Avast VPN pārskats 2020

Jurisdikcija Čehu Republika
Cena USD 79,99 par 1 gada plānu
Serveri 55 serveri 34 valstīs
Baļķi Veikalu savienojumu žurnāli
Šifrēšana AES-256-GCM / AES-256-CBC
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://www.avast.com/en-us/secureline-vpn/
Saderība Windows, Android, Apple

Virtuālie privātie tīkli jeb VPN pievieno internetam papildu šifrēšanas slāni. Avast SecureLine ir viens no šādiem pakalpojumiem, ko atbalsta slavenā pretvīrusu kompānija; kam pieder pazīstami AVG un HideMyAss VPN kolēģi.

Var domāt, izmantojot šādu ciltsrakstu, VPN tiešsaistē nodrošina ārkārtas drošību / privātumu. Diemžēl Avast ir izrādījies viduvējs pakalpojums, tāpēc es to saviem skatītājiem / lasītājiem neiesaku.

Viņu cenu struktūra ir ārkārtīgi mulsinoša, jums ir tikai ierobežota cena 55 serveri 34 pasaules valstīs, veiktspēja straumēšanas / straumēšanas darbībām ir slikta, un tiek atbalstītas tikai divas maksājuma metodes.

Nemaz nepieminot, Avast neizdodas atbloķēt VoD, cieš no uzlaboto funkciju trūkuma un pat reģistrē savienojuma žurnālus. Tā vietā, izmantojot Surfshark vai PureVPN, jūs varat iegūt labāku uzticamību mazāk.

Izlasiet šo 2020. gada Avast VPN pārskatu, lai uzzinātu vairāk par pakalpojumu sniedzējiem’ drošība, caurspīdīgums, cenas, serveri, veiktspēja, savietojamība, atbalsts un daudz kas cits.

Novērtēšanas kritēriji

 1. Jurisdikcija: Vai Avast VPN atrodas piecu acu valstī?
 2. Drošība: Vai Avast SecureLine VPN ir drošs?
 3. Noplūdes: Vai Avast VPN noplūst IP, DNS & WebRTC?
 4. Serveri: Vai tas ir saderīgs ar P2P, vai tas darbojas Ķīnā??
 5. Straumēšana: Vai tas darbojas ar Netflix & Citi VoD?
 6. Ātrums: Cik ātrs ir Avast SecureLine VPN?
 7. Saderība: Lietotnes un atbalstītās ierīces
 8. Cenas: Cik maksā Avast VPN?
 9. Uzticamība: Trustpilot Ratings, Reddit & Klientu atbalsts

Jurisdikcija: vai Avast VPN atrodas piecu acu valstī?

Tehniski Avast SecureLine VPN nav’t atrodas jebkurā 5, 9 vai 14 acu valstī tā galvenā mītne atrodas vietā, kas pazīstama kā mājīga informācijas apmaiņas ziņā ar šīm aliansēm, t.i., Čehijas Republika.

Tātad jurisdikcija nav pilnībā droša un pat tā nav nevienas problemātiskas alianses sastāvdaļa’Pārliecinoši daloties ar šo alianšu dalībniekiem, tiek izvirzīts liels sarkanais karogs’s nemaz nav ignorējams.

Drošība: vai Avast SecureLine VPN ir drošs?

Pēc padziļinātas iepazīšanās ar Avast VPN’atrašanās vieta, reģistrēšanas politika, šifrēšana un lietotnes,  varat justies pārliecināts, ka VPN ir droša izvēle. Tas ir labs risinājums, ja vēlaties izmantot spēcīgu drošību un privātumu.

Mežizstrādes politika

Avast VPN nodrošina pretenziju uz nulles žurnālu nodrošinātāju. Šis apgalvojums faktiski ir ticams, jo pakalpojumu sniedzējs to nedara’t neuzglabā personīgi identificējamu informāciju piemēram, jūsu reālā IP adrese, IP, ar kuru izveidojat savienojumu, pārlūkošanas darbība vai citi līdzīgi žurnāli.

Tomēr Avast VPN glabā savienojuma un joslas platuma žurnālus, tāpēc tas zina, kad izveidojat savienojumu, cik ilgi izmantojat VPN un cik daudz datu šajā laikā izmantojat. Vai tas padara VPN nedrošu? Nē, nepavisam.

Lai gan patiesam VPN nevajadzētu’t neuzglabājiet jebkāda veida žurnālus, pat ne savienojuma vai joslas platuma žurnālus, šāda veida žurnāli parasti ir nekaitīgi, un pat tad, ja VPN tos apkopo, tas tika uzvarēts’t nekādā veidā neapdraudētu jūsu privātumu.

Šifrēšana un protokoli

Avast SecureLine VPN izmanto AES 256 šifru, lai šifrētu lietotāja datus kas iet caur tā aizsargātajiem savienojumiem. Nē nevar atšifrēt šo šifrēšanas standartu, jo tas’tā nav ticama iespēja.

Pat ja jums ir tūkstoš superdatoru, kas strādā vienlaicīgi, tie simtiem gadu, iespējams, pat vairāk, neatšifrēs datus, kas šifrēti saskaņā ar šo šifru..

Protokolu ziņā, Avast VPN piedāvā tikai OpenVPN, bet tikai ar UDP un vēl viens protokols IPSec formā. Tas ir labi, jo OpenVPN ar UDP ir ātrāks nekā OpenVPN ar TCP.

Tomēr, ja mēs par to runājam no drošības viedokļa, tas nav daudz jautājums. Pati OpenVPN ir droša, atvērtā pirmkoda programmatūra’Vislabākais protokolu atbalstam VPN.

Lietotņu vīrusu pārbaude

Lai veiktu pilnīgu Avast SecureLine VPN drošības pārbaudi, es nolēmu pārbaudīt viņu lietotnēs vīrusus. Par laimi neviens no viņu VPN klientiem nesatur vīrusus pēc to palaišanas caur VirusTotal. Rezultāti ir parādīti zemāk:

Avast VPN vīrusa kopējais tests

Avārijas poga

Šajā strauji attīstītajā digitālajā pasaulē, pateicoties pat obligātākajām darbībām, kas saistītas ar obligātiem datu saglabāšanas un masveida uzraudzības likumiem, jūs varat nonākt juridiskās grūtībās; VPN kalpo kā īpaši svarīgi aizsardzības saņemšanas rīki.

Bieži vien VPN savienojums var tikt traucēts, kā rezultātā tiek atvienots. Tas rada lielu risku atklāt savu identitāti, bet, pateicoties Avast’s Kill Switch funkcija, kas atspējo visu internetu, jūs joprojām esat drošs.

Avast VPN nogalināšanas slēdža aktivizēšana

Noplūdes: vai Avast VPN noplūst IP, DNS & WebRTC?

Atbilde ir absolūti nē! Avast VPN ir drošs un to nedara’t noplūdes jūsu IP vispār. Šeit ir rīki, kurus es izmantoju Avast pārbaudei’s sirsnīgums, aizsargājot savu īsto identitāti, kopā ar rezultātiem.

WebRTC un HTTP pieprasījuma noplūdes:

 • https://browserleaks.com/webrtc (Notīrīt)
 • https://www.doileak.com/ (Notīrīt)

DNS noplūde:

 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/ (Notīrīt)
 • https://www.dnsleaktest.com/ (Notīrīt)

IPv4 / IPv6 un Torrent IP noplūdes:

 • https://ipleak.net/ (Notīrīt)
 • https://ipx.ac/run/ (Notīrīt)

Avast VPN noplūdes pārbaude

Serveri: vai tas ir saderīgs ar P2P, vai tas darbojas Ķīnā?

Avast VPN serveru infrastruktūra ir daudz vājāka nekā tā, ko jūs varat iegūt par daudz zemāku cenu no citiem labākajiem nozares VPN. Pieejamība ir patiešām vāja, un tā ir pieejama tikai 55 serveriem 34 pasaules valstīs.

Šie mazākie skaitļi rada pārapdzīvotību, tādējādi pārslogotos serveros samazinot ātrumu. Turklāt neliels valstu skaits, kurās tiek mitināti serveri, padara attālumu līdz serveriem ilgāku, tādējādi palielinot nobīdi.

P2P / Torrenting

Avast VPN piedāvā labas torrenting iespējas un noteikti mēdz būt viens no ātrākajiem VPN, ko esmu pārbaudījis. Tomēr es vēl neesmu redzējis torrent raksturīgās funkcijas, piemēram, SOCKS5 starpniekserverus no pakalpojumu sniedzēja.

Tajā pašā laikā Torrenting un P2P atbalstu piedāvā Avast SecureLine VPN, bet tikai šajās ierobežotajās serveru vietās (uzskaitīti zemāk). Tātad, es gribētu redzēt uzlabojumu arī serveros.

 • Prāga, Čehija
 • Frankfurte, Vācija
 • Amsterdama, Nīderlande
 • Ņujorka, Ņujorka
 • Maiami, Florida
 • Sietla, Vašingtona
 • Londona, Apvienotā Karaliste
 • Parīze, Francija

Avast VPN serveri P2P

Saistībā ar P2P / Torrenting es arī veica pārbaudi vietnē IPLeak.net, kurā pieprasīja lejupielādēt magnēta saiti un pēc tam novērtēt tīkla fona.

Kā redzat, rezultāti parāda, ka mana identitāte ir aizsargāta, atklājot atšķirīgu IP no manas faktiskās atrašanās vietas un adreses: 185.191.205.6. Tas nozīmē, ka nav nekādu noplūžu.

Torrent adreses noteikšanas tests Avast VPN

Vai Avast strādā Ķīnā?

Diemžēl pakalpojumu sniedzējs nepiedāvā StealthVPN a.k.a. apjukums iezīme. Man joprojām bija mans pārstāvis pārbaudiet pakalpojumu Ķīnā (kā mūsu 80 un vairāk pakalpojumu sniedzēju analīzes daļa), taču tas nedarbojās.

Lai gan ir svarīgi atzīmēt, ka VPN darbojās arī citās vietās, piemēram, Irānā, Irākā, Turcijā un Ēģiptē, kur VPN aizliegumi ir nenovēršami un tos ir diezgan grūti apiet..

Straumēšana: vai tas darbojas ar Netflix un citiem VoD?

Avast SecureLine VPN’Lielākais vājums ir tā nespēja atbloķēt Netflix US vai jebkuru citu straumēšanas vietni. Netflix savā vietnē ir aizliegts VPN, neļaujot VPN sākt savienojumu ar savu vietni.

Straumēšanas gigants to ir izdarījis, lai aizsargātu savus autortiesību līgumus, kas tai ir ar citiem plašsaziņas līdzekļu namiem. Tas melnajā sarakstā iekļauj uz VPN balstītus IP, tāpēc, mēģinot izveidot savienojumu ar Netflix ar šādu pakalpojumu sniedzēju ar melnajā sarakstā iekļautajiem IP, jūs redzēsit kļūdu.

Avast VPN neizdodas atbloķēt Netflix

Avast SecureLine VPN neizmantoja’t neatliktu šī ekrāna. Avast SecureLine VPN nedarbojas’t atbalsta Netflix atbloķēšanu no jebkuras valsts vai caur jebkuru tās serveri, attiecīgajā laika posmā!

Es pārbaudīju Netflix vismaz 10 dažādos serveros, ko piedāvā Avast VPN, taču katru reizi es saņemšu kļūdas ziņojumu. Arī Avast VPN to nedara’t, lai atbloķētu jebkuru citu straumēšanas vietni, piemēram, BBC iPlayer, Hulu, Disney + Amazon Prime vai pat Sports kanālus..

Netflix starpniekservera kļūda

Ātrums: cik ātrs ir Avast SecureLine VPN?

Pārsteidzoši, ka Avast VPN izrādījās viens no viszemākajiem ātruma kritumiem nozarē, viegli padarot to par vienu no ātrākajiem VPN nozarē. Savā 100 MB savienojumā es ieguvu šādus ātrumus bez VPN savienojuma.

 • Lejupielādes ātrums: 87,92 Mb / s
 • Augšupielādes ātrums: 78,10 Mb / s
 • Ping likme: 66 kundze

Šeit’s mans ātrums no Avast VPN’s Sanfrancisko serveris no tā paša interneta savienojuma

 • Lejupielādes ātrums: 83,04 Mbps
 • Augšupielādes ātrums: 79,88 Mbps
 • Ping likme: 79 kundze

Tikai nedaudz vairāk par 10% kritums lejupielādes ātrums ir tas, ko es varu teikt, degošs ātri. Pārāk slikti, ka Avast VPN to nedara’t atbloķētu VoD, jo savādāk būtu bijis jāmeklē šis VPN kā pirmā straumēšanas izvēle..

Savietojamība: lietotnes un atbalstītās ierīces

Avast SecureLine VPN piedāvā pamata lietotņu krātuvi ar atbalstu, kas pieejams populārām platformām t.i., Avast operētājsistēmai Windows, Avast Mac, Avast Android un Avast iOS.

Ienākot lietotņu lietotāja saskarnē / UX, Avast VPN galvenokārt ir koncentrējusies uz vienkāršību. Nekādu sarežģījumu, nervozu funkciju, ar kurām ir grūti mijiedarboties. Tikai vienkāršs klikšķis un jūs izveidojat savienojumu ar izvēlēto serveri.

Lietotnes ir izstrādātas, ņemot vērā noobs, tāpēc pat ja esat iesācējs, kuram nav daudz zināšanu par VPN domēnu, varat vienkārši noslēpt savu identitāti tiešsaistē, izmantojot Avast VPN.’s viena klikšķa saskarne.

Avast VPN interfeiss

Katrā lietotnē tiek parādīta izvēlne Preference, kas ir viņu labākā lietotājam draudzīgā funkcija. Es droši vien ticu, ka Avast’Plašā pieredze antivīrusu domēnā ļāva tai replikēt VPN produktu.

Ja tas’Šajā gadījumā es vēlētos redzēt vairāk šādu noderīgu, uz lietotāju balstītu jauninājumu. Atgriežoties pie preferenču izvēlnes, varat to izmantot iestatīšanai savas preferences par to, kā vēlaties rīkoties VPN.

Vai vēlaties, lai Avast VPN automātiski izveidotu savienojumu katru reizi, atverot datoru? Nav problēmu, vienkārši noklikšķiniet uz šīs opcijas preferenču izvēlnē, un VPN darbosies tieši tāpat.

Mobilās lietotnes ir vienlīdz tīras un atsaucīgas, ar gandrīz tādu pašu saskarni kā to darbvirsmas kolēģi. Serveru saraksts ir viegli pieejams un vienreiz pieskaroties jebkuram servera nosaukumam, automātiski tiek izveidots savienojums ar to.

Avast VPN 2. interfeiss

Cenas: Cik maksā Avast VPN?

Avast SecureLine’Visskaidrākais aspekts ir cenu noteikšana. Acīmredzot tā seko uz ierīcēm balstītai cenu noteikšanas stratēģijai, kas ir diezgan dīvaini un rada daudz neskaidrību.

Gandrīz visi galvenie VPN, piemēram, IvacyVPN, ir pilnveidojuši abonēšanas plānus, kuru cenu nosaka abonēšanas laikā, t.i., mēneša, gada vai pat divu gadu plānus..

Bet izņemot vienu parastu plānu, kas darbojas visās ierīcēs, Avast SecureLine VPN piedāvā uz ierīcēm balstītus abonēšanas plānus. Zem Avast VPN izmaksām dažādos plānos ir sīki aprakstīts:

 1. Gada abonements 5 ierīcēm: USD 79,99
 2. Piekļuve operētājsistēmai Windows OS: 59,99 USD
 3. Piekļuve Mac OS: 59,99 USD gadā
 4. Piekļuve Android OS: USD 19,99 gadā
 5. iOS / iPad OS piekļuve: USD 19,99 gadā

Nosakot cenu, jūs nesaņemat piekļuvi ļoti daudzām funkcijām, tāpat kā jūs darītu ar Surfshark, Ivacy vai ExpressVPN. Avast neizdodas arī atbloķēt VoD, taču jūs saņemat labu atbalstu straumju lejupielādei.

Cenu plāni Avast VPN

Lai gan cenas ir mulsinošas, Avast to dara piedāvā neticamu 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu piedāvājums, kur jums vienkārši nepieciešams lejupielādēt viņa klientu un sākt to darbināt savā ierīcē.

Vienīgais, kas nepieciešams šī izmēģinājuma perioda sākšanai, ir jūsu kredītkartes dati. Ja atcelsit abonementu pirms izmēģinājuma perioda beigām, maksājums netiks atskaitīts.

Maksājumu metodēm Avast SecureLine atbalsta tikai divas iespējas: kredītkartes / debetkartes vai PayPal. Nav Bitcoin atbalsta, lai gan, kas ir bummer, kā tas nav’t nesniedz lietotājam nekādas iespējas būt anonīmam.

Avast VPN norēķinu metodes

Vai es varu bez maksas iegūt Avast?

Jā, jūs varat izmantot 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, kas pieejama no Avast, lai pārbaudītu pakalpojumu Mac, Windows, iOS un Android ierīcēs.. Tomēr, reģistrējoties, jums joprojām būs jāpievieno sava maksājuma informācija.

Avast bezmaksas izmēģinājuma lietotnes uznirstošais logs

Uzticamība: Trustpilot vērtējumi, Reddit & Klientu atbalsts

Avast VPN ir ieguvis vidējo novērtējumu 2/5 vietnē Trustpilot no kopumā 2656 lietotāju atsauksmēm. Lieki piebilst, ka tas ir diezgan slikts vērtējums un norāda, ka ne mazums lietotāju ir apmierināti ar pakalpojumu sniedzēju.

Vairāk nekā 11% lietotāju ir devuši Avast a “slikti” vērtējums, kas nozīmē, ka vairāk nekā 290 lietotāji uzskata, ka pakalpojums ir uzticams “sūkā” labāka termiņa trūkuma dēļ; pamatojot to, kāpēc mēs arī neiesakām produktu.

Avast Trustpilot vērtējumi

Avast SecureLine VPN atsauksmes vietnē Google Play Store

Google Play veikalā Avast VPN ir 4,6 zvaigžņu vērtējums no visām 130 825 atsauksmēm. Lai arī šķiet, ka vairums ir apmierināti ar Android versiju, es redzēju daudz sūdzību par atvienošanu un servera dīkstāvi’s.

Avast VPN vērtējumi vietnē Google Play Store

Avast VPN apskats Reddit

Pēc Avast VPN meklēšanas Reddit, lielākā daļa atsauksmju, ar kurām es saskāros, bija “negatīvs”. Es pamanīju, ka daudzi lietotāji sūdzas par kairinošām uznirstošajām reklāmām savu lietotņu apakšā.

Tas bija konsekvents arī citiem produktiem. Piemēram, zemāk esošais redditor lejupielādē Avast Premier un bieži vien sagādāja nepatīkamas reklāmas, lai instalētu savu SecureLine VPN lietojumprogrammu..

Avast VPN Reddit atsauksmes

Klientu atbalsts

Avast SecureLine VPN izvēlas unikālu pieeju klientu atbalsta piedāvāšanai. Kamēr citi piedāvā tiešraidi, jūs faktiski varat piezvanīt Avast klientu atbalsta personālam, lai runātu, kad vien vēlaties!

Kad es piezvanīju uz atbalsta palīdzības līniju, es atklāju, ka izcilnieki ir patiešām pieklājīgi un neticami pieredzējuši, lai atrisinātu galvenos jautājumus. Avast SecureLine VPN piedāvā arī īpašu FAQ sadaļu, taču tai ir tikai pamata līmeņa vaicājumi.

Diemžēl viņiem trūkst arī a “tiešraides Čats” atbalsta sistēma, kas ir neticami satraucoša. Mūsdienās tiešraides piedāvāšana ir kā nozares standarts, taču šķiet, ka Avast dzīvo 1990. gados.

Par laimi, viņi to kompensē, piedāvājot atbalstu pa tālruni 24 stundas diennaktī, taču tas daudziem var nebūt īsts risinājums. Ja viss pārējais neizdodas, jūs varat sasniegt Avast, izmantojot viņu Facebook un Twitter profilus. 

Salīdzinājums starp Surfshark & Avast VPN

SniedzējsSurfsharkAvast VPN
Cena USD 1,99 mēnesī. 6,66 USD / mēn.
Serveri 1 040+ 61 valstī 53 valstīs 34 valstīs
Saderība Visas ierīces Windows, Mac, iOS, Android
Jurisdikcija Britu Virdžīnu salas Čehu Republika
Mežizstrādes politika Nav žurnālu (revidēts) Veikalu savienojumu žurnāli
Klientu atbalsts Tiešraides Čats & E-pasts Tiešraides Čats & Biļete
Uzticības pilota rezultāts 4.5 2.0
Vietne Apmeklējiet Surfshark Apmeklējiet Avast VPN

Vai es iesaku Avast VPN??

Es neiesaku Avast SecureLine VPN ikvienam, kas to lasīja, jo es uzskatu, ka pakalpojumam ir tāls ceļš ejams, lai attaisnotu tā augsto cenu diapazonu. Trūkst funkciju, slikta servera sasniedzamība un Netflix atbloķēšanas trūkums padara to gandrīz bezjēdzīgu.

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā lielu ātrumu un izturīgas lietotnes, taču trūkumus vienkārši nevar ignorēt. Tātad pagaidām šis pakalpojums nav mūsu ieteikumu sarakstā. Ja jūs meklējat labu, drošu, ātru un funkcijām bagātu VPN pakalpojumu, dodieties uz Surfshark.

Похожие статьи

 • PureVPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Honkongā Cena 2,91 USD / mēn par 2 gadu plāna serveriem, kas pārsniedz 2000 un vairāk nekā 140 valstīs. Žurnāli Nav sertificētu žurnālu. AES-256-CBC atbloķē Netflix...

 • Surfshark apskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Britu Virdžīnu salas Cena 1,99 USD / mēn. (USD 47,76 par 24 mēnešiem) Serveri 1040 un jaunāki 61+ valstīs Žurnāli Nav sertificētu žurnālu...

 • GOOSE VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Nīderlandē Cena 1,99 USD Serveri 71 žurnāls Nē šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Nav ieteicams Nav vietnes...

 • VyprVPN apskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Šveice (nedroša) Cena 6,67 USD / mēnesī (80 USD par 1 gadu) Serveri 700 žurnāli Nav žurnālu šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Jā Torrenting...

 • Nosūtiet VPN apskatu 2020. gadā

  Jurisdikcija Kanādā Cena 49 USD par viena gada plāna serveriem, kuru serveri ir vairāk nekā 60, 60 valstīs Žurnāli Jā Šifrēšana AES-256 Bit atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me