Browsec VPN pārskats 2019. gads

Jurisdikcija Krievija
Cena USD 1,99 mēnesī par 1 gada plānu
Serveri 36 serveri 32 vietās
Baļķi Veikali Baļķi
Šifrēšana Starpniekservera pakalpojums (bez šifrēšanas)
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://browsec.com/lv/
Saderība Darbvirsma, Chrome

Browsec ir starpniekservera pievienojumprogramma / paplašinājums pārlūkprogrammām, kas atvieglo piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam visā pasaulē. Tā kā klientu skaits palielinās līdz 3 000 000, starpniekserveris / VPN mēdz būt diezgan populārs. Pakalpojumu, ko pārvalda LLC pārlūkprogramma, pat piedāvā īpašu VPN lietojumprogrammu Android un iOS lietotājiem. Tomēr, tā kā tā ir balstīta uz Krieviju, pastāv neliela neskaidrība par tās sniegto drošību un anonimitāti. Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet šo detalizēto pārskatu Pārlūkot VPN.

Pārlūkprogramma dažos apgabalos ir laba, taču tā joprojām piedāvā daudz kritiskas drošības un citas funkcionālās iespējas. Nav darbvirsmas lietotņu operētājsistēmai Windows vai Mac OS, tas tā nav’t atbalsta Torrenting, nē’t ir ātrs ātrums vai izslēgšanas slēdzis. Klientu atbalsts joprojām tiek veikts, izmantojot novecojušo biļešu pārdošanas metodi, un, visbeidzot, OpenVPN netiek atbalstīts, un tas arī neatrodas drošā jurisdikcijā..

Bet šīs problēmas pastāvēs, jo Browsec ir vidēja līmeņa pakalpojums ar zemiem kvalitātes un apkalpošanas standartiem, tāpēc, ja jūs to nedarīsit’Ja nevēlaties panākt kompromisu par šiem trūkumiem, nākamā labākā alternatīvā rīcība būtu meklēt funkcijām bagātu un zemu izmaksu labāko VPN, piemēram, Surfshark.

Vienkāršiem vārdiem sakot, kodolīgi sakot, Surfshark ir viss, kas nav pārlūkā Browsec’t, tāpēc gudrāka izvēle būtu meklēt iepriekšējo.

Sniedzēji

Atbloķē Netflix

Ātrumi

Šifrēšana

Protokoli

Vairāki pieteikumi

Cenu noteikšana

Atsauksmes

Vietne

Surfshark Pārlūkot VPN
Virs vidējā Zem vidējā
AES-256 šifrēšana visos protokolos, kurus tā atbalsta AES-256 šifrēšana visos protokolos, kurus tā atbalsta
OpenVPN & IKEv2 Netiek piedāvāts OpenVPN protokols
Neierobežots savienojums vienā abonementā 5
USD 1,99 mēnesī (2 gadu plāns), iekļaujot visas funkcijas 3,33 USD / mēnesī par gada abonēšanas plānu (39,99 USD vienreiz jāmaksā)
Pārskats par Surfshark Pārlūkot VPN
Apmeklējiet Surfshark Apmeklējiet vietni Browsec VPN
 • Drošība
 • Pārredzamība
 • Cenu noteikšana
 • Serveri
 • Performance
 • Saderība
 • Atbalsts

Šeit nav pārsteigumu, jo arī pārlūks Browsec piedāvā AES-256 militāras pakāpes šifrēšanu, lai aizsargātu lietotāja datus, kas iet caur tā VPN savienojumiem.

Tā ir neatņemama drošības funkcija, bet ne kaut kas tāds, ko mēs uzskatītu par ārkārtēju, jo katrs pakalpojumu sniedzējs sagaida, ka tā šifrēšanas līmeni piedāvās kā necaurlaidīgu.

Neviens hakeris nevar atšifrēt jūsu datus, ja tie ir šifrēti, izmantojot AES-256 šifrus.

Pārlūkprogrammā šis šifrēšanas līmenis kļūst vēl svarīgāks, jo pakalpojumu sniedzējs to nedara’t nepiedāvā OpenVPN protokola atbalstu, tādējādi pārvēršot šifrēšanu par vienīgo barjeru, kas atrodas starp hakeriem un sensitīvu lietotāju datiem.

Contents

Browsec Protocols atbalsta pārskats

Mūsu pārlūkprogrammas Browsec VPN pārskats atklāj, ka pakalpojumu sniedzējs nespēj ievērot savu ierakstu līniju “BrowsecVPN - privātums un drošība tiešsaistē” nepiedāvājot atbalstu tādiem drošiem protokoliem kā OpenVPN.

PārlūkotVPN’Kopējais drošības profils ir labs, bet sniedzējs’Protokola piedāvājums ir novecojis un nav tik drošs saskaņā ar mūsdienu nozares standartiem.

Tie, kas izmanto pārlūka paplašinājumu, tehniski izveido drošu savienojumu, izmantojot PPTP protokolu. Tas, iespējams, ir visvājākais un visneaizsargātākais protokola drošības ziņā, un vairums labāko pakalpojumu sniedzēju ir pārtraucis tā izmantošanu, taču BrowsecVPN turpina to izmantot kā savu primāro pārlūka paplašinājumu protokolu, kas rada nepatiku..

iOS un Android lietojumprogrammas vienlaikus izmanto IPSec un L2TP. Pakalpojums nepiedāvā OpenVPN (TCP un UDP protokoli) atbalstu, kas ir nedaudz dīvaini, jo pakalpojumu sniedzējam ir viss kārtībā, piemēram, militāras pakāpes šifrēšana un droša reģistrēšanas politika, izņemot šo.

Neskatoties uz to, ka pakalpojumu sniedzējs piedāvā militāras pakāpes šifrēšanu, kas ir pietiekami labs, lai jūsu dati būtu droši, drošu un nozares standarta protokolu nepiedāvāšana ir kaut kas tāds, ko mēs nevaram apdraudēt, un tas liek mums pazemināt pakalpojumu sniedzēja drošības līmeni.

Browsec privātuma un drošības pārskats

Saskaņā ar mūsu Browsec VPN pārskatu pakalpojums saka, ka tas aizsargā jūsu trafiku visur un nodrošina pilnīgu anonīmu pārlūkošanu.

Lai rūpīgi pārbaudītu šo prasību, mums jāpārbauda, ​​vai pakalpojumu sniedzējam izdodas saglabāt jūsu reālo IP aizsargātu vai nē.

Mēs izturējām pārlūkprogrammu Browsec, izmantojot mūsu standarta IP noplūdes testus, un apmierinoši - pārlūkprogramma Browsec to nedarīja’t IP noplūde, izmantojot jebkuru iespējamo veidu.

WebRTC un HTTP pieprasījuma noplūdes:

 • https://browserleaks.com/webrtc (Notīrīt)
 • https://www.doileak.com/ (Notīrīt)

DNS noplūde:

 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/ (Notīrīt)
 • https://www.dnsleaktest.com/ (Notīrīt)

IPv4 / IPv6 un Torrent IP noplūdes:

 • https://ipleak.net/ (Notīrīt)
 • https://ipx.ac/run/ (Notīrīt)

Bet, neskatoties uz to, ja jūs izmantojat pakalpojumu pārlūkprogrammā, izmantojot tā papildinājumu, ieteicams bloķēt WebRTC un Flash Player, lai saglabātu jūsu IP aizsardzību. Tā’Tas noteikti ir handikaps, bet jūs varat’neatstājiet lietas atvērtas pat vismazākajām ievainojamībām, kad runa ir par jūsu drošību.

Browsec Jurisdikcijas apskats

Neparasti, ka tas ir VPN pakalpojums, kas atrodas Krievijā, ir vieta, kas bēdīgi slavena ar problemātiskajiem datu saglabāšanas likumiem, kas liek interneta pakalpojumu sniedzējiem un programmatūras uzņēmumiem izsekot darbībām internetā.

Arī šo informāciju bija grūti iegūt, jo mums bija jāveic daudz rakšanas darbu, pirms uzzinājām, no kurienes pārlūks Browsec darbojas.

Krievija neietilpst nevienā datu apmaiņas aliansē, piemēram, 5 Eyes, bet tās pašas likumi, kas saistīti ar datu drošību, ir tikpat bīstami, pakļaujot jūsu privātumu daudz riskiem.

Vienīgais izpirkšanas punkts šeit ir tas, ka pārlūks pārlūks to nedara’t neuzglabā nekāda veida žurnālus, tāpēc pat tad, ja Krievijas iestādes lūdza tai apkopot datus, tas uzvarēja’t nav lietotāju sensitīvas informācijas, ko nodot iestādēm. Tomēr pārlūkprogrammai Browsec ir jāizceļas no Krievijas, jo tā vairs nav droša atrašanās vieta, lai VPN vairs atrastos.

Pārskats par pārlūka pārlūkošanas reģistrēšanu

Kad mēs izrakstījāmies pārlūkprogrammu’Mežizstrādes politika, mēs ar prieku secinājām, ka pakalpojumu sniedzējs to nedara’t nedrīkst glabāt jebkāda veida personiski identificējamus lietotāja darbību žurnālus.

Jā, tas saglabā informāciju par to, kuras vietnes lietotāji apmeklē, ko viņi lejupielādē, bet dati no visiem, kas tiek glabāti apkopotā veidā, ti, jūsu apmeklētās vietnes būs daļa no lielākas kaudzes, kas satur datus no visām lietotāju apmeklētajām vietnēm, tāpēc nekas nevar būt izsekoja jums tik viegli.

Pakalpojums izmanto freemium cenu modeli. Tas nozīmē, ka jūs varat izmantot tā pārlūka paplašinājumu vai VPN lietojumprogrammu tik ilgi, cik vēlaties, izmantojot bezmaksas plānu.

Tomēr, ja vēlaties izmantot labākas īpašumtiesības, jums būs jāmaksā premium līmeņa abonements.

Augstākās klases abonements ļaus piekļūt visiem pārlūkiem’s 36 serveru atrašanās vietas, salīdzinot ar ierobežotu tikai 4, atrodoties pakalpojuma bezmaksas versijā.

Citas funkcijas, kuras jūs atbloķējat, piemēram, ātruma palielināšana, kas jūs dzen līdz 100 Mb / s, ir mazliet aiz borta, un es’Tam tiešām neticu (iemeslu dēļ es drīz atklāšu).

Tātad lietotājiem - pārlūkprogramma Browsec’Pievilcīgais pakalpojums jūsu serveru sarakstam tikai pievieno vairāk atrašanās vietu, un dažas labas funkcijas, piemēram, Netflix atbloķēšana, bet nav ASV.

Pakalpojums sadala savu piemaksu plānu divās opcijās:

 1. Mēneša abonements: USD 4,99 mēnesī
 2. Gada abonements: USD 3,33 mēnesī (USD 39,99 rēķins vienreiz)

Mēneša darījumu cena ir 4,99 USD mēnesī, jo vairums pakalpojumu sniedzēju to nedara’t nepiedāvājat mēneša abonementu plānus, kuru cena ir 7 USD vai zemāka. Tātad, es to varu uzskatīt par pietiekami labu darījumu.

Gada abonements jums izmaksās 3,33 USD / mēnesī, bet, ja tas jums šķiet lēts, jums tas jāsalīdzina ar Surfshark vai pat NordVPN, kuri par zemāku cenu piedāvā daudz plašāku iespēju klāstu, piemēram, vairāk veltītas lietotnes, Netflix ASV atbloķēšanu, veikla drošība, vilinošs atbalsts cita starpā.

Šī plāna cena ir jāsamazina, ņemot vērā daudzās trūkstošās funkcijas pārlūkā BrowsecVPN, un, ja vien tā robeža nepārsniedz USD 2 mēnesī,’s ir dārgi pirkt salīdzinoši. Browsec cenu pārskats

Pārlūkot Pārlūkot pieņemtās maksāšanas metodes un atmaksas politikas pārskatīšana

Pārlūkprogrammā BrowsecVPN nav iespēju’s maksājuma metodes, lai apmaksātu abonēšanas plānus, izmantojot jebkuru kriptovalūtu, piemēram, Bitcoin. Bija tur, kad es pēdējo reizi to pārskatīju, bet kopš tā laika tas bija’s ir noņemts. Tāpēc tagad nav pieejama tāda maksājuma metode, kas jūsu personīgo finanšu informāciju varētu padarīt privātu.

Par plāniem var samaksāt, izmantojot kredītkartes vai Paypal’s tikai par to. Tas nav labi, ja jūs salīdzināt to ar pakalpojumu sniedzēju, piemēram, PureVPN, kurš piedāvā vairāk nekā 10 dažādas maksājuma metodes, lietotājam noteikti trūkst izvēles iespēju..

Tagad par brīvo plānu. Tas ir diezgan vienkāršs funkciju un iespēju ziņā, kas ir acīmredzams, jo neviens pakalpojumu sniedzējs savā bezmaksas versijā nepiedāvās tādas premium funkcijas kā pilns ātrums vai vairāk serveru..

Joslas platuma ierobežojums ir 1mbps. Nav daudz, bet kaut kas tāds, caur kuru jūs varat mazliet piekļūt vispārīgai pārlūkošanai, taču intensīvākas darbības, piemēram, straumēšana, ir ierobežotas.

Tajā pašā laikā var rasties pārtraukumi un neatbilstības starpniekservera savienojumam, kā rezultātā var būt mazs lapu ielādes ātrums un kavēšanās. Lietotājiem ir arī atļauts pieslēgties tikai četriem serveriem no kopumā trīsdesmit sešiem.

Bet, izņemot bezmaksas versiju, pakalpojumu sniedzējs piedāvā arī naudas atmaksas garantiju savā apmaksātajā plānā, tāpēc jums ir daudz laika, lai pārbaudītu pakalpojumu pirms apņemšanās maksāt par tā versiju..

Tas tikai parāda uzticību, kāda ir pārlūkam BrowsecVPN. Septiņu dienu laikā pēc prēmijas plāna iegādes varat pieprasīt atmaksu, nosūtot e-pastu uz [email protected]

Līdz šim man ir patvērums’t neizlasa sūdzības par to, ka pakalpojumu sniedzējs neveic pienācīgu atmaksu, jebkurā platformā, piemēram, Quora vai Reddit, tāpēc var teikt, ka atmaksas politika ir pilnīgi pareiza.

Pakalpojums atmaksās summu, izmantojot to pašu maksājuma veidu, kuru jūs sākotnēji maksājāt.

Bezmaksas pārlūkošana

Buzz ap pakalpojumu sniedzēju galvenokārt ir saistīts ar pakalpojumu sniedzēju’bezmaksas versija, bet saskaņā ar mūsu pārlūkprogrammas Browsec VPN pārskatu, pārlūkprogramma Browsec’Bezmaksas VPN plāns ir diezgan vienkāršs funkciju un iespēju ziņā.

Tas nav pārsteigums, jo bezmaksas VPN pakalpojumi bieži tiek vienkārši piedāvāti, lai lietotājam piedāvātu sava veida bezmaksas izmēģinājuma pakalpojumu ar ierobežotām funkcijām un tas ir tikai veids, kā piespiest lietotājus iegādāties premium līmeņa abonēšanas piedāvājumus. Tam pašam mērķim ir pieejams arī pārlūkošanas bezmaksas VPN.

Bet ļaujiet’s vispirms iziet cauri bezmaksas plāna ierobežojumiem.

Maksimālais ātrums, ko jūs varēsit saņemt, izmantojot bezmaksas pakalpojumu, ir ierobežots tikai ar 1 Mb / s. Neatkarīgi no tā, cik ātrs ir savienojums, pakalpojumu sniedzējs samazina jūsu joslas platumu.

Tajā pašā laikā var rasties pārtraukumi un neatbilstības starpniekservera savienojumam, kā rezultātā var būt mazs lapas ielādes ātrums un kavēšanās..

Lietotājiem ir arī atļauts pieslēgties tikai četriem serveriem no četrdesmit viena.

Browsec Bezmaksas VPN pakalpojums ir pieejams visās tā lietotnēs un paplašinājumos, taču iesakām, ja izmantojat bezmaksas versiju, tas jādara tikai pārlūkprogrammās, izmantojot tās saderīgos papildinājumus, jo tas’s, kur pakalpojums darbojas vislabāk.

Reviewc Premium abonementa pārskats

Pārlūks pārlūks ir papildu jūdze, piedāvājot labāku uzticamību un ērtības lietotājiem ar premium plānu. Mūsu pārlūkprogrammas Browsec VPN pārskatā norādīts, ka lietotājiem vairs nav jāuztraucas par joslas platuma ierobežojumu, kas nozīmē, ka viņi var izmantot neierobežotu pārlūkošanas un lejupielādes ātrumu. Patiesībā jums ir jābauda īpaši izveidotas satiksmes joslas, kas dod ievērojamu paātrinājumu, izpētot internetu.

Lietotāji arī iegūst iespēju pieslēgties visām 30 serveru vietām, izmantojot premium plānu. Tas nozīmē, ka jums ir daudz iespēju ģeogrāfiski ierobežotu vietņu atbloķēšanai dažādās valstīs. Tajā pašā laikā lietotāji var justies atviegloti, ka nepiedzīvos neatbilstības viņu VPN vai starpniekservera savienojumiem.

Pārlūkot reģistrēšanās pārskatu

Saskaņā ar mūsu Browsec VPN pārskatu reģistrēšanās pakalpojumā nav zinātne par raķetēm. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķiniet uz “Pierakstīties” cilne, kas atrodas lapas augšējā labajā stūrī. Vietne jūs novirzīs uz zemāk esošo lapu. Šeit jums būs jāievada sava e-pasta adrese un parole. Kad tas izdarīts, vienkārši noklikšķiniet uz “Pierakstīties” cilne. Jūs saņemsit apstiprinājuma e-pastu. Noklikšķiniet uz saites, lai pabeigtu procesu.pārlūka pierakstīšanās pārskatsPabeidzot reģistrēšanās procesu, jūs iegūsit piekļuvi vietnes informācijas panelim, kas pieejams vietnē. Vienkārši noklikšķiniet uz “Mans Konts” , lai redzētu derīguma termiņu, iegādāto plānu un samaksāto summu.pārlūka premium pārskats

Ja jūs izmantojat bezmaksas plānu, jūs iegūsit piekļuvi šīm 4 servera atrašanās vietām:

 • Nīderlande
 • Singapūra
 • Apvienotā Karaliste
 • Savienotās Valstis

Bet, ja jūs pāriesit uz premium plānu, nopērkot tā abonementu, jūs atbloķēsit vēl 32 servera atrašanās vietas:

 • Austrālija
 • Austrijā
 • Beļģija
 • Bulgārija
 • Kanāda
 • Čehu Republika
 • Dānija
 • Somija
 • Francija
 • Vācija
 • Honkonga
 • Indija
 • Īrija
 • Itālijā
 • Japāna
 • Latvija
 • Lietuva
 • Luksemburga
 • Meksika
 • Jaunzēlande
 • Norvēģija
 • Polija
 • Rumānija
 • Krievija
 • Dienvidāfrika
 • Dienvidkoreja
 • Spānija
 • Zviedrija
 • Šveice
 • Turcija
 • Ukraina
 • Amerikas Savienotās Valstis (Rietumi)

Kaut arī serveru skaits ir diezgan mazs - 36, salīdzinot ar tādiem pakalpojumu sniedzējiem kā ExpressVPN, kas šobrīd piedāvā vairāk nekā 3000 serverus, pārlūkprogramma’serveri ir labi izvietoti visā pasaulē.

Vietnēs, piemēram, Turcijā, Singapūrā, Indijā un Dienvidāfrikā, ir serveri, kas nozīmē, ka lietotāji no visas pasaules var izveidot savienojumu ar serveriem, kas viņiem ir fiziski tuvu..

Tomēr sniedzējs’serveru tīkls nevar konkurēt ar lielākiem pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Surfshark, NordVPN vai PureVPN, kas piedāvā tūkstošiem serveru un pat tā ātruma veiktspēja ir krietni zem vidējā līmeņa, tāpēc, neskatoties uz to, ka tiek piedāvāti daudz solījumu, pārlūkprogramma BrowsecVPN joprojām ir mazāka.

Browsec VPN ātruma testa pārskats

Lai iegūtu labāku izpratni par pārlūka Browsec uzticamību un joslas platumu, mēs 35Mbps savienojumam veicām ātruma testu:

Vietējais ISP

Zemāk redzamie rezultāti ir no mūsu vietējā interneta savienojuma. Tas ir tikai tāpēc, lai jūs varētu labāk izprast atšķirību starp primārā tīkla ātrumu un Browsec’s premium serveri.Pārskats par pārlūkprogrammu Browsec Speed ​​Test

 Pievienots pārlūkam Browsec France Server

Mūsu serveru testi no ASV uz Franciju parādīja zemu ātruma līmeni. Sākot no 31.43Mbps, lejupielādes ātrums tika samazināts līdz 12.28Mbps un augšupielādes ātrums līdz 13.17Mbps, ar latentumu līdz 142ms..Francijas franču serveris

 Pievienots pārlūkam Browsec Germany

Mēs bijām ļoti vīlušies, pārbaudot Vācijas serveri, kā arī citas atrašanās vietas. VPN nevarēja darīt labāk par lejupielādēm 1 MB un 5 Mbps visos premium serveros, izņemot Franciju.pārlūkot vācu vācu serveri

Browsec Neflix atbloķēšanas pārskats

Mēs pat negaidījām Browsec VPN’Tā ir premium versija, kas atbloķēs Netflix uz jebkura tā servera, jo vairums mazā un vidējā līmeņa VPN pakalpojumu sniedzēju to nedara’t to darīt. Iemesls tam ir tas, ka kopš Netflix ieviesa bēdīgi slaveno VPN aizliegumu,

Ir kļuvis neticami grūti piekļūt vietnei, izmantojot savienojumu ar VPN, nemaz nerunājot par apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un atbloķējot iecienīto Netflix valsts bibliotēku.

Lai to izdarītu, pakalpojumu sniedzējam konsekventi jāaizstāj IP, lai Netflix’s VPN aizliegums neattiecas’t tos identificēt kā VPN IP un aizliegt viņiem piekļūt savai vietnei. Tas prasa pakalpojumu sniedzēju ievietot daudz finanšu un cilvēkresursu, kaut ko vidēja līmeņa pakalpojumu sniedzējs ar ierobežotiem resursiem nevar atļauties bieži uzņemties saistības.

Bet es vēlos pārlūkot pārlūkprogrammu, jo mēs atklājām, ka 2 no tā serveriem var atbloķēt Netflix, no kuriem viens ir ASV rietumu serveris, tādējādi sasniedzot zelta standartu, ciktāl tas attiecas uz Netflix atbloķēšanu..

Ja tikai tās ātrums būtu tur augšā, tas būtu bijis lielisks pakalpojums, kuru izvēlēties, ja vēlaties piekļūt Netflix US.

Torrenting pārskats

Tā kā pakalpojumu sniedzējs piedāvā tikai pārlūkprogrammu atbalstu un nevar aptvert vai aizsargāt nevienu no jūsu lietotnēm, kas atrodas ārpus jūsu pārlūkprogrammas, tas to nodrošina’s nav piemērots Torrenting. Tā aizsardzības sega netiek attiecināta uz jūsu Torrenting lietotnēm, piemēram, UTorrent, liekot šim pakalpojumu sniedzējam zaudēt vienu no vissvarīgākajām funkcijām, ko, domājams, piedāvā VPN.

Tomēr jūs joprojām varat darīt Torrenting, izmantojot to mobilajās platformās, jo BrowsecVPN tur piedāvā īpašas lietotnes.

Pārskats par pārlūka Browsec Apps savietojamību

Saskaņā ar mūsu Browsec VPN pārskatu, pakalpojums atbalsta labu ierīču un platformu klāstu. Pārlūka paplašinājumu varat izmantot jebkurā personālajā datorā, kurā ir instalēts pārlūks Google Chrome, Opera pārlūks vai Mozilla Firefox. Pakalpojums piedāvā arī īpašu lietojumprogrammu Android un iOS mobilajām ierīcēm. Tomēr mēs noteikti vēlētos redzēt pielāgotu VPN klientu Windows, Mac, Linux, Raspberry Pi un citām platformām.

Pārlūkot pārlūka VPN Chrome paplašinājumu pārskatu

Pārliecinieties, ka pārlūkprogrammas Browsec VPN paplašinājums ir neticami populārs Google Chrome lietotājiem.

No 24 827 atsauksmēm papildinājums Google interneta veikalā saņem ievērojamu novērtējumu - 4,54 zvaigznes.

Vislabākais ir tas, ka pārlūka Browsec VPN Chrome paplašinājums ir viegls un neder’t nepiedāvājiet pārlūkprogrammai jebkādus traucējumus vai nozīmīgus uzmundrinājumus.

pārlūka chrome paplašinājums

Ja izmantojat pārlūkošanas VPN’bezmaksas versija, tad don’t, ja izmantojat paplašinājumu, tas vispār sagaida ātru ātrumu, jo arī uz šo papildinājumu tiek nodrošināts ātruma samazināšanas pakalpojums, ko nodrošina tā bezmaksas versija.

Pārlūkprogrammas Chrome paplašinājums veiktspējas ziņā ir daudz mainīgāks nekā Mozilla Firefox nodrošinātāja papildinājums, kas ir kļūdains.

Tātad, ja vēlaties uzzināt, kurā pārlūkprogrammā pakalpojumu sniedzējs piedāvā vislabāko veiktspēju, tad jūs’saņēmām jūsu atbildi Chrome paplašinājumā.

Tas padara paplašinājumu par diezgan ievērojamu izvēli, lai atbloķētu vietnes ar ierobežotu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotai vietnei.

Pārlūkot Firefox Review papildinājumu

Lietotājiem, kuri vēlas izvietot pārlūkprogrammu pārlūkprogrammu pārlūkprogrammu pārlūkprogrammu pārlūkprogrammu pārlūks pārlūks pārlūks pārlūks pārlūks pārlūks pārlūkprogrammai pārlūkprogrammai pārlūkprogrammai pārlūkprogrammai pārlūkprogrammai pārlūkprogrammai pārlūkprogrammai pārlūkprogrammai pārlūkprogrammai Firefox, ir jāievieto pārlūkam Browsec VPN, papildinājumu bez maksas var lejupielādēt Mozilla lietotņu veikalā.

Lai gan to labāk izmantot nekā līdzīgus papildinājumus, ko nodrošina tādi pakalpojumu sniedzēji kā Zenmate, don’no Firefox pārlūka VPN pārāk daudz negaidāt, it īpaši, ja to izmantojat, izmantojot tā bezmaksas pakalpojumu. Jūs varēsit veikt kādu rudimentāru līmeņa atbloķēšanu un vienkārši varēsit apiet mazāk stingrus ierobežojumus un ugunsmūrus, piemēram, tos, kas izvietoti darba vietās sociālajās vietnēs, piemēram, Facebook vai Twitter. Bet ne vairāk par to.

Pārlūkot pārlūkprogrammu Mozilla Firefox Addon

Bezmaksas pakalpojums arī jums liegs pārslēgties starp tikai 4 Firefox papildinājuma un tā vietām’s nepavisam nav piemērots Torrenting, jo tas vairāk ir starpniekserveris, nevis VPN. Pārlūkprogrammas Firefox pārlūkprogrammas pārlūka pārlūkprogramma Browsec VPN var’t garantēt tādu pašu aizsardzības līmeni kā pēdējais.

Kopumā atsauksmes un vērtējums veikalā Firefox ir pozitīvs, kas ir laba zīme, jo tas parāda lietotāju uzticību pakalpojumu sniedzēja piedāvātajam papildinājumam..

Lai pats varētu izbaudīt pārlūkprogrammas Browsec Firefox papildinājumu, varat to instalēt, apmeklējot viņu pakalpojumu sniedzēja lapu Mozilla veikalā šeit.

Pārlūkot Opera apskatu

Arī pārlūkprogrammas Browsec VPN paplašinājums izrādās populārs Opera lietotājiem. No kopumā 240 atsauksmēm pakalpojums saņem augstu četru zvaigžņu novērtējumu. Tas ir tāpēc, ka tas atvieglo tīmekļa vietņu atbloķēšanu un aizsargā jūsu identitāti no izsekojamības. Labākā daļa no visiem: papildinājuma izmērs ir tikai 5,0 MB, un tas izmanto to pašu Mozilla un Chrome kolēģu dizainu un neizmantojamību. Lietotāji izmanto izcilu uzticamību un to pašu intuitīvo saskarni.Browsec Opera paplašinājuma apskats

Pārlūkprogramma iOS pārskatam

Saskaņā ar mūsu Browsec VPN pārskatu, iOS lietojumprogrammai ir skaists interfeiss un dizains. Lietotnes skats ir neticami draudzīgs lietotājam. Viss, kas jums jādara, ir izvēlēties serveri un slīdēt joslu uz “ieslēgts” droša savienojuma iespējošanai. Visa satiksme notiek caur IPSec protokolu, kas garantē labu anonimitāti un privātumu.pārlūkot ios lietotnes pārskatu

Pārlūkot Android pārskatīšanu

Mūsu pārlūkprogrammā Browsec VPN secināts, ka Android lietojumprogramma atbilst tādam pašam profesionalitātes līmenim un lietotājam draudzīgumam kā citās ierīcēs un pārlūkprogrammās. Izskats un izskats ir ļoti gluds, un mēs neesam saskārušies ar žagariem vai kļūdām. Savienojamība arī izrādās labāka par to, ko piedāvā pārlūka kolēģi. pārlūkprogramma android pārskats

Varat arī izmantot jebkuru no Browsec VPN’s paplašinājumi pārlūkprogrammām jūsu Android ierīcē, ja nevēlaties lietot lietotni, taču lietotne sniegs jums daudz lielāku lietošanas ērtumu nekā mobilajām ierīcēm paredzētā pārlūka Browsec VPN izvietošana.

Kā lietot pārlūkprogrammu?

Izmantojot pārlūkprogrammu Browc, nav nepieciešamas ekspertu zināšanas vai raķešu zinātne. Varat izveidot savienojumu ar drošu atrašanās vietu, pat nepierakstoties. Viss, kas jums jādara, ir instalēt paplašinājumu attiecīgajā pārlūkprogrammā, atlasīt serveri un izveidot savienojumu. Pakalpojums ģenerē pagaidu kontu visiem, kas izveido savienojumu. Jums ir iespēja šim kontam pievienot e-pastu vai iegādāties premium līmeņa abonementu, lai piekļūtu visām 30 servera atrašanās vietām.

Pārlūkot VPN pārskatu Reddit

Saskaņā ar mūsu pārlūkprogrammas Browsec VPN pārskatu pakalpojums aktīvi darbojas Reddit. Jūs varat atrast dažādas klientu ziņas, kas uzdod jautājumus / risinājumus viņu mobilajām lietotnēm un pārlūka papildinājumiem. Daudzi noderīgi sabiedrības locekļi palīdz lietotājiem uzzināt dažādas problēmas, ar kurām viņi var saskarties. Šeit ir pavediens, kas ievieš pārlūkprogrammu pārlūkprogrammu Reddit, un vēl viens, kas izskaidro atšķirību starp VPN un pārlūka paplašinājumu. Varat arī pārbaudīt mūsu labāko labāko vpn reddit ceļvedi par Browsec alternatīvām.

Pārlūkot reālo lietotāju atsauksmes

Lai gan VPN pakalpojums var būt patiešām labs, jums jāzina, ka tā veiktspēja var neticami atšķirties starp dažādām lietotnēm un klientiem. Tas notiek tāpēc, ka ne katrs klients rīkojas vienādi ar VPN, un jums ir nepieciešama pielāgota pieeja, lai nodrošinātu, ka jūsu pakalpojums darbojas labi noteiktā platformā.

Lietotāji don’t parasti nepārbauda pārskatus par pakalpojumiem, kas nav veikti tādās platformās kā Reddit, Quora, Facebook utt. Un, lai gan tas sniedz labu vispārēju pakalpojuma kopsavilkumu, VPN pārskatīšanai, kas ir specifiskāks lietotnei’veiktspēju, jums ir jāpārbauda atsauksmes par lietotni’paši veikali.

Šeit ir dažas no tām atsauksmēm, kuras esam apkopojuši no dažādiem pārlūka Browsec lietotņu veikaliem:

Pārlūkot pārlūka VPN Chrome lietotāju atsauksmes

Šis pakalpojumu sniedzējs piedāvā Chrome paplašinājumu, kas parasti ir viegla iespēja darbināt VPN, pārāk nenoslogojot sistēmu. Tomēr vai jūs zināt, ka Chrome veikals lietotājiem sniedz iespēju sniegt atsauksmes par tur mitinātajiem paplašinājumiem? Ja jūs to nedarījāt’Mēs nezinām, ka līdz šim mēs gribētu pateikt, ka šī iespēja pastāv, un tā patiešām ir ļoti noderīga, pārbaudot vispārīgos pārskatus par konkrētu paplašinājumu.

Pārlūkot’s VPN paplašinājumam Google Chrome veikalā bija šādas atsauksmes:

pārlūkot chrome atsauksmes

Kaut arī vienmēr ir dažas sliktas atsauksmes par pakalpojumu, pārlūkprogrammai Browc galvenokārt bija pozitīvas atsauksmes, kā tas redzams no dažiem ekrānuzņēmumiem, kurus mēs’ve ievietojis šeit.

pārlūka chrome lietotāju atsauksmes

Lietotāji pat atbildēja, ka vaicāja VPN par viņu problēmām vai traucējummeklēšanas jautājumiem, un mēs bijām ļoti pārsteigti, redzot, ka Browsec’Uz atbalsta platformu diezgan aktīvi darbojās atbalsta komanda!

pārlūka chrome lejupielāde

Tas atviegloja katru lietotāju, kurš to aicināja, un atbildēs bija pat mazliet sarkasma, kā redzams 4. ekrānuzņēmumā.

pārlūka chrome vērtējumi

Tas ir lielisks klientu uzmanības centrā, ko parādīja Browsec, un mēs ceram, ka citi VPN ņems to vērā un sekos šim piemēram.

Tomēr mēs vēlamies teikt, ka mēs pamanījām daudz sūdzību par to, ka pārlūkprogramma Browsec darbojas diezgan lēni, tāpēc mēs domājām, ka saistībā ar šo problēmu Chrome paplašinājumā varētu būt liela problēma, tāpēc mēs paši to pārbaudījām. Un mums par lielu pārsteigumu lietotāji patiesībā stāstīja patiesību, jo pārlūka paplašinājums patiešām ir diezgan lēns.

Mēs iesakām izlasīt šīs domēniem raksturīgās atsauksmes, jo tās var sniegt ļoti svarīgu informāciju, kas jums varētu pietrūkt!

Pārlūkot pārlūka VPN Chrome paplašinājuma lejupielādi

Pārlūkprogrammas Chrome paplašinājuma lejupielāde ir ļoti vienkāršs un saprotams process šeit’Kā jūs to varat paveikt mazāk nekā minūtes laikā!

 1. Bezmaksas versijai vienkārši dodieties uz Chrome Store un meklējiet “Pārlūkot VPN”
 2. Klikšķiniet uz “Pievienot pārlūkam Chrome” un esat pabeidzis!
 3. Lai izmantotu premium versiju, izvēlieties cenu plānu un maksājiet par to
 4. Tagad savā e-pastā iegūstiet savus akreditācijas datus no pārlūka Browsec VPN un dodieties uz Chrome veikalu un meklējiet to, izmantojot tā vārdu “Pārlūkot VPN”
 5. Un atkal, vienkārši noklikšķiniet uz “Pievienojiet pārlūkam Chrome”
 6. Reiz pagarinājums’ir pievienoti jūsu pārlūkprogrammai Chrome, ievadiet lietotāja akreditācijas datus un izveidojiet savienojumu ar serveri, kas jums patīk, lai sāktu ar to tūlīt.!

Pārlūkot VPN pārlūku Chrome

Ikvienam lietotājam, kurš vēlas lejupielādēt jebkāda veida sašķelto VPN programmatūru, mēs vienkārši iesakām to vispār nepāriet. Tā kā mūsuprāt, ņemot vērā gadu darba stāžu šajā nozarē, mēs uzskatām, ka NO VPN nav labāks par sašķelto VPN.

Tas ir tāpēc, ka sašķeltā VPN programmatūra bieži tiek ievietota tiešsaistē tikai tāpēc, lai pievilinātu nenojaušos klientus, un pēc tam izmanto šo uzlauzto programmatūru, lai inficētu viņu sistēmu ar vīrusiem, nozagtu datus, ievietotu ļaunprogrammatūru, šifrētu failus, instalētu ransomware vai kalpotu diezgan līdzīgam draudīgam mērķim..

Tātad, vai nu tas ir pārlūkprogrammas pārlūkprogrammas Chrome pārlūka pārlūkprogramma pārlūkprogramma Chromec, vai arī jebkura cita VPN vai cita rīka izmantošana’t nekad netālu no tā. Maksas VPN parasti ir visdrošākās likmes, turklāt daži bezmaksas pakalpojumi piedāvā arī sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumus, lai lietotājiem piedāvātu līdzīgu privātumu, taču sagrauztā VPN programmatūra galvenokārt ir tikai krāpšana, no kuras jāizvairās par katru cenu.

Pārlūkot VPN Android lietotāju pārskatus

Šajās dienās VPN Android lietotnes ir kļuvušas aizvien populārākas, pateicoties lētāko Android viedtālruņu izplatībai visā pasaulē. Android ir līdz šim vispopulārākā mobilā operētājsistēma, un tāpēc ir dabiski, ka, ja lietotāji reģistrējas VPN, viņi meklē arī tās Android lietotni.

Lai gan VPN lietotņu skaits oficiālajā Google Play veikalā katru dienu palielinās eksponenciāli, ne mazums no tām ir pietiekami labs, lai tos varētu izmantot.

Pārlūkprogramma’s nav pārāk labs, jo tā lietotāja saskarne un UX ir mazliet pārblīvēti un slinki, lai mūsu patika. Viņu Android ir viņu vājākais posms saskaņā ar mūsu pārskatu, un tas šajā VPN var izraisīt ievainojumu’tas ir pietiekami labs sniegums gandrīz visās metrikās.

Lietotāju atsauksmes par pārlūkprogrammu Google Play veikalā tika sajauktas, un, lai gan VPN ieguva vērtējumu 4,5, lietotāji daudz sūdzējās par to, ka lietotne nedarbojas atbilstoši cerībām.

pārlūkot Android lietotņu atsauksmes

Sūdzību skaitā bija bieža atvienošana un IP noplūde, tāpēc mēs iesakām pārlūkprogrammu Browsec uzlabot tās Android lietotni’veiktspēju, lai noņemtu lielāko bruņinieku bruņās.

pārlūkprogrammas android lietotnes lejupielāde

Pārlūkprogrammas VPN iestatīšana operētājsistēmai Android

Pārlūkprogrammas VPN Android operētājsistēmu var instalēt, izpildot soli pa solim aprakstīto procedūru, kas minēta šeit:

 1. Reģistrējieties VPN un maksājiet par tā cenu plānu
 2. Nostipriniet savu VPN lietotājvārdu un paroli
 3. Lejupielādējiet pārlūka Android pārlūku no Google Play veikala
 4. Instalējiet to savā Android viedtālrunī un izmantojiet to atbilstoši savām prasībām!

Pārlūkot VPN Firefox lietotāju atsauksmes

Tieši tāpat kā pārlūka Chrome pārlūks, arī pārlūks pārlūks pārlūks pārlūks pārlūks Firefox piedāvā pats savu paplašinājumu.

Pārbaudot lietotāju atsauksmes Mozilla papildinājumu veikalā, mēs bijām pamatīgi vīlušies, jo šeit esošās atsauksmes lielākoties ir vai nu viltus, vai surogātpasts, un tās nopietni pat nav tikpat noderīgas, salīdzinot ar tām, kuras atradām Android vai Chrome pagarinājumu veikali.

Šī ir vispārēja Firefox veikala un tā problēma’s vienkārši nav atcelts uz pārlūka Browsec. Gandrīz katrā paplašinājumā jūs atradīsit nopietnas atsauksmes, viltus ziņas, daudz surogātpastu, nesaprotamus komentārus un daudz ko citu..

Šeit ir daži piemēri:

pārlūkprogrammas Firefox atsauksmes

Mēs uzvarējām’t pārskats Browsec’s Firefox paplašinājums, kas vispār balstās uz šīm atsauksmēm, jo ​​tas līdzinās laba pakalpojuma pazemošanai. Mūsu pašu pārskats par paplašinājumu ir tāds, ka tas’ātrs, atbloķē ierobežotas vietnes (Netflix un citas galvenās straumēšanas vietnes nav iekļautas komplektā), ātras un bezmaksas (ja vien jūs izvēlaties maksas versiju). Ja vēlaties to izmantot savam Firefox, tad to’Tā noteikti ir viena no labākajām iespējām, kas pieejama šajā platformā, lai aizsargātu jūsu tiešsaistes identitāti.

pārlūka Firefox lejupielāde

Pārlūkot Atsauksmes / Atbalsts Review

Mūsu pārlūkprogrammas Browsec VPN pārskatā secināts, ka pakalpojumam ir vidēja atbalsta sistēma. Jums nav pieejami tiešraides tērzēšana, bieži uzdotie jautājumi, problēmu novēršana un iestatīšanas rokasgrāmatas, kā arī pakalpojumu sniedzējs nav sniedzis kontaktinformāciju, kas palīdzētu jūsu problēmās. Vienīgā pieejamā iespēja lietotājiem ir e-pasta atbalsts, kas piedāvā saprātīgu reakcijas laiku - divas vai trīs stundas. Zemāk jūs varat redzēt pakalpojumu’Vienkārša kontakta forma.Pārskats par pārlūkprogrammas atbalstu

Galvenie VPN pakalpojumu sniedzēji piedāvā tiešraides tērzēšanu, jo mūsdienās tas ir ārkārtīgi nozīmīgs’dienu un vecumu, lai lietotājiem piedāvātu ātru, uzticamu atbalsta režīmu’Ir pietiekami tehniski kompetents, lai atrisinātu vairāku veidu lietotāju problēmas.

Pārlūkprogramma joprojām to nedara’t piedāvāt to un to’s, kur mazajiem pakalpojumu sniedzējiem patīk tas, ka viss notiek nepareizi. Lai jūs tiktu pieskaitīti labākajiem, tas nav saistīts ar numuriem, bet gan par standarta pakalpojumu piedāvāšanu, no kuriem neatņemama ir tiešraides tērzēšana..

Atbalsts biļetēs ir lēns un bezpersonisks, tāpēc pārlūkprogrammai pārlūkprogrammai tas ir jāpārskata un jāpārliecinās, ka lietotāji var saņemt tādu atbalstu, kādu viņi sāk gaidīt no VPN..

Vai Browsec ir droši lietojams vai likumīgs?

Pārlūkot pārlūkprogrammu Browsec, mēs pārbaudījām lapas Lietošanas noteikumi un Privātuma politika, lai iegūtu labāku priekšstatu par vislabāko lēto VPN drošību. Ir skaidrs, ka Browsec nereģistrē nekādus būtiskus savienojuma / sesijas datus, kas var ietvert joslas platuma izmantošanu, pieprasīto lapu, vietnes sīkfailus utt. Tomēr, reģistrējoties kontā, pakalpojums var pieprasīt jūsu e-pasta adresi. Varat arī saistīt ar jūsu kontu papildu informāciju, piemēram, maksājuma informāciju.

Tomēr, tā kā lielāko daļu darījumu kontrolē trešo personu pakalpojumu sniedzēji, varat pārliecināties, ka jūsu identitāte paliek slepena un droša. Tā kā tas ir pārlūkprogrammas papildinājums, pastāv neskaidrības, vai jūsu darbība būs izsekojama līdz jums. Tomēr vietne skaidri atklāj, ka jūsu personas datus neatklās, ja vien viņi nesaņem likumīgus tiesībaizsardzības pieprasījumus.

Galīgais spriedums

Es don’Es neiesaku pārlūkprogrammu BrowsecVPN, un man ir labi iemesli.

Pārlūkprogramma BrowsecVPN un drošība varēja būt labs risinājums, ja pakalpojumu sniedzējs būtu varējis izlīdzināt dažus trūkumus, kas pastāv tā pakalpojumā. Tas ir iecerēts kā diezgan lietotājam draudzīgs produkts, piedāvājot pārlūkprogrammām paredzētus starpniekservera pievienojumprogrammas un VPN lietotnes Android / iOS viedtālruņiem, taču to ievērojami atpaliek.

Prēmiju plāna cena ir ļoti saprātīga - USD 3,33 mēnesī par tā gada darījumu, taču, kad savā 24 mēnešu abonēšanas plānā jūs varat iegūt daudz labāku VPN, piemēram, Surfshark, par daudz zemāku cenu - 1,99 USD / mēnesī, tā uzvarēja’nav prātīgi maksāt vairāk un saņemt mazāk, izvēloties pārlūkprogrammu BrowsecVPN.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me