Nekaltas VPN peržiūra 2020 m

Jurisdikcija Singapūras
Kaina 2,25 USD / mėn. (48 USD už 2 metų planą)
Serveriai 1000 ir daugiau nei 100 vietų
Rąstai Nėra rąstų sertifikuota
Šifravimas AES-256-GCM / AES-256-CBC
Atblokuoja „Netflix“ Taip
Kankinantis Taip
Dirba Kinijoje Taip
Rekomenduojamas  Taip
Interneto svetainė https://www.ivacy.com//
Suderinamumas „Windows“, „Android“, „Apple“, „Desktop“, „Chrome“, „Firefox“, „FireTV“

Ivacy VPN yra galinga, greita ir nebrangi paslauga. Tai bus kainuos tik 1,99 USD / mėn. (2 metų sandoris) ir turi didžiulį saugumo arsenalą apsaugoti savo privatumą internete, todėl aš rekomenduoju tai visiems netizens!


Teikėjas turi programas visoms pagrindinėms platformoms / įrenginiams ir 1 000 serverių daugiau nei 100 vietų aplink pasauli. Geriausia dalis: jūs gaunate išskirtinį našumą, kai vidutinis 95,50 mbps greitis yra 95,10 mbps.

Su slaptumu taip pat nesusiduriama atblokuoti tokias transliavimo platformas kaip „Netflix US“, „BBC iPlayer“ ir net „Disney Plus“. Tai netgi oficialus seniausio ir istorinio futbolo klubo „West Ham“ bei garsiojo Prancūzijoje įsikūrusio e-sporto klubo „GamersOrigin“ partneris..

Perskaitykite šią „2020 Ivacy“ apžvalgą, kurioje diskutuoju apie paslaugų teikėjus’ saugumas, skaidrumas, kainodara, serveriai, našumas, suderinamumas, palaikymas ir dar daugiau.

Mano vertinimo kriterijai

 • Saugumas: Ar „Ivacy VPN“ yra tikrai privatus ir saugus?
 • Jurisdikcija: Kur yra slaptas VPN??
 • Protokolai: Kokius protokolus naudoja „Ivacy“?
 • Šifravimas: Kokį šifravimą naudoja „Ivacy“?
 • Medienos ruoša: Ar „Ivacy“ saugo sesijos / ryšio žurnalus?
 • Nutekėjimas Testavimas: Ar dėl slaptumo nutekėjo DNS, IP & „WebRTC“?
 • Serveriai: Kur yra „Ivacy“ serveriai?
 • Greitis Testavimas: Kaip greitai vyksta slaptumas?
 • Kankinantis: Ar „Ivacy“ yra gera kankinimui??
 • Srautas: Ar galiu naudoti „Ivacy“, kad galėčiau žiūrėti „Netflix“?
 • Palaikymas: Kaip „Ivacy“ klientai gauna palaikymą?
 • Kainodara: Kiek kainuoja „Ivacy“ prenumerata?
 • Suderinamumas: Informacija apie programas ir palaikomus įrenginius
 • Patikimumas: „Trustpilot“ vartotojų įvertinimai ir „Reddit“ atsiliepimai

Ar slaptas VPN yra saugus?

Po to, kai gilinasi į Ivacy’Vietos, saugumo audito, orderio kanarėlių ir registravimo politika bei įvertinant jų efektyvumą galiu pasakyti, kad tai tikrai yra privatus / saugus pasirinkimas, ir vėliau rekomenduoju teikėją.

Kur yra slaptumas pagrįstas VPN?

„Ivacy VPN“ būstinė yra Singapūre, praeityje buvo laikoma saugia vieta, bet ne daugiau. Buvusio NSA darbuotojo Edvardo Snowdeno neskelbtinų vyriausybės dokumentų nutekėjimas tai patvirtino Singapūras yra invazinio „Penkių akių“ aljanso sąjungininkas.

„Penkių / devynių / keturiolikos akių“ aljansas yra grupė šalių, besinaudojančių dalijimusi informacija, surinkta įvedant gyventojams labai invazinius ir privalomus masinės priežiūros ir duomenų saugojimo įstatymus..

Singapūras kaip viso šio projekto partneris “regresyvus” sistema yra pagrindinė nesąžiningo VPN nesėkmė. Vis dėlto, kadangi teikėjas, kuris dar nebendradarbiavo su jokia žvalgybos agentūra (nepaisant to, kad gauna įsakymus dėl gag'ų ir šaukimus į teismą), vis tiek tai yra patikimas pasirinkimas netizens!

Baudžiamųjų protokolų informacija

Ivacy palaiko PPTP, L2TP / IPSec, IKEv2, SSTP ir OpenVPN (TCP / UDP). Pagal numatytuosius nustatymus „Windows“ klientas naudoja „OpenVPN“. Ir atvirkščiai, „Mac“ ir „iOS“ kolegos naudoja „IKEv2“ (kartu palaikydami „L2TP / IPsec“).

Turimų uostų atžvilgiu, Nekokybiškas VPN palaiko nuo 5500 iki 30000, naudojant „OpenVPN TCP“ ir „OpenVPN UDP“ protokolus.. Galite pasikonsultuoti su palaikymo komanda, kad patartumėte, kaip geriausiai sekasi “uostai”, priklausomai nuo jūsų srautinio perdavimo, atblokavimo, kankinimo ar žaidimų poreikių.

Nekaltybės šifravimo informacija

Ivacy naudoja AES-256-GCM šifras su DH-4096, skirtas rankos šifravimui ir HMAC SHA256 - maišos autentifikavimui valdymo kanale. Duomenų kanalui „Ivacy“ naudoja AES-256-CBC šifrą su HMAC SHA256 maišos autentifikavimu..

Puikią „Forward Secrecy“ (PFS) suteikia „Diffie-Hellman“ rankos paspaudimo šifravimas. Norėdami užmaskuoti, „Ivacy“ suteikia „OpenVPN“ prievadų pasirinkimą „Windows“ ir „Android“, kad būtų galima emuliuoti įprastą HTTPS srautą per 443 prievadą.

Ar slaptumas saugo jūsų duomenų žurnalus??

Ne, Ivacy gali pasigirti a “nulio kirtimas” jos vartotojų tapatybės ir internetinės veiklos apsaugos politika. Anksčiau jie saugojo ryšio žurnalus, kurie buvo ištrinti per 48 valandas.

Teikėjas prisijungia prie “neprisijungęs” nepaisant to, kad yra neįtikėtinai draugiškos kišenėms, jos yra įsipareigojusios teikti tvirtą privatumą ir saugumą savo klientams visame pasaulyje!

Vienintelė surinkta informacija pagal jų privatumo politiką yra; jūsų vardas, el. pašto adresas ir mokėjimo būdas užsiprenumeruoti jų paslaugas ar grąžinti pinigus. Tuo tarpu informacija apie neaktyvius klientus ištrinama po 12 mėnesių.

Ar dėl slaptumo nutekėja jūsų DNS / WebRTC / IP adresas??

Ne, slaptumas nepraleidžia jūsų DNS, WebRTC ar IP adreso. Čia yra įrankiai, kuriais naudojau bandydamas naudoti slaptumą’malonumas saugant savo tikrąją tapatybę kartu su rezultatais.

„WebRTC“ ir „HTTP užklausų nutekėjimai“:

 • https://browserleaks.com/webrtc (Išvalyti)
 • https://www.doileak.com/ (Išvalyti)

DNS nutekėjimai:

 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/ (Išvalyti)
 • https://www.dnsleaktest.com/ (Išvalyti)

IPv4 / IPv6 ir Torrent IP nutekėjimai:

 • https://ipleak.net/ (Išvalyti)
 • https://ipx.ac/run/ (Išvalyti)

Nekaltybių serverių sąrašas

„Ivacy“ siūlo gerai paskirstytą tinklą, kurį sudaro daugiau nei 1000 serverių daugiau nei 100 vietų visame pasaulyje. Gaunate nemažą kiekį serverių Šiaurės Amerikoje, Europoje, Azijoje, Okeanijoje ir Afrikoje, kurie visi teikia greitą greitį.

Geriausia dalis: jie nepatiria jokių nuotėkių, atblokuoja visas garsias transliacijos platformas, tokias kaip „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Hulu“, ir taip pat yra optimizuoti p2p / failų dalijimuisi „torrent“ mėgėjams visame pasaulyje..

Greičio tikrinimas: koks greitas nenaudojamas VPN?

Nevalia’s greičio testai atskleidžia Nuostabus našumas, kai atsisiuntimo greitis vidutiniškai siekia 95,50 Mbps ir įkelkite esant 95,10 Mbps. Greičio praradimas yra gana mažesnis, palyginti su kitais tiekėjais rinkoje.

Norėdami suteikti jums tikslesnį vaizdų vaizdą, aš atlikiau išsamų greičio testą serveriuose JAV, JK, Australijoje, Vokietijoje ir Prancūzijoje, naudodamas didelės spartos 100Mbps ryšį:

Serveris JAV JK Australija Vokietija Prancūzijoje Vidutinis
parsisiųsti 96,99 Mb / s 94,11 Mbit / s 93,22 Mb / s 97,66 Mb / s 95,77 Mbit / s 95,50 Mbit / s
Įkelti 93,66 Mb / s 94,22 Mb / s 95,22 Mbit / s 95,77 Mbit / s 96,88 Mb / s 95,10 Mbit / s
Pingas 128 ms 92 ms 117 ms 99 ms 55 ms 98,2 ms

Šie rezultatai yra priežastis, kodėl šiais metais anksčiau Ivacy sugebėjo laimėti “Greičiausio VPN apdovanojimas” iš „BestVPN.com“ ir taip pat užėmė aukščiausią vietą mūsų našių VPN vadove, su greičio praradimu tik 4,5% atsisiunčiant ir 4,9% įkeliant!

Ar slaptumas yra naudingas kankinančiam?

Nepaprastas populiarumas ir nepaprastas populiarumas gali pasirodyti gana pavojingi, jei jūs naudojatės neapsaugotu.. „Ivacy“ siūlo „Torrenting“ ir „P2P“ veiklai skirtus serverius, lygiai taip pat, kaip ir „Netflix“.

Šių serverių sąrašą galite lengvai gauti iš jų pagrindinio tinklalapio 24/7/365 palaikymo lango, kaip ir aš. Šių dedikuotų serverių vietų sąrašas yra baigtinis, suteikiantis daug vietos netrukdomai tęsti kankinančią veiklą.

Ivacy VPN torrenting, P2P & File Sharing Review

Žiūrėkite „Netflix“ JAV ir „Disney +“ su „Ivacy“

Nepaisant to, kad yra nepaprastai draugiškas biudžetui, „Ivacy“ sugeba išskirtinai gerai nuversti populiarių transliacijų platformas visame pasaulyje. Tai apima „Netflix“ JAV, „BBC iPlayer UK“, „Hulu“ ir net „Disney“+.

Kiekvienai platformai aš atlikdavau kelis testus skirtinguose serveriuose, kad nustatyčiau jums geriausią pasirinkimą. Atlikdamas „Netflix“ testus, radau šiuos „Ivacy“ serverius, atjungiančius „Netflix“ ypač aukštos kokybės:

4 darbiniai „Netflix“ JAV serveriai

 1. netflix-us.dns2.use.com
 2. abc1.dns2.use.com
 3. abc2.dns2.use.com
 4. abc3.dns2.use.com

2 darbiniai „Netflix UK“ serveriai

 1. uk1-ovpn-tcp.ivacy.net
 2. ukm1-ovpn-tcp.ivacy.net

2 darbiniai „Netflix JP“ serveriai

 1. jp1.dns2use.com
 2. vlus-jp1.dns2use.com

1 „Netflix DE“ darbinis serveris

 1. germany-tcp.ivacy.net

Netiklus „Netflix“ atblokavimas

Jei to nepakaktų, „Ivacy“ taip pat yra viena iš nedaugelio tiekėjų, kurie akimirksniu atblokavo „Disney Plus“, naudodamiesi neprilygstama užtemdyta technologija, kurią „IvacyPrime“ programoje rado Kinijos gyventojams. “Didžioji ugniasienė”.

Ar slaptumas veikia Kinijoje??

Norėdami nugalėti cenzūrą Kinijoje, „Ivacy“ siūlo gyventojams daugiausiai funkcijų. „Ivacy“, kaip pirmoji pramonės šakoje, savo Kinijos auditorijai siūlo savąją programą, suteikdama pranašumą prieš kitus rinkoje..

Ši programa taip pat gali būti vykdoma naudojant „Ivacy premium“ prenumeratas, tačiau ją turėsite atsisiųsti atskirai, apsilankę šioje veidrodinės svetainės nuorodoje. Šiuo metu turite dedikuotas kinų programas, skirtas „Windows“, „Android“ ir „Mac“.

Nekaltoji kinų svetainė

Kaip matote žemiau, „IvacyPrime“ turi atskirą diegimo meniu. Tai nėra programa, kurią paprastai atsisiųsite naudodamiesi oficialia svetaine, o greičiau pakeista versija.

„IvacyPrime“ sąranka

Tai Kinijos gyventojams suteikia galimybę atjungti socialinių tinklų ir srautinių platformų blokavimą tiesiai iš programos, todėl jiems net nereikia atidaryti naršyklės ir įvesti URL:

Nekokybiškų socialinių svetainių atblokavimo funkcija Kinijoje

Kaip dalį mano mėgstamiausių Kinijos funkcijų, jei spustelėsite “pavara” piktogramą ir eikite į “Ryšiai”, Nepatikimumas netgi suteikia jums galimybę rankiniu būdu pakeisti prievadą. Jei „IvacyPrime“ programa nustoja veikti Kinijoje. Galite susisiekti su Ivacy’palaikymo komanda ir paprašykite jų suteikti veikiantį uostą.

Neteisėtas rankinis uosto įplaukimas į Kiniją

Kai įeisite į palaikymo komandos rekomenduojamą prievadą, „IvacyPrime“ programa vėl pradės veikti, leisdama sklandžiai atblokuoti svetaines visoje šalyje..

„Ivacy“ yra vienintelis VPN, šiuo metu siūlantis tokią nuostabią funkciją savo Kinijos klientams. Jei abejojate jais, galite patikrinti jų realiojo laiko testavimą kasdien 10Beasts.

Kaip paramą gauna „Ivacy“ klientai?

Daug bet kokių paslaugų’Patikimumas ir reputacija rinkoje priklauso nuo to, kiek paslauga rūpinasi savo klientais. Pasisekė už slaptumą’klientams, kad jos palaikymas yra neįtikėtinai greitas, atsakingas ir, svarbiausia, naudingas.

Galite pasikliauti slaptumu’Pagalbos komanda padės jums lengvai ir lengvai sutikti su bet kuriomis svarbiomis problemomis. Jų pagrindiniame palaikymo puslapyje yra paieškos juosta, leidžianti vartotojams įvesti atitinkamas užklausas ir per kelias sekundes gauti atsakymus.

Ivacy Support puslapis

Slinkdami žemyn pastebėsite: “Greitos pradžios vadovai” Meniu. Čia galite rasti visą informaciją apie skirtingus įrenginius / platformas, įskaitant informaciją apie diegimą, trikčių šalinimo vadovus, klaidų taisymą ir kt.

Neužtikrintumo palaikymo vadovai

Nevalia’Tačiau parama tuo nesibaigia. Jų tinklaraštyje yra reguliarių atnaujinimų, kaip žiūrėti svarbiausius sporto renginius, apeinant geografinius apribojimus naudojant jų VPN, diegimo vadovus ir dar daugiau.

„Ivacy Blog“ ekrano kopija

Jų tiesioginiai pokalbiai taip pat greitai ir informatyviai atsiliepė. Buvo gana keista, kai palyginti vidutinio dydžio VPT buvo pasiūlytas toks geras palaikymas. Ir, mano manymu, būtent tai verčia vartotojus vertinti paslaugą.

Nekokybiškų VPN palaikymo apžvalga

Kiek kainuoja nesąžininga prenumerata?

Kaip ir visi kiti VPN, „Ivacy VPN“ išlaikė savo mėnesinį prenumeratos sandorį, kurio kaina yra 9,95 USD / mėn .; triukas, kurį naudoja daugelis paslaugų teikėjų rinkoje, kad kiti ilgesnio laikotarpio planai atrodytų įtikinamiau.

Pavyzdžiui, metinis prenumeratos susitarimas jums kainuos tik 3,33 USD / mėn., Tai sudaro 40 USD per 12 mėnesių. Tai gana pigu, nes nedaugelis VPT siūlo vidutinio ilgio prenumeratos pasiūlymus tokiomis žemomis kainomis.

Tačiau už geriausią kainą „Ivacy“ pataria sudaryti jų 2 metų sandorį, kuris prasideda mažiausiai 1,99 USD per mėnesį.. Tai reiškia, kad iš viso 24 mėnesiams mokate tik 48 USD (turbūt mažiausią rinkoje).

mokėjimo metodai

Mokėjimo parinkčių sąrašas yra išsamus „Ivacy“ VPN, tačiau yra visos pagrindinės ir kelios ne tokios svarbios mokėjimo parinktys. Galite susimokėti už „Ivacy VPN“’Prenumeratos planai dažniausiai vyksta kreditine kortele, „Paypal“, „Alipay“ ir „Cryptocurrencies“.

Tačiau pasirinkdami mokėjimus naudojant kriptovaliutas ir „Paymentwall“ parinktis turite būti atsargūs. y., jūs laimėjote’nebūkite atsakingi už jų pinigų grąžinimo politiką, jei mokate naudodamiesi šiomis galimybėmis. Kita vertus, grąžinimo politika lieka galioti.

Neapmokestinimo būdas

Nemokama bandomoji versija

Už 2,50 USD galite Išbandykite slaptą VPN su visomis jo funkcijomis visas 3 dienas. Nors tai nėra visiškai nerizikingas „Ivacy VPN“ bandymas, jis’Tai neabejotinai geriausia alternatyva.

Ivacy mokamas bandymas

Prenumerata visam gyvenimui

Siūlyti visą gyvenimą trunkančią prenumeratą buvo labai didelė tendencija iki dvejų metų VPN pramonėje, tačiau nuo to laiko teikėjai pradėjo susitelkti ties trumpalaikių pasiūlymų siūlymu..

Nekaltas VPN dabar yra vienas iš nedaugelio teikėjų, kurie vis dar siūlo tokį ilgalaikį sandorį. Ir kai pagalvosite, „Ivacy VPN“ gyvenimo trukmės prenumerata yra ypač prieinamas ir protingas pasirinkimas.

Jei svarstote ilgalaikį įsipareigojimą naudodamiesi galingu, tačiau prieinamu VPN, rinkitės Nevalia’s Viso laikotarpio prenumerata - 0,99 USD / mėn. (60 USD mokama vieną kartą) 5 metų laikotarpiui.

Nenaudingas viso gyvenimo prenumerata

Nekokybiškų VPN įrenginių suderinamumo apžvalga

Kaip nebrangus VPN, galima pamanyti, kad „Ivacy“ nepalaiko įvairių įrenginių / platformų. Realybėje jis yra bene vienintelis paslaugų teikėjas, siūlantis “dirbantys” bet kurio interneto, kuriame galite įsivaizduoti, programą.

„Ivacy“ galite atsisiųsti staliniuose / nešiojamuosiuose kompiuteriuose su „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Tiems, kuriems patinka atblokuoti tiesiogiai per naršykles, yra „Google Chrome“ ir „Mozilla Firefox“ galimi plėtiniai.

Tuomet palaikėte „Blackberry“, „Android TV“, „Amazon Firestick“, „Kodi“, maršrutizatorių, „Xbox One / 360“ ir „Ps4“ konsolių programas, viską, ką vadinate; Ivacy turi prieinamą vietinį klientą.

Geriausia dalis; jų programos yra nepriekaištingai sukurtos, atidžiai stebint švarų, interaktyvų vartotojo sąsajos ir UX dizainą, kur daug mažiau nepageidaujamų griozdžių, kuriuos matote kitose panašių VPN tiekėjų programose.

Patikimumas: „Trustpilot“ vartotojų įvertinimai ir „Reddit“ apžvalgos

Norėdami susidaryti nešališką nuomonę apie ką “vartotojų” Pagalvok apie „Ivacy“, aš pridėjau informacijos apie jų „trustpilot“ vartotojų įvertinimus ir redditorių, kurie naudojosi šia paslauga, komentarus:

Nekalti „Trustpilot“ reitingai

Anksčiau pasigyręs su 4,8 žvaigždučių įvertinimu „Trustpilot“ ir po kelių pasiekimų, tokių kaip komandos kūrimas su „MaximBrady“, partnerystė su „West Ham“ ir palaikymas „GamersOrigin“, „Ivacy“’Populiarumas nuolat augo ir dabar pagaliau pasiekė nuostabų 5,0 žvaigždučių įvertinimą.

Ivacy Trustpilot įvertinimas

Ivacy Review Reddit

Ar paplitimas yra geras? Tai’tai, ko dauguma redditorių klausia „Reddit“ ir iš mano analizuotų atsakymų, Galiu drąsiai teigti, kad teikėjas tikrai daro kažką teisingai, nes sulaukia teigiamų daugumos vartotojų atsiliepimų.

Atsiliepimai apie Ivacy Reddit

Ar rekomenduojamas slaptas VPN?

Taip, neabejotinas VPN tikrai rekomenduojamas. Be ginčytinos jurisdikcijos, „Ivacy“ neturi nei akivaizdžių, nei tikrų trūkumų. Jis veikia Kinijoje, atblokuoja „Netflix“ JAV ir „Disney +“, siūlo saugų kankinimą ir yra nepaprastai greitas bei stabilus.

Biudžetui tinkančiam paslaugų teikėjui, kurio kaina nuo 1,99 USD / mėn., Jūsų teikiamos srautinio transliavimo, gaudymo, atblokavimo ir žaidimų galimybės yra neprilygstamos nė vienai tos pačios kainos paslaugai. Jūs nesigailėsite to užsiprenumeravę!

Похожие статьи

 • „ExpressVPN“ apžvalga 2020 m

  Jurisdikcija BVI Kaina 6,67 USD / mėn. (99,95 USD už 1 metus) Serveriai 3 000 ir daugiau žurnalų Nėra rąstų šifravimo. AES-256-CBC atblokuoja „Netflix“ taip „Torrenting“ Taip „...

 • „PureVPN Review 2020“

  Jurisdikcija Honkonge Kaina 2,91 USD / mėn. 2 metų planų serveryje, vyresniame kaip 140 ir daugiau šalių, žurnalai Nėra žurnalų, sertifikuota šifravimas AES-256-CBC atblokuoja „Netflix“...

 • „Surfshark“ apžvalga 2020 m

  Jurisdikcija Britų Mergelių salos Kaina 1,99 USD / mėn. (47,76 USD per 24 mėnesius) Serveriai 1040 ir daugiau nei 61 Šalyje Žurnalai Nėra rąstų sertifikuoti...

 • „VyprVPN“ apžvalga 2020 m

  Jurisdikcija Šveicarijoje (nesaugi) Kaina 6,67 USD / mėn. (80 USD 1 metams) Serveriai 700 žurnalai Nėra žurnalų šifravimas AES-256 atblokuoja „Netflix“ Taip „Torrenting“...

 • Joga VPN apžvalga 2020 m

  Jurisdikcija Nėra informacijos Nemokami serveriai 500+ Serveriai 30 regionų Žurnalai Parduotuvės Prisijungimo žurnalai Šifravimas AES-256 bitų atblokuoja „Netflix“ Ne...

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me