Apžvelkite „VPN apžvalga 2020“

Jurisdikcija Kanada
Kaina 49 USD už 1 metų planą
Serveriai 600 ir daugiau serverių 60 šalių
Rąstai Taip
Šifravimas AES-256 bit
Atblokuoja „Netflix“ Ne
Kankinantis Taip
Dirba Kinijoje Ne
Rekomenduojamas  Ne
Interneto svetainė https://windscribe.com/
Suderinamumas „Windows“, „Android“, „Apple“, „Chrome“, „Firefox“, „FireTV“

„Windscribe“, įsteigta 2016 m. Ir kurios pagrindinė būstinė yra Kanadoje, greitai pradėjo veikti kaip viena geriausių naujokų paslaugų rinkoje. Buvo pristatytas naujas požiūris į perpildytą rinką, pristatant neįtikėtinai universalų produktą.

Deja, užuot pagerėjus metams bėgant, paslaugos kokybė pablogėjo. Tai nepavyksta atblokuoti tokių srautinių svetainių, kaip „Netflix“, Kinijos vartotojams jokių paskatų nesiūlo ir turi prastą serverių tinklą..

Jei ką, aš vertinu “Laisvas” plano siūlomas planas su turtinga 10 GB pralaidumo riba. Tačiau jei jūs ieškote vieno langelio sprendimo visiems jūsų VPN poreikiams, „Windscribe“ gali būti ne pats geriausias teikėjas.

Norėdami sužinoti daugiau apie paslaugų teikėjus, perskaitykite šią „2020 Windscribe“ VPN apžvalgą’ saugumas, skaidrumas, kainodara, serveriai, našumas, suderinamumas, palaikymas ir dar daugiau.

Contents

Vertinimo kriterijai

 1. Jurisdikcija: Kur yra „Windscribe“ pagrindu?
 2. Saugumas: Ar „Windscribe“ yra saugus VPN?
 3. Nuotėkiai: Ar „Windscribe“ slepia jūsų IP?
 4. Serveriai: Kiek serverių siūlo „Windscribe“ pasiūlymas?
 5. Transliacija: Ar tai veikia „Netflix“? & Kiti VoD?
 6. Greitis: Kaip greitas „Windscribe“ VPN?
 7. Suderinamumas: Programos ir palaikomi įrenginiai
 8. Kainodara: Kiek kainuoja vėjai?
 9. Patikimumas: „Trustpilot“ reitingai, „Reddit“ & Pagalba klientams

Jurisdikcija: Kur remiasi „Windscribe“?

„Windscribe“ būstinė yra vienoje iš „5 akių aljanso“ steigėjų; Kanada. Tai automatiškai gana smarkiai sumažina jo patikimumą, nes šalis nustato privalomus duomenų saugojimo ir masinės priežiūros įstatymus gyventojams.

Be abejo, Justinas Trudeau sunkiai dirbo kurdamas tokią “progresyvus” šalies įvaizdį, tačiau jų teisinę bazę “privatumas” yra labai invazinės ir neteisios. Jų vyriausybė reguliariai bendradarbiauja su IPT, telekomunikacijų tiekėjais ir kt.

Tai taip pat leidžia dalintis žvalgybos informacija su kitomis tautomis iš 5/9/14 Akių sąjungos. Taigi, nors VPN nebūtinai turi būti “neteisėtas” šalyje jie įpareigoti vyriausybei dalytis visais asmeniniais duomenimis.

Sauga: „Windscribe“ yra saugus VPN?

Po išsamios informacijos apie „Windscribe“ VPN’vieta, registravimo politika, šifravimas ir programos,  Aš galiu pasakyti be jokių minčių, kad VPT nėra saugus pasirinkimas. Aš suskaidysiu “kodėl’s” žemiau pateiktuose skyriuose, kad suprastumėte lengviau.

Registravimo politika

Kadangi „Windscribe“ yra Kanadoje, „Penkių akių“ stebėjimo susitarimo dalis, jie naudojasi neteisėtu piliečių patekimu į šalį’ metaduomenys. Jau neminint to, kad IPT Kanadoje turėtų atitikti įstatymo C-11 (kovos su piratavimu reglamentuojančių įstatymų) projektą..

Pridėkite tai, kad jiems trūksta nulinės žurnalų politikos, ir viskas pasidaro nepatogu. „Windscribe“ leidžia registruoti jungčių žurnalus ir IP adresus “trumpam ar neribotam laikui”. Žemiau pateikiau ekrano kopiją iš jų privatumo politikos.

Jei išanalizuosite, pastebėsite, kad „Windscribe“ valstijos įrašo jūsų pralaidumą ir net laiko žymes “užkirsti kelią piktnaudžiavimui ir pašalinti neveikiančias paskyras.” Tačiau tai vis dar yra svarbios informacijos fiksavimas, kuris dar nėra’t visai saugu.

Aprašykite privatumo politiką

Šifravimas ir protokolai

„Windscribe“ nesiūlo daug universalumų, susijusių su prisijungimo protokolais. Tam naudojamas saugiausias pasirinkimas rinkoje - „OpenVPN“. Atsižvelgiant į tai, kad tai yra priimtiniausias pasirinkimas daugumai VPN vartotojų, tai nėra blogas teikėjo sprendimas.

Galite lengvai užmegzti saugų ryšį naudodami UDP (numatytasis režimas). Jei kyla problemų jungiantis per UDP, VPN automatiškai persijungia į TCP, kad pašalintų atidėtus ryšius ir prastovas.

Tai gali sumažinti greitį, tačiau siūlo išskirtinį saugumą. Jei TCP taip pat neveikia, galimas slaptasis režimas. Tai yra geriausias pasirinkimas naudoti tose šalyse, kurios gali pasigirti ypač griežtais interneto įstatymais, tokiose kaip Kinija.

Šifravimui „Windscribe“ naudoja AES-256 šifrus kartu su SHA-512 autentifikavimu ir stipriausią 4096 bitų RSA raktą rankoms paspausti -  be palaikymo Puiki pirmyn paslaptis naudojant Diffie Hellman (DHE).

Programos failo patikrinimas

Norėdami atlikti išsamią „Windscribe VPN“ saugumo apžvalgą, nusprendžiau patikrinti jų programas, ar nėra virusų. Laimei, nė viename iš jų VPN klientų nėra virusų, paleidus juos per VirusTotal. „Windows“ programos rezultatai rodomi žemiau:

Apibūdinkite bendrą VPN viruso failų patikrinimą

Išplėstinės saugos funkcijos

Nors "Windscribe" VPN praranda keletą taškų dėl abejotinos registravimo politikos ir būstinės “Interneto priešas” jurisdikcijos, ji bando kompensuoti ją, siūlydama gerą apsaugos priemonių sąrašą. Jie apima:

„Windscribe“ žudymo jungiklis

Visose „Windscribe“ programose yra įmontuota nužudymo jungiklio funkcija. Paprastai tai apsaugo jūsų tapatybę ir informaciją atjungus VPN paslaugą.

„Kill Switch“ tai daro išjungdamas internetą jūsų įrenginyje, kol VPN klientas atgaus ryšį per užšifruotą tunelį, kad jūsų tapatybė būtų saugi..

Užkarda

Be „Kill Switch“ funkcijos, „Windscribe“ yra patogi ugniasienės funkcija. Tai veikia kartu su žudymo jungikliu. Tai užtikrina, kad nebus jokių paketų nutekėjimų.

Ypač, kai nutrūksta ryšys (nes pati OS teiks užklausas užkulisiuose). Naudojant užkardą, bet koks ryšys už VPN ribų lieka blokuotas. Tai garantuoja, kad nėra nuotėkių.

Skelbimų ir stebėjimo priemonių blokavimas

Vienas geriausių „Windows“ kliento dalykų yra tas, kad jame yra įmontuotos skelbimų ir stebėjimo priemonės blokavimo funkcijos. Kai pateksite į tam tikras svetaines, jos gali palikti stebėjimo slapukus jūsų naršyklėje.

Tai reiškia, kad jūsų veikla internete nėra saugi nuo kitų akių. Tačiau, kai „Windscribe“ automatiškai blokuoja skelbimus ir stebėjimo įrankius, jums nereikia jaudintis dėl kompromiso dėl privatumo.

IPv6 ir DNS apsauga nuo nutekėjimo

Kitas išskirtinis „Windscribe“ bruožas yra tas, kad jis siūlo apsaugą nuo „IPv6“ ir DNS. Visos DNS užklausos eina per nepaprastai saugų tunelį, kuris užtikrina, kad nėra jokių nuotėkių.

Klientas taip pat nepaiso jūsų IPT’s DNS. Tai garantuoja, kad jie negali snaudžia jūsų veikla. Norėdami suaktyvinti šią funkciją, turėsite prisijungti per Stealth - TCP protokolą per „Stunnel“.

Kruizo kontrolė

Ši unikali „Windscribe“ kliento ypatybė automatiškai pasirenka geriausią serverį pagal jūsų vietą ir tinklo greitį. Tai leidžia vartotojams iš viso pasaulio negauti nieko, išskyrus geriausias paslaugas.

VPT toliau nukreipia jus į vietas, kurios priima mažiau apkrovos / srauto. Tačiau vartotojai vis tiek gali rankiniu būdu pereiti prie serverio, jei nori apeiti geografiškai ribotą turinį.

Dvigubas apynys

„Windscribe“ suteikia vartotojams galimybę panaudoti „DoubleVPN“ - naujos formos protokolą, kuris naudoja dar dvi serverio vietas, kad dar labiau maskuotų jūsų IP adresą ir srautą..

Pavyzdžiui, iš vienos pusės galite prisijungti prie Kanados, tuo pačiu metu - prie kažkurios JK. Tai gali sulėtinti jūsų internetą, tačiau siūlo dvigubą apsaugą - taigi, kodėl ji vadinasi “Dvigubas apynys”.

„Secure.link“

Be savo VPN produkto, „Windscribe“ siūlo ir atskirą „Secure.link“ URL sutrumpinimo paslaugą. Paprastai tai leidžia vartotojams sukurti saugias nuorodas iš savo naršyklės, tiesiog dešiniuoju pelės mygtuku spustelėjus bet kurį puslapį ir spustelėjus “Nukopijuokite „Secure.link“” mygtuką.

Čia net galite rankiniu būdu įklijuoti bet kurio svetainės URL. Svetainė nuskaitys žinomų skelbimų švyturių ir stebėjimo priemonių paskirties puslapį ir įspės vartotojus sugeneravusi “ataskaitos kortelė”.

Sausainių monstras

Ši „Windscribe“ funkcija paprastai padeda sekti slapukus, kai juos įjungiate naršyklėse. Tai padeda atpažinti slapukus su stebėjimo priemonėmis, todėl galite juos išjungti.

Padalintos asmenybės

Aprašymas’Liūdnai pagarsėjęs asmenybė padeda suktis jūsų vartotojo agentui, kad sumažintų pirštų atspaudų tikimybę. Vartotojo agentas yra technologija, atpažįstanti operacinės sistemos tipą.

R.O.B.E.R.T

Kitas puikus bruožas - R.O.B.E.R.T „Windscribe“ yra kenkėjiškų programų / skelbimų / stebėjimo priemonių blokavimo priemonė, leidžianti apsaugoti jus nuo dirginančių iššokančiųjų langų ir virusų, lankantis skirtingose ​​svetainėse.

Dedikuoti IP

„Windscribe“ yra vienas iš nedaugelio VPN rinkoje, siūlančių galimybę nusipirkti statinį IP; arba iš duomenų centro (kainuoja 2,00 USD / mėn.), arba per gyvenamąją vietą (kaina 8,00 USD per mėnesį).

Vėjo glėbys

„Windscribe“ pristatė savo naujausias funkcijas “Vėjo glėbys” serveriai, skirti atblokuoti JAV ir JK „Netflix“ bibliotekas. Deja, ji neveikia taip, kaip tikėtasi, ir aš gavau nenuoseklų pasirodymą „Windflix“.

Nutekėjimai: ar „Windscribe“ slepia jūsų IP?

Taip, „Windscribe“ VPN dažniausiai yra saugus ir nepraleidžia jūsų IP, DNS ar „WebRTC“ informacijos. Štai įrankiai, kuriuos naudojau „Windscribe“ testavimui’malonumas saugant savo tikrąją tapatybę kartu su rezultatais.

„WebRTC“ ir „HTTP užklausų nutekėjimai“:

 • https://browserleaks.com/webrtc (Išvalyti)
 • https://www.doileak.com/ (Išvalyti)

DNS nutekėjimai:

 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/ (Išvalyti)
 • https://www.dnsleaktest.com/ (Išvalyti)

IPv4 / IPv6 ir Torrent IP nutekėjimai:

 • https://ipleak.net/ (Išvalyti)
 • https://ipx.ac/run/ (Išvalyti)

Aprašykite „VPN“ nuotėkio bandymą

Serveriai: kiek serverių siūlo „Windscribe“ pasiūlymas?

„Windscribe“ siūlo ribotą skaičių 600 serverių 60 pasaulio šalių. Jie tikrai turi padidinti šiuos skaičius, nes mažas serverių skaičius lemia mažą greitį, didelę apkrovą vartotojams ir prastovas įvairiose vietose.

Kadangi VPT vis dar yra naujokas (įsteigtas 2007 m.), Tam tikra laisvė gali būti suteikta. Tačiau, jei „Windscribe“ nori tapti paslauga, jie turi plėsti serverį. Tarkime, „PureVPN“ siūlo daugiau nei 2 000 serverių daugiau nei 90 pasaulio šalių.

Ar „Windscribe“ tinkamas kankinti?

Kalbant apie kankinimus, „Windscribe“ siūlo gerus pasirodymus viso pasaulio piratams. Nors kai kurie serveriai teikia lėtą greitį, vis tiek kyla problemų atsisiunčiant torrent failus ir atblokuojant įvairias torrent svetaines.

Dėl papildomo saugumo „Windscribe“ taip pat naudoja stiprią ugniasienės sistemą, kuri neleidžia IP, DNS ir „WebRTC“ nutekėti už užšifruoto tunelio. Tai padeda visą laiką būti anoniminiais, kai dalijamasi p2p / failais.

Ar „Windscribe“ veikia Kinijoje?

Ne, „Windscribe“ nesugeba apeiti “Puiki ugniasienė” Kinijoje, beveik neteikdami paskatų gyventojams ar emigrantams. Pirma, jie nesiūlo veidrodinės kinų svetainės, kuri leistų šalies gyventojams prenumeruoti planą arba atsisiųsti programas.

Antra, „Windscribe“ nesiūlo jokių kinams skirtų serverių, o tai reiškia, kad emigrantai negali pasiekti vietinio turinio tokiose Kinijos svetainėse kaip „iQiYi“ (爱 奇 艺), „QQ Video“ (QQ 视频), „Toudou“ (土豆), „Youku“ (优 酷), ir kiti.

Srautinės transliacijos: ar „Windscribe“ veikia „Netflix“ ir kitose srautinio perdavimo svetainėse?

Aš’norėčiau atsakyti a “taip”, bet, deja, „Windscribe“ teikia nenuoseklų našumą „Netflix“ ir kitų platformų atblokavimui. Nepaisant to, kad užduočiai siūlomi konkretūs serveriai, žinomi kaip “Vėjo glėbys” serverių, atrodo, kad VPT vis dar kelia problemų.

Aprašykite tarpinio serverio aptiktą klaidą „Netflix“

Taigi, jei jums bus pasakyta, kad VPN yra geras pasirinkimas transliacijai, tai būtų klaidinga. Vietoj to, patikrinkite šiuos geriausius „Netflix“ VPN, kurie užtikrina nuolatinį kitų „VoD“, pvz., „BBC iPlayer“, „Hulu“ ir netgi „Disney Plus“, našumą..

Greitis: kaip greitas „Windscribe“ VPN?

„Windscribe“ suteikia vidutinišką greitį; vidutiniškai pasiekia 69,25 Mbps atsisiuntimą ir 64,74 Mbps įkeltą 100 Mbps jungtį. Apie šiuos rezultatus aš gavau atlikęs greičio testą skirtinguose serveriuose.

Šis procesas apėmė prisijungimą prie skirtingų serverių JAV, JK ir Australijoje ir našumo analizę atsisiunčiant torrentus ar transliuojant įvairias vaizdo pagal pareikalavimą (VoD) paslaugas internetu..

JAV serveryje gavau 72,45 Mbps atsisiuntimą ir 68,99 mbps įkeltą su 115 ms ping. 

Aprašykite JAV serverio greičio testą

JK serveryje gavau 68,22 Mbps atsisiuntimą ir 60,64 mbps įkeltą su 126 ms „ping“. 

Aprašykite JK serverio greičio testą

Australijos serveryje gavau 67,10 Mbps atsisiuntimą ir 64,61 mbps įkeltą su 111 ms past.

Aprašykite AS serverio greičio testą

Suderinamumas: programos ir palaikomi įrenginiai

„Windscribe“ VPN siūlo skirtas programas visoms garsioms platformoms / įrenginiams. Tai apima „Windows“, „Mac“ ir „Linux“ operacines sistemas, „Google Chrome“, „Firefox“ ir „Opera“ naršykles, „iOS“, „Android“ ir „Blackberry“ išmaniuosius telefonus..

Jūs netgi palaikote DD-WRT ir Pomidorų maršrutizatorius, taip pat konfigūracijos generatorius, skirtus OpenVPN, IKEv2 ir SOCKS5, kuriuos galite naudoti rankiniu būdu, jei nepasitikite VPN.’savo klientų programas.

Aprašykite „Windows“, „Mac“ ir „Linux“

Aprašymas’Darbalaukio programų dizainas yra gana supaprastintas, nes gali pasigirti maža ir lengvai naudojama sąsaja, kurioje pateikiamas sąrašas, pagrįstas žemėlapių pasirinkimo navigacija ir kitomis svarbesnėmis mėsainio piktogramos galimybėmis..

Kalbant apie „Linux“, beta versijos šio VPN nėra. Jis palaiko keturis skirtingus diskotekas, įskaitant „Ubunto 18.04“, „CentOS 6+“, „Debian 9“, „Fedora 22“+.

Aprašykite „Desktop Client“

„Windscribe“ naršyklės plėtiniai

„Windscribe“ naršyklės plėtiniai atrodo ir veikia taip pat, kaip ir visi jų platformos staliniai kompiuteriai. Jis gali pasigirti tokia pat supaprastinta išvaizda, turėdamas nesudėtingą parinkčių ir meniu rinkinį, kuris leidžia akimirksniu sukonfigūruoti VPN ryšius..

Jūs taip pat galite pasirinkti “Baltasis sąrašas” svetaines, kuriose dažnai lankotės ir kurias norite visiškai įkelti, pvz., „Facebook“ ar su darbu susijusias svetaines. Plėtinyje netgi pateikiama informacija apie jūsų ankstesnį ir esamą IP adresą ir likusį pralaidumą.

„Windscribe“ naršyklės plėtinys

Aprašykite „Android“ ir „iOS“

„Windscribe“ „Android“ ir „iOS“ programas galima atsisiųsti tiesiai iš svetainės arba per tam skirtas „Google Play“ ir „Apple“ parduotuves. Jie priima tvarkingą ir švarią sąsają su dominuojančiomis šviesiai mėlynomis spalvomis.

Kai „Android“ versijoje pagal numatytuosius nustatymus naudojamas „OpenVPN“ (UDP) protokolas, „iOS“ kolegos naudoja „IKEv2“ protokolą. Dažniausiai abiejų įrenginių našumas yra vienodas.

„Windscribe“ išmaniųjų telefonų programa

Kainodara: kiek kainuoja vėjas??

Be nemokamo plano, „Windscribe VPN“ potencialiems klientams siūlo tris planus. Vienintelis skirtumas tarp trijų yra abonemento kaina ir trukmė.

 • Mėnesis: 9,00 USD
 • Metai: 4,08 USD (mokama kaip 49 USD - 54% nuolaida)
 • Sukurkite planą: pradedant nuo 1,00 USD per mėnesį

Apibūdinkite VPN kainų planus

Pradėję naudotis „Pro“, galėsite naudotis „Windscribe“’išsamus funkcijų sąrašas, įskaitant neribotą kelių prisijungimų galimybę, galimybę prisijungti prie 60 šalių, P2P / Torrenting, Adblock, ugniasienės ir OpenVPN konfigūracijas.

Kokius mokėjimo būdus apibūdina pasiūlymas?

„Windscribe“ VPN leidžia vartotojams naudoti „Bitcoin“, kad prisijungiant būtų galima gauti anonimiškumą. Jis taip pat priima kitus metodus, tokius kaip „Visa“, „MasterCard“, „American Express“ ir „PayPal“. Teikėjas netgi siūlo „PaymentWall“, kuris visame pasaulyje priima daugiau nei 200 mokėjimo būdų.

„Windscribe“ siūlo nemokamą bandomąją versiją?

Taip, „Windscribe“ iš tikrųjų pakelia dalykus į visiškai naują lygį užtikrinant, kad NEMOKAMAS planas niekada nesibaigs. Galite jį naudoti tiek laiko, kiek norite, netaikant jokių apribojimų „Torrenting“.

Vienintelis apribojimas, kurį vartotojai turi šiame plane, remiantis mūsų „Windscribe“ VPN peržiūra, yra pralaidumo riba. Galite naudoti tik 10 GB per mėnesį, bet turėdami tiek daug NEMOKAMAI, tai’visai neblogai.

Ar yra „Windscribe“ pinigų grąžinimo garantija??

Taip, „Windscribe VPN“ siūlo trijų komercinių dienų grąžinimo / pinigų grąžinimo garantiją. Jūs turite teisę reikalauti kompensacijos nepateikdami jokių paaiškinimų, tačiau būtina nepažeisti paslaugų teikimo sąlygų..

Iš esmės negalima peržengti 10 GB ribos ar pateikti užklausos po trijų dienų. Jei įvykdysite šiuos reikalavimus, grąžinti pinigus iš „Windscribe“ neturėtų būti jokių rūpesčių.

„ScribeForce“

„Windscribe“ siūlo dar vieną kainų planą, žinomą kaip “„ScribeForce“” kurios vartotojams suteikia galimybę įsigyti paketą visai jų šeimai ar biurui pagal vieną prenumeratą, taip pat skatinant pridėti ir statinius IP. Jis prasideda nuo 3,00 USD per mėnesį!

„Scribeforce Plan“ kainodara

Patikimumas: „Trustpilot“ reitingai, „Reddit“ & Pagalba klientams

Norėdami susidaryti geresnį supratimą apie „Windscribe VPN“, aš pateikiau išsamią informaciją apie teikėją iš “vartotojų” „Trustpilot“ ir „Reddit“. Tai turėtų padėti priimant sprendimus:

Apžvalga „Trustpilot“

„Windscribe“ VPN vidutiniškai „Trustpilot“ įvertina 4/5 iš visų 134 vartotojų atsiliepimų. Nereikia nė sakyti, kad tai yra gana puikus įvertinimas ir rodo, kad vartotojai yra patenkinti teikėju.

„Windscribe“ suteikė daugiau kaip 14% vartotojų “blogai” Nors įvertinimas yra daug, atsižvelgiant į tai, kad yra tik 134 apžvalgos. Daugiausia nusiskundimų teikėju apsupta prasto greičio, nemokamo plano problemos ir kt.

Aprašykite „TrustPilot“ reitingą

„VPD apžvalga“ - „Reddit“

Kaip ir bet kuri kita VPN paslauga, „Windscribe“ pateikė įvairių atsiliepimų apie „Reddit“. Kai kurie vartotojai patyrė teigiamą patirtį, kiti linkę visiškai nemėgti teikėjo dėl nedidelio greičio ir nemokamos paskyros problemų.

Tačiau dauguma apžvalgų sutinka su tuo, kad „Windscribe“ siūlo tinkamą pralaidumo spartą. Kaip galite pamatyti žemiau pateiktose apžvalgose, kur keli Redditoriai kalba apie jos naudojimą atsisiunčiant failus ir pan.

Aprašymas „Reddit Netflix Unblocking“

Aprašymas „Reddit“ pralaidumo diskusija

Klientų palaikymo apžvalga

Pagal mūsų „Windscribe“ VPN apžvalgą, tarnyba turi gana aktyvią palaikymo sistemą. Nors tiesioginių pokalbių nėra, jūs turite daugybę galimybių gauti pagalbą.

Kaip paprasčiausias būdas, jūs turite palaikymą el. Paštu. Jei, naudodamiesi VPN, susiduriate su kokia nors problema, galite tiesiog nusiųsti teikėjui el. Laišką adresu [email protected]

Be to, yra atskiras palaikymo puslapis. Čia galite gauti pagalbą trimis būdais. Pirmiausia galite pasirinkti sąrankos vadovus. Antra, galite apsilankyti DUK puslapyje.

Apžvelkite VPN palaikymo apžvalgą

Trečia, galite pateikti bilietą, kuris yra beveik toks pat kaip ir el. Laiško siuntimas. Jūsų pasirinkimas yra jūsų, tačiau mes aptarsime kiekvieną variantą žemiau, kad galėtumėte geriau suprasti paslaugą’patikimumas.

Žemiau yra sąrankos vadovų puslapio ekrano kopija. Čia rasite nuoseklias instrukcijas, kaip konfigūruoti „Windscribe“ daugybėje platformų, naršyklių, įrenginių, maršrutizatorių ir net programinę įrangą..

Galite sužinoti, kaip nustatyti VPN „Windows“, „Mac“, „Ubuntu“, „Chrome“, „Firefox“, „Opera“, „Android“, „iPhone“, „Windows Mobile“, DD-WRT, „Tomato“, „Asus“ ir net „Torrent“ klientams..

Apžvelkite VPN sąrankos vadovų apžvalgą

Jei spustelėsite parinktį DUK, svetainė nukreipia jus į nukreipimo puslapį, kuriame užpildomi įvairių tipų klausimai, kad patenkintų jūsų palaikymo poreikius. „Windscribe“ sumaniai suskirsto įvairius klausimus į kategorijas.

Pavyzdžiui, pagrindiniai klausimai pateks į bendruosius klausimus. Jūs taip pat turite atskirą pagalbą dėl darbalaukio programų ir naršyklės plėtinių.

Aprašykite VPN DUK

Jei norite išspręsti techninę problemą, kurios neišsprendžia DUK, galite pateikti bilietą. Ši parinktis leidžia „Windscribe“ komandos profesionalams atsakyti į jūsų klausimus.

Norėdami pradėti, tiesiog įveskite savo el. Pašto adresą, parašykite vartotojo vardą, temą ir pranešimą. Paprastai teikėjui prireiks skubios atsakymo apie 4–5 valandas.

„Windscribe“ bilietų palaikymas

„Surfshark“ palyginimas & Aprašykite VPN

Teikėjas„SurfsharkWindscribe“ VPN
Kaina 1,99 USD / mėn. 4,08 USD / mėn.
Serveriai 1 040+ 61 šalyje 600+ 60 šalių
Suderinamumas Visi įrenginiai „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“
Jurisdikcija Britanijos mergelių salos Kanada
Registravimo politika Nėra žurnalų (patikrinta) Parduotuvių ryšio žurnalai
Pagalba klientams Gyvas pokalbis & Pašto adresą Gyvas pokalbis & Bilietas
Pasitikėjimo piloto balas 4.5 4.0
Interneto svetainė Apsilankykite „Surfshark“ Apsilankykite „Windscribe“

Ar aš rekomenduoju „Windscribe“ VPN?

Ne, aš nerekomenduoju „Windscribe VPN“ vartotojams, kurie naudojasi privatumu, ir srautinių transliuotojų nariams. VPN prastai pasiekia serverį, nepavyksta apeiti “Puiki ugniasienė”, ir „Netflix“ teikia nenuoseklų našumą.

Visa tai dar labiau padidino tai, kad jie yra įsikūrę Kanadoje, interneto priešo jurisdikcijoje, dar labiau sumažina jų patikimumą. Jei ieškote geros, saugios, greitos ir turtingos VPN paslaugos, eikite į „Surfshark“. 

Похожие статьи

 • „Surfshark“ apžvalga 2020 m

  Jurisdikcija Britų Mergelių salos Kaina 1,99 USD / mėn. (47,76 USD už 24 mėnesius) Serveriai 1040 ir daugiau nei 61 Šalyje Žurnalai Nėra rąstų sertifikuoti...

 • „NordVPN“ apžvalga 2020 m

  Jurisdikcija Panama Kaina 3,49 USD / mėn. 3 metų plano serveriams, kurių serveriai 5560 ir daugiau, 59 šalyse Žurnalai Nėra patvirtintų šifravimo žurnalų AES-256-GCM / AES-256-CBC...

 • IVPN peržiūra 2020 m

  Jurisdikcija Gibraltare Kaina 8,33 Serveriai 3152 Žurnalai Nešifravimas AES-256 atblokuoja „Netflix“ Taip „Torrent“ Taip Veikia Kinijoje Taip Rekomenduojama Taip Svetainė...

 • „IPVanish“ apžvalga 2020 m

  Jurisdikcija Jungtinėse Valstijose Kaina 6,49 USD / mėn. Serverių, daugiau nei 1000, nėra šifravimo AES-256 atblokuoja „Netflix“ Ne „Torrenting“ Taip Veikia Kinijoje Taip Rekomenduojama...

 • „Betternet“ VPN peržiūra 2020 m

  Jurisdikcija Kanadoje Kaina 2,99 USD / mėn. Už 1 metų planą Serveriai 10 serverių 10 šalių Žurnalai Žurnalai Vartotojo duomenų šifravimas AES-256 (mokama) | AES-CBC-128 bitas...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me