NVPN peržiūra 2020 m

Jurisdikcija Bosnija
Kaina 3,33 USD per mėnesį
Serveriai 54 serveriai
Rąstai Nėra žurnalų
Šifravimas 256 bitų CBC / SHA512
Atblokuoja „Netflix“ Ne
Kankinantis Taip
Dirba Kinijoje Ne
Rekomenduojamas  Taip
Interneto svetainė https://nvpn.net/
Suderinamumas „Windows“, „Android“, „Apple“, darbalaukis

Palyginti su daug populiaresniais VPT tiekėjais, NVPN yra gana neaiški paslauga, todėl, atsižvelgiant į tikrojo produkto veikimą, NVPN yra tvirtas, greitas ir patikimas VPN. Tačiau teikėjas turi dar dirbti su daugeliu kitų aspektų, kad jo produktas būtų patrauklesnis ir leistų jam nuolaidžiau konkuruoti su kitais prekės ženklais rinkoje..

Čia yra visavertė NVPN apžvalga, apimanti visus gerus ir ne tokius gerus paslaugos aspektus kaip serverio infrastruktūra, kliento našumas, greitis, delsos laikas, prisijungimo politika ir daug daugiau „Best VPN“. Leisti’prasideda:

NVPN kainų apžvalga

Priešingai nei yra pramonės norma, NVPN’Kainos nustatomos atsižvelgiant į tai, kokio tipo IP norite prisijungti. VPT pramonėje dažniausiai pasirenkate skirtingus planus, kuriuose visos funkcijos siūlomos kiekviename pakete, vienintelis skirtumas yra jūsų prenumeratos trukmė..

Tačiau NVPN yra keturi paketai, t. Y. Mėnesio bendras IP, metinis bendras IP, mėnesinis skirtas IP ir metinis skirtas IP.

Mėnesio bendro IP paketo kaina yra 6 USD / mėn., Tuo pačiu metų metus’Vertos prenumeratos jums kainuos 40 USD, už kurias vieną kartą atsiskaitysite.

Jei norite naudotis specialiuoju IP per mėnesį, turėsite išskaičiuoti 8 USD / mėn., Tuo tarpu, jei norite tos pačios paslaugos metus, turėsite sumokėti 60 USD. Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite mūsų atnaujintą geriausią pigių vpn 2018 vadovą.

NVPN kainų apžvalga

Į kainų nustatymo planus įtrauktas neribotas pralaidumas, prievadų peradresavimas, L2TP / IPSec protokolo palaikymas, „Sock5 Proxy“ ir „Squid Proxy“ kelių protokolų palaikymas, dvigubas VPN, „torrenting“ palaikymas tarp kitų funkcijų.

Kainos yra pagrįstos, tačiau manome, kad metinės kainos turi šiek tiek sumažėti atsižvelgiant į jų teikiamas neapdorotas paslaugas. Be abejo, VPN yra geras, tačiau, jei nebus pridėta daugiau funkcijų, jo prireiks nedaug.

Kitas dalykas, kuris patraukė mūsų dėmesį, buvo tas, kad bet kuriame iš šių dabartinių paketų turite prieigą tik prie vieno serverio. Jei norite visiškos prieigos prie serverių 69 šalyse (iš viso 5522 IP), jums reikės mokėti 10 USD / mėn.

Tačiau teikėjas leidžia vartotojui maksimaliai atsiskaityti, pateikdamas kelias mokėjimo galimybes, įskaitant „Paypal“, „PefectMoney“, „Bitcoin“, „Amazon“ dovanų korteles, „PayWall“, t. Y. Kreditines korteles, „Yandex“, „Qiwi“ ir dar daugiau..

NVPN peržiūra 2020 m

„NVPN Free Bandomoji versija“

Šiuo metu su NVPN nemokamo bandomojo laikotarpio nėra, tačiau jie siūlo 3 dienų grąžinamąją išmoką, jei to nepadarysite’patinka paslauga ir norima išgelbėti.

Mes tikrai norėtume, kad kartu su šia paslauga būtų pridėta tam tikra nemokamos bandomosios versijos forma, kad ji būtų patrauklesnė potencialiems vartotojams, ir tai tikrai padės sudominti klientus faktiškai perkant planus..

„NVPN Apps“ suderinamumo apžvalga

Anksčiau NVPN to nepadarė’nesiūlykite jokių suderinamų programų su jokiomis OS. Daugeliui vartotojų tai buvo didžiulis išjungimas, manydami, kad tada vienintelis būdas naudoti šį VPN buvo atsisiųsti jo konfigūracijos failus ir įdiegti jį per „OpenVPN“ klientą..

„NVPN Apps“ suderinamumo apžvalga:

Šis metodas buvo sudėtingas naujesniems vartotojams ir galbūt daugelį žmonių išjungė šio VPN naudojimas, nors jie galbūt norėjo jį išbandyti. Tačiau neseniai NVPN paskelbė, kad atidaro savo vartotojams skirtą „Windows“ klientą. Beta versija neveikia, ir tikrai daug geriau naudoti ir nustatyti, kad tai darytumėte rankiniu būdu.

„Windows“ klientas yra žingsnis teisinga tiekėjo ir jo kryptimi’Tai būdas, žymiai geresnis naudojant VPN, nei buvo prieš jį įvedant.

NVPN taip pat nuolat stengiasi pridėti dar daugiau funkcijų savo klientui ir stengiasi pristatyti panašius klientus kitoms OS, tokioms kaip „Mac“ ir „iOS“..

„Android“ klientas taip pat dirba ir NVPN planuoja taip pat netrukus jį paleisti.

NVPN peržiūra 2020 m

NVPN peržiūros serveriai

NVPN siūlo iš viso 5512 IP 69 skirtingose ​​šalyse, o tai rodo, kad paslauga turi vieną iš geresnių serverių infrastruktūrų tarp VPN teikėjų.

NVPN peržiūros serveriai

Tačiau šie serveriai yra prieinami tik tiems vartotojams, kurie atnaujino „premium“ planą, kuris kainuoja 10 USD / mėn.

NVPN serverių infrastruktūra yra labai skirtinga, palyginti su kitais VPN tiekėjais rinkoje, nes ji suteikia vartotojams skirtus ir dinamiškus IP. Tiems iš jūsų don’Nežinodami apie juos, serverius, kuriuos siūlo dauguma VPN, gali naudoti bet kuris jų klientas, sukurdamas daugybę problemų, pvz. jei kas nors pamėgintų ką nors nedaryti serveryje, visiems vartotojams, naudojantiems tą serverį, būtų pateiktas pranešimas. Tikriausiai tai per daug supaprastinta, tačiau čia tikrai galite pasidomėti.

Kita vertus, specialiuosius IP naudoja tik vienas vartotojas, o niekas kitas negali jais naudotis, todėl tai yra daug privatesnė ir saugesnė patirtis..

Įprastuose kainodaros planuose jūs gaunate du nemokamus jungiklius pagal numatytuosius nustatymus ir jie atnaujinami, jei naudojate mėnesio planus, o sistema automatiškai atstato juos nenaudojamus..

Tai gali būti sudėtinga daugeliui vartotojų, tačiau tie, kurie supranta, kad svarbu turėti tam skirtą intelektinę nuosavybę, tikrai supras jo priežastis. Bet taip nėra’Toliau sakykite, kad naujokai gali naudotis šia paslauga. Jie tikrai turėtų! Išbandykite tai ir jums bus suteikta daug geresnė, alternatyvi patirtis, nei siūlo įprastiniai VPN.

NVPN serverio jungiklis

Bet jei įmanoma, mes rekomenduojame NVPN visus savo serverius pateikti papildomame kainų plane, išskyrus įprastus kainų planus už tam tikrą išskirtinę fiksuotą kainą, ir papildyti šią priemokos plokštę, kad ji labiau atitiktų nusistovėjusias pramonės kainų ir serverių normas. prieinamumas.

NVPN peržiūra 2020 m

NVPN palaikymo apžvalga

NVPN taiko klientų aptarnavimo bilietų pardavimo sistemą. Jei turite šios funkcijos, turite sugeneruoti bilietą ir NVPN’korespondentas grįš atgal naudodamas tinkamą sprendimą jūsų el.

Atsakymai buvo operatyvūs ir pateikė puikias, išsamias rekomendacijas visais sudėtingais ir techniniais klausimais.

Šioje svetainėje nėra tiesioginio pokalbio funkcijos, tačiau kol bilietų pardavimo sistema neveikia ir ji veikia dabar’nereikia jo atnaujinti NVPN. Bet jei ji nuspręs papildyti esamą palaikymą tokios pat kokybės atsakymais kaip tiesioginio pokalbio funkcija, tai neabejotinai paskatins teikėją’dabartiniai palaikymo standartai.

NVPN palaikymo apžvalga

NVPN greitis ir patikimumas

Geriausias dalykas „NVPN“ yra nepriekaištingas jo serverių greitis. Kai tikrinome ir atlikome greičio testus, prisijungę prie serverių JAV, laikėmės 30 MBPS greičio, o tai yra pakankamai gera, kad būtų rekomenduojama atsižvelgiant į tai, kad mūsų interneto sparta.

Aptarnaujant buvo padaryta labai mažai gedimų, o susisiekimas buvo pakankamai saugus, kad galėtume praeiti iš daugelio geografiškai ribotų vietų daugelyje šalių..

Mes taip pat patikrinome, ar joje nėra srautinių transliavimo paslaugų, ir atsižvelgdami į tai, kad jos „Fifa“ sezonas, galite pasirinkti ją srautiniams kanalams, pvz., „Match TV“ Rusijoje, prijungti prie rusiško serverio. Norėdami daugiau sužinoti apie tai, galite apsilankyti mūsų tinklaraštyje „Kaip žiūrėti„ Fifa “pasaulio taurę be laido.

NVPN peržiūra 2020 m

NVPN protokolo palaikymas

Šiuo metu NVPN palaiko L2TP / IPSec protokolus ir atsižvelgiant į tai, kad jis naudoja „OpenVPN“ klientą, galite būti tikri, kad jo palaikomi protokolai yra pakankamai saugūs, kad galėtumėte džiaugtis aukšto lygio anonimiškumu ir privatumu internete..

Išvada

Nors VPT’Pagrindinis pagrindinis našumas buvo puikus, norime NVPN rekomenduoti, kad viskas, ką jie turi padaryti, yra patobulinti savo svetainę ir įsitikinti, kad didžioji dalis jų siūlomų funkcijų yra tinkamai perduodamos galutiniam vartotojui. Tinklalapyje naršymas yra per sunkus, ir jei kas nors nėra smalsus, jis gali praleisti daugybę dalykų, kurie gali sudaryti ar sugadinti kliento įspūdį apie teikėją..

Bet kai mes kalbėjomės su NVPN’vadovybė, jie mums davė gerų žinių apie rengiamą svetainės atnaujinimą ir, tikiuosi, pradės darbą, kai viskas bus baigta..

NVPN gali būti geras VPN pasirinkimas, jei esate nusimanęs vartotojas ir jau naudojote VPN, ir nors iš pradžių tai gali būti šiek tiek sunku tokiems naujokams kaip mes’Jei jau minėjote anksčiau, tikrai galite tai padaryti.

„BestVPN.co“ siekia užtikrinti saugią prieigą prie nešališkų ir nepašalintų VPN apžvalgų,’nesinaudokite jokiomis piktybinėmis / reklaminėmis kampanijomis. Rašome atsakingai ir mums atrodo, kad mūsų didžiausia pareiga yra tinkamai informuoti vartotoją apie įvairias rinkoje siūlomas paslaugas ir atsižvelgiant į detales..

Jei turite klausimų ar pasiūlymų, užsirašykite į mus žemiau esančiame komentarų skyrelyje. Mes mielai pabendrautume su jumis prasmingu pokalbiu, kuris jums būtų naudingas ir pašalintų visas abejones, kurios jums gali kilti..

Похожие статьи

 • „OVPN“ apžvalga 2020 m

  Jurisdikcija Švedijoje Kaina 7,00 USD / mėn. Serveriai 56 serveriai 7 šalyse Žurnalai Nėra šifravimo AES-256 atblokuoja „Netflix“ Nei torrenting Nėra darbų Kinijoje Ne...

 • „VPN Unlimited Review 2020“

  Jurisdikcija JAV Kaina 2,78 Serveriai daugiau nei 400 Žurnalai Nešifravimas OpenVPN, L2TP / IPSec ir IKEv2 atblokuoja Netflix Taip Torrenting Taip Darbai Kinijoje Rekomenduojama...

 • „Surfshark“ apžvalga 2020 m

  Jurisdikcija Britų Mergelių salos Kaina 1,99 USD / mėn. (47,76 USD už 24 mėnesius) Serveriai 1040 ir daugiau nei 61 Šalyje Žurnalai Nėra rąstų sertifikuoti...

 • Apžvelkite „VPN apžvalga 2020“

  Jurisdikcija Kanadoje Kaina 49 USD už 1 metų plano serverius, turinčius daugiau nei 600 serverių 60 šalių, žurnalai Taip Šifravimas AES-256 bitas atblokuoja „Netflix“ Ne torrenting Taip...

 • IVPN peržiūra 2020 m

  Jurisdikcija Gibraltare Kaina 8,33 Serveriai 3152 Žurnalai Nešifravimas AES-256 atblokuoja „Netflix“ Taip „Torrent“ Taip Veikia Kinijoje Taip Rekomenduojama Taip Svetainė...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me