Anonine VPN apžvalga

Jurisdikcija Seišeliai
Kaina 3,99 USD / mėn. (1 metų planas)
Serveriai 150 ir daugiau 32 šalių
Rąstai Ne
Šifravimas AES-256
Atblokuoja „Netflix“ Taip
Kankinantis Taip
Dirba Kinijoje Ne
Rekomenduojamas  Ne
Interneto svetainė https://anonine.com/
Suderinamumas „Windows“, „Android“, „Apple“

Anonine VPN gali atblokuoti „Netflix US“ ir garantuoti saugų naršymą

„Anonine VPN“ yra gera, tačiau nedidelė paslauga, kurios pagrindinė buveinė yra duomenų saugumui pritaikytoje Seišelių šalyje.

Aišku, paslauga nedidelė, palyginti su pramonės titanais tam tikru atstumu, tačiau dydis to nedaro’nesvarbu, ar teisingi jūsų VPN domenai.

Anonine VPN pagal savo geriausią planą (1 metų sandoris) kainuoja 3,99 USD / mėn., kuris yra gana didelis, todėl ir „Anonine VPN“ siekia pateisinti šią didelę kainą žvaigždžių paslauga?

Šioje Anonine VPN apžvalgoje aš apžvelgsiu kiekvieną paslaugos aspektą ir išanalizuosiu jį, kad pasakyčiau, ar rekomenduoju šią paslaugą, ar ne.

Taigi leisk’s prasideda nuo.

Anonine VPN jurisdikcijos apžvalga

Pasinaudodamas savo jurisdikcija dėl pinigų, Anonine VPN yra įsikūrusi Seišeliuose.

Ši šalis yra viena saugiausių VPN, kuriame gali būti laikomos vietos visame pasaulyje, nes joje nėra duomenų saugojimo įstatymų.

Seišeliai taip pat nėra jokio dalijimosi duomenimis aljanso narė.

Atsižvelgdami į šiuos dalykus, mes’Anonine VPN suteiksite žalią vėliavą, nes jos jurisdikcija yra saugi.

Anonine VPN registravimo politikos apžvalga

„Anonine VPN“ yra paslauga, kuria galite pasitikėti, jei savo veiklos žurnaluose nėra visiškai nulio.

Anonine vpn registravimo politika

Vienoje iš paprasčiausių ir aiškiausiai parašytų privatumo politikų’iki šiol susidūrę su VPN domenu, teikėjas teigia, kad laimėjo’saugoti bet kokius šių tipų vartotojo duomenis savo archyvuose ar serveriuose:

 • Rąstai
 • Ryšio laiko žyma
 • Ryšio trukmė
 • Vietos ir serveriai, prie kurių vartotojas yra prijungtas
 • IP adresai
 • DNS užklausos

Taip, jis saugo jūsų el. Paštą, sąskaitos duomenis ir net prisijungimo laiko žymes, tačiau tokių duomenų priežiūra yra suprantama, nes tai leidžia tarnybai padėti vartotojams geriau aptarnauti ir palengvinti sąskaitą..

Be to, rinkti tokio tipo duomenis visiškai nėra pavojinga vartotojo privatumui.

Bet, jei „AnonineVPN“ nori pagerinti save šiuo atžvilgiu, ji gali sekti „MullvadVPN“,’Norėdami susikurti savo sąskaitą, nereikia nieko, net jūsų el. pašto.

Anonino VPN šifravimo apžvalga

„Anonine VPN“ siūlo karinio lygio AES 256 CBC šifravimą.

Tiems, kurie don’nežinodamas apie šį šifravimo standartą, leisk man jums tai sugadinti’Tai praktiškai apsaugota nuo klastojimo.

Šiuo metu nėra žinomas būdas iššifruoti tokio tipo šifravimą, neatsižvelgiant į tai, kokie galingi brutalios jėgos išpuoliai prieš jį daromi. Taigi, jūsų duomenys, keliaujant per Anonine VPN’tuneliuose, yra gana saugu.

Anonino VPN protokolo palaikymo apžvalga

„Anonine VPN“ siūlo šiuos tris protokolus:

 • „OpenVPN“ / „Stunnel“
 • „IPSec IKEv2“
 • L2TP / IPSec

Iš visos „OpenVPN“ yra pats saugiausias’nežinoma, kad yra kokių nors pažeidžiamumų. Tai’Taip pat yra atvirojo kodo, dėl kurio jo saugumas nuolat keičiasi per tam skirtą vartotojų bazę, kuri pašalina bet kokius trūkumus ir ištaiso juos, kad įsilaužimas galėtų jais pasinaudoti.

„IPSec“ / „IKEv2“ ir „L2TP“ / „IPSec“ taip pat yra geri, bet aš to neturiu’t nerekomenduojate jų naudoti, kai yra „OpenVPN“. Pastarieji greičiu gali būti šiek tiek lėtesni, tačiau vis tiek viskas, kas mažina jūsų saugumo profilį, yra didelis ne visada.

Teikėjas taip pat siūlo „Kill switch“ funkciją, kuri šiomis dienomis tapo pagrindine būtinybe, nes ši funkcija tampa jūsų gelbėtoju, jei jūsų ryšys nutrūktų iškart nužudžius jūsų internetą..

Tai sustabdo jūsų IP veikimą ir jūsų anonimiškumą, nes kyla pavojus.

Anonine VPN apžvalga

Anonino VPN IP apsaugos nuo nuotėkio apžvalga

„Anonine VPN“ taip pat išlaikė mūsų DNS nuotėkio testą, be jokių problemų.

Anonine VPN apžvalga

Bet to nepadarė’Atlikite tą patį naudodamiesi žiniatinklio RTC testu, kai paaiškėjo, kad srautas vyko ne mažiau kaip 4 skirtingais IP adresais, o tai rodo kai kurias pagrindines Anonine VPN šios srities problemas.

Vis tiek to nepadarė’neišleisime tikrojo IP, tačiau rezultatai nė kiek nebuvo patenkinti.

„Anonine VPN“ primygtinai rekomenduojama išnagrinėti šią problemą ir ją ištaisyti. Ar kitaip, tai sugadins priešingu atveju tvirtą apsaugą, kurią galite gauti iš jos..

Anonine VPN kainų planų apžvalga

Kainų nustatymas greitai tampa ginčytinu klausimu VPN srityje, nes konkurencija kiekvieną dieną tampa aršesnė, kai į pramonę patenka vis daugiau ir geresnių paslaugų. Vis dėlto to nėra’t reiškia, kad VPT gali’nereikalauja išskirtinės sumos už savo paslaugas.

Jei teikėjas’Paslauga yra neprilygstama ir teikia puikų aptarnavimą, tada gali parduoti bet kokia kaina, be jokių problemų. „ExpressVPN“ yra beveik tris kartus brangesnis už daugelį savo kainų planų, jei lyginsime jį su panašiomis paslaugomis. Tačiau jos kaina niekada nebuvo problema, nes nė viena paslauga negali paliesti jos kokybės ir paslaugų standartų.

Taigi, kur yra Anonine VPN’Tarp viso to yra kainų planavimo planai?

Jie yra šiek tiek brangesni, nes jūsų geriausias planas 4 USD / mėn. Yra beveik dvigubai didesnė už ten esančių geresnių VPN, siūlančių daug daugiau funkcijų, kainą..

„Anonine VPN“ siūlo tris pagrindinius planus:

 • Mėnesio planas: 6,99 USD mokama vieną kartą
 • Ketvirtinis planas (3 mėnesiai): 5,99 USD / mėn. (17,97 USD apmokestinama vieną kartą)
 • Metinis planas: 3,99 USD / mėn. (47,88 USD apmokestinama kartą)

Anonino VPN kainodaros planai

Mano asmeninis mėgstamiausias iš visų šių planų yra mėnesinis susitarimas’todėl, kad VPN pramonėje yra bendra strategija įkainoti mėnesio planą per didelėmis kainomis, kad jis atrodytų brangus, palyginti su ilgalaikiais sandoriais. Tai praktika, kurios rimtai vengiu’nepatinka ir tai’s lengvata Anonine VPN’nesivadovauk tuo.

Tik 6,99 USD per mėnesį kiekvienas, turintis trumpalaikį reikalavimą, gali užsiprenumeruoti šią paslaugą be didesnio įsipareigojimo ar mąstymo..

Kitas geriausias planas yra Metinis pasiūlymas, kurio metu jūs gaunate 12 mėnesių prenumeratą tik už 47,88 USD, nuskaičiuojamą kartą. Tai reiškia, kad mėnesio šio plano kaina yra 3,99 USD, o tai yra brangu, jei palyginsite jį su kitais ilgalaikių planų, kuriuos siūlo didieji teikėjai.

Tačiau atkreipkite dėmesį, kad šis planas yra tik metai’verta prenumeratos, jūs to nenorėtumėte’nereikia mokėti daug už bendrą sąskaitą, palyginti su kaina, kurią turite mokėti už planą, kurio mėnesio kaina yra mažesnė, tačiau reikalaujate užsisakyti daug ilgesnius laikotarpius.

Apskritai, 4 USD / mėn. Yra brangu, atsižvelgiant į paslaugos teikiamą vertę.

Anonino VPN mokėjimo metodų apžvalga

Apmokėti už „Anonine VPN“ kainodaros planus galite šiais būdais:

 • Kredito / debeto kortelė
 • „Paypal“
 • Švedijos bankai
 • Telefonas & SMS (galioja tik Švedijos klientams)
 • Kriptovaliuta (Bitcoin, Bitcoin Cash, Blackcoin, Bytecoin, Dash, Dogecoin, Emercoin, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Monero, Peercoin, Primecoin, Reddcoin, Ripple, Zcash)
 • „Payson“ (tik Švedijos klientams)
 • Puikūs pinigai
 • Kiti metodai („WebMoney“, „Click and Buy“, „Sofort“, „GiroPay“, „UKash“, monetų kalykla, banko pervedimas)

Anonine VPN apžvalga

Šios mokėjimo galimybės yra pakankamai išsamios, kad klientams būtų lengviau naudotis beveik visais įmanomais kanalais. Įspūdingiausias mokėjimo parinkčių sąrašo bruožas yra lankstumo laipsnis, kurį „Anonine VPN“ leido atsiskaityti kriptovaliuta..

Nuo „Bitcoin“ iki „Monero“ ir nuo „Ripple“ iki „Ethereum“, „AnonineVPN“ priima visas populiarias kriptas, kurios yra puiku, nes ne tik leidžia vartotojams mokėti anonimiškai, bet ir leidžia jiems lengviau atsiskaityti už kainų planus augančioje kriptovaliutų rinkoje..

Čia reikia atkreipti dėmesį į tai „Anonine VPN“ siūlo 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Galbūt nerasite jo niekur jų svetainėje, bet ten, nes jo palaikymas mus apie tai informavo.

Ar yra išankstinių sąlygų, dėl kurių šis pasiūlymas negalioja, ar ne, aš ne’dar nežinote, nes AnonineVPN to nedaro’neturite skirto lėšų grąžinimo politikos puslapio. Šitaip pasitikėti pinigų grąžinimo politika yra šiek tiek sudėtinga, todėl ją tobulinti reikia daug.

Anonine VPN serverių apžvalga

Turinti daugiau nei 150 ir daugiau serverių 32 pasaulio šalyse, „Anonine VPN“’Serverio infrastruktūra yra nedidelė, tačiau siūlo didelę įvairovę.

Nėra tokių serverių tokiuose regionuose kaip Afrika arba mažai Vidurinėje Azijoje, todėl serverių parkas yra labai blogas, nes dauguma serverių yra sutelkti Šiaurės Amerikoje ir Europoje..

anonine vpn serverio vietos

Geriausia „Anonine VPN“ savybė’Serverių parkas yra tas, kad jis gali atblokuoti „Netflix US“ - tai yra tas bruožas, kurio daugumai VPN paslaugų nesunku pasiekti, nes įsigaliojo „Netflix“ VPN draudimas..

Anonine VPN apžvalga

Serveriai taip pat palaiko „Torrenting“ ir P2P veiklą.

Tai daro šią paslaugą rimtu varžovu vartotojams, ieškantiems tiekėjo, kuris galėtų padėti jiems optimizuoti su pramogomis susijusią veiklą, pavyzdžiui, transliaciją ir „Torrenting“ internete.

Anonine VPN kliento programos apžvalga

Be gerų klientų programų su interaktyvia ir gerai sukurta vartotojo sąsaja ir UX konstrukcija laimėjo net geriausia VPT paslauga’t būti koks nors įspūdingas.

Taigi, kaip yra Anonine VPN’kliento programos tuo klausimu?

Anonine VPN apžvalga

Gerai, geriausiu atveju.

Pirma, „Anonine VPN“ siūlo keturias pagrindines kliento programas, skirtas visoms pagrindinėms platformoms, tokioms kaip „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iPhone“..

Taigi, nėra jokių nišinių programų, tokių kaip „Firestick“ ar „Kodi“, o tai yra rimtas išjungimas, nes daugelis vartotojų ieško tokių klientų programų dėl išaugusios paklausos ir tokių srautinių įrenginių bei programinės įrangos populiarumo.

Anonine VPN apžvalga

Dabar dizaino dalyje sąsaja yra švari, tačiau jaučiasi gremėzdiška. Klientas nėra’t kreipiasi ar ne’nesuteikite naujo jausmo, kaip kad „ExpressVPN“’s klientas. „Windows“ klientas programinę įrangą jaučia nuo 2007 m., O ne nuo 2019 m.

Dalis jos naudai yra ta’Visiškai neapkrauti, todėl kliento naršymas tampa pakenčiamas. Tačiau vis tiek yra daug tobulėjimo galimybių, kur šis plokščias klientas gali tapti esminiu makeoveriu.

Anonine VPN klientų palaikymo apžvalga

Dabar „Anonine VPN“ siūlo tiesioginį pokalbį.

Tai geriausias šios paslaugos papildymas nuo tada, kai paskutinį kartą ją peržiūrėjau, suteikdamas vilties, kad šis VPT teikėjas artimiausiu metu tikrai imsis ir kitų savo paslaugos taškų tobulinimo..

Apie tai, kaip reaguoja tiesioginio pokalbio palaikymas, sakyčiau neįtikėtinai gerai. Pokalbius vedantys vaikinai yra kompetentingi ir mandagūs, lengvai nukreipiantys jus į daugelį klausimų. Jie yra šiek tiek lėti, o tai yra pagrindinis skausmo taškas, tačiau apskritai tiesioginio pokalbio funkcija yra pakankamai gera, kad su juo būtų galima dirbti.

Ar rekomenduojamas anonino VPN?

Taip, aš rekomenduoju jums pasirinkti Anonine VPN, bet sąlygiškai.

„AnonineVPN“ turi savo akimirkų ir rimtai turi galimybių priversti save įsitvirtinti pramonėje, tačiau tik tuo atveju, jei ji rūpinasi savo mažais trūkumais ir kaina.

3,99 USD / mėn yra šiek tiek per daug, kai jūs siūlote tik 150 serverių ir pagrindinę apsaugą.

Be to, kliento programos turi nustoti atrodyti panašios į jas’ką tik nukopijavau į „D-Drive“ iš kompaktinio disko, kuris veikia tik „Windows 2007“ sistemoje.

JAV „Netflix“ atblokavimas, nulio žurnalų politika ir „Torrenting“ palaikymas yra geriausios jo paslaugos dalys.

Taip, „Netflix“ žmonėms, taip, šis VPN yra geras, bet jei jūs ieškote aukščiausio atkreipimo saugumo, tada našumas yra geras, bet šiek tiek niūrus, taigi’Tai visiškai jūsų kvietimas pasitikėti juo ar ne.

Похожие статьи

 • NVPN peržiūra 2020 m

  Jurisdikcija Bosnijoje Kaina 3,33 USD per mėnesį Serveriai 54 Serveriai Žurnalai Nėra žurnalų šifravimas 256 bitų CBC / SHA512 atblokuoja „Netflix“ Ne „Torrenting“ Taip Veikia Kinijoje...

 • IVPN peržiūra 2020 m

  Jurisdikcija Gibraltare Kaina 8,33 Serveriai 3152 Žurnalai Nešifravimas AES-256 atblokuoja „Netflix“ Taip „Torrent“ Taip Veikia Kinijoje Taip Rekomenduojama Taip Svetainė...

 • 2019 metų „VPNSecure“ apžvalga

  Įsikūręs neįprastoje VPN paslaugos teikimo vietoje, „VPNSecure.me“ to nepadarė’Iš pirmo žvilgsnio ji atrodo tinkama paslauga, tačiau ši paslauga turi daugybę aspektų...

 • „OVPN“ apžvalga 2020 m

  Jurisdikcija Švedijoje Kaina 7,00 USD / mėn. Serveriai 56 serveriai 7 šalyse Žurnalai Nėra šifravimo AES-256 atblokuoja „Netflix“ Nei torrenting Nėra darbų Kinijoje Ne...

 • 12VPN peržiūra

  Jurisdikcija Honkonge Kaina 5,99 Serveriai 25 Įrašai Nėra šifravimo AES 256, OpenVPN, SSTP, IKEv2, IPSec ir PPTP. Pašalina „Netflix“....

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me