12VPN apskats

Jurisdikcija Honkonga
Cena 5.99
Serveri 25
Baļķi
Šifrēšana AES 256, OpenVPN, SSTP, IKEv2, IPSec un PPTP
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne 12vpn.net
Saderība

Ar diezgan ironisku VPN pakalpojuma nosaukumu 12VPN ir pakalpojumu sniedzējs, kurš to nedara’līdz šim nav guvusi ievērojamu pārskatu daļu.

Tā’Tas ir mazs pakalpojums, kas atrodas Honkongā, un tas noteikti nav tāds pats kā jūsu vidējie labākie VPN sniedzēji. Tomēr mazs to nedara’Tas vispār ir slikts, jo dažreiz pat visneaizklājamākie pakalpojumi var radīt pārsteigumu, pateicoties viņu sniegumam un nodomiem nodrošināt lietotāju privātumu tiešsaistē..

Un tas’Es apņēmos analizēt pakalpojumu un tā dažādās šķautnes, lai informētu lietotājus par to, ko viņi tieši sagaida no šī pakalpojumu sniedzēja.

12VPN apskats

Tātad, šeit ir mans visaptverošais 12VPN pārskats ar detalizētu kritiku par tā cenām, lietotnēm, drošību un vairāk, ko izstrādājis BestVPN.co!

12VPN drošības pārskats

Pirmkārt, VPN ir jāgarantē privātums par katru cenu, un tas nekad nedrīkst ļaut lietotājam’s sargs. Neskatoties uz bezgaumīgu funkciju un funkcionalitātes ieviešanu, drošība joprojām ir vissvarīgākais objektīvs, caur kuru tiek vērtēts VPN.

12vpn drošības elementi

12VPN piedāvā nozares standarta militārā līmeņa AES 256 šifrēšanu un atbalsta arī tādus galvenos protokolus kā OpenVPN, SSTP, IKEv2, IPSec un PPTP, kas noteikti ir izturīga drošības pakete..

Tomēr, neskatoties uz šiem drošības piedāvājumiem, 12VPN’Mežizstrādes politika bija pamanāma ar tās neesamību. Pakalpojumu sniedzējs to nepiemin visā vietnē, kas ir dīvaini kā VPN’Mežizstrādes politikas caurspīdīgumam ir izšķiroša nozīme, lai tas būtu drošs.

Ja vietnē nav reģistrēšanas politikas, es to nevaru piešķirt ar pilnu drošības pakāpi. Periods.

12VPN’s Serveru infrastruktūras pārskats

Šis pakalpojumu sniedzējs piedāvā ļoti ierobežotu serveru klāstu tikai 14 vietās, ieskaitot tādas valstis kā ASV, Lielbritānija, Kanāda, Japāna, Singapūra, Spānija, Francija, Nīderlande, Šveice, Izraēla, Honkonga, Zviedrija, Turcija un Vācija. Tomēr, salīdzinot ar PureVPN serveriem vai Surfshak VPN serveriem, tas ir diezgan zems, jo tie piedāvā vairāk nekā 500 serverus 100+ reģionos.

12VPN ir diezgan vērsta uz Ķīnas klientu apkalpošanu, kas ir lieliski, jo nav daudz VPN, kuri nekoncentrējas uz tirgu, bet faktiski tam nodrošina piemērotu funkcionalitāti.

Tā serveri tādās valstīs kā Japāna un Honkonga norāda uz faktu, ka 12VPN plāno piedāvāt Ķīnas klientiem lielāku ātrumu, pateicoties ciešākam serveru tuvumam.

Pārējās servera vietas ir parastās, t.i., galvenokārt koncentrējas uz Ziemeļameriku un Eiropu. Viens liels pārsteigums šeit bija tas, ka 12VPN piedāvā Turciju kā servera atrašanās vietu, kas Tuvo Austrumu klientiem ļauj iegūt labāku pieredzi. Šis serveris atvieglos arī lietotājiem no Austrumeiropas, jo Turcija ir tuvāk šādām valstīm.

12vpn servera atrašanās vietas

Viena no galvenajām vilšanās bija tā, ka 12VPN nebija labākais VPN Netflix USA, VPN tikai 23 reizes mēģināja iziet tikai 2 reizes, kas neatbilst standartiem.

12VPN’s Cenu plāna pārskats

Šis pakalpojumu sniedzējs parasti piedāvā trīs veidu plānus, un to informācija ir šāda:

 • Mēneša plāns: USD 10,99 mēnesī
 • Pusgada plāns: USD 8,99 mēnesī (USD 53,95 rēķins vienreiz)
 • Gada plāns: USD 5,99 mēnesī (USD 71,88 vienreiz jāmaksā)

12vpn cenu plāni

Pēc manas nozares pieredzes 12VPN cena ir pārāk dārga, salīdzinot ar tā piedāvātajām funkcijām un funkcionalitāti. Tās cenas mēneša un pusgada darījumiem ir gandrīz salīdzināmas ar ExpressVPN, kas šobrīd ir iespējams labākais biznesā.

Jūs nevarat iekasēt tik augstas cenas kā nozares līderis, kad jūsu pakalpojums ir daudz mazāks nekā tas. VPN nav’t vispār slikti, kas’Cena nav laba, pat pašam pakalpojumu sniedzējam. Labākais plāns ir gada darījums, un tā cena ir 5,99 USD / mēnesī, kas var būt pieņemami, bet, ja lietotājs var saņemt NordVPN abonementu par līdzīgu summu, kāpēc tas būtu jāmaksā par 12VPN? Tikai nav’t ir jēga.

Es ieteiktu 12VPN ienest tās cenas vismaz par USD 1,5 par katru plānu’ikmēneša cenas, ja tā vēlas padarīt savu zīmolu daudz pievilcīgāku potenciālajiem klientiem.

12VPN piedāvā jums 14 dienu naudas atdošanas garantiju, tāpēc jūs noteikti varat saņemt pakalpojumu, lai to izmēģinātu pats, nepametot iespējas atgūt naudu gadījumā, ja jūs vienkārši nezināt’tas patīk.

Galvenās maksāšanas metodes ietver debetkarti / kredītkarti, PayPal, UnionPay un Bitcoin (anonīmiem lietotājiem). Iespējas šķiet ierobežotas, taču tas arī piedāvā īpašu ķīniešu maksājuma veidu ķīniešu lietotājiem, tādējādi iegūstot dažus galvenos punktus par tik lielisku, uz lietotāju vērstu funkciju.

12VPN klientu lietotnes

Mūsdienās’Visā pasaulē VPN ir jāpiedāvā vairākas klientu lietotnes, ja tas vēlas rūpēties par plašāku auditoriju’tāpēc, ka mūsdienu lietotāji var izmantot visa veida ierīces, kurām nepieciešama drošība.

12VPN piedāvā tikai klienta lietotņu pamata paketi tikai ar Windows. Mac, iOS un Android lietotne ir pieejama papildus pārlūka paplašinājumiem Mozilla un Chrome.

12vpn klientu lietotnes

Es pārbaudīju Windows klienta lietotni un jāsaka, ka šī ir viena daļa, no kuras citiem pakalpojumu sniedzējiem ir daudz ko mācīties no 12VPN.

Vienkāršs, viegli pārvietojams ar bezgaumīgu VPN klientu, kas brīžos iziet katru darbību, sākot no servera pārslēgšanas un beidzot ar funkciju pārslēgšanu. Jā, lielākie pakalpojumu sniedzēji saviem VPN klientiem piedāvā bezgaumīgas informācijas paneļus, taču tie ir pārāk pārblīvēti, lai iesācējs un iesācējs to saprastu.

No Windows klienta lietotnes darbināma savienojuma netika ziņots par būtiskām DNS noplūdēm.

Pēc rūpīgu pakalpojumu galveno aspektu pārskatīšanas man ir jāuzskaita mīnusi, t.i., ar pakalpojumu saistītās problēmas, kuras pēc iespējas ātrāk jāizskaidro, lai uzlabotu pakalpojuma darbību:

Plusi

 • Tagad ļaujiet’apskatīsim pozitīvo:
 • Šī VPN 35 stundu testa brauciena laikā gandrīz nebija sadalījumu, kas ir pārsteidzoši
 • Klienta lietotne ir viegla un atsaucīga
 • Socks5 Proxy ir pieejams straumēšanas entuziastiem
 • Ir pieejami Shadowsocks, tādējādi padarot pakalpojumu labāku sprādzienu caur Chines ugunsmūri

Mīnusi

 • Ātrums ir pieņemams, taču tas nav ātrs, tāpēc dažreiz problēmas lejupielāde un straumēšana rada problēmas
 • Tīmekļa vietne ir pārāk neveikli salikta, tāpēc lietotājiem ir grūti tajā orientēties.
 • Mežizstrādes politika vispār nav pieminēta
 • Nav pieejams nogalināšanas slēdzis, tādējādi pakalpojumu pārtraukuma gadījumā apdraudot lietotājus
 • Netflix atbalsts ir nekļūdīgs un nav’t uzticama
 • Pakalpojumu sniedzējs joprojām nav izmantojis e-pasta atbalstu, jo tas ir primārais sarakstes veids ar lietotāju jautājumiem. Tiešsaistes tērzēšanas funkcija būtu labāk uztverama.

Secinājums

12VPN nav liels pakalpojums, kā jūs jau varējāt novērtēt, un tam ir pat dažas būtiskas nepilnības, tomēr tā drošības elementi bija visaugstākajā līmenī, t.i., nav iedalījumu, nav DNS noplūžu, nav IPV6 noplūžu citu starpā. Turklāt šis pakalpojums ir viena no vispiemērotākajām iespējām ķīniešu VPN lietotājiem.

Es ieteiktu 12VPN koncentrēties uz uzlabojumiem, jo ​​tajā ir milzīgs potenciāls būt ar labākajiem nākamajos 3-4 gados.

Похожие статьи

 • IVPN pārskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Gibraltārā Cena 8,33 Serveri 3152 Žurnāli Nē Šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Jā Ieteicams Jā Vietne...

 • AirVPN apskats 2019. gadā

  Iespējams, ka AirVPN ir visvairāk cērmju cienīga līnija visā VPN nozarē. Tas definē pakalpojumu caur šiem vārdiem “Gaiss, lai elpotu īsto...

 • Anonine VPN apskats

  Jurisdikcija Seišelu salas Cena 3,99 USD / mēnesī (1 gada plāns) Serveri 150+ 32 valstīs Žurnāli Nav Šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas...

 • Privātā tuneļa pārskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Amerikas Savienotajās Valstīs Cena 3 USD mēnesī (36 USD par gada plānu) Serveri 22 Serveri 12 valstīs Žurnāli Uztur slepenus žurnālus 14 dienu šifrēšanai...

 • VPNBaron pārskats 2019. gads

  Jurisdikcija Rumānijā Cena $ 5,54 Serveri 13 žurnāli Nav žurnālu šifrēšana OpenVPN / L2TPIKEv2 atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Nav ieteicams...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me