Joga VPN apžvalga 2020 m

Jurisdikcija Nėra informacijos
Kaina Laisvas
Serveriai Daugiau nei 500 serverių 30 regionų
Rąstai Parduotuvių ryšio žurnalai
Šifravimas AES-256 bitų
Atblokuoja „Netflix“ Ne
Kankinantis Taip
Dirba Kinijoje Ne
Rekomenduojamas  Ne
Interneto svetainė Programos „Google“ ir „Apple Play Store“
Suderinamumas „Android“, „Apple“

Joga VPN sugebėjo sukaupti daugiau nei 5 milijonus vartotojų per trumpą laiką prisijungdama prie privatumo priemonių rinkos. Tai nemokama VPN paslauga, vadinama “geriausia” daugelio „Google Play“ parduotuvės vartotojų, tačiau mano analizė atskleidžia gana silpną VPN pusę.

Jų programos nėra visiškai saugios ir naudojasi nesąžininga praktika užsidirbti pinigų, įskaitant jūsų duomenų pardavimą trečiųjų šalių tarnyboms ir naudojimąsi skelbimais pagrįstu modeliu (dėl kurio vėl kyla jūsų informacijos rizika prisijungti naudojant nesaugias paslaugas)..

Norėdami gauti daugiau informacijos apie jogos VPN, perskaitykite šią „viskas įskaičiuota“ apžvalgą, kurioje pateikiamos kritikos apie jos saugumą, skaidrumą, kainodarą, serverius, našumą, suderinamumą ir palaikymą..

 • Saugumas
 • Skaidrumas
 • Kainodara
 • Serveriai
 • Spektaklis
 • Suderinamumas
 • Palaikymas

Saugumas

Jurisdikcija

Pirmasis ir labiausiai nerimą keliantis faktas apie jogos VPN yra tas, kad niekas nežino, kur yra teikėjo būstinė. Jie neturi oficialios svetainės, tik „Facebook“ puslapį, kuris yra neaiškus. Dažniausiai paslauga internete neaktyvi.

Tačiau ji gauna gana daug prisiregistruojančių asmenų, uždirbanti 4,7 reitingo „Google Play“ parduotuvėje, o 4,8 paleidžiama „iTunes“ (iš kurių dauguma apžvalgų atrodo apgaulingos). Pasinerdamas šiek tiek giliau į teikėją, susidūriau su įdomiais tyrimais, kuriuos atliko „ZDNet“.

Joga VPN jurisdikcija

Joje teigiama, kad apie 60 proc. Nemokamų mobiliųjų programų „Apple“ ir „Google Play Store“ yra sukurta Kinijoje arba Kinijos nuosavybėn. 17 iš 30 analizuotų programų (rodomų abiejose parduotuvėse) turėjo oficialius ryšius su Kinija, o tai švelniai tariant kelia nerimą..

Jei pažvelgsite į aukščiau pateiktą sąrašą, pastebėsite, kad jogos VPN yra vienas iš įtrauktų vardų. Vienintelis mano patarimas: turėtumėte kuo greičiau bėgti iš tarnybos. Kinijos vyriausybė garsėja savo įstatymais dėl duomenų saugojimo ir masinės priežiūros.

Privatumo politika

Ko gero, liūdnas privatumo politikos pasiteisinimas, „Joga VPN“ skelbia savo registravimo politiką teksto kaupimo svetainėje, kurią galite pasiekti iš čia: http://www.yogavpn.com/static/privacy.txt

Vos 373 žodžių ilgio privatumo politika linkusi būti visiškai dviprasmiška ir joje nėra teisingos informacijos apie tai, kokia informacija renkama ir per kiek laiko.

Mes nerenkame asmeninės informacijos, kuri identifikuoja jus ar kitą asmenį, pvz., Jūsų vardas ir pavardė, fiziniai adresai, el. Pašto adresai, telefonas, faksas, SSN, jūsų įrenginyje saugoma informacija..

Kaip matote, pirmojoje būsenoje jie nefiksuoja jokios asmeninės informacijos, bet po to eina teigdami “Mes galime rinkti jūsų informaciją, kai jūs bendraujate su mumis arba jūs suteikiate mums”.

Nėra informacijos apie tai, kokia informacija yra saugoma / įrašoma, ir tai suteikia mums dar vieną priežastį pasakyti jums: nepasitikėkite šiuo nemokamu VPN sukčiavimu. Jis gali veikti sklandžiai, bet yra šešėlio formos!

Joga VPN privatumo politika

IP / WebRTC / DNS nuotėkio testavimas

Norėdami sužinoti geriau apie jogos VPN siūlomą saugumą / privatumą, atlikiau keletą bandymų su naršyklės nutekėjimais, „Perfect Privacy DNS Leak“ ir „IPLeak.Net“..

Prisijungiau prie daugybės skirtingų serverių, o gauti rezultatai buvo panašūs į žemiau pateiktas ekrano kopijas su Vokietijos IP adresu.

Taip, VPT pavyksta paslėpti mano IPv4 adresą ir WebRTC, tačiau nerimą kelianti dalis yra daugiau nei 70 DNS serverio adresų identifikavimas.

Bet kuri svetainė, gaunanti tiek daug DNS užklausų iš įvairių vietų, pateks į juodąjį sąrašą. Jau neminint, kad DNS rodo dvi skirtingas vietas.

Viena iš jų yra Vokietija, kita - Nyderlandai, todėl yra prasminga atsižvelgti į šio serverio „ping“ laiką abiejose vietose. Buvo mažesnis nei 8.000 ms.

Tai dar kartą patvirtina mano teoriją, kad teikėjas neturi savo serverių, bet iš tikrųjų perka juos iš JAV įsikūrusios firmos, vadinamos „Linode“..

Joga VPN IP WebRTC DNS nuotėkio testavimas

Skaidrumas

Yoga VPN neapibrėžtumas yra toks, kad ji turi du skirtingus kūrėjus, skirtus savo „iTunes“ ir „Google Play Store“, kurie abu turi dvi atskiras VPN programas.

„ITunes“ „Yoga VPN“ sukuria LANPIPER PTE.LTD (taip pat „Melon VPN“ kūrėjas), o „Google Play“ parduotuvėje ją kuria Sarah Hawken (kuriai taip pat priklauso „VPN žiebtuvėlis“)..

Jogos VPN skaidrumas

Neįmanoma nustatyti, kas tiksliai valdo jogos VPN, tačiau aš vis tiek kreipiausi į abu kūrėjus, norėdamas gauti daugiau informacijos apie teikėją..

Aš vis dar laukiu jų atsakymo ir atsakymų į kai kuriuos invazinius klausimus, kurių paprašiau jų palaikymo komandos svetainėje yogavpn.feedback [@] gmail.com

 1. Kur yra jūsų įmonės būstinė? Ar galėtume gauti adresą?
 2. Ar skelbiate skaidrumo ataskaitas / garantinius kanalus??
 3. Jei taip, kaip dažnai? Nuoroda į URL arba PDF failą būtų naudinga!
 4. Ar jūsų pretenzijas patikrino nepriklausoma trečiosios šalies apsaugos įmonė?
 5. Kodėl jūsų dar nebuvo patikrinta? Bet kokios priežastys?
 6. Ar galėtume gauti informacijos apie įmonės savininkus??
 7. Ar jūs, vaikinai, turite investuotojų ir ar informacija vartotojams yra viešai prieinama?
 8. Kas yra jūsų įmonės direktorių valdyba?

Kainodara

Jei jau esate apsilankę bet kuriame jos programos puslapyje „Play Store“ arba „iTunes“ parduotuvėje, turite žinoti, kad tai yra nemokamas VPN, kodėl tada reikia peržiūrėti kainodarą?

Jogos VPN yra tikrai nemokamas, bet jums to reikia “Taškai” skirtas atblokuoti specifines funkcijas. Šie taškai yra suskirstyti į tris skirtingas pakopas, norint suaktyvinti išsamų serverių sąrašą.

Joga VPN kainodara

Tai pirmas, kuriame matau tokią sistemą. Norėdami gauti taškų, turite keletą variantų. Pirmasis yra žiūrėti vaizdo įrašą, kuriame jūs gausite nuo 10 iki 1000 taškų.

Antrasis yra registracija, kuri suteikia nuo +200 iki 1000 taškų. Trečia yra pakviesti daugiau draugų, suteikiant daugiau nei 9000 taškų, o ketvirta - įvesti kodą, kuris vėlgi suteikia jums 4000 taškų.

Serveriai

Joga VPN sako, kad siūlo 500 “Tarpiniai serveriai” 30 skirtingų regionų. Norėdami pasiekti šiuos serverius, turite gauti taškų, naudodami aukščiau paminėtus metodus.

Priklausomai nuo turimų taškų, galite gauti prieigą prie trijų skirtingų lygių serverių. 1 pakopa siūlo tik penkis serverius penkiose skirtingose ​​šalyse.

Antro lygio pakopos padidėja iki 15 serverių, o tai suteikia galimybę vartotojams pasirinkti keletą regionų (pvz., JAV rytinė pakrantė ir JAV vakarinė pakrantė)..

3 pakopa dar padidina sąrašą iki 30 skirtingų serverių su pavadinimais, nurodančiais konkrečias miesto vietas (pvz., Prancūzija - Paryžius ar JAV - Majamis).

Žemiau paminėti šie 3 serverių lygiai ir taškai, kuriuos jums reikia kiekvieną dieną atblokuoti. Atminkite, kad šios sumos nuolat kinta.

 1. Pagrindiniai: 500 taškų per dieną
 2. Labiau stabilus: 1800 taškų per dieną
 3. Visame pasaulyje & Stabiliausias: 5000 taškų per dieną

Jogos VPN serveriai

Teikėjas nenurodo, kokį šifravimą ar protokolą jis naudoja ar siūlo. Be šių dviejų funkcijų visų pirma negali būti VPN.

Net patys juokingiausi iš VPT mini šiuos du dalykus, tačiau jogos VPT apie juos tyli. Sako, kad užšifruoja jūsų duomenis, bet po to nieko daugiau nėra.

Spektaklis

Kalbant konkrečiai apie greitį, teikėjas yra blogesnis nei bet kuri anksčiau išbandyta nemokama paslauga. Tai gali būti dėl didelės vartotojų bazės ir trūkstamų serverių.

Niekas nenorėtų gaišti laiko, žiūrėdamas skelbimus ar spustelėdamas daiktus, kad gautų taškus, kad galėtų pasiekti trečiojo lygio serverius, kuriuos siūlo paslaugų teikėjas.

Visi žino, kad patys skelbimai registruoja duomenis apie vartotojus ir tai savaime yra rizikingas pasiūlymas, kai pasirenkate atsisiųsti ir įdiegti jogos VPN..

VPN testai, atlikti naudojant „Oakla Speedtest Tool“, keliuose serveriuose, kurių vidutinis atsisiuntimo greitis yra 15Mbps ir 10Mbps įkėlimas į mano 4G tinklą.!

Virtualios vietos testavimas

Norėdami vartotojams susidaryti geresnį supratimą apie apgaulės paslaugą, kuri yra jogos VPN, jų serveriuose atlikiau testą. Tai turėjo nuspręsti, ar teikėjai’ serveriai yra įsikūrę reklamuojamoje vietoje.

Prisijungiau prie serverio Vokietijoje, kuris man suteikė IP adresą: 139.162.168.186. Šį adresą paskelbiau „CA App Synthetic Monitor“ ping teste.

Joga VPN Virtuali Vietos Testavimas

Įrankis pritraukia serverį daugiau nei 90 vietų visame pasaulyje. Kaip matote, kelionių į abi puses laikas yra gana didelis kitose vietose, tačiau Vokietijoje - Frankfurte, ms yra vos 1,080 ms.

Joga VPN apžvalga

Tačiau kai patikrinau vietą Nyderlandai - Amsterdamas, tai liečia tą patį 8.000 ir daugiau ms, kaip ir serveris Vokietija - Berlynas, nurodantį serverio nukreipimą. Taigi aš atlikiau maršruto kelią.

Joga VPN

Jei matote aukščiau pateiktus rezultatus, važiuodami maršruto trasa iš Frankfurto, galite pamatyti gana trumpą pingų laiką, tačiau panašius rezultatus gavau ir Nyderlanduose - Amsterdame..

Perkėlęs toliau ir nukopijavęs galutinio taško IP adresą į „Hurricane Electric BGP Toolkit“, sužinojau, kad jų serveriai iš tikrųjų yra perkami iš https://www.linode.com

Joga VPN virtuali vieta

Tai mums visiems suteikia aiškų vaizdą, kad jogos VPN negalima pasitikėti. Jie turi pėdsakų Kinijoje, tada iš JAV, „Penkių akių“ jurisdikcijos nario, įsigytų serverių. Nėra saugu!

„P2P / Torrenting“ ir „Netflix“

Jogos VPN neleidžia „Torrenting“ ir nesako, kad per ją galite atblokuoti bet kurią didelę srautinio perdavimo svetainę, ir viskas gerai, nes nemokamos paslaugos neturi išteklių, kad galėtų pasiūlyti šias funkcijas..

Mano serverių tyrimas toliau paaiškina, kodėl jie nepalaiko tokių „VoD“, kaip „Netflix“, kankinimo ar atblokavimo. VPN nėra pakankamai įrengtas ir kenčia nuo DNS nutekėjimų!

Suderinamumas

„YogaVPN“ nesiūlo daug suderinamumų. Jis palaiko tik dvi platformas: „iOS“ ir „Android“, sukurtas trečiųjų šalių kūrėjų, LANPIPER PTE.LTD („iTunes“) ir Sarah Hawken („Google Play“ parduotuvėje)..

Ar tai reiškia, kad nėra „Windows“ jogos VPN ar „Firestick“ jogos jogos VPN? Deja, kadangi teikėjas net neturi oficialios svetainės, kvaila tikėtis kelių platformų palaikymo.

Esu tikras, kad vartotojai gali rasti daugybę pasirinkimų, kaip geriau suderinti įrenginį. Jei vis dar labai svarbu paleisti VPN, galite įkelti jogos VPN apk failą per „Bluestacks“ „Mac“ ar „Windows“.

„Bluestacks App Player“ yra „Android“ emuliatorius, kuris „Gmail“ paskyroje nustato „Google Play“ parduotuvę apgaulingam įrenginiui, kurį teikia programinė įranga .apk failams įkelti / įdiegti.!

Palaikymas

Kadangi jogos VPN neturi oficialios svetainės, palaikymo gavimo galimybių nėra daug. Artimiausias dalykas, kurį turi joga VPN, yra „Facebook“ puslapis.

Deja, paslaugų teikėjas buvo neįtikėtinai neaktyvus. Eidamas įrašus galiu pamatyti tik tai, kad jogos VPN yra aktyvus dar 2017 m., O minimalus aktyvumas 2018, 2019 ir 2020 m..

Jogos VPN palaikymas

Aš vis tiek nusprendžiau pranešti jiems „Facebook“ ir paklausti, ar jie neketina sukurti oficialios savo produkto svetainės.

Gavau automatiškai sugeneruotą atsakymą, kuris paragino mane susisiekti programos viduje arba el. Paštu. Aš padariau abu, bet vis tiek negavau atsakymo.

„YogaVPN“ apžvalga

Ar joga yra uždrausta Rusijoje?

Aš būčiau norėjęs, kad teikėjas atsakytų pats, bet, deja, jų palaikymas žlunga. Šiuo metu galiu jums pasakyti apie situaciją Rusijoje, kad viskas nėra gerai!

Vyriausybė, panaši į Kinijos, nori labiau kontroliuoti skaitmeninį pasaulį. Tai palaiko tik akredituotas VPN tarnybas, kurios sutinka dalytis registravimo žurnalais su agentūromis.

Taigi visi paslaugų teikėjai, nebendradarbiaujantys su šalimi, patirs nuolatinį draudimą naudoti VPN programas tiek „iTunes“, tiek „Google Play Store“, įskaitant jogos VPN..

Galutinis verdiktas

Ar rekomenduočiau jogos VPN?

Hmm. Nėra tikslios informacijos apie jurisdikciją, DNS nutekėjimo problemas, virtualių vietų naudojimą, nėra oficialios svetainės, trūksta našių serverių ir sudėtingas taškų sistemas, jūs gaunate esmę, teisingai?

Teikėjas greičiausiai yra vienas iš blogiausių nemokamame segmente, o aukšto lygio vartotojų skaičius nekeičia fakto, kad VPN yra labai dviprasmiškas visose savo praktikose ir teikia silpną apsaugą bei našumą..

Mano patarimas būtų kuo greičiau pasukti priešinga linkme ir nepasitikėti jogos VPN, kol jie nepasirinks skaidrumo savo klientams ir perspektyvoms..

Похожие статьи

 • „Surfshark“ apžvalga 2020 m

  Jurisdikcija Britų Mergelių salos Kaina 1,99 USD / mėn. (47,76 USD už 24 mėnesius) Serveriai 1040 ir daugiau nei 61 Šalyje Žurnalai Nėra rąstų sertifikuoti...

 • „PureVPN Review 2020“

  Jurisdikcija Honkonge Kaina 2,91 USD / mėn. 2 metų planų serveryje, vyresniame kaip 140 ir daugiau šalių, žurnalai Nėra žurnalų, sertifikuota šifravimas AES-256-CBC atblokuoja „Netflix“...

 • „GOOSE VPN Review 2020“

  Jurisdikcija Nyderlandai Kaina 1,99 USD Serveriai 71 žurnalai Ne šifravimas AES-256 atblokuoja „Netflix“ Ne „Torrenting“ Taip Veikia Kinijoje Nerekomenduojama Nėra svetainės...

 • „Betternet“ VPN peržiūra 2020 m

  Jurisdikcija Kanadoje Kaina 2,99 USD / mėn. Už 1 metų planą Serveriai 10 serverių 10 šalių Žurnalai Žurnalai Vartotojo duomenų šifravimas AES-256 (mokama) | AES-CBC-128 bitas...

 • „AVG Secure VPN Review 2020“: Ar AVG VPN yra geras?

  Jurisdikcija Čekijos Respublika Kaina 79,99 USD, nuskaičiuota kartą (1 metų planas) Serveriams, 50 ar daugiau Žurnalai Taip Šifravimas AES-256-CBC atblokuoja „Netflix“ Taip Torrenting Taip Veikia...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me