Betternet VPN pārskats 2020

Jurisdikcija Kanāda
Cena USD 2,99 mēnesī par 1 gada plānu
Serveri 10 serveri 10 valstīs
Baļķi Reģistrē lietotāja datus
Šifrēšana AES-256 (apmaksāts) | AES-CBC-128 bits (bez maksas)
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://www.betternet.co/
Saderība Windows, Android, Apple

Ļoti reti es kādreiz iesaku bezmaksas VPN.

Betternet un citi līdzīgi bezmaksas VPN ir ļoti jutīgi pret daudzu reklāmu rādīšanu, tie nav pilnībā droši, neaizsargā jūsu datus un veiktspējas problēmas.

Bet Betternet sola, ka tā’Tas nepavisam nelīdzinās šiem bezmaksas VPN un ka tā var būt lieliska iespēja tiešsaistē nodrošināt jūsu anonimitāti.

Sākumā VPN reaģēja uz šīm pretenzijām, un kopš tā laika ir bijis viens no populārākajiem Android VPN, kas tur darbojas. Tomēr Betternet’Tā kā CSIRO pētījums atklāja, ka pakalpojumu sniedzējs lietotājiem pārdod sludinājumus, kas ierīcēs ļauj uzstādīt sīkdatnes, reputācija ir kritusies lejup..

Šis visaptverošais Betternet pārskats tomēr koncentrēsies gan uz PREMIUM, gan uz bezmaksas pakalpojumu sniedzēja piedāvājumiem. Tātad, bez turpmākas piepūles ļaujiet’s sāciet ar padziļinātu VPN analīzi!

Plusi

 1. 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
 2. Pieci vienlaicīgi savienojumi (augstākā versija)
 3. Vietējās lietotnes visām populārajām platformām
 4. Premium versijā nav reklāmu

Mīnusi

 1. IP un DNS noplūdes
 2. Slikta privātuma politika
 3. Reģistrē lietotāja datus (bezmaksas versija)
 4. Bezmaksas versija kalpo sludinājumiem
 5. Sadarbojas ar varas iestādēm

Piezīme: Abas premium paketes piedāvā līdzīgas funkcijas. Tomēr abās paketēs netiek piedāvāta neviena protokola izvēles iespēja.

Betternet plāni un cenu apskats

Kad lielākā daļa cilvēku apsver iespēju reģistrēties Betternet, viņi parasti zaudē “Bezmaksas” piedāvā no piedāvātāja.

Bet ir arī maksas versija ar vairākām premium līmeņa funkcijām, kuras piedāvā Betternet, un lielākoties tā ir pieejama par pieņemamām cenām.

 • Mēneša abonements: USD 11,99 rēķins vienreiz
 • Pusgada abonements: USD 3,99 mēnesī (USD 23,99 rēķins vienreiz)
 • Gada abonements: 2,99 USD mēnesī (35,99 USD jāmaksā vienreiz)

Betternet plāni un cenu apskats

Jums jālejuplādē VPN lietotne attiecīgajai platformai / ierīcei un pēc tam noklikšķiniet uz “Jaunināt” pogu, lai redzētu šos plānus.

Betternet VPN pārskats 2020

Ja es būtu Betternet, es apsvērtu iespēju samazināt ikmēneša cenu zem 10 USD, kamēr es spētu saglabāt labu reputāciju PREMIUM VPN tirgū..

Ir pieejams 6 mēnešu plāns, kas samazina mēneša cenu līdz USD 3,99 mēnesī.

Tas nozīmē, ka jūs saņemat 67% atlaidi no sākumcenas, kopā tikai USD 23!

1 gada plāns piedāvā vislabāko vērtību no visiem. Tas maksā tikai 2,99 USD mēnesī, kas kopā ir 35,99 USD, par kuriem jāmaksā vienreiz, 12 mēnešus!

Šī plāna cena ir lēta, taču problēma ir tāda, ka par tieši tādu pašu cenu 2,99 USD / mēnesī jūs varat nodrošināt NordVPN abonēšanu, kas ir daudz labāks VPN pakalpojums nekā Betternet.

Dažādu cenu noteikšana dažādām ierīcēm!

Kā minēts iepriekš, Betternet sākotnēji nepiedāvāja cenu lapu savā vietnē. Tas daudziem klientiem lika domāt, ka tie galvenokārt ir BEZMAKSAS pakalpojums. Tomēr nesen viņi ir izveidojuši jaunu lapu, kurā varat redzēt pieejamās cenas. Grūtākais ir tas, ka iepriekš redzamā cenu noteikšana ir konsekventa tikai Windows lietotnē un vietnē. Tagad Betternet klientiem arī piedāvā dažādus plānus dažādās ierīcēs. Apskatiet šo atbalsta lapu.

Dažādas cenas dažādām ierīcēm!

Ja reģistrējaties tieši no viņu vietnes vai Windows lietotnes, jums būs jāmaksā mēnesī 11,99 USD, 6 mēnešus 23,99 USD un 12 mēnešus 35,99 USD. Tomēr, ja iegādājaties abonementu no iOS vai Android lietotnēm, jums būs jāmaksā daudz vairāk. Kaut arī ikmēneša izmaksas ir vienādas, t.i., USD 11,99, par 6 mēnešiem jums būs jāmaksā 47,99 USD (izmaksu palielinājums par USD 24) un 1 gada plāns - 71,99 USD (izmaksu palielinājums par USD 36). Tas, kur jūs izvēlaties iegādāties plānu, ir pilnībā atkarīgs no jums!

Betternet bezmaksas VPN apskats

Es domāju, ka ir pienācis laiks uzrunāt ziloni istabā. Betternet, kaut arī jums ir izveidojusies diezgan stabila sistēma, lai BEZMAKSAS nodrošinātu atbloķēšanas un anonimitātes rīku, ir obligāti jābūt godīgam pret saviem klientiem. Parasti es iesaku lietotājiem atrasties prom no pakalpojumu sniedzējiem, kuri apgalvo, ka ir brīvi, tieši tāpēc, ka CSIRO pētījumā ir atrodami tie paši apsvērumi. LIETOTĀJI piesargāties, ka VPN ir nepieciešama nauda, ​​lai samaksātu par serveriem, atbalstu, lietotņu izstrādi / uzturēšanu un daudz ko citu.

Nekas šajā pasaulē nav bezmaksas, un VPN noteikti nav. Nav tādas lietas kā bezmaksas pusdienas, un jūs galu galā maksājat par tām. Tiešsaistes privātuma nozarē tas nozīmē kompromitēt jūsu digitālo anonimitāti un drošību. Betternet sadarbojas ar daudziem reklāmas uzņēmumiem, kas piedāvā ieteikumus instalēt noteiktas lietotnes vai skatīties videoklipus, lai izmantotu BEZMAKSAS VPN pakalpojumu. Tagad jūs to jau pieminējāt savā vietnē, un es to cienu.

Betternet bezmaksas VPN apskats

Tomēr, ja vēlaties attīstīt uzticēšanos klientu vidū, arī informējiet viņus, ka šiem reklāmas uzņēmumiem, ar kuriem jūs strādājat, ir iespēja lietotāju ierīcēs instalēt papildu sīkfailus. Tas viņiem ļauj sekot līdzi lietotāju aktivitātēm, un, ja jūs apmeklējat kādu no viņu reklamētajām vietnēm, viņi zina, ka Betternet izdevās. Droši vien, ja lietotājs veic pārdošanu, Betternet var nopelnīt naudu un spēt apmaksāt VPN pārvaldības vispārējās izmaksas.

Kopumā, ja šādas prakses izmantošana, kas prasa lietotņu lejupielādi vai pāris reklāmas videoklipu skatīšanos, neuztrauc Betternet lietotājus, bezmaksas VPN vispār nav slikta satura atbloķēšanai. Esiet traks, mainot serverus un veicot savu darbu, nemaksājot ne par vienu santīmu. Tomēr lietotājiem, kuri vēlas saņemt privātumu un drošību, es stingri ieteiktu pārbaudīt citus piemaksu sniedzējus.

Betternet norēķinu metožu pārskats

Ja jūs nolemjat izvēlēties premium klases Betternet versiju, jums ir jābūt daudzām maksāšanas iespējām. Lai jums veicas, pakalpojumu sniedzējs atbalsta VISA, MasterCard un PayPal, kas ir parastā izvēle lielākajai daļai pircēju. Tomēr šī izvēle ir diezgan ierobežota, un tā var apturēt vairākus lietotājus iegādāties iecienīto plānu. Betternet ir jāstrādā, lai maksāšanas metodēm pievienotu lielāku dažādību. Viņiem vajadzētu arī pievienot kriptovalūtas, piemēram, Bitcoin, jo tās nodrošina nepārspējamu anonimitāti!

Betternet norēķinu metožu pārskats

Betternet naudas atdošanas garantija

Es vienkārši ienīstu pakalpojumu sniedzējus, kas nepiedāvā nekādu bezmaksas izmēģinājumu vai naudas atdošanas garantijas. Tomēr Betternet nespēj pārsteigt savus lietotājus. Jums ir pieejama 30 dienu atmaksas garantija, kas ļauj ērti pārbaudīt premium pakalpojumu un izlemt, vai turpināt izmantot VPN pakalpojumu sniedzēju. Tomēr vienīgā šī plāna problēma ir tā, ka, lai izmantotu atmaksu, ir jāizmanto mazāk nekā 50 MB datu, kas, saudzīgi izsakoties, ir diezgan negodīgs.

Es būtu devis priekšroku kaut kam virs 500 MB. Tādā veidā vismaz lietotāji varēja pārbaudīt un pārliecināties, vai pakalpojums ir pietiekami labs straumēšanai un tiešsaistes spēlēm. Pretējā gadījumā - kā tiek izmantotas atmaksas garantijas, ja prasības ir tik stingras? Tas ir diezgan bezjēdzīgi, jo ne daudzi varētu pretendēt uz naudas atmaksu. Neskatoties uz to, svarīga ir pieejamība, tāpēc Betternet joprojām var strādāt pie politikas uzlabošanas.

Betternet bezmaksas izmēģinājuma pārskats

Vietnē nav informācijas par bezmaksas izmēģinājumu, jo pat piemaksu plāni tiek izlaisti no diskusijas. Tomēr lietotājiem ir iespēja piesaistīt septiņu dienu bezmaksas izmēģinājumu jebkuram piemaksu paketam. Lai izmantotu šo funkciju, jums būs jāievada kredītkartes informācija. Ja neizdodaties atcelt septiņu dienu laikā, Betternet iekasēs maksu par ikmēneša datplūsmu, kas ir visdārgākais plāns. Šī gudrā taktika, kā panākt, lai lietotājs maksātu par pakalpojumu, ir maigi sakot, muļķīga.

Kā Betternet nopelna naudu - nopelnīšanas modelis

Kā minēts iepriekš, Betternet sava pakalpojuma sniegšanai izmanto unikālu datu nesēju. Naudas pelnīšanai parasti tiek izmantotas divas platformas. Pirmais ir piedāvāt bezmaksas sponsorētas reklāmas. Visās mobilajās lietojumprogrammās ir “instalējiet lietotni” pogu. Noklikšķinot uz šīs pogas, jums tiek piedāvātas dažas iespējas. Ja instalējat lietojumprogrammu, Betternet nopelna naudu. Otra ir “skatīties video un izveidot savienojumu” platforma. Par katru noskatīto videoklipu VPN saņem naudu.

Kāpēc viņi piedāvā premium versiju?

Kaut arī šķiet, ka Betternet dažās jomās pārdod savus pakalpojumus, viena lieta noteikti ir arī lielākajā daļā vietu. Visos manos gados, kas pavadīti, pārskatot dažādus VPN pakalpojumus, Betternet ir pirmais, ar kuru esmu saskārusies, kas patiesībā runā par tā nopelnīšanas modeli. Lielākā daļa bezmaksas VPN neizklāsta savu praksi, kā sekot līdzi VPN pakalpojuma pārvaldības izmaksām.

Galu galā nekas nevar darboties bez maksas! Par VPN pakalpojumu ir jāmaksā par daudzām lietām, kas ietver servera uzturēšanu, lietotņu izstrādi un jaunināšanu, darbinieku algas un tehniskā atbalsta izmaksas. Betternet izmanto “sponsorētās lietotnes” un “noskaties video” apmaksāt izmaksas un serveru uzturēšanu. Tomēr tas acīmredzami nesedz citas VPN pārvaldības izmaksas.

Tas ir iemesls, kāpēc viņi piedāvā premium versiju, lai segtu savus personāla izdevumus, speciālus serverus un nesen pievienotās vietas. Tātad, ja pazīstamam pakalpojumam, piemēram, Betternet, VPN pārvaldības izmaksu pārvaldībai jāpaļaujas uz diviem dažādiem modeļiem, ko dara citi bezmaksas pakalpojumi? Viņi pārdod jūsu informāciju trešajām personām, kuras plaukst ar lietotāju datiem!

Betternet VPN ierīču saderības pārskats

Vairāku pieteikšanos funkciju piedāvā visi labākie VPN, lai ļautu lietotājiem vienlaikus izmantot vienu VPN abonementu vairākās ierīcēs..

Bet, ja ir iespēja iestatīt VPN maršrutētājā, tad varat izmantot VPN tik daudzās ierīcēs, cik vēlaties, bez ierobežojumiem attiecībā uz multi-logins, kas jūs traucē.

Betternet VPN piedāvā 5 multi-logins (tikai Premium versijai), kas ir pietiekami labs numurs, lai maksimāli atvieglotu lietotāju. Jūs don’Tomēr nav maršrutētāja atbalsta, bet tomēr Betternet piedāvā arī vietējās lietotnes gandrīz visām galvenajām platformām un pārlūkprogrammām, tāpēc maršrutētāja atbalsts nav būtisks uztraukums.

Tajos ietilpst iOS un Android lietotnes, kas ir attiecīgi pieejamas iTunes un Google Play veikalā. Jums pat ir pieejama programmatūra galddatoriem un klēpjdatoriem, kas izmanto Windows, Mac un Linux, kā arī pārlūka paplašinājumi Mozilla Firefox un Google Chrome.

Betternet operētājsistēmai Windows

Betternet lietotne Windows ir diezgan intuitīva un lietotājam draudzīga. Tas lepojas ar diezgan vienkāršotu dizainu un izskatu ar taisnstūra formas lietotni, līdzīgi tam, kā izskatās vairums pārlūka paplašinājumu. Neskatoties uz to, lietotājiem ir ātra piekļuve serveriem, kas ir pieejami savienojumam. Lai sāktu izmantot VPN, vienkārši nospiediet savienojuma pogu un izbaudiet savu iecienītāko vietņu atbloķēšanu. Lietotni var lejupielādēt šeit.

Betternet bezmaksas izmēģinājuma pārskats

Betternet operētājsistēmai Mac

Iepriekš Betternet nepiedāvāja vietēju lietotni Mac ierīcēm un pieprasīja lietotājiem manuāli konfigurēt VPN operētājsistēmā. Tomēr dažus gadus uz priekšu, un sniedzējs tagad pat nodrošina Mac programmu. Lietotne ir pilnīgi līdzīga tās Windows līdzīgajai versijai un nodrošina ērtu piekļuvi tādām ģeogrāfiski bloķētām vietnēm kā BBC iPlayer, Hulu, Vimeo, Netflix un vairāk.

Betternet VPN ierīču saderības pārskats

Betternet Android

Ja vēlaties izmantot Betternet VPN Android ierīcēs, jums būs jāiegūst viņu Android lietotne no Google Play veikala.

Lietotne piedāvā divas dažādas versijas - bezmaksas un premium pakalpojumu.

Betternet VPN’bezmaksas versija Android nav’t nepiedāvā visas funkcijas vai serverus, savukārt premium pakalpojuma abonements atbloķē visas pakalpojumu sniedzēja funkcijas.

Betternet VPN lietošanas iemācīšanās nebūt nav grūta.

Vienreiz tu’Ja esat instalējis Android lietotni, tas prasa tikai trīs vienkāršas darbības:

 • Vienkārši vienkārši pieskarieties “Pievienojieties” pogu
 • Tagad lietotne sāks savienojumu. Pagaidiet dažas sekundes
 • Tagad ir savienota Betternet VPN Android lietotne!

Betternet naudas atdošanas garantija

Betternet operētājsistēmai iOS

Betternet lietotne iPhone un iPad ierīcēm piedāvā vienkāršu veidu, kā tiešsaistē kļūt anonīmam. Tomēr, tāpat kā Android līdziniekam, iTunes veikalā ir pieejamas divas Betternet lietotnes versijas. Neatkarīgi no tā, abi ir pilnībā spējīgi atbloķēt vietnes vai novirzīt serverus, lai piekļūtu ierobežotam saturam. Tāpēc tas nav īsts jautājums, īpaši, ja vēlaties izmantot BEZMAKSAS plānu.

Betternet iPhone

Betternet pārlūkam Chrome

Betternet Chrome paplašinājums ir diezgan ievērojams un daudz labāks nekā Firefox versija. Lai gan ir dažas kļūdas, kas traucē VPN paplašinājuma kopējai darbībai, tā joprojām ir diezgan uzticama. Arī Chrome lietotne ir diezgan jauna, tā var lepoties ar tādu pašu saskarni kā lietotnes galddatoru versijas. Iespējams, ka Firefox joprojām ir jaunināšanas fāze.

Betternet pārlūkiem

Betternet for Firefox

Ja esmu pilnīgi neobjektīvs attiecībā pret VPN sniedzēju, es patiesībā biju vīlies Betternet paplašinājumā Firefox. Papildinājumam ir nepieciešams daudz darba, un, ievērojot norādījumus, lai paplašinājums izveidotu savienojumu ar serveri, tas ir ļoti kairinošs. Negaidiet no pārlūka paplašinājuma jebkādu stabilu drošību vai anonimitāti, jo tiek atklāts, ka tam ir DNS un IP noplūde.

Betternet atbalsts viedajai TV / maršrutētājam / spēļu konsolēm

Betternet nepiedāvā nekādu atbalstu viedtelevīzijai / maršrutētājiem / spēļu konsolēm. Faktiski dienests apgalvo, ka tas nav savietojams ar visām iepriekšminētajām ierīcēm. Tas nozīmē, ka VPN varat izmantot tikai viedtālruņos, planšetdatoros, klēpjdatoros vai datoros. Tomēr, ja vēlaties iegūt papildu saderību, vienmēr varat saņemt atbalstu no tādiem pakalpojumiem kā PureVPN, ExpressVPN un NordVPN.

Betternet serveru apskats

Betternet VPN lielākais izslēgšanas iemesls ir grūtības iegūt dažāda veida informāciju par pakalpojumu’s funkcijas. Šī problēma skar arī serverus, jo daudzi lietotāji to nedara’t nezina par Betternet VPN’servera adrese.

Pēc daudzām rakšanām es atklāju, ka apmaksātajā plānā Betternet piekļūst šīm 10 dažādām VPN servera atrašanās vietām:

 • ASV
 • Francija
 • Singapūra
 • UK
 • Austrālija
 • Singapūra
 • Kanāda
 • Vācija
 • Nīderlande
 • Japāna

Tas nav nekas tuvu tam, ko jūs varat saņemt apmaksātajos pakalpojumu sniedzējos, NordVPN piedāvā 5700+ serverus, ExpressVPN piedāvā 3000+ serverus, Surfshark piedāvā 800+ serverus un CyberGhost piedāvā 3400+ serverus. Betternet’s VPN serveru sarakstu paleles salīdzinājumā ar šiem gigantiskajiem serveru parkiem.

Šiem serveriem trūkst arī daudz svarīgu funkciju. Neviens no viņiem nevienā valstī neatbloķē Netflix, ātrums ir smieklīgi lēns, tika atrasti daudzi IP noplūdes un Torrenting pieredze nebija tuvu atzīmei. Pat par bezmaksas pakalpojumu Betternet’serveru saraksts nav augstākās klases.

Pat Zenmate’Bezmaksas versija var atbloķēt Netflix. Betternet ir vairāk nekā garām, nekā trāpīts attiecībā uz bezmaksas pakalpojumu sniedzēju.

Betternet VPN ātruma testa apskats

Lai labāk izprastu VPN nodrošinātāja uzticamību un joslas platumu, mēs veicām ātruma pārbaudi mūsu 50Mbps savienojumam:

Serveris Ping Lejupielādēt Augšupielādēt
UK 140 ms 34,5Mbps 33,3Mbps
Francija 180 ms 32,9Mbps 29,1Mbps
Austrālija 155 ms 30,7Mbps 32,7Mbps
Kanāda 190ms 40,2Mbps 23,4Mbps
Nīderlande 220 ms 32,4Mbps 37,8Mbps

Betternet IP noplūdes

Pakalpojuma uzticamības un drošības pārbaudei es veicu divus IPv4 un IPv6 noplūžu testus vietnē Ipleak.net un Perfect Privacy IP Check. Abas pārbaudes atklāja, ka pakalpojums noplūst ar IPV4 un IPV6 datiem. VPN nožēlojami neslēpj IP adresi, atrašanās vietu un DNS informāciju, kas lielākajai daļai lietotāju padara to par nedrošu iespēju.

Betternet VPN ātruma testa apskats

Betternet Ķīna

Ne katrs VPN darbojas Ķīnā, jo valdība autortiesību likumus un datu saglabāšanu uztver ļoti nopietni. Tā rezultātā tas regulāri bloķē VPN sarakstu, lai liegtu interneta lietotājiem tiesības šifrēt un anonīmi pārlūkot. Betternet Ķīnā ir tikai viens no nedaudzajiem pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā atbalstu lietotājiem valstī. Lai arī dažreiz var būt grūti iegūt drošu un stabilu savienojumu, jūs varat justies atviegloti, izmantojot Betternet, lai apietu ģeogrāfiskos un satura ierobežojumus Ķīnā. Es iesaku lietotājiem parakstīties uz savu premium pakalpojumu, lai arī tas nodrošina maksimālu atbloķēšanas efektivitāti!

Betternet par Kodi

Šis Betternet pārskats arī atklāj, ka kodi pakalpojumam varat izmantot labāko VPN, lai atbloķētu noteiktus Kodi papildinājumus ar ģeogrāfiski ierobežotu saturu. Pateicoties labajām drošības un šifrēšanas funkcijām, ir ļoti grūti izsekot jūsu IP adresei. Tāpēc, ja izveidojat savienojumu ar serveri citā valstī, varat viegli piekļūt saturam, kura atrašanās vieta ir ierobežota, vai tas būtu mūzika, video vai jebkurš cits formāts. Tas nozīmē, ka lietotāji tiešsaistē var baudīt iecienīto filmu / TV šovu skatīšanos viegli un ar labu anonimitāti.

Betternet pārskatu statistika

Veicot Betternet pārskatu, es uzzināju, ka VPN ir vairāk nekā 38 miljoni lietotāju no visas pasaules. Lai gan tas nenozīmē, ka pakalpojumu sniedzējs ir pilnīgi uzticams, it īpaši pēc CSIRO pētījuma izlasīšanas, VPN ir laba izvēle lielākajai daļai BEZMAKSAS lietotāju. Starp šiem numuriem 60% lietotāju pieder no ārpuses ASV. Betternet serveri saņem vairāk nekā 1 petabaitu ikdienas trafika, kas ir vienāds ar 500 000 HD filmu skatīšanos.

Reklāmu atspējošanas process

Betternet sava VPN pakalpojuma sniegšanai klientiem izmanto unikālu modeli. Tas izmanto reklāmas, lai piesaistītu klientus, un tā ir komisijas maksa par pārdošanu. Ikviens lietotājs kļūst par pastiprinātāju, pievienojoties pakalpojumam. Lai atbrīvotos no reklāmām, dodieties uz lietojumprogrammas iestatījumiem. Pieskarieties augšējā labajā pusē, un jūs redzēsit izvēlni. Nospiediet “Es don’vairs nevēlaties palīdzēt”. Tas atbrīvos jūs no iespēju redzēt reklāmas, bet var pasliktināt jūsu pakalpojuma kvalitāti.

Betternet VPN protokoli / šifrēšanas pārskats

Lielākā daļa VPN pakalpojumu sniedzēju tirgū piedāvā tradicionālu šifrēšanas protokolu komplektu (PPTP, L2TP / IPSec, IKEv2 un OpenVPN), bet Betternet izceļas, nodrošinot unikālu tunelēšanas protokolu komplektu. Es veica padziļinātu Betternet pakalpojumu analīzi savam pārskatam un atklāja šādus drošos protokolus ar atbilstošajām šifrēšanas atslēgām:

 1. OpenVPN ar AES-256 bitu
 2. L2TP / IPSec ar AES-CBC-128 bitu

Izpētījis piedāvātos pakalpojumu šifrēšanas protokolus savā Betternet pārskatā, es iesaku lietotājiem izmantot Betternet tikai vietņu atbloķēšanai. VPN nenodrošina pietiekamu aizsardzību torrenting un P2P failu apmaiņai. Lietotājiem nav arī iespēju mainīt šifrēšanas protokolu darbvirsmā vai mobilajās lietotnēs, norādot, ka jums nebūs ne jausmas, kad / kuras lietotnes izmanto L2TP / IPSec vai OpenVPN.

Betternet privātuma politikas pārskats

Ja es esmu pilnīgi godīgs savā Betternet pārskatā, īpaši attiecībā uz privātuma politiku, es teiktu, ka pakalpojumu sniedzējs maldina savus klientus. Sākumā pakalpojumu sniedzējs atrodas Kanādā, kas ir Piecu un Četrpadsmit acu alianses locekle. Tas vien nozīmē, ka VPN ir jāievēro datu saglabāšanas likumi, kas nozīmē, ka tā nav droša iespēja. Dodoties tālāk, Betternet paziņo, ka tajā netiek reģistrēta / kopīgota lietotāja IP adrese, e-pasts, lietotājvārds vai unikāls mobilais ID.

Viņi saka, ka jūsu IP adrese tiek notīrīta pēc sesijas slēgšanas, un, lai gan tas ir ticams - es neticu uzticēties nevienam pakalpojumu sniedzējam, kamēr neesmu pārbaudījis informāciju.

Privātuma politikā VPN norāda, ka tā neizmanto nekādu informāciju, bet vēlāk norāda, ka tas apkopo datus par to, kuras lietotnes jūs izmantojat, un vietnes, kuras apmeklējat, nepiešķirot nevienam konkrētam lietotājam. Jā, pilnīgi ticami. Pievienojiet to pakalpojumu sniedzējam, dodot reklāmdevējiem iespēju apkopot citu informāciju, lai jūs rādītu reklāmas, un jūs varat pārdomāt savu lēmumu.

Partnerības, kuras Betternet ir izveidojis par savu BEZMAKSAS pakalpojumu, reklāmdevējiem dod iespēju ievietot sīkdatnes jūsu pārlūkprogrammā, kas atkal ļauj nezināmiem cilvēkiem vākt informāciju par jūsu apmeklētajām vietnēm, reklāmām, uz kurām noklikšķināt, un piekļūt jūsu pārlūkprogrammas vēsturei! Tomēr tas viss attiecas tikai uz lietotnes BEZMAKSAS versiju. Ja izvēlaties premium versiju, varat justies drošs, ka tiešsaistē saņemsit labāku drošību un privātumu. BEZMAKSAS Betternet plāns neuzņemas atbildību par to, ko tā partneri dara ar saglabātajiem datiem!

Betternet Torrenting

Saskaņā ar manu Betternet pārskatu, pakalpojums atbalsta P2P / Torrenting. Jūs varat viegli lejupielādēt / koplietot tik daudz straumju, cik vēlaties, jo VPN šifrēs visu trafiku uz drošu tīklu.

Tas nodrošina, ka neviens nevar izsekot jūsu kņadas aktivitātei. Es tomēr vēlētos novērtēt citas funkcijas drošības paaugstināšanai, jo no dūšīgajām DMCA soda naudām vairs neatgriežas! Ikvienam VPN pakalpojumu sniedzējam, kas nodrošina torrenta iespēju, jāpiedāvā sadalītā tunelēšana, SOCKS5 starpniekserveris un anti-DPI aizsardzība.

Wi-Fi drošība

Kad izveidojat savienojumu ar Betternet serveri, varat būt drošs, ka savienojums joprojām ir drošs un privāts. Nav svarīgi, vai veidojat savienojumu ar publisku vai privātu Wi-Fi tīklu, jo pakalpojumu sniedzējs lepojas ar daudziem drošības protokoliem un augstu šifrēšanas līmeni, lai aizsargātu jūsu identitāti. Tā kā VPN maskē jūsu IP adresi, nav iespējams izsekot jūsu darbībām internetā. Jūs varat brīvi izpētīt tīmekli jebkurā laikā un vietā.

Straumēšanas pakalpojumi

Viens no galvenajiem iemesliem, lai ikviens sāktu izmantot VPN, ir bauda netraucētu straumēšanu, īpaši šajā laikmetā, kad katrs VoD pakalpojums uzliek ģeogrāfiskus ierobežojumus. Ir gandrīz tā, it kā interneta patiesais mērķis katru dienu sabrūk. Lai gan es atgriezos Betternet pārskatā, es mēģināju piekļūt Netflix ASV versijai no VPN, bet VoD vietne tūlīt to bloķēja. Droši vien tas varētu būt saistīts ar to, ka simtiem lietotāju visā pasaulē izmanto dinamisko IP.

Tālāk pārbaudot VPN atbloķēšanas / straumēšanas iespējas, es mēģināju piekļūt BBC iPlayer un ABC vietnei. Abi darbojās nevainojami un ļāva man bez liekas grūtības skatīties saturu. Es teiktu, ka tas nav slikti BEZMAKSAS sniedzējam. Paturiet prātā, ka vairums testu, ko šajā pārskatā veicu pakalpojumu sniedzējam, bija paredzēti lietotnes premium versijai.

Betternet VPN vietnes apskats

Ja es esmu pilnīgi godīgs, man patiešām patīk Betternet vietnes dizains un izskats. Tas ir diezgan vienkāršots, piedāvājot ērtu navigāciju visā. Lai gan vietnē varat redzēt lielu skaitu lapu, tomēr, izmantojot emuāru un FAQ sadaļu, jums joprojām ir pieejama pietiekami laba informācija. Tomēr vienīgā problēma ir tā, ka Betternet, šķiet, slēpj savu premium piedāvājumu no galvenās vietnes un tikai par to runā privātuma politikā. Šķiet, ka tas ir diezgan sarežģīti!

Betternet privātuma politikas pārskats

Betternet VPN klientu atbalsta pārskats

Kad runa ir par klientu atbalsta saņemšanu no Betternet, jums ir trīs iespējas. Ir emuārs, kurā varat iegūt jaunākos atjauninājumus par pakalpojumu sniedzēju un visas jaunās izmaiņas, kas jums jāzina. Jums ir palīdzības centrs, kas ir sadalīts 9 kategorijās: Windows, Hexatech, Paplašinājumi, Premium, Android, iOS, About Betternet, Need Help un General. Augstākās kvalitātes lietotājiem ir iespēja tieši piekļūt atbalstam no viņu lietotnēm. Noklikšķiniet uz hamburgeru izvēlnes un pēc tam “Sazinies ar mums”.

Betternet VPN klientu atbalsta pārskats

Jums tiks lūgts precizēt palīdzības pieprasījuma raksturu. Ievadiet atbilstošo informāciju un gaidiet, līdz saņemsit atbildi. Diemžēl nav pieejams 24 stundas diennaktī pieejams tiešraides tērzēšanas atbalsts. Pat lietotne ir nedaudz kļūdaina, un Betternet nav to nodrošinājusi atbilstoši klientu vajadzībām. Ja es vērtētu atbalstu vien, es’d dodiet pakalpojumam 5 no 10.

Kāpēc Betternet ir jūsu pirmā izvēle?

Pirms es turpinu par to runāt, ļaujiet mums mazliet notīrīt gaisu. Mūsdienās VPN mēdz pārspēt savu mārketingu. Sākot no vecākajiem līdz jaunākajiem šajā nozarē, visi apgalvo, ka ir pirmā un labākā izvēle. Tomēr, ja KATRAM vienīgais ir tik īpašs, tad neviens tāds nav! Piemēram, Betternet savā statistikas ziņojumā norāda, ka tā ieņem 1. vietu no 3,3 miljoniem lietotņu.

Tas ir tālāk no patiesības. Faktiski, kad jūs meklējat a “VPN” Jebkurā veikalā Betternet nebūs redzams galvenajos ieteikumos. Bez tam Betternet joprojām ir laba reputācija. Viņi apgalvo, ka visā pasaulē ir vairāk nekā 38 miljoni lietotāju, no kuriem 60% atrodas ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm. Ar šo summu vien ir vairāk nekā Kanādas iedzīvotāju skaitā.

Bez tam valstij ir vairāk nekā 1 petabaitu ikdienas trafika, un apgalvo, ka tie tiek pieminēti 100 000 reizes dienā sociālo mediju kanālos. Man vēl nav jāpārbauda šīs pretenzijas, bet, cik manuprāt, šī statistika šķiet viltota - ja vien Betternet nespēj sniegt derīgus pierādījumus.

Betternet apskats Reddit

Reddit ir viena no visnoderīgākajām kopienām tiešsaistē, kur jūs varat saņemt atjauninātu informāciju par dažādām tēmām / produktiem / SaaS. Tāpēc jūs vienmēr varat justies pārliecināts, ka atradīsit detalizētus dažādu lietotāju viedokļus par labāko reddit vpn. Es veica analīzi vietnē Reddit for Betternet, un vairākuma atbildēs tika norādīts, ka lietotājiem nebija droši uzticēties BEZMAKSAS pakalpojumu sniedzējam. Zemāk ir Redditor komentārs, kurā paskaidrots, ka Betternet ir bezmaksas, jo viņi pelna naudu no jūsu DATI:

Komentārs no diskusijas drfusterenstein’komentārs no diskusijas "Vai Betternet strādā mocības?".

Betternet vs TunnelBear

Iespējas Betternet TunnelBear
Cenu noteikšana (katru gadu) 35 USD 59,99 USD
Valstis 10 20 valstis
Serveri 10 354+
Protokoli OpenVPN un IPSec OpenVPN un L2TP / IPSec
Šifrēšana AES-256 bitu un CBC-128 bitu AES-256-CBC šifrēšana
Baļķi
Straumēm & P2P atļauts
Atrodas Kanāda Kanāda
Starpniekserveri
Vienlaicīgi lietotāji 5 5
Pievienotās funkcijas Nav GhostBear, modrs režīms, vistuvākais tunelis

Betternet vs Hotspot vairogs

Iespējas Betternet Hotspot vairogs
Cenu noteikšana (katru gadu) 35 USD 97,34 USD
Valstis 10 25 valstis
Serveri 10 2500+
Protokoli OpenVPN un IPSec OpenVPN, SSTP, PPTP, L2TP / IPSec, IKEv2
Šifrēšana AES-256 bitu un CBC-128 bitu AES-256-CBC
Baļķi
Straumēm & P2P atļauts
Atrodas Kanāda ASV
Starpniekserveri
Vienlaicīgi lietotāji 5 3
Pievienotās funkcijas Nav VPN nogalināšanas slēdzis, Tor over VPN, straumējošs VPN

Betternet vs ExpressVPN

Iespējas Betternet ExpressVPN
Cenu noteikšana (katru gadu) 35 USD (1 gada piedāvājums) 99,95 USD (1 gada piedāvājums)
Valstis 10 94 valstis
Serveri 10 3000+
Protokoli OpenVPN un IPSec OpenVPN, SSTP, PPTP, L2TP / IPSec, IKEv2
Šifrēšana AES-256 bitu un CBC-128 bitu AES-256-CBC
Baļķi
Straumēm & P2P atļauts
Atrodas Kanāda Lielbritānijas Virdžīnu salas
Starpniekserveri Jā (iekļauts arī SOCKS5 starpniekserveris)
Vienlaicīgi lietotāji 5 3
Pievienotās funkcijas Nav NAT ugunsmūris, dalītā tunelēšana, tiešraide, privāts DNS

Betternet vs Ivacy

Iespējas Betternet Bezdarbība
Cenu noteikšana (katru gadu) 35 USD 39,95 USD
Valstis 10 100+
Serveri 20+ 400+
Protokoli OpenVPN un IPSec OpenVPN, L2TP-IPsec un PPTP
Šifrēšana AES-256 bitu un CBC-128 bitu Militārās pakāpes 256 bitu šifrēšana
Baļķi
Straumēm & P2P atļauts
Atrodas Kanāda Singapūra
Starpniekserveri
Vienlaicīgi lietotāji 5 5
Pievienotās funkcijas Nav Dalītā tunelēšana, drošs DNS, IPv6 aizsardzība pret noplūdi

Betternet vs SurfEasy

Iespējas Betternet SurfEasy
Cenu noteikšana (katru gadu) 35 USD USD 77,88
Valstis 10 28+
Serveri 20+ 500+
Protokoli OpenVPN un IPSec OpenVPN un PPTP
Šifrēšana AES-256 bitu un CBC-128 bitu AES-256 bits
Baļķi
Straumēm & P2P atļauts
Atrodas Kanāda Kanāda
Starpniekserveri
Vienlaicīgi lietotāji 5 5
Pievienotās funkcijas Nav Tracker Blocker un IP klikšķu maskēšana

Betternet VPN apskats

Ir Betternet drošs un uzticams?

Ja es esmu pilnīgi godīgs pret auditoriju, Betternet ir laba izvēle tikai vietņu atbloķēšanai. Tas attiecas gan uz piemaksu, gan uz BEZMAKSAS pakalpojumu. VPN joprojām ir jāveic daudz uzlabojumu šifrēšanas un drošības / privātuma funkcijās, kā arī servera pieejamībā. Trūkst arī tiešsaistes tērzēšanas atbalsta. Vienīgais, kas pievilcīgs VPN, ir tā zemā gada cena!

Ko dara Betternet Premium?

Betternet premium versija ir pieejama tikai no VPN lietotnes. Jūs saņemsit “jaunināt” opcija, kas pārveido jūsu bezmaksas plānu par apmaksātu, tādējādi piedāvājot pilnu serveru sarakstu. Piemaksa ir arī brīva no sludinājumiem, kas jūsu pārlūkprogrammā ievieto sīkdatnes, lai novērtētu, kuras vietnes / pakalpojumus jūs apmeklējat.

Kā darbojas Betternet

Betternet atklāj, ka pakalpojums darbojas ar viena klikšķa šifrēšanas modeli. Tiklīdz lietotāji’ instalējot un palaižot Betternet savās atbalstītajās ierīcēs, VPN pakalpojums visu savu tīkla trafiku novirza caur drošu šifrētu tuneli (tāpat kā ar visiem VPN pakalpojumiem). Tas nodrošina visaugstāko identitāti & lietotāju datu aizsardzība’ pret ISP, hakeriem, snooperiem, pikšķerētājiem, identitātes zagļiem, uzraudzības aģentūrām un visām slepkavas novērošanas tīkla darbībām. Tiklīdz anonīms Betternet ļauj viņiem apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus (BBC iPlayer, NBC, Spotify, HBO Now utt.), Droši piekļūstiet bankas pakalpojumiem.

Vai ir likumīgi izmantot VPN ASV??

Ja VPN izmantojat tādiem mērķiem kā straumēšana vai iesaistīšanās P2P / Torrenting, lai piekļūtu pirātiskajam saturam, tas ir nelikumīgi, un jums, iespējams, būs jāmaksā dūšīgi DMCA naudas sodi. Tomēr sērfošana, izmantojot citu IP, joprojām ir likumīga, un to izmanto uzņēmumi no visas pasaules. Tātad, jūs varat justies droši, zinot, ka, vienkārši izmantojot VPN, ASV jūs neradīsit nepatikšanas.

Betternet ir neierobežots?

Jā, Betternet nodrošina, ka visi lietotāji saņem neierobežotu joslas platumu un datus straumēšanai / pārlūkošanai internetā. Bezmaksas plāns var jums palikt mūžīgi. Tomēr, izvēloties premium versiju, jums būs jāatjauno savs plāns, lai izvairītos no šīm kaitinošajām reklāmām.

Vai Betternet ir likumīgs?

Lai atbildētu uz šo jautājumu: lietotājiem vispirms ir jāsaprot kolektīvi par VPN pakalpojumu likumību. Daudzās pasaules valstīs nav noteikti nekādi ierobežojumi VPN pakalpojumu izmantošanai, ja vien darbība ir LEGAL. Tas nozīmē, ka sērfošana caur citu IP caur Betternet ir likumīga. Tomēr, ja jūs nodarbojaties ar P2P / torrenting, jūs varētu iesaistīties autortiesību pārkāpumu jautājumos. Tāpēc ir jāizvēlas pilnīgi drošs pakalpojums, kuram varat uzticēties!

Vai Betternet izmanto šūnu datus?

Tas ir atkarīgs no tā, vai VPN izmantojat, pieslēdzoties 3G / 4G tīklam vai Wi-Fi. Ja tas ir iepriekšējais, Betternet vai kāds cits VPN pakalpojums izmantos mobilos datus. Galvenais VPN mērķis ir jūsu tiešsaistes uzvedības privatizācija un maskēšana. Tā rezultātā katrai datu paketei, kas tiek pārsūtīta 3G / 4G savienojumā, tas tiks pievienots šifrēšanas slānis. Protams, jūs varat izvēlēties izmantot Wi-Fi savienojumu, lai netērētu pārāk daudz naudas šūnu datiem.

Ir ieteicams Betternet?

Nē! Nepavisam!

Betternet ir diezgan daudz plusi, taču tos aizēno masīvās pakalpojumu nepilnības.

Bezmaksas versijā tiek parādītas nevajadzīgas reklāmas, tā var’t atbloķēt Netflix, ātrums ir patētiski zems, tā Android lietotne tika atzīta par uzmācīgu, serveru skaits ir pārāk mazs, trūkst informācijas par drošības politikām un funkcijām, un tas nepiedāvā nogalināšanas slēdzi.

Visi šie mīnusi pārspēj mērķi iegūt VPN, pirmkārt, jebkuram lietotājam, tāpēc pagaidām Betternet saņem īkšķus no manis.

Ja jūs meklējat labākas alternatīvas par zemām izmaksām, jums vairāk jālasa par Surfshark, vadošo nozares VPN, ko piedāvā tikai par 1,99 USD / mēnesī.. 

Labais

 1. 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.
 2. Pieci vienlaicīgi savienojumi.
 3. Vietējās lietotnes visām populārajām platformām
 4. Premium versijā nav reklāmu.

Sliktais

 1. Reģistrē lietotāja datus.
 2. DNS un IPv4 noplūdes.
 3. Nav automātiska nogalināšanas slēdža.
 4. Jādarbojas Firefox papildinājumam.
 5. 50 MB datu ierobežojums atmaksai.
 6. Bruņurupuča ātruma klientu atbalsts.
 7. Varētu atbrīvot lietotāja datus tiesas lēmumā.
 8. Privātuma politika nav pilnībā pārredzama.
 9. Atrodas Kanādā (daļa no Piecu acu alianses).

Похожие статьи

 • VPNBook pārskats 2020

  Jurisdikcija Šveicē Cena 7,95 USD / mēnesī Serveri 6 Tikai serveri Žurnāli Veikali Savienojumu žurnāli Šifrēšana AES-256-Bit Atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā...

 • NordVPN apskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Panamā Cena 3,49 USD / mēn par 3 gadu plāna serveriem, kuru serveri ir 5560+ 59 valstīs 59% žurnālu Nav sertificētu žurnālu šifrēšanas AES-256-GCM / AES-256-CBC...

 • ZenMate pārskats 2020

  Jurisdikcija Berlīnē Cena 1,64 USD / mēn par 3 gadu plāna serveriem 2600 serveriem 37 valstīs Baļķi Nav žurnālu Šifrēšana 128 bitu AES-GCM atbloķē Netflix Nē...

 • VyprVPN apskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Šveice (nedroša) Cena 6,67 USD / mēnesī (80 USD par 1 gadu) Serveri 700 žurnāli Nav žurnālu šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Jā Torrenting...

 • GOOSE VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Nīderlandē Cena 1,99 USD Serveri 71 žurnāls Nē šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Nav ieteicams Nav vietnes...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me