AirVPN apskats 2019. gadā

Iespējams, ka AirVPN ir visvairāk cērmju cienīga līnija visā VPN nozarē. Tas definē pakalpojumu caur šiem vārdiem “Gaiss elpot īsto internetu”! Bet, neraugoties uz šo absolūto radošuma trūkumu, nācot klajā ar labāku birku, lai pārstāvētu pakalpojumu, AirVPN galu galā ir VPN, un tas vairāk jānovērtē pēc tā snieguma, nevis tā virsraksta.

Tās vietne apgalvo, ka to pārvalda un pārvalda “Aktīvisti un haktivisti” kuru mērķis ir izmantot viņu pakalpojumus kā avangardu, lai aizsargātu tādus ideālus kā tīkla neitralitāte, privātums un atvērtība internetā.

Jā, lipīgā līnija ir tur, taču man vēl nav nācies sastapties ar labāku redzējumu, kas tiek piedāvāts esošam kā VPN pakalpojumam, nekā to, ko piedāvā AirVPN.

Nozares pārpludināts ar liekiem paziņojumiem, piemēram “pasaule’labākais VPN pakalpojums” “Ātrākais VPN pakalpojums” un tamlīdzīgi, tas bija patiesi atsvaidzinošs redzēt, ka pakalpojums patiesībā reklamē sevi pēc ideāliem, kas būtu jāvērtē kā privātuma nodrošinātājs.

Tā bija liela cerība uz VPN’veiktspēju un tā drošības aparātu, un tas noteikti to nedarīja’t nepieviltu mani.

Ļausimies pilnvērtīgam pakalpojuma pārskatam un pārbaudīsim, vai tas atbilst augstajām cerībām, kuras tā ir noteikusi ar savu vīzijas paziņojumu.

AirVPN drošības pārskats

Izmantojot militārā līmeņa AES šifrēšanu un atbalstu OpenVPN protokolam, AirVPN iegūst VPN pamatus’drošības tiesības.

Sniedzējs’Vietne piemin, ka to uzcēla un joprojām pārvalda tie, kas ļoti nopietni uztver privātumu, un tas, ko es pārbaudīju šo VPN’Izmantojot drošību, AirVPN ir daudz patiesības’s apgalvojumi.

Militārā līmeņa šifrēšana un OpenVPN protokols vienlaikus ir gan minimālais, gan maksimālais drošības līmenis, kas var padarīt VPN drošu. Nekas zem tiem nav pieņemams, kamēr nav pieejams nekas labāks par tiem, tas ir tik vienkārši.

OpenVPN protokolu nepārvalda neviena vienība, bet drīzāk tas ir uz atvērtā pirmkoda tehnoloģijām balstīts produkts, kas plašā sabiedrībā pastāvīgi tiek uzlādēts visām esošajām ievainojamībām..

Tāpēc šis paškoriģējošais mehānisms ir padarījis OpenVPN par gandrīz neizbraucamu.

AES-256 militārās pakāpes šifrēšana ir arī vienīgais šifrēšanas standarts, kuru joprojām nevar apiet vai kurā var iejaukties, neatkarīgi no tā, kāda veida brutālu spēku atšifrē uzbrukumu, ko izlicis hakeris..

Tagad nāk pie pakalpojumu sniedzēja’mežizstrādes politika.

Mežizstrādes politika gaisa vpn

Gandrīz katrs VPN nodarbojas ar jebkāda veida žurnālu glabāšanas politiku, taču skumja patiesība ir tā, ka vairums no tiem patur žurnālus, un jums vienkārši ir mazliet jāpagūst dziļāk, un jūs noteikti saskarsities ar uzticības nodevību..

Daži glabā laika zīmogu žurnālus, daži joslas platuma lietojumu, citi - cita veida žurnālus, bet pat ja tie izskatās nekaitīgi un nebūtiski, jebkāda veida žurnālu glabāšana ir visu laiku lielākais grēks VPN domēnā. (Skatīt citas vpn atsauksmes)

AirVPN ir viena no skaidrākajām reģistrēšanas politikām starp visiem tur esošajiem VPN ar nulles neskaidrām vai maldinošām pretenzijām. Tā nav’t pat neizseko, kā jūs izmantojat sīkfailus, jo tas to neizdara’t tos vispirms neuzglabājiet.

airvpn neuzglabā sīkfailus

Tā arī nav’t neprasa ievadīt jebkāda veida personisko informāciju, lai izmantotu tā pakalpojumus, ja vien jūs personīgi neiesniedzat savu e-pasta adresi labākam tehniskajam atbalstam no savas brīvas gribas.

Vienīgais, kas nepiedalās AirVPN’Par labu šeit tiek uzskatīta jurisdikcija, kurā tā atrodas. AirVPN atrodas Itālijā, kas ir 14 Eyes Alliance locekle..

Alianses dalībnieces ir savstarpēji vienojušās par informācijas apmaiņu, kas nozīmē, ka, ieskaitot Itāliju, arī pārējās šīs 13 valstis var pieprasīt AirVPN pārsūtīt savus datus

 1. Savienotās valstis
 2. Apvienotā Karaliste
 3. Kanāda
 4. Austrālija
 5. Jaunzēlande
 6. Dānija
 7. Francija
 8. Nīderlande
 9. Norvēģija
 10. Vācija
 11. Spānija
 12. Beļģija
 13. Zviedrija

Šis saraksts ir piepildīts ar valstīm, kuras ir slavenas par to, ka ir neticami invazīvas attiecībā uz lietotāju privātās dzīves aizskaršanu un tādiem drakoniskiem datu saglabāšanas likumiem kā ASV.

Visiem VPN, kas atrodas kādā no šīm valstīm, būs jāizpilda datu izdošanas pieprasījumi no jebkuras citas alianses valsts, ja vien tas’t nav datu, ar kuriem dalīties, un tas ir faktors, kas ļoti atbalsta AirVPN.

Sniedzējs’Nulles reģistrēšanas politika padara to drošu, neskatoties uz to, ka pastāv 14 Eyes Alliance veidošanā.

AirVPN ir arī funkcija ar nosaukumu “Tīkla bloķēšana”, kas ir gandrīz tāds pats kā funkcija Kill Switch, ko piedāvā daudzi citi VPN pakalpojumu sniedzēji. Šī funkcija automātiski pārtrauc jūsu interneta savienojumu, ja VPN dažu iemeslu dēļ kādreiz pārstāj darboties vai tiek atvienots, tādējādi aizsargājot jūsu reālo IP no pakļaušanas.

Šī funkcija ir ļoti ērta tādās funkcijās kā Torrenting, kur neticami svarīgi ir slēpt savu īsto IP.

AirVPN cenu pārskats

Pastāv vispārpieņemts uzskats, ka VPN ir cenu ziņā nejūtīgi pakalpojumi, kur lietotāji nevēlas’Parasti zīmolu izvēlas tikai tāpēc, ka tas tiek piedāvāts par zemu cenu nekā konkurējoši pakalpojumi.

Tas’Tas patiesībā ir ļoti lielā mērā tāpēc, ka VPN lietotāji parasti augstu vērtē savu privātumu un, ja pakalpojums piedāvā zvaigžņu drošību un neticamu veiktspēju, tad cena nav’t galvenais jautājums.

Paskatieties tikai uz ExpressVPN. Tas ir gandrīz trīs reizes dārgāks nekā vairums VPN, taču tas joprojām ir populārs un lietotāji pastāvīgi abonē tikai tāpēc, ka tas ir neticami, ko tas dara.

Tātad, kā AirVPN maksā šajā nodaļā?

Noteikti dārgi.

Šeit ir piedāvāti cenu plāni:

 1. 3 dienas: 2 € jāmaksā vienreiz (izmēģinājuma piedāvājums)
 2. Mēneša plāns: 7 € jāmaksā vienreiz
 3. Ceturkšņa plāns: rēķins vienreiz par 15 €
 4. Divgadu plāns: 29 € jāmaksā vienreiz
 5. Gada plāns: 49 € jāmaksā vienreiz
 6. Divu gadu plāns: 79 € jāmaksā vienreiz

AirVPN’Labākie plāni, t.i., gada plāns un divu gadu plāns ir dārgāki nekā daudzi citi lielāki pakalpojumu sniedzēji, piemēram, NordVPN, Torguard un PureVPN utt., kas piedāvā daudz vairāk funkciju, piemēram, nišas klientu lietotnes, papildu drošības funkcijas cita starpā.

Bet, neraugoties uz to, ka tā ir nedaudz pārdota, jūs joprojām varat to apsvērt.

Airvpn cenu plāni

Iemesls? AirVPN piedāvā lielisku, absolūtu privātumu, un tas ir sasniegums’Nozares darbība kļūst reta, jo pakalpojumu sniedzēji no drošības entuziastiem pāriet uz komerciālām organizācijām, kuras vēlas ļauties neērtām darbībām, piemēram, pārdot datus, lai ātri veiktu darbību..

Es ieteiktu AirVPN samazināt cenu vismaz šiem diviem galvenajiem plāniem un ienest tos USD 3–4 USD logā, lai padarītu šo pakalpojumu lietotājiem pieņemamāku, pielīdzinot to nozares standartiem..

AirVPN piedāvā arī bezmaksas izmēģinājumu, taču par to jums būs jāiesniedz veidlapa / pieprasījums viņu atbalstam, kas ir savādi, jo’Šādu praksi nav redzējis nekur citur nozarē.

Lai pārbaudītu Airvpn bezmaksas izmēģinājumu, ir jāiesniedz veidlapa

Tas ir pārāk ilgs process, lai vispirms sazinātos ar atbalstu, gaidītu atbildi un pēc tam sāktu bezmaksas izmēģinājumu, tāpēc būtu tiešām labi, ja AirVPN varētu paātrināt procesu un padarīt to nedaudz ātrāku.

NordVPN’Bezmaksas izmēģinājuma politika šeit var kalpot kā labs piemērs, jo, lai jūs sāktu, nav nepieciešams nekas vairāk kā jūsu e-pasts, nav pievienotas virknes.

Tomēr, ja jūs don’Ja nevēlaties izmantot bezmaksas izmēģinājuma procesu, AirVPN piedāvā arī iegādāties izmēģinājuma plānu par USD 1,32, kas būs spēkā trīs dienas, iekļaujot visas funkcijas.

Vēl viena problēma, ar kuru es saskāros ar AirVPN, bija tā, ka, pirms jūs varat iegādāties cenu veidošanas plānu, jums ir jāreģistrējas tajā, kas atkal ir dīvaini, jo tā pārāk ilgs process.

AirVPN patiešām ir jāsamazina šie apgrūtinošie procesi, pretējā gadījumā tā pakalpojums noteikti attur klientus no tā parakstīšanās.

Maksājumu metodēs ietilpst Paypal, kredītkartes un plašs kriptovalūtu klāsts (anonīmiem maksājumiem).

airvpn norēķinu metodes

Atmaksas politika AirVPN kļūst mazliet nepatīkama.

Tas ļauj jums lūgt atmaksu, nav uzdotu jautājumu, taču jums ir jāatbilst tās prasībām, t.i., pieprasījums jāiesniedz rakstiski tā atbalstam, jums jāpārsūta pieprasījums 3 dienu laikā pēc abonementa apmaksas, jums to nevajadzētu’t ir pārsnieguši 5 GB joslas platuma ierobežojumu.

Ja jūs izpildīsit šos nosacījumus, AirVPN sola jūsu naudu atmaksāt 30 dienu laikā.

Airvpn atmaksas politika

Atkal, joslas platums un atmaksas aktivizēšanas termiņš ir novecojusi politika, un tas ir jālikvidē. Klienti ir jāatvieglo ar vienkāršām naudas atmaksas programmām, kas tikai atmaksā naudu bez pievienotajām virknēm.

Jo vienkāršāka ir šāda politika, jo lielāku uzticību patērētāji izjutīs, parakstoties uz jūsu produktu. Pārāk daudz virkņu klientam rada bailes.

Lietošanas ērtums / ierīces savietojamība

AirVPN piedāvā parasto klientu lietotņu sarakstu, t.i., visām lielākajām ierīcēm un OS.

Tam ir klientu lietotnes operētājsistēmām Windows, Mac, Android un iOS.

airvpn klienta lietotnes atbalsts

Papildus tam tiek piedāvāts Linux un maršrutētāju atbalsts, kā arī pārlūks Tor, kas bija visiespaidīgākā daļa par tā saderību, jo nav daudz VPN, kas reklamē sava pakalpojuma izmantošanu ar Tor pārlūku / pakalpojumu.

Tomēr es jutu, ka šim pakalpojumam ir nepieciešami arī daži nišas klienti, piemēram, Firestick vai Kodi klienti. Viena no galvenajām VPN funkcijām mūsdienās ir atbloķēt straumēšanas vietnes, piemēram, Netflix US, padarot obligātu, ka tās piedāvā klientu lietotnes ierīcēm, kuras tiek izmantotas šo pakalpojumu skatīšanai.

Airvpn serveri

Ja VPN mūsdienās neatbalsta sevi kā straumējošu VPN, tas nepilnīgi apkalpo savu lietotāju bāzi.

Klientu lietotnes ir viegli lietojamas un, no otras puses, labi veidotas. Viņi don’t nav nekādu sarežģījumu, un tas, kas man par viņiem patika visvairāk, bija tas, ka viņi bija pieslēdzušies jebkuram serverim vidēji tikai 3–5 sekunžu laikā, padarot manu pieredzi par to izmantošanu daudz patīkamāku.

AirVPN ir pielicis daudz pūļu, lai sakārtotu šo klientu lietotņu aizmugurējo daļu, tāpēc tām varētu būt maz noformējuma aspekta, taču tās darbojas ārkārtīgi labi. Visas funkcijas darbojas un darbojas ātri, bez kavēšanās, periods.

Šis ir piemērs visai nozarei, kurai sekot. Nav jēgas piedāvāt bezgaumīgu klienta lietotni ar lielisku lietotāja saskarni un UX, ja tās nevar darboties atbilstoši lietotāju vēlmēm.

Ierobežoto vietņu atbloķēšana

Nekad nav pietiekami daudz satura, lai varētu straumēt. Vienmēr būs kāda filma vai seanss, kuru vēlaties skatīties noteiktā dienā, un jūs to meklējat. Bet ko tad, ja tā tur nav?

Tas’bieža parādība tādās vietnēs kā Netflix, kur daudz satura ir bloķēts reģionālajās bibliotēkās.

vai airvpn darbojas uz netflix?

Bet tam nevajadzētu’vai tā nav pareiza problēma, jo jums vajadzētu spēt viegli apiet šos reģionālos ierobežojumus, izmantojot VPN? Tas nav nemaz tik vienkārši, jo daudzas straumēšanas vietnes tagad ir slavenas par VPN aizliegumu izpildi, kas daudziem VPN padara šo uzdevumu nederīgu.

Mūsdienās tas prasa daudz pūļu no kāda pakalpojumu sniedzēja, lai varētu apiet šo VPN aizliegumu un atbloķēt reģionālās bibliotēkas lietotājiem tādās vietnēs kā Netflix.

Tātad, ja VPN joprojām var veikt šo varoņdarbu, tas ir jānovērtē.

Bet vai AirVPN ir atbildīgs par šo uzdevumu??

Atbilde ir izteikta Jā!

AirVPN var atbloķēt Netflix US vismaz no 2 serveriem, t.i., Čikāgas (Alkaid) un Džeksonvilas (Pollux).

airvpn atbloķē netflix

Un, visbeidzot, AirVPN izdevās arī atbloķēt BBC iPlayer, tāpēc var droši pieņemt, ka šis pakalpojumu sniedzējs noteikti ir viens no tiem, kurš izvēlas dažus pakalpojumus, kas var būt ļoti laba straumēta VPN izvēle..

AirVPN piedāvā arī pilnīgu atbalstu Torrenting un P2P darbībām, kas ir vēl viens plus, jo tas’s ieguva tik labu drošības sniegumu. Pakalpojumu sniedzējs var būt ļoti ērts jebkuram lietotājam, kam patīk biežas Torrent vietnes.

Serveru tīkla novērtējums

Neskatoties uz to, ka kopumā tas ir ļoti labs pakalpojums, AirVPN ir mazāks par serveru atrašanās vietu skaitu, ko tā piedāvā lietotājiem.

Kopumā lietotājiem ir pieejami tikai 226 serveri, kas ir daudz zemāk nekā daudziem citiem pakalpojumu sniedzējiem, kuri piedāvā līdzīgu pakalpojumu par zemāku cenu.

serveru tīkls

Piem. NordVPN ir vairāk nekā 5000 serveru atrašanās vietu. Tas’s 25 X reizes vairāk nekā AirVPN’serveru tīkls.

Servera izplatība nav’Lieliska ir arī tikai 15 serveri, kas atrodas Āzijas reģionā, un visi tie atrodas trīs Austrumāzijas valstīs, t.i., Honkongā (6), Singapūrā (7) un Japānā (2)..

Vietnēs, piemēram, Āfrikā, Dienvidamerikā, Tuvajos Austrumos, Dienvidāzijā un Vidusāzijā, ir absolūti nulle serveru, tāpēc ir ļoti maz ticams, ka šo reģionu lietotājiem būs liels ātrums un veiktspēja, ja viņi pieslēgsies šim VPN pakalpojumam milzīgā attāluma dēļ. savienojumam būs jāsāk no, pat ja tas ir savienots ar tuvāko iespējamo serveri.

Bet ir viena lieta, kas man šeit ļoti patika, un tā bija “Statuss” lapa, kurā sniedzējs atjaunina tādas lietas kā ātrums, trafiks, datu izmantošana utt. uz katru tā sarakstā esošo serveri, ļaujot lietotājam reālā laikā uzzināt, uz kuru serveri ir labākais savienojums..

Tagad sasniegsim ātrumu, ko šis serveru tīkls var atļauties.

AirVPN ir samērā ātrs Eiropas serveros, bet tā veiktspēja ASV serveros nebija’t līdz atzīmei, nedaudz nepārsniedzot pieļaujamo līmeni.

Bet uz AirVPN’Kredīts, ātrums ASV serveros, kuros darbojas Netflix, bija lielāks nekā vidēji ASV domēnā.

AirVPN klientu atbalsts

Viens no vājākajiem AirVPN punktiem ir novecojis un lēns klientu atbalsts.

Daudzi nozares labākie VPN pakalpojumu sniedzēji tagad piedāvā tiešsaistes tērzēšanas atbalstu, ko klienti var izmantot tādās problēmās kā problēmu novēršana, atmaksas procesa izpratne, instalēšanas palīdzība utt. Tiešraides tērzēšana lietotājiem sniedz iespēju reālā veidā mijiedarboties ar pakalpojumu sniedzēja atbalsta komandu. laiks.

E-pasta atbalsts, iesniedzot kontaktinformācijas veidlapas, nevar līdzināties tiešās tērzēšanas atbalstam’s tas, kas jāsaprot AirVPN.

airvpn kontakta forma

AirVPN piedāvā ļoti labu servisu privātuma jomā, un tā sniegums, bez šaubām, ir neticami labs, taču, ņemot vērā šīs mazās detaļas, jūs pazaudējat, veidojot savu pakalpojumu,

Es iesniedzu atbalsta veidlapu un saņēmu atbildi 2 stundu laikā, kas saskaņā ar šo datu nesēju ir samērā ātra, taču tā joprojām neatbilst tiešajai tērzēšanai, kas notiek gandrīz uzreiz..

Pakalpojumu sniedzējam jāsāk piedāvāt tiešraides tērzēšanas atbalstu, lai sniegtu tā pakalpojumiem stimulu klientu darbības uzlabošanā.

Secinājums

Tagad, pārskatot un kritizējot gandrīz visus pakalpojuma aspektus, paliek vienīgais jautājums, vai es iesaku lietotājiem abonēt šo pakalpojumu?

Jā, bez šaubām.

Tas’tāpēc, ka, neraugoties uz daudziem trūkumiem, piemēram, neatbalstu tiešraides tērzēšanā vai nelielu serveru skaitu, AirVPN ir ieguvis vienu lietu, t.i., savu drošības aparātu. Izmantojot šo pakalpojumu sniedzēju, jūs vienmēr varat būt pārliecināts, ka jūsu privātums tiks aizsargāts tiešsaistē un netiks pievienotas virknes.

Ja AirVPN var pārvarēt dažus šķīvjus savās bruņās, tad maz būs, ja tas pārtaps kļūt par visaptverošu, zvaigžņu VPN pakalpojumu. Izmēģiniet to vienreiz un ļaujiet man uzzināt, kāda bija jūsu pieredze komentāru laukā zemāk.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me