Anonine VPN apskats

Jurisdikcija Seišelu salas
Cena 3,99 USD mēnesī (1 gada plāns)
Serveri 150 un vairāk 32 valstīs
Baļķi
Šifrēšana AES-256
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://anonine.com/
Saderība Windows, Android, Apple

Contents

Anonine VPN var atbloķēt Netflix US un garantēt drošu pārlūkošanu

Anonine VPN ir labs, bet neliels serviss, kura galvenā mītne atrodas datiem draudzīgā valstī Seišelu salās.

Protams, pakalpojums ir neliels, salīdzinot ar nozares titāniem, kaut arī neliels, tomēr izmērs tas nav’Tam ir nozīme VPN domēnā, ja vien jūsu pamatprincipi ir pareizi.

Anonine VPN pēc sava labākā plāna (1 gada piedāvājums) maksā USD 3,99 mēnesī, kas ir diezgan augsts, tāpēc arī Anonine VPN ir atbildīgs par uzdevumu attaisnot šo augsto cenu ar zvaigžņu pakalpojumu?

Šajā Anonine VPN pārskatā es apskatīšu katru pakalpojuma aspektu un analizēšu to, lai pateiktu, vai iesaku šo pakalpojumu vai nē.

Tātad ļaujiet’s sākas ar.

Anonine VPN jurisdikcijas apskats

Iegūstot savu jurisdikciju tieši par naudu, Anonine VPN atrodas Seišelu salās.

Šī valsts ir viena no drošākajām VPN izvietošanas vietām pasaulē, jo tajā nav datu saglabāšanas likumu.

Seišelu salas nav arī nevienas datu apmaiņas alianses locekle.

Ņemot vērā šos jautājumus, mēs’Anonine VPN piešķirsim zaļu karogu, jo tā jurisdikcija ir droša.

Anonine VPN reģistrēšanas politikas pārskats

Anonine VPN ir pakalpojums, kuram varat uzticēties, ja jūsu darbību žurnālā nav absolūti nulles.

Anonīna vpn reģistrēšanas politika

Vienā no vienkāršākajām un labi uzrakstītajām privātuma politikām’Ja esat saskāries ar VPN domēnu, pakalpojumu sniedzējs apgalvo, ka uzvarējis’t arhīvos vai serveros nav jāreģistrē šādi lietotāju dati:

 • Baļķi
 • Savienojuma laika zīmogs
 • Savienojuma ilgums
 • Vietas un serveri, kuriem lietotājs ir pievienots
 • IP adreses
 • DNS pieprasījumi

Jā, tas saglabā jūsu e-pastu, konta informāciju un pat savienojuma laika zīmogus, taču šādu datu uzturēšana ir saprotama, jo tas ļauj pakalpojumam palīdzēt lietotājiem ar labākiem pakalpojumiem un konta atvieglošanu..

Turklāt šāda veida datu apkopošana vispār nav bīstama lietotāju privātumam.

Bet, ja AnonineVPN vēlas sevi uzlabot šajā sakarā, tas var sekot MullvadVPN piemēram,’Lai izveidotu savu kontu, nav nepieciešams kaut kas, pat ne e-pasts.

Anonine VPN šifrēšanas pārskats

Anonine VPN piedāvā militārā līmeņa AES 256 CBC šifrēšanu.

Tiem, kas don’t par šo šifrēšanas standartu, ļaujiet man jums to pārkāpt’Tas ir praktiski drošs.

Pašlaik nav zināma šāda veida šifrēšanas atšifrēšanas metode neatkarīgi no tā, cik spēcīgi brutālā spēka uzbrukumi tam tiek veikti. Tātad, jūsu dati, ceļojot caur Anonine VPN’s tuneļos, ir diezgan drošs.

Anonine VPN protokola atbalsta pārskats

Anonine VPN piedāvā šos trīs protokolus:

 • OpenVPN / Stunnel
 • IPSec IKEv2
 • L2TP / IPSec

Neskatoties uz to, OpenVPN ir visdrošākais’Nav zināms, ka tajā būtu ievainojamības. Tā’s ir arī atvērtā koda avots, kas liek tās drošībai konsekventi attīstīties, izmantojot īpašu lietotāju bāzi, kas izskaidro visus trūkumus un izlabo tos, pirms hakeris var tos izmantot..

IPSec / IKEv2 un L2TP / IPSec ir arī labi, bet es nezinu’t nav ieteicams tos izmantot, kad ir pieejams OpenVPN. Pēdējā ātrums varētu būt nedaudz lēnāks, taču tas, kas pazemina jūsu drošības profilu, vienmēr ir liels.

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā arī funkciju Kill switch, kas mūsdienās ir kļuvusi par pamatvajadzību, jo šī funkcija kļūst par jūsu glābēju gadījumā, ja savienojums tiek pārtraukts, nekavējoties nogalinot internetu.

Tas neļauj jūsu IP tikt pakļautam un jūsu anonimitātei, lai jūs varētu tikt apdraudēts.

Anonine VPN apskats

Anonine VPN IP aizsardzības pret noplūdi pārskats

Anonine VPN izturēja arī mūsu DNS noplūdes testu, acīmredzot, ka nav problēmu.

Anonine VPN apskats

Bet tas tā nenotika’tāpat rīkojieties Web RTC testā, kur tika parādīts, ka trafiks iet cauri vismaz 4 dažādām IP adresēm, kas norāda uz dažām lielām Anonine VPN problēmām šajā frontē.

Tas joprojām nenotika’neatbrīvo mūsu reālo IP, bet rezultāti nemaz nebija apmierinoši.

Anonine VPN ir ļoti ieteicams izpētīt šo problēmu un labot to vai citādi, tas sagrautu citādi izturīgo drošību, ko no tās varat iegūt..

Anonine VPN cenu plāna pārskats

Cenu noteikšana ātri kļūst par strīdīgu problēmu VPN jomā, jo konkurence katru dienu kļūst sīvāka, nozarē ienākot arvien vairāk un labākiem pakalpojumiem. Tomēr tas tā nav’t nenozīmē, ka VPN var’t nepieprasa ekskluzīvu summu par saviem pakalpojumiem.

Ja sniedzējs’Pakalpojums nav nepārspējams un nodrošina izcilu servisu, tad to var pārdot par jebkuru cenu, bez problēmām. ExpressVPN ir gandrīz trīs reizes dārgāks nekā vairums cenu plānu, ja salīdzinām to ar līdzīgiem pakalpojumiem. Bet tā cena nekad nav bijusi problēma, jo neviens pakalpojums nevar pieskarties tā kvalitātei un pakalpojumu standartiem.

Tātad, kur atrodas Anonine VPN’Starp visiem šiem ir cenu plāni?

Tie ir mazliet pārāk dārgi, jo 4 USD / mēnesī par jūsu labāko plānu ir gandrīz divreiz lielāka par daudz labāku VPN cenu, kas tur piedāvā daudz vairāk funkciju..

Anonine VPN piedāvā trīs galvenos plānus:

 • Mēneša plāns: USD 6,99 rēķins vienreiz
 • Ceturkšņa plāns (3 mēneši): USD 5,99 mēnesī (USD 17,97 rēķins vienreiz)
 • Gada plāns: USD 3,99 mēnesī (USD 47,88 vienreiz jāmaksā)

Anonīna VPN cenu plāni

Mans personīgais favorīts starp visiem šiem plāniem ir ikmēneša darījums’tāpēc, ka VPN nozarē ir kopēja stratēģija noteikt mēneša plānu par pārmērīgām likmēm, lai tas izskatās dārgs, salīdzinot ar ilgtermiņa darījumiem. Tādu praksi es nopietni nedomāju’t patīk, un tas’s atvieglojums Anonine VPN nedarbojas’t sekojiet tam.

Tikai ar USD 6,99 mēnesī ikviens, kam ir īstermiņa prasības, var saņemt šī pakalpojuma abonēšanu bez lielām saistībām vai domāšanas.

Nākamais labākais plāns ir gada darījums, kurā jūs saņemat abonementu uz 12 mēnešiem tikai par USD 47,88, par kuru jāmaksā vienreiz. Tas nozīmē, ka šī plāna izmaksas mēnesī ir 3,99 USD, kas ir dārgi, ja jūs salīdzināt tos ar citiem ilgtermiņa plāniem, kurus piedāvā lielākie pakalpojumu sniedzēji.

Bet ņemiet vērā, ka šis plāns ir ierobežots tikai uz gadu’Vēlaties abonēšanu, jūs to negribētu’t nedrīkst maksāt daudz kopējā rēķinā, salīdzinot ar cenu, kas jums jāmaksā par plānu, kura mēneša izmaksas ir zemākas, bet kas prasa abonēt daudz ilgākus periodus;.

Kopumā USD 4 mēnesī ir dārgi, ņemot vērā pakalpojuma piedāvāto vērtību.

Anonine VPN norēķinu metožu pārskats

Jūs varat maksāt par Anonine VPN cenu plāniem, izmantojot šādus maksājuma veidus:

 • Kredītkarte / debetkarte
 • Paypal
 • Zviedrijas bankas
 • Tālr & SMS (derīga tikai zviedru klientiem)
 • Kriptovalūta (Bitcoin, Bitcoin Cash, Blackcoin, Bytecoin, Dash, Dogecoin, Emercoin, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Monero, Peercoin, Primecoin, Reddcoin, Ripple, Zcash)
 • Payson (tikai zviedru klientiem)
 • Lieliska nauda
 • Citas metodes (WebMoney, Click and Buy, Sofort, GiroPay, UKash, Mint, Bankas pārskaitījums)

Anonine VPN apskats

Šīs maksāšanas iespējas ir pietiekami izsmeļošas, lai klientiem atvieglotu gandrīz visus iespējamos kanālus. Iespaidīgākā norēķinu iespēju saraksta īpašība ir elastības pakāpe, ko Anonine VPN ir ļāvusi maksāt, izmantojot kriptovalūtu..

Sākot no Bitcoin līdz Monero un no Ripple līdz Ethereum, AnonineVPN pieņem visas populārās kriptogrāfijas, kas ir lieliski, jo tas ne tikai ļauj lietotājiem maksāt anonīmi, bet arī atvieglo viņiem maksāt par cenu plāniem, izmantojot augošo kriptogrāfijas tirgu..

Viena lieta, kas šeit jāpiezīmē, ir tā Anonine VPN piedāvā 7 dienu naudas atdošanas garantiju.

Jūs, iespējams, neatradāt to nekur viņu vietnē, bet tas ir tur, jo tā atbalsts mūs par to informēja.

Neatkarīgi no tā, vai ir priekšnosacījumi, kas padara šo piedāvājumu nederīgu vai ne, es nezinu’Pagaidām to nezina, jo AnonineVPN to nedara’t nav speciālas atmaksas politikas lapas. Ir mazliet nepatīkami šādā veidā uzticēties atmaksas politikai, un tā ir ļoti jāuzlabo.

Anonine VPN serveru apskats

Ar vairāk nekā 150 serveriem 32 pasaules valstīs, Anonine VPN’Servera infrastruktūra ir maza, taču tā piedāvā labu dažādību.

Nav serveru tādos reģionos kā Āfrika vai maz Vidusāzijā, kas padara serveru parku parocīgu, jo vairums serveru ir koncentrēti Ziemeļamerikā un Eiropā..

anonine vpn servera atrašanās vietas

Anonine VPN labākā īpašība’Serveru parks ir tāds, ka tas var atbloķēt Netflix US, kuru nevar sasniegt ar lielāko daļu VPN pakalpojumu kopš Netflix VPN aizlieguma ieviešanas..

Anonine VPN apskats

Serveri atbalsta arī Torrenting un P2P aktivitātes.

Tas padara šo pakalpojumu par nopietnu sāncensi lietotājiem, kuri meklē pakalpojumu sniedzēju, kurš varētu viņiem palīdzēt optimizēt ar izklaidi saistītas darbības, piemēram, straumēšanu un straumēšanu internetā..

Anonine VPN klienta lietotnes pārskats

Bez labām klientu lietotnēm ar interaktīvu un labi izveidotu UI un UX dizainu pat labākais VPN pakalpojums tika uzvarēts’t nav nekāds iespaidīgais.

Tātad, kā ir Anonine VPN’s klienta lietotnes šajā jautājumā?

Anonine VPN apskats

Labi, labākajā gadījumā.

Pirmkārt, Anonine VPN piedāvā četras galvenās klientu lietotnes, kas paredzētas visām lielākajām platformām, piemēram, Windows, Mac, Android un iPhone..

Tātad nav tādu nišu lietotņu kā Firestick vai Kodi, kas ir nopietns izslēgums, jo daudzi lietotāji meklē šādas klientu lietotnes, jo pieaug straumēšanas ierīču un programmatūras pieprasījums un popularitāte..

Anonine VPN apskats

Tagad dizaina daļai interfeiss ir tīrs, bet jūtas neveikls. Klients nav’t pievilcīgu vai ne’t nedod svaigu sajūtu, piemēram, ExpressVPN’s klients. Windows klients jūtas kā programmatūra no 2007. gada, nevis no 2023. gada.

Daļa, kas atbalsta to, ir tā’tie nav pārblīvēti, padarot navigāciju visā klientā pieņemamu. Bet joprojām ir daudz uzlabojumu iespēju, kur šis dzīvokļa klients var iegūt nozīmīgu pārveidojumu.

Anonine VPN klientu atbalsta pārskats

Anonine VPN tagad piedāvā tiešsaistes tērzēšanas atbalstu.

Tas ir labākais papildinājums šim pakalpojumam kopš pēdējās reizes, kad es to pārskatīju, liekot mums cerēt, ka šis VPN sniedzējs tuvākajā laikā noteikti pārcelsies arī uz citiem sava pakalpojuma punktiem..

Par to, kā reaģē tiešraides atbalsts, es teiktu, ka neticami labi. Puiši, kas vada tērzēšanu, ir kompetenti un pieklājīgi, ļaujot jums viegli veikt daudzus jautājumus. Viņi ir nedaudz lēni, kas ir galvenais sāpju punkts, taču kopumā tiešraides tērzēšanas funkcija ir pietiekami laba, lai ar to varētu strādāt.

Ir ieteicams Anonine VPN?

Jā, es iesaku jums izvēlēties Anonine VPN, taču nosacīti.

AnonineVPN ir savi momenti, un tam ir nopietnas iespējas likt sevi uzskatīt par nozīmīgu šajā nozarē, bet tikai tad, ja tas rūpējas par mazajiem trūkumiem un cenu.

3,99 USD / mēnesī ir mazliet par daudz, ja jūs piedāvājat tikai 150 serverus un pamata drošību.

Turklāt klientu lietotnēm vairs nav jāmeklē līdzīgām’Es tikko esmu nokopējis uz manu D-Drive no kompaktdiska, kas darbojas tikai sistēmā Windows 2007.

Netflix ASV atbloķēšana, nulles žurnālu politika un Torrenting atbalsts ir labākās tā pakalpojumu daļas.

Netflix ļaudīm jā, šis VPN ir labs jums, bet, ja jūs meklējat visaugstāko drošību, tad veiktspēja ir laba, bet nedaudz satricinoša, tāpēc’Tas ir pilnīgi jūsu aicinājums uzticēties vai nē.

Похожие статьи

 • NVPN pārskats 2023

  Jurisdikcija Bosnijā Cena 3,33 USD mēnesī Serveri 54 Serveru žurnāli Nav žurnālu šifrēšanas 256 bitu CBC / SHA512 Atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā Darbojas Ķīnā…

 • IVPN pārskats 2023. gadā

  Jurisdikcija Gibraltārā Cena 8,33 Serveri 3152 Žurnāli Nē Šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Jā Ieteicams Jā Vietne…

 • VPNSecure pārskats 2023. gadā

  Atrodoties neparastā VPN pakalpojuma vietā, VPNSecure.me to nedarīja’No pirmā acu uzmetiena tas šķiet piemērots pakalpojums, taču šim pakalpojumam ir daudz aspektu…

 • OVPN pārskats 2023. gadā

  Jurisdikcija Zviedrijas cena USD 7,00 / mēnesī Serveri 56 serveri 7 valstīs Žurnāli Bez šifrēšanas AES-256 atbloķē Netflix Nav Torrenting Nav darbu Ķīnā Nē…

 • 12VPN apskats

  Jurisdikcija Honkongā Cena 5,99 Serveri 25 Žurnāli Bez šifrēšanas AES 256, OpenVPN, SSTP, IKEv2, IPSec un PPTP Atbloķē Netflix Nav Torrenting Nav darbu…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  CactusVPN pārskats - Zvaigžņu pakalpojums - 4 zvaigznes