Opera VPN greita peržiūra

Jurisdikcija Kanada
Kaina Laisvas
Serveriai 3 tik regionai
Rąstai Parduotuvių ryšio žurnalai
Šifravimas Informacijos nėra
Atblokuoja „Netflix“ Ne
Kankinantis Ne
Dirba Kinijoje Ne
Rekomenduojamas  Ne
Interneto svetainė https://www.opera.com/computer/features/free-vpn
Suderinamumas „Chrome“, „Firefox“

Priklauso „SurfEasy“, „Opera VPN“ galima naudoti tik „Opera“ žiniatinklio naršyklėje kaip integruotą paslaugą, leidžia vartotojams saugiai naudotis internetu. Nėra pralaidumo apribojimo, jis nemokamas ir veikia su „Netflix“! Tačiau „OpenVPN“ protokolas nepalaikomas, o srautas yra apsaugotas per tarpinį serverį, todėl jis yra labai pažeidžiamas.

Paviršiuje tai atrodo pakankamai gera nemokama paslauga. Bet ne taip greitai, kaip daugelis nemokamų paslaugų’„ve“ recenzuotas trumpai pasirodė daugelyje sričių, ypač saugodamas vartotojų duomenis ir privatumą internete.

Ar „Opera VPN“ yra tas pats, ar veikia kita linija?

Perskaitykite šią išsamią „Opera VPN“ apžvalgą iš „BestVPN.co“! Taip pat apžvelgėme žinomų prekės ženklų „vpn“ apžvalgas.

„Opera VPN“ veikia kartu su „Netflix“

Didžiausias „Opera VPN“ privalumas yra tas, kad jis gali atblokuoti kelias „Netflix“ bibliotekas, nepaisant nemokamos paslaugos.

Jei galvoji ką’tame didelis? Tada tikriausiai tu ne’Nežinau apie „Netflix“’s VPN draudimas.

„Netflix“ siūlo skirtingas regionines bibliotekas visame pasaulyje, na ir kas’„Netflix“ pasiekiamų vienoje šalyje gali nebūti. Norėdami apeiti šį apribojimą, vartotojai pradėjo naudotis „Netflix“, norėdami lengvai peršokti šias skaitmenines tvoras, kol „Netflix“ grįžo kerštu..

Gavosi liūdnai pagarsėjęs „Netflix“ VPN draudimas.

Ir po to jūs pamatėte šį ekraną, jei bandėte prisijungti prie „Netflix“ naudodami VPN.

„Netflix“ VPN draudimas

Šis draudimas pavertė daugelį VPN nenaudingų atjungiant „Netflix“ JAV, JK ir kitas skirtingas bibliotekas.

Dėl to labiausiai nukentėjo nemokami VPN, nes norint atblokuoti „Netflix“ dabar reikėjo daug išteklių, kad IP būtų besisukanti greičiau nei „Netflix“ galėtų juos įtraukti į juodąjį sąrašą.

Taigi, kai radau „Opera VPN“ siekdamas atblokuoti „Netflix“ visuose mano išbandytuose serveriuose, tai buvo didelis netikėtumas.

Tai yra didžiausias šios „Opera VPN“ apžvalgos akcentas.

Opera VPN planai ir kainos peržiūra

Nesu „Opera“ gerbėjas, todėl tikrai neturėjau idėjos apie jos VPN paslaugą. Aš tiesiog ėmiau analizuoti teikėją, nes daugeliui vartotojų reikėjo geresnės idėjos apie jų saugumą.

Vykdydamas „Opera VPN“ apžvalgą, svetainėje ar kitur neradau jokios informacijos apie kainodarą. Tai reiškia, kad naršyklėje galite naudotis jų integruota VPN paslauga, nemokėdami nė cento.

Kadangi „Opera“ jau turi stiprią reputaciją, suprantu, kodėl daugelis vartotojų gali pasirinkti šią paslaugą. Tačiau jei mes esame visiškai nešališki, nemokama yra tik priedanga.

Produktas iš tikrųjų nėra a “Virtualaus privataus tinklo (VPN) paslauga, veikiau įgaliotasis serveris. Taigi maksimalus dalykas, kurį galite padaryti naudodamiesi „Opera VPN“, yra atblokuoti kai kurias geografiškai ribotas svetaines.

Kaip naudotis „Opera VPN“?

Per visą savo karjerą mes niekada nesusidūrėme su lengvesniu VPN nustatymu nei „Opera VPN“.

Tiesiog atsisiųskite „Opera“ naršyklę iš oficialios svetainės: https://www.opera.com.

Paleiskite naršyklę

Šalia URL juostos yra “VPT” mygtuką. Tačiau norėdamas ją suaktyvinti, turėjau eiti į meniu > Nustatymai > Privatumas > VPT.

„Opera VPN“ yra visiškai laisvas naudoti, nes neradau jokių prenumeratos planų.

Galite pakeisti serverius per tą pačią naršyklės nustatymų sritį, tiesiog perbraukdami galimą sąrašą.

Ar „Opera“ siūlo nemokamą VPN

„Opera VPN“ mokėjimo metodų apžvalga

Kadangi „Opera VPN“ yra “Laisvas” paslauga, ji nepalaiko jokių mokėjimo būdų. Taip yra todėl, kad ji tiesiog nieko nesiūlo “premija” kad gali reikėti pirkti.

Naršyklę, kaip ir „Mozilla Firefox“ bei „Google Chrome“, galima atsisiųsti nemokamai. Net „Opera“ prieinamų priedų’Specialią parduotuvę galima atsisiųsti nemokamai. Nereikia mokėjimo metodų!

„Opera VPN“ serveriai ir našumo peržiūra

„Opera VPN“ siūlo labai dviprasmišką serverių sąrašą.

Jums pateikiamos tik trys galimybės prisijungti:

  • Amerika
  • Europa
  • Azija

Nesvarbu, prie kurio iš jų prisijungiate, jūs neturėsite tikrumo, į kurį miestą / vietą / šalį esate nukreipti.

Serveriai nėra apsaugoti jokiu šifravimu ar protokolo palaikymu, be to, jie taip pat kenčia nuo IP nutekėjimo (radau, kad jis IP skleidžia bent 3 kartus per 7 skirtingus testus)..

Serverių sąrašas yra mažesnis, jei lyginame jį su bet kuriuo kitu geriausiu tiekėju („NordVPN“ siūlo daugiau nei 5700 serverių). Man padarė įspūdį, kad galėjau naudoti jį „Netflix“ atblokavimui, bet, be to, „Opera VPN“ nesugeba įvaldyti bet kokių autoritetas čia.

„Opera VPN Speed ​​Test“ apžvalga

Norėdami geriau suprasti „Opera VPN“ patikimumą ir pralaidumą, nusprendžiau atlikti savo 50Mbps ryšio greičio testą. Rezultatus pateikiau šioje lentelėje:

Serveris Pingas parsisiųsti Įkelti
Jungtinės Valstijos 159 ms 32,4Mbps 37,8Mbps
Kanada 133 ms 40,2Mbps 23,4Mbps
Vokietija 203 ms 30,7Mbps 29,1Mbps
Singapūras 119 ms 32,9Mbps 32,7Mbps
Nyderlandai 102ms 34,5Mbps 33,3Mbps

„Opera VPN“ privatumas ir saugumas

Anksčiau vartotojams sakiau, kad „Opera“ būstinė yra Norvegijoje. Jų VPN paslauga teikiama per antrinę įmonę SurfEasy. Dabar privatumo šalininkai ir tie, kurie nerimauja dėl interneto įstatymų, gali žinoti, kad Norvegija palaiko ir gina teisę į vartotojo privatumą.

Daugelis jos įstatymų ir įstatymų paprastai yra palankūs vidutiniam Džo. Tačiau „SurfEasy“ gali būti ne toks patikimas! Atspėk kodėl? Tarnybos, kuri savo tarpinio serverio technologiją integravo į pavyzdinę naršyklę, būstinė yra KANADOJE!

Nepamirškime, kad Kanada yra Penkių ir keturiolikos akių aljanso narė. Į šią žvalgybos grupę įeina tokie vardai kaip JAV, Jungtinė Karalystė, Naujoji Zelandija, Australija ir Kanada. Taigi galite tikėtis, kad jų vyriausybės imsis masinės priežiūros.

Iš tikrųjų dauguma ES ir JAV jurisdikcijai priklausančių šalių netgi nustato privalomus duomenų saugojimo įstatymus. Tai reiškia, kad ne tik „Opera VPN“ registruos visą jūsų informaciją. Tačiau pareikalavus Kanados vyriausybei, jie perduos asmeninius duomenis.

Peržiūrint „Opera VPN“, viskas vis dar klaidino. Jūs tikrai nežinote, kam kas priklauso! Diskusijoje su „Android“ policija 2018 m. Balandžio mėn. „Opera PR“ informavo, kad jų VPN programa nebėra jų naršyklės programinės įrangos dalis.

Tai yra arba triukas, norint išvengti buvimo Kanadoje, arba tiesiog prasta rinkodara ir viešieji ryšiai, dėl kurių kilo didžiulė painiava dėl realios jų VPN tarnybos būstinės. Nepaisant to, vengčiau atiduoti savo privatumą „Opera“ rankoms’s VPN paslauga.

Opera VPN protokolų / šifravimo apžvalga

Informacijos apie „Opera VPN“ naudojamus protokolus ar šifravimus niekur nėra.

Tai reiškia, kad „Opera“ nėra VPN, o tarpinis serveris, kuris slepia jūsų IP, tačiau yra ypač nenaudingas, jei norite aukščiausios kokybės apsaugos ir saugumo internete.

Taigi, jei galvojate naudoti „Opera VPN“, kad apsaugotumėte jus atlikdami neskelbtiną finansinę operaciją, tiesiog atsisakykite idėjos jau dabar.

„Opera VPN P2P“ / „Torrenting“ apžvalga

„Opera VPN“ visai netinka „Torrenting“.

Jis kenčia nuo IP nutekėjimo ir praktiškai neturi apsaugos, kad apsaugotų jus nuo autorių teisių pažeidimų.

Norėdami pašalinti bet kokias kitas abejones, „Opera VPN“ savo VPN puslapyje taip pat aiškiai nurodo, kad nepalaiko „P2P / Torrenting“. Todėl, naudojant „Opera VPN“, vartotojai privalo bet kokia kaina vengti dalintis / atsisiųsti torrentus.

„Opera VPN“ privatumo politikos apžvalga

Kaip minėta anksčiau, „Opera VPN“ nėra tiksliai virtualiojo privataus tinklo paslauga, o įgaliotasis serveris. Nors ji teikia visas jums reikalingas funkcijas iš VPN, didžioji jų galimybių dalis yra ribojama tik jūsų naršyklės duomenimis.

Tai reiškia, kad teikėjas užšifruoja tik duomenis, perduodamus iš jūsų interneto naršyklės ir interneto. Todėl paslauga gali būti ne visiškai saugi. Tiesą sakant, tai yra panašu į tai, kaip užrakinti savo namų duris, tačiau palikti langus atvirus.

Užrakintos durys užtikrina tam tikrą saugumą, tačiau įsibrovėliai vis tiek gali išdaužyti / atrakinti langus. Tai akivaizdžiai sumažina jūsų gaunamo saugumo lygį. Aš išnagrinėjau seną Privatumo politikos puslapį (kai „Opera VPN“ turėjo savo skirtą svetainę), norėdamas gauti daugiau informacijos apie VPN apsaugą.

Tarnyba teigia, kad neregistruoja ryšio / sesijos informacijos, tačiau, kaip aš atidengiau anksčiau, tai yra klaidinga. Žinoma, kadangi tai yra nemokama paslauga, nereikia nurodyti vardo, el. Pašto adreso ir kitos svarbios asmeninės informacijos.

Tačiau sutikimas su „Opera VPN“ taisyklėmis taip pat reiškia, kad sutinkate su „SurfEasy“’Duomenų politika, nes ji yra pagrindinė tarnyba. Nors nėra aiškios informacijos apie tai, kokia informacija yra saugoma, jūs turite būti atsargūs prieš dalijantis asmeniniais duomenimis.

Ar „Opera VPN“ yra saugus?

„Opera VPN“ yra tarpinis serveris, taigi nereikia’Negalima suklysti dėl VPN vien dėl to, kad jis yra ten.

Taip nėra’nesiūlykite jokio šifravimo, protokolo, pašalinimo jungiklio ar pažodžiui jokių kitų barjerų, kuriuos daro kiti VPN, kad jūsų anonimiškumas būtų apsaugotas internete.

„Opera VPN“ klientų palaikymo apžvalga

„Opera VPN“ iš viso nesiūlo klientų palaikymo.

Tiesioginis pokalbis, kontaktinė forma ar net bilieto generavimas? Tu laimėjai’negalėsite rasti nieko panašaus „Opera VPN“.

Vienintelį galimą palaikymą galima rasti DUK skyriuje.

Gausite išsamius atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Tai tik apie tai.

Kaip alternatyvą DUK, galite apsvarstyti galimybę užduoti klausimus „Opera“ forume, tačiau net to nėra’neturite tam skirto skyriaus „Opera“’s VPN paslauga.

Yra daug VPN, turinčių blogą klientų palaikymą, tačiau „Opera VPN“ tikriausiai yra vienas blogiausių.

„Opera VPN“ įrenginių suderinamumo apžvalga

„Opera VPN“ galima naudoti tik „Opera“ naršyklėms, laikotarpiui.

Negalima jokios programos „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ ar net kitoms naršyklėms.

„IOS“ ir „Android“ paslaugų teikėjas nutraukė, taigi dabar jos yra tik „Opera“ naršyklėje.

Tačiau problema yra ta, kad „Opera“ naršyklė nėra tas pasaulis’tai pati populiariausia ar net populiariausia naršyklė.

„Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ yra dvi mėgstamiausios naršyklės, tačiau „Opera VPN“ to neturi’t dirbti su jais.

Suderinamumo srityje „Opera VPN“ to nedaro’Mes net verti gauti reitingavimo iš mūsų.

„Opera VPN“ peržiūra „Reddit“

„My Opera“ VPN peržiūra ir geriausias vpn reddit atskleidžia, kad tarnyba labai aktyviai naudojasi „Reddit“. Galite rasti įvairių gijų, kuriose vartotojai ieško sprendimų, susijusių su naršyklės priedais ir išmaniųjų telefonų programomis.

Dalyvaujate daug aktyvių bendruomenės narių, teikiančių įvairių problemų sprendimus. Žemiau galite rasti giją, kurioje vartotojai aptaria „Opera“ VPN veiksmus, susijusius su svetainės ir programų pašalinimu, paliekant tik vieną „Windows“ naršyklės VPN pasiūlymą:

„Opera VPN“ alternatyva iš „androidapps“

Galutinis verdiktas

Ne.

Jei paklaustumėte manęs, koks yra operos VPN? Sakyčiau, tai vienas nepageidaujamų VPN ten, net ir kaip nemokamas.

Be „Netflix“ atblokavimo, „Opera VPN“ daro ne ką kita.

Tai’Iš esmės tai yra vieno triuko ponis.

„Opera VPN“ laimėjo’Apsaugokite savo saugumą internete, jis neturi programų, neturi jokios klientų palaikymo formos, to nedaro’Nepalaiko „Torrenting“, jos serverių parkas yra menkas ir neaišku, iš kurios jurisdikcijos jis veikia.

Mums nėra jokios priežasties rekomenduoti to šioje „Opera“ naršyklės VPN apžvalgoje.

Geras

  1. Atblokuoja „Netflix“.
  2. Nemokama VPN paslauga.

Blogasis

  1. Nėra klientų palaikymo.
  2. Nėra suderinamumo tarp platformų.
  3. Naudoja „Google“ DNS serverius, o ne patentuotus.
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  IVPN peržiūra 2020 m