izmēģinājuma plānu, kurā tiek runāts par pakalpojuma sniedzēja uzticību savam produktam - jēdziens, kas palielina lietotāju uzticības daudzveidību..

Kaktusa VPN bezmaksas izmēģinājuma versija

Mēs izmēģinājām CactusVPN bezmaksas izmēģinājuma pakalpojumu un pēc tam pieņēmām lēmumu veikt pilnīgu šī pakalpojuma pārskatu. Vairāk nekā puse no veiktspējas funkcijām, kuras mēs kritizējām šajā pārskatā, tika pārbaudītas bezmaksas izmēģinājuma laikā, jo pakalpojuma bezmaksas un maksas versijās nebija būtiskas atšķirības..

Bezmaksas 24 stundu izmēģinājums

Vienīgais, ko mēs vēlētos, lai CactusVPN mainītu, ir bezmaksas izmēģinājuma laiks, jo šobrīd tas ir tikai ierobežots līdz 24 stundu periodam, kas ir diezgan zems. Mēs iesakām CactusVPN palielināt šo periodu vismaz līdz 72 stundām tāpat kā NordVPN.

CactusVPN piedāvā arī sava SmartDNS pakalpojuma 7 dienu izmēģinājumu, tāpēc tas pat var ievērot savas politikas un replicēt to VPN bezmaksas izmēģinājumā..

Bezmaksas SmartDNS 7 dienu izmēģinājuma versija

Bet CactusVPN piedāvā arī 30 dienu atmaksas politiku, lai mēs varētu novērtēt, ka tās bezmaksas izmēģinājuma politikas ir ārkārtīgi patērētājam draudzīgas..

CactusVPN lietotņu saderības pārskats:

Šis pakalpojumu sniedzējs atkal uztver kūku ar šo funkciju, jo piedāvā īpašas klientu lietotnes šādām OS un ierīcēm:

 1. Windows
 2. Mac
 3. iOS
 4. Android
 5. Android TV
 6. FireTV

Lai gan gandrīz katrs cits pakalpojumu sniedzējs tagad piedāvā klientu lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS un Android, īpašas lietotnes Android TV un FireTV nav tik izplatītas. Tas ir tāpēc, ka tās ir diezgan nišas ierīces, tāpēc klienta lietotnes izveidošana tām prasa daudz pūļu un, pats galvenais, apņemšanos nodrošināt labāku lietotāja pieredzi. CactusVPN ir paveicis papildu jomu, nodrošinot, ka tā repertuārā ir vairāk nekā tikai pamata klientu lietotņu piedāvājumi, tāpēc tas mūsu pārskatā saņem augstu novērtējumu.

CactusVPN lietotnes

Mēs patiešām vēlamies, lai šis pakalpojumu sniedzējs savam repertuāram pievienotu pārlūka paplašinājumus un palielinātu specializētā atbalsta apjomu, ko tas pašreiz sniedz lietotājiem vēl vairāk.

CactusVPN servera apskats

Viena vieta, kur mēs uzskatām, ka CactusVPN ir plaši uzlabojami’s citādi zvaigžņu pakalpojums ir tā servera skaits. Pašlaik CactusVPN piedāvā 23 VPN serverus 17 vietās tīklā, kas atrodas 14 valstīs, un tas ir jāuzlabo, lai tas konkurētu ar lielākiem VPN tirgū, kuru serveru skaits dažreiz ir tūkstošos, piemēram, ExpressVPN un PureVPN..

CactusVPN servera atrašanās vietas

Ne tas, ka tā serveri don’t ir labi, tie ir lieliski visās metrikās. Pārsteidzoši, ka neviens no viņiem mūsu pārbaužu laikā nebija pārpildīts, un arī ātrumi bija lieliski.

Kad mēs izveidojām savienojumu ar serveri Sidnejā, Austrālijā no ASV, izmantojot 50 Mb / s savienojumu, no mūsu ātruma testiem ieguvām šādus rezultātus:

CactusVPN ātruma pārbaude

Lejupielādes ātrums samazinājās par gandrīz 27%, bet augšupielādes ātrums bija ievērojams, sasniedzot 41,7 Mbit / s, un tas nav slikts VPN iespējotajam interneta savienojumam..

Serveriem arī izdevās atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu tādās vietnēs kā Netflix US.

Rezultātos var redzēt sci-fi filmu Ex-Machina, kas nav pieejama citās valstīs, izņemot ASV. Un, ja VPN, atbloķējot Netflix US, tad tam bija jābūt lieliskam, jo ​​tas ne tikai apiet vietnes ģeogrāfiskos ierobežojumus, bet arī spēja apiet VPN aizliegumu vietnē, kas ir neticami, ka pat dažiem Populārākie VPN var sakrist.

CactusVPN pārskats - Zvaigžņu pakalpojums - 4 zvaigznes

Bet viena lieta, ko mēs nekad nenovērtētu ar CactusVPN, ir tai piemītošais godīgums - ļaut lietotājam uzzināt pašreizējo VPN statusu.

Ieejot vietnes klientu apgabalā, mēs redzējām piezīmi ar nosaukumu “Pakalpojuma statuss” paziņojot mums, ka BBC iPlayer pašlaik nevar atbloķēt caur CactusVPN. Tā nav tikai reta parādība, bet arī unikāla īpašība, kas atšķir CactusVPN no citiem tirgū esošajiem VPN, kuri pastāvīgi turpina tirgot noteiktu pazīmi pat tad, ja viņi to nespēj..

Pat ja BBC iPlayer to nedara’Pašlaik sadarbojamies ar CactusVPN, mēs to parasti nenovērtējam, jo, ja pakalpojumu sniedzējs ir godīgs pret saviem lietotājiem, tas viņus nenolaidīs un centīsies pēc iespējas ātrāk atjaunot pakalpojumu un darboties ar to..

CactusVPN pārskats - Zvaigžņu pakalpojums - 4 zvaigznes

Vietnes lietotāja saskarne un UX

Tikai nedaudziem VPN ir pievērsta tik liela uzmanība detaļām, kad runa ir par vietnes izveidi’Tas ir ne tikai interaktīvs, bet arī informatīvs par katru pakalpojuma kā CactusVPN aspektu.

Kā bija redzams cenu veidošanas veidos, tika parādīti serveri un tika izveidota lapa, kurā bija norādītas tīmekļa vietnes, kurām ierobežota pieeja, kuru CactusVPN var atbloķēt, CactusVPN ir iestatījis etalonu, kā VPN vietnei vajadzētu būt perfektai sajaukšanai starp būdams āķīgs, tomēr pateikt visu.

CactusVPN pārskats - Zvaigžņu pakalpojums - 4 zvaigznes

CactusVPN drošība un tiešsaistes tērzēšanas funkcija

Sakarā ar pēkšņo VPN programmatūras popularitātes pieaugumu un pieaugošo izpratni par to, cik svarīgi ir dati un kā tos var izmantot nožēlojamiem mērķiem, daudzi apšaubāmi pakalpojumi ienāca tirgū, mēģinot izmantot savu VPN pakalpojumu kā fasādi, lai apkopot lietotāju datus, izmantojot viņu klientu lietotnes. Pēc tam šie dati tiek nosūtīti reklāmdevējiem, aizpildot visu apburto loku.

Viens liels veids, kā uzzināt, vai VPN to izbauda, ​​ir izlasīt tās privātuma politiku, kurā īpaši minēts veids, kādā tas reģistrē lietotāja datus. Šie politikas dokumenti var būt garlaicīgi lasīt, taču, lai tos saprastu, VPN izpratne ir ļoti svarīga’politika, izmantojot mūsu datus.

CactusVPN žurnālu politika

Tomēr CactusVPN to nedara’Izvairieties no šādām apšaubāmām darbībām, un privātuma politikā ir skaidri minēts, ka viņi to nedara’t reģistrējiet jebkāda veida lietotāja datus, pat ne patērētajam joslas platumam vai lietotāja sesijas laikam. Tas ir tik tīrs, cik viņi nāk, tāpēc tam var uzticēties.

Tas arī piedāvā vairāku protokolu atbalstu, ieskaitot OpenVPN, IKEv2, PPTP, L2TP / IPsec, SSTP un SoftEther, tāpēc CactusVPN ir diezgan drošas drošības un anonimitātes aizsardzības iespējas..

Nāk uz atbalsta funkcijām, CactusVPN’Tiešsaistes tērzēšanas atbalsta funkcija bija ļoti atsaucīga, lai atrisinātu vai atbildētu uz jautājumiem, kurus mēs uzdevām tā atbalsta aģentam.

CactusVPN Live Chat atbalsts

Tam ir arī iespēja paaugstināt biļeti, ja rodas sarežģītāka problēma, kuras novēršanai eksperts prasa tehnisku problēmu novēršanu.

Secinājums

Mūsu galīgais spriedums ļoti atbalsta CactusVPN, jo tas piedāvā visaptverošu, vispusīgu VPN pakalpojumu, kas stingri iestājās pret dažiem diezgan spēcīgiem mūsu pārbaudījumiem. Tam ir daži trūkumi, taču tie ir diezgan nelieli un tos var diezgan viegli izlīdzināt.

CactusVPN no mūsu gala saņem 4 zvaigznes, jo tas ir stingri ieteicams pakalpojums, kuru noteikti var gūt labums no lietotājiem ar visa veida vajadzībām. Sākot ar drošību un beidzot ar vietnes atbloķēšanu, šis VPN spēj atrisināt visas jūsu datu privātuma un interneta brīvības problēmas! Izmēģiniet to un ļaujiet mums uzzināt, kāda ir jūsu pieredze zemāk esošajos komentāros!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me