IVPN peržiūra 2023 m

Jurisdikcija Gibraltaras
Kaina 8.33
Serveriai 3152
Rąstai Ne
Šifravimas AES-256
Atblokuoja „Netflix“ Taip
Kankinantis Taip
Dirba Kinijoje Taip
Rekomenduojamas  Taip
Interneto svetainė https://www.ivpn.net/
Suderinamumas „Windows“, „Android“, „Apple“, darbalaukis

Įsikūręs Gibraltare ir įkurtas dar 2009 m., IVPN ilgą laiką buvo rinkoje, siūlanti nuostabų platformos palaikymą, neregistruojamą patirtį ir tiesioginį „Netflix“ bei kitų „VoD“ paslaugų atblokavimą. Nors VPN laukia didelis darbas gerinant serverių vietas ir mažinant išlaidas, IVPN’Šiuo metu jo rezultatai yra tikrai vieni geriausių.

Argumentai už

 • Nėra registravimo politikos
 • Daugialypiai serveriai
 • Karinio laipsnio šifravimas
 • 3 dienų nemokamas bandymas, 7 dienų grąžinimas
 • 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas

Minusai

 • Labai nedaug serverių
 • Nėra naršyklės plėtinių

Contents

IVPN kainų apžvalga

Kalbant apie kainodarą, mūsų IVPN apžvalga atskleidžia, kad teikėjas yra linkęs būti neįtikėtinai brangus, net daugiau nei rinkos lyderiai, tokie kaip ExpressVPN ir NordVPN. Tai gali prisidėti prie mažesnio jo populiarumo, nes vartotojai du kartus pagalvoja prieš išleisdami 15 USD per mėnesį už geriausią VPN paslaugą.

Žinoma, jei norite gauti geresnę bendrą vertę iš IVPN, turėsite pasirinkti ilgesnės trukmės planus. Pavyzdžiui, jei vykdysite ketvirčio planą, gausite minimalią 11% nuolaidą. Tai sumažina mėnesio išlaidas iki 13,33 USD, iš viso iki 40 USD kas tris mėnesius.

Geriausias šiuo metu „IVPN“ siūlomas planas yra metinė prenumerata. Vartotojams suteikiamos geriausios pinigų taupymo galimybės, suteikiant jiems nuostabią 44% nuolaidą. Dėl to mėnesinė kainodara sumažėja iki 8,33 USD, kuriai per metus išrašoma 100 USD (vis dar gana brangi, palyginti su kitais VPN rinkoje). Norėdami gauti IVPN nuolaidų kuponą, patikrinkite „Juodojo penktadienio“ VPN pasiūlymus.

IVPN kainų apžvalga

Nemokama IVPN apžvalga

Dėl didelių kainų daugelis vartotojų gali būti atsisakyti užsiprenumeruoti IVPN. Tačiau kadangi visais kitais aspektais VPT yra gana nuostabus, tie, kurie gali norėti sustiprinti saugumą, vis tiek investuos į paslaugą. Laimei, perspektyviams, IVPN siūlo naudingą 3 dienų NEMOKAMĄ bandomąją versiją, leidžiančią vartotojams išbandyti VPN ir jo galimybes apeiti geografinius apribojimus, įsitraukti į P2P / failų bendrinimą ir gauti tvirtą privatumą!

IVPN pinigų grąžinimo garantija

Geriausios rinkoje esančios VPN paslaugos niekada neatitinka klientų poreikių, skatindamos naudoti kiek įmanoma lengviau ir patogiau. IVPN yra vienas iš nedaugelio, galinčių įveikti papildomas perspektyvas, siūlant 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją, be 3 dienų nemokamo bandomojo laikotarpio. Pateikę prašymą grąžinti lėšas, procesas gali užtrukti nuo 7 iki 30 dienų.

IVPN prisijungimas

Po to, kai prisiregistruosite su teikėju, pasirinkę tinkamą planą, geriausiai atitinkantį jūsų poreikius ir reikalavimus, tiesiog spustelėkite “Prisijungti” mygtuką viršutiniame dešiniajame puslapio kampe. Gausite prieigą prie žemiau esančio puslapio. Norėdami prisijungti, įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį.

ivpn prisijungimas

Kai tai padarysite, gausite prieigą prie VPN informacijos suvestinės. Čia galėsite konfigūruoti visus savo VPN nustatymus. Turite skirtukų, skirtų VPN abonementams, profilio atnaujinimui, slaptažodžio pakeitimui, bilietų pateikimui, palaikymo bilietams, sąskaitų faktūrų istorijos peržiūrai ir net paskyros ištrynimui..

Nemokama IVPN apžvalga

Vartotojams, kurie reguliariai naudoja „P2P / Torrent“, yra net galimybė aktyvuoti “Uosto ekspedijavimas” sąskaitoje. Daugelis „BitTorrent“ ir „uTorrent“ namų naudotojų nustatė prievadų peradresavimą TCP diapazone 6881–6889, kad jungtys galėtų patekti tiesiai į jūsų kompiuterį, o ne užblokuojamos jūsų maršrutizatoriaus, dėl kurio kai kurios sėklos gaunate mažą prioritetą..

ivpn pinigų grąžinimo garantija

IVPN serverių apžvalga

Dėl aukštų kainų IVPN nepalaiko stiprios serverių duomenų bazės, kuriai trūksta APSAUGOS! Vartotojai turi prieigą tik prie riboto serverių, esančių maždaug 35 šalyse, skaičiaus. Jei norite konkuruoti su tokiais vardais kaip „ExpressVPN“ ir „NordVPN“, VPT būtinai turi patobulinti savo žaidimą. Kalbant apie testavimą, visi serveriai pasiūlė puikų našumą.

Tiesą sakant, mes gavome nuostabų greitį transliuodami ir mėgaudamiesi „P2P / Torrenting“. Toliau įsigilinę supratome, kad skirtingai nuo kitų VPN tiekėjų rinkoje, IVPN iš tikrųjų naudoja fizinius serverius, o ne tuos, kuriuos pasiskolino iš „Google“. Iš esmės tai leidžia vartotojams internetu gauti geresnį saugumą ir privatumą. Žinoma, kartais serverio apkrova gali būti šiek tiek erzinanti!

IVPN serverių apžvalga

„IVPN Netflix“ apžvalga

„Netflix“ aktyviai blokuojant įvairias tarpinio serverio ir VPN paslaugas, pramogų pasaulio atstovai yra įtempti, kaip pasiekti mėgstamiausius filmus / TV laidas. Žmonės nesupranta, kaip jie gali būti apsaugoti ir būti anonimiški, kai naudojasi „Netflix“ su VPN. Laimei, IVPN sugeba lengvai atblokuoti JAV „Netflix“, panaikindama jums visus vargo. Atlikite toliau nurodytus veiksmus, kad atblokuotumėte „American Netflix“ per IVPN.

1 žingsnis: Prenumeruokite tinkamą planą, išsaugokite kredencialus ir atsisiųskite atitinkamą programą, skirtą įrenginiui, kuriame norite pasiekti „Netflix“.

2 žingsnis: Įdiekite VPN programą ir įveskite savo IVPN kredencialus, kad galėtumėte pasiekti teikėjus’ pilnos funkcijos ir privatumo įrankiai.

3 veiksmas: Prisijunkite prie bet kurio rekomenduojamo serverio JAV ar kitur, kad atblokuotumėte „Netflix“’visa filmų / TV laidų biblioteka!

„IVPN Netflix“ apžvalga

IVPN privatumas ir saugumas

„IVPN“ svetainė gali pasigirti paprasta, tačiau elegantiška išvaizda, kuri pritraukia jus vartotojus pirkti jų paslaugas. Teikėjas, pateikdamas informaciją, pasirūpina, kad jis būtų labai kruopštus ir išsamus, tuo pačiu metu teikiant išskirtinį privatumą / saugumą. Mes atlikome kelis VPN testus, kad sužinotume, kad jis automatiškai blokuoja „WebRTC“, IPv6, DNS ir net „Torrent“ nutekėjimus!

IVPN šifravimas ir protokolas

Nepaisant to, kad yra brangi VPN paslauga, IVPN siūlo tik OpenVPN ir L2TP / IPSec protokolų palaikymą. Yra netgi „Multi-Hop“ protokolas, kuris nukreipia duomenis iš vieno serverio į kitą, kad būtų užtikrinta papildoma apsauga. Kalbant apie šifravimą, vartotojai gauna maksimalų ir geriausią kiekį rinkoje šiuo metu AES-256-Bit kartu su RSA-4096 rankos paspaudimu ir HMAC SHA-1 maišos autentifikavimu..

Papildomam saugumui užtikrinti IVPN taip pat įgyvendina „Diffie-Hellman“ mainus (DHE), kurie veikia kartu su „Perfect Forward Secrecy“ (PFS), kas valandą teikiant naujus šifravimo raktus. Tai ne tik garantuoja greitą informacijos perdavimą, bet ir geresnį saugumą / privatumą internete, ypač jei buvimas IVPN yra jūsų anonimiškumas..

„IVPN Firewall Review“

IVPN siūlo ugniasienės funkciją, kuri automatiškai įsijungia užmezgus VPN ryšį. Tačiau dauguma nežino, kad netgi galite įjungti šią funkciją neprisijungdami prie serverio. Ši integruota ugniasienės savybė yra vienintelė, veikianti kaip privatumo įrankis, saugantis jus nuo kenksmingų svetainių / skelbimų / iššokančiųjų langų, kartu dirbantis kaip „Kill Switch“..

„IVPN WebRTC Test“

Vienas geriausių būdų patikrinti, ar VPT iš tikrųjų siūlo visišką privatumą / anonimiškumą internete, yra patikrinti, ar nėra nutekėjimų. Žemiau mes atlikome „WebRTC“ nuotėkio testą iš „Browser Leaks“ prisijungdami prie serverio Milane, Italijoje. Kaip matote, bandyme nėra jokių nuotėkio požymių. VPT sėkmingai sugeba paslėpti jūsų vietinį IP ir viešąjį IP adresą, kuris yra vietovės Italijoje (o ne mūsų pradinį JAV adresą).

„IVPN WebRTC Test“

IVPN DNS nuotėkio testas

Vartotojai turi įsitikinti, kad jų pasirinktas teikėjas siūlo maksimalų privatumą ir anonimiškumą. VPN anonimiškumo nustatymo procesas nesibaigia tik WebRTC nuotėkio testu. „BestVPN.co“ nuvažiuoja dar vieną mylią, net išbandydamas VPN dėl DNS nutekėjimo. Jei pamatysite rezultatus žemiau, pastebėsite, kad matomas tik vienas DNS serveris, esantis Italijoje. Tai reiškia, kad mūsų tapatybė yra visiškai saugi, nes nėra jokių ženklų, rodančių mūsų oficialią JAV vietą ar DNS adresą.

IVPN DNS nuotėkio testas

„IVPN P2P“ / „Torrenting“

Remiantis mūsų IVPN apžvalga, teikėjas palaiko „P2P / Torrenting“ pasirinktiniuose serveriuose, įsikūrusiuose ne JAV ir JK. Pabendravę su palaikymo tarnyba, sužinojome, kad tiekėjai JAV grasina VPN dėl daugybės DMCA pranešimų. Viskas gerai, jei nenaudojate amerikietiško serverio P2P / Torrenting. Dėl nutekėjimo galite pamatyti rezultatus žemiau. Prisijungus prie serverio Italijoje, IVPN nėra jokio torrent adreso aptikimo!

„IVPN P2P“

Pilna privatumo analizė

Norėdami įsitikinti, kad visų mūsų bandymų rezultatai buvo tikslūs, nusprendėme atlikti išsamią paslaugų teikėjo privatumo analizę, naudodamiesi IPLeak.net. Laimei, šiame bandyme taip pat nebuvo rasta spragų. Numatytasis „IPv4“ adresas yra Italijoje, ir net DNS adresas nenurodo, kokia yra mūsų pradinė vieta iš tikrųjų, nurodant stiprų privatumą ir anonimiškumą.!

IVPN Pilna privatumo analizė

IVPN palaikymo apžvalga

Kai reikia pasiūlyti pagalbą ir pagalbą klientams, IVPN tikrai sugeba nuvažiuoti dar vieną mylią. Teikėjas siūlo 24 valandas per parą veikiančias triktis per savo tiesioginių pokalbių sistemą, kuria galite naudotis bet kuriuo paros metu. Be to, IVPN siūlo sąrankos vadovus vartotojams, kuriems gali prireikti pagalbos konfigūruojant VPN skirtingose ​​platformose / įrenginiuose ir netgi maršrutizatoriuose..

IVPN palaikymo apžvalga

Jei to nepakaktų, turite privatumo vadovus, kuriuose galite įgyti papildomų žinių apie privatumo / anonimiškumo poreikį internete, taip pat kitas funkcijas / įrankius, kurie prisideda prie geresnio asmens tapatybės nustatymo internete. Yra sveiko privatumo temų sąrašo, iš kurio galima pasirinkti, ir tai neabejotinai padeda žymėti IVPN daug pozityviau, palyginti su kitais teikėjais, kurie neskiria dėmesio naudingo turinio teikimui savo vartotojams / klientams.!

ivpn atsisiųsti

IVPN programų suderinamumas

Jums bus malonu išgirsti, kad IVPN siūlo savąsias programas visoms populiarioms platformoms / įrenginiams. Nuo visų stalinių kompiuterių platformų, tokių kaip „Windows“, „MacOS“, „Linux“ / GNU, versijų iki išmaniųjų telefonų, kuriuose naudojama „iOS“ / „Android“ ir pagrindiniai maršrutizatoriai, iki NAS, IVPN veikia beveik visose srityse. Tai leidžia vartotojams gauti daugiau universalumo naudojant VPN, o tai suteikia geresnį privatumą ir anonimiškumą. Teikėjas turi dirbti kurdamas „Opera“, „Mozilla Firefox“ ir „Google Chrome“ plėtinius!

IVPN atsisiųsti

Vienas iš geriausių dalykų, susijusių su IVPN naudojimu, yra tai, kad galite lengvai atsisiųsti jų VPN programas iš įvairių vietų. Programų galite rasti visose populiariose platformose ir joms skirtose programų parduotuvėse. Tuo pačiu metu jūs turite prieigą prie puslapio, kuriame galite tiesiogiai atsisiųsti failus. Tiesiog apsilankykite https://www.ivpn.net/apps-overview, kad gautumėte savo prietaiso / platformos programą!

„IVPN Windows“ apžvalga

„Windows“ programos dizainas yra gražus ir supaprastintas, todėl jis yra ypač intuityvus ir patogus naudoti. Prisijungę galite lengvai nustatyti VPN spustelėję “Prisijungti” mygtuką, pasirinkę tinkamą serverį. Vartotojai, norintys gauti stipresnį saugumą, gali net pasirinkti „Multi-Hop“ funkciją, kuri perduoda srautą per du skirtingus serverius, kad būtų užtikrintas maksimalus anonimiškumas internete..

„IVPN Windows“ kliento apžvalga

„IVPN Android“ sąranka

Norint nustatyti IVPN „Android“ įrenginiuose, nereikia jokių ekspertų žinių. Kaip minėta anksčiau, turite du būdus, kaip gauti programas bet kurioje platformoje. Jei norite gauti IVPN, skirtą „Android“, tiesiog apsilankykite „Google Play“ parduotuvėje ir įveskite IVPN paieškoje. Atsisiųskite / įdiekite programą iškart. Norėdami gauti daugiau rankinio požiūrio, galite tiesiogiai atsisiųsti .PPk failą, skirtą IVPN!

Apžvalga Atsiliepimai apie IVPN Reddit

Tokiomis aplinkybėmis, kai jūs turite sužinoti daugiau apie tam tikrą produktą / paslaugą arba jums reikia pagalbos atliekant konkrečią užduotį, nėra geresnio varianto, nei pasikonsultuoti su „Reddit“ ekspertais. Jei asmenys dirba įvairiose pramonės šakose, visada galite tikėtis rasti informacijos visomis temomis, įskaitant IVPN. Nors yra ir geriausių „vpn reddit“ nuomonių kokteilis, visada galite susidaryti geresnį supratimą apie skirtingas paslaugas. Perskaitykite, ką „Redditor“ turi pasakyti apie IVPN:

„IVPN“ nykštys iš „vpnreviews“

VIP prieš IVPN

funkcijos VIP IVPN
Kainodara (metinė) 40 USD 100 USD
Šalys 33 šalys 35 šalys
Serveriai 3152 serveriai 37+
Protokolai „OpenVPN“, PPTP, L2TP / IPSec „OpenVPN“ ir „L2TP / IPSec“,
Šifravimas AES-256 bit AES-256 bitų
Rąstai Ne Ne
Torrentai & P2P leidžiama Taip Taip
Remiantis JAV Gibraltaras
Tarpiniai serveriai Taip Taip
Vienalaikiai vartotojai 5 5
Papildomos funkcijos DNS apsauga nuo nuotėkio, „DoubleVPN“ paslauga, IPV6 apsauga nuo nuotėkio ir prievadų persiuntimas „Multi-Hop“, integruota ugniasienė, automatinis užmušimo jungiklis, „WebRTC / DNS / IPv6“ apsaugos nuo nuotėkio funkcijos

Galutinis verdiktas

Remiantis mūsų IVPN apžvalga, teikėjas tikrai sugeba padaryti daug, siūlydamas puikų privatumą / anonimiškumą internete, greitą P2P / „Torrenting“, tiesioginį atblokavimą ir puikų palaikymą. Tačiau aukšta kaina gali būti išjungimas, todėl mes siūlome, kad IVPN sumažintų savo paslaugų sąnaudas, kad pritrauktų daugiau klientų. Priešingu atveju, VPN yra gana tvirta, ir mes tikrai rekomenduojame tai savo skaitytojams.

Geras

 1. Nėra registravimo politikos
 2. Daugialypiai serveriai
 3. Karinio laipsnio šifravimas
 4. 3 dienų nemokamas bandymas, 7 dienų grąžinimas
 5. 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas

Blogasis

 1. Labai nedaug serverių
 2. Nėra naršyklės plėtinių

Похожие статьи

 • „PandaPow VPN Review 2023“

  Jurisdikcija Honkonge Kaina 7 USD / mėn., Naudojant 1 metų planų serverius, turinčius daugiau nei 120 VPN 16 šalių, žurnalai, parduotuvės, prisijungimo žurnalai, šifravimas AES-256 bitų atblokavimas….

 • Privataus tunelio apžvalga 2023 m

  Jurisdikcija JAV Kaina 3 USD / mėn. (36 USD jos metinis planas) Serveriai 22 Serveriai 12 šalių Žurnalai Saugo slaptus žurnalus 14 dienų šifravimas…

 • Apžvelkite „VPN apžvalga 2023“

  Jurisdikcija Kanadoje Kaina 49 USD už vienerių metų plano serverius, turinčius daugiau nei 600 serverių 60 šalių, žurnalai Taip Šifravimas AES-256 bitas atblokuoja „Netflix“ Ne torrenting Taip…

 • „VyprVPN“ apžvalga 2023 m

  Jurisdikcija Šveicarijoje (nesaugi) Kaina 6,67 USD / mėn. (80 USD 1 metams) Serveriai 700 žurnalai Nėra žurnalų šifravimas AES-256 atblokuoja „Netflix“ Taip „Torrenting“…

 • „IPVanish“ apžvalga 2023 m

  Jurisdikcija Jungtinėse Valstijose Kaina 6,49 USD / mėn. Serverių, daugiau nei 1000, nėra šifravimo AES-256 atblokuoja „Netflix“ Ne „Torrenting“ Taip Veikia Kinijoje Taip Rekomenduojama…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Opera VPN greita peržiūra