Slėpti „Mano IP VPN apžvalgą 2020“

Jurisdikcija Jungtinės Valstijos
Kaina 2,91 USD / mėn
Serveriai 120
Rąstai Ne
Šifravimas AES-256
Atblokuoja „Netflix“ Ne
Kankinantis Taip
Dirba Kinijoje Ne
Rekomenduojamas  Ne
Interneto svetainė https://www.hide-my-ip.com/
Suderinamumas „Windows“, „Android“, „Apple“

Slėpti mano IP yra JAV įsikūręs VPN tiekėjas, priklausantis „My Privacy Tools Inc“, veikiančiam privatumo pramonėje daugiau nei 10 metų, siūlantis daugybę sprendimų, įskaitant apsaugą nuo šnipinėjimo programų, kietojo disko atkūrimą, slapukų valiklius, istorijos švaresnį įrankį, ir užkardą.

Žinomas dėl savo gerų rezultatų ir pigiausios „VPN“ kainos nustatymo, „Hide My IP“ rinkoje įgijo tvirtą reputaciją, konkuruodamas su geriausiomis VPN paslaugomis, tokiomis kaip „ExpressVPN“, „NordVPN“, „PureVPN“, „PrivateVPN“ ir „ibVPN“..

Norėdami gauti daugiau informacijos apie teikėją, perskaitykite šią išsamią „Slėpti mano IP“ apžvalgą:

Ar slepia mano IP VPN atblokavimo svetaines Kinijoje?

Kinijai dirbant uždarame savo šalies internete, vyriausybė rėmė Kinijai skirtas programas ir paslaugas. Šalyje yra uždraustos programos, ypač iš Kinijos nepriklausančios VPN, kurios atblokuoja užsienio paslaugas / svetaines. Todėl „Hide My IP“ neveikia Kinijoje, tačiau jų „iOS“ programa vis tiek gali pasirodyti naudinga atblokuojant. Taip yra todėl, kad jis naudoja IPSec / L2TP protokolą, kurio Kinijos valdžios institucijos dar neužblokavo dėl šiuo metu nežinomų priežasčių.

Slėpti Mano IP VPN kainų apžvalgą

Apžvalgoje „Slėpti mano IP VPN“ paaiškėja, kad teikėjas gali pasigirti labai biudžetine kainų struktūra. Yra trys planai: mėnesinis, ketvirtinis ir metinis. Nepriklausomai nuo to, kokį planą pasirinksite, jūs gaunate tą patį funkcijų rinkinį. Vienintelis skirtumas yra nuolaidos, kurias gaunate su ilgesnėmis prenumeratomis.

Pavyzdžiui, jei pasirenkate mėnesio planą, turite sumokėti 2,95 USD sumą, kuri yra gana pigi, palyginti su „Surfshark VPN“ kaina, kuri yra 11,95 USD / mėn. Tačiau jei einate į ketvirtį, turite sumokėti tik 2,93 USD. Tai sudaro 8,79 USD per tris mėnesius. Panašiai, jei pasirinksite metinį planą, mėnesinė kainodara sumažės iki 2,91 USD, tai yra 34,95 USD per metus!

Visos prenumeratos yra savaime pasikartojančios ir atnaujinamos po nustatyto laikotarpio, nebent, žinoma, atšauksite rankiniu būdu. Gautos funkcijos apima:

 1. 120 serverių iš 66 šalių
 2. Tūkstančiai pasaulinių IP adresų
 3. Programos, skirtos „Windows Mac“, „iOS“ ir „Android“
 4. Nemokamas dienos tarpinis serveris & Aukščiausios kokybės proxy serveriai
 5. Didelės spartos srautiniai serveriai & Žaidimai
 6. DNSCrypt - paslėpti mano IP „OpenDNS“
 7. Slėpti mano IP naršyklės plėtinius
 8. 5 vienalaikiai ryšiai

Patikrinimo metu taip pat galite pastebėti parinktį, pažymėtą kaip “Atrakinimo kodo apsauga”. Labai rekomenduojama pridėti šią funkciją, ypač jei turite įprotį pamesti licencijos raktus. Slėpti „My IP“ paprastai saugo jūsų raktą faile, jei negalite jo rasti.

Apsaugokite kodą

Teikėjas net gali pakeisti raktą, jei jis buvo pavogtas arba nutekėjo internete. Jei kada nors iškilo problemų diegiant programą, nes pametėte raktą ar netyčia jį išmetėte, tiksliai žinote, kokia svarbi gali būti tokia apsauga kaip ši..

Gaukite „HideMyIP“

Slėpti Mano IP VPN serverių apžvalgą

Remiantis mūsų „Slėpti mano IP VPN“ apžvalgą, teikėjas siūlo 120 aukščiausios klasės serverių 66 šalyse, skirtus spartiam srautiniam perdavimui, VoIP paslaugoms, el. Paštui, naršymui ir internetiniams žaidimams. Jūs netgi galite atsisiųsti torrentus, atėmus stebėjimo įtampą. Bet šis serverių skaičius yra gana mažesnis nei „PureVPN“ serverių, kurie yra daugiau nei 2000 ir turi 300 000 ir daugiau IP.

Išbandėme paslaugą kartu su „BitTorrent“ ir „uTorrent“ klientais ir parsisiuntimas vyko gana sklandžiai. Norėdami peržiūrėti visą „Slėpti mano IP serverių sąrašą“, peržiūrėkite oficialų vietų puslapį!

„hide_my_ip_servers_review“

Mes net atlikome greičio testus naudodami 50 MBPS jungtį kontroliuojamomis sąlygomis, kad galėtume geriau įvertinti VPN veikimą. Tačiau atminkite, kad prisijungimas prie interneto naudojant VPN bent kiek sumažins jūsų ryšio greitį. Tai gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, įskaitant, bet neapsiribojant:

 • Atstumas nuo įgaliotojo asmens vietos - Pavyzdžiui, JAV vartotojai, prisijungę prie Vokietijos vietos, greičiausiai naršys lėčiau, nei tuo atveju, jei būtų prisijungę prie artimesnio Kanados serverio!
 • Programinės įrangos trukdžiai - Kai kurios jūsų kompiuterio programos gali tiesiogiai konfliktuoti su „Hide My IP“. Turite įsitikinti, kad visa kita IP slėpimo programinė įranga buvo iš anksto pašalinta.
 • Spartos ir interneto srauto, naudojamo tuo metu, kai paleidžiama „Slėpti mano IP“, kiekis.

Greičio testo rezultatai

Kiekvienas testas buvo atliktas tris kartus, pasirinkus geriausią rezultatą:

Greičio testas-peržiūra

Slėpti IP VPN klientų palaikymo apžvalgą

Mūsų „Slėpti IP VPN“ apžvalgoje paaiškėjo, kad teikėjas siūlo daugybę naudingų klientų palaikymo sprendimų. Tai apima tiesioginius pokalbius (galima tik 12 valandų), bilietų sistemą, žinių bazę ir internetinį trikčių šalinimo įrankį.

„Live Chat“ yra galbūt geriausia vieta užklausoms gauti & iškart išspręstos problemos. Tačiau, jei tiesioginis pokalbis yra neprisijungęs, visos jūsų užklausos palaikymo komandai siunčiamos kaip žinutės, kurios vėliau atsakys į jūsų klausimus mažiau nei per 12 valandų.

Bilietų sistema yra gerai suprojektuota ir leidžia pasirinkti atitinkamą skyrių, su kuriuo norite pasikalbėti. Taip pat galite prioritetuoti savo užklausą, kad užtikrintumėte greitą atsakymą. Žinių bazė taip pat liko sužavėta dėl išsamių jos atsakymų ir paprastos sąsajos. 

„hide_my_ip_support_review“

Slėpti Mano IP VPN mokėjimo metodų apžvalgą

Slėpti „Mano IP“ siūlo ilgą mokėjimo metodų sąrašą potencialiems abonentams, mokantiems per. Jie apima:

 1. JCB
 2. VISA
 3. Payza
 4. „PayPal“
 5. Bitcoin
 6. Atrasti
 7. „MasterCard“
 8. Diner’s klubas
 9. Mokėjimo siena
 10. „American Express“

„hide_my_ip_payment_review“

Gaukite „HideMyIP“

Slėpti „My IP Review“ programų ir plėtinių suderinamumą

Šiuo metu „Hide My IP“ yra suderinamas su visomis pagrindinėmis operacinėmis sistemomis su joms skirtomis programomis. Jie apima:

 1. „Windows“
 2. „Mac“
 3. „Android“
 4. „iOS“
 5. „Linux“

Be pažangiausios programinės įrangos, „Slėpti mano IP“ yra suderinamas su populiariausiomis naršyklėmis ir suteikia puikų naršyklės plėtinį „Google Chrome“ ir „Mozilla Firefox“:

„HideMyIP“ plėtinio apžvalga

Slėpti mano „Mozilla Firefox“ IP plėtinį (kairėje) & „Google Chrome“ priedas (kairėje)

Slėpti „My IP VPN“ „Windows App“ apžvalgą

„Windows“ programoje yra labai paprasta vartotojo sąsaja. Jis siūlo puikų našumą ir yra nepaprastai lengvas naudoti. Ryšio vienu paspaudimu funkcija yra nuostabi ir jūs galite tiesiog spustelėti serverio juostą apačioje ir iškart pakeisti savo vietą.

„hide_my_ip_windows_review“ 

Programa taip pat turi automatinį IP pasukimas funkcija, leidžianti pakeisti savo IP adresą laikmačiu, kurį galite nustatyti rankiniu būdu. Jei jums reikia JAV pagrįsto IP, kai naudojate JAV IP, galite tiesiog patikrinti pateiktą parinktį (puiki savybė).

Taip pat slapukus galite automatiškai išvalyti, kai pasikeičia IP adresas. „HideMyIP VPN“ programa siūlo pasirinkti Premija (greitaeigis) ir Standartinis (lėtesnio greičio) serveriai, atsižvelgiant į jūsų naudojimą.

paslėpti mano „ip premium“ apžvalgą

Slėpti mano IP protokolus & Šifravimo peržiūra

Slėpti „My IP“ naudoja „OpenVPN“ protokolą (abu UDP & TCP) visose vietinėse programose ir rankiniu būdu sukonfigūravus naudojant „OpenVPN Connect“ programą. Visų pirma pasirinktas dėl garsaus greičio ir saugumo derinio, „OpenVPN“ tuneliavimo protokolas išlieka vienas iš nedaugelio, kuriam NSA ir Kinija nepakenkė..

„OpenVPN“ taip pat galima naudoti tiek su 128 bitų, tiek su 256 bitų šifravimo raktais, leidžiančiais daryti tai, ko norite bet kuriame pasirinktame įrenginyje. Slėpti mano IP naudojamas stiprus 256 bitų AES šifravimas (karinis & banko standartas) pagal nutylėjimą, o autentifikavimas atliekamas naudojant 2048 bitų HMA5 raktus. Ši funkcija buvo patvirtinta el. Laiške, kuriame buvo paslėptas mano IP atstovas Mike'as R.:

“… Mes naudojame stipriausią galimą metodą, kuris yra „OpenVPN“ protokolas, su 256 bitų šifravimu, naudojant 2048 bitų raktą ...”

Slėpti mano IP žurnalų apžvalgą

Kaip teikėjas’svetainės ir Naudojimo sąlygų dokumento „Slėpti mano IP“ teikėjas neturi nulio žurnalų ir nekontroliuoja jokios vartotojo veiklos per savo tinklą. Tačiau, laikydamasi JAV duomenų saugojimo įstatymų, bendrovė praneša, kad apie bet kokią neteisėtą veiklą valdžios institucijoms bus nedelsiant pranešta, jei bus teisinis orderis. Štai ką tvirtina naudojimo sąlygos:

“Nors nedarome turinio naudojimo žurnalų ar dalijamės jokia jūsų asmenine informacija su jokiomis trečiosiomis šalimis, bet kokią turimą informaciją mes perduosime, jei to reikalauja įstatymai. „My Privacy Tools, Inc.“ gali stebėti tam tikrus tinklo aspektus, kad galėtų valdyti piktnaudžiavimą, prižiūrėti ir (arba) tobulinti paslaugas.”

Slėpti „My IP Free“ bandomąją versiją

Slėpti mano IP tikrai siūlo nemokamą bandomąją paslaugą, kurią patvirtino atstovas. Visi prenumeratoriai netgi gauna 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kuri yra nuostabi, ir yra geras būdas išbandyti paslaugą, kad įsitikintumėte, ar ji jums tinka..

Recenzentas’s Verdiktas

Mūsų išsamioje „Slėpti mano IP VPN“ apžvalgoje nustatyta, kad teikėjas nusipelno padoraus 4 žvaigždutės iš 5. Klientų palaikymas yra puikus ir gana atsakingas. Serverių greitis yra tinkamas naršymui, srautiniam perdavimui ir kankinimui. Jūs netgi turite skirtas programas visoms populiarioms platformoms / įrenginiams.

Savybės man patiko
 1. Puiki kaina
 2. Atidarykite „DNSCrypt“
 3. Nemokamas bandomosios paslaugos prieinamumas
 4. Platus serverių tinklas
 5. Puikios serverio spartos
 6. Intuityvūs naršyklės plėtiniai
 7. Standartinis & Aukščiausios kokybės serveriai
 8. Geras mokėjimo būdų pasirinkimas
 9. Padorus klientų aptarnavimas
 10. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
Tobulinimo sritys
 1. Galima naudoti tik 1 tuneliavimo protokolą
 2. Priverstinis išpardavimas prenumeratos puslapyje
 3. Klasifikuotos svetainės dizainas

Gaukite „HideMyIP“

Похожие статьи

 • Privataus tunelio apžvalga 2020 m

  Jurisdikcija JAV Kaina 3 USD / mėn. (36 USD jos metinis planas) Serveriai 22 Serveriai 12 šalių Žurnalai Saugo slaptus žurnalus 14 dienų šifravimas...

 • „SpyOff VPN Review 2020“

  Jurisdikcija San Marinas Kaina 9,99 serverių, daugiau nei 300 žurnalų Ne šifravimas AES-256 atblokuoja „Netflix“ Taip „Torrenting“ Taip Veikia Kinijoje Taip Rekomenduojama Taip Svetainė...

 • „PandaPow VPN Review 2020“

  Jurisdikcija Honkonge Kaina 7 USD / mėn., Naudojant 1 metų planų serverius, turinčius daugiau nei 120 VPN 16 šalių, žurnalai, parduotuvės, prisijungimo žurnalai, šifravimas AES-256 bitų atblokavimas....

 • IVPN peržiūra 2020 m

  Jurisdikcija Gibraltare Kaina 8,33 Serveriai 3152 Žurnalai Nešifravimas AES-256 atblokuoja „Netflix“ Taip „Torrent“ Taip Veikia Kinijoje Taip Rekomenduojama Taip Svetainė...

 • „GOOSE VPN Review 2020“

  Jurisdikcija Nyderlandai Kaina 1,99 USD Serveriai 71 žurnalai Nėra šifravimo AES-256 atblokuoja „Netflix“ Ne „Torrenting“ Taip Veikia Kinijoje Nerekomenduojama Nėra svetainės...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me