2019 metų „VPNSecure“ apžvalga

Įsikūręs neįprastoje VPN paslaugos teikimo vietoje, „VPNSecure.me“ to nepadarė’iš pirmo žvilgsnio neatrodo tinkama paslauga, tačiau ši paslauga turi labai daug aspektų, kurie mane nustebino.


Šioje holistinėje „VPNSecure“ apžvalgoje aš’išbandysiu jų reikalavimus, našumą, savybes ir kitus paslaugos aspektus, kad sužinotume, ar tai’Geriausias VPN, kurį rekomenduoju, arba tiesiog dar viena rinkoje veikianti apgaulinga operacija, norint greitai atsipirkti.

Aš’Šios apžvalgos metu pasiūlysiu geriausias priežastis naudoti šią paslaugą, taip pat kai kuriuos išjungimus, ir tik tada aš jums pasakysiu, ar ši paslauga yra rekomenduojama nuo mano pabaigos, ar ne.

„VPNSecure“ kainų apžvalga

Žinoma, VPT gali būti brangiai kainuojančios, ir aš tam visiškai neprieštarauju, tačiau tarnyba turi pagrįsti savo kainų etiketes, jei jos yra aukštesnės už normą.

„ExpressVPN“’„Planai yra vieni brangiausių pramonėje, tačiau jie yra verti atsižvelgiant į paslaugų teikėją’Žvaigždžių patikimumas ir patikimumas iki duomenų.

„VPNSecure“’„s“ planai taip pat yra labai įkainoti ir iš esmės ta pati skliausteliuose kaip „ExpressVPN“’s.

Šiuo metu jie siūlo trijų rūšių kainų planus, atsižvelgiant į prenumeratos, kurią ketinate pasirinkti, trukmę:

 1. Mėnesio planas: 9,95 USD / mėn., Mokama vieną kartą
 2. 6 mėnesio planas: 8,32 USD / mėn. (49,95 USD apmokestinama vieną kartą)
 3. Metinis planas: 6,66 USD / mėn. (79,95 USD apmokestinama vieną kartą)

„VPNSecure.me“ kainų apžvalga

Mėnesio planas, pasak manęs, tampa dideliu NE! ir tai’todėl, kad ji yra per brangi, kad net apsvarstytume, kai peržiūrėsime visas šios paslaugos teikiamas funkcijas ir galimybes.

Pusmečio planas gali būti priimtinas, tačiau vis tiek jis’ne mano priimtinoje srityje.

Geriausias planas yra jų metinis pasiūlymas, nes jis siūlo tik reikiamą kainą už tai, ką iš jų paslaugų galima imti maksimaliai.

Jei kada norite užsisakyti šią paslaugą, rinkitės tik šį planą.

Tačiau viena iš geriausių jų paslaugų savybių leis lengvai pasitikrinti, ar paslauga reikalauja gerų pinigų už prenumeratą.!

Taip, aš kalbu apie „VPNSecure“’30 dienų nemokamas bandymas be įsipareigojimų.

2019 metų „VPNSecure“ apžvalga

Jo bandomąją versiją yra taip lengva pasiekti, kad aš rekomenduoju išbandyti ją dabar. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įvesti savo el. Pašto adresą ir esate pasiruošęs eiti!

Teikėjas tikrai turi būti pagirtas už tai, kad jis siūlo tokį puikų nemokamą bandymą, kai norma yra priešinga, t. Y. Būti pasipūtusiam ir paprašyti sumokėti bei suteikti grąžinimo galiojimo laiką vardan bandymo. Visai nepriimtina!

Daugiau teikėjų, išvardytų „vpn“ apžvalgose, turi sekti „VPNSecure“’nemokama bandomoji versija, nes ji parodo pasitikėjimą, į kurį teikėjas nori investuoti ir siūlyti paslaugą 30 dienų nemokamai.

Nemokamas bandymas nėra tik bandomasis laikotarpis’Pareiškimas, kuris, teisingai atlikus, rodo, kad teikėjas pasitiki savo paslauga tiek, kad žino, kad jei pirkėjas naudojasi jos paslauga tik vieną kartą, jis tikrai bus pasirengęs mokėti už kainų planus.

Dabar ieškodamas būdų, kaip galima atsiskaityti už paslaugą, t. Y. Mokėjimo metodus, teikėjas siūlo daugybę galimybių:

vpnsecure.me Mokėjimo būdai

 • „PayPal“
 • Kreditinė kortelė
 • Bitcoin
 • Puikūs pinigai
 • Payza
 • Mokėjimo siena

Teikėjas siūlo vieną šifrą, kuris yra tinkamas, tačiau mane nustebina tai, kad nėra „AliPay“, nes tai’Tai didelis mokėjimo būdas šiomis dienomis, ypač vartotojams iš Tolimųjų Rytų, kad’s šiek tiek žeminanti.

Tačiau be to, pasirinkimo galimybių pakanka įvairiausiems vartotojams.

„VPNSecure“ saugumo apžvalga

Savo pripažinimu, „VPNSecure“ to nedaro’nereikia registruoti šių duomenų rūšių:

 • IP adresas
 • Ryšio laiko žyma
 • Atjunkite laiko žymeklį
 • Naudotas pralaidumas
 • DNS užklausos

Tai yra svarbiausios duomenų rūšys, susijusios su jūsų privatumu internete, ir „VPNSecure“ jų neregistruoja, todėl tai yra labai saugi paslauga..

Jos privatumo politikos dokumentas yra šiek tiek neaiškus ir net neaiškus. Kiti VPT turi šiuos dokumentus, kurie yra gerai parengti ir išsamūs, tačiau nėra VPNSecureMe. Bet tai’viskas gerai, nes jie tiesiog pasakė, kokius rąstus jie nenaudoja’saugoti, net jei jie to nepadarė’neminėti detalių.

Privatumo politika turėtų būti labiau panaši į tą, kurią siūlo „MullvadVPN“, įdomi ir išsami.

Kita problematiška šios paslaugos dalis yra jos vieta, t. Y. Australija, ne tokia palanki šalis, kai reikia pagrįsti VPN paslaugą.

Daugelis kitų tarnybų remiasi tokiomis vietomis kaip Britų Mergelių salos ar Singapūras’todėl, kad šiose vietose galioja nepaprastai draugiška duomenų politika.

„VPNSecure“ vis dar neturi’nebuvo atvejo, susijusio su duomenų saugojimo įstatymais šalyje, ir dar nėra žinomas atvejis, kai valdžios institucijos prašytų išduoti duomenis, todėl galima manyti, kad kol kas tai saugu, tačiau netikrumas dėl šių dalykų vyksta ne taip toli. ateitis ateina ten, kur ji yra’pagrįstas.

Jos medienos ruošos politika yra gera, jei taip’sekė taip, kaip teikėjas sako, kad jos laikomasi, tada net Australija laimėjo’Nereikia kelti didelių problemų kaip teikėjui’s vieta.

Bet kaip ir visa kita su šia paslauga, po vieno blogo dalyko seka tas, kuris yra toks neįtikėtinai geras, kad užgožia ankstesnio dalyko poveikį.

„VPNSecure“ siūlo retą funkciją. Šifravimo stiprumą galite pasirinkti norėdami. Ši savybė mane labiausiai sužavėjo’todėl, kad beveik visi teikėjai pagal nutylėjimą įgalino šifravimo stiprumą, nepalikdami vartotojui nieko, tačiau „VPNSecure“ skiriasi.

2019 metų „VPNSecure“ apžvalga

Nors šis numatytasis nustatymas siūlo šifravimo šifravimo parinktis, tokias kaip DES-CBC ir AES 128, aš to nenorėčiau’Nerekomenduojame pasirinkti nieko kito, išskyrus AES-256 variantą. To priežastis yra tai, kad tai beveik nesunaikinamas dalykas. Joks įsilaužėlis negali įsiskverbti į jį, be to, gali būti pakankamai galingas superkompiuteris, kuris galėtų surengti žiaurios jėgos išpuolį.

2019 metų „VPNSecure“ apžvalga

Pasirinkite AES 128 (kuris taip pat yra ypač saugus) tik tada, kai jums reikia šiek tiek papildomo spartos iš VPN ryšio, tačiau be to, AES-256 turėtų būti numatytasis šifras..

„VPNSecure.Me“ taip pat siūlo nužudymo perjungimo funkciją, kurią galite lengvai pasiekti ir išjungti ar įjungti naudodami programą’s nustatymų meniu.

Ši funkcija yra labai svarbi saugant savo saugumą internete, nes būtent tai automatiškai atsijungs nuo interneto, jei programa susidurs su problema arba jei nutrūks ryšys, taip apsaugodama tikrąjį IP nuo nutekėjimo.

Palaikomi „VPNSecure“ protokolai apima „OpenVPN“ ir „PPTP“ ir aš laimėjau’Nerekomenduojame naudoti pastarojo, nes tai’s žinomas kaip gana nesaugus.

„OpenVPN“ yra protokolas, vykdomas atvirojo kodo pagrindu, o tai reiškia, kad jo nėra’t niekieno’monopolija, todėl joks subjektas negali jo tiesiogiai kontroliuoti, o atvirojo kodo prigimtis to nevykdo’neleiskite bet kokiam pažeidžiamumui įsikurti ir sukurkite saugumo spragas.

„VPNSecure.Me“ serverių tinklo apžvalga

Kad VPN paslauga patenkintų šiuolaikinių vartotojų poreikius, siūlomas serverių tinklas turi būti gerai paskirstytas, įvairus, saugus ir pakankamai galingas, kad galėtų atlikti atblokavimo veiksmus..

„VPNSecure“’Serverių tinklas yra paplitęs daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje ir sudaro apie 80 serverių.

Tai yra gana mažiau nei tai, ką turi pagrindiniai VPN, pvz. „PureVPN“ siūlo apie 2000 ir daugiau serverių, o „NordVPN“ šiuo metu siūlo daugiau nei 5000 serverių.

Tačiau vis tiek teikėjo serverių tinklas gali būti vadinamas vidutinės klasės, t. Y. Priimtinu.

Tačiau tam, kad būtų pasiektas daug platesnis pasiekimas ir greitesnis greitis vartotojams visame pasaulyje, reikia pridėti daugiau serverių tokiuose regionuose kaip Afrika, Lotynų Amerika, Vidurio ir Viduriniai Rytai Azija ir kt..

Dabar ateina į serverių tinklą’Visų pirma aš patikrinau jų saugumą atlikdamas du tinkamus testus, t. y. DNS nuotėkio testą ir WebRTC nuotėkio testą, o rezultatai buvo labai džiuginantys..

„VPNSecure“ išlaikė DNS nuotėkio testą su skraidančiomis spalvomis ir „WebRTC“ nuotėkio testą, leidusį man jį įvertinti serverių tinklu’Saugumas yra tvirtas ir galingas.

Vartotojai gali jaustis saugūs prisijungdami prie šio teikėjo neabejotinai žinodami, kad jų IP laimėjo’nesinaudokite jokia terpe internete.

2019 metų „VPNSecure“ apžvalga

2019 metų „VPNSecure“ apžvalga

Dabar pereiname prie „Unblocking“ patirties.

Na, „VPNSecure“ šioje srityje turi nuveikti labai daug, nes JAV serveriai to nedaro’Šiuo metu dirbame su „Netflix US“ atblokavimu. Tai reiškia, kad teikėjas šiuo metu praranda didelę „karšto pyrago“ VPN nuosavybę, nes šiomis dienomis ypač reikalinga „Unflocking Netflix“ JAV funkcija..

2019 metų „VPNSecure“ apžvalga

Taip, Kanados ir Kai kurie Europos serveriai dirbo su „Netflix“, tačiau naudodamas „Netflix“ su VPN, vartotojas’Pagrindinis motyvas yra naudoti VPN, norint gauti prieigą prie daug platesnės turinio bibliotekos, nei ji gali šiuo metu. JAV „Netflix“ yra didžiausia biblioteka, kurią gali pasiūlyti srautinių transliacijų teikėjas. Jei VPN negali jos atblokuoti, tada ji’nėra pakankamai geras, kad jį būtų galima rekomenduoti kaip srautinį VPN.

Nepaisant nemalonaus „Netflix“ tinklo veikimo, vartotojai gali gauti didelę išpirką iš tiekėjo tuo, kad daugiau nei 90% jo serverių yra draugiški P2P / „Torrenting“!

Tik trys serveriai visame tinkle neturi’t remia veiklą ir yra šios:

 • JK1
 • UK2
 • US10

Ir atsižvelgiant į jo serverio siūlomo saugumo tvirtumą, aš rekomenduoju pasirinkti „VPNSecure“, kad papildytumėte savo „Torrenting“ veiklą.

Dabar kalbėsime apie vieną iš svarbiausių aspektų, kurie tikriausiai apibūdina VPN’serverių tinklas’s galimybes šiandien’s era, t.y., greitis.

Paprastai VPN yra nepaprastai blogas arba nepaprastai geras dėl greičio, neturi jokios reikšmės, tačiau per didelę daugumą serverių „VPNSecure“ greičio rodikliai buvo gana klaidingi..

Čia yra geriausias greitis, kurį gavau iš serverio, pasirinkto iš tiekėjo atsitiktinai atrinktų 10 serverių sąrašo’tinklo.

„Ping“: 63

Parsisiųsti: 26,99 Mbps

Įkelti: 34,41 Mbps

Ryšio greitis: 50 Mbps

Serveris: Nyderlandai

2019 metų „VPNSecure“ apžvalga

Atsisiuntimo greitis sumažėjo beveik 46%, o tai yra per didelis skaičius, atsižvelgiant į tai, kad greičio praradimo norma tarp geriausių VPN yra 20–30%. Viskas, kas viršija 40%, reiškia, kad galima naudoti VPN ir tai suteiks valdymą, bet ne apie ką rašyti namuose..

Kituose serveriuose greitis buvo beveik tame pačiame lange, tačiau du serveriai užfiksavo greitį, kuris negalėjo’negalima tikėti. Jie sumažėjo iki 70–80% greičio sumažėjimo intervalo.

Manau, kad „VPNSecure“ turi neįtikėtinai pagerinti savo greičio efektyvumą, jei to nepadarys’Norime, kad šis veiksnys užgožtų visas kitas geras serverių tinklo puses.

„VPNSecure“ kliento programos apžvalga

Tikimasi, kad šiomis dienomis VPT tiekėjas bent jau atsidavusiems klientams siūlo populiariausias OS ir įrenginius. Paprastai tai apima „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“ operacinės sistemos įrenginių kvartetą.

Kartais „Linux“ taip pat laikomas būtinu, tačiau kadangi tai yra sudėtinga, programavimu pagrįsta OS, naudojama tik „tech geeks“, teikėjui taip pat gerai, jei tam nėra kliento..

„VPNSecure“ taip pat siūlo klientams populiarų kvartetą, t. Y. „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“ bei „Linux“, o tai yra pakankamai gerai tokio masto teikėjui..

vpnsecure.me kliento programos

Tačiau šiomis dienomis kai kurie populiariausi VPT taip pat pradėjo siūlyti specialiųjų įrenginių palaikymą, taip pat siūlo „Firestick“ skirtą klientą. Tačiau aš prieglobsčio’Dar nematydami, kad mažas ar vidutinis tiekėjas žengia panašų žingsnį arba pristato tam skirtą įrenginį skirtą klientą. Būtų puiku, jei būtų pasiūlyta šiek tiek papildomų funkcijų, vis tiek atnešančių į „VPNSecure“,

Teikėjas’„App“ yra turbūt geriausia jos dalis.

2019 metų „VPNSecure“ apžvalga

UI ir UX yra tiesiog puikūs. Man labai patinka, kaip paprasta ir koncentruota programa yra visais aspektais. Be to, svarbiausias spindesys yra tai, kad jis siūlo puikų funkcionalumą.

2019 metų „VPNSecure“ apžvalga

Nepaprastai lengvai galite pakeisti temos spalvą, naudojimo kalbą, šifravimo stiprumą ir t. T. Serverio perjungimas taip pat vyko sklandžiai ir kiekvieną kartą, kai norite pasirinkti kitą serverį, turite atsijungti nuo kito. Man taip pat labai patiko dalis, kurioje šalia serverio, prie kurio esate prisijungę, gaunate nedidelį žaibo ženklą.

Daugelyje kitų VPT teikėjų’klientams, kai tik prisijungiate prie serverio, serverio parinkčių sąrašas atsitraukia, o pagrindiniame ekrane jums nurodoma, kad prisijungiate prie šio serverio šioje vietoje, tačiau „VPNSecure“’s „Windows“ klientas leidžia jums likti serverių sąraše ir kartu nurodyti, prie kurio serverio esate prisijungę.

Tiesiog puiku, kiek daug gali pakeisti paprastas punktas.

Kudos paslaugų teikėjui už tokias dideles ir suderintas pastangas taip nepriekaištingai kuriant klientą.

2019 metų „VPNSecure“ apžvalga

Kartu su šiuo „VPNSecure“ siūlo palaikymą ir maršrutizatoriams, tačiau tik tuo atveju, jei jie palaiko „OpenVPN“, „DD-WRT“ arba „pomidorus“ arba „OpenWRT PfSense“. Tai gali leisti naudoti VPN ryšį visuose savo įrenginiuose neįdiegus teikėjo’klientai ant jų.

„VPNSecure“ palaikymo apžvalga

Kitas „VPNSecure“ akcentas yra greitas, patikimas ir labai gerai žinomas palaikymas. Aš rimtai tikėjausi, kad susisiekdamas su jos palaikymo tarnyba, nes smulkios ir vidutinės įmonės nepalaiko’Paprastai neteikiu pakankamai geros paramos, bet berniukas klydau.

2019 metų „VPNSecure“ apžvalga

Jų tiesioginių pokalbių langas yra toks aktyvus, kad net po to, kai nustojau klausinėti apie jų paslaugas, palaikymas to nepadarė’nesakyk ačiū ir neišeik, taip pat jis staiga nenutraukė mano pokalbių, greičiau paliko nuostabiai parengtą žinią apie tai, ar jie gali man padėti naudodamiesi kitais produktais’aš gavau.

2019 metų „VPNSecure“ apžvalga

Visiems, ieškantiems pakankamai geros pamokos, kaip pačią geriausią šiuolaikinio klientų palaikymo formą, gerai, čia yra!

Iki šiol viena geriausių VPN palaikymo sistemų visoje pramonėje.

Tai, ką „VPNSecure“ prarado kaip paslaugą dėl svyruojančio greičio ir jokio „Netflix“ JAV atblokavimo, grįžo, kaip veikia jo klientas ir kaip reaguoja jo palaikymas.

Išvada

Ar rekomenduoju „VPNSecure“, ar ne?

Na, taip, ir aš tam turiu priežasčių.

Teikėjo greitis svyruoja ir jis gali neatblokuoti „Netflix“ už jus, tačiau jis yra saugus, patikimas ir patogus vartotojui dėl gedimo..

Kainos yra šiek tiek aukštos ir tai taip pat yra problema, todėl teikėjui rekomenduoju sumažinti savo kainas arba sudaryti kitą planą, pavyzdžiui, 2 metų sandorį su geresnėmis kainomis, kad paslauga atrodytų tokia pat vertinga, kokia ji yra..

Apskritai, „VPNSecure“ nusipelno didelio „Taip“ bent vienkartinio bandymo ir tikrai jūs’Pamatysite geriausius paslaugos aspektus, kai ja nuolatos naudositės.

Jei tu’pasinaudojote šia paslauga ar norite ja naudotis, papasakokite mums apie savo mintis arba palikite klausimų, kurie gali kilti, žemiau esančiame komentarų skyrelyje.

Похожие статьи

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me