12VPN peržiūra

Jurisdikcija Honkongas
Kaina 5.99
Serveriai 25
Rąstai Ne
Šifravimas AES 256, OpenVPN, SSTP, IKEv2, IPSec ir PPTP
Atblokuoja „Netflix“ Ne
Kankinantis Ne
Dirba Kinijoje Taip
Rekomenduojamas  Taip
Interneto svetainė 12vpn.net
Suderinamumas

Turėdamas gana ironišką VPN paslaugos pavadinimą, 12VPN yra paslaugų teikėjas, kuris to nepadarė’Iki šiol nebuvo gauta nemaža apžvalgų dalis.


Tai’Tai nedidelė paslauga, įsikūrusi Honkonge ir tikrai nepanaši į jūsų vidutinius geriausius VPT teikėjus. Tačiau maža to’Tai neprilygsta visai blogai, nes kartais net ir neaiškios paslaugos gali nustebinti jus vien dėl jų atlikimo ir ketinimų užtikrinti vartotojų privatumą internete..

Ir tai’Aš nustojau analizuoti paslaugą ir įvairius jos aspektus, norėdamas informuoti vartotojus apie tai, ko jie tikisi iš šio teikėjo.

12VPN peržiūra

Taigi, čia yra mano išsami 12VPN apžvalga su išsamia kritika apie jo kainodarą, programas, saugą ir dar daugiau, pateikė BestVPN.co!

12VPN saugumo apžvalga

Pirmiausia, VPN turi bet kokia kaina užtikrinti privatumą ir niekada negali leisti vartotojui’sargybinis žemyn. Nepaisant įmantrių funkcijų ir funkcijų, saugumas vis dar yra svarbiausias objektyvas, pagal kurį vertinamas VPN.

12vpn apsauginės savybės

„12VPN“ siūlo pramonės standarto AES 256 šifravimą ir taip pat palaiko tokius svarbius protokolus kaip „OpenVPN“, „SSTP“, „IKEv2“, „IPSec“ ir „PPTP“, kurie yra neabejotinai tvirtas saugos paketas..

Tačiau nepaisant šių saugumo pasiūlymų, 12VPN’Medienos ruošos politika išryškėjo tuo, kad jos nebuvo. Teikėjas to nenurodo visoje svetainėje, o tai yra keista kaip VPN’Medienos ruošos politikos skaidrumas yra labai svarbus siekiant suteikti jai saugų saugumą.

Jei svetainėje nėra jokios medienos ruošos politikos, negaliu suteikti jai visiško saugumo įvertinimo. Laikotarpis.

12VPN’s Serverio infrastruktūros apžvalga

Šis teikėjas siūlo labai ribotą serverių asortimentą, turintį tik 14 vietų, įskaitant tokias šalis kaip JAV, JK, Kanada, Japonija, Singapūras, Ispanija, Prancūzija, Nyderlandai, Šveicarija, Izraelis, Honkongas, Švedija, Turkija ir Vokietija. Tačiau, palyginti su „PureVPN“ serveriais ar „Surfshak“ VPN serveriais, tai yra gana mažai, nes jie siūlo daugiau nei 500 serverių 100 ir daugiau regionų.

„12VPN“ yra gana orientuota į klientų aptarnavimą Kinijoje, o tai puiku, nes nėra daug VPT, kurie neorientuoja į rinką, bet iš tikrųjų teikia pavyzdines funkcijas.

Jos serveriai tokiose šalyse kaip Japonija ir Honkongas rodo, kad 12VPN ketina siūlyti Kinijos klientams didesnį greitį dėl artimesnio serverių artumo.

Kitos serverio vietos yra įprastos, ty daugiausia nukreiptos į Šiaurės Ameriką ir Europą. Viena didžiulė staigmena buvo tai, kad 12VPN siūlo Turkiją kaip serverio vietą, kuri Viduriniųjų Rytų klientams gali suteikti geresnę patirtį. Šis serveris taip pat palengvins vartotojus iš Rytų Europos, nes Turkija yra arčiau tokių šalių.

12vpn serverio vietos

Vienas didžiausių nusivylimų buvo tai, kad 12VPN nebuvo geriausias „Netflix USA“ VPN, o VPN tik 23 kartus bandė tik 2 kartus, o tai neatitinka standartų.

12VPN’Kainodaros plano peržiūra

Šis teikėjas paprastai siūlo trijų tipų planus ir jų informacija yra tokia:

 • Mėnesio planas: 10,99 USD / mėn
 • Pusmečio planas: 8,99 USD / mėn. (53,95 USD apmokestinama kartą)
 • Metinis planas: 5,99 USD / mėn. (71,88 USD apmokestinama kartą)

12vpn kainodaros planai

Remiantis mano pramonės patirtimi, 12VPN kaina yra šiek tiek per brangi, palyginti su jo siūlomomis funkcijomis ir funkcijomis. Jos mėnesio ir pusmečio sandorių kainos yra beveik palyginamos su „ExpressVPN“, kuris šiuo metu yra bene geriausias versle..

Jūs negalite imti tokių aukštų kainų kaip pramonės lyderis, kai jūsų paslauga, palyginti su ja, yra daug mažesnė. VPT nėra’t visai negerai, kas’Netinkama net pačiam teikėjui - tai kainos nustatymas. Geriausias planas yra metinis sandoris, kurio kaina yra 5,99 USD / mėn., Ir tai gali būti priimtina, tačiau jei vartotojas gali gauti „NordVPN“ prenumeratą už panašią sumą, kodėl ji turėtų mokėti už 12VPN? Tiesiog nėra’nėra prasmės.

Aš rekomenduočiau 12VPN, kad jo kainos būtų bent 1,5 USD už kiekvieną planą’mėnesio kainos, jei norima, kad jo prekės ženklas būtų patrauklesnis potencialiems klientams.

„12VPN“ suteikia jums 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją, taigi jūs tikrai galite būti tikri, kad išbandysite patys, neprarasdami galimybės susigrąžinti pinigus tuo atveju, jei tiesiog nepagalvosite.’nepatinka.

Pagrindiniai mokėjimo būdai yra debetinė / kreditinė kortelė, „PayPal“, „UnionPay“ ir „Bitcoin“ (anoniminiams vartotojams). Galimybės atrodo ribotos, tačiau joje taip pat siūlomas specialus mokėjimo būdas kinų vartotojams kinų kalba, taip gaunant keletą pagrindinių taškų už tokią puikią į vartotoją orientuotą funkciją.

12VPN kliento programos

Šiandien’Pasaulyje, VPN turi pasiūlyti kelias kliento programas, jei jis nori patenkinti platesnę auditoriją’todėl, kad šiuolaikiniai vartotojai gali naudoti visų rūšių įrenginius, kuriems jiems reikia saugumo.

12VPN tiesiog siūlo pagrindinį kliento programos paketą, kuriame yra tik „Windows“. „Mac“, „iOS“ ir „Android“ programos pasiekiamos kartu su „Mozilla“ ir „Chrome“ naršyklės plėtiniais.

12vpn kliento programos

Patikrinau „Windows“ kliento programą ir turiu pasakyti, kad tai yra viena dalis, kur kiti teikėjai turi daug ko išmokti iš 12VPN.

Paprastas, lengvai naršomas su niekuo nepriekaištingais VPN klientais, pradedantis kiekvieną veiklą, pradedant serverio perjungimu ir baigiant funkcijų perjungimu. Taip, pagrindiniai paslaugų teikėjai savo VPN klientams siūlo prašmatnius prietaisų skydelius, tačiau jie yra per daug užgriozdinti, kad naujokas ir pradedantysis vartotojas suprastų.

Nebuvo pranešta apie didelius DNS nutekėjimus iš „Windows“ kliento programos palaikomo ryšio.

Atidžiai apžvelgęs svarbiausius paslaugos aspektus, turiu išvardyti minusus, t. Y. Su paslauga susijusias problemas, kurias reikia kuo greičiau išspręsti, norint pagerinti paslaugos kokybę:

Argumentai už

 • Dabar leisk’Pažvelk į pozityvą:
 • Per 35 valandas trukusį šio VPT bandymą beveik nepavyko sugadinti, kas stebina
 • Kliento programa yra lengva ir atsakinga
 • „Socks5 Proxy“ galima srautinių transliacijų entuziastams
 • „Shadowsocks“ yra prieinami, todėl tarnyba gali geriau mokėti pūsti per „Chines“ užkardą

Minusai

 • Greičiai yra priimtini, tačiau nėra žvalūs, todėl kartais kyla problemų dėl atsisiuntimo ir transliacijos
 • Tinklalapis yra per daug nesudėtingas, todėl vartotojams sunku naršyti po jį.
 • Medienos ruošos politika niekur neminima
 • Negalima naudotis „Kill“ jungikliu, tokiu būdu pavojaus vartotojams nutrūkus paslaugai
 • „Netflix“ palaikymas yra trūkumas ir nėra’t patikimas
 • Teikėjas vis dar neužtikrina el. Pašto palaikymo, nes tai yra pagrindinis susirašinėjimo su vartotojo užklausomis būdas. Labiau vertėtų tiesioginio pokalbio funkcija.

Išvada

12VPN nėra didelė paslauga, kaip jūs jau spėjote įvertinti iki šiol, ir ji netgi turi keletą didelių trūkumų, tačiau jos apsaugos ypatybės buvo aukščiausios klasės, t. Y. Jokių gedimų, jokių DNS nutekėjimų, be IPV6 nuotėkių. Be to, ši paslauga yra viena iš tinkamiausių variantų Kinijos VPN vartotojams.

Aš rekomenduočiau 12VPN sutelkti dėmesį į patobulinimus, nes jame yra didžiulis potencialas būti geriausiu per ateinančius 3-4 metus..

Похожие статьи

 • IVPN peržiūra 2020 m

  Jurisdikcija Gibraltare Kaina 8,33 Serveriai 3152 Žurnalai Nešifravimas AES-256 atblokuoja „Netflix“ Taip „Torrent“ Taip Veikia Kinijoje Taip Rekomenduojama Taip Svetainė...

 • „AirVPN“ apžvalga 2019 m

  „AirVPN“ turbūt yra labiausiai apgailėtinas ženklas visoje VPN pramonėje. Tai apibūdina tarnybą šiais žodžiais “Oras kvėpuoti tikras...

 • Anonine VPN apžvalga

  Jurisdikcija Seišeliai Kaina 3,99 USD / mėn. (1 metų planas) Serveriai 150 ir daugiau nei 32 šalyse Žurnalai Ne šifravimas AES-256 atblokuoja „Netflix“ Taip Torrenting Taip Veikia...

 • Privataus tunelio apžvalga 2020 m

  Jurisdikcija JAV Kaina 3 USD / mėn. (36 USD jos metinis planas) Serveriai 22 Serveriai 12 šalių Žurnalai Saugo slaptus žurnalus 14 dienų šifravimas...

 • „VPNBaron“ apžvalga 2019 m

  Jurisdikcija Rumunija Kaina 5,54 USD Serveriai 13 žurnalai Nėra rąstų šifravimas OpenVPN / L2TPIKEv2 atblokuoja „Netflix“ taip „Torrenting“ Taip Veikia Kinijoje Nerekomenduojama...

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me