Mano privataus tinklo VPN apžvalga

Iš pirmo žvilgsnio tai atrodo labai panaši į JK teikiamą paslaugą, tačiau išvaizda gali būti gana klaidinanti, ir ši mintis čia tikrai tinka. „MyPrivateNetwork“ VPN gali būti ne vienas didžiausių VPT tiekėjų, tačiau tai tikrai pakankamai gera paslauga, kuriai iki šiol nebuvo suteikta tinkama dalis dėmesio centre..

Na, tai’Šiandien pasikeisiu, nes išsamiai apžvelgsiu šią paslaugą ir patikrinsiu įvairius jos aspektus, įskaitant kainų nustatymo planus, serverių tinklą, nemokamą bandomąją versiją ir dar daugiau, kad išanalizuotume, ar ji atitinka mūsų geriausius VPN standartus.

Taigi čia’tai išskirtinė „MyPrivateNetworkVPN“ apžvalga, kurią pateikė „BestVPN.co“!

„MyPrivateNetwork“ kainodaros peržiūra

Pirmiausia, pirmiausia, kaina. Kad bet kuris VPN šiandien galėtų būti konkurencingas’Aukštosios pramonės atstovė, ji turi pasiūlyti savo paslaugas už tinkamą kainą. Šiomis dienomis daugelis paslaugų teikėjų konkuruoja pramonėje pagal savo žemiausio kainų nustatymo planus.

Peržiūrėjęs įvairius paslaugos aspektus, kuriuos išsamiau apžvelgsiu vėliau šioje apžvalgoje, ir palyginęs juos su paslaugų teikėjo kainodaros planais, aš laikiau juos šiek tiek brangesniais nei norma. Pateikiamos mėnesinės paslaugų teikėjo siūlomos kainos:

Mano privataus tinklo VPN apžvalga

  • Bendras planas - 8,97 svaro sterlingų arba 11,65 USD / mėn
  • Viena šalis £ 4,97 arba 6,46 USD / mėn

Taip pat galimi ilgalaikiai planai:

Viena šalis:

  • 3 mėnesiai - 14,16 svaro sterlingų arba 18,40 dolerių, už kuriuos atsiskaitoma vieną kartą
  • 12 mėnesių - 47,71 £ arba 61,99 USD

Visuotinis:

  • 3 mėnesiai - 25,56 £ arba 33,21 USD
  • 12 mėnesių - 86,11 £ arba 111,8 USD

Myprivatevpn Ilgalaikiai planai

Geriausiu atvejuVPN.co’Paprastai nesilaikoma politikos, kuri yra gera tik tiems paslaugų teikėjams, kurie siūlo mažų kainų planus’nes žinome ir sutinkame su faktu, kad kokybiškos VPT paslaugos teikimas užima daug pinigų, o mažesni paslaugų teikėjai to nepriima’Paprastai jie neturi išteklių, kad ne tik pasiūlytų gerą paslaugą, bet ir pasinaudotų mažo pelno marža.

Taigi teikėjams, tokiems kaip „MyPrivateNetwork“, kurių kainų planai tikrai viršija numatytą tokio ūgio paslaugų diapazoną, aš jiems suteikiu naudos ribą. Kiti recenzentai gali smerkti tokius teikėjus tiesiai, tačiau aš teikiu didesnę reikšmę VPN’spektaklis. Kainos man yra antrinės.

Teikėjas siūlo dviejų tipų planus: pirma, visuotinį planą su visomis teikėjo siūlomomis funkcijomis ir serveriais, antra, bendrą šalies planą, kuriame apribotas tik vienos šalies serverio ryšys..

Aš tik rekomenduočiau teikėjui įsitikinti, kad pirmiausia jis keičia savo kainas nuo JK svarų į JAV dolerius, kad šie planai atrodytų šiek tiek patrauklesni pasauliniams vartotojams ir išgelbėtų juos nuo vargo konvertuojant. Ir antra, aš jiems patarčiau sumažinti savo kainas 25% marža, kad jos prilygtų likusiems paslaugų teikėjams, dirbantiems tame pačiame lygyje..

Jei norite pasirinkti paslaugų teikėją, tada mano patarimas būtų ieškoti ilgalaikių planų, ypač 3 mėnesių bendrojo plano susitarimo, kuris, atsižvelgiant į kainos pagrindimą, yra bene geriausias partijos pasiūlymas..

„MyPrivateNetwork“ nemokama bandomoji versija

Geriausia šios paslaugos savybė yra jos nemokama bandomoji versija ir pinigų grąžinimo politika. „MyPrivateNetwork“ yra viena iš dosniausių ir atviriausių VPN paslaugų, su kuria susidūriau peržvelgdama savo karjerą, ir norėčiau rekomenduoti jų nemokamo bandymo politiką visiems kitiems šios srities paslaugų teikėjams, nes ji rodo tik tiekėjo pasitikėjimą. rodydamas savo tarnyboje per šį aktą.

Mano privataus tinklo VPN apžvalga

Paprastai, jei jums reikia nemokamo bandomojo laikotarpio, turite pasirinkti jį arba jei to nepadarysite’t., galite pereiti tiesiai prie paslaugos pirkimo, tačiau to nereikia daryti’neveikia panašiai su šiuo VPN teikėju.

„MyPrivateNetwork“ jums suteiks visą 3 dienų nemokamą bandomąją versiją be įsipareigojimo pagal kiekvieną planą, kuris yra tiesiog nuostabus, nes tai leidžia vartotojui jaustis daug saugiau pradedant naudotis paslauga..

Be viso to, teikėjas siūlo ir savo nemokamą VPN paslaugą. „MyPrivateNetwork“’nemokama paslauga, jūs atsitiktinai priskiriate serveriui Vokietijoje arba Ispanijoje, o didžiausias greitis yra 1Mbps.

Bet dosnumas to nedaro’Čia viskas nesibaigs, nes jūs taip pat turėsite pasinaudoti didžiuliu 90 dienų laikotarpiu, kad galėtumėte reikalauti grąžinimo. Visi šie veiksniai kartu suteikia bet kuriam vartotojui nepakartojamą saugumo įspūdį perkant VPN, nes žinote, kad laimėjote’Nereikia mokėti iki 72 valandų ir net po to jūs galite susigrąžinti pinigus bet kada ir per 3 mėnesius.

Man kelia abejonių dėl „MyPrivateNetwork“’labai brangūs planai, tačiau jo nemokama bandomoji versija ir pinigų grąžinimo politika daugiau nei kompensuos.

„MyPrivateNetwork Apps“ suderinamumo apžvalga

Teikėjas siūlo keturias pagrindines kliento programas, ty „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Tai beveik yra pagrindinis pradinis paketas, jei taip galiu pavadinti, bet kuriam VPT teikėjui. Bet aš buvau labai nustebęs pamatęs, kad teikėjas siūlo specialią „Firestick“ programą, kuri nėra jokia reikšmė, nes ji rodo, kad ji taip pat teikia paslaugas nišai..

„MyPrivateVPN“ įrenginio palaikymas

Vienas nuostabiausių aspektų čia buvo tai, kad niekur nebuvo minimas Kodi. „Kodi“ yra viena populiariausių transliavimo platformų ir net jei paslaugų teikėjas to nedaro’nesiūlo tam skirto priedo, jie tikrai mini savo VPN’jo nustatymo procesas. Bet šis VPT teikėjas to nedaro’Nedarykite to, kas, mano manymu, yra esminis pranašumas.

Be to, jos programos taip pat yra gana paprastos, išskyrus „Firestick“ programą, kuri yra gana nudžiuginanti ir turbūt yra ten su geriausiais, turinčiais ne per daug prašmatnių dalykų. UI yra šiek tiek gremėzdinga ir gali atsisakyti modernizavimo ir patobulinimų, kad į dalykų schemą būtų įtraukta daugiau minimalizmo..

Bet vieną dalyką, kurį čia turiu išsiaiškinti, yra tai, kad „Windows“ programa iš tikrųjų yra „OpenVPN“ programa, o tai reiškia, kad ji nėra jūsų vidutinis VPN klientas, t.y., kaip tie, kuriuos gaunate iš tiekėjų, tokių kaip „ExpressVPN“ ar „PureVPN“. Jų „Windows“ programa veikia pagal protokolą, pagrįstą protokolu, kuris šiandien yra šiek tiek senatvė’aplinkoje, kur turite vieną klientą, kuriame galite greitai pereiti nuo vieno protokolo prie kito be problemų.

„MyPrivateNetwork“ turi pristatyti geresnę „Windows“ kliento programą, tokią, kokią siūlo geresni paslaugų teikėjai, nes ši programa yra per daug techninė paprastam vartotojui.

„MyPrivateNetwork“ serverio infrastruktūra

„MyprivateVPN“ serverių peržiūra

Šiuo metu šis teikėjas siūlo apie 200 ir daugiau serverių 44 pasaulio šalyse. Serverio infrastruktūra yra labai iškreipta Vakarų Europos ir Šiaurės Amerikos regiono naudai, nedaugelyje vietų Azijoje, pavyzdžiui, Indijoje, ir dar mažiau Pietų Amerikos ir Afrikos regionuose..

Teikėjas siūlo gerą serverių sąrašą tiems, kurie nori prisijungti prie serverių Tolimųjų Rytų Azijos regione, kur galimų vietų yra Malaizija, Taivanas ir Honkongas..

Serverių skaičius yra pakankamai geras’palyginti su panašiais vidutinio dydžio paslaugų teikėjais, tačiau teikėjui reikia pridėti dar keletą vietų regionuose, tokiuose kaip Azija ir Pietų Amerika, kad paslaugų teikėjas būtų platesnis.

Nepaisant to, kad palaikomi srautiniu būdu palaikomi serveriai, apmaudu, bet aš to nedariau’negali patekti į „Netflix“ JAV. Tačiau paslauga gerai veikė atblokuojant „BBC iPlayer“ iš JK ribų. Buvo tikimasi, kad teikėjas daugiausia dėmesio skiria britų vartotojų aptarnavimui..

Šis požiūris yra geras, tačiau jis gali atsisakyti, jei paslaugų teikėjas apsiriboja vienos šalies vartotojais. „MyPrivateNetwork“ turi stengtis, kad jo serveriai įgytų galimybę apeiti „Netflix US“ apribojimus, jei per ateinančius metus nori iš esmės išaugti kaip paslauga..

„MyPrivateNetwork“ palaikymo apžvalga

Teikdamas vartotojų užklausas ar bet kokio tipo triktis, teikėjas siūlo standartinį el. Pašto palaikymą, tačiau jį tikrai galima patobulinti, pridedant tiesioginio pokalbio funkciją ateinančiais laikais. Tai leis jai padaryti paslaugą patrauklesnę ir reaguojančią, palyginti su dabartine.

Palaikymas el. Paštu yra geras ir tebėra labai vertinamas, tačiau palaipsniui atsisakydamas didesnių pramonės paslaugų ir ateinančiais laikais visi turės eiti tuo pačiu keliu, tad kodėl gi ne dabar?.

Be metodo, leisk’Pažvelk į spektaklį. Parašiau jiems el. Laišką apie tam tikrą mano turimą užklausą ir jų atsakymo laikas buvo mažiau nei valanda, o tai yra gana puiku, atsižvelgiant į mano patirtį su kitomis panašiomis el. Pašto palaikymo sistemomis..

„Myprivatevpn“ palaikymo peržiūra

Taigi galiu jus nuraminti, kad jei jūs užsiregistruosite į paslaugą, gausite nemažą sumą. Tai’s ne pats geriausias, bet jis’Taip pat nėra taip blogai.

Išvada

„MyPrivateNetwork“ yra neabejotinai viena iš geresnių vidutinio masto paslaugų, nes jos, kaip VPN paslaugos, našumas yra tikrai puikus. Čia yra nedaug niurzglių, kurie patobulėjus gali smarkiai pagerinti paslaugos teikimo kokybę.

„MyPrivateVPN“ funkcijos

Kalbant apie mano pagrindines rekomendacijas, MPN reikia pridėti, kad būtų lengviau naudotis savo klientais (faneruokite juos nuo „OpenVPN“ klientų palaikymo arba palaikykite jį, taip pat sukurkite naują, kuris siūlo lengvesnį VPN paslaugų tvarkymą), pridėkite galimybę atblokuoti. „Netflix“ JAV, sumažinkite kainą 20% –40% marža ir galiausiai pridėkite tiesioginių pokalbių palaikymą (pasirenkama).

Tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, kad vertinu „MyPrivateNetwork“’„Firestick“ programa yra viena iš geriausių platformos VPN programų, o jei norite gauti VPN savo „Firestick“, yra keletas geresnių variantų nei MPN.’skirta programa.

Jei paslaugų teikėjas įgyvendins visas šias rekomendacijas, tai gali tapti dar geresne ir populiaresne paslauga, nei yra šiandien. MPN yra spartus, siūlo daug serverių ir yra saugus, todėl jam tikrai suteikiama pagrindinė teisė, vienintelis dalykas, kuris liko, yra pridėti naujovių, kad būtų didesnis komercialumas..

Похожие статьи

  • Privataus tunelio apžvalga 2020 m

    Jurisdikcija JAV Kaina 3 USD / mėn. (36 USD jos metinis planas) Serveriai 22 Serveriai 12 šalių Žurnalai Saugo slaptus žurnalus 14 dienų šifravimas...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me