AVG drošā VPN pārskats 2020: vai AVG VPN ir labs?

Jurisdikcija Čehu Republika
Cena Vienreiz jāmaksā rēķins par 79,99 USD (viena gada plāns)
Serveri 50+
Baļķi
Šifrēšana AES-256-CBC
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://www.avg.com/en-ww/secure-vpn
Saderība Windows, Android, Apple

Drošs VPN ir AVG Technologies blakusprodukts; dibināts 1991. gadā kā pretvīrusu pakalpojumu sniedzējs, kuru 2016. gadā iegādājās Avast. Tas ir nepretenciozs privātuma rīks, kas BestVPN.co ieņem 50. pozīciju no 180 pakalpojumu sniedzējiem.

Tas izmanto 256 bitu AES šifrēšanu un TIKAI resursdatorus 50 serveri 30 valstīs visā pasaulē. Diemžēl tajā tiek saglabāti arī sesiju un savienojumu žurnāli, un tās Windows lietotnē ir vīruss. Priecīgi, ka tas izdodas atbloķēt tādas straumēšanas platformas kā Netflix US.

Cenu noteikšana sākas no USD 6,66 mēnesī. gada plānā, un jūs saņemat bezmaksas 7 dienu izmēģinājuma versiju pakalpojuma pārbaudei. Es neiesaku pakalpojumu sniedzējs lietotājiem, kas apzinās privātumu, bet iesakām izvēlēties lētu un uzticamu alternatīvu, Surfshark cena ir USD 1,99 mēnesī.

Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet šo padziļināto AVG VPN pārskatu 2020, kur es runāju par drošību, caurspīdīgumu, cenu noteikšanu, serveriem, veiktspēju, savietojamību un atbalstu:

Serveru skaits 50+
Jurisdikcija Čehu Republika
Baļķi
Vētraina
Atbloķē Netflix
Cena Vienreiz jāmaksā rēķins par 79,99 USD (viena gada plāns)
Protokoli OpenVPN & IPSec
Apiet Ķīnas ugunsmūri
Datu šifrēšana AES-256-CBC
Vietne https://www.avg.com/en-ww/secure-vpn

AVG VPN analīze’s drošība

AVG Secure VPN galvenā mītne atrodas Čehijā, kas atrodas prom no 5/9/14 Eyes Allians. Tāpat kā lielākajā daļā ES valstu, vietai ir mazāk interneta ierobežojumu.

Tas darbojas par labu pakalpojumu sniedzējam, jo ​​valsts ir pat saudzīga pret tiem, kas piekļūst BitTorrent tīklam. VPN valstī nav aizliegti, un likumi paredz vārda un preses brīvību.

Valdība ievēro netizens tiesības, izņemot “Naida runas” gadījumi, kas noliedz komunistu laikmeta noziegumus un holokaustu. Pretējā gadījumā valdība aizliedz patvaļīgu iejaukšanos privātumā.

Zināms sašutums bija par jauno finanšu ministra Andreja Babiša likumprojektu. Tā koncentrējās uz “interneta deanomizācija” saskaņā ar kuru katram lietotājam bija jābūt “interneta pase” piekļūt digitālajai pasaulei. Tomēr tas nekad netika pieņemts, pateicoties netizens izteiktajam noraidījumam.

Netizens kā tāds valstī bauda neierobežotu internetu, ar bloķēšanu tīmekļa vietnēs tiek reklamēta tikai pedofilija, bērnu tirdzniecība, bērnu prostitūcija un pornogrāfija.

Vai AVG Secure VPN reģistrē jūsu datus?

AVG drošs VPN’s “Mežizstrādes politika un izmantošana” ir diezgan caurspīdīgs un saprotams. Atšķirībā no citiem pakalpojumu sniedzējiem, šis produkts nemelo par to, ka NAV VPN datu glabāšana.

Protams, viņi precīzi nenosaka, ko “VPN dati” viņi reģistrē, bet tikai ar apgalvojumiem, ka viņi to dara, vajadzētu būt pietiekamam, lai apzinātos privātumu un brīdinātu par pakalpojumu.

Pakalpojumu sniedzējs apgalvo, ka tas vāc šos datus tehniskiem mērķiem, krāpšanai pret pakalpojumu un lai novērstu / identificētu viņu pakalpojumu ļaunprātīgu izmantošanu, piemēram, pārkāpjot “Gala lietotāja līgums”.

Tas nozīmē ļauties surogātpastam, failu apmaiņai vai citām nelikumīgām darbībām. Lai pakalpojumu sniedzējs varētu identificēt šādus gadījumus, viņi izsekos, kādas vietnes apmeklējat.

Viņiem nav jānorāda, kādi dati tiek reģistrēti, bet mēs zinām, ka tie reģistrē lietošanas žurnālus (kas ir sarkanais karogs). Es’Ļaujiet jums uzticēties pakalpojumu sniedzējam!

AVG Secure VPN apskats

Kādu šifrēšanu izmanto AVG VPN?

Lai nodrošinātu ienākošo / izejošo trafiku, AVG Secure VPN izmanto militārā līmeņa AES-256 šifrēšanu ar HMAC SHA256 hash autentifikāciju.

Kontroles kanālam AVG VPN izmanto tos pašus AES-256 šifrus ar RSA-2048 rokasspiedienu. Perfektu priekšu slepenību (PFS) nodrošina DHE-4096 atslēgu apmaiņa.

Vai AVG VPN noplūst jūsu WebRTC / DNS / IP adrese?

Lai iegūtu pilnīgu priekšstatu par AVG Secure VPN piedāvāto drošību, trīs dažādās vietnēs veica WebRTC / DNS / IP adreses noplūdes testus..

Process ietvēra savienojumu ar dažādiem serveriem un redzēšanu, vai pakalpojumu sniedzējs necieš noplūdes problēmas. Zemāk redzamie rezultāti ir no maniem testiem viņu Izraēlas, Petah Tikva serverī.

IP-DNS noplūdes pārbaude - savienots VPN

Perfekta konfidencialitāte - DNS noplūdes pārbaude

Kā redzat, pārbaudot DNS no Perfect Privacy, rezultāti atklāj, ka adrese atrodas Izraēlā, izmantojot HQserv Communication Solutions ISP.

Tas nozīmē, ka pakalpojumu sniedzējam izdevās aizsegt manu DNS adresi, padarot manu oficiālo atrašanās vietu nezināmu un neredzamu. IP, kurai es saņēmu piekļuvi; 185.191.205.3

Perfekta konfidencialitāte - DNS noplūdes pārbaude AVG Secure VPN

Pārlūka noplūdes - WebRTC noplūdes pārbaude

Neviens nevēlas pierakstīties pie pakalpojumu sniedzēja, kurš nepiedāvā visvienkāršāko VPN aspektu: PRIVĀTUMU. Ja ir pat vismazākā iespēja, ka jūsu WebRTC noplūst, jums būs tik slikti.

Lai jums veicas, AVG Secure izturēja pārbaudi, izveidojot savienojumu ar Israel Server. Kā redzat, zemāk redzamie rezultāti parāda publisku IP un vietējo Izraēlas IP.

Pārlūka noplūde - WebRTC noplūdes pārbaude AVG Secure VPN

IPLeak.Net - pilnīga privātuma analīze

Lai pārliecinātos, ka rezultāti, kurus saņēmām gan WebRTC, gan DNS noplūdes testos, bija precīzi, es nolēmu veikt pilnīgu privātuma analīzi par pakalpojumu sniedzēju, izmantojot IPLeak.net.

Apskatot zemāk redzamos rezultātus, jūs nevarat redzēt nekādas noplūdes pazīmes. IP adrese ir Izraēlas atrašanās vietas adrese, ieskaitot vietējo IP.

DNS serveris ir tāds pats kā apņemtais IP, pārbaudot, vai jūsu identitāte ir droša, lietojot AVG’s VPN lietojumprogramma.

IPLeak.Net - pilnīga konfidencialitātes analīze AVG Secure VPN

Lietotnes faila pārbaude: ir atklāts 1 GrayWare vīruss

Man jāsaka, ka es biju patiešām vīlusies atklājot, ka AVG, neraugoties uz to, ka tā ir slavena pretvīrusu un pretprogrammatūras programmatūra, Windows vīrusa drošajā VPN.exe failā ir vīruss..

Lietotnes faila pārbaude

Pārbaude tika veikta vietnē virustotal.com, kur varat augšupielādēt failu un analizēt to vairākos pretvīrusu pakalpojumos, lai pārbaudītu, vai nav sarkanu pazīmju..

Kur .exe lietojumprogramma izturēja 69 pārbaudes, vienā neizdevās. Lietotne tiek piegādāta ar GreyWare / Win32.Presenoker vīrusu. Mac .dmg fails izturēja visas 55 pārbaudes.

Lietotnes faila pārbaude

AVG VPN servera atrašanās vietas

AVG Secure VPN nodrošina lietotājus ar serveriem 50 un vairāk vietās visā pasaulē. Viņiem joprojām jāpaplašina piedāvājums, taču klientiem ir iespēja izvēlēties īpašus serverus P2P / Torrenting un straumēšanai, kas abi darbojas nevainojami..

Es arī veica ātruma / servera testēšanu daudzās vietās, lai identificētu tukšā metāla serverus no virtuālajiem (viltus). Process man aizņēma apmēram stundu, kurā es pārbaudīju aptuveni 20 vietas. Priecīgi, ka visi serveri atradās precīzi reklamētajā galamērķī.

Piedāvātie AVG drošie VPN serveri

AVG VPN ātruma testi straumēšanai un lejupielādēšanai

Vidēji AVG izdevās nodrošināt stabilu 72.83Mbps lejupielādi un 68.63Mbps augšupielādes ātrumu, pamatojoties uz mūsu veikto pārbaudi 5 dažādās servera vietās.

Serveris ASV UK Austrālija Vācija Francija Vidēji
Lejupielādēt 80,23Mbps 79,34Mbps 58,81Mbps 69,98Mbps 75,81Mbps 72.83Mbps
Augšupielādēt 77,12Mbps 68,97Mbps 62,77Mbps 72.60Mbps 61,72Mbps 68,63Mbps
Ping 127 ms 180 ms 99 ms 150 ms 109 ms 133 ms

Vai AVG VPN darbojas ar Netflix?

Par laimi AVG VPN strādā ar Netflix. Galu galā viens no galvenajiem iemesliem ieguldījumiem VPN risinājumā ir ģeogrāfisko ierobežojumu un satura ierobežojumu apiešana, ko uzliek straumēšanas vietnes visā pasaulē.

Lai pārbaudītu, vai AVG Secure VPN darbojas nevainojami VoD atbloķēšanai, es izveidoju savienojumu ar ASV serveri un tad dodos tieši uz Netflix.com, lai pārbaudītu visu viņu nosaukumu datu bāzi..

Straumē ASV

Iepriekš, kur es nevarēju skatīties “Parki un atpūta” uz platformas, izveidojot savienojumu ar ASV serveri AVG Secure, atbloķēja TV šovu.

Kā redzat zemāk, TV šovs straumē diezgan gludi un HD kvalitātē. Tomēr tas darbojās tikai ASV Netflix atbloķēšanai, nevis citām platformām, piemēram, BBC iPlayer un Amazon Prime.

Straumējošie parki un atpūta

Vai ir droši Torrent ar AVG VPN??

Diemžēl pakalpojumu sniedzējs nepiedāvā StealthVPN a.k.a. apjukums iezīme. Man joprojām bija mans pārstāvis pārbaudiet pakalpojumu Ķīnā (kā daļa no mūsu 80 vai vairāk pakalpojumu sniedzēja)’s analīze), taču tas nedarbojās.

Lai arī VPN darbojās citās vietās, piemēram, Irānā, Irākā, Turcijā un Ēģiptē, kur VPN aizliegumi ir nenovēršami un tos ir diezgan grūti apiet..

Saistībā ar P2P / Torrenting es vietnē IPLeak.net veica pārbaudi, kurā pieprasīja lejupielādēt magnēta saiti un pēc tam novērtēt tīkla fona.

Kā redzat, rezultāti parāda, ka mana identitāte ir aizsargāta, atklājot atšķirīgu IP no manas faktiskās atrašanās vietas un adreses: 185.191.205.6.

Torrent adreses noteikšana AVG drošs VPN

Virtuālo atrašanās vietu pārbaude

Zemāk varat redzēt CA Technologies rezultātus’ Lietotņu sintētiskais monitors. Es piespraudu Izraēlas serveri vairāk nekā 90 novērošanas stacijām visā pasaulē no ASM.CA.

Virtuālo atrašanās vietu pārbaude

Brauciena turp un atpakaļ laiks (RTT) visās vietās bija ārkārtīgi augsts, izņemot Izraēlu - Kiryat-Matalon, kur ir vidējais rādītājs. rtt 1,620 ms, norādot, ka serveris atrodas tiešā tuvumā.

AVG VPN virtuālo atrašanās vietu pārbaude

Izsekošanas rīks no CA Technologies’ App Synthetic Monitor, tālāk pārbaudiet šos atradumus, parādot rtt 1,603 ms. Tas nozīmē, ka serveris patiešām atrodas Izraēlā.

Virtuālo atrašanās vietu pārbaude

AVG VPN saderības pārskats

Analizējot pakalpojumu sniedzēju, es sapratu, ka AVG Secure VPN nepiedāvā pārlūka paplašinājumus. Jums ir pieejamas tikai operētājsistēmas Windows, Mac, Android un iOS lietotnes.

Tos visus varat tieši lejupielādēt vietnē. Viedtālruņu lietotāji var izvēlēties instalēt VPN tieši no Google Play veikala vai iTunes atkarībā no izmantotās ierīces.

AVG droša VPN savietojamība

AVG VPN klientu atbalsta pārskats

Runājot par klientu atbalstu, AVG Secure VPN ir diezgan aktīvs. Maksas lietotājiem tiek piedāvāts atbalsts 24 stundas diennaktī, izmantojot tiešraides tērzēšanu, kur dažu sekunžu laikā pēc pieprasījuma saņemsit atbildi.

Atšķirībā no citiem pakalpojumu sniedzējiem tirgū, VPN pat piedāvā izcilu atbalstu pa tālruni. Lai iegūtu papildinformāciju / palīdzību par viņu produktiem, varat viņiem piezvanīt pa tālruni 1-844-234-6038.

Ir arī atbalsta informācijas panelis, kurā lietotāji var ievadīt meklēšanas vaicājumus, lai novirzītu uz atbilstošajiem emuāriem / problēmu novēršanas rokasgrāmatām.

Klientu atbalsts

Cik maksā AVG VPN?

Atšķirībā no citiem pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā dažāda ilguma abonementus ar atlaidēm, mans AVG VPN pārskats atklāj, ka pakalpojumu sniedzējs visu vienkāršo, piedāvājot vienotu gada plānu, kura cena ir USD 79,99 gadā..

Tas nozīmē, ka jūs maksājat niecīgu USD 6,66 mēnesī. Šīs izmaksas ir diezgan draudzīgas budžetam, salīdzinot ar citām tirgū, kuru cena sākas ar USD 10 + virs mēneša.

AVG droša VPN cenu noteikšana

Vai AVG VPN piedāvā kādas īpašas drošības funkcijas?

Pat padziļināti izpētot AVG Secure VPN, es nevarēju atrast uzlabotas funkcijas, kas varētu uzlabot jūsu anonimitāti tiešsaistē. Lai gan jā, pakalpojumu sniedzējs veiksmīgi noslēpj jūsu identitāti.

Tam ļoti trūkst tādu papildu drošības funkciju piedāvājuma kā automātiska iznīcināšanas slēdzis, DoubleVPN, sīpolu pārsūtīšana VPN, StealthVPN un DDoS / DPI uzbrukuma aizsardzība, kas visi ir nepieciešami mūsdienās.’ātrajā tehnoloģiju pasaulē.

Cik ierīču var vienlaikus izveidot savienojumu ar AVG VPN?

AVG Secure VPN lietotājiem nepiedāvā daudz iespēju koplietot savienojumu dažādās ierīcēs. Tāpat kā lielākajai daļai pakalpojumu sniedzēju tirgū, tam ir piecu multi-logins limits.

Tas nozīmē, ka to vienlaicīgi varat izmantot tikai piecās ierīcēs. Salīdzinājumā ar Surfshark, kas piedāvā neierobežotus savienojumus un ir iesācējs (uzsācis darbību 2018. gadā) - es teiktu, ka AVG Secure VPN vēl ir tāls ceļš ejams..

AVG VPN salīdzinājumi

VPN nodrošinātāji

Atbloķē Netflix ASV

Piedāvā ātru ātrumu

Šifrēšana

Protokoli

Vairāki pieteikumi ir atļauti

Cenu noteikšana

Lasīt atsauksmes

Vietne

Surfshark AVG drošs VPN
Virs vidējā Lēns
Surfshark piedāvā AES-256 šifrēšanu visos tā atbalstītajos protokolos AVG VPN piedāvā AES-256 šifrēšanu visos tā atbalstītajos protokolos
OpenVPN & IKEv2 OpenVPN
Neierobežoti savienojumi vienā abonementā 5 Multi-pieteikšanās vienā abonementā
USD 1,99 mēnesī (2 gadu plāns), iekļaujot visas funkcijas 2,99 USD / mēnesī (3 gadu plāns), iekļaujot visas funkcijas
Pārskats par Surfshark AVG VPN apskats
Apmeklējiet Surfshark Apmeklējiet AVG Secure VPN

AVG VPN alternatīvas

Ņemot vērā, ka AVG VPN’Veiktspēja nav tik iespaidīga, iespējams, lietotāji meklē uzticamu alternatīvu. Es iesaku reģistrēties budžetam draudzīgajā, taču ļoti vērtīgajā Surfshark, kura sākums ir mērens USD 1,99 mēnesī. 

Tomēr, ja jums nav prātā tērēt nedaudz vairāk naudas, nav labāka varianta kā draņķīgi Honkongā bāzētais PureVPN. Tas sākas plkst USD 2,91 mēnesī uz 5 gadu plānu un tam ir liels 5600+ serveru tīkls!

Vai es iesaku AVG Secure VPN??

Umm… es tā nedomāju. Pirmkārt, viņu reģistrēšanas politikas ir diezgan ēnas, un es ticu, ka tās glabā lietošanas žurnālus, kuros ir laika zīmogi un apmeklētās vietnes.

Otrkārt, viņu serveru skaits ir pārāk zems, un viņiem ir jāpaplašina saraksts. Treškārt, viņiem nav uzlabotas drošības funkcijas, lai palielinātu jūsu anonimitāti.

Es’d saka, ka VPN būtu laba izvēle tikai lietotājiem, kuri vēlas vienkāršību un kuriem ir jāpiekļūst ASV Netflix. Bez tam VPN ir nepieciešams daudz darba.

Ja jūs meklējat lētu universālu spēlētāju visām pārlūkošanas, straumēšanas, straumēšanas un spēļu vajadzībām, es ieteiktu doties uz Surfshark, kura cena ir USD 1,99 mēnesī..

Похожие статьи

 • Betternet VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Kanādā Cena 2,99 USD / mēn par 1 gada plāna serveriem 10 serveriem 10 valstīs Žurnāli Žurnāli Lietotāja datu šifrēšana AES-256 (samaksāts) | AES-CBC-128 bits...

 • NordVPN apskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Panamā Cena 3,49 USD / mēn par 3 gadu plāna serveriem, kuru serveri ir 5560+ 59 valstīs 59% žurnālu Nav sertificētu žurnālu šifrēšanas AES-256-GCM / AES-256-CBC...

 • Nosūtiet VPN apskatu 2020. gadā

  Jurisdikcija Kanādā Cena 49 USD par viena gada plāna serveriem, kuru serveri ir vairāk nekā 60, 60 valstīs Žurnāli Jā Šifrēšana AES-256 Bit atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā...

 • Surfshark apskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Britu Virdžīnu salas Cena 1,99 USD / mēn. (USD 47,76 par 24 mēnešiem) Serveri 1040 un jaunāki 61+ valstīs Žurnāli Nav sertificētu žurnālu...

 • PureVPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Honkongā Cena 2,91 USD / mēn par 2 gadu plāna serveriem, kas pārsniedz 2000 un vairāk nekā 140 valstīs. Žurnāli Nav sertificētu žurnālu. AES-256-CBC atbloķē Netflix...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me