Paspartinkite apžvalgą

„Speedify“ nėra labai sena paslauga, skirtingai nei dauguma kitų’apžvelgėme iki šiol kelionę norėdami sužinoti daugiau apie geriausius VPN pramonėje.

Jis prasidėjo dar 2014 m., Todėl buvo palyginamasis “naujokas” pramonėje.

Vis dėlto jie gali būti nauji, tačiau tikrai ambicingi.

Kodėl?

Jie don’nenaudokite „OpenVPN“ protokolo, kuris yra pramonės standartas. Taigi, ką tiksliai jie naudoja?

Kanalo sujungimas.

Paspartinkite apžvalgą

Donas’nesijaudink, jei tu ne’Nežinau, kas tai yra, kaip aprašysiu šį ir kitus paslaugos aspektus šioje išsamioje „Speedify VPN“ apžvalgoje, kurioje yra visos prekės ir paslaugos paketai.

Teiginiai

Kaip rodo pavadinimas, „Speedify“ sutelkė dėmesį į tai, kad jos paslaugos būtų kuo lengvesnės ir greitesnės, kad vartotojams būtų naudinga.

Siekdamas šio tikslo, paslaugų teikėjas pristatė daugybę skirtingų funkcijų, kurių pramonėje jums niekada netrūks. Jie daugiausia dėmesio skiria saugumui ir štai šis teikėjas’Didžiausias pardavimo taškas yra.

Naujas protokolas ir patobulintas šifravimas

Dažniausiai VPT teikėjai pasirenka „OpenVPN“ protokolą, nes ten žinomas kaip pats saugiausias protokolas. Crowdsourced, niekada nežinoma, kaip suskaidyta, tvirta ir greita, nedaugelis sugalvojo tai padaryti, bet ne „Speedify“.

Kaip jau minėjau apžvalgos pradžioje, teikėjas pristatė savo pačių sukurtą protokolą pavadinimu „Channel Bonding“.

Kanalų sujungimas padidina jūsų greitį ir stabilumą, nes leidžiama naudoti kelis interneto ryšio taškus vienu metu.

Nesvarbu, ar tai „Wifi“, ar mobilusis duomenų ryšys, ar bet kur kitur, kur internetas yra nukreipiamas į jūsų įrenginį, šis protokolas jungia jį visą ir perduoda jį tiesiogiai.

Radau, kad ši funkcija leido man tęsti atsisiuntimą net tada, kai mano „Wi-Fi“ ryšys sumažėjo, kai „Channel Bonding“ funkcija perjungė ryšį į mano mobiliojo duomenų ryšį.

Be galo įspūdingas! Jei tai tik stabilizuotas atsisiuntimas ar įkėlimas, šis VPT yra viena iš geriausių programinės įrangos, kurią galite gauti.

Dabar ateina į šifravimą.

Šių dienų AES-256 šifravimas yra norma visiems VPN’nes nesulaužomas.

Tačiau vis tiek „Speedify“ siūlo dar tobulesnę šios technologijos versiją, t.y., „Cha-Cha 256“ šifravimą. Tai per daug techninis būdas paaiškinti skirtumą tarp šių dviejų, tačiau vis dėlto padidėjimas reiškia, kad šis teikėjas sunkiai dirbo, kad naudodamasis savo tarnybomis užtikrintų vartotojams geriausias šiuolaikinės internetinės saugos ir privatumo apsaugos galimybes..

Didelis serverių skaičius

Paprastai mažesnių VPT nereikia’t net siūlo 500 serverių. Visada taip, kad jei norite didelio serverių parko, tada jums reikia pažvelgti į svarbiausias VPN paslaugas pramonėje, pavyzdžiui, į „PureVPN“ serverius su daugiau nei 2000 serverių ir

„Speedify“ įpratęs jus nenuvilti, nes jau yra daugiau nei 1000 serverių 28 skirtingose ​​vietose.

paspartinti serverių peržiūrą

Tai nėra įprasti serveriai, jie yra greičio serveriai.

Šie spartos serveriai yra debesyje ir jie derinami su „Channel Bonding“ funkcija, kad paskirstytų visas jūsų ryšio apkrovas ir suteiktų patikimesnį bei greitesnį ryšį..

Didelis serverių skaičius taip pat reiškia, kad jūs turite daug pasirinkimo, kai reikia pasirinkti artimiausią vietą, net jei esate tokiose vietose kaip Azija ar Afrika, t. Y. Tose vietose, kur daugiausiai VPN nereikia’nestatyti serverių.

„Tor“ suderinamumas

Tarp daugelio interneto privatumo priemonių Tor yra labai vertinamas.

Tai’todėl, kad ši naršyklė apsaugo jūsų IP privatumą nukreipdama ją per kelis galinius taškus. Bet vis dėlto to nėra’nesiūlo šifravimo ar protokolo palaikymo, todėl net jei jūsų IP yra saugus, jūsų duomenys gali būti pažeisti.

Dabar problema yra ta, kad dauguma VPN nėra suderinami su „Tor“, dėl to pakenkiama „iit“ ir neleidžiama vartotojui suteikti labai saugios patirties internete..

„Speedify“ nėra viena iš tų paslaugų, nes ji puikiai suderinama su „Tor“, o naršyklę naudojantiems žmonėms suteikiama puiki galimybė užsisklęsti.

„Kill Switch“ buvimas

Net jei paslauga turi karinio lygio šifravimą ir saugų protokolų palaikymą, jūsų IP vis tiek gali nutekėti per daugybę spragų, kurias paslaugų teikėjai neturi’t paprastai jungiasi.

Viena iš šių spragų yra „Kill“ jungiklio nebuvimas.

Kai nutrūksta jūsų VPN ryšys, jūsų IP staiga atsiskleidžia ir net jei išjungiate ryšį, pakanka nedidelio lango tarp jų, kad net vidutiniškas įsilaužėlis žinotų jūsų IP..

Nužudymo jungiklis to užkerta kelią nutraukdamas interneto ryšį, jei kada nors nutrūksta ir VPN ryšys.

„Speedify“ siūlo šią puikią funkciją visose programose.

Parama yra „Top of the Line“

Kai matau el. Pašto palaikymą, o ne tiesioginio pokalbio funkciją, aš nusiviliu, nes šiomis dienomis palaikymas el. Paštu yra toks 2000-asis.

Ir tai’todėl, kad tai yra beasmenis palaikymo būdas, kai tiesioginiai pokalbiai gali padėti pagerinti geresnę patirtį.

Vis dėlto tikrai nustebau, kai „Speedify“’El. pašto palaikymas į mano klausimus atsakė labai profesionaliai. Jokių automatizuotų robotų, jokių kvailų atsakymų, tiesiog neįtikėtinai aukštos kvalifikacijos palaikymo komandos, kurią mokė savo amatas, palaikymas.

Kiti teikėjai turėtų nuimti lapą iš „Speedify“’knygų šiuo atveju tikrai.

Labai dosnus nemokamas bandymas, kurį galima tęsti be galo

Šiomis dienomis VPT yra gana niūrūs ir godūs, todėl norisi, kad pirmiausia sumokėtumėte jiems, o vėliau pasinaudotumėte jų paslauga.

Taigi nedaugelis teikėjų siūlo nemokamą bandomąją versiją šiomis dienomis, tik pinigų grąžinimo politiką.

Bet ne Speedify.

Šis teikėjas ne tik turi bendrą 30 dienų grąžinimo politiką, kaip ir visi kiti, bet taip pat siūlo nemokamą bandymą be įsipareigojimų su didžiuliu 5 GB pralaidumo riba per mėnesį. Taip! Kiekvieną mėnesį 5 GB pašalpa bus atnaujinta, nebent esate visiškai pasirengę mokėti už paslaugą.

Neįtikėtina, tiesiog neįtikėtina.

Dabar kai’tai kažkas, ką tikrai galima apibūdinti kaip “Labai patogus vartotojui”.

Įperkami ir paprasti planai

Daugelis jūsų gali nustebti pamatę, kokia yra privalumų nustatymo kaina? Isn’t tai turėjo būti kažkas, apie ką tik reikia pasakyti?

Ne, net kainų nustatymas gali būti privalumų ar trūkumų skyriuje, ir tai priklauso nuo to, kiek jūsų kainų planavimo planai gali pateisinti jūsų siūlomą paslaugą..

„ExpressVPN“’Planai yra labai brangūs, bet aš to nežinau’nelaikykite jų blogais dėl teikėjo’vertę, patikimumą ir patikimumą, būdingus geriausius versle požymius. Tačiau kitos VPN paslaugos, tokios kaip „Surfshark“, yra komplektuotos ir pasižymi mažomis kainomis.

Taigi nėra taip, kad jums gera tik tuo atveju, jei esate pigus VPT. Jūs tiesiog turėjote tai pateisinti.

Paspartinkite’Kainodaros planai yra paprasti, nes yra tik mėnesio ir metų planai.

 • Mėnesis: 8,99 USD, išskaitoma kartą
 • Metai: 49,99 USD, išrašoma kartą (4,16 USD / mėn.)

Paspartinkite kainų nustatymą

Tai yra individualus planas ir, mano manymu, metinis planas yra labai prieinamas. Mėnesio planas yra šiek tiek brangus, bet ne toks, į kurį negalima atsižvelgti.

Taip, kartu su teikėju yra ir šeimos planas, ir komandos planas, ir jie abu skiriasi nuo individualaus plano. Ir net jų kaina nėra už borto.

Minusai

Teikėjas yra geras iki šio momento, net tas, kurį reikėtų rekomenduoti, tačiau ar tai yra visi privalumai, kuriuos teikia ši paslauga?

„Speedify“ taip pat turi nemažai minusų, kuriuos taip pat turiu pabrėžti priešais jus, kad perskaitę šią apžvalgą galėtumėte priimti labiau suderintus sprendimus:

„Netflix“ nepalaikomas

Nuo „Netflix“’s VPN draudimas įsigaliojo, nedaugelis VPN gali leisti jums pasiekti skirtingas „Netflix“ siūlomas bibliotekas skirtingose ​​šalyse..

VPN, kuris vis dar gali apeiti VPN draudimą, yra neabejotinas nugalėtojas ir jis gali būti unikalus pardavimo taškas, didesnis nei bet kas kitas.

Tačiau pati „Speedify“ sako, kad jos serveriai to negali padaryti, todėl ji ir daro’Nesąžininga, kiek nusivyliau matydamas tai.

Tai yra neabejotinas trūkumas.

„Torrenting“ nėra

Po „Netflix“ to nepadarė’Dirbdamas su teikėju galvojau, kad gal „Speedify“ bus gera su „Torrenting“, bet, kaip jie visada sako, nereikia’neturite didelių lūkesčių, arba ilgą laiką teks nusivilti!

Ir tai’tiksliai kas nutiko man, kai pamačiau, kad „Speedify“ taip pat to nedaro’t neparemti jokios didesnės „Torrenting“ rūšies.

Kartu su „Netflix“ nenaudingumu „Speedify“ nėra „Torrenting“ palaikymas’didžiausios silpnybės.

JAV jurisdikcija ir tam tikri kirtimai

Šalies duomenų saugojimo įstatymai yra gana svarbus dalykas, į kurį paslaugų teikėjas turi atsižvelgti prieš pradėdamas stovyklą bet kurioje šalyje, tačiau, manau, „Speedify“ peržvelgė šį aspektą, pasirinkdamas vieną blogiausių vietų pasaulyje pagal tokius įstatymus, t. Y. JAV..

JAV yra ne tik daugelio dalijimosi duomenimis aljansų, tokių kaip „5 akys“ ir „14 akių“, narė, bet taip pat turi labai blogus įstatymus dėl paties duomenų saugojimo, kurie gali sukelti vartotojui rimtų problemų, net jei teikėjui bus įteiktas pranešimas apie duomenų ekstradiciją..

Taigi taip, „Speedify“ bazė yra vienas iš tų dalykų, kurių rimtai nemeluoju’nepatinka apie.

Tas pats pasakytina ir apie teikėjo registravimo politiką.

„Speedify“ sako, kad tai’s a “Nulinių žurnalų teikėjas”.

Bet tai rimtai ne.

Tai registruoja šių tipų duomenis:

 • Vardas, telefono numeris, el. Pašto adresas, asmeninis adresas ir įmonės pavadinimas
 • IP adresas, pasiektas puslapis, naršyklės tipas ir operacinė sistema (tik jų svetainėje)
 • Ryšio laiko žymos
 • Sunaudotas pralaidumas
 • Apytikslė vieta

paspartinti žurnalų privatumo peržiūrą

Nors šie žurnalai nėra kažkas rimto ir jie nėra naudojami’Aš iš tikrųjų smarkiai pakenkiu jūsų privatumui, bet vis tiek aš’matėte geresnę registravimo politiką, tokią kaip „MullvadVPN“, kuri to nedaro’net nerenkate savo el. laiškų.

Spartinti reikia pašalinti šiuos mažus žurnalus, kuriuos jis saugo, kad vartotojams būtų užtikrintas maksimalus aukščiausių klasių saugumas ir privatumas.

Įrenginio palaikymas

Nors „Speedify“ klientų programas yra labai lengva naudoti ir jose yra keletas neįtikėtinų funkcijų, tokių kaip greičio testas, kuris yra viena iš savybių, kurią aš’esate susidūręs su VPN pramone, teikėja’Programų biblioteka vis dar yra šiek tiek ribota.

„Speedify“ siūlo atskirtus „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“ klientus.

Spartinkite atsisiuntimą

Šios keturios programos apima populiariausias platformas, tačiau vis dar yra vietos dar daugiau.

Pvz. „PureVPN“ siūlo skirtas programas „Firestick“ & „Kodi“ kartu su „Chrome“ ir „Firefox“ naršyklių plėtiniais teikia visapusiškesnę palaikymo patirtį.

Aš tikrai rekomenduoju „Speedify“ netrukus pridėti programą ar dvi, jei ji tikrai nori įsitvirtinti ten, kur yra „Top draw“ paslaugų teikėjai, ir konkuruoti.

Išvada

„Speedify“ yra gera paslauga, turinti labai ambicingų funkcijų, kurias labai vertinu, tačiau vis dar yra keletas trūkumų, kurie neleidžia man rekomenduoti šios paslaugos išsamiai. Bet nieko tokio, ko negalima lengvai nustatyti ar atsikratyti, jei teikėjas įdės šiek tiek pastangų.

Galite išbandyti paslaugą, ypač jei naudojate puikų nemokamą planą, norėdami patikrinti, ar ji atitinka jūsų poreikius. Man, norint gauti linktelėjimą, tarnyba turi supakuoti šiek tiek galingesnį punchą.

Похожие статьи

 • 2019 metų „VPNSecure“ apžvalga

  Įsikūręs neįprastoje VPN paslaugos teikimo vietoje, „VPNSecure.me“ to nepadarė’Iš pirmo žvilgsnio ji atrodo tinkama paslauga, tačiau ši paslauga turi daugybę aspektų...

 • „AirVPN“ apžvalga 2019 m

  „AirVPN“ turbūt yra labiausiai apgailėtinas ženklas visoje VPN pramonėje. Tai apibūdina tarnybą šiais žodžiais “Oras kvėpuoti tikras...

 • „Encrypt.Me“ apžvalga

  Jurisdikcija JAV Kaina 99,99 USD (1 metų planas) Serveriai 132 serveriai 25 šalyse Žurnalai saugo žurnalus 16 dienų šifravimas AES-256 atblokuoja „Netflix“...

 • „HideMyAss“ VPN! Šifravimo ir protokolo palaikymo peržiūra

  Kaip ir kiekvienas kitas VPN rinkoje, HMA! taip pat teigia, kad tai geriausias VPN. Ji žada užtikrinti jūsų anonimiškumą internete, tačiau vartotojų apžvalgos...

 • „Betternet“ VPN peržiūra 2020 m

  Jurisdikcija Kanadoje Kaina 2,99 USD / mėn. Už 1 metų planą Serveriai 10 serverių 10 šalių Žurnalai Žurnalai Vartotojo duomenų šifravimas AES-256 (mokama) | AES-CBC-128 bitas...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me