AzireVPN pārskats

Jurisdikcija Zviedru
Cena 3,45 USD mēnesī (82,71 USD jāmaksā vienreiz)
Serveri 5
Baļķi
Šifrēšana AES-256
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://www.azirevpn.com/
Saderība Windows, Apple

Retāk ir tas, ka neliels VPN pakalpojums, kas piedāvā tikai 5 serveru atrašanās vietas, var rādīt piemēru pārējai nozarei, kā VPN pakalpojuma galvenajai prioritātei vajadzētu būt koncentrēšanai uz priekšzīmīgas drošības nodrošināšanu. Bet tieši ar to AzireVPN pārsteidza, kad es nodomāju to pārskatīt.

Jāsaka, ka manas cerības nebija lielas, jo šis pakalpojumu sniedzējs to nedara’Ietilpst ierastajā maksas VPN pakalpojumu sarakstā, bet es biju patīkami pārsteigts.

Sākot ar intriģējošu jauno protokolu un beidzot ar augstākas likmes nulles reģistrēšanas politiku līdz ar Netflix atbalstu, AzireVPN ir viens pakalpojums, par kuru jums noteikti vajadzētu uzzināt vairāk par.

Tātad šeit ir mūsu detalizētais AzireVPN pārskats, kas ietver visaptverošu kritisku analīzi par dažādiem tā pakalpojuma aspektiem, ieskaitot cenu plānus, drošības infrastruktūru, ierīces atbalstu un daudz ko citu, ko izstrādājis BestVPN.co!

AzireVPN’s Mežizstrādes politikas un protokola atbalsta pārskats

Gandrīz visi VPN reklamē, kā viņi ievēro nulles reģistrēšanas politiku, bet, ja jūs pietiekami dziļi iedziļināties viņu vietnē, it īpaši, ja lasāt viņu privātuma politiku vai pakalpojumu sniegšanas noteikumus, jūs zināt, ka var iesaistīt melošanu..

VPN, kas reklamē nulles reģistrēšanas politiku, var vai nu saglabāt žurnālu par jūsu savienojuma laika zīmogiem, joslas platuma izmantošanu utt., Un, kaut arī šāda veida žurnāli var šķist nekaitīgi, tie faktiski nav tādi, jo jebkura informācija, kas par pakalpojumu sniedzēju ir pieejama par jums, var tikt izmantota jūs jebkurā laikā.

Tomēr AzireVPN šeit nosaka etalonu, skaidri norādot, kāda veida žurnāli “Tā nav’t saglabāt”. Es to atradu viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumos:

azirevpn mežizstrādes politika

Bet tas’ne tā, jo šis paraugs VPN sniedzējs ir iespējojis arī Neredzīgo operatoru sistēmu. Tas faktiski ir Linux kodola modulis, kas sistēmas administratoriem padara neiespējamu vaicājumu veikšanu par visiem datiem, kas iet caur galapunktiem. Administrators pat nevar snaust atļautos IP laukos no WireGuard (AzireVPN īpašs protokols, kuru es’par to sīkāk runāsim vēlāk).

Iesācējiem to varētu nebūt viegli saprast, bet es varu teikt, ka viņu drošība ir diezgan darrena tikai šo mehānismu dēļ. Neviens nevar izsekot jums vai jūsu darbībām, ja šie mehānismi ir ieviesti, ne jūsu IP administrators, ne pats pakalpojumu sniedzējs.

Pat protokoli tika atbalstīti kā labāki nekā šeit esošais nozares standarts. Pakalpojumu sniedzēji parasti piedāvā OpenVPN kā savu drošāko protokolu, Azire to piedāvā arī, taču tas arī sniedz jums iespēju izmantot savu protokolu ar nosaukumu WireGuard, kurš, pēc viņa teiktā, ir pārāks par OpenVPN!

AzireVPN pārskats

Pakalpojums apgalvo, ka, izvēloties šo protokolu (noklusējuma protokols ir OpenVPN), jūs varat krasi uzlabot ātrumu, ko saņemat kopā ar latentumu.

Tas ir vienkārši neticami, jo esmu redzējis dažus pakalpojumu sniedzējus, kuri tik daudz koncentrējas uz pareizā pamata iegūšanu.

Vienīgais mīnuss šeit ir tas, ka WireGuard to nedara’t strādā visās populārajās platformās, un tai ir ļoti ierobežota niša. Linux, Android un Mac ir vienīgās ierīces un OS, kurās varat izmantot WireGuard, citiem jums jāpaļaujas uz OpenVPN.

Jā, pakalpojumu sniedzējiem šajās dienās ir jāveic bezgaumīgas lietas, piemēram, Netflix atbloķēšana, Torrenting utt., Kurām ir nepieciešams vislabākais VPN, lai atbloķētu Netflix, taču pamatkompromisa nav. Un tieši tas padara AzireVPN par patiesu “VPN”.

AzireVPN cenu noteikšana

Azire’Cenu plāni ir vienkārši un nesarežģīti, jo tie atšķiras tikai pēc abonēšanas ilguma, kuru varat izvēlēties, savukārt to funkcijas un priekšrocības paliek vienādas visiem..

Pakalpojumu sniedzējs šobrīd piedāvā četru veidu plānus, par kuriem sīkāka informācija ir šāda (lai lietotājiem būtu labāk saprotamas, visas cenas ir konvertētas no eiro uz ASV dolāriem)

 • Mēneša plāns: USD 5,74, rēķins vienreiz
 • Trīs mēnešu plāns: USD 4.59 mēnesī (USD 13.78, rēķins vienreiz)
 • Gada plāns: USD 4,02 mēnesī (USD 48,25 vienreiz jāmaksā)
 • Divu gadu plāns: 3,45 USD / mēnesī (82,71 USD jāmaksā vienreiz)

AzireVPN cenu plāni

Cena par ilgtermiņa plāniem ir nedaudz augsta, salīdzinot ar ierobežotajām iespējām un funkcijām, ko piedāvā pakalpojumu sniedzējs. Daudz lielāki VPN pakalpojumi ar daudz vairāk palaišanas iespējām piedāvā līdzīgus plānus par vēl zemākām cenām, piemēram, NordVPN. Tātad, es don’Tiem ļoti patīk ilgtermiņa darījumi un tiek uzskatīts, ka tiem vismaz jāsamazinās par dolāru.

Salīdzinoši īstermiņa cenas ir labākas un daudz pievilcīgākas, jo vairums VPN to nedara’t piedāvā īstermiņa plānus par tik zemām cenām. AzireVPN ir vislabākais īstermiņa abonementiem, ja vēlaties iegūt VPN nelielu laika periodu.

Tas arī piedāvā jums 24 stundu bezmaksas izmēģinājumu, kā arī 7 dienu atmaksas politiku, padarot tās klientu apkalpošanas noteikumus diezgan draudzīgus.

Maksāšanas metodes ir dažādas, un tajās ietilpst visas populārās iespējas, piemēram, kredītkartes, PayPal utt., Kā arī kriptovalūtas maksājumi tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti, abonējot pakalpojumu..

Tomēr ņemiet vērā, ka, maksājot kriptos, jums nebūs iespējas pieprasīt naudas atmaksu.

AzireVPN izklaides atbalsts

Pastāvīgā lietotāju pieprasījuma dēļ mēs vietnē BestVPN.co esam mazliet pārskatījuši savu pārskatīšanas stilu un esam sākuši iekļaut pārskatus VPN’Spēja atbalstīt izklaidi. Tas galvenokārt ietver tādu straumēšanas vietņu kā Netflix atbloķēšanu un droša atbalsta sniegšanu Torrenting,

AzireVPN’Pirmā lielā vilšanās bija tā, ka tas strādāja ar Netflix tikai divas reizes 16 atkārtotos savienojumos, un tas notika tikai Spānijas un Zviedrijas serveros. Tā nav’strādā, lai atbloķētu Netflix US, tomēr es domāju, ka pakalpojumu sniedzējam, kuram ir tikai 5 atrašanās vietas, vēl nav’t nav veikts, paturot prātā Netflix atbloķēšanu.

Šim VPN jāievieš Netflix atbloķēšana, vismaz ASV serveros, ja tas vēlas aizraut pašreizējos VPN lietotājus, jo šķiet, ka viņi pieprasa Netflix atbloķēšanu kā parastu jebkura VPN pakalpojuma funkciju.

Azire VPN pakalpojumu torrent, var aprakstīt tikai vienā vārdā, un tas ir “Neticami”. Es to varu pateikt, jo pakalpojumu sniedzējam nav nekādu ierobežojumu nevienam no saviem Torrenting serveriem, turklāt tas ir pārāk drošs, lai autortiesību troļļi varētu iekļūt.

Kurš būtu domājis, ka tikai neliela apjoma VPN pakalpojums ir tik labs tik daudzās lietās? AzireVPN sākumā izskatās bez nozīmes, ja nav krāšņu lietu vai triku, bet, kad sākat izpētīt tā funkcijas un veiktspēju, jūs zināt, ka šis ir viens pakalpojums, jums noteikti ir jāizmēģina vismaz vienreiz..

AzireVPN serveru pārskats

Kā jūs, iespējams, zinājāt, AzireVPN piedāvā tikai 5 serveru atrašanās vietas, un tās atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, Apvienotajā Karalistē, Zviedrijā, Spānijā un Kanādā.

AzireVPN servera atrašanās vietas

Pakalpojums neapšaubāmi ir labs, taču tā servera infrastruktūra ir ļoti ierobežota. Mūsdienās vairums populārāko VPN, piemēram, Surfshark VPN, kas piedāvā 800+ serverus vai citus, kas vismaz piedāvā vairāk nekā 30 atrašanās vietas, taču AzireVPN nav viens no tiem.

AzireVPN servera funkcijas

Tā serveru atrašanās vietas ir tikai koncentrētas Ziemeļamerikā un Rietumeiropā, kas no tā darbības jomas izslēdz lielāko daļu pasaules.

Es ieteiktu AzireVPN vismaz uzlabot tā serveru skaitu līdz 15, ja tas vēlas konkurēt ar lielākiem tur esošajiem pakalpojumiem, jo ​​sasniedzamība tagad ir svarīgs faktors, pieņemot lēmumu par VPN pakalpojumu, un, ja tā trūkst, lietotāji var mazliet vilcināties dodoties kalpošanā.

AzireVPN klientu atbalsts

Es vispār neesmu e-pasta atbalsta fane, jo man tā ir neveikla un veca skola. VPN ir nepieciešams ātrāks atbalsts, ko var nodrošināt tikai ar tiešās tērzēšanas atbalsta funkciju. Diemžēl AzireVPN šeit zaudē dažus būtiskus punktus par šādas iespējas nepiedāvāšanu.

AzireVPN klientu atbalsts

Tā reakcijas laiks bija labs, pat labāks nekā lielākajai daļai pakalpojumu sniedzēju, kuri izmanto šo saziņas veidu, lai atrisinātu jautājumus, taču es joprojām nevaru apiet to, ka man jāgaida pāris stundas pat, lai saņemtu vienkāršu manis vaicājumu..

AzireVPN klienta saderība

Lai pārbaudītu, kā tās klienta lietotne faktiski darbojās, es lejupielādēju tās Windows lietotni, un jāsaka, ka diezgan viegli bija iziet cauri instalēšanas procesam.

AzireVPN pārskats

Katra klienta vietnes lejupielādes pogas ir diezgan spilgti pamanāmas, faila lielums nav’t ir pārāk liels, un arī instalēšanas process noritēja gludi.

AzireVPN pārskats

Ciktāl tas attiecas uz klienta darbu, tas darbojās lieliski un padarīja manu savienojumu drošu. Daudzi cilvēki ir ziņojuši, ka šim VPN ir IP noplūde, bet es to nedarīju’Līdz brīdim, kad pierakstīju šo pārskatu, neatradīšu nevienu, tāpēc domāju, ka viņi’es to ielāgoju.

Tomēr es biju vīlies, ka klienta lietotne pazuda, tiklīdz es izveidoju savienojumu ar VPN. Parasti VPN klientiem ir interaktīvs informācijas panelis, kurā var pārvietoties, lai mainītu serverus, piekļūtu nogalināšanas slēdzim utt., Bet AzireVPN’s klients to nedara’Man tas nav, tāpēc tas mani ļoti nolaidīja, jo, ja nomainītu serveri, man tas bija jāatvieno no uzdevumjoslas, kas nopietni nav tas, ko es būtu devis priekšroku .

Mīnusi

AzireVPN noteikti ir tā stiprās puses, taču ir arī daži šī pakalpojuma negatīvie punkti. Ļaujiet man tos sarindot jūsu vietā, lai jūs varētu tos viegli saprast:

Ātrumi noteikti bija zemākā diapazonā, īpaši Ziemeļamerikas serveros ar dažiem augšupielādes ātrumiem, kas 100 MB / s savienojumā skar atzīmi 23Mbps, kas ir tas, kas pakalpojumu sniedzējam ir jārisina prioritārā kārtā..

AzireVPN nedarbojas’t vēl nav slepkavas, kas ir vienkārši nepieņemami. Tas’s tāpēc, ka atvienošanas gadījumā šis nogalināšanas slēdzis ietaupīs jūs no jūsu privātuma apdraudēšanas.

Neskatoties uz visām labajām reģistrēšanas politikām un drošiem protokoliem, viena lieta noteikti mani satrauca, un tas bija AzireVPN’bāze Zviedrijā, kas ir 14 Eyes alianses locekle. Zviedrija jums varētu izklausīties pēc vecas labas ziemeļvalsts, taču tās dalība 14 Eyes aliansē padara VPN par nedrošāku iespēju izveidot bāzi.

AzireVPN pārskats

Šai aliansei ir tiesības pieprasīt datus no lietotājiem no visām dalībvalstīm, tāpēc, ja kādreiz rodas šāds pieprasījums, iespējams, nāksies ievērot AzireVPN. Pakalpojumu sniedzējam nopietni jāmaina bāze pēc iespējas ātrāk, pretējā gadījumā haizivī nav nekā svēta’s mute.

Secinājums:

AzireVPN noteikti ir drošs, jaudīgs pakalpojums, kas, kaut arī tā lielums un funkcijas ir diezgan ierobežoti, to nedara’t pievilt.

Parasti tik mazu pakalpojumu don’Tik tālu neiet tik tālu, taču AzireVPN līdz šim ir paveicis lielisku darbu. Bruņās ir maz čoku, bet nekas tāds nevar tikt fiksēts.

Ja pakalpojumu sniedzējs tos izlabo un paplašina savu darbības jomu, palielinot tā serverus, pievienojot vēl dažas nišas klientu lietotnes, citu starpā iekļaujot tādas īpašas funkcijas kā Split Tunneling un Killswitch, tas noteikti kļūs par parastu funkciju labākajos VPN sarakstos. apkārt.

Pagaidām AzireVPN ir ļoti ieteicams lietotājiem Torrenting un tiem, kuri vēlas iegūt stabilu privātumu savām interneta pārlūkošanas vajadzībām..

Kas nav ieteicams, ir Netflix atbloķēšana un aizsardzība Āzijas un Tuvo Austrumu valstīs.

Похожие статьи

 • VPNBaron pārskats 2019. gads

  Jurisdikcija Rumānijā Cena $ 5,54 Serveri 13 žurnāli Nav žurnālu šifrēšana OpenVPN / L2TPIKEv2 atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Nav ieteicams...

 • Encrypt.Me Review

  Jurisdikcija Amerikas Savienotajās Valstīs Cena $ 99,99 (1 gada plāns) Serveri 132 serveri 25 valstīs Žurnāli saglabā žurnālus 16 dienu šifrēšanai. AES-256 atbloķē Netflix...

 • VPNSecure pārskats 2019. gadā

  Atrodoties neparastā VPN pakalpojuma vietā, VPNSecure.me to nedarīja’No pirmā acu uzmetiena tas šķiet piemērots pakalpojums, taču šim pakalpojumam ir daudz aspektu...

 • Nosūtiet VPN apskatu 2020. gadā

  Jurisdikcija Kanādā Cena 49 USD par viena gada plāna serveriem, kuru serveri ir vairāk nekā 60, 60 valstīs Žurnāli Jā Šifrēšana AES-256 Bit atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā...

 • BolehVPN pārskats

  Jurisdikcija Seišelu salas Cena 6,66 USD / mēnesī par viena gada plāna serveriem 35 serveriem 12 valstu žurnālos Veikala savienojuma žurnālu šifrēšana AES-256 bitu atbloķēšana...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me