BolehVPN pārskats

Jurisdikcija Seišelu salas
Cena USD 6,66 mēnesī par 1 gada plānu
Serveri 35 serveri 12 valstīs
Baļķi Saglabāt savienojumu žurnālus
Šifrēšana AES-256-bit
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://www.bolehvpn.net/
Saderība Windows, Android, Apple

Vada BV Internet Service PVT. LTD., BolehVPN ir pakalpojums, kas ļoti īsā laika posmā ir ieguvis nelielu, bet augošu lietotāju kopienu. Šis pakalpojums ir diezgan mazs, salīdzinot ar piedāvājumiem, salīdzinot ar lielākajiem labākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, un tam ir pat daži trūkumi, taču tomēr tā sniegums ir atzīts par izturīgu un drošu.

Tāpēc šodien mēs beidzot pārbaudīsim šos apgalvojumus mūsu detalizētajā BolehVPN pārskatā, ko izstrādājis BestVPN.co!

BolehVPN drošības pārskats

VPN ir pieņemams tikai tad, ja tas’Droši, nav domas otrās. Un tā ir mūsu metrika Nr. 1, pēc kuras mēs vērtējam VPN. Jā, citiem pakalpojuma aspektiem ir nozīme, taču ne tik daudz kā drošībai.

BolehVPN’Drošības aparāts ir izturīgs un spēcīgs, taču bruņās noteikti ir dažas šķipsnas.

Tas piedāvā standarta militāras pakāpes AES 256 šifrēšanu, ko sauc par “Brutālu spēku uzbrukuma pierādījums”. Izmantojot šo VPN savienojuma šifrēšanu, ikviens, kurš vēlas atšifrēt jūsu datu paketes, noteikti katru reizi būtu vīlies..

Sprādziens caur šo šifrēšanas līmeni ir praktiski neiespējams, tāpēc BolehVPN no šī viedokļa ir neticami drošs..

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā arī OpenVPN protokolu, kas atkal ir vismodernākais, jo nav neviena cita drošāka protokola. Tā’s noklusējuma protokols savās lietotnēs, līdz brīdim, kad jūs to nedarīsit’tas nav jādara no nevajadzīgas vajadzības, tad tikai nevajag’t to mainīt.

Tagad virzāmies uz mīnusiem, BolehVPN’Mežizstrādes politika nav pietiekami caurskatāma.

Es zinu, ka nevienā VPN nav teikts nekas cits, kā vien tas, ka tajā nav nulles žurnālu, taču visbiežāk patiesība atšķiras no tā, un viss, kas jums nepieciešams, lai to piekļūtu, ir tikai mazliet jāpārdomā..

Un tas’precīzi to, ko es izdarīju ar BolehVPN, es tikai mazliet izraku dziļāk un izdomāju:

bolehvpn mežizstrādes politika

Kā redzams no šī ekrānuzņēmuma, kas ņemts no BolehVPN’Privātuma politikas lapā pakalpojumu sniedzējs patur tiesības saglabāt jūsu žurnālus, ja jūs izdomājat jebkādas neparastas vai nelikumīgas darbības. Pakalpojumu sniedzējs šeit piedāvā pamatojumu, ka tad, ja nav kaut kas aizdomīgs, tikai tad jūs neesat turējis žurnālus.

Es neklasificēju to kā “Maldinošs” vai “Bīstams” vispār, bet jaukajai nulles žurnālu politikai vajadzētu būt bez visām šādām lietām.

Vēl viena problēma ar BolehVPN ir konflikts VPN atrašanās vietā’s jurisdikcijā, t.i., Seišelu salas un BV interneta pakalpojumu (mātesuzņēmums) atrašanās vietā, kas atrodas Malaizijā. Ja VPN pārvalda mātes uzņēmums, kas atrodas Malaizijā, pats VPN, ko regulē Seišelu salu likumi, rada nopietnas šaubas.

BolehVPN tas jānoskaidro un jāpārliecinās, ka tas drīz izdod paziņojumu, kas precizē vai sniedz mums savu nostāju jautājumā par atrašanās vietu, jo atrašanās vieta ir viens no vissvarīgākajiem VPN pārbaudes faktoriem’drošība.

Nedroša vieta datu novietošanai, piemēram, ASV vai Lielbritānijā, var nopietni apdraudēt lietotāja privātumu neatkarīgi no citu drošības elementu izturības līmeņa.

Es to nedarīju’t vispār nav nekādu IP noplūžu vai DNS noplūžu, lai’s liels, liels pluss!

BolehVPN pārskats

BolehVPN pārskats

BolehVPN cenu pārskats

VPN don’Mēs parasti piedāvājam savus cenu plānus dienu izteiksmē, kā to dara BolehVPN, bet tas tā ir’Tā nav slikta lieta, jo tā lietotājiem ļaus labāk izprast abonēšanas ilgumu, salīdzinot ar vērtību, ko viņi saņem par samaksāto naudu.

BolehVPN man ļoti patika’Es esmu godīgs savos cenu noteikšanas plānos’tāpēc, ka tā ir ielikusi plāna galīgo cenu, kas lietotājam būs jāmaksā, nevis mirgojošas lētas mēneša likmes par ilgtermiņa plāniem, ar to, ka galīgie maksājumi ir daudz, daudz augstāki, nekā lietotājs gaidīja.

Piem. VPN mirgo, ka tā 2 gadu abonements ir tikai USD 2 mēnesī. Tas izklausās lētākais vpn, bet, ja jūs ejat uz šo plānu, jums būs jāmaksā 48 USD. Šī ir maldinoša mārketinga prakse, pret kuru es nopietni esmu pret. Bet pārliecinoši BolehVPN to nedara’t neko no šī.

Tās cenu plāni ir vienkārši un viegli saprotami:

 • 7 dienas: USD 3,70 jāmaksā vienreiz
 • 30 dienas: 9,99 USD jāmaksā vienreiz
 • 60 dienas: 16,99 USD jāmaksā vienreiz
 • 180 dienas: 44,99 USD jāmaksā vienreiz
 • 365 dienas: 79,99 USD jāmaksā vienreiz

bolehvpn cenu plāni

BolehVPN’Cenas ietilpst pieejamajā diapazonā, kas atkal ir pārsteigums, un tas’tāpēc, ka daudzi pakalpojumi, kas ir pat mazāki par šo, piedāvā savus plānus par augstākām cenām, nekā tas nodrošina.

Man labākie plāni ir 60 dienu un 180 dienu plāni, jo tie ir vieni no visizdevīgākajiem plāniem savās kategorijās visā VPN nozarē.

Pakalpojumu sniedzējs saviem jaunajiem lietotājiem piedāvā arī pilntiesīgu, bez saistībām 24 stundu bezmaksas izmēģinājumu. Vienlaikus pastāv arī 14 dienu atmaksas politika, tāpēc mēs varam droši pieņemt, ka BolehVPN diezgan sliecas piedāvāt klientiem draudzīgu pakalpojumu. apkalpošana ar daudzām ērtībām, un tā noteikti nav mantkārīga.

Maksājumu metodēs ietilpst kriptogrāfijas maksājumi, kas ir pievienots plus.

BolehVPN klientu lietotņu un serveru pārskats

Tagad NordVPN piedāvā vairāk nekā 5000 serveru, lai gan šie skaitļi ir diezgan lielāki nekā PureVPN serveri, kas piedāvā 300 000+ IP un 2000+ serverus, un Surfshark VPN, kas piedāvā 800+ serverus. Bet pretēji šiem milžiem, BolehVPN ir tikai 35 un tikai 12 valstīs visā pasaulē.

Šis serveru skaits ir ārkārtīgi zems, neskatoties uz to, ka tas ir mazs pakalpojumu sniedzējs. Tā mēroga un cenas VPN vajadzētu piedāvāt vismaz 100 serverus.

Vietas ir klišejiskas, t.i., jūs’Lielāko daļu atradīsit Ziemeļamerikā vai Eiropā, tāpēc šeit nav nekā īpaša, par ko šeit rakstīt.

Jā, mēs pārbaudījām tā straumēšanas iespējas, un šķita, ka tā darbojas labi Netflix atbloķēšanas ziņā, un tas bija nopietni patīkams pārsteigums. Mēs nokļuvām Netflix ASV un Netflix UK, kas bija sajūsma un daži svarīgi punkti, ko ieguva pakalpojumu sniedzējs.

BolehVPN piedāvā arī satriecošu sniegumu Torrenting, ne pārāk labs, ne pārāk slikts. Nepatikšanas šeit ir sasniedzamas. Lielākie straumējošie spieķi neatrodas BolehVPN piedāvātajās P2P vietās, tāpēc ātrumi samazinās.

Abām šīm funkcijām, t.i., ASV Netflix atbloķēšanai un Torrenting atbalstam var piekļūt tikai tad, ja lejupielādējat un piekļūstat pareizajiem servera konfigurācijas failiem. BolehVPN ir iezīmējis šos failus kā “Straumēšanas atbalsts”’ un “BolehFlix”.

Atnākot uz klientu lietotnēm, ja BolehVPN ir krasi jāuzlabo sava pakalpojuma aspekts, tam ir jābūt tā klienta lietotņu dizainam, savietojamībai un opciju skaitam..

Ar interfeisu, kas būtu piemērots Windows 98 vairāk nekā šodien, BolehVPN’s Windows klients ir ļoti pārblīvēts ar pārāk daudzām opcijām un zīmēm, kurām nav nekādas īpašas nozīmes.

Bolehvpn Windows klienta lietotne

Un pastāvīgās neveiksmes savienojumā ar serveri bija nopietns murgs. Lielāki nozares uzņēmumi piedāvā labākos klientus no visiem. Tie ir vienkārši, tikai ar lielu savienojuma pogu un pārslēdzošu iespēju pārslēgties starp serveriem un citiem’s tas. BolehVPN ir jāpārskata savi klienti, ja tas vēlas konkurēt ar labākajiem pakalpojumu sniedzējiem tirgū.

BolehVPN pārskats

Papildus tam BolehVPN’Mobilo ierīču atbalstu iesācējiem un iesācējiem nav viegli saprast, jo jums ir jāiet cauri manuālajam ceļam, lejupielādējot OpenVPN klientu, manuāli lejupielādējot servera konfigurācijas failus un tikai tad BolehVPN varēs strādāt mobilajā ierīcē. Nav labi, nopietni.

BolehVPN pārskats

Atjaunojošs faktors šeit būtu tas, ka BolehVPN piedāvā pārsteidzoši ātru ātrumu un ar ātrumu 20 Mb / s pieslēdz gandrīz 14 Mb / s, kas nepavisam nav slikti šāda mēroga pakalpojumu sniedzējam..

BolehVPN Major Round-Up

Pēc kritiskas analīzes par galvenajiem sava pakalpojuma aspektiem ļaujiet’ejiet uz galveno pakalpojumu klāstu, kurā mēs jūs informēsim par pakalpojumu’Plusi un mīnusi īsā, ierobežotā veidā, ļaujot jums izprast pakalpojumu daudz labāk.

Plusi

 • Atbalsta Torrenting
 • Ātri ātrumi
 • Neizplūst DNS vai WebRTC
 • Var atbloķēt Netflix
 • Šifrēšana un protokola atbalsts ir visaugstākais

Mīnusi

 • Zems serveru skaits
 • Klientu lietotnes nav labi izstrādātas, un ar tām ir problemātiski strādāt
 • Atbalsts mobilajam tālrunim ir blakus
 • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts nav pieejams / Ir pieejams tikai e-pasta atbalsts

Secinājums

Tagad es nonāku pie mana galīgā sprieduma par pakalpojumu, t.i., vai es to iesaku vai nē. Jā, es patiešām stāvu aiz dievkalpojuma’tāpēc, ka es sniegumu vērtēju augstāk par jebko un visu. Ja VPN ar visiem līdzekļiem uztur lietotāju drošu, tad nav iemesla, kāpēc kāds to nedarītu’t to ieteikt. Jā, šī pakalpojumu sniedzēja iespējas un funkcijas ir ierobežotas, piemēram, mazs serveru skaits, nav dzīvu tērzēšanas atbalsta, nav iOS klientu utt., Bet BolehVPN uzvar svarīgākajās lietās, piemēram, ātrumā, nulles DNS noplūdes utt..

Ja pakalpojumu sniedzējs var novērst savas ievainojamības un tikai nedaudz paplašinās, tam ir potenciāls nokļūt orbītā. Izmēģiniet to pat bezmaksas izmēģinājuma periodam. Es jūs mierinu, ka tas darbojas daudz labāk nekā pat daži no lielveikaliem, kas tur darbojas.

Похожие статьи

 • Privātā tuneļa pārskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Amerikas Savienotajās Valstīs Cena 3 USD mēnesī (36 USD par gada plānu) Serveri 22 Serveri 12 valstīs Žurnāli Uztur slepenus žurnālus 14 dienu šifrēšanai...

 • Mullvad VPN apskats

  Jurisdikcija Zviedrijā Cena USD 5,55 mēnesī. Serveri 550 serveri 35 valstīs Žurnāli Nav žurnālu šifrēšanas AES-256 bitu atbloķē Netflix neatbilstīgo veiktspēju...

 • AzireVPN pārskats

  Jurisdikcija zviedru valodā USD 3,45 mēnesī / mēnesī (82,71 USD jāmaksā vienreiz) Serveri 5 žurnāli Nē šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Nē...

 • AirVPN apskats 2019. gadā

  Iespējams, ka AirVPN ir visvairāk cērmju cienīga līnija visā VPN nozarē. Tas definē pakalpojumu caur šiem vārdiem “Gaiss, lai elpotu īsto...

 • VPNBaron pārskats 2019. gads

  Jurisdikcija Rumānijā Cena $ 5,54 Serveri 13 žurnāli Nav žurnālu šifrēšana OpenVPN / L2TPIKEv2 atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Nav ieteicams...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me