Privačios interneto prieigos peržiūra 2020 m

Jurisdikcija JAV
Kaina 2,91 USD
Serveriai 3272
Rąstai Ne
Šifravimas AES-256
Atblokuoja „Netflix“ Taip
Kankinantis Taip
Dirba Kinijoje Taip
Rekomenduojamas  Taip
Interneto svetainė https://www.privateinternetaccess.com/
Suderinamumas „Windows“, „Android“, „Apple“

Privatus interneto ryšys yra JAV veikiantis VPN tiekėjas, siūlantis privatumo ir saugumo sprendimus per stiprų šifravimo lygį ir kelis serverius, esančius visame pasaulyje. Šioje privačios interneto prieigos apžvalgoje įvertinamas VPN paslaugos teisėtumas ir kompetencija’reikalavimas suteikti privatumą ir anonimiškumą vartotojams internetu. Perskaitykite šią privačios interneto prieigos apžvalgą ir naujausią vartotojų nuomonę, skaitytą geriausiame vpn.

Argumentai už

 1. Nuliniai žurnalai (net FTB du kartus nepavyko surinkti duomenų)
 2. 3386+ serveriai 17 skirtingų šalių
 3. „OpenVPN“, „L2TP / IPSec“ ir PPTP protokolai
 4. Pateiktas AES 256 bitų šifravimas
 5. 24/7 tiesioginio pokalbio funkcija
 6. Geras klientų aptarnavimas
 7. Paprastas naudoti VPN klientas

Minusai

 1. Įsikūrusi JAV (pagal „5 akių“, „9 akių“ ir „14 akių“ aljansą)
 2. Lėtas atsisiuntimo greitis
 3. Nėra nemokamo bandomojo laikotarpio
 4. Gali’t pasirinkti protokolus iš programinės įrangos kliento

Gaukite privačią prieigą prie interneto

Žurnalai ir privatumo politika

Daugelis VPT teikėjų teigia siūlantys “Nėra registravimo politikos”, tačiau tik nedaugelis vykdo savo pažadą, kaip išsamiai pabrėžėme daugiau nei 100 šiuo metu pramonėje veikiančių tiekėjų žurnalų tvarkymo politikos vadove. Dauguma mūsų patikrintų paslaugų registruoja nedidelius sesijos / ryšio duomenis. Tai paaiškėjo tik po to, kai buvo atlikti oficialūs VPT tyrimai, kai buvo nustatyta, kad vartotojai naudojasi neteisėtos veiklos paslaugomis. Naujausias „PureVPN“ pavyzdys atskleidė duomenų apie FTB registravimą.

Atvejo aplinkybės

Tačiau jei jūs ieškote tokios paslaugos, kuri būtų stipri net iš FTB spaudimo, turite naudotis privačia interneto prieiga. Praėjusiais metais paslaugų teikėjas pateko į FTB vykdomo tyrimo kryžmines klaidas dėl to, kad vartotojas klaidingai informavo ir skleidė informaciją apie bombų grėsmes. Gruodžio mėn. Įvairioms oro uostoms ir mokykloms buvo išsiųsta daugybė grasinimų “Erikas Mead”.

Tyrimų metu buvo nustatyta įrodymų, kad stalkeris, vardu McWatersas, supyko dėl buvusio bendradarbio Devono Kenney. Jei dar nespėjote, Ericas Medas yra Kenney vardas’vaikinas, kuris, akivaizdžiai susidūręs, neigė keliantis bet kokią grėsmę. Įtarimas pasisuko į McWatersą, kuris daugiau nei 100 kartų bandė susisiekti su buvusiu darbuotoju.

VIP’s Atsakymas

Visi bandymai susisiekti su el. Laiškais, „Facebook“, „Twitter“ ir „TracFone“ atsekti IP adresą iš privačios interneto prieigos. Nepaisant to, kad FTB turėjo pakankamai įrodymų, kad „McWaters“ būtų atiduoti, jie paprašė PIA perduoti jos žurnalus. Kadangi teikėjas nevykdo jokios registravimo informacijos, jis negalėjo bendradarbiauti; vartotojo privatumo užtikrinimas išliko nepažeistas.

“Ištyrę teismo šaukimų galiojimą ir patvirtinę juos, mes pakartojome, kaip visada darome savo privatumo politikos turinį, ir tada pranešėme agentui, kad neprisijungiame prie jokios vartotojo veiklos. Agentas patvirtino suprantąs mūsų įmonę’politiką ir poziciją, o vėliau ieškojo alternatyvių pavyzdžių. Ši ataskaita aiškiai parodo, kad VIP neįtraukia vartotojų veiklos ir mes ir toliau laikomės savo įsipareigojimo savo vartotojams.”

Didelė Raudonoji vėliava - VIP yra įsikūrusi JAV

JAV yra turbūt blogiausia vieta, kur įsikūręs VPT.

Tai ne tik kelių dalijimosi duomenimis aljansų, tokių kaip „14 akių“, dalis, kaip mes atkreipėme dėmesį į išsamų probleminių jurisdikcijų vadovą, bet taip pat turi įvairių rūšių duomenų saugojimo įstatymus, kurie gali rimtai leisti priversti bet kurį teikėją bet kada rinkti duomenis. Visos šios problemos daro įtaką VIP, paverčiant bet kokią kitaip gerą paslaugą tokia, kuri neturėtų’t būti prenumeruojami.

Nepaisant to, kad PIA iki šiol su valdžios institucijomis nesidalijo jokiais registravimo žurnalais, ji sugebėjo išsaugoti tam tikrą patikimumą, nepaisant to, kad yra įsikūrusi JAV. Bet mes jums nepatarime rizikuoti ir ieškoti tiekėjo, kuris įsikūręs saugesnėje vietoje, pavyzdžiui, „ExpressVPN“ ar „Surfshark“, o ne.

Kainos ir planai

„PrivateInternetAccess“ siūlo tris kainų nustatymo planus, kaip ir dauguma šios srities VPN teikėjų. Galite pasirinkti mėnesinę, metinę ir 2 metų sąskaitą.

privačios interneto prieigos kainų nustatymas

Mėnesio paketas yra siūlomas po 6,95 USD per mėnesį, kuris yra šiek tiek aukštesnis, palyginti su kai kuriais kitais VPN teikėjais. Tačiau galite pasirinkti iš ilgesnės trukmės sąskaitų, kad galėtumėte naudoti daug mažesnes kainas, nes metinis paketas kainuoja 3,33 USD per mėnesį, o dvigubas metinis planas kainuoja 2,91 USD / mėn. (pusė to, kas kainuoja mėnesio paketai).

Privatios interneto prieigos peržiūra parodė, kad ji siūlo didelę kainos ir kokybės santykį, nes kiekvienam paketui suteikiama 7 dienų pinigų grąžinimo garantija ir siūlomos tos pačios savybės ir apsaugos lygis kiekviename kainų plane, užtikrinant, kad jūsų duomenys ir privatumas yra saugūs nuo visų rūšių grėsmės internete. Norėdami gauti privačios interneto prieigos nuolaidų kuponą, apsilankykite juodojo penktadienio VPN pasiūlymuose.

Gaukite privačią prieigą prie interneto

Nemokamas bandymas

Jei norite keletą dienų išbandyti paslaugą nemokamai, mums liūdna pranešti, kad privati ​​interneto prieiga šiame etape neteikia jokių nemokamų bandymų. Nuo prisijungimo dienos VPN paslauga siūlo 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Mes rekomenduojame naudoti šias septynias dienas ir išbandyti paslaugą visose jūsų naudojamose platformose ir įrenginiuose. Išbandykite įvairius serverius, pasiekite įvairias geografiškai ribotas svetaines ir patikrinkite, ar nėra problemų su paslauga ir jos funkcijomis.

Serveriai

Pagal mūsų PIA apžvalgą, VPN turi daugiau nei 3272 serverius, esančius 33 pasaulio šalyse. Tarp jų, tarp jų Australija, Brazilija, Kanada, Danija, Suomija, Prancūzija, Honkongas, Indija, Airija, Izraelis, Italija, Japonija, Meksika, Nyderlandai, Naujoji Zelandija, Norvegija, Rumunija, Singapūras, Pietų Korėja, Švedija, Šveicarija, Turkija , JK, JAV. Galite patikrinti VIP’Tinklo puslapyje čia rasite daugiau informacijos apie serverių skaičių ir vietas kiekvienoje šalyje (ekrano kopija apačioje).

privačios interneto prieigos serveriai

Nors palaikomų vietų skaičius yra nedidelis, PIA nuolat įtraukia į sąrašą daugiau serverių. Šiuo metu tai sudaro didelis serverio ir vietos santykis. Tai leidžia vartotojams maskuoti savo originalią tapatybę ir išlikti anoniminiams internete naudojant papildomą paskatą naudoti serverius, kuriuose naudojama mažiau vartotojų apkrovų. Dėl to jūs gaunate nepaprastą greitį, nepriklausomai nuo to, kurioje šalyje užmezgate VPN ryšį naudodamiesi PIA - tai yra būtina sklandžiam torrent ir srautiniam perdavimui.!

VIP pasirodymas

Norėdami susidaryti geresnį supratimą apie paslaugos patikimumą, atlikome keletą efektyvumo testų. Jei abejojate apie VPT, šie testai gali padėti apsispręsti:

Greičio testas

Žemiau pateikiami 100Mbps ryšio greičio bandymo rezultatai, kurie suteiks jums nešališką vaizdą apie greitį, kurį galėsite panaudoti prisijungdami prie skirtingų PIA serverių..

Vietinis IPT

Žemiau pateikti rezultatai leis jums geriau suprasti skirtumą tarp pirminio tinklo greičio ir „PIA premium“ serverių.

privataus interneto prieigos greičio testas

Prijungta prie „PIA France Server“

JAV – Prancūzijos serverio bandymai parodė puikų greičio lygį. Nors parsisiuntimo ir įkėlimo greitis sumažėjo. VPT pavyko užtikrinti nuoseklų 50,67Mbps atsisiuntimą ir 35,47Mbps įkėlimą, su vėlavimu iki 418 ms..

„pia france“ serverio greitis

Prijungtas prie „PIA Australia Server“

JAV ir Australijos serverio testai taip pat buvo gana įspūdingi. Galite panaudoti 52,25 Mbps atsisiuntimą ir 37,48 Mbps greitį, naudodami 231 ms vėlavimą. Tai vis dar yra gana greitas naršymas / kankinimas!

aikštės Australijos serverio greitis

Gaukite privačią prieigą prie interneto

Privatus interneto ryšys „Torrent“ ir P2P failų bendro naudojimo tikrojo greičio testas

„PrivateInternatAccess“ visada yra giriama kaip VPN paslauga, atliekanti geriausias su VPN susijusias pramogų funkcijas, tokias kaip „Torrenting“ ir geografinio turinio atblokavimas..

Tačiau visi rinkodaros tikslai, esantys VPN svetainėje, nėra’t nieko nekainuoja, jei teikėjas nepajėgia jo sukurti su realiu našumu.

Ir tai’Būtent tai ir lėmė mūsų nusivylimą PIA, kai patikrinome jo pasirodymą „Torrenting“.

VIP buvo puiki paslauga Torrenting tikslams, tai parodė akivaizdus žmonių skaičius, garsiai rekomendavęs tai tuo pačiu tikslu geriausiuose „vpn reddit“ puslapiuose ir kituose populiariuose socialinės žiniasklaidos forumuose. Tačiau pastaruoju metu jos pasirodymas smuko į nosį. Rimtai!

Aš išbandžiau VIP’s Torrentinis pasirodymas bandant prisijungti prie vieno iš jo specialiųjų P2P serverių ir atsisiuntus filmą, kad pamatytumėte, kaip jis gerai veikia. Ir turiu pasakyti, rezultatai buvo niūrūs.

Aš prisijungiau prie jų Izraelio serverio, kurį jie specialiai pažymėjo „Torrenting“ užduočiai atlikti.

Privatus interneto prieigos greitis

Prisijungęs prie šio serverio, apsilankiau „Yts.am“ - populiarioje „Torrenting“ svetainėje, kurioje yra daug naujausių filmų ir kitokio pobūdžio turinio, kurį galite lengvai atsisiųsti..

Pastaba: Mes, „BestVPN.co“, jokiu būdu neskatiname atsisiųsti autorių teisių saugomo turinio. Šio failo atsisiuntimo procesas taip pat buvo sustabdytas, siekiant įsitikinti, kad toks failas nepatenka į mūsų sistemą. Ši demonstracija buvo tiesiog skirta parodyti VIP’spektaklis skirtas tik „Torrenting“.

„Yts“ metu aš atsisiunčiau filmą “Requiem kovotojui” per mano „Utorrent“ klientą.

PIA greitis yra blogiausias atsisiunčiant

„Torrenting“ atsisiuntimo greitis, taip pat įkėlimo greitis buvo daug mažesnis nei par. Pakanka, kad priverstume sumažinti VIP VIP lygį iki a nerekomenduojama „Torrenting“ paslauga.

PIA torrent testas

Privati ​​prieiga prie interneto, lėta spartaus greičio:

Čia pateikiami PIA greičio tyrimo rezultatai’Izraelio serveris:

„Ping“: 199 ponia

Atsisiųsti: 3,19 Mbps

Įkėlimas: 2,64 Mbps

VIP greičio peržiūra

Tai yra rezultatai iš a 20 Mbps ryšys, o tai reiškia, kad VIP’Izraelio serveris iš tikrųjų sumažino mūsų atsisiuntimo greitį 84 proc., o tai tiesiog nepriimtina VPN, kuris reklamuoja „Torrenting“.

VIP’greičio praradimas, naudojamas važiuojant aplink 30–40% ženklas vos keli mėnesiai atgal. Galbūt jie išgyvena blogą fazę ir greitai viskas pagerės, tačiau kol kas PIA tikrai nėra VPT, į kurį turėtumėte kreiptis, jei norite įgyti „Premium Torrenting“ patirties..

Privačios interneto prieigos „Netflix“ testas - ar jis veikia?

Aš buvau gana apsvaigęs nuo PIA greičio testų atlikimo, bet vis tiek tikėjausi iš teikėjo daug geresnio „Netflix“ atblokavimo..

Bet čia vėl likau nusivilti, nes PIA nepavyko atblokuoti „Netflix US“ du kartus prieš prisijungiant trečią kartą.

Privačios interneto prieigos „netflix“ apžvalga

Buvau prijungtas prie VIP’Niujorko serveris bandant atblokuoti „Netflix“, nes tai buvo geriausias jų serveris anksčiau atliekant užduotį.

Privačios interneto prieigos „netflix“ tikras testas

Ir kai PIA pagaliau pavyko atblokuoti „Netflix US“, aš nusprendžiau transliuoti „Ex Machina“, kuris yra geografiškai ribotas filmas, prieinamas tik JAV „Netflix“ vartotojams.

Privati ​​prieiga prie interneto veikia „netflix“

Taip, filmas buvo transliuojamas, bet dar kartą susidūriau su tokia pačia problema, kokia kilo su PIA VPN greičiu, kaip ir su „Torrenting“..

„PIA VPN Speed“ buvo toks lėtas, kad, pirma, filmas pasižymėjo dideliu kiekiu. Aš turiu omenyje labai daug.

Antra, PIA greičio nepadarė’neleiskite filmui pasiekti HD kokybės. Grūdai ekrane išliko visur.

„Netflix“ privačios prieigos prie interneto lėtas greitis

Kaip jau paaiškinau, kad „Netflix“ privačios interneto prieigos greitis buvo gana lėtas, turiu parodyti, kiek lėtas jis iš tikrųjų buvo.

Štai PIA Niujorko serverio greičio testo rezultatai:

„Ping“: 241 p

Atsisiųsti: 3.03 Mbps

Įkėlimas: 1,60 Mbps

Blogiausias yra privačios interneto prieigos „netflix“ greitis

Vėl transliacijos greitis išliko 3 Mbps diapazonas mano 20 Mbps interneto ryšyje.

Privatus interneto prieigos greitis yra tiksli priežastis, kodėl teikėjas nelabai dirbo su „Netflix“ srautiniu perdavimu.

Kitos funkcijos vis dar yra gana priimtinos, kaip ir pavyko atblokuoti svetainę’JAV versija trečiuoju bandymu, tačiau vis tiek, jei greitis nėra priimtinas, kad srautas būtų ribotas, mes kalbame apie Vidutiniškai 30% greičio sumažėjimas, tada PIA ateityje neliks tinkamo „Netflix“ VPN.

Pagalba klientams

Privatioji interneto prieiga naudoja įvairius metodus, kad reaguotų į savo vartotojus’ užklausos. Svarbu, kad bet kuri paslauga, ypač VPN pramonėje, turėtų įvairius kanalus, kuriais vartotojai galėtų susisiekti su tarnyba, kad galėtų kreiptis pagalbos.

„PrivateInternetAccess“ naudoja tiesioginio pokalbio funkciją, taip pat žinių bazę ir DUK skyrių, kad išspręstų vartotojo problemas ir atsakytų į jų reikalavimus.

Gyvas pokalbis

Savo privačios interneto prieigos apžvalgoje mes išbandėme tiesioginio pokalbio funkciją ir džiaugėmės bendru jos rezultatu. Nors klientų aptarnavimo personalui prireikė šiek tiek laiko prisijungti prie interneto ir apsilankyti mūsų pokalbiuose, darbuotojas greitai atsakė į mūsų užklausą ir tinkamai vadovavo.

Tiesioginio pokalbio funkcija veikia visą parą ir visą parą. Ji veikia 365 dienas per metus. Tai rodo, kad PIA yra pasiryžusi teikti aukštos kokybės vartotojo patirtį ir atsisakyti su jūsų VPN susijusių problemų.

Žinių bazė

VIP turi gerai išmanančią ir išsamią žinių bazę, kuria galima naudotis iš ‘Klientų palaikymas’ galimybė iš interneto. Žinių bazėje yra sąrankos vadovai, „OpenVPN“ protokolo konfigūracijos failai ir informacija apie įvairias siūlomas funkcijas.

DUK skyrius

DUK skyrių galite rasti apsilankę ‘Susisiekite su mumis’ prieinama iš svetainės viršaus. Skyriuje „Dažniausiai užduodami klausimai“ yra pagrindinė informacija apie PIA VPN paslaugą, jos ypatybes, privatumo politiką ir informaciją apie mokėjimą.

Jei esate naujas vartotojas arba planuojate naudoti „PrivateInternetAccess“, tada DUK skaitymas yra geras atspirties taškas, nes tai suteiks jums pakankamai informacijos apie paslaugą pradedantiesiems..

Mokėjimo būdai

Privatus interneto ryšys priima skirtingus mokėjimo būdus. Tai apima mokėjimus kredito ir debeto kortelėmis, taip pat „PayPal“, „American Express“, „BitCoin“, „Ripple“, „Pay Garden“ ir daugelį kitų mokėjimo būdų. Už paslaugą taip pat galite atsiskaityti anonimiškai naudodamiesi dovanų kortelėmis iš „Wal-Mart“, „Starbucks“, „Macy“’s ir kt.

privačios prieigos prie interneto mokėjimo būdai

Gaukite privačią prieigą prie interneto

Registracijos procesas

Privatus interneto prieigos registravimo procesas yra lengvas ir reikalauja kelių žingsnių. Procesas priklauso nuo jūsų pasirinkto mokėjimo būdo. Norėdami nusipirkti paslaugą, naudojome „PayPal“ ir ji nukreipė mus tiesiai į „PayPal“’interneto svetainė. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užpildyti detales ir tai’Tai viskas, jūs baigėte.

Jei mokėjimui pasirinkote kreditinės kortelės parinktį, jai reikia šiek tiek daugiau asmeninės informacijos, įskaitant jūsų el. Pašto adresą. Galite naudoti naudojimąsi dovanų kortele arba atsiskaityti naudodami „Bitcoin“, jei norite mokėti anonimiškai.

PIA „Windows“ klientas

Kai prisiregistruojate naudotis šia paslauga, galite sukonfigūruoti VPN paslaugą naudodami rankinę konfigūraciją arba naudoti VPN klientą. Klientas galimas „Windows“ (XP ir naujesnėms versijoms) ir „Mac OS X“ (10.6 ar naujesnei versijai). Galite atsisiųsti klientus iš ‘Klientų palaikymas’ puslapis nemokamai.

Atsisiuntę klientą, jums tereikia įvesti vartotojo vardą ir slaptažodį ir prisijungti prie VPN paslaugos. Yra keletas išplėstinių nustatymų, kuriuos taip pat galite naudoti prisijungę prie kliento.

Galite pasirinkti norimą ryšio tipą, nuotolinį prievadą arba, jei norite naudoti prievado peradresavimą, VPN užmušimo jungiklį, DNS nuotėkio apsaugą arba IPv6 apsaugą nuo nutekėjimo.

Jūs taip pat galite naudoti klientą norimam apsaugai pasirinkti šifravimo lygį, duomenų autentifikavimą ir rankų paspaudimo parametrus.

Suderinamumas

Savo privačios interneto prieigos apžvalgoje buvome patenkinti įrenginių ir operacinių sistemų, kuriomis paslauga suderinama, skaičiumi.

Galite konfigūruoti VPN „Windows“ ir „Mac“ naudodami programinės įrangos klientą arba rankinį nustatymą. Paslauga taip pat gali būti naudojama „iOS“ ir „Android“ įrenginiuose, naudojant pateiktas sąrankos instrukcijas. PIA taip pat veikia „Ubuntu Linux“ įrenginiuose, skirtinguose maršrutizatoriuose ir „Boxee Box“ įrenginyje.

Tai suteikia apsaugą keliose platformose ir kartu su kelių prisijungimų funkcija galite išlikti apsaugoti, mėgaudamiesi interneto laisve.

Pateikiami mokymai

Privačioje interneto prieigoje pateikiami sąrankos vadovai ir instrukcijos, kaip sukonfigūruoti paslaugą kiekviename įrenginyje, su kuriuo ji suderinama. PIA sąrankos instrukcijas galite rasti apsilankę ‘Klientų palaikymas’ puslapis svetainėje.

Šie vadovai pateikia žingsnis po žingsnio instrukcijas, kaip sukonfigūruoti paslaugą, ir yra atskiri vadovėliai, kaip konfigūruoti įvairius protokolus suderinamuose įrenginiuose. Yra „OpenVPN“ konfigūracijos failai, kuriuos taip pat galima atsisiųsti iš šio puslapio.

Protokolai ir šifravimas

„PrivateInternetAccess“ teikia griežtas saugumo priemones derinant skirtingus protokolus ir šifravimo lygius. PIA siūlomi protokolai yra PPTP, L2TP / IPSec ir OpenVPN. Šie protokolai veikia kartu su šifravimo lygiais, kad apsaugotų jūsų duomenis nuo įvairių grėsmių.

Šifravimo lygiai apima 128 bitų AES (CBC Blowfish) ir 256 bitų šifravimą. Jei naudojate kliento paslaugos programinę įrangą, taip pat galite pasirinkti duomenų autentifikavimo ir rankos nustatymo parametrus, kad apsaugotumėte savo duomenis ir tapatybę.

Tačiau nėra galimybės pasirinkti protokolą naudojant kliento programinę įrangą, nes ji pateikiama su numatytaisiais „OpenVPN“ protokolo nustatymais. Jei nenorite naudoti „OpenVPN“, galite rankiniu būdu sukonfigūruoti pasirinktą protokolą.

Gaukite privačią prieigą prie interneto

Papildomos savybės

PIA, naudodamas vartotojams papildomą suderinamumą ir patikimumą, būtinai įveikia dar vieną mylią. Pasirinkę paslaugą galite būti tikri, kad pasinaudosite keliomis naudingomis funkcijomis. Tarp jų:

„PIA Mace ™“ blokuoja skelbimus, stebėjimo priemones, slapukus

MACE yra nauja VIP siūloma sistema, kuri dar labiau padidina klientą’saugumas ir privatumas. Ši funkcija grąžina nepageidaujamų domenų vardų IP adresus kaip neperduodamą adresą. Dėl to VPT užblokuos dirginančius visų svetainių skelbimus, o tai taupys jūsų duomenis ir pralaidumą. Taip pat blokuodami stebėjimo priemones ir slapukus galite užtikrinti, kad jūsų tapatybė išliks visiškai saugi. Geriausia dalis: jums nereikia atsisiųsti atskiros šios funkcijos programos, nes ji yra įmontuota kartu su VPN.

Lyginimasis (P2P) / Torrenting

Jei ieškote patikimo VPN, kuris neapriboja pralaidumo ar seka jūsų kankinančią veiklą, PIA yra tikrai geras pasirinkimas. Ši paslauga siūlo visišką anonimiškumą, tačiau ribotą greitį. Tai užtikrins, kad jūsų tapatybė visada bus saugi, tuo pačiu metu galėsite atsisiųsti bet ką, kuo patogiau.

„SOCKS5 Proxy“

Privati ​​interneto prieiga netgi palaiko SOCKS5 tarpinį serverį, kuris garantuoja aukščiausią „P2P / Torrenting“ veiklos saugumą. Šis protokolas palaiko pažangias tinklo technologijas, tokias kaip IPv6 ir UDP, užtikrinančias, kad visada būsite saugūs. Galite jaustis tikri, kad jūsų tapatybė lieka visiškai anoniminė iš smalsių vyriausybinių agentūrų ir vietinių interneto paslaugų teikėjų.

Interneto žudymo jungiklis

„Internet kill“ jungiklis leidžia nutraukti interneto ryšį, kai atsijungia VPN. Tai apsaugo jus ir paneigia bet kokią kenksmingų subjektų prieigą prie jūsų duomenų arba žinant jūsų tapatybę, jei VPT nepavyksta.

Uosto ekspedijavimas

Uosto peradresavimo funkcija leidžia nukreipti tam tikrą ryšį į tam tikrus šliuzus. Tačiau tai sumažina privatumą, o VIP pataria neleisti šios funkcijos, jūs vertinate aukštą saugumą.

Apsauga nuo DNS nuotėkio

Naudodamiesi šia funkcija gausite aukščiausią apsaugą, nes jūsų DNS bus nukreiptas per VPN. Tokiu būdu jūs esate apsaugoti nuo DNS nutekėjimo ir jūsų privatumas lieka nepažeistas.

IPv6 apsauga nuo nuotėkio

IPv6 apsauga nuo nutekėjimo išjungia srautą, einantį per IPv6, kai naudojate PIA VPN. Tai užtikrina, kad nebus IPv6 srauto.

Keli prisijungimai

Naudodami „Privateinternetaccess“, naudodamiesi ta pačia paskyra, galite tuo pačiu metu prijungti iki 5 skirtingų įrenginių. 5 daugialypės prisijungimo funkcija suteikia vartotojams lankstumą ir saugumą internete, nesvarbu, kokį įrenginį ar platformą jie nori naudoti.

Gaukite privačią prieigą prie interneto

Kaip naudotis privačia interneto prieiga (VIP) Kinijoje?

Panašus į kitus teikėjus, VIP’Vadovaujantis vyriausybės nustatytais Kinijos VPN paslaugų apribojimais, žemyninėje Kinijoje neprieinama jo svetainė. Lieka tik viena galimybė naudoti privačią interneto prieigą (PIA) Kinijoje: nustatykite VPN rankiniu būdu. Kol “Puiki ugniasienė” jis užblokuoja visus aptinkamus VPN ryšius ir siūlo tam tikras galimybes IPSec / L2TP jungtims. Sekite VIP’vadovas, kaip nustatyti protokolą skirtinguose įrenginiuose. Tai apima maršrutizatorių, „Android“ telefonų, „iOS“ ir darbalaukio instrukcijas.

Rekomenduojamos PIA VPN alternatyvos

Po keleto metų VIP buvo aukščiausias paslaugų teikėjas, tačiau nuo to laiko prarado nemažą savo blizgesį ir patikimumą, nes atsisakė vienos svarbios savybės po kitos. Dabar to nėra’nesiūlyti atblokuoti „Netflix US“ ar bet kokias kitas srautines paslaugas, tokias kaip „Disney Plus“. „Torrenting“ galimybės net labai sumažėjo, nes vartotojai daug skundėsi dėl ryšio nutrūkimo ir lėto kritimo. Tai buvo sunkus kritimas iš PIA malonės.

Dabartinės formos VIP nerekomenduojame, nes jo 2 metų sandorio kaina yra per didelė - 3,11 USD / mėn. Arba 87,87 USD - ir vartotojui atneša tiek mažiau vertės..

Kita geriausia alternatyva šiuo metu yra „PureVPN“, kuri vis dar turi daug funkcijų, turėdama specialų palaikymą „Netflix“ atblokavimui, „Torrenting“ ir kitai susijusiai veiklai. Galite gauti „PureVPN“ tik už 2,88 USD / mėn. Arba už 69 USD vieną kartą sumokėdami, jei pasirinksite 2 metų sandorį, kuris yra pigiausias prenumeratos paketas.

Privačios interneto prieigos (VIP) alternatyvos

Po keleto metų VIP buvo aukščiausias paslaugų teikėjas, tačiau nuo to laiko prarado nemažą savo blizgesį ir patikimumą, nes atsisakė vienos svarbios savybės po kitos. Dabar to nėra’t nesiūlyti atblokuoti „Netflix US“ ar bet kurios kitos srautinės transliacijos paslaugos. „Torrenting“ galimybės net labai sumažėjo, nes vartotojai daug skundėsi dėl ryšio nutrūkimo ir lėto kritimo. Tai buvo sunkus kritimas iš PIA malonės.

Dabartinės formos VIP nerekomenduojame, nes jo 2 metų sandorio kaina yra per didelė - 3,11 USD / mėn. Arba 87,87 USD - ir vartotojui atneša tiek mažiau vertės..

Kita geriausia alternatyva šiuo metu yra „PureVPN“, kuri vis dar turi daug funkcijų, turėdama specialų palaikymą „Netflix“ atblokavimui, „Torrenting“ ir kitai susijusiai veiklai. Galite gauti „PureVPN“ tik už 1,99 USD / mėn., Jei pasirinksite jo 1 metų sandorį, kuris yra vienas pigiausių prenumeratos paketų..

VPT teikėjai

Atblokuoja „Netflix“ JAV

Siūlo greitą greitį

Šifravimas

Protokolai

Keli prisijungimai leidžiami

Kainodara

Skaitykite atsiliepimus

Interneto svetainė

„NordVPN“ PureVPN
TAIP Taip
Greitai Virš vidutinio / vidutinio
AES-256 šifravimas visuose jo palaikomuose protokoluose AES-256 šifravimas visuose jo palaikomuose protokoluose
„OpenVPN“, „IPSec“ & IKEv2 „OpenVPN“, L2TP, PPTP & SSTP
6 5
2,99 USD / mėn. Pagal 3 metų prenumeratos planą (107,55 USD apmokestinama vieną kartą) 2,88 USD / mėn. Pagal 2 metų prenumeratos planą (69,00 USD apmokestinama vieną kartą)
„NordVPN“ apžvalga „PureVPN“ apžvalga
Apsilankykite „NordVPN“ Apsilankykite „PureVPN“

Išvada

Privati ​​interneto prieiga yra viena iš tokio tipo VPN paslaugų, siūlančių griežtą saugumą ir privatumą. Ši paslauga vertina apsaugą nuo įvairių grėsmių internete ir teikia ją per savo saugos protokolus ir šifravimo lygius.

Peržiūrėdami asmeninės interneto prieigos apžvalgą, buvome patenkinti bendru paslaugų paketu. Be lėto veikimo greičio, paslaugą lengva naudoti ir nustatyti. Kartu su geru klientų aptarnavimu ir išsamiomis sąrankos instrukcijomis PIA siūlo gerą kainos ir kokybės santykį.

Taigi, jei jūs ieškote VPN paslaugos, užtikrinančios aukščiausio lygio interneto saugumą ir saugančią jūsų privatumą internete, nieko nėra arčiau kaip privačios interneto prieigos.

Похожие статьи

 • Privataus tunelio apžvalga 2020 m

  Jurisdikcija JAV Kaina 3 USD / mėn. (36 USD jos metinis planas) Serveriai 22 Serveriai 12 šalių Žurnalai Saugo slaptus žurnalus 14 dienų šifravimas...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me